Sayfa 501 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 401 451 491 499 500 501 502 503 511 551 601 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,501 ile 12,525 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet mevcut durumumuz kötü , Trabzonspor’a yakışmıyor ama geçmişi unutmayalım bu adam bize iyi kötü heyecan yaşattırdı 2 senedir,geleceğe umutla baktık. Başkanın ekonomik olarak yaptığı doğrular sportif başarı gelmeden taraftarın gözüne pek gelmiyor, taraftar için yıllık 3-5 milyon Euro vereceğin adamlar al senden iyisi olmaz çünkü kendi ceplerinden vermiyorlar.
    Futbolda başarı yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulübün gelirleri nasıl düşecek. O zaman Ağaoğlu dahada mı küçülmeye gidecek?

Bu akılla bir yere varamayız. Ağaoğlunu o 3-5 milyon verdiği oyuncular şampiyonluğa oynattılar bizi. Bunu göz ardı etmeyin. Ağaoğlunun transfer ettiği futbolcuların % 95i futbolcu bile değil. Ağaoğlu Muharrem Ustanın kurduğu iskelet kadroyla ve Sörloth piyangosu ile şampiyonluğa oynattı takımı. Yani bizi yine şampiyonluğa oynatır heveslerine kapılmayın sakın. Çünkü Ağaoğlunun kurduğu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustanın ortasahaya kimi aldıysa hepsini gönderdi Ağaoğlu. Ortasahada futbolcu kalmayınca 8 den 2 yi çıkarın veya 4 de 2 yi ekleyin saçmalığı ile karşımıza çıkıtı.

Şu anda Trabzonspor tarihinin en kötü başlangıcını yaşıyor Ağaoğlu ve tayfası sayesinde (3 puanlı lig sisteminde).

Eklenti 19823

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı Oruç Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    TD'den 3 kuruş kâr edeyim derken kulübü puan tablosunda dibe sürükledi. Başarısız onca transfer de cabası. Borç böyle mi azalacak? Trabzonspor sıradanlaşınca mı borçsuz bir kulüp haline gelecegiz?

Hoca getirmedi 3 kuruş artıdayız. Onca gereksiz adam aldı 10 kuruş zarardayız. Takım puan alamıyor haliyle galibiyet primi de. Bu da cabası.
    Siz anlamadınız mı hala? Konu hoca konusu değil. Konu gelecek hoca Ağaoğlunun teknik ekibiyle çalışacak mı sorusu? Her Teknik direktörün kendi ekibi vardır. Ağaoğlu ama gelecek hocanın Ağaoğlunun ekibiyle çalışmasını istiyor. Yani Ağaoğlunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenörü vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettiği için onu hoca olarak göreve getirdiler.

Sezon başı Newton ama Gökhan Kandemirin yetersiz olduğunu anlayınca Ağaoğluna tanıdığı bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Ağağoğlu bu teklifi kabul etmedi ve Gökhan Kandemirle çalışacaksın dedi. Gökhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gökhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragücünden başka bir takım çalıştırmadı.

Eklenti 19824
    Eklenti 19825
    Konu BlackPanther tarafından (27.10.2020 Saat 21:16 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Futbolda başarı yoksa parada yoktur. Bak ilerki haftalarda kulübün gelirleri nasıl düşecek. O zaman Ağaoğlu dahada mı küçülmeye gidecek?

Bu akılla bir yere varamayız. Ağaoğlunu o 3-5 milyon verdiği oyuncular şampiyonluğa oynattılar bizi. Bunu göz ardı etmeyin. Ağaoğlunun transfer ettiği futbolcuların % 95i futbolcu bile değil. Ağaoğlu Muharrem Ustanın kurduğu iskelet kadroyla ve Sörloth piyangosu ile şampiyonluğa oynattı takımı. Yani bizi yine şampiyonluğa oynatır heveslerine kapılmayın sakın. Çünkü Ağaoğlunun kurduğu kadro ancak bu kadar olur. Muharrem Ustanın ortasahaya kimi aldıysa hepsini gönderdi Ağaoğlu. Ortasahada futbolcu kalmayınca 8 den 2 yi çıkarın veya 4 de 2 yi ekleyin saçmalığı ile karşımıza çıkıtı.

Şu anda Trabzonspor tarihinin en kötü başlangıcını yaşıyor Ağaoğlu ve tayfası sayesinde (3 puanlı lig sisteminde).

Eklenti 19823
    Usta da İHO'un kurduğu güzelim kadroyu mahvetti. güzelim takımı dağıttı. Trabzonsporu küme düşme potasına getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri şener falan bunlarla derdi yok. bıktırdın milleti. geçmişi kurcalayıp durmaktan geleceğe bakamaz olduk
    Konu serdaracıl tarafından (27.10.2020 Saat 21:27 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı serdaracıl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Usta da İHO'un kurduğu güzelim kadroyu mahvetti. güzelim takımı dağıttı. Trabzonsporu küme düşme potasına getirdi. Al buyur buradan yak. kimsenin usta, iho, sadri şener falan bunlarla derdi yok. bıktırdın milleti.
    O kadar uzun boylu değil. Ustaya ben çok kızdım Antalyaspor ve Kasımpaşa mağlubiyetlerinden sonra. Senden Başkan olmaz dedim. İnkar etmiyorum. Ustanın tek hatası Teknik Direktör seçimleriydi.

Ersun Yanala inandı ve arkasında durdu. O Ersun Yanal ama kafa olarak futbolu bitirmişti. Fenerbahçede aynısını gördük. Sonra çapsız Rızayı getridi oda yanlıştı.

Bence Usta iyi bir teknik adamla anlaşıp ona futbol ve idaresini bıraksaydı başarılı olurdu. Açık ve net söylüyorum. Ustayı Teknik Direktör seçimleri yaktı.

Ağaoğlunun kim olduğunu 2001 yılında kümede zar zor kaldığımız sezondan biliyorum. Aynı kafa yapısı. Değişen hiç bir şey yok. Fazla zarar vermeden bir an önce istifa etsin.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

newton kalacak mı gidecek mi çık açıkla başkan neyin bekliyorsun. 2 gün sonra ligde senin üstünde olan 3 gol yemiş takımla maçın var bu belirsizlik ortamında üstüne bir de cuma akşamı puan kaybı olursa ertesi hafta alanya deplasmanından sonra yönetim mönetim kalmaz.

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Daha önce 1 veya 2 kere başka başlıklarda yazmıştım.

Geçen sezon kupa finalindeki tüm sezon Trabzonspor düşmanlarına karşı bir tepki olan o ( kimine göre belaltı, kimine göre gereksiz, kimine göre de yetersiz..vs) el hareketi aslında bu yönetimi fiilen bitirmiştir.

Randevu alınan (!) TFF başkanın kapıları kapatması bunun en büyük delilidir.

(Potansiyel varlığı tartışılır) Siyasilerin de artık eski destekleri olmadığını anlamak çok da güç değil. Belli medyaya ve yorumculara bakın anlaşılır bu durum. Geçen sezon, hatta 2 sezondur "Trabzonspor'a büyük haksızlık yapılıyor, doğranıyor" tarzı destek açıklamaları artık yerini "Trabzonspor hakemi bıraksın oyununa, teknik direktörüne başkanına, yönetimine baksın" serzenişlerine bıraktı.

Yönetim bu durumu illaki farkında ki başkan bir ara ağzından çıkan "bizi Aralık'a zorluyorlar" minvali sözlerle bunu hissettirmişti.

Dayandıkları nokta neresi olur tahmin etmek çok da kolay değil Karadenizli inadı tutarsa insanımızın...

Bence yol yakın iken ( Aralık olağanüstü kongre) kulüb âlî menfaatleri için yol açmalı.

Süreç çok şeye gebe...

( İşareti alan) Muhalefet takım kümede kalma potasında kaldıkça sesini doğal olarak güçlü çıkaracaktır.Bunun işareti ise kötü sonuçla biten bir müsabaka sonrası uzatılan mikrofonlara siyasi kimliği ile tanınan veya bu çevrelere yakın birinin "bu camia bu tür gidişlere alışık değil elbet düzelecektir" minvali açıklaması olacaktır.
    Konu CEMEFKER tarafından (27.10.2020 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben vücûd dilinden iyi anlarım,Allah’a şükür hislerim beni yanıltmadı. Benim dikkatimi çeken Sosa ve Novak oldu geçenki maçta. Sosanın sahada duygusal olarak karmakarışık şeyler hissettiği belli keza Novak bile aynı oyuna girerken özellikle baktım. Bu oyuncular bu kadar burayı benimsemişken ne gerek vardı maceraya niye zamanında boş boş konuştun da bu adamlarla sözleşme yenilemedin. Ekonomik olarak iyi şeyler yaptın bunu kimse inkar edemez ama ne gerek vardı şimdi daha fazla para harcadın. Sörloth olayına itiraz edemeyiz öyle bir oyuncuyu olağanüstü performansı sonrası takımda tutmak hayal ürünüydü zaten.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı halilaziz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim tavrim net şike sürecinde omurgasız davranan avcı gibi emeğini çalan egemen gibi adamlar senin temiz kulübünün kapısından içeri sokulmamali
    Bu konuda bir karakter sergilemelisin
    Ama sen de bu düzenin parçası isen Aykut kocamani bile kulübe getirirsin
    Kusura bakmayın da ben başarı gelecek diye bu haysiyetsiz tutuma göz yumamam.
    Avcı egemen türevleri geldiği anda isterse şampiyon olalım ben bu yönetime muhalifim, gidecekleri güne kadar muhalefet edeceğim.
    TS nin bir duruşu olmali. Bir tane TS var, ve bu TS şikecilerin şikeyi savunanların ekmek yediği bir yer olamaz, olmamalı
    Bir tek ben bile kalsam bu görüşü savunacağım.

Şike, hırsızlık karaktersizlik, ahlaksızlıkla başarılı olmak isteyen şikebahçeyi tutabilir
    kardeşim senin efsanen şenol güneş ilk şampiyonluğumu beşiktaş da yaşadım dedi sen daha neden bahsediyorsun bugün şenol milli takımı bıraksa gelse kim hayır der bırakın hayal aleminde yaşamayı o köprünün altından çok sular aktı senin kupanı seni şehrinden 100 de 70 oy alan parti başkanı verdirmedi sen neden bahsediyorsun .

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Eklenti 19823
    Agaoglu futbolun ffffffffff sinden anlamayan bir insan yaptığı transferlerin %90 fiyasko geçen senede fiyaskoydu kimsenin beklemediği shorlothun olağan üstü top oynaması ve 3 istanbul takımınınsa tarihte bir ilk olarak 3 ününde aynı sene kötü oluşuna rağmen yinede şampiyon olamadı.
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

nakzo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Birisi bana şunu açıklasın bu newton denen şahıs niye ,hangi amaçla ,hangi kritere göre ,niçin bu kulübe hoca yapıldı. Bu adam hocaysa geçen sene bu kulübede otururken neden cimşir hoca yapıldı .Samet aybaba hoca yapılacakken ortalığı ayağa kaldırıp hocayı imza masasından kaldırıp hugo broos denen bunağa bu kulübü emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yapılırken neden gıkkkkkk edemediler.???????????
    Ayşema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çıkmadan çiçekler açmayacak
    Atın beni ateşe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayşemla uyuyayim ......

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Newton'a sadece 6 hafta (içinde Başak, FB ve BJK maçları + hakem yüzünden 4 puanın çalındığı Denizli+Antep maçları) sabredilecekti madem niye getirildi, bence bu kadarcık şans verileceğine Hüseyin'le devam edilseydi de en azından Hüseyin Cimşir bu olayın sonunda gönderilip bir hoca daha kredileri olsaydı...

Newton'un çok rezil skorlar ve çok olumsuz futbol oynattığı bir senaryo yok henüz, bence 5 maç daha kredisi var, yaşam belirtisi yoksa o zaman sorgulanır.

Şimdi Newton göndermek hele bir de Avcı denen Ersun Yanal sonlu saçmalık için rezalettir.

Yönetim hocadan ümidi kestiyse çıksın önce kendi istifa edip yeni yönetimin önünü açsın. Yoksa hocaya ve projelerine sahip çıkıp açıklama yapsınlar ne hoca değişikliği, ne Avcı'sı deyip...

Avcı'yı getirdikleri gün Sadri Şener'in Tolunay'ı getirmesi, IHO'nun Ersun'u getirmesi, Usta'nın Rıza'yı getirmesi gibi son çırpınış olur. Usta en azından Rıza'yı 1 yıllığına getirip giderken tüy dikmemişti(güzelim pahalı kadroyu leşe çevirmişti o ayrı), Tolunay ve Ersun bizi soyup soğana çevirdiler...

Yönetim tutarlı olmak istiyorsa Newton ile devam etmeli

Yok olmuysa imkansız ama tek opsiyonları Ünal Karaman ile tekrardan yarım kalan hikayeyi devam ettirmek olur (başkan ve yönetimin egoları ve Ünal hocanın bunlarla bir daha çalışmayacak olmasının farkındayım)
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim senin efsanen şenol güneş ilk şampiyonluğumu beşiktaş da yaşadım dedi sen daha neden bahsediyorsun bugün şenol milli takımı bıraksa gelse kim hayır der bırakın hayal aleminde yaşamayı o köprünün altından çok sular aktı senin kupanı seni şehrinden 100 de 70 oy alan parti başkanı verdirmedi sen neden bahsediyorsun .
    O yüzden ben Şenol güneşe de karşıyım
    Tek kişi kalsam da bunları yazmaya rahatsızlık vermeye devam edeceğim.
    Şike sürecinde kim söyledikleriyle yaptıklarıyla bu meselenin içinde olmuşsa değil para bir kaşık su bile bu takımdan kazanmamalıdir
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Birisi bana şunu açıklasın bu newton denen şahıs niye ,hangi amaçla ,hangi kritere göre ,niçin bu kulübe hoca yapıldı. Bu adam hocaysa geçen sene bu kulübede otururken neden cimşir hoca yapıldı .Samet aybaba hoca yapılacakken ortalığı ayağa kaldırıp hocayı imza masasından kaldırıp hugo broos denen bunağa bu kulübü emanet ettiren ZERZAVATLAR newton hoca yapılırken neden gıkkkkkk edemediler.???????????
    Gereksiz gereksiz saldiriyorsun hocaya cevap vereyim
    Hami, Ünal, cimsir, sadi hatta Rıza hangi amamla hangi kriterle hangi geçmişle bu takıma hoca yapıldıysa aynı amaclarla Newton yapıldı.

Sanki şimdiye kadar morinho klopplardan gecilmiyordu kulüp de beyimiz Newton beğenmiyor

Hami iki kere hocalık yaptı bu takımda iki
    Belki anlamamış olursun sayıyla yazıyorum şimdi 2
    Sonra arkasından küfür edilerek gonderildi

Fatih tekke deniyor şu ara ben tekkeyi kralligiyla hatirlamak eşsiz golleor ile animasamk istiyorum kendisine edilen küfürlerle değil
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

Ahmet Taşçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Avcı Hayırlı olsun... Başkan'nın elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcıya göndermek için verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avcı'nın bizim için doğru bir seçim olmadığı konusunda hem fikir...

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Eklenti 19823
    Usta'nın kurduğu kadro iskelet oluyor ama Sörloth piyango öyle mi?

Oruç - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakır

Alıntı Ahmet Taşçı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Avcı Hayırlı olsun... Başkan'nın elindeki tek kozu olan ekonomiyi de Avcıya göndermek için verilen para ile kaybedecek... Nerdeyse herkes Avcı'nın bizim için doğru bir seçim olmadığı konusunda hem fikir...
    Sezon başı Newton'dan daha doğru bir isimdi. Ama 3 kuruş kâr edeceğiz diye ucuz Newton'u tercih etti sayın Başkan.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

TSezgin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Siz anlamadınız mı hala? Konu hoca konusu değil. Konu gelecek hoca Ağaoğlunun teknik ekibiyle çalışacak mı sorusu? Her Teknik direktörün kendi ekibi vardır. Ağaoğlu ama gelecek hocanın Ağaoğlunun ekibiyle çalışmasını istiyor. Yani Ağaoğlunun kondisyoneri fizikcisi kaleci antrenörü vsy. Bunu iyi bir hoca kabul edermi? Newton bunu kabul ettiği için onu hoca olarak göreve getirdiler.

Sezon başı Newton ama Gökhan Kandemirin yetersiz olduğunu anlayınca Ağaoğluna tanıdığı bir ispanyol kondisyoneri getirmesini teklif etti. Ağağoğlu bu teklifi kabul etmedi ve Gökhan Kandemirle çalışacaksın dedi. Gökhan Kandemir kimdir diye sorarsan buyur cv si.

Gökhan Kandemir Gaziantepspor ve Ankaragücünden başka bir takım çalıştırmadı.

Eklenti 19824
    Eklenti 19825
    Baskani Kulüp ekonomisini dogru yola soktugu icin destekliyordum. Ama iste bu sebeplerden dolayi Abdullah Avcinin gelmesini istiyorum. Newtona istedigi ekibi getirse basarili olacagindan süphem yok. Bu durum ona yazmaz zaten. Ama dis gecirecek ne karakteri var, nede baskana rest cekecek bir teknik direktörlük kariyeri.

Avci gelsin. En azindan futbola karisamazlar fazla

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehmet Fatih Yavuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Avcı işi kesinleşti mi?

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Öyle bir durum yok. Avcı bizim için son derece doğru ve tek doğru hamle. Son derece destekliyorum. Desteklemeyen taraftarımızın amacını çözemiyorum.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı'ya karşı oluşturulan bir algı mevcut. Ne idüğü belirsiz teknik direktörler ile geçen senelere karşı Avcı son derece doğru bir karar olacaktır. Hırslı, tecrübeli, bilgili, kendini geliştiren bir isim. Avcı bizim için tam anlamıyla biçilmiş kaftan.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

kardeşim abdullah avcı neye göre doğru tercih? bu adam o kadar büyük bir hocaysa neden milli takımda başarısı yok, neden istanbul takımlarını çalıştırmamış. adam ziraat türkiye kupası bile kazanamamış.

alın bakın kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Başkan kendine şu soruyu sormalı "Sezona Abdullah Avcı ile girsem şu an ilk üçte miydim?" Bu soruya cevabı hayırsa neden Newton'u göndermek istiyor? yok bu soruya cevabı evetse neden sezona Avcı ile başlamadı?

Kişisel görüşüm Avcı gelse bile onan sabredecek bir yönetim ve taraftar yok. Geçmiş olsun.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kardeşim abdullah avcı neye göre doğru tercih? bu adam o kadar büyük bir hocaysa neden milli takımda başarısı yok, neden istanbul takımlarını çalıştırmamış. adam ziraat türkiye kupası bile kazanamamış.

alın bakın kariyerine.

https://www.transfermarkt.com.tr/abd...l/trainer/5078
    Fırsatlar önemli. Bu adamın eline ne kadar fırsat geçti. Direk sonuca bakarsan bu çıkarımı yaparsın. Avcı'nın kurduğu, kurmaya çalıştığı, oynatmaya çalıştığı sistemi anlamak gerekiyor. Avcı yine bu şansı bizde elde edememiş olacak. Fakat sabredersek bir sol bek iki orta saha bir hücumcu alarak o zaman hayallerine ulaşabilecek.

Nereden
    İstanbul

Alıntı adiloş bebe Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başkan kendine şu soruyu sormalı "Sezona Abdullah Avcı ile girsem şu an ilk üçte miydim?" Bu soruya cevabı hayırsa neden Newton'u göndermek istiyor? yok bu soruya cevabı evetse neden sezona Avcı ile başlamadı?

Kişisel görüşüm Avcı gelse bile onan sabredecek bir yönetim ve taraftar yok. Geçmiş olsun.
    Başkan sezon başında eğer Avcı'yı alsaydı senin orta sahanda Baker Flavio kurgusu olmazdı. Sol bekine Marlon'u koymazdı. Şuan takımın bütün sorunu bu 3lünün sorunudur. Trabzonspor'a 2 tane net orta saha bir Sol bek koy takım ligi götürür. Bunu sağlayamadık bir türlü.

Bu gelişmeler ile bakacaksın duruma. Eldeki kadroda Newton'ın etkisi var mı ? Sistemsel problemler verimi düşen oyuncuların Newton ile alakası var mı ?

Avcı'nın elinde Ömür bu kadar rezil bir futbol anlayışına sahip olur muydu ? Takım defansı rezil halde. Uğurcan değer kaybediyor. Eğer Avcı gelseydi daha doğru bir defans kurgusu ile çok daha az gol yiyecektik. Avcı gelseydi bu kadar sakatlık olur muydu ? Avcının takımların en önemli özelliği kondisyon ve takım savunmasıdır. Yani şuanki kadroyu koyup hoca hoca bakmak yersiz. Newton eldeki kadroyu doğru kullanıyor olabilir. Newton elindeki kadroyu doğru hazırlamadı.
    Konu Sercan Keleş tarafından (28.10.2020 Saat 10:48 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    İstanbul

Koskoca Chelsea geçmişine sahip hocanın Baker Marlon vs hamlelerini aklım almıyor. Ligi çok fazla küçümsedi. Batının en büyük sorunu bu. Bizim ligde sert futbol oynanıyor. Sadece tekniğe sahipsen çok fazla skorer olmalısın. Orta sahada Pirlo vari kimse seni oynatmaz. Hocanın sorunu burada. Hücum oyunu oynayacağız diye diye takımı orta sahasız lige başlattı. Bunun sebebi başkan değildir tek temelde. Herkes başkana verip veriştiriyor.

Newton denen adama Chelsea arka planında güvenmek ( ben kesinlikle güvenmiyordum sezon başından beri ) kör bir hata değildir. Bugün gelinen noktada bunu hata olarak görmek çok basit. Newton'ın taktik teknik kondisyon anlamında problemi var.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)