Sayfa 26 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci ... 16 24 25 26 27 SonuncuSonuncu
Toplam 667 adet sonuctan sayfa basi 626 ile 650 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 26. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor | Maç Sonucu

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet SELEN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak çok kazanıyor diye söylenebilinir ancak yeteneği kısıtlı demek iftiradır.
    adebayoru izlemişseniz ne demek istediğim daha iyi anlaşılır

Nereden
    İstanbul

adebayorun damba ba nın en fazla 1,5 milyon avro aldıklarını tahmin ediyorum.bu az değil aslında.avrupada 1,5 almak için 3 milyon avroya imza atman lazım.vergilerden dolayı.

Nereden
    Ankara

Alıntı Karmam Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Salt paraya bakıyorsa o iş senin üstündeki takımlar senden kat kat fazla para harcıyorlar zaten. Başakşehir bonservissiz alıyor diye düşünmeyin, fantastik maaşlar ve imza ücretleri veriyor Başakşehir. Harcadığın paranın tam olarak karşıladığı yerdesin aslında o bakımdan.

Kayseri'yi filan da Kayseri diye düşünmeyin. Daha az para harcayan 13 takım var. Bir tanesi tesadüfen doğru transferler yapıp sezonluk sivriliyor. Tesadüf olduğu için de kalıcı bir başarısı olamaz zaten. geçen sene antalya 5. oldu mesela çok övülüyordu bu sene neredeyse küme düşecekler. biz neden böyle işler yapamıyoruz diyordu herkes antalya için. 2 yıl önce 2. lig takımıydı 6-7-8. sıralar. 2 yıl sonra da yine öyle olurlar. dönemsel ve tesadüfi başarılar. az parayla çok iş yapma meslesi değil yani. öyle olsa başakşehir cengiz'i bulmuş mesela, kalan kadroları 30+ yaşında. niye 1 tane visca var, niye 1 tane cengiz var.
    Hocam tabii ki başarı genellikle harcanan para ile doğru orantılı ama örneğin biz 100 birim harcıyorsak karşılığında 50-55 birim katkı alıyoruz. Trabzonspor gibi kaynağı kıt kulüpler 100 birim harcadımı karşılıyını 110-120 birim olarak almalı. İşte burda kulübün her şeyiyle iyi yönetilmesi devreye giriyor. Biz malesef senelerdir kötü yönetiliyoruz
    Konu serdaracıl tarafından (18.03.2018 Saat 21:58 ) değiştirilmiştir.
    En büyük Trabzon

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Malatya macinda onaziye o kadar küfür etmisimki sonunda gol ati hergele

begenenler var begenmeyenler var ben onaziyi begenmiyorum gs macinda oynamayacak olmasi beni sevindirdi

gs yi yenersek cok seyler degisecek ligde hersey olabilir
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

only ts - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

sampiyonlugu yine biz belirleyecez..

gs kadar nefret ettigim baska hic bir kulup olmadi.

Umarim gs yeneriz, basaksehir yada fb nin yolunu acariz.. bjk de ayri bir uyuzdur bana gore.

ilk 4 takim icinden tek sampiyon tercihim fb olurdu. geri kalan 3 kulupte yalakadir.
    u will need justice at the end..

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Umarim gs yeneriz, basaksehir yada fb nin yolunu acariz.. bjk de ayri bir uyuzdur bana gore.

ilk 4 takim icinden tek sampiyon tercihim fb olurdu. geri kalan 3 kulupte yalakadir.
    Bende böyle düşünüyorum

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Alıntı only ts Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

ben de katılıyorum. gs en nefret ettiğim takım. fener'in şampiyon olmasını tercih ederim.

Orkun 61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı asilhamsi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ndoye begenmeseniz sizin tercihiniz.Ancak pas oyunu isteyip demba ba yzmak neyin nesidir?

Pas oyununda en iyi oynayacağım isim ndoye.son vuruşta sıkıntılı ve belki aradığımız santrafor değil,ama kesinlikle pas oyununa çok yatkın bir oyuncu.

Roda yerine ndoye ile devam edilmesini isterim.
    Takımın nokta santraforu olma konusunda yetersiz amenna da ben Ndoye kadar sonradan girip de katkı veren adam görmedim bizim kadroda.

Top şişirirsin %80'ini indirir pas verir,oyun sıkışır topu atarsın takımı rahatlatıp oyunu açar,

pozisyona girmezsin tutar 2 ye 1 lerle asist yapar(bugün attığımız 2.golde Burak'a pası atan,Yusuf'a direk orta sahadan asist yapan da kendisi),

her ne kadar kendisinden beklenen kadar olmasa da tabelaya katkı sağlar.

Daha ne yapması lazım bu adamın ben anlamıyorum cidden. Maaşı yüksek biraz evet. Adama indirime git dedin onu da yaptı. Sorun çıkarmaz, uzun süre gol atamadıktan sonra attığı ilk

golde neredeyse ağlayacak kadar samimi bir mahcubiyetle taraftardan özür dileyerek sevincini gösterir.

Özetle beğenmeyen beğenmesin ama ADAMDIR ve bu sezon ciddi katkı sağlamaya başlamıştır.

Hele ki transfer yasağı yediğimiz şu dönemde maaşında düzenlemeye gidilip takımda tutulmalıdır.
    Konu Orkun 61 tarafından (19.03.2018 Saat 01:08 ) değiştirilmiştir.

Mehmet Sarigül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı erenslash Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    <!-- BEGIN TEMPLATE: dbtech_usertag_mention -->@Mehmet Sarigül<!-- END TEMPLATE: dbtech_usertag_mention --> http://tr.beinsports.com/haber/trabz...ehir-mac-ozeti trabzonsporun neden başarılı olamadığının cevabı tek maçta görebiliyoruz sadece bunu izle nasıl berbat olduğumuz ortada

ligin en berbat savunması bizde diyebilirim
    Ligin en berbat "savunma anlayişi olan" takimlardan biri dersen, evet derim...
    En güzel örnek, 6.hafta Alanya maçı 45. dakika...(Love' in golü) böyle bir defans anlayisi olamaz!
    Konu Mehmet Sarigül tarafından (19.03.2018 Saat 01:06 ) değiştirilmiştir.

Cezalı Üye
    Nereden
    Fransa

Alıntı Enaldo61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sen gol atmaya git bak Burak nasıl asist yapıyor. Yanına gitmezsen bütün yük tabi ki Burak'a kalır. Sonra Burak şöyle Burak böyle. Burak sezon başından beri sağa gidiyor sola gidiyor geriye geliyor ama nedense Burak'ın yerine kimse gitmiyordu. 2 maçtır Burak bu sayede asist yapmış oldu.
    Arada bencillik yapip deli ettigi de oluyor ama bugün çok çok iyiydi, top kontrollerinde bile hatâ yapmadi diyebilirim... 3.golde de sola dogru kosu yapip biraz alan açti, Damdoy'un pasi kolaylasti Yusuf'un da gol atmasi ayni sekilde... yaptigi gol pasi da var, top sürüsü bugün iyiydi gol pasinda da gördük bunu, bâzen bunlari bile yapamiyor deli ediyor... yalniz pasi biraz yavas verdi, az kalsin kiziyordum ona ama Yusuf atabildi golü... rakip oyuncu da tereddüt etti müdahale etmek için, yoksa topu çelebilirdi bence...

Yusuf golleri atti yeter, hep böyle kötü oynasin da atsin benim için sorun yok... etki yaptigi için karsilasmanin adami o ama onun hâricinde Burak ve Damdoy derim ben... Damdoy'un bakmadan verdigi bir asirtma pas var Burak'a, olagan üstü... Burak onu atabilseydi çok çok iyi olacakti

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

evet aynı şeyi söylüyoruz aslında zaten karabük maçından beşiktaş maçına doğru peşi sıra 8 maçta bir galibiyet aldık herşeyi açıklıyor hatta bugün rakip kazmalık yapmasa malatya maçını kaybetmiştik rıza bakma bala mala aldı maçı
    Alıntı Mehmet Sarigül Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ligin en berbat "savunma anlayişi olan" takimlardan biri dersen, evet derim...
    En güzel örnek, 6.hafta Alanya maçı 45. dakika...(Love' in golü) böyle bir defans anlayisi olamaz!
    Konu erenslash tarafından (19.03.2018 Saat 01:21 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Almanya

Hele 2-1 öne geçtigimizdeki gol,...Malatya'nin hem de deplasmanda, durum 1-1'ken defansin öyle pozisyon almasi, inanilir gibi değil.

Nereden
    Almanya

Ligimizde futbol kalitesininin düşük olmasinin iki nedeni;

1. Türk T.D.'lerin kafalarinin sadece rakip oyununu bozmaya çalişmasi.

2. Türk hakemlerinin bir yandan (faul olmayan) aldatmaya yönelik faulleri çalmalari ama diğer yandan özellikle kasitli basmalara müsamaha göstermeleri.

Özellikle bu iki nedenden dolayi bir türlü oyun oynanamiyor, oyun sürekli duruyor.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı jairzinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adebayorun damba ba nın en fazla 1,5 milyon avro aldıklarını tahmin ediyorum.bu az değil aslında.avrupada 1,5 almak için 3 milyon avroya imza atman lazım.vergilerden dolayı.
    adebayor senelik 2.2 milyon ero bonuslarla 3 olur. Ba ise göz göz den daha az almıyordu. Çinde 7.5 alan bir adamdan bahsediyoruz.
    13 Vitor Hugo

Nereden
    İstanbul

Alıntı cyberentalpi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    adebayor senelik 2.2 milyon ero bonuslarla 3 olur. Ba ise göz göz den daha az almıyordu. Çinde 7.5 alan bir adamdan bahsediyoruz.
    çindeki fiyatla avrupadaki fiyat aynı olmaz.nasıl burada 2 alan avrupada 1 alıyorsa çinde 7 alanda burada 1 alıyor.misal.

oyuncuların çin fiyatı porto fiyatı real madrid fiyatı göztepe fiyatı farklı oluyor.

dediğim gibi adebayorda damba ba da en fazla 1,5 milyon alıyordur.adebayor kariyer düşüşünde geldi.tekrardan futbol oynamak istemiş olabilir.
    demba ba ise zaten ağır sakatlık yaşadı ve futbola geri dönmek için göztepede.bunların yüksek paralar taleb edeceğini hiç sanmıyorum.zirve dönemleri olmadıkları için

önemli olan bu tür profesyonelliği önem veren oyuncuları iyi tespit etmek.nasri yetenekli idi ama olmadı.profesyonnelikleri sıkıntılı oluyor bazı oyuncuların

Nereden
    İstanbul

Ligimizde futbol kalitesininin düşük olmasinin iki nedeni;

1. Türk T.D.'lerin kafalarinin sadece rakip oyununu bozmaya çalişmasi.

2. Türk hakemlerinin bir yandan (faul olmayan) aldatmaya yönelik faulleri çalmalari ama diğer yandan özellikle kasitli basmalara müsamaha göstermeleri.

Özellikle bu iki nedenden dolayi bir türlü oyun oynanamiyor, oyun sürekli duruyor.
    +99
    eklemek gerekirse.
    süper lig son dönemde acayip yaşlandı.bu ise dinamizmi azaltıyor.fizik olarak bazı oyuncular yetersiz.çok yere yatıyorlar.
    süper ligde gerçek maç 60. dakikadan sonra başlıyor.bu da rus ruleti gibi bişey.takımlar yoruluyor.bundan dolayı oyuncular birbirine yakın olamadıkları için faul sayıları düşüyor.ve geri dönüşler azalıyor.ilk 60 dakika geriye düşmemek gerekiyor.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Hele 2-1 öne geçtigimizdeki gol,...Malatya'nin hem de deplasmanda, durum 1-1'ken defansin öyle pozisyon almasi, inanilir gibi değil.
    Üzülme seneye de siz yenersiniz

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

N'Doye girdikten sonra iyi işler yaptı. Tam bir hamle oyuncusu oldu.
    Onazi de tam bir maestro gibi oynadı, isabetli ve güzel paslar verdi, gol attı.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

asilhamsi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

sezonun basından beri takıma kanat oyunu oynatmaya calısıyorlar.Ama bu kanat oyuncuları ile imkansız.

ikinci yarıdak sablonda ısrar etmeliydik.

onur
    jp---okay--hubocan--novak

kucka---onazi/okay---sosa

yazici

burak---ndoye/rodallega

ortasahada onazi/okay-kucka pres ile top kapacak,sosa bu topları ilerideki oyuncular ile bulusturacak.

jp e novak sadece kanadını kapatacak,cok fazla bindirme yapmayacak.

ileride burak,ndoye,yazıcı tamamen serbest oynayacak,surekli alan değiştirecek.

hamle oyuncusu olarak oyun sıkıstıgında abdulkadir ve castillo ile kanat etkinlikleri yapılacak.

yanlıs oyunda ısrar puan kayıplarını getirdi ve zirveden koptuk.
    Konu asilhamsi tarafından (19.03.2018 Saat 09:05 ) değiştirilmiştir.
    ALAYINA İSYAN,ALAYINA BAŞKALDIRI,ÖLENE DEK MÜCADELE..

BÜYÜKLERLE SEVİŞEN YÖNETİM İS-TE-Mİ-YO-RUM.

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı İsmail SARAL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baştan sona bütün yorumlari okudum ve ne kadar komik şeyler gördüm anlatamam. Ilk yarı sonunda Onazi'ye, Yusuf'a sovenler gol atınca ben demiştim (olumlu anlamda) falan yazmışlar. Damdoy girerken gülenler, sovenler var yine. Hatta bir troll Yusuf'a "yeteneksiz, yetersiz ve gereksiz" yazmış. 2 tane çakınca 1 tane bile yorum yazmamış. Sosa 0 etki ile oynuyor, tek yaptigi saga sola pas vermek ama milletin derdi Onazi, Damdoy ve Yusuf. Bilal Karadeniz, batuhants gibi tipler 1.dakikadan itibaren Yusuf'a sovuyorlar, tek yaptiklari bu.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Maç zamanı buraya girip stres olmamak en iyisi ben artık öyle yapıyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Skora aldanıp gaza gelmemeliyiz.

4-1 kazanılacak türden bir oyun oynamadık.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Ankara

Yusufa kızmanın sövmenin bir tek mantıklı açıklaması var mı Allah aşkına? Bonservisine 5 milyon kendine 3 milyon mu verdik. Her sene bizi tek başına şampiyon yapıyordu da bu sene mi yatıyor, oynamıyor bu çocuk.

Alt yapıdan daha geçen sene çıkmış, bedavaya oynayıp olağanüstü katkı yapan bir çocuk daha. Bırakın yakasını Allah aşkına.

Gidin az ötede oynayın yahu.

Nereden
    Ankara

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Skora aldanıp gaza gelmemeliyiz.

4-1 kazanılacak türden bir oyun oynamadık.
    Aynen öyle, her zaman ki gibi maç izlerken bir ara uyudum. Yusuf iki tane çakıp rakibin gardını düşürene kadar tam bir "Anadolu Futbolu " vardı ortada.

Nereden
    Trabzon

Avrupaya gidebilmek ve ilk yarıda mağlup olduğumuz takımdan rövanşı almak açısından güzel bir üç puan oldu.

Maçı değerlendirirsek Akhisar maçına göre oyun kalitemiz çok aşağıdaydı,yine oyun kurmakta zorlandık,pas hatası yine fazlaydı, savunma hattı da çok zayıf göründü,Uğur ve Okay arkalarına bir kaç kez adam kaçırarak tedirgin etti.Bir başka eksiklik ise şut çekilirken toptan korkuyorlar,stoper korkusuz olacak.

Orta sahada kucka,onazi pas hatası fazla yaptılar.Kanatlar işlemedi ve sosanın da bu maçta oynamaya dair keyfi yoktu.Bu durum kötü oyunu ortaya çıkardı.

Aslında maç öncesi bir çok pozitif faktör vardı bizim için rakipler puan kaybetmişti bu sebeble maça daha aç daha tempolu başlamak varken oyuncuların ruh hali hoşuma gitmedi.

İkinci yarı Burakın kişisel becerisi ve malatyanın facia savunmasıyla tekrar öne geçince sonrasında yusufun attığı gol ile özgüvenin tavan yapması, ndoyenin de katkısıyla fark açıldı.

Olumlu şeylerden bahsedersek yusufun tekrar kendini hatırlatması güzeldi.Onazinin skora katkı vermesi güzeldi.Ndoyenin,Abdülkadirin çabası güzeldi.Farklı skorda hepsinden güzeldi.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    UĞUR DURTAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Skora bakarsak güzel bir skor ve galibiyet!
    kendi sahanda 4-1 galipsin.
    her hafta bir takım siyahla beyaz olur mu kardeşim.
    her haftayı geçtim,dünkü maçta olduğu gibi
    siyah beyaz farklılıkta oynuyoruz.
    *
    dün sosa nerdeydi?gören varmı?
    kucka be kardeşim elini bir taşın altına sok be.
    aldığın her topu önün boş olsa da, dolu olsa da
    devamlı yana ve geriye oynuyorsun.
    bu ne korkaklık böyle ileriye dikine oynasana be kardeşim,
    *
    kral burak diyorlar!
    ben kral filan göremiyorum sahada.
    devamlı aynı hatayı yapıyor,koşmasını,pres yapmamasını geçtim.
    dünkü yediğimiz golün baş sorumlusu burak tır.
    ilk hamlede ayağından topu çıkarmıyorsun,bu tür pozisyonlarda devamlı topu kaybediyorsun
    sonra başımız ağrıyor.
    gol atsada,attırsada
    laubali oynadığını düşünmüyorum,
    görüyorum.
    *
    2 golümüz 1 dakika geç atılsaydı,
    o dakikaya kadar hiç bir şey oynamayan yazıcı dışarı alınacaktı.
    golü atınca rıza hoca bekletti,morallendi 3.golümüzü attı.
    *
    son haftalarda takımın en iyisi onazi aferin onaziye.
    *
    gs maçı öncesi,milli maç arasında alınan galibiyet çok iyi oldu.
    *
    bir bahar ve tatil günü,
    gündüz maçında işini gücünü bırakarak takımı yanlız bırakmayan
    elinden geldiği kadar takıma alkış ve bağırarak destek veren
    1.361 !!!(binüçyüzaltmışbir) kişinin, büyük küçük demeden
    hepsinin ellerinden öpüyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)