Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 1 2 SonuncuSonuncu
Toplam 27 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Aramýzdan birinin Trabzonspor'a baþkan olmasý!

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Standart Aramýzdan birinin Trabzonspor'a baþkan olmasý!

Artýk iki çýkýþ yolumuz olduðunu düþünüyorum. Ya kulüp satýlacak ve M.City gibi olacak ya da aramýzdan biri baþkan olacak.

50 yaþ üstü insanlarýn artýk bu iþi beceremeyeceðine kesin kanaat getirdim. Çünkü bu insanlar ya iþ adamý oluyor ve iþlerini büyütmek için Trabzonspor'u kullanýyor. Ya da siyasetin adamý oluyor ve Trabzonspor'u kullandýrýyor. Futbol çok deðiþti ama 50 yaþ üstü baþkanlarýn, teknik direktörlerin futbol bilgisi hiç deðiþmedi ve geliþmedi. Bu sebepledir ki artýk biz gençlerin devralmasý gerekiyor bu görevi.

Ben ciddi ciddi aday olmak istiyorum. Bu da nabýz yoklamasý diyelim. Ve Trabzonspor'u kurtaracak A,B ve C planlarým var. Ama illa da ben baþkan olayým hýrsýna da sahip deðilim. Yiðit Gayretli aday olsun, baþkan olsun; son 10 baþkandan daha faydalý olacaðýna adým gibi eminim.

Aday olmak için 150 kongre üyesinin ýslak imzasý gerekiyormuþ. Mesela burada o kadar kongre üyesi var mý? Bu kiþilerin kaç tanesi bu fikre sýcak bakýyor?

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Mesele aramizdan birinin baskan olmasindan once, burada baskanlik secimini belirleyecek sayida kongre uyesinin olup olmamasi. Malesef, kongre uyelerinin ciddi miktari Trabzonspor'u kendisine dert edinmis buradaki insanlar gibi degil de ne bileyim IHO'nun akrabalari, Hekimoglu'nun maasli calisanlari vs. oldugu surece hicbiryere varamayiz. Fenerde de ayni durum var mesela. Adamlarin Ali Koc gibi bir baskan adaylari var ve mevcut baskanlari tarihin belki en kotu baskani herkes nefret ediyor ama secimi yine de Aziz kazanacak. Neden cunku kongre uyelerinin yarisindan cogu aziz'in adami, hatta belki iclerinde gs'li bjk'li vs. bile var. Orada o adamlarin derdi fener degil, aziz'in baskan olmasi. Turkiye'de demokrasi anlayisi bu malesef. Bizde de boyle. Kongre uyelerinin yarisindan cogu onun bunun adami. Dusunun ki demokratik secimde blok oy diye bir kavram olabilir mi ? Bunun neresi demokrasi ?

Sonuca gelecek olursak, hersey sirayla. Ne zaman 10bin tane oy hakki olan BMN uyesi olur, o zaman burada yonetim kurulu ve baskan adayi cikartiyoruz basligi acariz, kendi icimizde projelerimizi tartisir ve on secimimizi yapariz, sonra da kongreyi kazaniriz. Bu tabi hayal. Birgun olur mu ? Belki cok ileride. Belki Trabzonspor batar ve kapanirsa sonrasinda "Yeni Trabzonspor" icin boyle bir olusum olur.

Ha destek diyorsan destek veririz tabi. Bir ise yarar mi onu bilemem...
    Ýnadýna Trabzonspor !

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bence de artýk adým atma vakti gelmiþtir, kulübün içerisinde “Önce Trabzonspor” diyenler olmalý.

Aday çýkaracak kadar kongre üyesi çýkar da seçilebilmek için gereken sayýda oy alabilmek asýl ve önemli olan mesele.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Aramýzdan birinin baþkan olmasý imkansýz.

Medya gücü ve siyaset arkanda olmadýðý sürece sponsor bulamazsýn.

Ýçimizde Trabzonspor'un kriz anýnda 5-10 milyon bulabilecek kaynaklara sahip tanýdýklarý olan varsa buyursun olsun.
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aramýzdan birinin baþkan olmasý imkansýz.

Medya gücü ve siyaset arkanda olmadýðý sürece sponsor bulamazsýn.

Ýçimizde Trabzonspor'un kriz anýnda 5-10 milyon bulabilecek kaynaklara sahip tanýdýklarý olan varsa buyursun olsun.
    yetmez, kimisi zamanlar 100 milyon tl kulübe sokacak isimler lazim

artik durum öyleki bir hekimoglu orasi icin yetersiz kaliyor
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Baþkan seçecek güç yok ama baþkanýn 2. adamlarýyla yakýn iliþkiler kurulabilir, bu kiþilerin TS için doðru seçim olduðuna inanýlýyorsa oylar oraya yönlendirilebilir ve baþkanlýk seçiminde aktif rol oynanabilir. Mesela Hakan Kulaçoðlu'nun içinde olduðu yapý güvenilirdir, bilmiyorum BMN ile iliþkileri nasýldýr ama BMN olarak temas kurulsun, saha içi ve saha dýþý bazý görüþler aktarýlsýn. Kabul görürse destek verilsin.

Saha içinden kasýt ne olabilir, mesela tribünlere yönelik atýlacak adýmlar... Bilmem anlatabildim mi, açmama gerek var mý ? Tribünlerin birleþip þekillenmesinde ve þehri tribünlere çekme noktasýnda BMN öncülük edebilir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Tsli31 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Eðer iyi niyetli ise buyursun gelsin ama ayný devran dönecekse hiç gereði var mý?
    ​SADECE TRABZONSPOR

Nereden
    Amasya

Alýntý Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Artýk iki çýkýþ yolumuz olduðunu düþünüyorum. Ya kulüp satýlacak ve M.City gibi olacak ya da aramýzdan biri baþkan olacak.

50 yaþ üstü insanlarýn artýk bu iþi beceremeyeceðine kesin kanaat getirdim. Çünkü bu insanlar ya iþ adamý oluyor ve iþlerini büyütmek için Trabzonspor'u kullanýyor. Ya da siyasetin adamý oluyor ve Trabzonspor'u kullandýrýyor. Futbol çok deðiþti ama 50 yaþ üstü baþkanlarýn, teknik direktörlerin futbol bilgisi hiç deðiþmedi ve geliþmedi. Bu sebepledir ki artýk biz gençlerin devralmasý gerekiyor bu görevi.

Ben ciddi ciddi aday olmak istiyorum. Bu da nabýz yoklamasý diyelim. Ve Trabzonspor'u kurtaracak A,B ve C planlarým var. Ama illa da ben baþkan olayým hýrsýna da sahip deðilim. Yiðit Gayretli aday olsun, baþkan olsun; son 10 baþkandan daha faydalý olacaðýna adým gibi eminim.

Aday olmak için 150 kongre üyesinin ýslak imzasý gerekiyormuþ. Mesela burada o kadar kongre üyesi var mý? Bu kiþilerin kaç tanesi bu fikre sýcak bakýyor?
    bu sadri sener dönemi mümkündü, bugün imkansiz bence

kisaca
    usta cepinden yaklasik 30 milyon€ sponsorluk, 60 milyon tl kulübe borcve nevzat aydinda 30 milyon tl borc verdi sadece bu dönem

+ bagislar ve loca yoluylan yönetimin 10 milyon tl civari kulübe katkisi var

kulübü cevirmek icin destek sart, para akimi durma belirtileri gösterdimi bastaki adam suni bir destek sunmasa bu is dönmez

malesef 7 yil gec kaldik bu is icin

Ünal Karaman

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Verdikleri borç, sponsorluk bir mana ifade etmiyor bence; çok daha fazlasýný batýrdýlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Teoman Karadeniz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

neymar messi transfer bombalarý kaleye neuer solbek alaba fena olmaz hocam galiba ormanda mangal yapýyorsun.

Nereden
    Amasya

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Verdikleri borç, sponsorluk bir mana ifade etmiyor bence; çok daha fazlasýný batýrdýlar
    para verdiklerini övmedim

kulübün kendini ceviremedigini yazdim

Ünal Karaman

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Anlaþtýk o zaman

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    para verdiklerini övmedim

kulübün kendini ceviremedigini yazdim
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

odyseuys - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    43

Taraftar topluluðunun baþkan adayý fikri her þeyden önce özgür irade ve çok sesliliðe aykýrý. Trabzonspor'u yönetme ayrýcalýðýna plansýz, projesiz, hazýrlýksýz, sadece iyi niyetle sahip olunmamasý gerektiði de hesaba katýldýðýnda nesnel koþullarý oluþsa dahi desteklemeyeceðim bir fikir. Bu ya da baþka bir platformun Trabzonspor'u yönetecek birikim ve hazýrlýða sahip adaylarý kapsayacak þekilde kendini geliþtirmesi durumunda kendiliðinden ortaya çýkacaktýr "aramýzdan birinin baþkan adayý" olmasý dediðimiz þey.
    Alýntý f1bekir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...benim için Trabzonsporluluk, asgari ücretle çalýþýp her sene kombine almak, yaðmur çamur demeden üstü açýk stadyuma gitmektir...

Nereden
    Bursa

bu sadri sener dönemi mümkündü, bugün imkansiz bence

kisaca
    usta cepinden yaklasik 30 milyon€ sponsorluk, 60 milyon tl kulübe borcve nevzat aydinda 30 milyon tl borc verdi sadece bu dönem

+ bagislar ve loca yoluylan yönetimin 10 milyon tl civari kulübe katkisi var

kulübü cevirmek icin destek sart, para akimi durma belirtileri gösterdimi bastaki adam suni bir destek sunmasa bu is dönmez

malesef 7 yil gec kaldik bu is icin
    Yazýk günah þu paralara,futbolcu,aç menajer ve bankalarý zengin ettik.Yetmedi üzerine bir de tazminatlarla yedi sülalelerine yetecek çuvalla para ödedik.

Alt yapýdan Yusuf ve Abdülkadir çýkmasa,yeni stadýmýz yapýlmamýþ olsa gerçekten kapatýn kulübü derdim.
    Bu kadar büyük kara delik ancak uzayda olur.Elimize ne geçti elimizde acý ve öfke ve hayal kýrýklýðýndan baþka?
    • Memento mori

Nereden
    Ankara

Eðer koca þehir adam gibi yönetici çýkaramýyorsa zaten batmýþsýndýr. Batsýn o zaman.

61_Hasan_69 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu dediðin imkansýz ancak her yönetimde icimizden bir adam olmasý daha bir olasi

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

çok defa yazdým.önce kongre üyelik sistemi deðiþmeli.

5 yýl yani 5 sezon kombine alan 5 sezon sonunda otomatik þekilde kimseye minnet etmeden kongre üyesi olmalý.

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

yetmez, kimisi zamanlar 100 milyon tl kulübe sokacak isimler lazim

artik durum öyleki bir hekimoglu orasi icin yetersiz kaliyor
    +1967
    No one wins. One side just loses more slowly.

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

aramýzda bilgili ve tecrübeli abiler var bence harika olur gerçekten

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

renkdaþlar uçusa basladý psg manchester city hicbir tr takýmý o seviyelere gelemez gaza gelmeyin.

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

ÝHO'dan iyi yapacaðýmýz kesin.

Sercan Keleþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Saçmalýk olur. Baþkan seçilecek yönetim kadrosuna isim sokmak daha mantýklý ve realist bir karar.
    Dozer Cemil sezonunda bize düþen baþka takým kaptanlarýnýn kupa kaldýrmamasýdýr.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

Nereden
    Bursa

Buradan çok iyi yöneticiler çýkar,en azýndan kulüp iþleyiþi,operasyonlarý ve alt yapý konularýnda uzmanlaþacak,kulübü dýþarýdan gelen profesyonellerin eline baðýmlý olmaktan kurtaracak,yabancý dili olan,dünyayý ve dünya futbolunu çok iyi takip eden iyi yetiþmiþ arkadaþlar var.
    Ben baþkan adayý olsam buradan kesinlikle bir kiþiyi bu iþleri öðrenmesi için yönetimime alýrdým,çünkü burasý maden,çok kaliteli insan yataðý.
    Kullanmasýný bilene çok büyük kaynak.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Kesinlikle BMN yönetimde olmalý.

muratali - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    50

Benim de böyle bi niyetim vardý. 2003'te Ahmet Aðaoðlu'nun adaylýk sürecinde yaþananlar ve Kaya Çilingiroðlu'nun vurulmasý olaylarý vazgeçirdi beni.
    Uðraþýlmaz bu milletle.

Þimdi yeni klüp kurma düþüncelerim var. BMN spor klübünü kurabiliriz mesela.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)