Hesaplipazar
Sayfa 499 Toplam 526 Sayfadan BirinciBirinci ... 399 449 489 497 498 499 500 501 509 ... SonuncuSonuncu
Toplam 13145 adet sonuctan sayfa basi 12,451 ile 12,475 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Ali Aaolu!

Trabzonspor Kongre yesi
    Anl C - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt Ahmet Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    An itibar ile kme dme hattna girdik.
    Tebrikler.
    Hatt mdafaa yoktur, sath mdafaa vardr. O sath, btn vatandr. O yzden sknt yapma renkta. Bu sre geici.
    Fikri hr, vizyonu hr bir ynetim istiyorum!
    62-23-07

BlackPanther - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Alnt Anl C Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hatt mdafaa yoktur, sath mdafaa vardr. O sath, btn vatandr. O yzden sknt yapma renkta. Bu sre geici.
    Ben Mustafa Kemal Paann 6 numara isteyen 8 den 2 yi karsn veya 4 de 2 yi eklesin dediini hi duymadm
    Konu BlackPanther tarafndan (26.10.2020 Saat 22:19 ) deitirilmitir.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.06.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Alnt Ahmet Kara Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    An itibar ile kme dme hattna girdik.
    Tebrikler.
    18-19 sezonundaki ilk haftay saymazsak en son 14-15 sezonununun 5.haftasnda Karabk'e 3-0 yenildiimizde kme dme hattna girmiiz. O ma da dn gibi hatrlyorum Halilhodzic grand pardon diyerek taraftarlardan zr dilemiti. Yine gemi sezonlara baktmzda ligin ilk 3 haftas haricinde kme dme hattna girdiimiz bir sezona rastlamadm. Ve bunun sebebi de bana gre BJK, B ve FB malubiyetleri deil Denizli ve Antep beraberlikleri...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

3.JPG

agam bizi kme dri

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt BlackPanther Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ben Mustafa Kemal Paann 6 numara isteyen 8 den 2 yi karsna veya 4 de 2 yi eklesin dediini hi duymadm
    Bu sz diyen Aalarn olu Ahmet Paadr. Kartrmayalm ltfen.
    62-23-07

yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

Bu sz diyen Aalarn olu Ahmet Paadr. Kartrmayalm ltfen.

Fatih ztrk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

3.JPG

agam bizi kme dri
    Her sezon benzer muhabbet. Birka hafta iinde ilk drde yerleir, ilk yar sonuna doru zirvenin dibine yerleiriz.
    Gazi Mustafa Kemal Atatrk

Karmam - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2015
    Nereden
    Eskiehir

Bu durumlara dlmesine aranlara da ben aryorum. Hele ki "Bu sezon ok bozdu" diyenlere sadece glyorum. Bu sezon bozmad arkadalar. Yalnzca bu noktaya getirmesi vakit ald. Yaanacak bu sreci, Aaolu'nun takm zamanla kme dme noktasna getireceini 2018 ylnda yazmtm. Defalarca da bakkal dahi ynetemeyecek biri olduunu sebepleriyle anlattm. Neyse, tek isteim kap gitmemesi ve bu iin sonunu grmesi. Zira ampiyonluk iin 3 yl sre istemiti, ben de grev sresi srasnda ynetici veya teknik direktrlere karlmasna son derece karym. Syleyecek de ok eyim var, fakat sezon devam ederken yersiz buluyorum. Umarm ben tamamen yanl deerlendirmiimdir ve takm toparlar, ne diyim.

Fakat u noktada gndeme gelmesi nemli olan bir konu var. Afobe ve Baker'n satn alma opsiyonunun olmamas Trabzonspor adna bir skandaldr. Vizyonsuzluun, hedefsizliin, bovermiliin ve aresizliin gstergesidir. kuru menajer paras iin ihanet yaygaralar karan, ortal birbirine katan yerel medyann ve baz taraftarlarn bu hususu gndemlerine almamasn rezalet olarak deerlendiriyorum. Opsiyonsuz kiralk futbolcu oynatmak demek, biz altyap kulbyz demektir. Bu kulbn zamannn ve geleceinin alnmasdr. Bunca yldr u pozisyonlara szlemesini almaya deer 1 tane futbolcu bulamayana da, bundan rahatsz olmayana da yazklar olsun. Yllarn emeini, bir uval inciri taraftarn akaklar eliinde berbat ettiler. Elinde para eden herkesi gnderdin, vasat Avrupa kulplerinin altyaps olarak alyorsun.

Ahmet Kara - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.12.2015
    Nereden
    Erzurum
    Ya
    24

3.JPG

agam bizi kme dri
    Ve stmzde ki ve altmzda ki takmlarn 4 ve 5 malar var.
    Bizim ise 6.
    u tabloyu kimse aklayamaz.

KATIKSIZ SEVG VE SAMMYET.

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Ligin henz 6.haftasnda yaygara koparanlar, birka hafta sonra dut yemi blble dnecekler. Bu, burada dursun...

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

Alnt Antonio Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Agaoglu ok saf bir adam. Futboldan da anlamiyor.
    Saf m saf ayana m yatyor?

Takm kme dme potasna girmi ama sorsanz en iyi o..

Trabzonspor Kongre yesi
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya
    Ya
    34

Alnt batu94 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Saf m saf ayana m yatyor?

Takm kme dme potasna girmi ama sorsanz en iyi o..
    Ya kardeim bakan gitsin yerine kim gelsin peki? Aaolu'ndan daha iyisi gelmez. ampiyon olamasak bile kulbn banda kalmal. Kredisi daha ok var. Isim syleyin bari onun stnden yorum yapalm. Bir kii dahi kpta bu takmn hali nedir diyemiyor. nk neden, gc olan herkes Aaolu'ndan memnun. Bu takm her zaman kafaya oynamal. Hele ki byle bir ligte. Bu sene de asla ampiyon olamayz. O yzden kesinlikle istifa etmeli. Byle kadro planlamas olmaz.
    Konu Anl C tarafndan (26.10.2020 Saat 22:49 ) deitirilmitir.
    62-23-07

serkanholep - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.01.2008
    Nereden
    Bursa
    Ya
    38

nallah hoca deiikliine gidilmez

Bu adam gen de oynatyor, futbol temeli de var, scout luk da yapm yardmc antrenrlk de

Ekibini de kurdu

6 haftalk bir sabr iin mi bunlar

Ki ortasaha denen blgede adam yok

Var olanladan biri covid, dieri 2 krmz yedi.

Ve 6 haftada ibb,bjk ve fb ile oynadk. 3 ihtimalli malarn n de kaybettik. Ama biliyoruz ki ampiyonluk bu takmlar yenerek deil anadolu kulplerini yenerek geliyor.

Eer td deiikliine gidersek sil batan olacak herey

MA291 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2016
    Nereden
    Almanya
    Ya
    29

Agaoglu btn gveni kaybetmistir. Aday olabilecek ciddi ve planli bir isim varmi camiyada?

yelik tarihi
    18.02.2014
    Nereden
    Asya Dier

yelik tarihi
    15.06.2011
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

Ya kardeim bakan gitsin yerine kim gelsin peki? Aaolu'ndan daha iyisi gelmez. ampiyon olamasak bile kulbn banda kalmal. Kredisi daha ok var. Isim syleyin bari onun stnden yorum yapalm. Bir kii dahi kpta bu takmn hali nedir diyemiyor. nk neden, gc olan herkes Aaolu'ndan memnun. Bu takm her zaman kafaya oynamal. Hele ki byle bir ligte. Bu sene de asla ampiyon olamayz. O yzden kesinlikle istifa etmeli. Byle kadro planlamas olmaz.
    Abi sen bakan kalsn m istiyorsun gitsin mi istiyorsun hi anlayamadm. Gitse daha iyisi gelir mi bilmem. Ama bu demek deil ki bakan baarl. Kendisinin beyan bu ynde.

LausKusteli - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.08.2019
    Nereden
    stanbul

Orta-Uzun Vade planlama: Sezon hedefi, Trkiye Kupasn kazanmak ve Avrupa Kupalarna katlm olarak gncellenmeli ve Newton ile yola devam edilmeli.

Ksa vade planlama: Uurcan, A mr gibi isimler gelecek mata yedek braklmal (hatta gerekirse Nwakaeme), takma gzda verilmeli.

Acil yaplmas gereken: geen sezon sonundan itibaren takmda devam eden tkenmilik sendromu ve lmlk/bitmilik ruh hali acilen dzeltilmeli.
    SPOR SOSYOLOJS...

Ynetim Kurulu
    yelik tarihi
    20.08.2009
    Nereden
    stanbul

2011'de ben bugnlerin benzerini basketbolda yaadm. O zaman ok yazdm, uyardm. Kap kap dolatm. ahidim Zeyyat Kafkas'tr, Hakan Usta'dr. Bir aydr da Newton iin uyaryoruz. Bakn, sene 2011:

nce: "... TOFA gibi bir takmda nemli baarlara imza att. Bizi yukarlara tayacak bir antrenr. Altyapya, ehre nem veriyor. Biz de bu ehirden antrenrler yetitirmek istiyoruz. Trabzonspor'un byklnden dolay 10 antrenr bize gelmek istedi. Biz de bu isimlerin arasndan kulbe en uygun ismi setik."

(Bu kou yani Tolga ngren'i en kritik ma ncesi gnderip yerine bakasn - Halil ner- getirir ve sezon sonunda takm der.)

Sonra (2012) : " Trabzonspor Basketbol Takmnn kme dmesinin sorumlusu benim. lk kou da sonraki kou da ben tercih ettim. Binlerce hata yaptk. Bu sene yapmayacaz."

Aklamalar Mehmet Yiit Alp'e ait. Trabzonspor'u menajerlik oyununda setii takm gibi gryor. nce basketbol, sonra futbol...
    Konu Ouz ZEYTN tarafndan (26.10.2020 Saat 23:57 ) deitirilmitir.

Doukan Uan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.04.2011
    Nereden
    Artvin
    Ya
    26

Gelinen noktada dandik malar bile kazamadan 6.haftay kme dme hattnda bitirdik stelik altmzdaki 2 takmn ma da eksik. Daha zorlu malar imdi oynamaya balyoruz.
    gllerin iktidarna kar TRABZONSPOR

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Standart Bakanna gre karakteri ekillenen GARP KLP

Aaah genler deti yaram yine, yazaym madem:

1. son Bakan Aaolu

2. Selefi Usta

3. selefi Hacosmanolu

4. selefi Sadri ener

Aaolunu herkes grd analiz etmeyeceim...

Usta balarken HOCA LUCESCU yalanyla geldi, tm lkeye yalan yediremeden gze soktu, aklalmaz harcamalar-tuhaflklar bence son 30 ylda olmayanlar yapt, daha ar yazardm ipi kimde diye neyse ceza almayalm

Hacosmanolu, kabaday. ike srecinde Trabzonspor ne kadar davasnda sevimsiz-kavgac olursa fb ve bjk kurtulur, sre en rezil nasl ynetilir dendiyse lkenin en iyi seimi yaplm diyebiliriz

ener, bende hep gzel izlenim brakt, taaki zurawskiyi deil aptal brozekleri alana kadar, belki vizyonu oydu bilemem ama hep iddial oldu

KOOOCA 10 sene, bor-altyap-para hesabnda en iyi olan Aaolu, ryay 1,5 ayda datt, tasfiye etti, saf m-plana dahil mi bilemem, fb nn aan aana(Terimi de kovacaklar izleyin, yoksa bu fb nin iinden geer bu gs)

Aaolu sonras iimiz zor, hoca bulamyoruz, ktmz kaosa dndk, ligin ak ara en kt-zayf-dirensiz-isteksiz takmyz, oyuncu kalitesi ilk 4 de ama derinlii kt takmz.

KONU YNE MENTAL
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Alnt Ouz ZEYTN Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2011'de ben bugnlerin benzerini basketbolda yaadm. O zaman ok yazdm, uyardm. Kap kap dolatm. ahidim Zeyyat Kafkas'tr, Hakan Usta'dr. Bir aydr da Newton iin uyaryoruz. Bakn, sene 2011:

nce: "... TOFA gibi bir takmda nemli baarlara imza att. Bizi yukarlara tayacak bir antrenr. Altyapya, ehre nem veriyor. Biz de bu ehirden antrenrler yetitirmek istiyoruz. Trabzonspor'un byklnden dolay 10 antrenr bize gelmek istedi. Biz de bu isimlerin arasndan kulbe en uygun ismi setik."

(Bu kou yani Tolga ngren'i en kritik ma ncesi gnderip yerine bakasn - Halil ner- getirir ve sezon sonunda takm der.)

Sonra (2012) : " Trabzonspor Basketbol Takmnn kme dmesinin sorumlusu benim. lk kou da sonraki kou da ben tercih ettim. Binlerce hata yaptk. Bu sene yapmayacaz."

Aklamalar Mehmet Yiit Alp'e ait. Trabzonspor'u menajerlik oyununda setii takm gibi gryor. nce basketbol, sonra futbol...
    imdi grdm dehete dtm, saflk denemez...
    Poker masasnda ilk yarm saatte yolunacak enayinin kim olduunu anlayamazsanz, o enayi sizsiniz demektir.

Oru - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.11.2004
    Nereden
    Diyarbakr
    Ya
    34

Bugnk ekonomik tablonun da puan tablosunun da tek sorumlusudur.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

David_LuiZ4 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.07.2014
    Nereden
    stanbul

30 yldr bu kulp sevenlerinin yzn gldrmyorsa derde derman olamyorsa yaral parmaa idrarn yapamyorsa, 30 senedir gelenek halini alm bir dizi hatalar silsilesi yaplyor, ayn ve khne metodlar kullanlyor, ada tedbirler alnamyor demektir..

Peki hata nerede yaplyor?

Bir kere bu kulp son 30 yldr her defasnda her kongre sonrasnda memur kafal ve mikro milliyeti ynetici ve bakanlara emanet edildi..lgn bkn iddial ada basiretli ngrl bir bakana veya yneticiye rastlamadm Trabzonspor tarihinde..Mesela futbolun iinden gelmi bir bakan seiyorsun fakat kulp ekonomisine matematie kafas basmyor..Futbolun iinden gelmeyen i adam birini bakan seiyorsun o da futboldan anlamyor anlamad gibi patron benim edasyla ok bilmiliiyle saha ii teknik konularda yetkiyi erbabna ustasna vermiyor alma ortamn salamyor..Bir bakan seiyorsun doru kadro kuruyor yanl teknik direktr getiriyor bir bakan seiyorsun doru teknik direktr getiriyor yanl kadro kuruyor..Bir bakan seiyorsun yldz grmek isteyen gkyzne baksn diyor zevlatln anasn alatyor baka bir bakan seiyorsun takm yldzlarla doldurma akyla tutuup kulb borca sokuyor..Bu iin ortasn bir trl bulamyor kulb ynetenler..

Bakyorum son 30 yla Trabzonspor'u hep Trabzonlular ynetmi..Demek ki Trabzonlular bu ii bilmiyor..Mikro milliyeti kafayla kulbe Trabzonlular doldurmakla bu i olmuyor demekki..Baktmz zaman kazandmz ampiyonluklarn mimar da bir Trabzonlu deil..Sanyorum kendisi Yozgatl olan bir Trabzonspor sevdals amil Ekinci..Byle kymetli bir adam bugn Trabzon sokaklarnda bi tur atsa kimse tanmaz etmez..Normal artlarda bu adam Onursal bakan yapp onurlandrmamz gerekir yle deil mi? Trabzonlu antrenrler Trabzonlu bakanlar Trabzonlu futbolcular..Hep ayn adamlar..Trabzonspor Trabzonlular iin bacasz bir sanayi..Ekmek kaps...Peki ekmei hak ediyorlar m? Kendilerini gelitiriyorlar m? Trabzonspor'u adalatrabiliyorlar m? Hayr..30 yldr ampiyon olamamamzn sebebi bu adamlar..

Bir dier konu memur kafas..

Trabzonspor'u 30 yldr ynetenler bu kulb baarszla altrmlar..Greve gelen diyor ki benden ncekiler kulb ampiyon mu yapt da benden ampiyonluk bekliyorsunuz..O yzden tipik bir memur gibi davranyorlar..Nedir bu memur kafas? Alternatiflerinin ve muhalefetin olmadn bilirler zorlayan rekabet ettireni yoktur rahatna dkndr keyfe keder i yapar risk almay sevmez dolaysyla geliime kapaldr memnuniyeti nemsemez..Mesela tevik ve performans primi ad altnda dllendirilmedii iin hizmet kalitesini drrler..Dnyada brokrasinin baarszlnn altnda yatan nedenler memurlarn bu zellikleridir..Sosyalist devletler ve sosyalizm bu zihniyet yznden kmtr..zel irketlerin ya da zel sektrn daha kaliteli ve iyi hizmet vermesinin sebebi alanlarn zorlamas tevik etmesidir..Kapitalizmin deirmenine su tayan gelimeyi kaliteyi rekabeti salamlatran snf memur snf deil giriimcilerdir..Bunlar Trabzonspor'a bakan setiimiz ahslarn kafa yapsn vurgulamak iin yazyorum..

Kaliteli kadro kuracaksn kaliteli teknik adam bulacaksn ve bu teknik adamn etrafn liyakat esasna dayal olarak i bilen bilimsel alan kendini yetitirmi kiilerle donatacaksn..Takmn iindeki para edecek deerli oyuncularn yanna p diye tabir ettiimiz vasat oyuncular yerletirirsen elindeki o para edecek oyuncularn deerinin deceini bileceksin..Mesela kaliteli bir geri drtl kuracaksn ki Uurcan'n performans bir tk daha yukar ksn..Mesela Abdlkadir mr'n etrafn Sosa kalibresindeki adamlarla donatacaksn ki ocuk gelisin aabeylerinden bir eyler kapsn..Sportif baar byle gelir..Sportif baar elde etmeden borlarn eritilebileceini srdrlebilir bir ekonomi yaratlabileceini dnmek ahmaklktan baka bir ey deildir..nsanlar borcu dryoruz oyuncularn yllk maa btesini en aza indiriyoruz gibi masallarla kandrmayacaksnz..

Alt yapdan 5 6 ocua 300 bin tl maa verip ingene pazarndan dk bteli kalitesiz topular takma doldurup yllk maa btesini drdm diye bbrlenmek icraat deildir..Onu herkes yapar..

Geen sene ne yaplacakt?

Kadro datlmayacak kaliteli bir teknik adamla anlalacak ta stne ta koyulacakt..Yani risk alnacakt para harcanacakt..Fakat mikro milliyeti kafa ile memur kafa yaps bu riski gze alamad..

Mehmet Ali YILMAZ 97'de seildiinde kongrede yle dedi:"Trabzonspor'un rakipleri artk Bayern Mnih'dir Real Madrid'dir.." Bu dnemine gre fazla iddial bir laft ama bir Trabzonspor bakannn bunu sylemesi byle dnmesi gurur vericiydi byk oynayacaz hissine kaplmtk..Tabii sonraki 4 senede Trabzonspor'u madara etti aleme o baka konu tabi ama asl nemli olan Trabzonspor'un anna byklne yakr laflar etmesiydi..Gerekten de Ylmaz'da para vard ama egosu tavand ayrca etrafndaki adamlar cahildi..

Uzun lafn ksas Trabzonspor bu iki kafadan syrlmadan baarl olamaz..Neden ampiyon olamyoruz sorusunun cevab budur..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Ogn YAZICI - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.04.2011
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Bu orta saha transferinim nnde kim durdu ?
    Yneticin durduysa neden onu da alp gitmiyorsun ?
    Teknik adamn durduysa neden onu da alp gitmiyorsun ?
    Sen durduysan neden gitmiyorsun ?

Yani u takmn en az 2 bana gre 3 kaliteli orta sahaya ihtiyac var ve 10 stoper 10 forvetle lige girerken sadece 3 tane yedek kalibresinde orta saha ile lige girdiniz.

Camiada muhabir yok
    Hepsi austosta haber kapmak iin kafasin kuma sokuyor
    Sezona mal olan hata bir kere sorulmad bunun sorumluluu kimde diye
    nsanlar dnceleri ve davranlar arasnda eliki istemezler. Zayf insanlar dncelerini davranlarna gre ekillendirirler
    -------------
    Ben buradaym sevgili mein yuvarlak ; sen neredesin ?

yelik tarihi
    03.10.2007
    Nereden
    Eskiehir
    Ya
    39

Newton'u kovarlarsa akllarna tkreyim. Adam ou yeni oyuncuyla bir sistem oturtmaya alyor ve bunu iin bandan beri sylyor. Zrt pirt hoca deitirip takm yaz boz tahtasna cevireceksek iflah olmayz. Brakn adam iini yapsn.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 15 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 15 misafir)