Sayfa 39 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 29 37 38 39 40 41 49 89 ... SonuncuSonuncu
Toplam 2874 adet sonuctan sayfa basi 951 ile 975 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Olaðanüstü Seçimli Genel Kurul | Yeni Baþkanýmýz Ahmet Aðaoðlu

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

baþkanlýða kimin geleceði hiç umrumda deðil..çocukluk sevdamýz trabzonspor baþarýlý olsun yüzümüzü güldürsün baþka biþey istemem..

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çatý aday zor. Herkes birbirini suçluyor, herkes birbirine küs. Borçtan ve Trabzonspor'u kullanýp isim yapma derdinden de siyaset üzerinden çatýþmalar yoðun.

Bence son zamanlarda dikkat baþka yöne çekiliyor. Millet buraya baktýkça ben þike davasý ne oldu diye dikkatim oraya kayýyor. Trabzonspor'u satalým fikrinin bir türevi þike davasýndan cayalýmdýr
    Nedemiþler fakirin ekmeði umut ... Benim ki de o misal ... Haklýsýn þike davasý tamamen gündemden düþürülmüþ durumda bunda sadece kabahati yönetime veremem günün iktidarýna %60 oy çýkan bir þehrin bunu yüksek sesle talep etmesi ve siyasilerinde bu konuda baský altýna alýnmasý gerektiðini düþünüyorum . Amacým iktidara laf etmek deðil ... Amacým þehrin bu vurdum duymaz yapýsýdýr ...
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Ýþimiz zor kim gelirse gelsin borç iki katýna çýkacak ödemeler kapýya dayanýnca para yok bir þey yok borcu borçla kapatmak için kredi çekilecek borç daha da uzun vadeye yayýlacak ben ekonomik olarak düzlüðe çýkacaðýmýzý düþünmüyorum

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Mesut Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýþimiz zor kim gelirse gelsin borç iki katýna çýkacak ödemeler kapýya dayanýnca para yok bir þey yok borcu borçla kapatmak için kredi çekilecek borç daha da uzun vadeye yayýlacak ben ekonomik olarak düzlüðe çýkacaðýmýzý düþünmüyorum
    Kredi çekip durmasýnlar mümkünse, her gelen kredi çekiyor, yerine koyacak gelirin yoksa borçlanmanýn ne mantýðý var ki.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çatý aday zor. Herkes birbirini suçluyor, herkes birbirine küs. Borçtan ve Trabzonspor'u kullanýp isim yapma derdinden de siyaset üzerinden çatýþmalar yoðun.

Bence son zamanlarda dikkat baþka yöne çekiliyor. Millet buraya baktýkça ben þike davasý ne oldu diye dikkatim oraya kayýyor. Trabzonspor'u satalým fikrinin bir türevi þike davasýndan cayalýmdýr
    Her þeyin üst üste gelmesi, baskýn seçim kararý... enteresan iþler oluyor. Adamýn aklýna her türlü þey geliyor.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

surda 15 gün sonra seçim var baþkanlýðýný daha kimse açýklamadý Trabzonspor sahipsiz.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý angraf Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    surda 15 gün sonra seçim var baþkanlýðýný daha kimse açýklamadý Trabzonspor sahipsiz.
    Siyasi atama kararlarý bekleniyordur.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

angraf - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siyasi atama kararlarý bekleniyordur.
    insallah klübü satarlarda kurtuluruz su siyasi atamadan.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý angraf Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    insallah klübü satarlarda kurtuluruz su siyasi atamadan.
    Tam olarak kulübü ve taraftarý sürüklemek istedikleri nokta bu.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Þahinoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Ne yazýk ki kimse aday olup bu saatten sonra bu borç yüküyle alacaðý baþarýsýzlýðýn altýnda ezilmek istemez , Muharrem Usta baþkan olarak kalýr durum böyle gözüküyor, ben Faruk Özak etrafýnda birleþirler diye bekliyordum ama ondanda ses çýkmadý, Trabzonspor'u Akparti'nin gençlik kollarý gibi yönetip baþkan atayanlarý Allah (c.c) 'a havale ediyorum, bunu baþka büyük camialarda yapamazsýnýz anca baþakþehir ve bizde olur yazýklar olsun bu duruma getirenlere.
    DOZER CEMÝL

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Nuri Albayrak'a göre Aðustos 2018 tarihinde borç 1.6 milyar tl'ye çýkacak.
    Tablonun geleceði ortadayken önceki dönemlerdeki gibi 3 veya fazla aday çýkacaðýný sanmam.

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

https://www.61saat.com/futbol/celil-...m-h522737.html

Beyfendi ilk kez Trabzonspor da böyle bir olay gördüðünü ancak herkesle istiþare yaparak Trabzonspor'un geleceði için fikir alýþveriþi yaptýklarýný söylüyor.

Seçim dönemindeki söylemleriyle %100 haklý çýktýðýný dile getirerek "ben demiþtim" diyor...

Arkasýndan ekliyor "Yapýlacak bir konsorsiyumun içinde yer almam"?! Neden acaba?

Bunlarýn hepsi hava civa kimsenin Trabzonspor'u düþündüðü yok alayý kendi rantý peþinde. Hiçbirinin derdi Trabzonspor deðil...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

tRaiNer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    36

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Tablonun geleceði ortadayken önceki dönemlerdeki gibi 3 veya fazla aday çýkacaðýný sanmam.
    Albayrak ve "sözde" Trabzon'un ve Trabzonspor'un önde gelenleri demagoji yapmaktan baþka ne yapýyorlar?

Zerre-i Miskal kadar umurlarýnda olsa hepsi bir araya gelir kulübü içinde bulunduðu durumdan çýkartýrlar.

Biz taraftarlar dahil...
    Haddini bilen merttir. Vatan bölünmez tektir. Cumhuriyet içinde cumhuriyet kuran 'Namerttir.' Ne Mutlu Türk'üm diyene!..

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

trabzon þehri akpli olduðu için akp gençlik kollarýndan biri atanýr

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý tRaiNer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Albayrak ve "sözde" Trabzon'un ve Trabzonspor'un önde gelenleri demagoji yapmaktan baþka ne yapýyorlar?

Zerre-i Miskal kadar umurlarýnda olsa hepsi bir araya gelir kulübü içinde bulunduðu durumdan çýkartýrlar.

Biz taraftarlar dahil...
    Nuri Albayrak baþkan olmayý çok istiyor fakat aile büyüðü Ahmet Albayrak ibra olayýndan sebep istemiyor.
    Bu þartlarda herkesin hemfikir olacaðý ortak aday çýkmazsa kulübün geleceði zifiri karanlýktýr.

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

nuri albayrak ýn söyledigi dikkate alýnmasý gereken bir konudur borc 1 milarýda aþtý bunun için önlem almak lazým.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Fatih Öztürk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir borç olacaksa kapatsýnlar kulübü eðer alýcý çýkmazsa.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

tonya55 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

siyaset kararmý verecek bizim baskanýmýza arkadas nevzat A nýn secimine izin vermezler ozaman.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Kulüp en çok ne zaman borçlandý?
    - Siyasi parti mitinglerine çýkan kulüp baþkaný zamanýnda.

Trabzon topraklarý, dereleri, limanlarý hangi siyasi parti zamanýnda Araplara satýlmaya baþlandý?
    -Trabzonspor'un borcunu en çok arttýran baþkanýn mitinglerine gittiði siyasi partinin zamanýnda.

Formul þu: Siyasi Parti + Araplar = Trabzonda satýn alýnacak bir þey.

E dere amaçsýzlaþtýrýldý satýldý santral yapýldý.
    Fýndýk deðersizleþtirildi ve Toprak satýldý villa yapýldý.
    Liman iþletilemez hale geldi satýldý ticaret yapýldý.

Sonra geldi Trabzonspor'a. Satýlmasý için muhtaç hale gelmesi lazýmdý. Öyle ki hiç kimsenin baþkan adayý olamayacaðý bir seviyeye getirmek lazýmdý. Sonra zaten taraftarý ikna etmeye gerek yok.

Taraftar kulübün araplara satýlmasýný kendi fikri sanacak zaten.

...................
    Dipnot: Ben 15 yýldýr satýlmasýndan yanayým o baþka.

Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Alýntý Enaldo61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Öyle bir borç olacaksa kapatsýnlar kulübü eðer alýcý çýkmazsa.
    Önümüzdeki bir kaç ay içinde oyunculara yüklü miktarda maaþ ödenecek ayrýca çekilen kredilerin faiz ödemeleri ve personel maaþlarý derken tek çare varsa ipotek ettirilecek gayrimenkuller bunlar üzerinden yeni krediler çekmek. Bu da borcun üzerine borç binecek demektir.

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Kulüp tarihimizin en karanlýk tablosuna sahip bir kongre sürecine girdik. Kongreye 15 gün var henüz adaylýðýný açýklayan birisi yok 3-5 boþ isim dýþýnda konuþulan ciddi birisi dahi yok.

Trabzonspor'un bu kadar sahipsiz kaldýðýný hatýrlayan var mý?

Mevcut yönetimin kongre kararýný bu kadar yakýn bir tarih olarak belirlemesi zaten bir müdahele olduðunu açýkça belli ediyor. Seçime belki 2-3 gün kala yukarýdan icazet alan X kiþisinin adaylýðýný görmemiz kuvvetle muhtemel. Bu adayýn karþýsýnda bir de kötünün iyisi olarak nitelendirebileceðimiz bu örnek: Sadri Þener gibi bir aday daha çýkacak ve ya siyasetin adamýna oy verilecek ya da bu adaya. Yani sonuç olarak Trabzonspor'un sorunlarý çözülmüþ olmayacak. Kongre kararýný planlý bir þekilde Ankara baðlantýlý olarak Nisan baþýna aldýranlarýn bu kulüp üzerinde bir planý olmadýðýný zannediyorsanýz yanýlýyorsunuz o kanadýn kesinlikle bir adayý zaten olacak.

Benim merak ettiðim nokta gösterilecek bu adayýn karþýsýnda Trabzon'un gerçek adayý kim olacak?
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý U.Sadýkoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kulüp tarihimizin en karanlýk tablosuna sahip bir kongre sürecine girdik. Kongreye 15 gün var henüz adaylýðýný açýklayan birisi yok 3-5 boþ isim dýþýnda konuþulan ciddi birisi dahi yok.

Trabzonspor'un bu kadar sahipsiz kaldýðýný hatýrlayan var mý?

Mevcut yönetimin kongre kararýný bu kadar yakýn bir tarih olarak belirlemesi zaten bir müdahele olduðunu açýkça belli ediyor. Seçime belki 2-3 gün kala yukarýdan icazet alan X kiþisinin adaylýðýný görmemiz kuvvetle muhtemel. Bu adayýn karþýsýnda bir de kötünün iyisi olarak nitelendirebileceðimiz bu örnek: Sadri Þener gibi bir aday daha çýkacak ve ya siyasetin adamýna oy verilecek ya da bu adaya. Yani sonuç olarak Trabzonspor'un sorunlarý çözülmüþ olmayacak. Kongre kararýný planlý bir þekilde Ankara baðlantýlý olarak Nisan baþýna aldýranlarýn bu kulüp üzerinde bir planý olmadýðýný zannediyorsanýz yanýlýyorsunuz o kanadýn kesinlikle bir adayý zaten olacak.

Benim merak ettiðim nokta gösterilecek bu adayýn karþýsýnda Trabzon'un gerçek adayý kim olacak?
    5 sene önce politikanin adayi usta, gercek aday iho süsü verildi

2 sene önce politikanin adayi iho, gercek aday usta süsü, hekimogluda eminim ayni olacakti

amerika gibi olduk, millet bir secimi oldugunu saniyor ama gercekte bütün adaylar hüküm sürenlerin hazirladigi adaylar...

demokraside yasiyormusuz manipulasyonu altindayiz, gercek olan autokratie
    belkide en demokratik yer kominist kubadir...

biraz asiri camdan disari egildim sanirim
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

klup satýlmadýkça baþarýlý olmayýz ki gelecek kiþi gene reklamýný yapar gider bir týrt olmaz gene ayný senaryo olur

zengin seçkin biri gelirse ayrý tabi ama gelmeyeceði için klup saýtlmadýkça bizden bir cacýk olmaz olana kadar da seneler geçer
    "Annuit cœptis"

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý tRaiNer Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    https://www.61saat.com/futbol/celil-...m-h522737.html

Beyfendi ilk kez Trabzonspor da böyle bir olay gördüðünü ancak herkesle istiþare yaparak Trabzonspor'un geleceði için fikir alýþveriþi yaptýklarýný söylüyor.

Seçim dönemindeki söylemleriyle %100 haklý çýktýðýný dile getirerek "ben demiþtim" diyor...

Arkasýndan ekliyor "Yapýlacak bir konsorsiyumun içinde yer almam"?! Neden acaba?

Bunlarýn hepsi hava civa kimsenin Trabzonspor'u düþündüðü yok alayý kendi rantý peþinde. Hiçbirinin derdi Trabzonspor deðil...
    Þu zor zamanýmýzda elini taþýn altýna sokmayan herkesten hesap soracaðým bir gün!
    "Kim aday olacak ?" sorusu içimi kemiriyor. Sabah uyanýr uyanmaz aklýma gelen soru bu! Trabzonspor elden gidiyor. Birileri durmuþ seyrediyor.
    Yazýklar olsun!
    Hamiþ

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)