Sayfa 51 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 151 551 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

KREDİ ÇEKEREK 80 MİLYON LİRA ÖDEDİK

“ 1 milyarlık borcu 40 günde nasıl ödeyecek olan yönetimi eleştireceğinize 3 yılda bu hale getiren yönetimi eleştirseydiniz mutlu olurdum. Bunu becerebilecek bir finans uzamanı varsa onunla çalışmak isterim. Burada hiçbir şekilde geçmiş yönetimin olumsuzluklarını konuşmak için burada değilim kulübün profesyonel kadrosunu ve borçlarını da devraldık. Dün yaptığımız 80 milyonluk ödeme şubat ayına kadar olan borçları ödedik. FIFA'ya UEFA’ya gitmiş bekletitiğimiz borçları ödedik. Hacizle gelmiş borçları ödedik. 8 yıllık bir ek kredi ile dün ödemiş olduğumuz borç bir önceki yönetimin ödemesi gereken transfer yasağına engel, lisansa engel borçları ödedik.

ZİRAAT BANKASI’NIN KAPISINDA YATAR OLDUK
    ''Gelir 130 milyon profesyonel kadro 180 milyon kur farkı faiz 80 milyon kulübün kendi giderleri seyahat kamp tesisler 60 milyon sizin açığınız 200 milyon civarında dolanıyor. 40 günlük bir planla bunun önğne geçmek mümkün değil öncelikle borçların yapılandırılması. Denizbank’a 400 milyonu bulmuş borcumuz yarısı da Euro o zamanki düşük faiz oranından yapıldığını tahmin ediyorum 3.30’dan yapılmış borçlanma bugün 5.30’a dayandı ve ikiye katlandı. Bunun da TL’ye çevirmemiz lazım. Sabah akşam Ziraat’in kapısında yatar olduk’'

ŞAHSİ KEFELATİMLE KREDİ ÇEKTİK

‘’8 seneden önce nakit girişi ile kulübün içerisinden çıkmak mümkün değil. Bu banko borçlarını 8 sene olarak yeniden yapılanıyoruz. 80 milyonluk kredi 8 yıllık bir kredi. Geldiğimiz günden bu yana 20 milyonluk bir ödeme yapıldı. Futbolcularla yapmış olduğumuz konuşmalarda 15 mayısta geçmiş dönemeden olan borçlarınızı ödeyeceğiz. 15 mayıs sözünü vermemize rağmen 8-9 oyuncu bize ihtar çekti. 30 Nisan’da ödeyin diye şahsi kefeletilme bir kredi aldık ödedik. Sözümüzü tutamadık Trabzonspor’un hiçbir bankadan kredi alma şansı yok. Teminat göstereceği şeyler 2024’ün arkasına sarkmaya başladığı için çok zor. Kredi geçer geçmez hesaplarına geçti. Bir Türk futbolcumuz da bir gün geçmesinin ardından ihtar çektmiş. Ben Trabzonspor’un kaptanıyım para için bir başka kulübün kaptanının arkasında sahaya çıkmam diyenlerden bugün gelmiş olduğumuz nokta. Siz sayın hazirunun dikkatlerine sunmak istiyorım. Gelmiş olduğumuz durumun resmi’'

3 GÜNLÜK GECİKMEYE TAHAMMÜLÜ OLMAYA İNSANLAR VAR

''Belirli bir program halinde gittiğimiz için 80 milyonda 3 günlük sekme ağır bir sekme değildir. Bir ek kredi almaya kalktığınız zaman Denizbank ve Ziraat’in onay vermesi gerekiyor. Vermeden alamazsın. Diyor ki neyi teminat verdin, bana niye vermedin öncelikli borç benim borcum der arkaya geçmesi gerekiyor der. 3 günlük gecikmeye tahammülü olmayan insanlar var. Sorun değil her insan hissettiği şekilde yaşar ben ve arkadaşlarım bu işin içerisine girerken değerli arkadaşlarımızın bir bir emekler vereek kurmuş olduğu efsanelerin ön ayak olduğu bu döndürülemez denen borcun altına girme sorumluğunu hissettik. 1 milyar TL’yi geri ödeme planı vaat ettiğimi hatırlamıyorum’’

FUTBOLCU MALİYETLERİ 180 MİLYON’DAN 80 MİLYON'A İNECEK

''Profesyonel futbolcu maliyetin 180 milyon TL bu yarıya inecek. 80 yada 90’a inecek. Sizler sahip çıkacaksınız hep beraber anlatacağız. Günü kurtarmak için yapmıyoruz. Öyle yaparsam alkışlanırım. Milan’dan barceleonadan geitirim al sana trensfer. Nasıl olsa bonservis parası vermiyorum. Sosysal medyada bir takım oluşumlar tarafından eleştirilere maruz kalıyoruz. Bunlar doğru bildiklerimiz yapmaktan bir adım geriye götürmek. Dedim ki yanacağız yanacaksan da adam gibi yanacağız. Yarım yamalak yanarsın doğruları yapmazsan yandığınla kalırsın. Yanacaksak eğer dibine kadar yanacağız ama bazı şeyler değişecek’'

TRABZONSPOR 2 SENE İÇERİSİNDE 2-3 TİCARİ PROJEYİ HAYATA GEÇİRMELİ

''Oyunculara olan borçlar 75 milyon kulüplere 95 milyon menajerlere olan borçlarda 57 milyon lira, çok ciddi para bu para ile kadroyu kurup beşinci bitiriyorsunuz. 6. Sırada sizinle beraber aynı puanda bitiren takımlar var. Arkadaki takımlarım maliyetleri 22 milyon euro sizden çok daha az harcayarak sadece 3 puan fark var aranızda. Kendi gelir gider dengesini sağlamak zorundayız. Trabzonspor’un ivediklikle 2 sene içerisinde 2-3 ticari projeyi hayata geçirmesi lazım. En azından banka borclarınının yarısı o projelerden gelecek olan paralarla ödenmesi gerekir. Yapılmaması takdirde yine büyük sıkıntılar yaşarız. 40 gündür nerede uyandığımı bilmiyorum. Aklıma gelen şeyler bu borçlar. Süreç içerisinde yönetebilir hale getirilmesidir’’

BORDO MAVİ GAYRİMEKNUL YATIRIM ORTAKLIĞI KURULUYOR

''Sürekli gazetenizin muhabiri abi projeleri söylesene 60 yaşındayım görmüşlüğüm vardır iphone bile mode çıkaracağı zaman kimse bir şeyini bilmiyor. 2 projemiz var. Biri Bordo Mavi gayrimenkul yatırım ortaklığı. Bundan iki sene üç sene içerisinde kaynak sağlamak zorunda. Ondan sonra satmaya başlarız Abulkadir’i Yusuf’u, teklifler var yok dedik en azından önümüzdeki sezon bir yere gitmesi mümkün değil. Futbol takımı futbolcu satarak ayakta kalır. Ev satıyoruz, aldığımız adamların parasını ödemeyedik bu işe girdik. Futbolcu alarak takım para kaybetmeli Trabzonspor’da oynayacak oynayacak oyuncu vardır oynamayacak adam vardır. Ben buraya hizmet etmeye geldim. Benim en altta bile olsa yerim olduğuna inanmıyorum. Ben kulübün hizmetçisiyim. Büyüklerimizden aldığımız gördüğümüz değerleri en büyük değer Trabzonspor en iyi noktaya taşımak Trabzonspor’un olmayan kaynaklarını sırf sportif başarı içim harcamaya devam edersek Ahmet Ağaoğlu geldi 888 milyon TL’ydi geldiğimiz zaman. Bu borcu aldığınız yerde tutmak bile başarı, her ay 7-8 milyon farkımız var. Bir başkasına 1,5 milyar TL ile devretme şansımız yok. Küme düşen takımlarla ilgili bir konuşma oldu. Trabzonspor için her türlü fedakârlığı yapmaya hazırız biraz geç oldu ama bu tablo içerisinden çıkmayacak bir tablo değil’’

TRABZONSPOR, TÜRKİYE’NİN MARKASIDIR
    ''Banka borçlarının yapılandırması, kadro maliyetinin düşürülmesi bankaya tahahüt ettik en kötü beşinci olacak bu takım. Gelir getirici projeleri önümüzdeki zaman zarfında kazandırmak zorundayız. Senede sizden minumum 40 milyon Lira tasarruf sağlıyor. Trabzonspor yurtdışında sorunlar yaşsa da Trabzonspor Türkiye’nin markasıdır adı hala çok büyük iş görüyor. Bu avantajımızı da en güzel şekilde kullanmak zorundayız’’’

KAMPANYAYI TARAFTAR DA İSTEDİ

''Taraftarın isteği ile başlamış olan kampanyalarımızdır. Biz de biliyoruz taraftarın cebinden ödeyeceği 20-25 lirayla borcu kapatamayacağımızı ama bu aidiyet duyhusudur. Bu insanlar yarın öbür gün şunu söyleyecektir kulübün düze çıkmasın için bende bir şey yaptım diyecektir. 3-4 milyon elde edilecektir. İyi bir para ama o hisse pahal biçilemez. Hoca konusu ile ilgili düşünce var ama temas ettiğimiz kimse yok. Bizim ile aynı hedefe yürüyecek fedakarlığı gösterecek yarın 8 yada 9 noterden ihbarname çekmeyecek''
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Daha şimdiden Ağaoğlu için gideceksiniz lafları başlamış. Daha adamın icraatlarını görmeden, bu icraatlardan alacağı sonuçları(saha içi-saha dışı) görmeden sırf sevdiğiniz oyuncuyu satacak diye gideceksiniz demek müthiş bir zeka gerçekten. Vallahi iflah olmayız biz.
    Konu Adem Akyüz' tarafından (19.05.2018 Saat 17:22 ) değiştirilmiştir.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

Adem Akyüz' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Adem Akyüz' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha şimdiden Ağaoğlu için gideceksiniz lafları başlamış. Daha adamın icraatlarını görmeden, bu icraatlardan alacağı sonuçları(saha içi-saha dışı) görmeden sırf sevdiğiniz oyuncuyu satacak diye gideceksiniz demek müthiş bir zeka gerçekten. Vallahi iflah olmayız biz.
    Aynı kafa 10 gol 5 asist yapan Yusuf'a söverken 3 milyon euro alıp sezonu 2 asistle tamamlayan Sosa'yı savunuyor. Okay'a bok atarken Kucka'yı göklere çıkarıyor. Bayılıyoruz kendimizden olanı gömmeye.
    571-1071-1299-1461-1923-1967
    "AKÇAABAT SEBATSPOR"

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

bugün cok iyi konustu

su an icin elestirmeyi biraz yanlis görüyorum

aralikta zaten secimli genel kurul olacak

su 7 ay rahat birakalim

aybaba gibi hatalar gelirse hesabini aralikta sorariz

hso cok büyük hataydi, cook
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Aydın

Ahmet Ağaoğlu: "Şimdi bu yapılandırmayla birlikte banka borçları ödenebilir hale geliyor. 8 yılda 5.liğin altında bitirmediğiniz takdirde. Buna göre bir projeksiyon yaptık Ziraat Bankası'yla. Bu projeksiyon Deniz Bank tarafından da kabul gördü. Ama Trabzonspor'un ivediklikle önümüzdeki iki sene içerisinde iki üç ticari projeyi, gelir getirici projeyi hayata geçirmesi lazım. Ve en azından banka borçlarının yarısını bir iki sene içerisinde o projelerden elde edilecek gelirle en az yarısını ödemesi lazım ki 80 milyon 90 milyon para faiz yükünü de yarıya indirsin. Bunu yapamadığınız taktirde büyük sıkıntılar yaşayarak yine her gece ki bunu söylemekten imtina emiyorum son 40 gündür nerede uyandığımı bilemiyorum."
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ağaoğlu bizim için büyük bir şans.en az 3 dönem başkanlık yapmalı.net

Serdar A - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı My Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ahmet Ağaoğlu: "Şimdi bu yapılandırmayla birlikte banka borçları ödenebilir hale geliyor. 8 yılda 5.liğin altında bitirmediğiniz takdirde. Buna göre bir projeksiyon yaptık Ziraat Bankası'yla. Bu projeksiyon Deniz Bank tarafından da kabul gördü. Ama Trabzonspor'un ivediklikle önümüzdeki iki sene içerisinde iki üç ticari projeyi, gelir getirici projeyi hayata geçirmesi lazım. Ve en azından banka borçlarının yarısını bir iki sene içerisinde o projelerden elde edilecek gelirle en az yarısını ödemesi lazım ki 80 milyon 90 milyon para faiz yükünü de yarıya indirsin. Bunu yapamadığınız taktirde büyük sıkıntılar yaşayarak yine her gece ki bunu söylemekten imtina emiyorum son 40 gündür nerede uyandığımı bilemiyorum."
    Akyazı batı yakası için bastırması lazım.
    Ticari imara gerek yok , farklı projeler de mümkün.

Kartal'da üs kullanım hakkı süren arazinin tapusunun alınması gerekiyor. Alındığı takdirde mevcut şehir rantı tek başına Trabzonspor'a derin bir nefes aldırabilecek boyutta.

M.A.Y. tesislerinin DHMİ'nca kamulaşmasının artık 2019 bütçesine girmesi gerek.

Yıllardan bu yana şu üç ticari konuda arpa boyu yol alamadık. Ağaoğlu'nun aklında da sanırım öncelikli olarak bu üç potansiyel var.

Tabi elbette başka diğer projeler de üretilebilir fakat ticari karşılığı en yüksek üç konu bu.

Sefer A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa

Alıntı Serdar Atasoy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Akyazı batı yakası için bastırması lazım.
    Ticari imara gerek yok , farklı projeler de mümkün.

Kartal'da üs kullanım hakkı süren arazinin tapusunun alınması gerekiyor. Alındığı takdirde mevcut şehir rantı tek başına Trabzonspor'a derin bir nefes aldırabilecek boyutta.

M.A.Y. tesislerinin DHMİ'nca kamulaşmasının artık 2019 bütçesine girmesi gerek.

Yıllardan bu yana şu üç ticari konuda arpa boyu yol alamadık. Ağaoğlu'nun aklında da sanırım öncelikli olarak bu üç potansiyel var.

Tabi elbette başka diğer projeler de üretilebilir fakat ticari karşılığı en yüksek üç konu bu.
    20 sene oldu 20... bu son yönetimlerin yaptigina bakinca, bu 20 senedir yapilmayan nefes aldiracak olaya bakinca, kesinlikle kötü niyet var diyorum, devletimiz tarafindan, açik ve net... böyle rezillik olmaz bee, olmaz... korkarlar 2 nefes aliriz, diger yandan keyam ucuz faizli gredi verurler, onu da lütuf gibi saymamizi beklerler, gel de sövme simdi
    Konu Sefer A. tarafından (20.05.2018 Saat 01:02 ) değiştirilmiştir.
    Trabzon futbolunun kralı, Ahmet Suat Özyazıcı

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi Şubat'a kadar olan borçları yeni kredi çekerek ödedik. Peki ya kalan borçlar ve gelecek sezonun giderleri nasıl karşılanacak bir şey söylendi mi?
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Aydın

Ahmet Ağaoğlu: "Yusuf'a Abdülkadir'e teklifler var. Yok dedik. Çünkü onların misyonları var. En azından önümüzdeki süreçte.

Futbolcu satarak para kazanılır. Yani aslında o farklı işlere girmek bizim için zul. İşiniz ne? Futbol takımı. Ne yapıyorsunuz? Valla enerji işine girdik abi. Niye? E şimdi futbolcu aldık sattık ordan baya bir para batırdık ta orayaı toparlamak için. İş mi yani bu.

Futbol takımı futbolcu satarak para kazanır, futbolcu alarak para kaybetmez, kaybetmemeli. Bunun ölçüsü vardır, kriteri vardır."
    Konu My tarafından (19.05.2018 Saat 18:08 ) değiştirilmiştir.
    Murat

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

1 ay içinde Burak, Kucka ve Sosa'yı satarlarsa Şubat sonrası borçları da ödeyebilirler. Başka çare yok, menajerleri devreye sokup şunları sağa sola satmamız lazım. Nereye giderlerse gitsinler; Burak 5m euro, Kucka 5m euro, Sosa 2m euro bonservis getirse toplam 12m euro yapar. Sadece bonservisten 60 milyon TL üzeri kazanç demek, bu parayla da geri kalan borçları öderiz.

Ama vakit dar... Bjk Tosic'i sattı 5m euro kazandı, git o parayı al Burak'ı sat.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Adamın neyini eleştiriyor ki eleştiren, art niyetli bence eleştirenler. Şu an çok gereksiz.
    Konu Enaldo61 tarafından (19.05.2018 Saat 18:24 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1 ay içinde Burak, Kucka ve Sosa'yı satarlarsa Şubat sonrası borçları da ödeyebilirler. Başka çare yok, menajerleri devreye sokup şunları sağa sola satmamız lazım. Nereye giderlerse gitsinler; Burak 5m euro, Kucka 5m euro, Sosa 2m euro bonservis getirse toplam 12m euro yapar. Sadece bonservisten 60 milyon TL üzeri kazanç demek, bu parayla da geri kalan borçları öderiz.

Ama vakit dar... Bjk Tosic'i sattı 5m euro kazandı, git o parayı al Burak'ı sat.
    bence kisa yoldan ustanin önerisi kabul edilsin

hic ugrasmaya gerek yok

adam 15 milyon € taahatüt etmis, kabul et diger kadro islerine bak
    Konu selcuk tarafından (19.05.2018 Saat 18:28 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

toksoy61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

hacıosmanoğlu gibilere oy veren zihniyetlerin bu kulübün üyeliğinden temizlenmesi gerekiyor. kulübü resmen batırdı, bitirdi kulübü. muharrem ustaya ilk geldiğinde oy verenlere bir şey diyemem ama icraatlarını görüpte hala muharrem usta iyi yaptı diyenler varsa gerçekten ciddi problemlerimiz var demektir üye ve taraftar bazında.

cebinde 20 tl si olmayan adam sosa-burak-kucka nın gönderilmemesini savunuyor. aldıkları maaşı makul buluyor. kulüp batıyor bunun idrakında değil. düşünemiyor, yorumlayamıyor, akıl erdiremiyor.

sadece kulüp değil ülke de aynı durumda. ama kulüp olarak kendi üye profilini düzeltmemiz lazım. aklı başında eğitimli bir üyelik dizaynına ihtiyaç var.
    Dünyada İsrail ne ise; Türkiyede fenerbahçe o'dur! Dünyada Türkiye ne ise; Türkiyede Trabzon O'dur!

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

+61

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Aynı kafa 10 gol 5 asist yapan Yusuf'a söverken 3 milyon euro alıp sezonu 2 asistle tamamlayan Sosa'yı savunuyor. Okay'a bok atarken Kucka'yı göklere çıkarıyor. Bayılıyoruz kendimizden olanı gömmeye.
    +61

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

yusufu ve abduşu ben de çok seviyorum. ama güzel teklifler varsa değerlendirilmeliler.
    bu çocuklar kendini bu takımda daha fazla geliştiremezler. sebebi basit takım ne kadar iyiyse senin parlaman daha çabuk gerçekleşir ama maalesef öyle bir takım yok ve önümüzdeki sene de olmayacak. zaten bu kafa ve borç ile hep 4-5. liğe oynayacağımız için en azından futbolcu satarak borcu kapatırlar.
    hem yusuf ve abduş için gelişmek adına avrupanın büyük ligleri daha iyi bir fırsat olur.

ayrıca 15-20 milyon veren varsa kesinlikle düşünmesinler. ileride daha iyi olsalar 20 milyondan fazla veren çıkmaz bizim ülkemizin ligimizin en fazla ederi bu..

Ahmet Ağaoğlu: "Yusuf'a Abdülkadir'e teklifler var. Yok dedik. Çünkü onların misyonları var. En azından önümüzdeki süreçte.

Futbolcu satarak para kazanılır. Yani aslında o farklı işlere girmek bizim için zul. İşiniz ne? Futbol takımı. Ne yapıyorsunuz? Valla enerji işine girdik abi. Niye? E şimdi futbolcu aldık sattık ordan baya bir para batırdık ta orayaı toparlamak için. İş mi yani bu.

Futbol takımı futbolcu satarak para kazanır, futbolcu alarak para kaybetmez, kaybetmemeli. Bunun ölçüsü vardır, kriteri vardır."

Nereden
    Aydın

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yusufu ve abduşu ben de çok seviyorum. ama güzel teklifler varsa değerlendirilmeliler.
    bu çocuklar kendini bu takımda daha fazla geliştiremezler. sebebi basit takım ne kadar iyiyse senin parlaman daha çabuk gerçekleşir ama maalesef öyle bir takım yok ve önümüzdeki sene de olmayacak. zaten bu kafa ve borç ile hep 4-5. liğe oynayacağımız için en azından futbolcu satarak borcu kapatırlar.
    hem yusuf ve abduş için gelişmek adına avrupanın büyük ligleri daha iyi bir fırsat olur.

ayrıca 15-20 milyon veren varsa kesinlikle düşünmesinler. ileride daha iyi olsalar 20 milyondan fazla veren çıkmaz bizim ülkemizin ligimizin en fazla ederi bu..
    Benim başkanın konuşmasından anladığım onlar da bu yönde düşünüyor ama doğru zamanın bu zaman olmadığını düşünüyorlar. Yeniden yapılanmada bu kaliteli ve maliyeti düşük futbolculardan yararlanmak istiyorlar. Benim anladığım bu. Bu işler denge işi. Bir taraftan yaparken öbür taraftan yıkarsak yine başladığımız noktaya geri döneriz. Zor iş valla. Allah yardımcıları olsun.
    Murat

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

iho geldi sıçtı sıvadı muharrem usta da tüyü dikti gitti ahmet ağaoğlu ismini eleştirmek şuanda acımasızlık olur diye düşünüyorum bu sezon öyle yada böyle bitti harcanan büyük paralar var ama sportif anlamda hiç bir başarı yok ahmet ağaoğlu nun yapacağı en önemli iş doğru hoca ve doğru kadro yapısı ile yeniden yapılanmak eğer bunu doğru yapamassa eleştirilebilir

Nereden
    İstanbul

kendilerine güveniyorlarsa yapılanmayı becerebileceklerini düşünüyorlarsa o zaman tutsunlar ama bence yine hayal kırıklığı yaşayacağız.bu maddi durumda işimiz çok zor.

en güvendiğim başkan ustaydı o bile batırdıysa artık kimseden ümidim kalmadı. artık hiçbir başkana da sahip çıkmayacağım çünkü sonra hata ediyoruz hep. başarılı olursak teşekkür ederim o kadar.

Benim başkanın konuşmasından anladığım onlar da bu yönde düşünüyor ama doğru zamanın bu zaman olmadığını düşünüyorlar. Yeniden yapılanmada bu kaliteli ve maliyeti düşük futbolculardan yararlanmak istiyorlar. Benim anladığım bu. Bu işler denge işi. Bir taraftan yaparken öbür taraftan yıkarsak yine başladığımız noktaya geri döneriz. Zor iş valla. Allah yardımcıları olsun.

Nereden
    İstanbul

bu arada başkanımızın resmi sitedeki açıklamalarını okudum ekonomik durumumuz hakikaten rezalet. işleri çok zor. burak konusuna da değinmiş kesinlikle hakı.
    ayrıca yine açıklamalarda ali sürmenin söylediği "çok kötü bir süreçtir, futbolcunun kulübü yönetmeye kalkması ya da sahada kimin oynayacağına karar vermesi" böyle futbolcular oldukça kimse bir teknik direktörden performans beklemesin.

önce bu isimleri katkıları için teşekkür edip yollamak lazım.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

klüp maddi olarak çok zordurumda bu kabul ama iyi bir hoca ve iyi bir kadro yapılanmasıyla düşük bütçe ile de başarılı olabilirsiniz yakın zamanda ingilterede leicster gerçwği de var yeterki planlama doğru yapılsın sportif başarı şart oğlu şart sportif anlamda başarılı olursan stadın dolar para sponsorluklar artar para tff den galibiyet başına para forma ve ürün satarsın para yani bunlar hep sportif başarı ile orantılı ve şunuda unutmayalım küçülerek büyüyemessiniz.

Nereden
    Aydın

Serdar Bali: "Geçen Trabzonspor dergisinde bir şey gördüm. Suat Abi omuzlarda Ali Kemal, Bekir Abi ve Şenol Güneş’i omuzlarına almışlar Faruk abi önde gidiyor. O resimde aslında Faruk Abi arkada gidiyor. Faruk abiye bakanlık zamanında yağ çekilsin diye öne aldılar. Bu dergiye koyulmaz. Ben biliyorum bunun olduğunu başkaları da biliyor. Halka açılıyoruz. Dergide Koska’yı anlatıyoruz resim koyduk. Bu resim Türkiye’ye dağılıyor. Bunu yapanlar niye yaptılar fırça atılsın diye demiyorum. Bunun bir departmandan geçmesi lazım. Bir daha ki sayıda özür dilemenin bir anlamı yok. Peşpeşe oluyor bunlar. O yüzden Halkla İlişkiler departmanı kurarsak ve ilgili kişiler bunlarla ilgilenirse bir daha Trabzonspor başkanı kombine alın diye sağa sola yalvarmaz. Bu departman bunu satar."
    Murat

Nereden
    Aydın

Serdar Bali: "Özkan Sümer hepimizin saydığı sevdiği bir hocamızdır. Trabzonspor’da futbol olursa Özkan Sümer’i yok saymak, onu dışlamak olur mu? Mümkün değil. Geçmişe bakarak öne geçiyoruz. Ben kendisine de söyledim. En son 1984’de şampiyon olduk. Özkan Abi’de 47 yaşındaydı. Suat Abide 49’du. Şampiyon hocalar, büyük hocalar. 33 senedir şampiyon olmuyoruz, onlar gençti yapsaydılar ya. Niye olmadık? Çünkü biz yoktuk. Biz futbolcular yoktuk. Bizden sonra futbolcular geldiler. Bütün başarıyı hocalara bağlamayacaksın. O gün ki idareciler, o gün ki idareciler, futbolcular bizdik zaten. Biz bizi kaybettik. Biz zannediyoruz ki gelecek götürecek bizi, götüremez. Açık ve net söylüyorum götüremez."
    Murat

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Şöyle zamanlarda izleyecek bir kanalımız bile yok, Fatih Terim övgüsü görmeyeyim diye fbtv'yi açık bıraktım.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)