Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 30 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ismail Uyanik’in Sadik Ilhan iddialari!

Gökhan Kutlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

arkadaslar 2001-2002 samsun'dakifirtinamiz ve samsun maçi hakemisadik ilhan dün gece telegol programina çikarak güyabülent yavuzkendisine trabzonspora ver demis maçi bildiginiz gibi dün gece telegolde ismail uyanik da vardi.her neyseo maçta bi penaltiyi çalmamiso sene trabzonsporumuzun kötü senelerinden biriydi vesamsunda küme düsse imis hayal kirikligi yasiycakmis o zaman neden aldin maçi verseydin baskasinabu neden simdi çikti ben onu anlamiyom zaten takimimiz bir bocalamada daha da kaos'a sürüklemek istiyolar dikkatli olunmasi gerekir

saygilarEdited by: FIRTINA_61

Guests
    Ziyaretçi

bu mevzuyu duymustummm

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

telegol=televole= reyting sapiklari...!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar, muhittin bosat nam hakem eskisi ile sike konulu bir haberimden dolayi mahkemeligim. cigerini bilirim hakemlerin, suni tartismalara girmeyeleim, konusmaya degmez hiçbiri.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sadik Ilhan'in madem çok serefi vardi Bülent Yavuz eger ona gerçekten öyle bir sey söylediyse bunu kamuoyunu açiklardi ve görevi kabul etmezdi. Nasil bir meslek ahlaki var bunlarda anlamak çok güç. Trabzonspor hiç kimsenin destegine ihtiyaci yok. O sezon hakemler yüzünden 12 puanimiz çalindi. Bunun hesabini kim verecek peki. Amaç ne bu hafta oynayacagimiz Samsunspor maçinin havasini germek hakemleri etki altina almak. Telegol çok gereksiz ve sansasyonel haberler yaptigini sanip kisileri ve kulüpleri zan altinda birakan reyting için çabalayan bir program... Izlemiyorum sizde izlemeyin.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

O penaltiyi vermedigine göre iki seçenek var... Birincisi kötü hakem... Ikincisini yazmaya degmez.Biz bu ülkede %5'lik deplesman kotasinin %100'e çiktigini gördük daha geçen sene... Hala Trabzonspor'un adini kullanip ortaligi bulandiriyorlar.

Buyuk lokma dograyip yutamiyorlar bogazlarina takiliyor cikarmasi yine bize kaliyor.

l-m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ne serefli hakemler var be,helal olsun,adam namussuzlugu yaparken degil yapip görevi biraktiktan sonra açikliyor.Serefsizim demek seref oldu bu memlekette.Samsunspor maçinda hakem destegiyle kazanmisiz da kümede kalmisiz.Küme düsme potasina girene kadar bu hakemler neredeydi?Belli ki Trabzonspor yine birilerinin yüregini hoplatiyor,korkunun ecele faydasi yok...

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Harbiden izlemeyin arkadaslar ya.

unyelimetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Bu mevzu kapanmisti ama kasimak islerine geliyor tabi!

Birakin eselensinler.

Nereden
    İstanbul

SAMSUN baskani UYANIK beni konusturma, yok öyle haram puan falan almadik deme .sana bunlari yalattiririm.RIZE düstügü sene ,senin TRABZONSPOR'u yendigin maçta oynattigin futbolculardan birinin cezali oldugu tespit edildi, ÖZKAN SÜMER federasyona müracaat etmedi ve sen hükmen maglubiyetden kurtuldun kümede kaldin HADI YALAN DEDE GÖREYIM. Yok TRABZONSPOR -SADIK ILHAN ,gündemi degistirmede Ssizle maçimiz var. dostluk maçi olmasini diliyoruz. Sen topçularini niye gönderdin sikemi yaptilar, yok yapmadilarmi, ya adama gülerler be SERKAN gol krali 200 ler kulubüne oynuyor teknik bakimindan ERTUGRUL istemiyormus, ya simdi tüm hocalara ERSUN taktigi iyi uydu ya, hemen teknik meselesi, YA çocukmu kandiriyorsunuz.utanmadan TV lerde dümenden açiklama yapmaya geldim deyip TRABZON amçi öncesi bizleri demoralizemi edecegini zannediyorsun. Hadi ordan gs yalakasi,Senin yatip kalkip TRABZONSPOR'a dua etmen lagzim ,seni kümede birakti itiraz etseydi sen gidiyor RIZE kümede kaliyordu. Olayi yalanlama , ayni senin yasadigin olayi benim takimim yasadi örnegi bende var tahkim kurulu raporu elimde , TRABZON müracaat etseydi KÜME DÜSMÜSDÜN. HANI HARAM MAÇIN VE PUANIN YOKTU YALANCI.

saygilarimla

Guests
    Ziyaretçi

her konuda oldugu gibi gene son noktayi ahmet abi koyuyor. helal olsun abi ben bu olayi biliyordum gerçi ama daha bir çok olayda bizi aydinlattin. saol.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    CAFER ÖZER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

O sene daha dün gibi aklimizda Trabzonsporun hakemlerle kaybettigi maçlari neden kimse gündeme getirmiyor.Istanbuldaki G.S maçinda Mutlu Çelik faciasi neden gündeme gelmiyor.o bahsettikleri sene Trabzonspor Ankarada G.birligi karsisinda 1-0 önde Olaylar çikiyor.Hakem sorunma odasina gidip maçi tatil ediyor.ve sonrdana tehditlerle hakemyeniden sahaya çikiyor.maçi baslatiyor G.birligi lehine penalti veriyor.Maç 1-1 bitiyor tabiki Bizde ÖZKAN DENEN bir baskan var kimseden ses yok.O seneleri iyi hatirlayin en fazla hakem yüzünden hakki yenen biz en fazla üstüne gelinen gene biz bana o zamanki baskanini söyle sana neden böyle oldugunu söyleyeyim Özkan sümer hani su meshur adam.ne hallaere kaldik yarabbi Özkan yüzünden hakamler sayesinde ligde kaldigimiz tartisilir olmus.

Geçen sezon Star denen serefsiz tv de bu olya aynen gündeme geldi o Hekem denilen serefsiz günlerce medyada çikti Samsun Maçinda Trabzonsporun kazanmasi gerektigini söyledi gündemi olusturdu.ondan sonrada canli yayinda herkes merakla beklerken O aynen söyle dedi.ALLAHTAN TRABZONSPOR IYI OYNADI MAÇI KAZANDIDA BANA IS DÜSMEDI.diyen serefsiz bu gün gene ortalik karistirmaya kalkiyor.Ve bu olay geçen sene gündeme geldiginde TRT 1 SPOR programinda maçin görüntüleri gösterildi ve tartisildi.Samsunun pozisyonunun penalti olmadigi tam tersi trabzonsporun penaltisinin verilmedigi gösterildi.hala neyin pesinde bu dangalaklar.

UTANMASALAR KAZIM KANAT serefsizi gibi Ömer Çavusoglu densizi gibi Trabzonsporun bu ligde yeri yok diyecekler ama açik açaik söyleyemeiyorlar.hadi onu anladik serefsizler görevini yapiyor yikim görevide O dönemde görevde olan ve bu gün hala görevde olanlar neden çikip bunlarin aleyhinde konusup delillerle bu adamlari susuturmuyorlar.Kardesim çikin SIZDE G.BIRLIGI MAÇININ KASETLERINI SÖZÜNÜZ GEÇEN MEDYADA YAYINLATIN.DIGER HAKEM HATALARI ILE KAYBETTIGIMIZ MAÇLARI TASIYIN MEDYAYA.ISTANBUL TAKIMLARININ KAZANDIGI HAKSIZ MAÇLARI GÜNDEME TASIYIN.FB.NIN 4 PENALTI ILE 4-1 KAZANDIGI ESKISEHIR MAÇINI GÜNDEME TASIYIN AMA NERDE ÖYLE KABILIYETLI YÖNETICILER BIZDEKI YÖNETICLER KABILIYETLI OLSAYDI ZATEN SAMPIYON OLUR BUNLARI TARTISMAZDIK.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

asil sorun su galiba arkadasar;

güzel ülkemizde; ismail uyanik, ilhan zevzek, celal dogan gibi, istanbul takimlarinin taraftari oldugu "bilinen", ve her firsatta yalakaligi ilke edinen "ezik ruhlu" muhteremler yasayabildigi sürece "mahserin tek atlisi" olarak kalmaya mahkumuz. sorumlulugumuz büyük, ama yüregimiz daha da büyük. sükür..

sadik ilhan denen yavsak, tam anlamiile bir orospu çocugudur ve fenerbahçenin köpegidir. bu herif daha önce de ayni meseleyi yine ayni kanalda gevelemisti.

o kanalin ve o programin ekibi komple fenerli itlerden olusur ve fener tribünü gibi çalisirlar.olumsuz ve menfi haberler disinda trabzonspor'un adini bile agizlarina almazlar. eger herhangi bir programda trabzonspor'dan bahsediyorlarsa, ya olumsuz bir haberdir ya da trabzonspor'u kötülemek içindir. dolayisiyla en basta kullandigim "orospu çocuklari" ifadesi bir küfür ya da hakaret degil, tam anlami ilebunlari tanimlamak için kullanilabilecek en geçerli sifattir.

bahsedilen maç, trabzonspor'in ardarda haftalarca tetikçi hakemler tarafindanpuanlarinin çalindigi, gaspedildigi bir sezonun sonuna dogru oynanan bir maçtir. hakemler tarafindan çalinan puanlariyla küme düsme hattina kadar itilen trabzonbzonspor bu durumdayken federasyon baskani da vatan haini bir trabzonludur. sonunda bu vatan haini bile, akrabalarindan baski görmüs olacak ki, bülent yavuz'u uyarmak zorunda kalir, "yeter lan, bu kadar da bariz serefsizlik yapmayin adamlara, söyle hakemlerine dikkatli olsunlar.." iste bu uyari samsun maçi öncesine denk gelir ve bahsedilen sey de budur. üstelik maçi trabzonspor hakkiyla almistir. sadik ilhan'in geçmisgünahlari affettirmek için o maçta çalmadigi bir düdük varsa, o da kendi problemi ve serefsizligidir.

bu meseleyi isitip isitip ekrana tasimalari ve TRABZONSPOR'u sike olaylarina dahil etmeye çalismalarinin zamanlamasi çok ilginç!. çünkü sedat peker sorusturmasiyla birlikte fenerin örtülü pisliklerini ucu gözükmüstür. ve özellikle bu konuda trabzonlu bazi milletvekillerinin öncülügünde açilmaya çalisilan meclis sorusturmasi girisimleri, birilerini bayagi panikletmistir. çünkü bu sorusturmalar, adam gibi ciddiyetle yapilabilse fenerin küme düsürülmesi bile sözkonusu olabilecek kirli iliskilerin kokusu hissedilmektedir. bu kirli baglatilarin ucu bucagi o kadar derinlerdeki, askeri ihalelerden tutun da, trt, vakifbank ve benzeri kurumlar vasitasiyla fener'in kasasina akitilan usulsuz milyonlarca dolar kamu parasi da tüm bu pisliklerle birlikte ortaya dökülebilir. yeter ki bu sorusturmanin sahipleri biraz cesur davranabilsinler...

bu fenerin medyadaki tetikçilerinin, köpeklerininkarsi saldiri girisimidir ve savunma refleksidir sadece.. ama ellerindeki malzeme çürük ve bayat..

Edited by: Aniketus

Guests
    Ziyaretçi

aniketus çok güzel yazmissinda buraya giren bayanlar ufak çocuklar için o küfürler uygunmu?

Emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Trabzonspor kulübü olaya taraf degil zaten. Gerisi bizi baglamaz. MHK ver demis adamda vermis. Biz bu maçi bize verin diye bir iddiada bulunmadik. Onlar ikram etmis. Ne diyelim....

Benim o sezonla ilgili en ufak bir endisem yok.O sezon lehimize yapilan tek hata bu maçta oldu ve ne enteresandir ki sürekli bu maçi gündeme getirip kafalari bulandirmaya çalisiyorlar.O pozisyonu çok iyi hatirliyorum.Penalti oldugu tartisilmaz.Hakem niye vermedi,gördü mü,görmedi mi,baska bir sebep mi var bilmiyorum.Beni de ilgilendirmez.Ama isteyen kisi ya da kurumlar o sezon Trabzonspor'umuzun oynadigi bütün maçlari mercek altina alsinlar ve o sezon hakem hatalarindan kaç puan kaybettigimizi bir hesap etsinler.Koskoca sezonda lehimize hata yapilan tek karsilasmayi irdelemesinler.Bütün maçlari kurcalasinlar.

"Kurcalayacak maç mi var" diye soranlara da ipucu veriyorum.O sezon ilk yarinin son haftasinda Ankara'da Gençlerbirligi ile oynadigimiz ve 1-0 galipken, son dakikalarda Gençlerbirligi tribününden yan hakemin kafasina gelen yabanci maddelerden dolayi hakemin soyunma odasina gidip maçi tatil edecekken, Ilhan Cavcav basta olmak üzere bazi güçlerin etkisiyle tekrar sahaya çikip,olmayan uzatmalari oynatarak maçi berabere bitirmemize sebep oldugu maçi da bir incelesinler bakalim.

Nereden
    İstanbul

Unutmusdum hatirima geldi, Türkiye kupasi maçi-SAMSUN -TRABZON maçin son saniyesi CELIL top auta giderken ceza sahasinin dis cizgisinin yainda yere atti ÇART penalti ve biz kupadan elendik.uyanik kupada tur atladi, haram degilmi bu maç uyanik efendi, o hakemi simdi hatirlamiyorum. sadik ilhan olabilirmiydi acaba.Arastirmaya degermi. Senin CELIL denen topçunun böyle çok aldigi maçlar olmustu. BU pozisyonlarin hepsi SIKE dir. kandirmacayla maç almaktir, haksiz kaqzanç elde etmektir. utanmaz adam ,dost ayaklarina yaip bizimi kandirmaya çalisiyorsun veya bizimi geriyorsun, bu hafta puan almak için baskimi yapiyorsun. sen daha 5 kisiyi niye takimdan uzaklastirdin , kesin bir bilgi elbet ileride çikacak ve ayni sadik ilhan gibi bu çocuklar ve/veya sen / ertugrul konusacak, yoksa mafiya ileiliskiyemi girmislerdi.Seni korkutanmi oldu. kimlerden talimat aldin. Sen bunlari açikla

Saygilarimla

Birileri neden mesela Ali sen serefsizi ben sampiyonlugu bunlarin elinden aldim diye aciklama yapinca bunun ustune gitmiyorda, serefsizligi, pustlugu artik meydanda olan sadik ilhan kopeginin sozuyle program yapiyorlar. Bu medyayi yonetim filan susturamaz arkadasim, MAY kabadayilaniyorduda bizim lehimize program mi yapiyorlardi. Tek care bunlari sahada susturmak tabi oda biraz zor bu adaletsiz ortamda.

Sadik uyanik durust takilan bir arkadasdi niye bu konuya malzeme oldu anlamadim herhalde oda bizansin cemberine dahil oldu. Yalniz sikmayin caninizi boyle itlerle bizans imparatorlugu 1000 sene yasadi ama sonunda curuye curuye yikildi.

Bu tur haberler bir Trabzonsporlu olarak beni dahada gururlandiriyor cunku ne tur bir pislige karsi mucadele verdigimizi misyonumuzun yuceligini daha iyi anlamimizi sagliyor. Ha birde gercekten biz boyle sike mike yapmis olsak saniyormusunuzki bizi uc sene yasatirlar bu diyarda. Gecen sene g.birligi yoneticileriyle yemek yendi diye ne cingar cikarmislardi kanit olmadan.

Artik cumartesi bunlara sahada derslerini verelim, itlerin tek konusamadigi yer orasi galiba.

Nereden
    İstanbul

insallah yenip susturacagiz uyanik bey'i

Atmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Dogru dürüst yönetim sart oglu saaaart!

Eger halen daha bütün bu olanlara gereken cevap verilemiyorsa, bosta olan kendi adamimiz bize teknik sorumlu olarak gelmiyorsa, yapacak tek sey kaliyor.

Nereden
    Ankara

bu hakem olayi çok önceden olmustu

maksat reyting ama her ne hikmetse 3. tane ibne takimla ilgili haber bulamiyolarda trabzonumuza saldiriyolar

encok para üç ibnelerde ama hiç sike yapmiyolar(!)

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UmutBaykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Bu uyanik fener yandasi deilmi serefsiz....Iste görün ts yi karalamak istiyolar

Nereden
    İstanbul

yendik ve susturdugumuza inaniyorum uyanik beyi

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)