Sayfa 2 Toplam 27 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 667 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 26. Hafta | Trabzonspor 4 - 1 Evkur Yeni Malatyaspor | Maç Sonucu

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

kanatlardan şikayet ediyoruz, castillo ve abdülkadir'in aynı anda ilk 11 oynadığı maç yok. insan bir heves eder oynatır. bu maç geçiştirelim, şu maç sağlam duralım derken sezon bitti.

Tsli31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kayseri'nin Fenerle oynadığı hafta bizde gs deplasmanında olacağız asıl maç bizim o zaman
    ​SADECE TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Alıntı artvints Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kanatlardan şikayet ediyoruz, castillo ve abdülkadir'in aynı anda ilk 11 oynadığı maç yok. insan bir heves eder oynatır. bu maç geçiştirelim, şu maç sağlam duralım derken sezon bitti.
    Malatya maçında Kucka-Onazi-Sosa-Abdülkadir-Castillo-Burak ile çıksak keşke.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Nereden
    Bursa

Alıntı Faruk BERBER Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    okay stoper mi?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

okay stoper mi?
    Evet. Okay-Hubocan.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Ahmet Kara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Rıza Çalımbye, bu maçta tekrar Kucka - Okay ikilisine dönerse futbolla ilişkisi kesilmeli.

KATIKSIZ SEVGİ VE SAMİMİYET

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Abdülkadir'e yer açmak için kazanan kadro hayli hayli bozulur.

Nereden
    Bursa

Evet. Okay-Hubocan.
    bu kadroyu okay'ın stoper oynayıp eleştirildiği zamanlar yazıyordum. top bizde kalacaksa okay'ın stoperde oynaması avantaj oluyor. direk kaliteyi bir tık yükseltiyor. rakip oyuna ortaksa yerleşik savunmada hatalar yapabilir ama diğerleri de yapıyor zaten. en azından pres yediğimizde elimiz ayağımıza dolaşmaz. okay korkmuyor, al ver bile yapıyor. aşırı riskli de oynamıyor gerektiğinde vuruyor.

okay'ı stopere koyacaksın ama oyna diyeceksin, defans öne doğru çıkacak. takım top çevirmeye çalışacak. artık baskı da yok. iyi oyunun karşılığı gelir.

gs konya maçını izledim stoperler ortasaha çizgisini geçiyor, muslera ortasahaya kadar çıkıyor. bomboş sahaya iki atak yapamadı konya. gs'nin defansı da kötü, sadece özverili oynuyorlar.

Nereden
    İstanbul

bu kadroyu okay'ın stoper oynayıp eleştirildiği zamanlar yazıyordum. top bizde kalacaksa okay'ın stoperde oynaması avantaj oluyor. direk kaliteyi bir tık yükseltiyor. rakip oyuna ortaksa yerleşik savunmada hatalar yapabilir ama diğerleri de yapıyor zaten. en azından pres yediğimizde elimiz ayağımıza dolaşmaz. okay korkmuyor, al ver bile yapıyor. aşırı riskli de oynamıyor gerektiğinde vuruyor.

okay'ı stopere koyacaksın ama oyna diyeceksin, defans öne doğru çıkacak. takım top çevirmeye çalışacak. artık baskı da yok. iyi oyunun karşılığı gelir.

gs konya maçını izledim stoperler ortasaha çizgisini geçiyor, muslera ortasahaya kadar çıkıyor. bomboş sahaya iki atak yapamadı konya. gs'nin defansı da kötü, sadece özverili oynuyorlar.
    Anadolu maçlarında tamam da. Kaliteli takımlarla oynadığımız zaman çok sıkıntı yaşayabiliriz. Bilmiyorum pasor stoper bulmak çok mu zor şu dünyada? Bir atlet bir pasör. Futbolun temel yerleşim denklemi
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Nereden
    Bursa

Alıntı Fatih Çelik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Anadolu maçlarında tamam da. Kaliteli takımlarla oynadığımız zaman çok sıkıntı yaşayabiliriz. Bilmiyorum pasor stoper bulmak çok mu zor şu dünyada? Bir atlet bir pasör. Futbolun temel yerleşim denklemi
    ilk yarı bjk başakşehir maçları var. özellikle bjk'ye karşı gerideyken alan daraltıp oyunu aldık, skoru eşitledik.genelde golü yediğimizde bırakıyoruz oyunu bjk maçlarında.

başakşehir maçında da topu rakibe çok fazla verdik. yerleşik savunmada hata yapması çok normal. çünkü öne çıkmaya meyilli. diğerleri iyi olsa tamam diyeceğim ama yok olmuyor. kukca okay temposuz kalıyorlar. okay onazi olunca hoca onazi'yi öne doğru oynatıyor okay önlibero oluyor, pek bir fark olmuyor, onazi rakip alanda çok fazla tercih hatası yapıyor. hoca çözemedi bunu bir türlü. ersun çözmüştü mesela.

okay stopere gelince onazi önlibero oluyor, kucka da rahatlıyor. başka bir çözüm yok. zaten savunmayı öne çıkarıp önde basabilsek, şuanda önlibero oynadığı bölgede, stoper olarak oynamış olacak. biraz daha az boşluk vererek oynamış olacağız. sosa ve burak'la başka türlü oynanmaz.

sürekli 50 metre geri koşup yorulan oyuncular, tatsız tutsuz bir oyun görmektense kontra yemeyi göze alırım. zaten iş işten geçti bari sosa abdülkadir yusuf'a göre bir oyun şablonu deneyelim.

Karmam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Okay-Kucka görmek istemiyorum. Kadrodan tek isteğim bu.

Bugün hücumda çok yaratıcıydık, 3 attık 10 kaçırdık. Çok kurcalamamak lazım. Belki Olcay yerine Abdülkadir diyeceğim ama Abdüş hamle oyuncusu olarak da çok etkili.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Olcay bu mac iyiydi bence eski günlerini hatirlatti Abdüs illa ilk 11 oynamasi sart degil yedek klübesi de artik ilk 11 kadar degerli, bizim en byük problemimiz sol kanat transfer yasagi ihtimslini de düsünerek bu Castilloyu oraya monte etmeliyiz.
    No one wins. One side just loses more slowly.

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir'e yer açmak için kazanan kadro hayli hayli bozulur.
    Abi solda oynasin o zaman, su Olcay illa oynayacaksa sag kanattan baska bir yerde oynatmak Futbola ihanet gibi birsey olur.
    No one wins. One side just loses more slowly.

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Kucka-Okay tandemi hataydı (bir daha oynatmamalı)
    Kucka-Onazi tandemi harikaydı

Okay bu sezon performansını hayli yükseltti, sevindiğim taraf buydu bu sezona ait

5.likte rakiplerimizden biri ile oynayacağız.
    GS maçı hariç zor maçımız kalmadı, hayden uşaklar tik oynayun bu maçi da koparun ula
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Samet Berber - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Balıkesir

İçerde oynadığımız maçlarda Okay-Kucka ikilisine gerek yok Rıza hocanın bundan sonra böyle bir hataya düşmemesini umuyorum. Okay'ın stoper oynadığında geriden ne kadar iyi oyun kurarak çıktığımızı da görmüş olduk. Yusuf-Sosa-Abdülkadir üçlüsünü de bir şekilde oturtabilirsek kalan haftalarda bir çıkış yakalayabileceğimizi düşünüyorum. Bu sene ne yapıp edip Avrupa'ya katılma hakkı kazanmamız gerekiyor.

İ. SARAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Castillo 25 maçlık sakatlık serüvenini tamamlasın önce. Yazıcı her türlü sahada olmalı.
    Trabzonspor'un yaptığı transferlerin kampa yetiştiği, tarihte ilk defa görüldü.

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bu maçı en az 2 farklı kazanırız.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

İlginçtir, Okay-Onazi-Kucka-Sosa-Yazıcı orta sahasıyla oynayalım demiştim bir ara (aylar aylar önce)(Rıza Çalımbay yeni farketmiş), Okay'ı stoper için söylememiştim ama bu orta saha tuttu. Yazıcı etkisiz tabi.
    Konu Enaldo61 tarafından (13.03.2018 Saat 10:09 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Bu maça Akhisarspor Maçı kadrosunda tek bir değişiklik yaparak çıkarım.
    Eğer iyileşirse Yusuf'un yerine Abdülkadir'i koyarım. Abdülkadir'i de sol kanatta oynatırım.
    Ne kadar eleştirsek de Olcay sağ kanatta oynayınca etkili oluyor. Pereira ile güzel bir uyumları var.
    Zaten Ersun Yanal döneminden beri bu adamın iyi oynarken bir anda sağ kanattan kesilmesini hiç kimse anlayamamıştı!

Bu kadroya dair tek düşüncem, Okay gibi formda ve etkili bir orta saha oyuncusunu stopere hapsetmek doğru olur mu?
    Akhisarspor maçı performansına bakınca stoper oynatmak mantıksız görünmüyor. Ciddi katkı sağladı! Maçın en iyisiydi.
    Lakin benim tanıdığım Rıza Efendi, Hubocan & Uğur ikilisi ile maça çıkar diyorum. Yapar mı yapar
    Rıza'dan her şey beklenir.

Her şey bir kenara ben olsam orta sahayı Okay(CM) - Onazi(DM) - Sosa(AM) üçlüsü ile kurardım.
    Sağ kanatta Olcay, sol kanatta da Abdülkadir ile oyuna başlardım. Maçın gidişatına göre N'Doye, Yusuf ve Rodellega'yı alırdım.
    Fazla da bir şey yapmaya gerek yok. Bu düzen ile devam etmek en mantıklı seçenek gibi duruyor.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALİHOĞLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Rıza Hoca maçlara hiç karışmasa sanki daha başarılı olacak kulüp.
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasında başlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

gurur6134 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kadro ayni cikmali yusuf yerine apo degisikligi yeter..

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Ersun Yanal Okay'i stoper oynattiginda ben dahil adami yerden yere vurmustuk oyunculari kendi yerlerinde oynatmiyor diye.

Simdi ise zorunluluktan stoper oynayinca cok büyük katki sagliyor.

Futbol cok tuhaf Joe.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Nereden
    Bursa

Alıntı Mehmet BAŞ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu maça Akhisarspor Maçı kadrosunda tek bir değişiklik yaparak çıkarım.
    Eğer iyileşirse Yusuf'un yerine Abdülkadir'i koyarım. Abdülkadir'i de sol kanatta oynatırım.
    Ne kadar eleştirsek de Olcay sağ kanatta oynayınca etkili oluyor. Pereira ile güzel bir uyumları var.
    Zaten Ersun Yanal döneminden beri bu adamın iyi oynarken bir anda sağ kanattan kesilmesini hiç kimse anlayamamıştı!

Bu kadroya dair tek düşüncem, Okay gibi formda ve etkili bir orta saha oyuncusunu stopere hapsetmek doğru olur mu?
    Akhisarspor maçı performansına bakınca stoper oynatmak mantıksız görünmüyor. Ciddi katkı sağladı! Maçın en iyisiydi.
    Lakin benim tanıdığım Rıza Efendi, Hubocan & Uğur ikilisi ile maça çıkar diyorum. Yapar mı yapar
    Rıza'dan her şey beklenir.

Her şey bir kenara ben olsam orta sahayı Okay(CM) - Onazi(DM) - Sosa(AM) üçlüsü ile kurardım.
    Sağ kanatta Olcay, sol kanatta da Abdülkadir ile oyuna başlardım. Maçın gidişatına göre N'Doye, Yusuf ve Rodellega'yı alırdım.
    Fazla da bir şey yapmaya gerek yok. Bu düzen ile devam etmek en mantıklı seçenek gibi duruyor.
    stopere hapsetmeyeceksin işte, bütün oyunuclar oyuna katılacak. defans geride dursun şeklinde bir oyunla başarılı olunmaz. ligde takım boyunu en uzun tutan biziz. okay ortasahada oynadığında da önliberoya hapsediliyor. stoperler ve kucka ile birlikte 4 tane hareketsiz oyuncu oluyor. takım bölünüyor, pas yapmıyor.

.........okay....hubocan
    .............onazi
    .......ömür.......sosa

daha hareketli oyuncularla mesafeleri kısa tutup iyi pas yaparsak okay daha çok keyif alır bu oyundan. hareketli oyuncuların arasına kucka'yı fizik gücü için yerleştirmek çok daha kolay olur.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

okay onur sosa kart görürse toki arena da 3-4 tane yeriz.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

malatya spor ligde dar alanda oynayan takımlar arasında ilk sıradaymış yani bunun anlamı adamlar köpek gibi defans yapıyor bizimde ilk yarıları çöpe attığımızı varsayarsak ve zor gol attığımızı da düşünürsek ve buna rıza çalımbayın da korkaklığını eklersek ben bu maçtan 0-0 lık beraberlik bekliyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)