Sayfa 59 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 9 49 57 58 59 60 61 69 109 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2874 adet sonuctan sayfa basi 1,451 ile 1,475 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olaðanüstü Seçimli Genel Kurul | Yeni Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben de bir ekleme yapayým o zaman son 15 yýlda görev alan tüm baþkanlarýn servetinin en az iki katý serveti vardýr Albayrak'ýn.
    Çok garip bir camiayýz,adama hýrsýz dedik ve gönderdik.
    Sonra gidip bu adama gel sponsor ol desen güler her halde?
    Peki üstad sponsorluk talebi oldu mu?

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

konuþmayý dinliyorum þimdi.þuraya geldim ve kafamda soru iþaretleri doðdu.kredi kartlarý olayý.usta diyor ki nevzat aydýn transfer görüþmesine gitti ve cebinden ödedi.

bu devirde kimse kendi cebinden kendisinin olmadýðý biþey için harcama yapmaz.bu bilinen bir gerçek.devir kötü.

haliyle akla þu soru takýlýyor.transferde yapýlan giderler e bu maliyetler ekleniyor mu?transfer görüþmelerinde manager iliþkilerinde.
    çünkü þu ödenen maaþlarýn akla mantýða oturur tarafý yok.zaten bütün olay bonservis ve maaþ larda gizli.futbol kulüplerinde.misal kimse kucka nýn toplam maliyetini neden sorgulamaz?hele ekonomik olarak kötü denilen bir kulüpte bu tür transferler mantýklý mý?

Nereden
    Bursa

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Peki üstad sponsorluk talebi oldu mu?
    Bildiðim bir baþvuru yok ama Vestel'in sponsorluðu için aracý oldu falan deniyordu.
    Ben olaya geniþ açýdan bakýyorum Albayrak bir örnek,þu hale bak,camiada baþkanlýk yapanlar birbirlerine karþý ne kadar sert,Hekimoðlu ve Nevzat Aydýn,Usta'nýn listesindeydi.
    Þimdi düþmanlar,ne oldu olan bize oluyor.Hepsinin dünyalýðý yerinde ama bu adamlarý bir araya getirip ortak bir sinerji yaratýp,sorunlarý çözmek istiyorsun,sonuç kavga ve karþýlýklý suçlamalar.
    Dýþardan bakýyorum,çok param var ve Trabzonspor'u da çok seviyorum bu ortama girer miyim?

Anamýn ne suçu var derim her halde,boþu boþuna küfür yer durur.Kimse halden anlamýyor,yukarýya doðru çýktýkta egolar uçuyor.
    Herkes haklý bir suçlu taraftar.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul

kongrenin neden mayýs ayýnda yapýlmadýðýnýn cevabýný doðru dürüst veremedi usta.

gelen yönetimin cebinde 100 milyon lira olmasý lazým diyor.tehdit gibi biþey.aga niye yüksek maaþlý ve bonservisli oyuncu transferi yapýp sonra bu para lazým diyorsun.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

borc 1,2 milyar git gide artýyor.

Nereden
    Ýstanbul

adeta bir sunum.kaðýttan okunan notlar.ve sonunda soru almýyoruz cümlesi.

durumu özetliyor.

EROS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ben yönetimleri,baþkanlarý transfer konusunda çok eleþtirmem,bariz bir þerefsizlik dönmediyse,Trabzonspor kalibresinde olmayan futbolcuyu alýp aradan para yemediyse, transfer böyle bir þey.Gol kralý diye alýrsýn,çamaþýr makinesi çýkar.Uymaz,iþler ters gider,%50 transfer doðrusu bile bana göre baþarýdýr.
    Ama yola beraber çýktýðýn,baþkaným dediðin insanýn arkasýndan iþ çevirip,taraftarýn önünde zor durumda býrakmak nedir ya,nasýl bir karakter zaafýdýr?
    bu iþler tek taraflý oluyor gibi konuþuyorsunuz.
    usta ''transferi arkadaþlara teslim ettik onlar da beceremeyince el attýk'' deyip arkadaþlarýný kamuoyunun önüne atmadý mý. yine çalýþma arkadaþlarýna laf atan menajerle çalýþmaya devam etmedi mi. menajerleri geçtik yanýndaki arkadaþlarý da laf dalaþýna girmedi mi.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý EROS87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    usta ''transferi arkadaþlara teslim ettik onlar da beceremeyince el attýk'' deyip arkadaþlarýný kamuoyunun önüne atmadý mý. yine çalýþma arkadaþlarýna laf atan menajerle çalýþmaya devam etmedi mi. menajerleri geçtik yanýndaki arkadaþlarý da laf dalaþýna girmedi mi.
    Kendi el attý da ne oldu misli misli ücretlerle daha fazla batýrdý ve ortada yine bir gram baþarý yok.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Muharrem USTA bugün bir kez daha gösterdi ki yalancý veya baþarýlý bir adam deðil ama mükemmel bir siyasetçi.

Bir defa ekonomik olarak iyi iþler yaptýðýný düþünüyorum.

Sportif açýdan ise baþarýsýzdýr.

Baþarýsýzlýktan kasýt, parasý yok falan deðil. Aldýðý adamlara verdiði paralarla daha iyisini alabilirdi.

Teknik adam seçimi de buna dahil.

Þunu çok iyi biliyorum ki tekrar ADAY OLMAK ÝSTÝYOR.

Ama aday olmayacaðýný düþünüyorum.

Borç ve pislikleri açýklama sebebinin de kimsenin aday olmasýný istememesidir.

ÝHO ise düþünen bir insan olmadýðý ve anaokulunda bile kendisine baþkanlýk verilmeyeceði için tabi ki aday olacaktýr.

ÝHO'nun karþýsýna aday çýkmayacaðýný düþündüðünden, kendisinin tekrar aday olmasýnýn isteneceðini düþünüyorum.

Bir yýl sonra tekrar baþkanlýk seçimi var.

250 000 euro'ya transfer yasaðý olmaz.

Bu hareket planlý bir harekettir.

Bir yýllýðýna baþkan olacak adamýn önünü kesmek için yapýlmýþ üçünden birini seçin kalleþce - kurnazca - dahice bir harekettir.

Bir yýl sonra Usta daha iyiydi diyecekler diye bekleyebilir ve tekrar güçlü bir þekilde adaylýk için kendisine talep gidebilir.

Ya da bu seçimde tekrar seçilirse, yine transfer yasaðýný kullanarak, bu yýl mali anlamda takým dengesi devam eder ve bir yýl sonra yine daha güçlü gelebilir.

Sonuç itibariyle bugün için USTA, kendince çok baþarýlý siyasi planlý kurnazca bir hareket yapmýþtýr.

Ben bu dönem %50 önümüzdeki dönem %50 olmak üzere tekrar baþkan olacaðýný düþünüyorum araya 6 aylýk ÝHO dönemi girebilir.

Nereden
    Ýstanbul

Ben yönetimleri,baþkanlarý transfer konusunda çok eleþtirmem,bariz bir þerefsizlik dönmediyse,Trabzonspor kalibresinde olmayan futbolcuyu alýp aradan para yemediyse, transfer böyle bir þey.Gol kralý diye alýrsýn,çamaþýr makinesi çýkar.Uymaz,iþler ters gider,%50 transfer doðrusu bile bana göre baþarýdýr.
    Ama yola beraber çýktýðýn,baþkaným dediðin insanýn arkasýndan iþ çevirip,taraftarýn önünde zor durumda býrakmak nedir ya,nasýl bir karakter zaafýdýr?

Ben de bir ekleme yapayým o zaman son 15 yýlda görev alan tüm baþkanlarýn servetinin en az iki katý serveti vardýr Albayrak'ýn.
    Çok garip bir camiayýz,adama hýrsýz dedik ve gönderdik.
    Sonra gidip bu adama gel sponsor ol desen güler her halde?
    transfer baþarýsý ayaðýný yorganýna göre uzatmaktýr ekonomik açýdan.oyuncunun kötü çýkýp çýkmamasý deðil.oyuncu kötü çýksa bile eðer mali durumu kulübü zora sokmuyorsa sýkýntý doðurmaz.
    kimsede zaten bu durumda fazla eleþtiri yapmaz.diðer türlü 11 milyon avro 60 milyon lire yatýrdýðýn 30 yaþýndaki kucka çamaþýr makinasý çýkarsa orada soru iþaretleri doðar.kucka yý bu ekonomik durumda almak zorunda deðilsin.demekki baþla iþler dönüyor.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý ucurum Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muharrem USTA bugün bir kez daha gösterdi ki yalancý veya baþarýlý bir adam deðil ama mükemmel bir siyasetçi.

Bir defa ekonomik olarak iyi iþler yaptýðýný düþünüyorum.

Sportif açýdan ise baþarýsýzdýr.

Baþarýsýzlýktan kasýt, parasý yok falan deðil. Aldýðý adamlara verdiði paralarla daha iyisini alabilirdi.

Teknik adam seçimi de buna dahil.

Þunu çok iyi biliyorum ki tekrar ADAY OLMAK ÝSTÝYOR.

Ama aday olmayacaðýný düþünüyorum.

Borç ve pislikleri açýklama sebebinin de kimsenin aday olmasýný istememesidir.

ÝHO ise düþünen bir insan olmadýðý ve anaokulunda bile kendisine baþkanlýk verilmeyeceði için tabi ki aday olacaktýr.

ÝHO'nun karþýsýna aday çýkmayacaðýný düþündüðünden, kendisinin tekrar aday olmasýnýn isteneceðini düþünüyorum.

Bir yýl sonra tekrar baþkanlýk seçimi var.

250 000 euro'ya transfer yasaðý olmaz.

Bu hareket planlý bir harekettir.

Bir yýllýðýna baþkan olacak adamýn önünü kesmek için yapýlmýþ üçünden birini seçin kalleþce - kurnazca - dahice bir harekettir.

Bir yýl sonra Usta daha iyiydi diyecekler diye bekleyebilir ve tekrar güçlü bir þekilde adaylýk için kendisine talep gidebilir.

Ya da bu seçimde tekrar seçilirse, yine transfer yasaðýný kullanarak, bu yýl mali anlamda takým dengesi devam eder ve bir yýl sonra yine daha güçlü gelebilir.

Sonuç itibariyle bugün için USTA, kendince çok baþarýlý siyasi planlý kurnazca bir hareket yapmýþtýr.

Ben bu dönem %50 önümüzdeki dönem %50 olmak üzere tekrar baþkan olacaðýný düþünüyorum araya 6 aylýk ÝHO dönemi girebilir.
    usta hem maddi açýdan baþarýsýz oldu hemde manevi açýdan.açýn bakýn aga.yapýlan transferlere.bu neyin ekonomik baþarýsý?

https://www.transfermarkt.de/trabzon...ers/verein/449

zaten en baþtan yüzüncü yýlda þampiyonluk ile taraftarý kandýrdý.sonra olmayýnca ekonomi kötüymüþe döndü.

Nereden
    Bursa

Alýntý EROS87 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ortada bir baþarýsýzlýk var,bunun bir açýklamasý olmalý,transfer yönteminde görevi verdiði yöneticinin tarzýnýn dýþýna çýkýldýðýný açýklama ve kurduðu cümleler yanlýþ olsa da sorunu anlatma amaçlý bir demeç,Suk,Bero,Þamil,Ibanez tarzý düþük profil gelecek vaat eden tarzýn dýþýna çýkýldýðýný bu þekilde açýklamasý belki hoþ deðil ama sonuç olarak herkesin hesap sorduðu konuma düþtüðü için de sitem içermesi bence normal,belki de bu tarz bir transfere her daim karþýydý ama Nevzat Aydýn onu ikna etti,sonuç olarak bugün Nevzat Aydýn twitterdan eski yol arkadaþý ve Trabzonspor baþkanýna yalan makinasý derken,diðeri medyanýn karþýsýnda,yaptýðým tüm borçlarý ödeyeceðim diyor,sorumluluk alýyor.

Bence ikisi ayný þey deðil,birinde acayip bir karakter zaafý var.

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    transfer baþarýsý ayaðýný yorganýna göre uzatmaktýr ekonomik açýdan.oyuncunun kötü çýkýp çýkmamasý deðil.oyuncu kötü çýksa bile eðer mali durumu kulübü zora sokmuyorsa sýkýntý doðurmaz.
    kimsede zaten bu durumda fazla eleþtiri yapmaz.diðer türlü 11 milyon avro 60 milyon lire yatýrdýðýn 30 yaþýndaki kucka çamaþýr makinasý çýkarsa orada soru iþaretleri doðar.kucka yý bu ekonomik durumda almak zorunda deðilsin.demekki baþla iþler dönüyor.
    Kucka'yý bugün satsan yine zarar etmezsin,30 yaþýndaki adam ve piyasasý var.Ama bazýlarýný elden çýkarýrken üzerine bir de tazminat ödüyoruz.
    Konu sasone tarafýndan (24.03.2018 Saat 19:28 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

ekonomi basarili diyen arkadaslar.Sponsorluk haric ne tür gelir artici icrati var ustanin bir anlatsin.bana göre ekonomik olarak basarisiz.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ýstanbul

aslýnda bakýlýrsa taktik ayný.yani dursun özbek taktiði.nedir?

1- erken baskýn seçim

2-acil þu kadar ödeme yapýlacak aman aday olmayýn ha taktiði.

gs bu taktiði geçersiz kýldý.biz ise sanýrým bu gidiþle bu taktiðe boyun eðmiþ olacaðýz.

daha çok yeni olan bi vakýa bu.bunu göremiyorlar mý.ilginç.

soru sormak önemli aga.neden erken baskýn seçim.neden haziran ayý deðilde nisan ayý?

iyi niyetli bir tarih deðil bu açýklanan tarih.kardeþim açýklasana haziran ayýný.yönetime talip olanlar bilsin ve ona göre hazýrlansýn.

Nereden
    Bursa

Alýntý Ertan1982 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ekonomi basarili diyen arkadaslar.Sponsorluk haric ne tür gelir artici icrati var ustanin bir anlatsin.bana göre ekonomik olarak basarisiz.
    Trabzoncell var,eðer 400 bin aboneye ulaþýrsak borçlarýn faizini kapatýyoruz yanlýþ bir hesaplama yapmadýysam.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul

Ortada bir baþarýsýzlýk var,bunun bir açýklamasý olmalý,transfer yönteminde görevi verdiði yöneticinin tarzýnýn dýþýna çýkýldýðýný açýklama ve kurduðu cümleler yanlýþ olsa da sorunu anlatma amaçlý bir demeç,Suk,Bero,Þamil,Ibanez tarzý düþük profil gelecek vaat eden tarzýn dýþýna çýkýldýðýný bu þekilde açýklamasý belki hoþ deðil ama sonuç olarak herkesin hesap sorduðu konuma düþtüðü için de sitem içermesi bence normal,belki de bu tarz bir transfere her daim karþýydý ama Nevzat Aydýn onu ikna etti,sonuç olarak bugün Nevzat Aydýn twitterdan eski yol arkadaþý ve Trabzonspor baþkanýna yalan makinasý derken,diðeri medyanýn karþýsýnda,yaptýðým tüm borçlarý ödeyeceðim diyor,sorumluluk alýyor.

Bence ikisi ayný þey deðil,birinde acayip bir karakter zaafý var.

Kucka'yý bugün satsan yine zarar etmezsin,30 yaþýndaki adam ve piyasasý var.Ama bazýlarýný elden çýkarýrken üzerine bir de tazminat ödüyoruz.
    kuckayý þu gün satsan o maaþý verecek kulüp bulamazsýn.kucka kulübün elinde patladý.hem yaþý fazla hemde maaþý fazla.ne piyasasý.

Nereden
    Bursa

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kuckayý þu gün satsan o maaþý verecek kulüp bulamazsýn.kucka kulübün elinde patladý.hem yaþý fazla hemde maaþý fazla.ne piyasasý.
    Slovak milli oyuncu,Milan görmüþ,o parayý alamaz dediðin ne Onur'a daha fazla veriyoruz.Devre arasýnda transfer teklifi almýþ adam yalan deðilse.
    • Memento mori

Nereden
    Ýstanbul

Lucescuvari hoca; Hami, Ersun, Rýza

Sözde þampiyonluða oynayacak takýmýn stoper hattý Uður, Durica, Akbaþ ve son anda eklenen Hubocan
    Ortasahasý; Okay, Onazi, Kucka
    Kanatlar; Olcay, Castillo

Hadi Burak özel bir isim diyelim, Kucka ve Sosa transferleri maliyet açýsýndan facia.
    Transferde yapýlan tek yanlýþ bunlar olsa yine iyi, sürüyle hata var.
    Herþey bir tarafa devre arasý bir sol kanat ve bir ortasaha ya da stoper alsak bugün farklý bir yerde olabilirdik.
    Elimize geçen bütün fýrsatlarý itinayla harcadýk.

Ertan1982 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzoncell var,eðer 400 bin aboneye ulaþýrsak borçlarýn faizini kapatýyoruz yanlýþ bir hesaplama yapmadýysam.
    gec onu kardesim.adam gibi sabit gelir getiren bir yatirim.QNB diyen olursa iho baskan olsaydi bile onlar bize sponsor olurdu CB iki kelimesine bakan birseydi bu.Ben birsey göremiyorum.Ama Gördüm birsey var giderler Döviz bazinda cok yükseldi. Burak Haric alinan topcular ödenen Bonservis ve masi hak eden yok.
    Transfer bu tutabilirde tutmaya bilirde ama sen 2-3 mio euro verdin topcular varsa senelik bu parayi sana kazandirmali.
    çalýþmadan, yorulmadan ve üretmeden, rahat yaþamak isteyen toplumlar; evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini daha sonra da istiklal ve istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar." Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Nereden
    Ankara

Slovak milli oyuncu,Milan görmüþ,o parayý alamaz dediðin ne Onur'a daha fazla veriyoruz.Devre arasýnda transfer teklifi almýþ adam yalan deðilse.
    Kimden almýþ? Nedense bizim topçularýn hepsi teklif alýyor ama giden eden yok
    En büyük Trabzon

Nereden
    Bursa

gec onu kardesim.adam gibi sabit gelir getiren bir yatirim.QNB diyen olursa iho baskan olsaydi bile onlar bize sponsor olurdu CB iki kelimesine bakan birseydi bu.Ben birsey göremiyorum.Ama Gördüm birsey var giderler Döviz bazinda cok yükseldi. Burak Haric alinan topcular ödenen Bonservis ve masi hak eden yok.
    Transfer bu tutabilirde tutmaya bilirde ama sen 2-3 mio euro verdin topcular varsa senelik bu parayi sana kazandirmali.
    61Cell bence çok iyi bir proje,eðer bu sayýlarý tutturursak ki olmamasý için neden yok,iyi bir gelir kapýsý,zaten hemen de giriþ oldu,ÝHO zamanýnda forma sponsorumuz olmadýðý için ÝHO olsaydý da olurdu kusura bakma geçerli olmuyor.
    Karþýnda dünyanýn ne büyük servet sahiplerinden biri var kimle çalýþtýðý onlar için önemli.

Alýntý serdaracýl Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kimden almýþ? Nedense bizim topçularýn hepsi teklif alýyor ama giden eden yok
    Devre arasýnda Kucka için 8 Milyon Avro teklif edildiði yazýlmýþtý transfer baþlýðýnda Milan taraftarý da takýmlarý kötü giderken en çok Kucka'yý arýyoruz diyorlardý.
    Piyasasý var.
    Konu sasone tarafýndan (24.03.2018 Saat 19:46 ) deðiþtirilmiþtir.
    • Memento mori

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

iho baþkanken bizim bir tane sponsorumuz yoktu.. pardon rezanýn paravan þirketleri sponsordu.. iho bu kulübün algýsýný sýfýra indirdi.. biraz daha devam etse magmaya kadar indirecekti.. faiz sarmalý 2-3 senelik bir olay deðil.. sadri þener zamanýndan beri denizbank üzerinden devam eden kredi anlaþmalarýnýn bir sonucudur..

daha önce de deðinmiþtim.. denizbank kulüplere sürekli kimsenin açmayacaðý kredileri açýp var olan kredilerini çevirerek kulüpleri adeta kendine köle yaptý.. hatýrlarsanýz borsa iþlemlerimiz de hep ayný banka üzerinden döndü..
    Attan inip eþeðe bindik!

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Amacým kimseyi savunmak deðil ama Usta'yý savunacaðým diye Malatya maçýndan sonra býrakýp gidenleri de eleþtiremem ve bu eleþtirilere karþý çýkarým.

Adamlara mobbing uygula istifa ettir, sonra vay efendim yarý yolda býraktýlar bize darbe yaptýlar. Millet zaten kandýrýlmaya meraklý, ülkece en büyük hobimiz kandýrýlmak. Bize sonuçlarla gelsinler, sonuç istiyorum. Saða sola saldýrmasýnlar bunlara harcayacak enerjimiz kalmadý, yönetimi temizleyip yola devam edecek misin ? Evetse icraat yap net konuþ. Hekimoðlu þunu yapmýþ, Sadri bunu yapmýþ, Ýho batýrmýþ, Nevzat ve M.Yiðit Alp býrakýp gitmiþ. Bunlar yapamadý diye seni oraya getirdiler sen ne yaptýn bize onu söyle ?
    Konu Mert Oðuzlu61 tarafýndan (24.03.2018 Saat 19:57 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Nereden
    Ankara

Usta icraat makamýný aðlama duvarýna çevirdi. Ýho kötü olduðu için seçildin, bize onu kötülüyorsun. Ýho'dan memnun olsak seni seçmeyiz
    Konu serdaracýl tarafýndan (24.03.2018 Saat 20:04 ) deðiþtirilmiþtir.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Bursa

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Amacým kimseyi savunmak deðil ama Usta'yý savunacaðým diye Malatya maçýndan sonra býrakýp gidenleri de eleþtiremem ve bu eleþtirilere karþý çýkarým.

Adamlara mobbing uygula istifa ettir, sonra vay efendim yarý yolda býraktýlar bize darbe yaptýlar. Millet zaten kandýrýlmaya meraklý, ülkece en büyük hobimiz kandýrýlmak. Bize sonuçlarla gelsinler, sonuç istiyorum. Saða sola saldýrmasýnlar bunlara harcayacak enerjimiz kalmadý, yönetimi temizleyip yola devam edecek misin ? Evetse icraat yap net konuþ. Hekimoðlu þunu yapmýþ, Sadri bunu yapmýþ, Ýho batýrmýþ, Nevzat ve M.Yiðit Alp býrakýp gitmiþ. Bunlar yapamadý diye seni oraya getirdiler sen ne yaptýn bize onu söyle ?
    Sorunlarýn þeffaf olarak aktarýlmasýnda sorun yok ama senin de söylediðin gibi bunlarý düzeltmek için geldi,kandýrýldým demekten ziyade sanýrým arkasýndan iþ çevrilip kupalara haciz getirilmesine dikkat çekiyor.Bu hafifçe geçiþtirilecek bir konu deðil,yol arkadaþým dediðin ve güvendiðin insan eðer seni baþarýsýz göstermek için bunu yapýyorsa söylemek zorunda.

Olayýn bu noktalara geleceðini bilse ÝHO'yu da mahkemeye verirdi o avukatý da ama bu duruma gelince açýklasa da kimse önemsemez.
    Ülkenin yaþadýðý son üç yýldaki travme denilen þeyler dýþýnda Usta'yý haklý çýkaracak bir konu yok.
    Daha Ekici,Ocay,Mertcan transfer rezilliði var konuþulmasý gereken ama soramýyoruz.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)