Cafedegoygoy
Sayfa 115 Toplam 115 Sayfadan BirinciBirinci ... 15 65 105 113 114 115
Toplam 2874 adet sonuctan sayfa basi 2,851 ile 2,874 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Olaanst Seimli Genel Kurul | Yeni Bakanmz Ahmet Aaolu

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    33

Alnt Ozan Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

u karlkl konumay gerekletrimi iki kii birlikte, el ele ynetime talip olabiliyor ve oy alyor.

Bu kadar tuhaf ve acayip bir olay olabilir mi? Yoksa ben mi abartyorum?
    icimizde byle bir kesim oldugunu en gec iho ile grenmistik

kongreye bakarsak bir %10luk kesim bu

yapacak bisey yok bu konuda
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre yesi
    Veysel - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.05.2010
    Nereden
    Trabzon

Kfrlerle yollayacaz

Gitti mi alntlarm
    # Frtnam bu yolda hep seninle !
    ►TRABZONSPOR◄

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

u karlkl konumay gerekletirmi iki kii birlikte, el ele ynetime talip olabiliyor ve oy alyor.

bunun kadar geersiz oy says da endie verici.

arcadia - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt artvints Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Geersiz oy ne yahu nasl yaplyor? Bo mu atlyor iki yere mi basyor ne yapyor arkada

artvints - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.06.2012
    Nereden
    Bursa
    Ya
    28

Alnt arcadia Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Geersiz oy ne yahu nasl yaplyor? Bo mu atlyor iki yere mi basyor ne yapyor arkada
    yapacan tek ey dzgn bir ekilde oy atmay renip uygulamak ama yapamyorsun sonra krsye kp kurtulu reetesi veriyorsun.

Forum Yneticisi Hakan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt Veysel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kfrlerle yollayacaz

Gitti mi alntlarm
    Aksi hi yaanmad zaten

Mert M. - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    15.11.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Yllardr ayn mereti yazarm.

Beklentini dk tut arkadam.

Futbolun iine para girdiinden beri, daha dorusu Lidyal icadnn hayatn ta merkezine yerlemesinden bu yana amatr ruh ld. ld anlyor musun? nsanlk, vefa, cefa, sadakat, sabr... Bu soyut kavramlar ancak birer tanm olmaktan ibaret artk.
    stne sen, bedel demen gerekirken, belki de seni yllar sonra o kirli dzenden karacak hareketi yapmayp, kafan kuma gmm ve daha sonra ruhunu ve zn taa satarak ta fetiistlii yapmsn. Seni ddkleyenleri ba tac yapmsn.

Sonra gel burada Usta trt, ener yaramaz, Aaolu psrk...

Sensin arkadam sorumlusu. Sensin? ehrini ve takmn kurtarack olan da sensin. "Satmm anasn, koyver gitsin. Yenisi gelsin" diyecek olan da sensin. Karar senin...

Daha iyisini elde etmek iin kar kacaksn, zm reteceksin, destek olacaksn. Baka kurtuluun yok. Bd bd eletirmeyeceksin. Neyi nasl istediini kar tarafa sen syleceksin. "A azn, gelsin mama... Yoksa zrzr". Bitti karde o!

Bu arada, hayrl olsun. Temkinli bir ekilde iyimserim Aaolu ynetimine kar. Tpk balarda bizi pembe yalanlarla avutan Usta'ya ve ynetimine kar hissiyatm gibi.
    Fanki tonki zonki...

7can61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Usta denilen zavallnn gider ayak Rize hakknda yapt aklamalar gerekten acnas.

Kk beyniyle C.B. 'na yaranmaya alyor benim gnahm yok her eyi yaptm tevik primi bile verdim ama Ersun satt maya gtryor.

Gerekten tam bir yumuak kas klymsn Usta, acdm sana.

yelik tarihi
    11.02.2013
    Nereden
    Ankara
    Ya
    34

takim metelige kursun atarken agaoglu cikip sene sonu takim yildizlardan gecilmeyecek mi diyecekti..en dogrusunu yapiyor.son 20 sezon her sezon sampiyonluk parolasiyla cikiyoruz gibi aciklamalarla sezonlara basladik..yarista oldugumuz 2-3 sezon var gerisi cop.onun icin aciklamalardan ziyade icraata bakalim..bugun maas butcesine bakin birde sahaya..bu oyundan bu saha sonuclarindan daha iyisini yapabilecek daha az maliyetli nice kadrolar kurulur.
    iki metre yanindaki adama pas veremeyen adamlara senede 10 milyon liranin ustunde para vermek gerizekaliliktir..

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt Veysel Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kfrlerle yollayacaz

Gitti mi alntlarm
    Yazk olur,byle eylere artk bir son vermek zorundayz.
    Futbolu da byle byle rndan kardk,insanlarn birlikte elenip,sosyalleecei bir olaya btn hrslarmz,hayallerimizi,mutluluklarmz ykleyip adeta hayat amacmz noktasna getirmek ancak 3.dnya lkelerinde olur.
    Spor,sanat ve benzeri eylerin amac insanlar monotonluktan,tek dzelikten kurtarmak,hayatn iinde nefes alnabilecek alanlar olarak yararlanmak ama iin geldii nokta futbol yznden baka insanlarn en kutsal varlklarna kfredecek kadar adilemek,insanlktan kmak.
    Hayatnn tam orta noktasna futbolu ve ona bal baarlar koyup,istediini alamayan tipleri hi anlamadm,eski ma grntlerine bakyorum ara sra,taraftar diyor: Abi iki gndr bilet srasndayz,geceden beri bilet srasndayz nasl bir isizlik hali,24 saatini bilet kuyruunda geiren adamn kime ne faydas olabilir?
    Futbolu insan gibi yaamay renmek lazm.
    • Memento mori

yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

yapacan tek ey dzgn bir ekilde oy atmay renip uygulamak ama yapamyorsun sonra krsye kp kurtulu reetesi veriyorsun.
    nanlr gibi deil says da az deil yani

emrahtuna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

metin kaya ne kadar oy ald bilen var m

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt 7can61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Usta denilen zavallnn gider ayak Rize hakknda yapt aklamalar gerekten acnas.

Kk beyniyle C.B. 'na yaranmaya alyor benim gnahm yok her eyi yaptm tevik primi bile verdim ama Ersun satt maya gtryor.

Gerekten tam bir yumuak kas klymsn Usta, acdm sana.
    Bakn halen olay ana noktasndan karyorsunuz,Muharrem Usta blgedeki tm ehirler ve insanlar ile iyi ilikiler iinde olmamz gerektiini anlam,bunun da sorumluluunun Trabzon ehrine dtnn farknda,ben de ayn fikirdeyim.
    Muharrem Usta,Samsunspor ile olan sknty zmek iin de urat,aradaki buzlar eritti,hazrlk manda yllarca birbirlerine kfreden insanlar ayn tribnde ma izleyecek noktaya tad.
    orum ile iki Trkiye Kupas mandaki tm gelirleri orumspor'a brakt.
    Ardahan ile oynadmz mata Ardahanspor taraftarn yamurda slanmamas iin stadn en gzel tribnnde arlad.
    Gmhane ile de ayn ekilde bir btnlk abas.
    Erzurum ile ma yaptmzda da ayn hassayiyeti korudu.
    Frsat olsa Ordu,Giresun,Bayburt,Erzincan,Artvin ve Trabzon ehri ile kltrel ve ticari etkileimi olan,Trabzon'un hinterlandndaki tm ehirler ve insanlar iin yapar.
    Trabzon ehrine tarihin ykledii misyonu anlam bir Trabzonlu olarak bunu yapmas gerekli,Trabzonspor Bakan olarak bu frsatlar deerlendirmesi doru olan.

Siyasi bir sebeple yle bir korkusu olsa emin olun ne Rize asansr olur ne bize brakrlar bunu.
    • Memento mori

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt emrahtuna Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    metin kaya ne kadar oy ald bilen var m
    Bir nceki sayfaya bakabilirsiniz.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

emrahtuna - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.02.2017
    Nereden
    stanbul
    Ya
    29

teekkr ederim..
    Bir nceki sayfaya bakabilirsiniz.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

bilemiyorum o saynn mevcut adaylar beenmeyenler tarafndan atlm olma ihtimaline veriyorum,
    ya da yanllkla atamadklarn dnmek istemiyorum diyeyim.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

7can61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    26.05.2008
    Nereden
    Ankara
    Ya
    36

Alnt sasone Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Bakn halen olay ana noktasndan karyorsunuz,Muharrem Usta blgedeki tm ehirler ve insanlar ile iyi ilikiler iinde olmamz gerektiini anlam,bunun da sorumluluunun Trabzon ehrine dtnn farknda,ben de ayn fikirdeyim.
    Muharrem Usta,Samsunspor ile olan sknty zmek iin de urat,aradaki buzlar eritti,hazrlk manda yllarca birbirlerine kfreden insanlar ayn tribnde ma izleyecek noktaya tad.
    orum ile iki Trkiye Kupas mandaki tm gelirleri orumspor'a brakt.
    Ardahan ile oynadmz mata Ardahanspor taraftarn yamurda slanmamas iin stadn en gzel tribnnde arlad.
    Gmhane ile de ayn ekilde bir btnlk abas.
    Erzurum ile ma yaptmzda da ayn hassayiyeti korudu.
    Frsat olsa Ordu,Giresun,Bayburt,Erzincan,Artvin ve Trabzon ehri ile kltrel ve ticari etkileimi olan,Trabzon'un hinterlandndaki tm ehirler ve insanlar iin yapar.
    Trabzon ehrine tarihin ykledii misyonu anlam bir Trabzonlu olarak bunu yapmas gerekli,Trabzonspor Bakan olarak bu frsatlar deerlendirmesi doru olan.

Siyasi bir sebeple yle bir korkusu olsa emin olun ne Rize asansr olur ne bize brakrlar bunu.
    Hi sanmyorum, ayrca ok dnyordu da bu durumu neden 1 sene beklemi giderayak yapm bu aklamay. Brakn canm ltfen.

Kimseyle dost filan olmaz zorunda deiliz, Rize de sevmez Samsun da sevmek zorunda da deil. Rekabet sz konusudur burada ma yapyoruz yeniliriz yeneriz.

Usta kendi kulbn bartramam ki gitsin Samsunu rizeyi bartrsn.

Reklam kokan hareketler bunlar.

Ayrca Bursa demez mi ne demek lan tevik pirimi bize mi kastnz var demez mi?

Ustann diyebilecei tek ey bir kulp bakan olarak, kazanmak iin ktk her ma gibi ve olmad. Rize iin zgnz bu bizim elimizde olan bir durum deildi.

te bu kadar.

yelik tarihi
    13.11.2010
    Nereden
    Bursa

Alnt 7can61 Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hi sanmyorum, ayrca ok dnyordu da bu durumu neden 1 sene beklemi giderayak yapm bu aklamay. Brakn canm ltfen.

Kimseyle dost filan olmaz zorunda deiliz, Rize de sevmez Samsun da sevmek zorunda da deil. Rekabet sz konusudur burada ma yapyoruz yeniliriz yeneriz.

Usta kendi kulbn bartramam ki gitsin Samsunu rizeyi bartrsn.

Reklam kokan hareketler bunlar.

Ayrca Bursa demez mi ne demek lan tevik pirimi bize mi kastnz var demez mi?

Ustann diyebilecei tek ey bir kulp bakan olarak, kazanmak iin ktk her ma gibi ve olmad. Rize iin zgnz bu bizim elimizde olan bir durum deildi.

te bu kadar.
    Rize ile ilgili konuyu spiker sordu,en zldm konulardan biri olarak anlatt,burada zaten Rize'nin yenilmesi veya kme dmesi sebeplerini sahadaki rekabeti konumuyor,insanlar birletirici bir sebep olmas gereken futbol yznden her trl kader birlii yaptn insanlar birbirlerine dman oluyor,gereksiz bir olay,srtmeler,kalpler krlyor.
    Bunu zmek isterken durumun daha kt hale gelmesi adam zm,beni de zd ama herkesten ayn olgunluu bekleyemezsin.

Zaten sorunda burada rekabeti sahada ve tribnde yaayp,ma sonunda olaylara olduu gibi bakabilsek,Rizeliler bize sitem etmez,bir mala kme dlmez derlerdi.
    Bursallar bu aklamalardan neden rahatsz olsun?Bir takmn bakan,son mata takmn sportif olarak motivasyon kaybndan dolay hakszlk olmasn diye motive etmeye alm,bundan doal ne var,Bursa kendi sahasnda G.Birlii ile berabere kalsa zaten bu konularla bizim bir alakamz olmayacakt.Bursallar bu aklamalara sevinmitir bile,onlar da takmlarnn adam gibi mcadele sonras ligde kaldklarna inanyorlar zaten.

Trabzon ehri bu konularda yapc olmak zorunda,dediim gibi tarihi bir misyon bu,kaderin ykledii bir grev,bu gerekten kaamazsn.
    Konu sasone tarafndan (09.04.2018 Saat 17:41 ) deitirilmitir.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Alnt arcadia Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Hi endie verici deil bence....

Geersiz oyda demokratik bir haktr.....

Bende oyumu hi bir adaya vermedim. M. amil Ekinci'ye verdim......

" 1 oyla kaybetse sorumlu sensin" diyen bir arkada oldu akayla kark bana... Dedimki : 1 oyla kaybederse sorumlu ben deil Sayn Aaolunun kendisidir....
    Adam aidatn yatrmad yahu kendine oy kullanamad......

Bir sknt daha var aslnda. Burada Aaolu'na oy vermediim iin beni eletiren arkadalar 1 sene sonra baarsz olunca neden oy verdin diye eletiriyorlar....
    Neredenmi biliyorum.... Sayn Muharrem Usta'ya oy verirken %90 arkadaalrm benim gibi dnyordu. imdi bu adama oy verdinizde byle oldu diyorlar...

Onun iin geersiz oyda bir haktr , demokratik bir tepkidir..... Bir protestodur.....

Geen seimlerde bu kadar kmad dikkat ederseniz. nsanlar gayet ne yaptn bilir halde oy verdiler..topu topu 1690 kii idik yahu....
    yelerin sadece %6 s geldi oy vermeye....

Bence eletirilmesi gerekende budur...
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Alnt Faik Ylmaz Nickli yeden Alnt Mesaj gster

" 1 oyla kaybetse sorumlu sensin" diyen bir arkada oldu akayla kark bana... Dedimki : 1 oyla kaybederse sorumlu ben deil Sayn Aaolunun kendisidir....

Bir sknt daha var aslnda. Burada Aaolu'na oy vermediim iin beni eletiren arkadalar 1 sene sonra baarsz olunca neden oy verdin diye eletiriyorlar....
    Neredenmi biliyorum.... Sayn Muharrem Usta'ya oy verirken %90 arkadaalrm benim gibi dnyordu. imdi bu adama oy verdinizde byle oldu diyorlar...

Onun iin geersiz oyda bir haktr , demokratik bir tepkidir..... Bir protestodur.....

Geen seimlerde bu kadar kmad dikkat ederseniz. nsanlar gayet ne yaptn bilir halde oy verdiler..topu topu 1690 kii idik yahu....

Ben hak asndan deil de hata anlamnda sylemitim. Yani nasl yaplr diye. Yoksa genel seimlerde de oy vermeyebiliyor insanlar bu da demokratik bir hak sonu olarak

yelik tarihi
    16.10.2017
    Nereden
    Bursa
    Ya
    27

Ben hak asndan deil de hata anlamnda sylemitim. Yani nasl yaplr diye. Yoksa genel seimlerde de oy vermeyebiliyor insanlar bu da demokratik bir hak sonu olarak

mrKaradeniz61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    14.09.2015
    Nereden
    Trabzon

Muharrem ustann rize hakknda yapt aklamalar ok ac.Kendi i ve siyasi hayatn dnp byle mantkd,talihsiz aklamalar hibir Trabzonspor bakann yakmayacak cidden.Kendisine yazklar olsun diyorum.Aaolu bakana ise tek szm yalvaryorum u tesislere menager felan sokmayn ltfen.

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    08.02.2008
    Nereden
    stanbul
    Ya
    39

...

...
    nallah yeni ynetim dedirtmez bu szleri...

Sefer Asan - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    27.05.2008
    Nereden
    Fransa
    Ya
    27

u karlkl konumay gerekletrimi iki kii birlikte, el ele ynetime talip olabiliyor ve oy alyor.

byle bir rezillik olamaz yaaa
    Yok aga yok, ben bosuna "Oflu baskan istemiyorum" demiyorum 161% Oflu olmama ragmen
    Senol Gnes ---> q7 ile sonsuza dek ///////\\\\\\\ Biz -----------------> Trabzonspor ile sonsuza dek
    Aradaki fark budur, SGciler'e duyurulur

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)