Hesaplipazar
Sayfa 351 Toplam 352 Sayfadan BirinciBirinci ... 251 301 341 349 350 351 352 SonuncuSonuncu
Toplam 8783 adet sonuctan sayfa basi 8,751 ile 8,775 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Aaolu!

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Standart Aykut denen maa kpek

Alnt HOPA'LI TS'L Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2010-2011 devre aras Aykut K.: Trabzonspor'un penaltlar irdelenmeli
    2019-2020 devre aras Ali K.: Bu sistem Trabzonspor'a gre kurgulanm bir sistem

YNE AYNI ZHNYET BAINDA
    BAKANLIININ 2. DNEM VE AMPYONLUK BASKISI VAR
    EN BYK RAKB BZZ
    1 UBAT'TA SAHAYA GMECEZ AL SEN
    Arkadalar bu FB sandnz gibi bir spor klb deil.

Masonlarn kurduu-i ve siyaseti dizayn ettii bir kuluka yuvas.

Bunlar asla stanbul dna karmaz ampiyonluu, karsa dnya tarihine geecek bir olaydr o kadar zordur. Bu lkede 100 yldr medya TM MLLET UYUTUR VE YNETR, son 30 yla bakn-yakn tarihe:

Ciner-Doan(abdi peki ld, Doan gazeteci yapld aratrn)-Simavi bu adamlar Holding sahibi-her trl ahlaksz ticaretten hkm giymi adamlar, acaba gazetede kim ne para verirse ne yazarlar???

Son 25 ylda doan FANATK-FOTOSPOR-FOTOMA bakn bakalm kime hizmet eder? Medya 3 BYTLM korur-kollar-nemalanr-alar vs vs

Fener Bk Ko ise proje adamdr, 3 BYTLMN KAVGASINA inanmayn tek hedef SSTEM BOZACAK OLAN TRABZONSPORDUR!!!

Grdm tek mantkl eletiri-durum tespiti bu:

Ve resmen da fare dourdu. Ali Ko, La Fontainei bile mezarnda hoplatacak masallar anlatt.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/611731.aspx
    Talar balamlar kpekler serbest, ekiya dze inmi yiitler derdest. mama bozulup da bozmayz abdest, gn gelir de bu hesap grlr elbet

HOPA'LI TS'L - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    03.02.2012
    Nereden
    Zonguldak
    Ya
    48

Alnt Tekke Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Arkadalar bu FB sandnz gibi bir spor klb deil.

Masonlarn kurduu-i ve siyaseti dizayn ettii bir kuluka yuvas.

Bunlar asla stanbul dna karmaz ampiyonluu, karsa dnya tarihine geecek bir olaydr o kadar zordur. Bu lkede 100 yldr medya TM MLLET UYUTUR VE YNETR, son 30 yla bakn-yakn tarihe:

Ciner-Doan(abdi peki ld, Doan gazeteci yapld aratrn)-Simavi bu adamlar Holding sahibi-her trl ahlaksz ticaretten hkm giymi adamlar, acaba gazetede kim ne para verirse ne yazarlar???

Son 25 ylda doan FANATK-FOTOSPOR-FOTOMA bakn bakalm kime hizmet eder? Medya 3 BYTLM korur-kollar-nemalanr-alar vs vs

Fener Bk Ko ise proje adamdr, 3 BYTLMN KAVGASINA inanmayn tek hedef SSTEM BOZACAK OLAN TRABZONSPORDUR!!!

Grdm tek mantkl eletiri-durum tespiti bu:

Ve resmen da fare dourdu. Ali Ko, La Fontainei bile mezarnda hoplatacak masallar anlatt.

https://www.turkiyegazetesi.com.tr/y...in/611731.aspx
    Aznza salk.
    Nokta.
    MZAMI ATIYORUM.
    2010-2011 SPER LG AMPYONU
    TRABZONSPOR

BatuhanB - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    05.06.2019
    Nereden
    Afrika Dier

https://twitter.com/Mericfirat/statu...17265715986433

Mis gibi konumu, bu aymaz Fenerliler de "kumpas nceden biliyordu" diyor. Gerekten hi hay yok bunlarda...

Trabzonspor Kongre yesi
    Anil Cevik - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2008
    Nereden
    Almanya

nalci tayfa sessiz sessiz bekliyo Tesekkr bile edemediler Bakan'a.
    Konu Anil Cevik tarafndan (14.01.2020 Saat 23:45 ) deitirilmitir.
    >Kombine Al
    >Forma Al
    >ye Ol
    62 - 23 - 07

Arif Timurciolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2008
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    34

ikebaheli tayfaya gre nerdeyse 3 temmuzun sulusu biziz. Ne yzsz insanlar bunlar.
    Trabzonsporlu olmak bir ayrcalktr.

Grkan Asma - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.11.2011
    Nereden
    Trabzon

Alnt Arif Timurciolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ikebaheli tayfaya gre nerdeyse 3 temmuzun sulusu biziz. Ne yzsz insanlar bunlar.
    Bunlarn suratna tkrsen amin derler hocam, laftan szden anlamaz bunlar. Bunlar sahada yeneceksin bak nasl kuduruyorlar , lafla felan uramamak lazm, 3. haftaya odaklanmak gerek.

bahadr2561 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

u szleme uzatma ii uzad bakan.

Bir an nce bitirmek gerekiyor.

yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt Arif Timurciolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu kadar yuzsuz olmalarinin nedeni sikebahce divan kurulundaki malum uyedir..bu kisinin korumasi olmasa ne bunlar bu kadar yuzsuz davranabilirdi ne de ceza almadan kurtulabilirlerdi.
    ali koc denen kucuk aziz cok degil 1.5 sene once aziz'e fetocu hakim ve savcilari uye yapan insan sendin diye secim kampanyasi yurutuyordu simdi kalkmis 3 temmuz ruhu diyor yali bebesi.piskinlik,arsizlik,yuzsuzluk,simariklik..
    kufretmek istemiyorum ama kufursuzde bu insanlari tanimlamak cok zor.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt tristram Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu kadar yuzsuz olmalarinin nedeni sikebahce divan kurulundaki malum uyedir..bu kisinin korumasi olmasa ne bunlar bu kadar yuzsuz davranabilirdi ne de ceza almadan kurtulabilirlerdi.
    ali koc denen kucuk aziz cok degil 1.5 sene once aziz'e fetocu hakim ve savcilari uye yapan insan sendin diye secim kampanyasi yurutuyordu simdi kalkmis 3 temmuz ruhu diyor yali bebesi.piskinlik,arsizlik,yuzsuzluk,simariklik..
    kufretmek istemiyorum ama kufursuzde bu insanlari tanimlamak cok zor.
    Evet, haklsn da tanmlamalar kfrsz yapalm
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt mmert Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ali KO'un Aziz Yldrmvari tripleri dnda syledikleri hakl.

*Dn 4x4 Futbol'da bahsettiler. 10 birim aldn bor 5 ylda mevcut kredi oranyla 18 birim oluyor.
    *Aaol 5 yln sonunda 50 milyon euroluk balon demeden bahsetti ve bunun da tekrar yaplandrlacandan.
    *Tekrar yaplandrma tekrar faiz.
    *lk 2 sene sonras 3 katna kan aylk demeler. Uurcan, Abd, Sturridge, Srloth bizim geleceimizi kurtaracak adamlar.
    *Ahmet bakan ayn zamanda oyuncu sattka anaparadan dlecek dedi. Bu durumda deyeceimiz faiz de azalyor.

Netice itibariyle ;
    *Ben bir vatanda olarak ahmak kulplere ekilen krediden rahatszm,

*Kulpler birlii yasas veya Denetimlerin sklatrlmadan byle olmas kurallarn net effafa olmad bir garabet oldu.

*Eyll aynda lisans karmalarna izin verdin. Devre arasnda vermiyorsun. Eyll aynda da vermeyeceksin.

*Vergisini vermeyen kulplerin devlet bankalarna faiz demesine sevinirim Zaten vergileri vermiyorsunuz,

*Hkmetin kulpler zerinde bu ekilde tahakkm kurmasna karym.

*Yap-let-Devret modelinden, Dzenle-Muhta Et-Sat modeline geilecek muhtemelen.

*Kulplerin anlad dil bu oldu. Uyarsan uy uymuyorsan sonularna katlan. Demokles'in klc olacaksn.

*Fener Yap Kredi ve Halk Bank ile iini grecek. imdi artlar ne olacak dier 17 kulple eit artlarda olacak mi?
    aslnda size katlyorum..
    ve hatta alikou tebrik ediyorum..
    ve bu fenerlileri ne olursa olsun ekinmeden hemen syledikleri iinde tebrik ediyorum..bu kadar aklarna ramen bu kadar falsolarna ramen..
    biz unu yapamyoruz veya yapmyoruz veya dnemiyoruz veya korkuyoruz..varsa yoksa kavga kfr..bakn mata gerilecez kavga kfr olacak..

te 300 milyon dolarlk kyan perde arkas

Tebern KREC | 26 Aralk 2007 aramba - 16:35 | Son Gncelleme : 26 12 2007 - 16:35
    lan Bursa Gazetesinde kt, ihaleye bir tek Fenerbahe katld

Ataehir'de 58 dnmlk arazinin, kapal spor salonu ve alveri merkezi yaplmak zere 30 yllna Fenerbahe Kulb'ne verilmesi tartma yaratrken, Kadky Belediye Bakan Selami ztrk "Burada artnameye uygun olarak yaplan ihaleyi Fenerbahe Kulb kazanmtr. Hibe yoktur, yasalara artnameye uygun ihale vardr" dedi.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Bu lkede KORKULARI deitirmek zordur...

yle kdemli ki... Hatra anlatmaya Simavi dneminde yleydi, etin Eme dneminde byleydi falan diye balyor.

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...tiyor-41419912

A Hakan yalama dneminde gazetesini anlatm, merdi Kpti ecaat arzederken sirkatini sylemi, patron Simavi-Eme-Doan hatta Demirren de olsa kpekleri ayn, zkk-A Hakan-sayfa ekibi tamamen ayn

Medya el deitirdi gya 30 senedir TAN GAZETES vari ahlaksz "yrek hoplatt" gibi veya " nefes kestiiii" haberleri hala bake.

Bu lkeyi Hncal gibiler ERKEKE dergisi ile formatlad ilk, mehur air ne der:

Bize bir nazar oldu Cumamz Pazar oldu
    Ne olduysa hep bize azar, azar oldu
    Ne hretten hastayz, ne de candan hastayz
    Ne ruha ne vcuta ne de kandan hastayz
    Avrupaya bir deil iki pencere atk
    Uzun yllardan beri cereyandan hastayz
    Bat, bat diyerek eyvah hep batyoruz

Yaklatka her sene z yurdumda ylba
    Yaplr milletime Frenke sahte a
    Buna alar aac hem topra, ta

Sen Hristiyan msn? Diye sorsan darlr
    Ylbanda hindi kaz yemesine baylr
    am deviren hindi ki nasl mmin saylr
    Bilmiyoruz oumuz ne edip yapyoruz

Bu iler amaaaaan siz de abartyorsunuz canm diyenlere 50 yl evvel adam uyard, senenin 1. gn ne var elenmekte dediler. BR MLLET AZAR AZAR YOKOLUR, tarihte 10 binlerce yl rnekleri oktur, yalandan retilen strogotlar-vizigotlar-smerler-bizanslar-Osmanllar-Seluklular nerde???

imdi bu sene izledim insanmz, anadan doma Anadolu insan HRSTYAN adeti am aac ssleme-cahilce hristiyan inancna uygun ylba kutlama seramonisinde, biey olmazd deil mi?

Aradan 50 sene geince anlarsnz GAVURUN ettiini, 30 ya stndekiler bi dnsn bakalm 20 sene evvel am aac var myd-20 sene sonra am dibinde ha ssl hediye kutular olacak m?

in z, FUTBOLA balayalm, Ali Ko bu yazlanlarn KULUKA merkezidir bu lkede, SPORA daldysa bi boklar dnecektir mutlaka, izliyoruz-grrz...
    Konu Tekke tarafndan (15.01.2020 Saat 12:00 ) deitirilmitir.
    Talar balamlar kpekler serbest, ekiya dze inmi yiitler derdest. mama bozulup da bozmayz abdest, gn gelir de bu hesap grlr elbet

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    lker Yazcolu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.01.2009
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

odatv'de Kemal nc'nn bugnk yazsn okuyabilirsiniz fenerle ilgili...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarmz Avni Aker'de...

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

Alnt lker Yazcolu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    odatv'de Kemal nc'nn bugnk yazsn okuyabilirsiniz fenerle ilgili...
    imdi okudum, sper yazm:

http://ekonomi.haber7.com/is-dunyasi...k-maas-vurgusu

Bu linki de koymu, dedik ya kuluka merkezi, KAPTALZMN kpei bu adamlar 100 yl daha smrmek iin dnyay yanda olacak, KOMNZM sistemine evrilecek...

Halbuki her ZM onlarn ynetme ekli zaten

Tekfurayr 61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    19.07.2011
    Nereden
    stanbul

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    aslnda size katlyorum..
    ve hatta alikou tebrik ediyorum..
    ve bu fenerlileri ne olursa olsun ekinmeden hemen syledikleri iinde tebrik ediyorum..bu kadar aklarna ramen bu kadar falsolarna ramen..
    biz unu yapamyoruz veya yapmyoruz veya dnemiyoruz veya korkuyoruz..varsa yoksa kavga kfr..bakn mata gerilecez kavga kfr olacak..

te 300 milyon dolarlk kyan perde arkas

Tebern KREC | 26 Aralk 2007 aramba - 16:35 | Son Gncelleme : 26 12 2007 - 16:35
    lan Bursa Gazetesinde kt, ihaleye bir tek Fenerbahe katld

Ataehir'de 58 dnmlk arazinin, kapal spor salonu ve alveri merkezi yaplmak zere 30 yllna Fenerbahe Kulb'ne verilmesi tartma yaratrken, Kadky Belediye Bakan Selami ztrk "Burada artnameye uygun olarak yaplan ihaleyi Fenerbahe Kulb kazanmtr. Hibe yoktur, yasalara artnameye uygun ihale vardr" dedi.

lkenin en ok geliri olan 2 kulbnden biri.

Gelirleri arur et, kulb bataa sok.

Sonra taraftardan para iste.

Sonra devletten para iste.

Sonra devletin sunduu artlar beenme.

Sonra devlete yle yaparsan beenirim de.

Sonra stne ty olarak da, kulbn haricindeki herkes hakknda konu, herkesi sula.

Byle yapnca, ulan bu paralar nereye gitti, kulp niye bu durumda sorusunu gndemden kar

Hatt stne bonus olarak baka takm taraftarndan da takdir gr.

Kesin olan u ki; ben bireyleri anlayamyorum, neleri anlamadm da anlayamyorum.
    7

"Her fikri savunma hakkn yoktur. Bilgi temelli fikri savunma hakkn vardr. Hikimse chil kalma hakkna ship deildir." Harlan Ellison

Hseyin men - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    06.02.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    35

Bakann dedii bir kere daha doru kmad. Onazi sorulmutu gnderecekmisiniz diye oda nasl gnderelim fesih bedeli var bu iin ve sonu onazi gitti acaba talisca iin tekrardan mitlenebilrmiyiz

Yasin Altuntas - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.04.2008
    Nereden
    Almanya

Transfer basligina da yazdim, bu konuda Ynetime ne kadar tesekkr etsek az. Ama biz yine gidip nalci olalim, zamaninda Onurcu veya Burakci oldugumuz gibi...

Istanbullularin transfer yapamamasi, taraftarlarin cildirmasi, ynetimlerin basi kesilmis tavuk gibi saga sola saldirmasi, ve bizim bu kadar krize ragmen byle saglikli adimlar atiyor olmamiz....

Valla aradan siyrilip, sampiyon olmamiz o kadar yakin ki.... aman biraz konsantrasyon ltfen !!

Sent from my iPhone using Tapatalk
    "30 Gol ve Assist (20 Gol, 10 Assist tahminimce) yazin bir kenara !!! Sezon sonu grrz"Tarih: 04.08.2019, 14:24 --> https://forum.bordomavi.net/showthre...post1921122696

Mesut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2008
    Nereden
    Hatay
    Ya
    31

Onazi'ye bile teekkr aklamas yapld.Bence nal Karaman konusunda bilmediimiz bir eyler olmu belli.Ben ahsen nal Karaman' ok severim ama grevine son verilmesi doruydu.Belli ki bakann zoruna giden yada zld baz konular var.

pazarkapl - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2009
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Ya
    34

kim daha cok yardim almisa donmeye basladi is, kardesim kimsede sormuyo ki siyasetci denen beceriksizler kluplere neden yardim ediyorlar, milletin parasini bu tip gereksiz islere peskes cekiyorlar...

gundeme bak ya, biri onu sucluyor biri oburunu, hesap vermesi gerekenlerde bu karmasada basi dik sirti pek olanlari izliyor...nasil uyutmuslarsa artik spor uzerinden adamlar oy devsirecem derken pisliklerin ortaya sacilmasi kimsenin de umrunda olmuyor...

ozetle kazanalar; klup baskanlari, siyasetciler

kaybedenler; herzamanki gibi degisiklik yok...
    Konu pazarkapl tarafndan (15.01.2020 Saat 21:08 ) deitirilmitir.
    slak imza....

acan61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2014
    Nereden
    stanbul
    Ya
    27

Alnt Mesut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Onazi'ye bile teekkr aklamas yapld.Bence nal Karaman konusunda bilmediimiz bir eyler olmu belli.Ben ahsen nal Karaman' ok severim ama grevine son verilmesi doruydu.Belli ki bakann zoruna giden yada zld baz konular var.

nal Karaman' ahsen sevdiimiz gibi bazlar da ahsen sevmiyor. Siyasi kullanc adlar olanlarn veya yle grnmek isteyenlerin boazlarna nal hocann byklar taklmtr. Siyasetin pis tarafn alan arkadalar tekiletirmeye ve blmeye devam etmektedir. Ynetim ayn getiimiz ve bu dnemki transfer grmelerinde olduu gibi, nal hocann gidiinde de net bilgiler doru bilgiler vermedi. nal hocada olduu gibi Hseyin hocay da destekleyeceim bu hikayede umarm ayn son ile bitmez.

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

bakan defanstan klar eletirmemi. sezon boyun grdm en kt malardan biriydi halbuki. kalede de erce vard.

konya ma on kat daha iyiydi bu adan.

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    41

SOSA oynarsa-sterse ampiyonluk yapar...

skender Gnen de yazm %100 katlyorum, Hoca belki ma gidiatnda etken olur LDER OYUNCUN varsa ve ksmezse ampiyonluk olursun...

SOSA onore edilmeli-szleme uzatlmal-belz iti gibi zel tutulmal, p Arday terim niye istiyor, LDER OYUNCU ampiyonluk yapar:

https://www.sabah.com.tr/yazarlar/sp...kimin-her-seyi

yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    35

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bakan defanstan klar eletirmemi. sezon boyun grdm en kt malardan biriydi halbuki. kalede de erce vard.

bu sene oynadigimiz tum maclari izleyip ustteki yorumu yapiyorsan ya kotu niyetlisin ya da baska sporlari takip etmeye baslamalisin.

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt tristram Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bu sene oynadigimiz tum maclari izleyip ustteki yorumu yapiyorsan ya kotu niyetlisin ya da baska sporlari takip etmeye baslamalisin.
    iki kere izledim malar. her baskda top kayb geldi ki o kadar hrsl bir takm da yoktu karmzda.

bahadr2561 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.04.2005
    Nereden
    Bursa
    Ya
    32

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Byle oynadmz 10 tane ma sayarm.

Adamcl brakn.

Twitterdaki artvints sensen. Bu yazn normal.

Kenetlenelim vb. yazlarn altna tam olarak kenetlenmiyorum, naln gnderilii yanl yazmtn.

Kenetlenmeyle td deiikliinin ne ilgisi var?

yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa

Alnt bahadr2561 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Byle oynadmz 10 tane ma sayarm.

Adamcl brakn.

Twitterdaki artvints sensen. Bu yazn normal.

Kenetlenelim vb. yazlarn altna tam olarak kenetlenmiyorum, naln gnderilii yanl yazmtn.

Kenetlenmeyle td deiikliinin ne ilgisi var?
    ali ko konumu camiaya btnlemi senaryosuna inanmadm yle yazdm. ben bir kenetlenme grmyorum, lafla olsayd keke.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 2 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 2 misafir)