Sayfa 503 Toplam 674 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 403 453 493 501 502 503 504 505 513 553 603 ... SonuncuSonuncu
Toplam 16850 adet sonuctan sayfa basi 12,551 ile 12,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ahmet Ali Ağaoğlu | 17. Başkan

BlackPanther - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Eğer Newton ile yola devam etmek istemiyorsa Yönetim o zaman Bruno Lage derim. Hiç macera aramayın. Adamın oynattığı futbol bize uyuyor!

Eklenti 19829

Özkan Şentürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Transferi herkes ister. Yap kenarda dursun en kötüsü. Burada Newton'ın problemlerini görmemek için ısrar ediyorsunuz.

Abdülkadir Ömür bu sezon inanılmaz düşüşte. 13 ikili mücadeleden 12'sini kaybedecek bir futbol aklına büründü. Bu çöküşü futbolcu özelinde değerlendirmemek gerekiyor. Ömür'ün bunda suçu vardır elbette. Fakat Ömür'ü sezona hazırlayacak olan ekip çok büyük suçludur.

Nweakame'nin çöküşü başka bir örnek. Bu konuda da futbolcu düşünülmüyor muydu anlam vermek imkansız.
    Iyi güzel de ben hoca savunması yapmadım ki yukarda

Hocanın orta saha istemediğine inanmadığımi yazdım o kadar

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sene başından beridir başka teknik direktör yokmuş gibi avcıyı bize yamamaya calsiiyorlar
    Anlaşılabilir nedenleri var ve anlaşılmaz nedenleri de var

Bjk camiasının tazminattan kurtulmak için bir şekilde haber yaptırması ve gündem oluşturması anlaşılabilir

Ancak diğer saiklerin neden avcıyı TS başına geçirmek için çaba harcaması anlaşılmaz
    Diğer saikler, yerel medyada bir kesim, ulusal medya, Yenişafak, aspor vb.

Bu işin altından pis kokular geliyor
    Benden söylemesi.
    Sanırım siyaset avcıyı TS'de istiyor
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Tekke Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ziya doğan şampiyonluğa giderken Ocakta BJk teklif yapınca ayarı bozuldu mu? EVET (hatırlayanlar bilir)

Ali Kemale-A Suat Özyazıcıya-Şenola-Gökdenize-Tekkeye-Hamiye akılalmaz teklifler futbolcu ve hocayken oldu mu? EVET

Tek bizi satan-yarıda bırakan DEĞERİMİZ var mı? HAYIR
    yazdiklariniz dogru degil.senol gunes 96'nin hemen akabinde ali sen'le anlasmisti ama donemin sportif direktoru ridvan kendisini istemedi..keza ayni sekilde gokdeniz 2004'te sikecilerle anlasmisti hatta kendi aralarinda aziz yildirim ile sozlesme bile imzalamisti.digerlerini net bilmiyorum ama bildigim tek sey
    kardesim kimse futbolu hobi olsun diye oynamiyor.hadi 70-80 li yillarda duygusal baglilik yuksek olabilir ama gunumuzde yazdiklarinizin bir karsiligi yok.o satar bu satar olayini bosverin.adam arjantinden kalkip senin sehrine para kazanmak icin gelirken bu neyin duygusalligidir.sozlesmesini duzgun yaparsan maasini duzgun verirsen seni niye satsin?ezikligin luzumu yok.1 alan trabzonlu topcuya 3 teklif gelirse o da gidebilir.yerellerin belki bir tik daha fazla bagliliklari vardir ama bunun icinde normalin bir tik uzerinde ucret ver o baglilikta gider..

trabzonspor yerelcilik yaparak kendi ekseni etrafinda debelenip durur.buraya topcu ve hoca olma kriteri kimligin dogum hanesi degil kisinin kendi yetenegi,basarisi,isi yapabilme yetenegi olmali.yoksa baglilik tek kriter olacaksa forumda yazan bizler bu takima daha fazla bagliyiz.tek kurus para almadan yillardir takimin pesinden kosuyoruz..

bu arada abdullah avci'yi istemeyenlerdenim ama gerekcem bu camianin icinden cikmamasi degil.newton'u gondermek icin cok erken,devam etmeli.
    Konu tristram tarafından (28.10.2020 Saat 16:07 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Alıntı BlackPanther Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet. Sörloth piyango.

Şu transferlere bir göz at!

Eklenti 19826

Tam 44 transfer yapıldı geçen sezon!!! Evet. Doğru gördün. 44 Transfer!!! Nerde bu transferler?????

Bu paralar cebinizden mi çıkıyor? Ağaoğlunun cebinden tek bir kuruş çıkmıyor!!!
    Talha Reşat Bulut'u iki kez yazmışlar hocam. aceleye gelmiş biraz. çoğu alt yapı futbolcusu. U 17'deki topçuları da yazsaydınız liste biraz daha kabarık dururru. olmamış böyle.
    En büyük Trabzon

Emre Çömez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Yeni Şafak Spor
    @yenisafakspor
    ·
    1d
    #ÖZEL - Teknik direktör arayışlarında bulunan Trabzonspor'da Abdullah Avcı ile yapılan görüşmede anlaşma sağlanamadı: Yeni adaylarla görüşme yapılacak

Giray, Hami, Samet veya Mra.....

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Emre Çömez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni Şafak Spor
    @yenisafakspor
    ·
    1d
    #ÖZEL - Teknik direktör arayışlarında bulunan Trabzonspor'da Abdullah Avcı ile yapılan görüşmede anlaşma sağlanamadı: Yeni adaylarla görüşme yapılacak

Giray, Hami, Samet veya Mra.....
    Hoca istemiyorsa görevi yapacak bir şey yok. Fakat burada bazı Avcı düşmanlarının baskısı ile hareket ediliyorsa başkan başını yakar. İki üç tane yerel aşığı Avcı düşmanını dinliyorlarsa sezon sonunda da giderler. Belki bir ihtimal Shota'ya karşı bakışım pozitif olur. Diğer geçen bütün adaylar utanç rezil kepazeliktir. Fatih Tekke, Hami Mandıralı MRA isimlerini bu takıma layık görenler bu takımın büyüklüğünün farkında olmayan anadolu takımı kafasındaki isimlerdir. Koskoca kulüp futbolu zerre bilmeyen bir avuç taraftarın baskısından dolayı teknik direktör seçiyorsa durum vahim. Nasıl ki sezon başında dile getirdiğim gibi Baker Flavio olayını yine bütün futbol bilgimi basarak dile getiriyorum ki bu teknik direktör hamlesi Trabzonspor'un önündeki 5 yılı için çok önemli bir seçim.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Tekke - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yazdıklarım tam anlaşılamadı mı acaba?

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yazdiklariniz dogru degil.senol gunes 96'nin hemen akabinde ali sen'le anlasmisti ama donemin sportif direktoru ridvan kendisini istemedi..keza ayni sekilde gokdeniz 2004'te sikecilerle anlasmisti hatta kendi aralarinda aziz yildirim ile sozlesme bile imzalamisti.digerlerini net bilmiyorum ama bildigim tek sey
    kardesim kimse futbolu hobi olsun diye oynamiyor.hadi 70-80 li yillarda duygusal baglilik yuksek olabilir ama gunumuzde yazdiklarinizin bir karsiligi yok.o satar bu satar olayini bosverin.adam arjantinden kalkip senin sehrine para kazanmak icin gelirken bu neyin duygusalligidir.sozlesmesini duzgun yaparsan maasini duzgun verirsen seni niye satsin?ezikligin luzumu yok.1 alan trabzonlu topcuya 3 teklif gelirse o da gidebilir.yerellerin belki bir tik daha fazla bagliliklari vardir ama bunun icinde normalin bir tik uzerinde ucret ver o baglilikta gider..

trabzonspor yerelcilik yaparak kendi ekseni etrafinda debelenip durur.buraya topcu ve hoca olma kriteri kimligin dogum hanesi degil kisinin kendi yetenegi,basarisi,isi yapabilme yetenegi olmali.yoksa baglilik tek kriter olacaksa forumda yazan bizler bu takima daha fazla bagliyiz.tek kurus para almadan yillardir takimin pesinden kosuyoruz..

bu arada abdullah avci'yi istemeyenlerdenim ama gerekcem bu camianin icinden cikmamasi degil.newton'u gondermek icin cok erken,devam etmeli.
    Öncelikle AVCI ile anlaşılamamış, doğruysa sevindim: https://twitter.com/yenisafakspor/status/1321445596734115842?s=20

Yazdıklarım tam anlaşılamadı, MİKRO milliyetçilik de MAKRO da hep zarar vermiştir, ancak BİR DAVAN VARSA, aptalca düşmana benzersen baştan kaybedersin.

Eğer SPOR temiz-mücadele doğal diyorsan zaten parayı alan dilediği yere gider...

Ben o iddiada değilim, Trabzonspor BAŞKANINDAN bağımsız olarak bir DAVANIN temsilcisidir, İSTANBUL MEDYASI Şenol-Gökdenize ne yazarsa yazsın, GİTTİLER Mİ????????

Sevgili hemşerilerim @tristram ve @Black panter DEĞERLERİMİZİ DUYUMLARLA yerin dibine de sokmayalım MİLLİYETÇİLİK olmasın diye...

Futbol temiz-adil-ahlaklı-çetesiz diyorsanız ZATEN Avcıyıda-Bielsayıda-Biliçide-Milneyide isteyin, bence de KALİTELERİ ortada,

Ama benim iddiam,
    DÜNYADA EN KİRLİ futbol TÜRKİYEDEDİR, bu tespiti yaparsan MRA-Tekke-Şota hepsi ile 2-3 YILLIK BİR PLANLA YOLA ÇIKILABİLİR/ÇIKILMASI ELZEMDİR...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

Nereden
    Bursa

Alıntı Sercan Keleş Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hoca istemiyorsa görevi yapacak bir şey yok. Fakat burada bazı Avcı düşmanlarının baskısı ile hareket ediliyorsa başkan başını yakar. İki üç tane yerel aşığı Avcı düşmanını dinliyorlarsa sezon sonunda da giderler. Belki bir ihtimal Shota'ya karşı bakışım pozitif olur. Diğer geçen bütün adaylar utanç rezil kepazeliktir. Fatih Tekke, Hami Mandıralı MRA isimlerini bu takıma layık görenler bu takımın büyüklüğünün farkında olmayan anadolu takımı kafasındaki isimlerdir. Koskoca kulüp futbolu zerre bilmeyen bir avuç taraftarın baskısından dolayı teknik direktör seçiyorsa durum vahim. Nasıl ki sezon başında dile getirdiğim gibi Baker Flavio olayını yine bütün futbol bilgimi basarak dile getiriyorum ki bu teknik direktör hamlesi Trabzonspor'un önündeki 5 yılı için çok önemli bir seçim.

Fleurquin
    @10Fleurquin
    ·
    1 sa
    avcı-ts konusunda orhan ak mevzusundan problem varmış. İptal olursa bu nedenden olabilir.

Nereden
    İstanbul

Sezon başından bu yana Newton'dan rahatsız olan bir kesim var şehirde.

Newton'u istemeyen,yeterli görmeyen taraftar olabilir.Sözüm buna değil.

Bu kesim kulüpten bir şekilde çıkar sağlayan herkes.Yerel basından alt yapıda oynayan oyuncunun amcasına kadar geniş bir yelpaze.

İstedikleri teknik adam Avcı'da değil bence,Avcı ehven-i şer İngiliz'e göre.

Eğer bu vasat kadroya bir de her istediklerini yaptırabilecekleri yerlinin yerlisi bir teknik adam eklenirse bu sezon 10-15 arası bir yerde biter lig,en az 2-3 yıl da toparlanamayız.

Manava61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bu kadar kısa sürede hoca değiştirilmesine karşıyım ama gelecekse de camiayı birleştirebilecek biri gelmeli

hyasin61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

SON DAKİKA;Trabzonspor,AbdullahAvcı ile anlaşmaya varamadı.
    Çünkü sevdim ve ben kalbiyle yaşayanlar zümresindenim.

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Bu Orhan Ak'ın persona non grata yani diplomasi dilinde "istenmeyen adam" ilan edilmesinin sebebi nedir acaba..
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Nereden
    İstanbul

Mustafa Resit Akcay, Tolunay Kafkas, Hami Mandıralı gibi isimlere hazır olun

CEMEFKER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Yalova

Alıntı CEMEFKER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Daha önce 1 veya 2 kere başka başlıklarda yazmıştım.

Geçen sezon kupa finalindeki tüm sezon Trabzonspor düşmanlarına karşı bir tepki olan o ( kimine göre belaltı, kimine göre gereksiz, kimine göre de yetersiz..vs) el hareketi aslında bu yönetimi fiilen bitirmiştir.

Randevu alınan (!) TFF başkanın kapıları kapatması bunun en büyük delilidir.

(Potansiyel varlığı tartışılır) Siyasilerin de artık eski destekleri olmadığını anlamak çok da güç değil. Belli medyaya ve yorumculara bakın anlaşılır bu durum. Geçen sezon, hatta 2 sezondur "Trabzonspor'a büyük haksızlık yapılıyor, doğranıyor" tarzı destek açıklamaları artık yerini "Trabzonspor hakemi bıraksın oyununa, teknik direktörüne başkanına, yönetimine baksın" serzenişlerine bıraktı.

Yönetim bu durumu illaki farkında ki başkan bir ara ağzından çıkan "bizi Aralık'a zorluyorlar" minvali sözlerle bunu hissettirmişti.

Dayandıkları nokta neresi olur tahmin etmek çok da kolay değil Karadenizli inadı tutarsa insanımızın...

Bence yol yakın iken ( Aralık olağanüstü kongre) kulüb âlî menfaatleri için yol açmalı.

Süreç çok şeye gebe...

( İşareti alan) Muhalefet takım kümede kalma potasında kaldıkça sesini doğal olarak güçlü çıkaracaktır.Bunun işareti ise kötü sonuçla biten bir müsabaka sonrası uzatılan mikrofonlara siyasi kimliği ile tanınan veya bu çevrelere yakın birinin "bu camia bu tür gidişlere alışık değil elbet düzelecektir" minvali açıklaması olacaktır.
    Aşağıdaki linkte bulunan haber, bugün yaşandığı söylenen Avcı anlaşmazlığı, t.direktör belirsizliği öngörümü destekliyor.

https://www.yenialanya.com/amp/haber...mpression=true
    ''Küçük insanlar kişileri, normal insanlar olayları, büyük insanlar fikirleri tartışır''Hyman G. Ricover

Nereden
    İstanbul

Önceki gün İstanbul’da toplanan Bordo Mavili yönetim kurulunun gece geç saatlere kadar yaptığı toplantı sonrasında Avcı ile görüştüğü, birçok konuda anlaşmaya varılmasına rağmen Avcı’nın 5 yıllık sözleşme isteğinin kabul görmediği öğrenildi.
    Önerdiği 2 yıllık sözleşmeyi kabul etmeyen Bordo Mavili yönetim kurulu Abdullah Avcı’yı gündeminden çıkarttı.
    Bordo Mavililerin yeni teknik direktör arayışında Tolunay Kafkas ve Mustafa Raşit Akçay’a yöneleceği öğrenildi.

Nereden
    Bursa

Alıntı David_LuiZ4 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu Orhan Ak'ın persona non grata yani diplomasi dilinde "istenmeyen adam" ilan edilmesinin sebebi nedir acaba..
    fetöcü diyorlar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    Eskişehir

Newton hocayı gonderirlerse gözümde pul kadar değerleri kalmaz.

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mehmet yilmaz beyimizde k.pasa maci newtonun son maci olur diyor bak sen , neredeyse trabzonspor maci kaybetsin diye dua edecek burada ki bazilari gibi..gidecek ki yerel birisi gelecek kendisi de bu sayede yeniden teknik ekipde gorev bulurum ekmek yerim umudunda sanirim..

Nereden
    İstanbul

Abdullah Avcı 1+1 sozlesmeyi kabul etmemis, 3+2 yıllık sozlesme istegi yonetim tarafından kabul edilmemis..Buyuk ihtimalle Agaoglu harcayacak hoca bulacak kendisine.

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Aynen öyle bakalım Ağaoğlu kendisine mi teknik direktör arıyor yoksa Trabzonspor kulübüne mi ?

Avcı olmuyorsa yerli saçmalıkları denemeye gerek yok. Newton devam etsin. En azından hoca hakkımızı doğru zamanda kullanırız.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    İstanbul

Aşağıdaki linkte bulunan haber, bugün yaşandığı söylenen Avcı anlaşmazlığı, t.direktör belirsizliği öngörümü destekliyor.

Ağaoğlu ÇETEDEN atılmış o sinyaller var belli, geçen sene durumu idare et demişler, olağanüstü Sörloth performansı tüm planları bozmuş belliki, neyseki Agücü-Antalya maçlarında denge bulunmuş.

Ama plan bozan Ağaoğlu kadro tasfiyesine ve istenmeyene havale edilmiş, zira GÜNAH KEÇİSİ lazım, ligin tozunu atan takım 2020-21 de BAŞA BELA olmamalı, fb nin önü açılmalı, hatta mümkünse çete-fetö bağlantılı Avcı GEREKİRSE ZORLA TRABZONA HOCA YAPILMALI, yoksa tff-mhk-belöz-rıdvan-göksel planı olan şampiyonluk fb 2021 i zora girer (TERİMİ DE KOVDURACAKLAR İZLE-GÖR)...
    Ülke, 3 büyütülmüş ile eski efsane arasında yarışın olduğu ve kayırılanların kazandığı bir arenaydı. Kayrılmadan büyük birşey kazanıldığının tek ıspatı Trabzonspor idi ve yine yaptı, bu çok büyük bir iş, başaranların başarısı dünya çapında bir iş!

David_LuiZ4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İngiltere

Avcı'nın bildiğim kadarıyla 8 kişilik teknik ekibi var..

2 yardımcı antrenör 1 kaleci antrenörü 1 psikolojik performans analisti 1 maç ve performans analisti 1 yardımcı maç ve performans analisti 1 fiziksel performans antrenörü 1 bireysel performans antrenörü bir de bunlara ek olarak her maçta tribünde oturan maçı seyredip istatistik tutan yardımcısı var...Serdar Ali Çelikler'in ifade ettiği gibi Ağaoğlu Avcı'ya sana birkaç yardımcı hoca verelim diye tutturmuşsa Avcı bunu kabul etmemiştir..Serdar'ın bir başka ifadesi ise Ağaoğlu'nun Avcı döneminde tesislere girip giremeyeceği konusu..Ağaoğlu ben tesislere girerim diye diretmişse Avcı bunu da kabul etmemiştir..

Diğer taraftan Avcı Başakşehir'deki sistemin aynısını kurgulamak için uzun vadeli sözleşme istemiştir Ağaoğlu bunu kabul etmemiştir..Avcı takımı düzlüğe çıkartacak şampiyonluğa oynatacak kadroyu kurmak için Ağaoğlu'nun eline transfer listesini vermiştir ancak Ağaoğlu'na bu durum külfet yaratacağından o riske girilmemiş anlaşma gerçekleşmemiştir..

Görüldüğü üzere Avcı bir kulübün başarılı olabilmesi için yaratılması gereken çalışma ortamına dair Avrupai fikirlerle bizim başkanın karşısına çıkmasına rağmen Ağaoğlu buna burun kıvırmış bana kukla bir antrenör lazım demiştir..

Olayın özeti budur..

Serdar Ali Çelikler'in geçenlerde Avcı-Ağaoğlu görüşmesine dair ifadeleri şu linkten okunabilir..https://ortacizgi.com/serdar-ali-cel...-abdullah-avci
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Olay tam olarak bu o gunden bu yana yaziyorum bunu suan ciddi bir operasyon yurutuluyor trabzonspora karsi kimse beklemiyordu senelerdir yularlarini eline aldiklari trabzonsporun 1 numarali adamindan boyle bir hareketi ve tepkiyi ipini cekmeye calisiyorlar ruhunu seytana satmis yerel yiyiciler , istanbul basini ,mhk,tff ,havuz medyasi ayni yonde hareket ediyorlar emir buyuk yerden sunu goremeyecek kadar ne zaman ahmaklasti bu camia akil alabilir gibi degil gozleri korelmis resmen milletin , olay agaoglu pasaoglu newton olayi degil hedefde olan trabzonspor bu is kisisel degil anlasinlar artik bunu.. seneler sonra palazlanmaya basladik, dibe vurmusken ekonomik olarak bir yola girip rahatlamaya baslayinca sportif basarida 2 yil gibi kisa bir surede geldi kimsenin isine gelmiyor bu durum basda siyasiler ve istanbul ezikleri olmak uzere cunku birinin sehir uzerinde ki hakimiyeti digerinin futbolda ki hegomanyasi son bulacak.ekonomik basari gelmeden trabzonspora bu ligde sampiyonluk haram olamaz degil yapmazlar ..gecen sene de gorduk bunu arifeyi gosterir bayram ettirmezler senelerdir ayni seyleri yaziyoruz iho zamaninda usta zamaninda millet kap kap diye sabahlarken bunlari yaziyorduk dalga konusu oluyorduk bize ne ekonomiden biz taraftariz diye.. bunu soyluyorsan sampiyonluklarin masa basinda calindiginda da konusmayacaksin o zaman israrla anlamak istemiyorlar gormezden geliyorlar bu gercegi..

Nereden
    İstanbul

A Milli Takım’da Piontek’in yardımcılığını yapan Terim, Galatasaray’a geldiğinde 42 yaşındaydı.

Aykut Kocaman fb de 44 yaşında hocaydı

Sergen 48 yaşında(sabredilse BJK 3 sene sonra yakar ligi)

Erol iti 45 yaşında

BESBELLİ FUTBOLDA değişim-dönüşüm zorunlu, çimşiri-newtonu yemediğimiz ETRAFI DONATILMIŞ 54 yaşındaki Ünal Karaman NEYİ BOZDU DİYE uzaklaştırılmış, şimdi bunu soruyorum, o zaman hadi göremedik???

Şimdi, 43 yaşında Tekke veya 47 yaşında Şota olmayacak da onun bunun çocukları mı gelip savaşacak TRABZON ŞEHRİ için???

Ağaoğlu KANDIRILDI mı (öyleyse GİDER Ünalı getirir-egosunu yener değil Trabzonun Türkiyenin 1 numaralı SPOR ADAMI olur) yoksa bilerek mi dağıttı???
    Konu Tekke tarafından (28.10.2020 Saat 17:24 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)