Sayfa 42 Toplam 44 Sayfadan BirinciBirinci ... 32 40 41 42 43 44 SonuncuSonuncu
Toplam 1080 adet sonuctan sayfa basi 1,026 ile 1,050 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 27. Hafta | Galatasaray 2 - 1 Trabzonspor | Maç Sonucu

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

<!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Faik Yılmaz<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> hocam bazen yorumlarını okuyorum güzel konuşuyorsun İstanbuldan dost olmaz ama biz önce kendimizle dost olalım şu gerçeği unutmayalım gs a maçı kendi elimizle verdik geçelim şimdi şenol güneş muhabbetini sen kendi sahanda önce başağı fbyi yen öyle konuş derler adama

evet sağolsun yönetim
    Konu erenslash tarafından (02.04.2018 Saat 10:46 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Skorboarddaki yazı ve şikeci Trabzon diye bağırmalar filan bunlar rizeli Abdürrahim dangalağının işleridir. Yüzde yüz. Rizde kuyruk acısı var böyle çıkarmaya çalışıyor denyolar.

praximuns61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Benim anlamadığım herkes Burak a giydiriyor. Yahu adamın ne suçu var. Ada 90 dk yürüdü, uzun gelen hiçbir topta bırak kafa vurmayı rakibi bozmadı ziplamadi bile. Orta sahada bizim oyuncalarin top yapmasına izin vermedi. Her paslasmada mal gibi araya kaçmaya çalışıp atakları bitirdi. Duvar olmuyor orta sahaya çok lakayit oynadı.
    Rıza denen insan bu adamı bu sezon oyundan çıkartmadı. Adam diyordur hoca beni çıkarmıyor demek ki oyunumdan memnun.
    .
    Bu takım Burak in oynadığı (gol attığı maçlar dahil) hiçbir maçta iyi oynamadı.

General Mobile 4G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Konu Berke6198 tarafından (02.04.2018 Saat 13:14 ) değiştirilmiştir.
    Bir Sevdadır trabzon , rengide bordo mavi

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok şükür ki derdi sadece Trabzonspor olan ,birileriyle savaşırken birileriyle sevişme ihtiyacı duymayan bir kesim hale daha varligini koruyor
    İyi ki varsınız

Dün akşam itibariyle çok büyük kazanclarimiz oldu ben işin burasındayım
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Forumdan Uzaklaştırılmıştır
    Nereden
    İstanbul

Sosa ve Kucka gibi ruhsuz, takımı yenilince üzülmeyen, maçlara memur zihniyeti ile çıkıp aldığı paraya bakan futbolcular olduğu sürece böyle mağlubiyetleri daha çok yaşarız. Ayrıca takımdaki çoğu futbolcu ezbere pas atıyor birbiri ile çok iyi anlaşan iki tane futbolcumuz yok. Taktik olarak topu alan Burak'a uzun top atıp pozisyona sokmaya çalışıyor böyle çağ dışı taktik olur mu Allah aşkına ya. Kanatlarımız zaten yok, hal böyle olunca rezalet bir futbol ve taktik anlayış ile mağlup oluyoruz.

El Cordobes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Dünkü hatasına rağmen Okay ın stoper oynaması gerektiğini düşünenlerdenim. Bu bir futbol görüşüdür. Okay değerli bir oyuncu ve ben onun günümüz futbolunda bir takıma stoper olarak vereceği katkının ön libero olarak vereceği katkıdan daha fazla olduğunu düşünüyorum. Ancak bir futbolcunun bu türlü mevki değişikliklerinde verim alınabilmesi için önce oyuncunun o mevkiye ikna olması lazım, daha sonra da mevkisinin gereklilikleri ile ilgili hazırlanması lazım. Dün dikkat edin kaç tane pozisyonda Okay dışında savunma hattı çizgi halinde dururken gomis savunma arkasındayken Okay çizgiye uyup gomisi ofsaytta bırakmak yerine birebirde kaldı ve gomise top inmesini sağladı. Çünkü gomisi nasıl durduracağına dair bir bilgisi yok, hazırlıklı değil,anlatılmamış. Eğer hocanın böyle bir hamle düşüncesi varsa hafta içi antremanlarda olmadı en kötü devre arasında oyuncuna durumu izah edersin, yol gösterirsin.

Dün takımda iyi denecek kimse yoktu. Kenarda zaten hoca yok. Doğaçlama futbol oynuyoruz. Defansta kimin nereye yerleştiği belli değil, hücumda topu her ayağına alan kollarını yana açıyor, pas atacak adam yok. Çünkü kimse nereye yerleşeceğini bilmiyor. Bu kadar yetenekli adama 3 pas yaptıramamak da bir meziyet. Zaten Allah bu 4-2-3-1 in belasını versin. 3 forvete geçiyorsun 2 si kanat oynuyor. Ne hücuma katkı verebiliyorlar ne defansa bu sayede. Neyse o kadar anlatılacak yer var ki tez elden bu hocadan kurtulmak lazım. Yerine bunu da aratacak birini getirmemek kaydıyla.
    There is no spoon...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Faik Yılmaz<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> hocam bazen yorumlarını okuyorum güzel konuşuyorsun İstanbuldan dost olmaz ama biz önce kendimizle dost olalım şu gerçeği unutmayalım gs a maçı kendi elimizle verdik geçelim şimdi şenol güneş muhabbetini sen kendi sahanda önce başağı fbyi yen öyle konuş derler adama

evet sağolsun yönetim
    Orası öyle dostumda ben genel bir rahatsızlığımı dile getirdim.....

Bazı dostlar diyorki : gs fenere düşman bizde gs ile dost olalım bizi severler....

Bazı dostlar diyorki : bjk fener ve gs kadar bize zarar vermedi , bize karşı şike yapmadı filan....

Bu anlayışların hepsini reddediyorum. İstanbul takımlarının hepsi bizim için aynıdır. rakibimizdir....

Eskilerin tabiri ile" hiçbirisi bize hırli rüya görmez...."

söylemek istediğim budur akşam bir kez daha tescillendi zaten
    Ne mutlu Türk olana değil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karşısında kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Güney Amerika

Faik kardeş gsla fenerle de bjk ile de dost olmamız çok zor notr olalım en iyisi.tabi saha dışında böyle birbirine laf sokma oluyor ben bazen bunu bu rapçilerin birbirine magazin laf çakmaları vardır ya o hesap.aslında bütün dünyada oluyor bu.çocukça ergence şeyler işte.aslında bir nevi spor müzik dünyasında magazin laf çakma ergenliği vardır bilirsin.hepsi rakibimiz tabi.sadece İstanbul değil İstanbul dışı da rakibimiz.tabi gs ın özellikle altını çizdim adamlar bizim kadroyla şampiyon oldu.bjk ve fbden son yıllara göre daha çok zarar verdiler.yoksa zarar kıyaslaması olarak son yılları baz aldım.ama dediğin gibi günü gelir bjk de kazık atabilir bize şaşırmam
    Alıntı Faik Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Orası öyle dostumda ben genel bir rahatsızlığımı dile getirdim.....

Bazı dostlar diyorki : gs fenere düşman bizde gs ile dost olalım bizi severler....

Bazı dostlar diyorki : bjk fener ve gs kadar bize zarar vermedi , bize karşı şike yapmadı filan....

Bu anlayışların hepsini reddediyorum. İstanbul takımlarının hepsi bizim için aynıdır. rakibimizdir....

Eskilerin tabiri ile" hiçbirisi bize hırli rüya görmez...."

söylemek istediğim budur akşam bir kez daha tescillendi zaten
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Badaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

.
    .
    Rıza hoca böyle istedi!

Ben bu maçta N'Doye ile başlayacağını, Abdülkadir'i maçın gidişatına göre alır diye düşünüyordum. Zira deplasmanda coskulu tribünler önünde diri bir Galatasaray ile oynuyoruz.

Belli ki Galatasaray bu maçta başta orta sahada Yusuf ve Abdülkadir'in ayağına top geldiğinde basan, oynatmayan bir taktik çalışmış. Bunda da başarılı oldular. Bırakın orta sahayı ilk yarı sahada yoktuk.

Diğer taraftan bunun nedenleri arasında Abdülkadir'in fiziği bu maçı kaldıramadı. İşin ilginç olan tarafı Rıza hocanın bu çocuğu bu kadar sahada ezdirmesini anlayamadım. Ayağında top tutamadı, pas yapamadı, ikili mücadeleri hep kaybetti.

Özellikle ilk yarıda hiç bir varlık gösteremedik. Burak Yilmaz sanki afyon yutmuş gibiydi. Sahada olmayan heyecanı, isteği tüm takıma yansımış gibiydi. İlk yarıda kazandığımız serbest vuruşta topun arkasına Burak'ın geçmesine Rıza hoca izin veriyorsa, zaten hoca değil demektir.

Bu takımda duran topları eğer sahadaysa ya Sosa, ya da Yusuf Yazıcı kullanır. Bırak fantazi yapacak diye bu toplar bu kadar rahat harcanmaz. Yusuf'a da, Sosa'ya da yazik yani...

Kaleci Onur, arzulu, istekli ve de maça odaklanmış bir oyun çıkardı. İkinci yarı biraz Yusuf, birazda Uğur ona eşlik etti.

Rıza hocanın 55.dakikada Hubocan'ı dışarı alıp, N'Doye'yi oyuna sokmasını anlayamadım. Eğer sarı kartı var diye aldıysa, daha sonra diğer stoper olan Uğur'u sarı kart gördü onuda alsaydı dışarı.

Hubocan'ı dışarı alınınca yerine Okay'ı stoper mevkiine çekmek tam bir kumardı. Sonuç itibariyle Rıza hoca kumar oynadı kaybetti.

Yetmedi Okay'ı da bitirdi. Adamı resmen kusturdu. Okay öyle bir hata yaptı ki, bunu futbol hayatı boyunca unutmaz herhalde.

Diğer taraftan Sosa gibi sözüm ona bir yıldızdan (!) bu takım bir an evvel kurtulmalı. Bunca para bu adama verilerek, sahada oynatarak alt yapıdaki çocukların geleceğini yok ediyoruz.

Rıza hoca maçta sanki yeni seçilecek yönetime adeta "benimle çalışmak için deli olmalısınız" mesajı verir gibiydi.

Kucka'ın attığı gol ise maçı belki kurtarmaya yetmedi ama kendi adına kariyer golü yaptı. Tabi Muslera'da torunlarına yediği bu golü anlatacaktır.

Sonuç itibariyle maçın başından itibaren Rıza hocanın yanlış kadro tercihleri, saha içinde ve saha dışından yaptığı hamlelerle bu maçın böyle bitmesini istemiştir...
    TARAFTAR TARAF OLANDIR...TARAFTAR ALMAZ VERİR!...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Maç sonu Olcay kartal pençesi mi yapmış?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Nereden
    Ankara

Kucka golü atarken sanki Olcay Burak'a verip de ofsayta düşeceğine şuna bir çakayım da ne olursa olsun diye vurmuş gibi.

Bir bana mı öyle geliyor

alone_6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Maç sonu Olcay kartal pençesi mi yapmış?
    Evet, kafasını kaşıma bahanesiyle yapmış. Twitter'da videolsu mevcut. Hayır niye şaşırıyoruz ki, bizim formamızla bjk'ye gol atınca sevinmeyi geçtim bjk tribünlerinden özür dileyen adam, kartal pençesi de yapar nedir yani...
    Marka değerini sevdiğimin Türk futbolu....

Nereden
    Ankara

Alıntı Badaloğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    .
    .
    Rıza hoca böyle istedi!

Ben bu maçta N'Doye ile başlayacağını, Abdülkadir'i maçın gidişatına göre alır diye düşünüyordum. Zira deplasmanda coskulu tribünler önünde diri bir Galatasaray ile oynuyoruz.

Belli ki Galatasaray bu maçta başta orta sahada Yusuf ve Abdülkadir'in ayağına top geldiğinde basan, oynatmayan bir taktik çalışmış. Bunda da başarılı oldular. Bırakın orta sahayı ilk yarı sahada yoktuk.

Diğer taraftan bunun nedenleri arasında Abdülkadir'in fiziği bu maçı kaldıramadı. İşin ilginç olan tarafı Rıza hocanın bu çocuğu bu kadar sahada ezdirmesini anlayamadım. Ayağında top tutamadı, pas yapamadı, ikili mücadeleri hep kaybetti.

Özellikle ilk yarıda hiç bir varlık gösteremedik. Burak Yilmaz sanki afyon yutmuş gibiydi. Sahada olmayan heyecanı, isteği tüm takıma yansımış gibiydi. İlk yarıda kazandığımız serbest vuruşta topun arkasına Burak'ın geçmesine Rıza hoca izin veriyorsa, zaten hoca değil demektir.

Bu takımda duran topları eğer sahadaysa ya Sosa, ya da Yusuf Yazıcı kullanır. Bırak fantazi yapacak diye bu toplar bu kadar rahat harcanmaz. Yusuf'a da, Sosa'ya da yazik yani...

Kaleci Onur, arzulu, istekli ve de maça odaklanmış bir oyun çıkardı. İkinci yarı biraz Yusuf, birazda Uğur ona eşlik etti.

Rıza hocanın 55.dakikada Hubocan'ı dışarı alıp, N'Doye'yi oyuna sokmasını anlayamadım. Eğer sarı kartı var diye aldıysa, daha sonra diğer stoper olan Uğur'u sarı kart gördü onuda alsaydı dışarı.

Hubocan'ı dışarı alınınca yerine Okay'ı stoper mevkiine çekmek tam bir kumardı. Sonuç itibariyle Rıza hoca kumar oynadı kaybetti.

Yetmedi Okay'ı da bitirdi. Adamı resmen kusturdu. Okay öyle bir hata yaptı ki, bunu futbol hayatı boyunca unutmaz herhalde.

Diğer taraftan Sosa gibi sözüm ona bir yıldızdan (!) bu takım bir an evvel kurtulmalı. Bunca para bu adama verilerek, sahada oynatarak alt yapıdaki çocukların geleceğini yok ediyoruz.

Rıza hoca maçta sanki yeni seçilecek yönetime adeta "benimle çalışmak için deli olmalısınız" mesajı verir gibiydi.

Kucka'ın attığı gol ise maçı belki kurtarmaya yetmedi ama kendi adına kariyer golü yaptı. Tabi Muslera'da torunlarına yediği bu golü anlatacaktır.

Sonuç itibariyle maçın başından itibaren Rıza hocanın yanlış kadro tercihleri, saha içinde ve saha dışından yaptığı hamlelerle bu maçın böyle bitmesini istemiştir...
    Çok güzel özetlemişsiniz tek katılmadığım nokta Rıza hoca kumar filan oynayamaz, kumar da bir risk faktörü var. Rıza hoca risk almaz, bilmediğinden böyle bir hata yaptı bence. Çakozlamıyor

Trabzonspor 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu olcay denen adama bi ceza gelecek mi? Bjk ye gol atar sevinmez, gsye kartal oencesi yapar. Üstündeki forma kutsal Trabzonspor forması ama.

Kesin bakalım 100 bin euro ceza bi daha yapabiliyo mu? Hayır biz bjk yancısı mı olduk anlayamadım biz bjkden kücük müyüz?

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

şu gs fb bjk'nin kısacası tüm bizansın bizim karşımızda olduğunu anlamayanlar artık öğrensin!
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı alone_6161 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Evet, kafasını kaşıma bahanesiyle yapmış. Twitter'da videolsu mevcut. Hayır niye şaşırıyoruz ki, bizim formamızla bjk'ye gol atınca sevinmeyi geçtim bjk tribünlerinden özür dileyen adam, kartal pençesi de yapar nedir yani...
    Olcay denen karaktersiz Trabzonspor formasının değerini anlayamamış bunları bu kulübe alan yönetimin...

mkmoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı 7can61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skorboarddaki yazı ve şikeci Trabzon diye bağırmalar filan bunlar rizeli Abdürrahim dangalağının işleridir. Yüzde yüz. Rizde kuyruk acısı var böyle çıkarmaya çalışıyor denyolar.
    bütün şehirler kötü bir tek bizim şehir iyi bu kafayla bu kadar..önce dost kazanacaksın başka şehirdeki insanlarla könuşuyorum biziseven (spor ) kimse yok..bu ne kibirlilik böyle alışalım artık bizim yerimiz orta sıralar..

Nereden
    Asya Diğer

Alıntı mkmoglu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün şehirler kötü bir tek bizim şehir iyi bu kafayla bu kadar..önce dost kazanacaksın başka şehirdeki insanlarla könuşuyorum biziseven (spor ) kimse yok..bu ne kibirlilik böyle alışalım artık bizim yerimiz orta sıralar..
    Sana bir haksızlık yapıldıysa ve sen azınlık kaldıysan sonrasında da hakkını almak için bağırıp çağırmana rağmen güce yenik düştüysen, insanlar o gücün tarafına döner ve seni sürekli kavga çıkarın olarak görürler, işte tam olarak bizi o yüzden sevmiyorlar. Zerre de umrumda değil. Haklıyım çünkü.

Başkalarına şirin gözükmek istiyorsan boyun eğeceksin.
    Konu Enaldo61 tarafından (02.04.2018 Saat 12:57 ) değiştirilmiştir.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

en çok güvendiğim iki oyuncunun bireysel hatasıyla aynı tarz gol yedik üzdü harbiden. ama olur arada böyle.

tek taktiği burak'a top şişirmek olan takımdan fazlasını beklememek lazım. elimizde şahane bir iskelet var ama yönetim yok
    sadece aşk bizimkisi

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün değinmek istediğim tek konu Galatasaray yönetiminin maç öncesi bizlere yaşattıkları.

Hiçbir kulübe öyle holiganlık seviyesinde düşman değilimdir. İstanbul ve şikeci Anadolu takımlarından elbette nefret ederim ancak hiçbiriyle salt bir uğraş içinde değilimdir.

Birçok kez birçok farklı stada gittim, İstanbul'da yaşamamdan dolayı ağırlıkla hep deplasman tribünlerine bulundum tabii. Ancak Galatasaray, dün yaşattıklarından sonra resmen bir düşman kazandı. İçimde büyük düşmanlıklar besliyorum onlara karşı.

Dün, Galatasaray yönetimi, Trabzonspor taraftarına adeta "ölün" dedi. 2 bin tane Trabzonspor taraftarına 3 turnikeden alım yapıldı. İnsanlar dakikalarca izdihamın tam ortasında kaldılar. Baygınlık geçiren, tansiyonu düşen birkaç kişi olmuş. Açıkçası ben de sonlara doğru bi' daralmadım desem yalan olur, nefes alamıyor gibi hissettiğim anlar oldu o kalabalıkta.

Futbol seyretmek, deplasman tribününü kullanmak bir hak mıdır ? Haktır. İnsanların hafızaları var. Sahada yaşanan çatışmalar elbet bir gün unutulur. Söz konusu futbolcular başka takımlara transfer olurlar vs. bu çatışmalar geride kalabilir. Ancak beni stada almak için sanki 65 TL'sini çatır çatır almamış da ben onun stadına rica minnet gitmişim, bana futbol izletmeyi, takımımın yanında olmayı kendisi bir hediye olarak görürmüş gibi insanlara koyun(ki o hayvanlara bile böyle muamele yapılmaz, sağlıkları gözetilir)muamelesi yaptılar.

Turnikelerden bir şekilde geçmeyi başardıktan sonra, ayakkabı çıkarmaya kadar arama yaptılar. Bunun sonrasında tam ayakkabılarımı yarım yamalak giymiş, tribüne doğru yol alıyorken hiçbir sebep bulunmayan bir anda polisten fiziksel müdahale gördüm. Neden ve niye böyle bir müdahale yaptığını anlayamadım polisin, polis olduğu için de bir karşılık veremedim ve gücüme de gitti açıkçası.

Benim o stattan içeri girişim, orada bir saniye bile bulunuşumdan Galatasaray kulübü mesuldür.

Ben onların statlarına 1(bir) kuruşluk bile zarar ettirmezken, onlar stada girmemizden, tribünlere geçiş aşamasına kadar binlerce eziyet ettiler.

Bunları unutmayacağım, benim gibi yüzlerce Trabzonspor taraftarı da unutmayacak çünkü insanların hafızalarından ancak böyle olayları silemezsiniz. Madem bize bugün düşmanlık yaptılar, elbet karşılığını alacaklar. Kısasa kısas. Maç sonundaki hareketleriyle de ne denli iğrenç, omurgasız, kepaze bir camia olduklarını kendi ağızlarıyla pekiştirdiler.

Maçı değerlendirmeyi düşünmüyorum çünkü değerlendirmeye alacak hiçbir şey yok. Eleştirdiğim satılara değmez başımızdaki teknik direktör vasıflı kişininin hamleleri.

Maruzatım bu kadardır. İyi forumlar.
    Konu Berke6198 tarafından (02.04.2018 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Güney Amerika

seneye almıyoruz bunları stada Trabzona giremezler hatta başkan yönetimlerinden kimse gelmesin bence. zaten o şike tablo muhabbetinden sonra bokunu çıkardılar.bu kadar basit .kavgaya gerek yok ancak stada almayız bir taraftar bile konu kapanır hocam.ayrıca baya kinliler sosyal medyada küfürler ve olcaya küfürler bize küfürler gırla olcay kartal pençesi yapmış yok bilmem ne.sanki şampiyonluk mcadeleleri bizimle şenol hoca bunlara iyi bir geçirsin istiyorum. geçen maçta girdiği pozisyondan kinliler futbolda sahada it dalaşı olur topçular arasında unutulur ama bize kinliler bunlar şampiyon olamaz bu kazmalar olamaz buna eminim kalan maçlarına bakmadan şampiyon ilan ettile rkendilerini bjk başak geçirir bunlara belasını bulurlar bunlar şampiyon olamazlar yaz bir yere dandik oynamamıza rağmen kuckanın golünden sonra 10 dakika vaktimiz olsa yüreği ağızlarına gelirdi ki o golden sonra az dakka kalmasına rağmen stadlarında buz kesti ayrıca rızaya dua etsinler bizi yakan hoca oldu zaten yediğimiz goller cabası ama 1-1 iken beraberlik umudum vardı ta ki rızaya kadar ikinci yarı için konuşuyorum sağolsun maçı verdi. adımız yeter bu maçı unutamadılar iyi geçirdik lan size gslılar http://tr.beinsports.com/lig/spor-to...aray-mac-ozeti
    Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugün değinmek istediğim tek konu Galatasaray yönetiminin maç öncesi bizlere yaşattıkları.

Hiçbir kulübe öyle holiganlık seviyesinde düşman değilimdir. İstanbul ve şikeci Anadolu takımlarından elbette nefret ederim ancak hiçbiriyle salt bir uğraş içinde değilimdir.

Birçok kez birçok farklı stada gittim, İstanbul'da yaşamamdan dolayı ağırlıkla hep deplasman tribünlerine bulundum tabii. Ancak Galatasaray, dün yaşattıklarından sonra resmen bir düşman kazandı. İçimde büyük düşmanlıklar besliyorum onlara karşı.

Dün, Galatasaray yönetimi, Trabzonspor taraftarına adeta "ölün" dedi. 2 bin tane Trabzonspor taraftarına 3 turnikeden alım yapıldı. İnsanlar dakikalarca izdihamın tam ortasında kaldılar. Baygınlık geçiren, tansiyonu düşen birkaç kişi olmuş. Açıkçası ben de sonlara doğru bi' daralmadım desem yalan olur, nefes alamıyor gibi hissettiğim anlar oldu o kalabalıkta.

Futbol seyretmek, deplasman tribününü kullanmak bir hak mıdır ? Haktır. İnsanların hafızaları var. Sahada yaşanan çatışmalar elbet bir gün unutulur. Söz konusu futbolcular başka takımlara transfer olurlar vs. bu çatışmalar geride kalabilir. Ancak beni stada almak için sanki 65 TL'sini çatır çatır almamış da ben onun stadına rica minnet gitmişim, bana futbol izletmeyi, takımımın yanında olmayı kendisi bir hediye olarak görürmüş gibi insanlara koyun(ki o hayvanlara bile böyle muamele yapılmaz, sağlıkları gözetilir)muamelesi yaptılar.

Turnikelerden bir şekilde geçmeyi başardıktan sonra, ayakkabı çıkarmaya kadar arama yaptılar. Bunun sonrasında tam ayakkabılarımı yarım yamalak giymiş, tribüne doğru yol alıyorken hiçbir sebep bulunmayan bir anda polisten fiziksel müdahale gördüm. Neden ve niye böyle bir müdahale yaptığını anlayamadım polisin, polis olduğu için de bir karşılık veremedim ve gücüme de gitti açıkçası.

Benim o stattan içeri girişim, orada bir saniye bile bulunuşumdan Galatasaray kulübü mesuldür.

Ben onların statlarına 1(bir) kuruşluk bile zarar ettirmezken, onlar stada girmemizden, tribünlere geçiş aşamasına kadar binlerce eziyet ettiler.

Bunları unutmayacağım, benim gibi yüzlerce Trabzonspor taraftarı da unutmayacak çünkü insanların hafızalarından ancak böyle olayları silemezsiniz. Madem bize bugün düşmanlık yaptılar, elbet karşılığını alacaklar. Kısasa kısas. Maç sonundaki hareketleriyle de ne denli iğrenç, omurgasız, kepaze bir camia olduklarını kendi ağızlarıyla pekiştirdiler.

Maçı değerlendirmeyi düşünmüyorum çünkü değerlendirmeye alacak hiçbir şey yok. Eleştirdiğim satılara değmez başımızdaki teknik direktör vasıflı kişininin hamleleri.

Maruzatım bu kadardır. İyi forumlar.
    Konu Berke6198 tarafından (02.04.2018 Saat 15:48 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Seneye bunlara güzel bir karşılık vermek lazim

Nereden
    Güney Amerika

Bu beyinsizler bu fikstüre bakmadan şampiyon olacaklarını zannediyorlar .... yesinler newyorkta bronxta olsalardı ghettodaki bazı arkadaşlarım iyi paralardı bunları

beyinsizler fikstüre bakmadan şampiyon diyorlar ulan kaç küme takımı var burada gslılar burayı okuyordur newyorka gelin ananızla tanışalım gslılar

tayfamız linkte brooklyne,bronx bekliyorum gslıları küfür neymiş öğretiriz onlara
    gslılara gelsin bu klip ve şarkı gelin buraya bakalım olcaya o hareketi newyorkta yapsanız veya taraftara sağlam çıkamazdınız o kadar diyim size

https://www.youtube.com/watch?v=LJjsm6CVsG8
    bu tayfa ne Türklere ne ünlü Türk mafyalarına benzer ne de Trabzonlulara size böyle taaraftar lazım gslılar they mean serious business

Trabzona gelemezsiniz artık

Konu erenslash tarafından (02.04.2018 Saat 14:10 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    seneye almıyoruz bunları stada Trabzona giremezler hatta başkan yönetimlerinden kimse gelmesin bence. zaten o şike tablo muhabbetinden sonra bokunu çıkardılar.bu kadar basit .kavgaya gerek yok ancak stada almayız bir taraftar bile konu kapanır hocam.ayrıca baya kinliler sosyal medyada küfürler ve olcaya küfürler bize küfürler gırla olcay kartal pençesi yapmış yok bilmem ne.sanki şampiyonluk mcadeleleri bizimle şenol hoca bunlara iyi bir geçirsin istiyorum. geçen maçta girdiği pozisyondan kinliler futbolda sahada it dalaşı olur topçular arasında unutulur ama bize kinliler bunlar şampiyon olamaz bu kazmalar olamaz buna eminim kalan maçlarına bakmadan şampiyon ilan ettile rkendilerini bjk başak geçirir bunlara belasını bulurlar bunlar şampiyon olamazlar yaz bir yere dandik oynamamıza rağmen kuckanın golünden sonra 10 dakika vaktimiz olsa yüreği ağızlarına gelirdi ki o golden sonra az dakka kalmasına rağmen stadlarında buz kesti ayrıca rızaya dua etsinler bizi yakan hoca oldu zaten yediğimiz goller cabası ama 1-1 iken beraberlik umudum vardı ta ki rızaya kadar ikinci yarı için konuşuyorum sağolsun maçı verdi. adımız yeter bu maçı unutamadılar iyi geçirdik lan size gslılar http://tr.beinsports.com/lig/spor-to...aray-mac-ozeti
    Bu işin öyle ya da böyle yaptırımsız kalmaması gerekir. Bu kadar insanın yaşadığı şeye nasıl bir karşılık verirsek en güzel cevap olacaktır, onu yeni gelen yönetim düşünsün ama asla onların sorunsuz şekilde gelip stadımıza girip maç izlemesini istemiyorum.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nereden
    Güney Amerika

zaten olmaması gerekir yasak gelmeli gangster şekli yapmalı.yani giriş yasak.şöyle atarlı giderli diss atmak lazım bunlara sağlamından maç öncesinden sağlamından böyle maç öncesi seneye bunu çalmak lazım https://www.youtube.com/watch?v=LJjsm6CVsG8 mesajı alır onlar şimdi sen o skorboardu yapmışın sonra ben yapmadım yemezler bunları bundan sonragangster şarkılarıyla karşılamak şart oldu hocam bunların anladığı dil farklı madem öyleler bence yenilik olsun seneye bazı maçlarda diss sert ve önerdiğim tarzda şarkılar çalmak lazım stadda maç öncesi mesajlı böyle ingilizce de olsa farketmez hatta daha iyi olur
    Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu işin öyle ya da böyle yaptırımsız kalmaması gerekir. Bu kadar insanın yaşadığı şeye nasıl bir karşılık verirsek en güzel cevap olacaktır, onu yeni gelen yönetim düşünsün ama asla onların sorunsuz şekilde gelip stadımıza girip maç izlemesini istemiyorum.
    Konu erenslash tarafından (02.04.2018 Saat 14:25 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)