Hesaplipazar
Sayfa 173 Toplam 179 Sayfadan BirinciBirinci ... 73 123 163 171 172 173 174 175 ... SonuncuSonuncu
Toplam 4471 adet sonuctan sayfa basi 4,301 ile 4,325 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonsporumuz'un Bakan Ahmet Aaolu!

yelik tarihi
    04.12.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    36

Eletirilecek bir durum varsa Nihat zdemir'in adaylna ses karlmamasdr. Ne diyor bakanmz tek aday, bizim desteklememiz nemli deil... Adama demezler mi sen neden aday karmyorsun? Neyse bizim borcumuz ok, onlarla uraalm... Gl deil muhta olarak kolay yolu seelim...

Cezal ye
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt oksoholu Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Neler dnd hakknda hi bir bilgimiz olmamasna ramen srf siyasi dncenize zarar veriyor diye sallayanlar var

Trabzonspor kimsenin siyasi partisinin sa kolu deil olmamal da ama Trkiye artlarnda ilerin nasl dndnn farkndasnz ama iinize gelmiyor aka bende cumhurbakanndan ne istendiini bilmiyorum ama tahminim var bakann her daim syledii
    " UEFA kupalarna katlmalar yolunda bir tavsiye talebi var. Orada da 3 maddeye balyor, 2019 Mays ay itibaryla btesinin 5 milyon Euro'dan fazla ak vermemesi, uygulamakta olduklar finansal politikann devam, ki bunlarda hibir sknt yok. Bir dieri de Bankalar Birlii ile yeniden yaplandrmay haziran ay itibaryla yrrle koymalar. Burada anahtar nokta bu" muhtemelen bankalar birliinden bu konuta bir teyit gerekiyordu ve cumhurbakan bu konuda yardmc olmutur buda az bir ey deildir teekkr edilmesi gereken bir durumdur bu borlanmay cumhurbakan yapmad bizim takm yapt

Ha unu diyebilirsiniz mamolu durumu olmasayd biz bu yardm zor alrdk ona da eyvallah ama Bakan Albayra'n bu srete takma maddi anlamda ne kadar destek olduunu eminim biliyorsunuz yoksa bir ylda 400 trilyon dedik ama bor ne artt ne azald meselesini kafanz basmyorsa bunda benim syleyebileceim bir ey yoktur
    2011'deki sikeyi biz mi yaptik peki ? ltufmus gibi tesekkr m edelim simdi ? o yaptigi kiyaklarin fazlasini diger takimlara yapti bu devlet, sirf sildigi vergi borlarini saysak yeter de artar bile... kimi kandiriyoruz burda ? berat gitsin kayinpederine kupamizi sorsun, karikyl fblilerden korkup isin iine burnunu sokmasini unutmadik.... geelim o isleri... daha yazilacak ok sey var da neyse

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    29

nihat zdemir'e destek vereceksiniz, hibirey deimez. yldrm demirren gibi olur. desteinizi alr bunlar sonra yznze bakmazlar. fener ampiyon olsun diye var gle alacak bu adam. tam bizim ykseliimize denk gelmesi muhtemel. imdiden bir duru gsterin de iimiz rahat olsun en azndan.

Tekke - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    40

Nihat zdemirin aday olmasnn anlam:

Biz masonik eteler karar aldk, 2019 da Gs yi ampiyon yapmtk, Fb ok geride kald. 2020 de Fb ampiyonluk olmal, hem Ali Ko'u oraya hangi sebeple getirdi ki byk stadlarmz?

Olas IKINTI bir takmn nn kesmek iin Nihat zdemir TFF Bk olmu sayn....

Klp olarak bu ylki SEMPATK ANADOLU izgimiz devam etmeli, 3 BYTLM jargonu herkese ezberletilmeli, RTE edip saldrarak deil, espirilerle kadroya hakem formas giydirme-3 bytlm ifadeleri kullanma gibi KOMK ama VURUCU duruumuz olmal...

Ama ben klplerin TEK MERKEZDEN YNETLDN dnyorum, bizim taraf SSTEME AYAK UYDURACAKTIR gemiteki gibi....
    Konu Tekke tarafndan (23.05.2019 Saat 15:53 ) deitirilmitir.
    Talar balamlar kpekler serbest, ekiya dze inmi yiitler derdest. mama bozulup da bozmayz abdest, gn gelir de bu hesap grlr elbet

oksoholu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.06.2009
    Nereden
    Zonguldak

Alnt Sefer Asan Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2011'deki sikeyi biz mi yaptik peki ? ltufmus gibi tesekkr m edelim simdi ? o yaptigi kiyaklarin fazlasini diger takimlara yapti bu devlet, sirf sildigi vergi borlarini saysak yeter de artar bile... kimi kandiriyoruz burda ? berat gitsin kayinpederine kupamizi sorsun, karikyl fblilerden korkup isin iine burnunu sokmasini unutmadik.... geelim o isleri... daha yazilacak ok sey var da neyse
    ikeyi biz yapmadk ama elin olu mcadele ederken biz yan gelip yattk yurtdnda bir gurbetimizin mcadelesinden baka ses veren kimse yok o malum takm yardm kampanyas yapyor 30 milyon Euro topluyor sen yapyorsun 1 milyon tl kmyor onun kaynpederi kendi takmn kolluyor seninki ne yapyor ikeyi soruyorlar topu tff ye atyor onu gidin azize sorun o zaden itiraf etti bile diyemiyor kendi adammz davamza sahip kmyor elin adam komu o havalara

yazacak ok ey yok aynaya bakp kendimize syleyecek ok ey var
    @ okoholu

Sefa Al - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.03.2010
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    26

Hibir Trabzonspor bakan, devletten maddi destek beklememeli. Berat Albayrak kulbe maddi yardm yapyor diye vnen adamlar var, anlayamyorum gerekten. Bu ligde adaletsizlik yaratyor ve Trabzonspor'un bu adaletsizlikten nemalanan takm olarak anlmas sizi hi mi rahatsz etmiyor gerekten?
    Ahmet Aaolu'nun yaptklarna sayg duyuyorum ama konutuu 2 laf kulb siyasi malzeme haline getirdi. Yanla yanl demek kabahat deil.

kayseriliyiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    35

Tff baskani Nihat olacaksa kapatalim kulb olsun bitsin, hibir zaman olamayacagiz bu dzen byle devam edecek malesef.

Envoy de mon Redmi Note 7 en utilisant Tapatalk
    son basamagi lm olan bir merdivendir hayat

gurur6134 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    22.06.2013
    Nereden
    stanbul
    Ya
    37

Bu nihat 2011 deki sikeyi ortmeye calisan gizli kahramanlardandir ridvan ve mustafa e. Ile birlikte azizle saray arasindaki koprulerdir..saglam cemaatciyken ki sikebahcenin taraftarinin 3de 1 i cemaatcidir diyerek bu iste cemaatin parmagi yoktur demis ruzgar tersine donunce win win diyerek devlet ihalelerini kaparak bu sefer akp ye biat etmis bir zati muhteremdir..

jairzinho - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.06.2010
    Nereden
    stanbul

bagan i transferde kamil ahmet ile hamlelere balad.

bakalm maa dengesini nasl salayacak.zellikle yerli oyuncular arasnda.

yedek bekleyen ve sezonda 800-900 dakika sre alan yetenekleri belli bir oyuncu olan kamil ile 2,5 milyon lira yllk anlama yapld.

bu durumda parmak uurcan trkmen yazc ve mr ile daha yksek szlemeler ngrlebilir.olmal.
    Evlad- z= Uurcan akr,Hseyin Trkmen,Batuhan Artaslan,Abdulkadir mr,Yusuf Yazc,Abdulkadir Parmak ....

GencTurk6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2009
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    36

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son dnemde mevcut iktidarn Trabzon kkenli vatandalarna Rum, Pontus gibi imalarda ve ifadelerde bulunmas yine ayn mevcut iktidarn, son yllarda neredeyse kalesi haline gelen Trabzon'da ve stanbul'da hite azmsanmayacak sayda olan Trabzon kkenli vatandalardan yaayabilecei oy kayb endiesi ile "Trabzon'u Avrupa'ya biz gnderiyoruz" imas ile bir nevi vaziyeti kurtarma abalarn byk bir dehet ile takip ediyorum.

Benim asl zldm nokta ise Trabzonspor kulb bakan Ahmet Aaolu'nun bu ie anak tutmas ve bu alg operasyonuna bilerek katlmasdr.

Bir dier dehete dtm durum ise, yllardr adalet ve hak gibi kavramlardan mahrum braklan Trabzon insannn ve Trabzonspor taraftarnn bu adaletsizlikler karsnda mevcut iktidara gram ses karmamas ama i Rumlua veya milliyeti kkene geldiinde adeta kuyruuna baslm kedi gibi saldrganlamasdr. Bu ne kadar yozlatmzn bir numaral gstergesidir.

Demek ki birok Trabzonspor'lu iin rk kavram adaletten, haktan, emekten ve hukuktan stn durumda. Ben bu tip bir alg operasyonu ile Avrupa'ya gitmek yerine olas bir cezay ekmeye hazr olmamz gerektiini dnyorum.
    mzam attm.
    ***GeN***

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Alnt anth Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Eletirilecek bir durum varsa Nihat zdemir'in adaylna ses karlmamasdr. Ne diyor bakanmz tek aday, bizim desteklememiz nemli deil... Adama demezler mi sen neden aday karmyorsun? Neyse bizim borcumuz ok, onlarla uraalm... Gl deil muhta olarak kolay yolu seelim...
    nk mevzuat aday karmanza imkan vermiyor. Haluk Ulusoy gibi adam bile son seimde aday oldu imza toplayamad. Benim iin bakanlk koltuunda oturan adamn FB'li olmas zerre nem tamyor. Orada Trabzonspor'lu biri de otursa bamsz karar alamaz. Futbol camiasnda o koltuun hakkn verecek tek isim Hamit Altntop. Ama ne yazk ki yanndan bile geirmezler...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Cezal ye
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Alnt DeAgLeMaNyAq Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    nk mevzuat aday karmanza imkan vermiyor. Haluk Ulusoy gibi adam bile son seimde aday oldu imza toplayamad. Benim iin bakanlk koltuunda oturan adamn FB'li olmas zerre nem tamyor. Orada Trabzonspor'lu biri de otursa bamsz karar alamaz. Futbol camiasnda o koltuun hakkn verecek tek isim Hamit Altntop. Ama ne yazk ki yanndan bile geirmezler...
    Olabilir Hamit Altintop, bilmiyorum, ama neden bu kadar net diyebiliyorsun bunu bi ? Herhangi bir konusmasi mi var ya da bilmiyorum, aarsan sevinirim, bilgim yok diye soruyorum... sank bir yerde birka deme vermisti alt yapilarla ilgili, tam hatirlayamiyorum

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Olabilir Hamit Altintop, bilmiyorum, ama neden bu kadar net diyebiliyorsun bunu bi ? Herhangi bir konusmasi mi var ya da bilmiyorum, aarsan sevinirim, bilgim yok diye soruyorum... sank bir yerde birka deme vermisti alt yapilarla ilgili, tam hatirlayamiyorum
    Oynad dnemdeki basn toplantlarnda ve ma sonu yapt konumalarda zaten farkl bir k veriyordu. Futbolu braktktan sonra yorumcu olarak katld programlarda ve rportajlarnda da bunu devam ettiriyor...

Mesela: https://www.youtube.com/watch?v=65YYkUl_5IU
    Trabzon bir sevda,

Ufuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.08.2009
    Nereden
    stanbul

Alnt jairzinho Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    bagan i transferde kamil ahmet ile hamlelere balad.

bakalm maa dengesini nasl salayacak.zellikle yerli oyuncular arasnda.

yedek bekleyen ve sezonda 800-900 dakika sre alan yetenekleri belli bir oyuncu olan kamil ile 2,5 milyon lira yllk anlama yapld.

bu durumda parmak uurcan trkmen yazc ve mr ile daha yksek szlemeler ngrlebilir.olmal.
    Yusuf ve Abdlkadir 2.75'er Milyon Lira kazanyorlar. Futbol piyasas bu artk. Euro ile kontrat yapld iin 50 bin kazanan adam bile 300-350 bin tl kazanyor. Kamil'in maa 350-400 bin ya denk geliyor sanrm. Ekuban 750 alacak. Abdus ve Yusuf da yenileme yaplrsa 500-600 aralna ekilir tahminimce. Alt yapdan geldikleri iin kademe kademe artyor. Sen Roda'dan faydalsn al sonra 1.5 milyon euro diyemezler.

zetle szlemeyi tl zerinden yapyoruz ama tarafar olarak biz deerlendirmeyi euro zerinden yaparsak ok daha iyi olur.

Gkhan Uzun - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    17.08.2006
    Nereden
    stanbul

Alnt adilo bebe Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Son dnemde mevcut iktidarn Trabzon kkenli vatandalarna Rum, Pontus gibi imalarda ve ifadelerde bulunmas yine ayn mevcut iktidarn, son yllarda neredeyse kalesi haline gelen Trabzon'da ve stanbul'da hite azmsanmayacak sayda olan Trabzon kkenli vatandalardan yaayabilecei oy kayb endiesi ile "Trabzon'u Avrupa'ya biz gnderiyoruz" imas ile bir nevi vaziyeti kurtarma abalarn byk bir dehet ile takip ediyorum.

Benim asl zldm nokta ise Trabzonspor kulb bakan Ahmet Aaolu'nun bu ie anak tutmas ve bu alg operasyonuna bilerek katlmasdr.

Bir dier dehete dtm durum ise, yllardr adalet ve hak gibi kavramlardan mahrum braklan Trabzon insannn ve Trabzonspor taraftarnn bu adaletsizlikler karsnda mevcut iktidara gram ses karmamas ama i Rumlua veya milliyeti kkene geldiinde adeta kuyruuna baslm kedi gibi saldrganlamasdr. Bu ne kadar yozlatmzn bir numaral gstergesidir.

Demek ki birok Trabzonspor'lu iin rk kavram adaletten, haktan, emekten ve hukuktan stn durumda. Ben bu tip bir alg operasyonu ile Avrupa'ya gitmek yerine olas bir cezay ekmeye hazr olmamz gerektiini dnyorum.
    Katlyorum.
    Ben Trabzonspor kaptanym . Baka bir kaptann ardndan sahaya ckmam.
    (Dozer) Cemil Usta
    Trabzonspor amatr ruhtur... Trabzonlu deil Trabzonsporlu olabilecek topular istiyorum..

yelik tarihi
    31.05.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Geen sezon TFF'den yayn geliri olarak 96 milyon lira almtk. Bu sezon rakam 126 milyon liraya kt. Avrupa Ligi'ne dorudan katlsaydk oradan da 60 milyon civar bir para gelecekti. imdi gruplara kalsak bile gelirlerimizin de yars blokeli olmas ve Baakehir'in de Avrupa Ligi'ne kalmas halinde tahmini olarak 25 milyon lira civarnda bir rakam gelebilir. Bunlar haricinde tribn gelirleri ve stat isim hakk temlikli olmam olsayd, forma ve dier sponsorlarla birlikte ordan da 40 milyon lira gibi kalem dorudan kasamza girmi olacakt. Ksacas temlikli olmasna karlk kulbn gelirinin 200 milyon liraya kmas nemli bir baar. stanbul takmlarnn gelirlerinin yannda belki hibir ey fakat kulbn ayakta kalabilmesi iin gelirlerimizin bu seviyede olmas gerekiyor...
    Trabzon bir sevda,

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

3 Byklere vergi kya Eklenme Tarihi: 24.06.2003
    "Trkiye\'nin byk kulb Galatasaray, Fenerbahe ve Beikta\'n toplam 215 trilyon liralk vergi borlar ....

Uzlama ve vergi bar ile Fenerbahe ve Galatasaray\'n yaklak 100\'er trilyonluk, Beikta\'n da 15 trilyonluk vergi borcu toplam 10 trilyon liraya indi."

aleyhinize kar bd bd ederlerse yzlerine vurun sene 2003
    sonradan aldklar kyaklarda var
    bilgi gtr.......
    YUSUF ve ABD satmayn ligi domine edelim

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

ben bunlar buraya atymda bilgi olarak dursun...
    unuda syliyim karlarnda en byk tehlike olarak bizi grecekleri iin seneye daha ok saldracaklar
    medyas twitter vs hepsi yklenecek..
    bu konuda demedi demeyin.. bmn grdm kadaryla zayf..
    bence burada bi sayfa oluturulmal bilgiler orada toplanmal sonrada twitter facebook vs olanlar medya ile iletiime geip bunlar kullanmal
    neyse........

https://www.gsgazete.com/futbol/fene...ak-h32811.html

FENERBAHENN BAINI GALATASARAY YAKACAK

Fenerbahe ile Trabzonspor iin hayati nem tayan; TFF-BDDK ve Kulpler Birliinin ortaklnda yrtlen bor yaplandrma almasna, Anadolu kulplerinin ciddi bir muhalefeti var.

Anadolu Kulpleri dnda Galatasarayda da zellikle muhalefet onay iin genel kurul talebinde bulundu. Gelen bilgilere gre Mustafa Cengizi ibra etmeyenlerin yan sra pek ok kongre yesi anlamaya yanamyor.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................
    https://www.star.com.tr/spor/mustafa...haber-1353580/

13.06.2018 10:41 - Gncelleme: 13.06.2018 10:41
    Mustafa Cengiz: Herkes 'Men gelir' dedi ama biz bunu nledik

"HERKES 'MEN GELR' DED, BZ BUNA ENGEL OLDUK"

- UEFA'yla yaplan anlama ne zaman aklanyor?

"UEFA'nn anlamay yarn (bugn) aklamas bekleniyor. Zor bir sreti. Greve geldiimizde, yetkili spor kamuoyu 'kesin men cezas alrsnz' diye bakyordu. Mevcut durum bunu gsteriyordu. nk UEFA'ya 3 ylda 5 milyon Euro'dan fazla zarar edilmeyeceini garanti eden eski ynetim, 147 milyon Euro zarar etmiti. Sylenenle tutulan arasnda 28 kat fark var! Hal byle olunca, men cezas alacamz syleyenler haklyd. Federasyon bu srete bize ok destek verdi.
    YUSUF ve ABD satmayn ligi domine edelim

Vkgz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.11.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    34

Salam defans al bakan . Fransa 2. Liginden deil ama..

Mi MIX 2 cihazmdan Tapatalk kullanlarak gnderildi
    nce TRABZONSPOR

cakalkerem - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.02.2012
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

bu sartlarda bu kadar sakat oyuncuya ve devre aras transfer yapamamamza ragmen sonuna kadar kovaladk..

direklerden donen 28 sutun yars cer grse herhalde ack ara sampyon olurduk..

3 culukte fener ma krlma mayd...alsaydk 3 cuyduk..
    baskan odemelerden bkt usand ama azaltt..
    smd avrupaya gdememe problemne br cocum bulmal..

para toppaklnsn ikebahce ve gs gb..

4-5 oyuncuya ve kaltel 2 yabancya htyacmz var ama mal krterler ne kadarna zn verr blmeme

Trabzon bir ak hikayesi deildir.
    Trabzon Aktr gerisi hikayedir.

Trabzonspor Kongre yesi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    44

Alnt cakalkerem Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    smd avrupaya gdememe problemne br cocum bulmal..
    O i zld kardeim.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Arda' - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2009
    Nereden
    stanbul
    Ya
    24

Bakan oyuncular ve hocayla reisi ziyarete gitmi gibi )

Cezal ye
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    28

Fotoya bakiyorum, AbdlkadirParmak daha da degerlendi gzmde yle rastlamis olabilir ama olsun

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    38

dn yemekte bakan yusuf Uurcan unal hoca senol hoca ve burak ksa bir grme yaptilar
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

rodallega'nn utu ....

yelik tarihi
    04.12.2008
    Nereden
    Kocaeli
    Ya
    36

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    ben bunlar buraya atymda bilgi olarak dursun...
    unuda syliyim karlarnda en byk tehlike olarak bizi grecekleri iin seneye daha ok saldracaklar
    medyas twitter vs hepsi yklenecek..
    bu konuda demedi demeyin.. bmn grdm kadaryla zayf..
    bence burada bi sayfa oluturulmal bilgiler orada toplanmal sonrada twitter facebook vs olanlar medya ile iletiime geip bunlar kullanmal
    neyse........

https://www.gsgazete.com/futbol/fene...ak-h32811.html

FENERBAHENN BAINI GALATASARAY YAKACAK

Fenerbahe ile Trabzonspor iin hayati nem tayan; TFF-BDDK ve Kulpler Birliinin ortaklnda yrtlen bor yaplandrma almasna, Anadolu kulplerinin ciddi bir muhalefeti var.

Anadolu Kulpleri dnda Galatasarayda da zellikle muhalefet onay iin genel kurul talebinde bulundu. Gelen bilgilere gre Mustafa Cengizi ibra etmeyenlerin yan sra pek ok kongre yesi anlamaya yanamyor.

.................................................. .................................................. .................................................. ..................................
    https://www.star.com.tr/spor/mustafa...haber-1353580/

13.06.2018 10:41 - Gncelleme: 13.06.2018 10:41
    Mustafa Cengiz: Herkes 'Men gelir' dedi ama biz bunu nledik

"HERKES 'MEN GELR' DED, BZ BUNA ENGEL OLDUK"

- UEFA'yla yaplan anlama ne zaman aklanyor?

"UEFA'nn anlamay yarn (bugn) aklamas bekleniyor. Zor bir sreti. Greve geldiimizde, yetkili spor kamuoyu 'kesin men cezas alrsnz' diye bakyordu. Mevcut durum bunu gsteriyordu. nk UEFA'ya 3 ylda 5 milyon Euro'dan fazla zarar edilmeyeceini garanti eden eski ynetim, 147 milyon Euro zarar etmiti. Sylenenle tutulan arasnda 28 kat fark var! Hal byle olunca, men cezas alacamz syleyenler haklyd. Federasyon bu srete bize ok destek verdi.
    sterse UEFA bizi kme drsn; ty bitmemi yetimin hakkn, bir sr milyarderin batrd kulplere harcamak hainliktir, yazktr, gnahtr... gs nasl baardysa biz de baarabilirdik, ama bizimkiler kolay yolu seti ve UEFA'nn nne devlet desteini koydu... Onlarda nne konan art koydu...

imdi bu ynetim skysa Nihat fetcsn desteklemesin... oktan pazarlklar yaplmtr... Gemi olsun... 2 futbolcu kardk diye, hereyi grmezden gelen taraftar da kna yaksn...
    Konu anth tarafndan (27.05.2019 Saat 10:31 ) deitirilmitir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)