Sayfa 115 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 65 105 113 114 115
Toplam 2874 adet sonuctan sayfa basi 2,851 ile 2,874 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olaðanüstü Seçimli Genel Kurul | Yeni Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þu karþýlýklý konuþmayý gerçekleþtrimiþ iki kiþi birlikte, el ele yönetime talip olabiliyor ve oy alýyor.

Bu kadar tuhaf ve acayip bir olay olabilir mi? Yoksa ben mi abartýyorum?
    icimizde böyle bir kesim oldugunu en gec iho ile ögrenmistik

kongreye bakarsak bir %10luk kesim bu

yapacak bisey yok bu konuda
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Küfürlerle yollayacaðýz

Gitti mi alýntýlarým
    # Fýrtýnam bu yolda hep seninle !

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Þu karþýlýklý konuþmayý gerçekleþtirmiþ iki kiþi birlikte, el ele yönetime talip olabiliyor ve oy alýyor.

bunun kadar geçersiz oy sayýsý da endiþe verici.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçersiz oy ne yahu nasýl yapýlýyor? Boþ mu atýlýyor iki yere mi basýyor ne yapýyor arkadaþ

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý arcadia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Geçersiz oy ne yahu nasýl yapýlýyor? Boþ mu atýlýyor iki yere mi basýyor ne yapýyor arkadaþ
    yapacaðýn tek þey düzgün bir þekilde oy atmayý öðrenip uygulamak ama yapamýyorsun sonra kürsüye çýkýp kurtuluþ reçetesi veriyorsun.

Hakan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Küfürlerle yollayacaðýz

Gitti mi alýntýlarým
    Aksi hiç yaþanmadý zaten

Mert M. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Yýllardýr ayný mereti yazarým.

Beklentini düþük tut arkadaþým.

Futbolun içine para girdiðinden beri, daha doðrusu Lidyalý icadýnýn hayatýn ta merkezine yerleþmesinden bu yana amatör ruh öldü. Öldü anlýyor musun? Ýnsanlýk, vefa, cefa, sadakat, sabýr... Bu soyut kavramlar ancak birer taným olmaktan ibaret artýk.
    Üstüne sen, bedel ödemen gerekirken, belki de seni yýllar sonra o kirli düzenden çýkaracak hareketi yapmayýp, kafaný kuma gömmüþ ve daha sonra ruhunu ve özünü taþa satarak taþ fetiþistliði yapmýþsýn. Seni düdükleyenleri baþ tacý yapmýþsýn.

Sonra gel burada Usta týrt, Þener yaramaz, Aðaoðlu pýsýrýk...

Sensin arkadaþým sorumlusu. Sensin? Þehrini ve takýmýný kurtarack olan da sensin. "Satmýþým anasýný, koyver gitsin. Yenisi gelsin" diyecek olan da sensin. Karar senin...

Daha iyisini elde etmek için karþý çýkacaksýn, çözüm üreteceksin, destek olacaksýn. Baþka kurtuluþun yok. Býdý býdý eleþtirmeyeceksin. Neyi nasýl istediðini karþý tarafa sen söyleceksin. "Aç aðzýný, gelsin mama... Yoksa zýrzýr". Bitti kardeþ o!

Bu arada, hayýrlý olsun. Temkinli bir þekilde iyimserim Aðaoðlu yönetimine karþý. Týpký baþlarda bizi pembe yalanlarla avutan Usta'ya ve yönetimine karþý hissiyatým gibi.
    Fanki tonki zonki...

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Usta denilen zavallýnýn gider ayak Rize hakkýnda yaptýðý açýklamalar gerçekten acýnasý.

Küçük beyniyle C.B. 'na yaranmaya çalýþýyor benim günahým yok her þeyi yaptým teþvik primi bile verdim ama Ersun sattý maçýya götürüyor.

Gerçekten tam bir yumuþak kas kýlýymýþsýn Usta, acýdým sana.

tristram - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

takim metelige kursun atarken agaoglu cikip sene sonu takim yildizlardan gecilmeyecek mi diyecekti..en dogrusunu yapiyor.son 20 sezon her sezon sampiyonluk parolasiyla cikiyoruz gibi aciklamalarla sezonlara basladik..yarista oldugumuz 2-3 sezon var gerisi cop.onun icin aciklamalardan ziyade icraata bakalim..bugun maas butcesine bakin birde sahaya..bu oyundan bu saha sonuclarindan daha iyisini yapabilecek daha az maliyetli nice kadrolar kurulur.
    iki metre yanindaki adama pas veremeyen adamlara senede 10 milyon liranin ustunde para vermek gerizekaliliktir..

Nereden
    Bursa

Alýntý Veysel Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Küfürlerle yollayacaðýz

Gitti mi alýntýlarým
    Yazýk olur,böyle þeylere artýk bir son vermek zorundayýz.
    Futbolu da böyle böyle çýðýrýndan çýkardýk,insanlarýn birlikte eðlenip,sosyalleþeceði bir olaya bütün hýrslarýmýzý,hayallerimizi,mutluluklarýmýzý yükleyip adeta hayat amacýmýz noktasýna getirmek ancak 3.dünya ülkelerinde olur.
    Spor,sanat ve benzeri þeylerin amacý insanlarý monotonluktan,tek düzelikten kurtarmak,hayatýn içinde nefes alýnabilecek alanlar olarak yararlanmak ama iþin geldiði nokta futbol yüzünden baþka insanlarýn en kutsal varlýklarýna küfredecek kadar adileþmek,insanlýktan çýkmak.
    Hayatýnýn tam orta noktasýna futbolu ve ona baðlý baþarýlarý koyup,istediðini alamayan tipleri hiç anlamadým,eski maç görüntülerine bakýyorum ara sýra,taraftar diyor: Abi iki gündür bilet sýrasýndayýz,geceden beri bilet sýrasýndayýz nasýl bir iþsizlik hali,24 saatini bilet kuyruðunda geçiren adamýn kime ne faydasý olabilir?
    Futbolu insan gibi yaþamayý öðrenmek lazým.
    • Memento mori

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

yapacaðýn tek þey düzgün bir þekilde oy atmayý öðrenip uygulamak ama yapamýyorsun sonra kürsüye çýkýp kurtuluþ reçetesi veriyorsun.
    Ýnanýlýr gibi deðil sayýsý da az deðil yani

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

metin kaya ne kadar oy aldý bilen var mý

Nereden
    Bursa

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Usta denilen zavallýnýn gider ayak Rize hakkýnda yaptýðý açýklamalar gerçekten acýnasý.

Küçük beyniyle C.B. 'na yaranmaya çalýþýyor benim günahým yok her þeyi yaptým teþvik primi bile verdim ama Ersun sattý maçýya götürüyor.

Gerçekten tam bir yumuþak kas kýlýymýþsýn Usta, acýdým sana.
    Bakýn halen olayý ana noktasýndan çýkarýyorsunuz,Muharrem Usta bölgedeki tüm þehirler ve insanlarý ile iyi iliþkiler içinde olmamýz gerektiðini anlamýþ,bunun da sorumluluðunun Trabzon þehrine düþtüðünün farkýnda,ben de ayný fikirdeyim.
    Muharrem Usta,Samsunspor ile olan sýkýntýyý çözmek için de uðraþtý,aradaki buzlarý eritti,hazýrlýk maçýnda yýllarca birbirlerine küfreden insanlarý ayný tribünde maç izleyecek noktaya taþýdý.
    Çorum ile iki Türkiye Kupasý maçýndaki tüm gelirleri Çorumspor'a býraktý.
    Ardahan ile oynadýðýmýz maçta Ardahanspor taraftarýný yaðmurda ýslanmamasý için stadýn en güzel tribününde aðýrladý.
    Gümüþhane ile de ayný þekilde bir bütünlük çabasý.
    Erzurum ile maç yaptýðýmýzda da ayný hassayiyeti korudu.
    Fýrsat olsa Ordu,Giresun,Bayburt,Erzincan,Artvin ve Trabzon þehri ile kültürel ve ticari etkileþimi olan,Trabzon'un hinterlandýndaki tüm þehirler ve insanlarý için yapar.
    Trabzon þehrine tarihin yüklediði misyonu anlamýþ bir Trabzonlu olarak bunu yapmasý gerekli,Trabzonspor Baþkaný olarak bu fýrsatlarý deðerlendirmesi doðru olan.

Siyasi bir sebeple öyle bir korkusu olsa emin olun ne Rize asansör olur ne bize býrakýrlar bunu.
    • Memento mori

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý emrahtuna Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    metin kaya ne kadar oy aldý bilen var mý
    Bir önceki sayfaya bakabilirsiniz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

teþekkür ederim..
    Bir önceki sayfaya bakabilirsiniz.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

bilemiyorum o sayýnýn mevcut adaylarý beðenmeyenler tarafýndan atýlmýþ olma ihtimaline veriyorum,
    ya da yanlýþlýkla atamadýklarýný düþünmek istemiyorum diyeyim.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

7can61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bakýn halen olayý ana noktasýndan çýkarýyorsunuz,Muharrem Usta bölgedeki tüm þehirler ve insanlarý ile iyi iliþkiler içinde olmamýz gerektiðini anlamýþ,bunun da sorumluluðunun Trabzon þehrine düþtüðünün farkýnda,ben de ayný fikirdeyim.
    Muharrem Usta,Samsunspor ile olan sýkýntýyý çözmek için de uðraþtý,aradaki buzlarý eritti,hazýrlýk maçýnda yýllarca birbirlerine küfreden insanlarý ayný tribünde maç izleyecek noktaya taþýdý.
    Çorum ile iki Türkiye Kupasý maçýndaki tüm gelirleri Çorumspor'a býraktý.
    Ardahan ile oynadýðýmýz maçta Ardahanspor taraftarýný yaðmurda ýslanmamasý için stadýn en güzel tribününde aðýrladý.
    Gümüþhane ile de ayný þekilde bir bütünlük çabasý.
    Erzurum ile maç yaptýðýmýzda da ayný hassayiyeti korudu.
    Fýrsat olsa Ordu,Giresun,Bayburt,Erzincan,Artvin ve Trabzon þehri ile kültürel ve ticari etkileþimi olan,Trabzon'un hinterlandýndaki tüm þehirler ve insanlarý için yapar.
    Trabzon þehrine tarihin yüklediði misyonu anlamýþ bir Trabzonlu olarak bunu yapmasý gerekli,Trabzonspor Baþkaný olarak bu fýrsatlarý deðerlendirmesi doðru olan.

Siyasi bir sebeple öyle bir korkusu olsa emin olun ne Rize asansör olur ne bize býrakýrlar bunu.
    Hiç sanmýyorum, ayrýca çok düþünüyordu da bu durumu neden 1 sene beklemiþ giderayak yapmýþ bu açýklamayý. Býrakýn caným lütfen.

Kimseyle dost filan olmaz zorunda deðiliz, Rize de sevmez Samsun da sevmek zorunda da deðil. Rekabet söz konusudur burada maç yapýyoruz yeniliriz yeneriz.

Usta kendi kulübünü barýþtýramamýþ ki gitsin Samsunu rizeyi barýþtýrsýn.

Reklam kokan hareketler bunlar.

Ayrýca Bursa demez mi ne demek lan teþvik pirimi bize mi kastýnýz var demez mi?

Ustanýn diyebileceði tek þey bir kulüp baþkaný olarak, kazanmak için çýktýk her maç gibi ve olmadý. Rize için üzgünüz bu bizim elimizde olan bir durum deðildi.

Ýþte bu kadar.

Nereden
    Bursa

Alýntý 7can61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiç sanmýyorum, ayrýca çok düþünüyordu da bu durumu neden 1 sene beklemiþ giderayak yapmýþ bu açýklamayý. Býrakýn caným lütfen.

Kimseyle dost filan olmaz zorunda deðiliz, Rize de sevmez Samsun da sevmek zorunda da deðil. Rekabet söz konusudur burada maç yapýyoruz yeniliriz yeneriz.

Usta kendi kulübünü barýþtýramamýþ ki gitsin Samsunu rizeyi barýþtýrsýn.

Reklam kokan hareketler bunlar.

Ayrýca Bursa demez mi ne demek lan teþvik pirimi bize mi kastýnýz var demez mi?

Ustanýn diyebileceði tek þey bir kulüp baþkaný olarak, kazanmak için çýktýk her maç gibi ve olmadý. Rize için üzgünüz bu bizim elimizde olan bir durum deðildi.

Ýþte bu kadar.
    Rize ile ilgili konuyu spiker sordu,en üzüldüðüm konulardan biri olarak anlattý,burada zaten Rize'nin yenilmesi veya küme düþmesi sebeplerini sahadaki rekabeti konuþmuyor,insanlarý birleþtirici bir sebep olmasý gereken futbol yüzünden her türlü kader birliði yaptýðýn insanlar birbirlerine düþman oluyor,gereksiz bir olay,sürtüþmeler,kalpler kýrýlýyor.
    Bunu çözmek isterken durumun daha kötü hale gelmesi adamý üzmüþ,beni de üzdü ama herkesten ayný olgunluðu bekleyemezsin.

Zaten sorunda burada rekabeti sahada ve tribünde yaþayýp,maç sonunda olaylara olduðu gibi bakabilsek,Rizeliler bize sitem etmez,bir maçla küme düþülmez derlerdi.
    Bursalýlar bu açýklamalardan neden rahatsýz olsun?Bir takýmýn baþkaný,son maçta takýmýný sportif olarak motivasyon kaybýndan dolayý haksýzlýk olmasýn diye motive etmeye çalýþmýþ,bundan doðal ne var,Bursa kendi sahasýnda G.Birliði ile berabere kalsa zaten bu konularla bizim bir alakamýz olmayacaktý.Bursalýlar bu açýklamalara sevinmiþtir bile,onlar da takýmlarýnýn adam gibi mücadele sonrasý ligde kaldýklarýna inanýyorlar zaten.

Trabzon þehri bu konularda yapýcý olmak zorunda,dediðim gibi tarihi bir misyon bu,kaderin yüklediði bir görev,bu gerçekten kaçamazsýn.
    Konu sasone tarafýndan (09.04.2018 Saat 18:41 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alýntý arcadia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiç endiþe verici deðil bence....

Geçersiz oyda demokratik bir haktýr.....

Bende oyumu hiç bir adaya vermedim. M. Þamil Ekinci'ye verdim......

" 1 oyla kaybetse sorumlu sensin" diyen bir arkadaþ oldu þakayla karýþýk bana... Dedimki : 1 oyla kaybederse sorumlu ben deðil Sayýn Aðaoðlunun kendisidir....
    Adam aidatýný yatýrmadý yahu kendine oy kullanamadý......

Bir sýkýntý daha var aslýnda. Burada Aðaoðlu'na oy vermediðim için beni eleþtiren arkadaþlar 1 sene sonra baþarýsýz olunca neden oy verdin diye eleþtiriyorlar....
    Neredenmi biliyorum.... Sayýn Muharrem Usta'ya oy verirken %90 arkadaþalrým benim gibi düþünüyordu. Þimdi bu adama oy verdinizde böyle oldu diyorlar...

Onun için geçersiz oyda bir haktýr , demokratik bir tepkidir..... Bir protestodur.....

Geçen seçimlerde bu kadar çýkmadý dikkat ederseniz. Ýnsanlar gayet ne yaptýðýný bilir halde oy verdiler..topu topu 1690 kiþi idik yahu....
    Üyelerin sadece %6 sý geldi oy vermeye....

Bence eleþtirilmesi gerekende budur...
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

" 1 oyla kaybetse sorumlu sensin" diyen bir arkadaþ oldu þakayla karýþýk bana... Dedimki : 1 oyla kaybederse sorumlu ben deðil Sayýn Aðaoðlunun kendisidir....

Bir sýkýntý daha var aslýnda. Burada Aðaoðlu'na oy vermediðim için beni eleþtiren arkadaþlar 1 sene sonra baþarýsýz olunca neden oy verdin diye eleþtiriyorlar....
    Neredenmi biliyorum.... Sayýn Muharrem Usta'ya oy verirken %90 arkadaþalrým benim gibi düþünüyordu. Þimdi bu adama oy verdinizde böyle oldu diyorlar...

Onun için geçersiz oyda bir haktýr , demokratik bir tepkidir..... Bir protestodur.....

Geçen seçimlerde bu kadar çýkmadý dikkat ederseniz. Ýnsanlar gayet ne yaptýðýný bilir halde oy verdiler..topu topu 1690 kiþi idik yahu....

Ben hak açýsýndan deðil de hata anlamýnda söylemiþtim. Yani nasýl yapýlýr diye. Yoksa genel seçimlerde de oy vermeyebiliyor insanlar bu da demokratik bir hak sonuç olarak

Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Ben hak açýsýndan deðil de hata anlamýnda söylemiþtim. Yani nasýl yapýlýr diye. Yoksa genel seçimlerde de oy vermeyebiliyor insanlar bu da demokratik bir hak sonuç olarak

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Muharrem ustanýn rize hakkýnda yaptýðý açýklamalar çok acý.Kendi iþ ve siyasi hayatýný düþünüp böyle mantýkdýþý,talihsiz açýklamalar hiçbir Trabzonspor baþkanýn yakýþmayacak cidden.Kendisine yazýklar olsun diyorum.Aðaoðlu baþkana ise tek sözüm yalvarýyorum þu tesislere menager felan sokmayýn lütfen.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

...

...
    Ýnþallah yeni yönetim dedirtmez bu sözleri...

Sefer A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    33

Þu karþýlýklý konuþmayý gerçekleþtrimiþ iki kiþi birlikte, el ele yönetime talip olabiliyor ve oy alýyor.

böyle bir rezillik olamaz yaaa
    Yok aga yok, ben bosuna "Oflu baskan istemiyorum" demiyorum 161% Oflu olmama ragmen
    Trabzon futbolunun kralý, Ahmet Suat Özyazýcý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)