Sayfa 4 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 76 ile 100 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Merhaba ben Ozan GÖZAÇAN 1985 yýlýnda Hakkari de doðdum . Aslen Trabzon / Beþikdüzü / Kýzýlaðaç daným . Babamýn mesleði sayesinde sýnýfdaki tek Trabzonsporlu çoçuk olarak büyüdüm. Girne Amerikan Üniversitesi Yönetim Biliþim Sistemleri (MIS) mezunuyum þu anda Antalyada özel bir firmada Að ve Network güvenliði uzamaný olarak görev yapýyorum . Foruma 2005 yýlýnda @Cabri61 kullanýcý adlý ( Olgun Cabri ) kardeþim arkdaþým dostum sayesinde üye oldum . Uzun zamanlar yazmadým pek sadece okudum bunda üniversiteyi kýbrýsda okumamýn ve oradaki mükemmel internetin de emeði vardýr ayrýca bugüne kadar geçen seneki Antalya maçý dýþýnda bir etkinliðe katýlamadým. En kýsa zamanda elimden gelirse bir etkinlikde sizlerle tanýþmayý çok istiyorum . Eski kullanýcý adým Yoldas dý .
    Sistem ve network merakým var ayrýca uzun yýllardýr edebiyat üzerine çalýþmalar yapýyorum evliyim ama daha baba olmak nasip olmadý
    Her zaman takip ettiðim onca kiþi var burada kýzdýklarýmda off ya dediklerimde var ama buranýn en güzel yanýda bu Seviyorum Seni BMN
    Konu Ozan Gözaçan tarafýndan (12.03.2018 Saat 10:53 ) deðiþtirilmiþtir.
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Süper, mutlaka uðramaya çalýþacaðým... Hem senin için hem de bir okur olarak...

Görüþmek üzere...
    Gel abi her zaman beklerim
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

Tokat Ýl Temsilcisi
    Kamil Çakmak - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tokat
    Yaþ
    58

Merhabalar güzel aile dostlarý...
    Tokat Erbaa'lýyým. Halende Erbaa da yaþamaya devam etmekteyim.
    Mali Müþavirlik yapmaktayým. 1977 yýlýndan beri 41 yýldýr Trabzonspor'luyum.
    Bir kýzým bir oðlum var . Kýzým Ýstanbul Kültür Üniversitesinde 1. sýnýf öðrencisi. Oðlum Efe Lise 2 ye gidiyor. Her ikiside Trabzonspor'lu tabikide.
    Burada Güzel deðerli renktaþlar la taþýma fýrsatlarým oldu çok kere. Burasý bir aile gibi oldu her zaman hala da Aile olarak devam etmekte.
    BMN ile tanýþmam ilginç olmuþtu. sanal ortamda okey oynuyordum. Karþýmda oturan ortaðým da Ts li idi. Oyun oynarken Ts lilikten bahsederken birbirimizle renktaþ olduðumuzu öðrendik. Bana o söylemiþti. "BMN var abi oraya üye ol. Çok iyi yer" falan diye.

Hepinize selamlar Sevgiler...

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Alýntý zeki gursoy Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýsmail abinin oðlumusun....

Evet abi onun oðluyum. Yazýn Dereçatý'nda tanýþmýþtýk galiba
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Evet, babana selamlar....
    Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Evet abi onun oðluyum. Yazýn Dereçatý'nda tanýþmýþtýk galiba
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Mehmet BAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Merhaba
    Ben Mehmet
    1985 Ýstanbul doðumluyum aslen Trabzon-Maçka lýyým
    Ýstanbul'da yaþýyorum
    Bmn ile 2006 yýlýnda tesadüfen çarþý izninde internet te buldum
    Ufacýk Bir MAÇKA Deresiyim Ama Doðrudan Denize Akarým...
    NORTHERNER
    RUHSUZ VE ONURSUZ TAKIM ÝSTEMÝYORUM

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    38

12794835_10153985028309264_7434438343179573134_o.jpg

Selamün aleyküm canlar!

Adim Mehmet Silik. Nickname'de ki Fatih Ismini kücükken annem koymustu ve ikisini bir arada kullanmayi severim. Eski nickim Kral Memocan.

12 Nisan 1986 Almanya/Köln dogumluyum. Odur budur ömrümüz burada gecmekte. Memleketim TRABZON/Macka/Temelli Köyü (eski adiyla Ayene). 1 bucuk seneden beri evliyim ve esim de OSMANIYE/Kadirli ve DENiZLi/Sarayköy'lüdür. Böylece 3 Deniz'i de birlestirmis olduk Okul hayatima girmiyorum yoksa cikmasi cok zor oluyor. Kamu sektöründe calisiyorum. Isim geregi üniversite ögrencilerine Köln'de yurtlarda kalacak yer ayarliyorum. Kira kontrati vs. Dünyanin her yerinden ögrencilerle calisiyorum ve hicbir zaman sikici olmuyor. Yeni insanlar, yeni hayatlar ve yeni kültürler. Ögrencilere hayatlarinin bu cok önemli döneminde yardimci olabilmek cok güzel bir duygu. Esim ise Psikoloji bölümünü okudu ve yüksek lisansini rehabilitasyon bilimleri dalinda yapiyor. Insallah bu ayin sonunda o da okul hayatini basariyla sonlandirir. Coluk cocuk simdilik yok. Insallah ilerde olur Futbol izlemenin ve bir Trabzonspor'lu olarak bunu iliklerime kadar yasamanin haricinde film/dizi izlemeyi, konsol veya bilgisayar oyunlari oynamayi, gezmeyi/seyahat etmeyi, kitap okumayi ve yemek yapmayi (özellikle yemesini ) cok severim.

BMN ile tanismam cogu renktas gibi Google üzerinden oldu. Ilk bilgisayarimi 1997'de almistim lakin 2004'e kadar Internet baglatmamistik. Artik ne kadar korktuysak O zamanlar forumlara üye olmak ve orada zaman gecirmek cok yaygindi. Tabi simdi ki gibi akilli telefonlar da yoktu. Millet genellikle MSN üzerinden irtibata geciyordu. BMN'yi bulduktan sonra birakmak istemedim tabi. Böyle kaliteli bir olusumun icine girip ve bu aile ortaminin müdavimi olmak biraz zamanimi aldi tabi. Özellikle 2010-2011 senesinden itibaren daha da yogun girmeye basladim foruma. Kisa bir süre yöneticilik de yaptim ama maalesef hayatimda daha yerine oturmayan taslar oldugu icin pek vakit ayiramayacagimi düsündügüm icin bayragi baska bir renktasa devretmek istedim. Simdiye dek maalesef buradaki renktaslarimdan hicbiriyle reelde tanisip görüsme firsatim olmadi. Bu tabiki cok büyük bir eksiklik. Umarim en kisa zamanda bu eksikligi de giderebilirim.

Bu güzel ailenin bir bireyi oldugum icin gururlu ve mutluyum. Cok yasa Trabzonspor, cok yasa BMN!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Þampiyonluk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Alýntý Ozan Gözaçan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba ben Ozan GÖZAÇAN 1985 yýlýnda Hakkari de doðdum . Aslen Trabzon / Beþikdüzü / Kýzýlaðaç daným . Babamýn mesleði sayesinde sýnýfdaki tek Trabzonsporlu çoçuk olarak büyüdüm. Girne Amerikan Üniversitesi Yönetim Biliþim Sistemleri (MIS) mezunuyum þu anda Antalyada özel bir firmada Að ve Network güvenliði uzamaný olarak görev yapýyorum . Foruma 2005 yýlýnda @Cabri61 kullanýcý adlý ( Olgun Cabri ) kardeþim arkdaþým dostum sayesinde üye oldum . Uzun zamanlar yazmadým pek sadece okudum bunda üniversiteyi kýbrýsda okumamýn ve oradaki mükemmel internetin de emeði vardýr ayrýca bugüne kadar geçen seneki Antalya maçý dýþýnda bir etkinliðe katýlamadým. En kýsa zamanda elimden gelirse bir etkinlikde sizlerle tanýþmayý çok istiyorum . Eski kullanýcý adým Yoldas dý .
    Sistem ve network merakým var ayrýca uzun yýllardýr edebiyat üzerine çalýþmalar yapýyorum evliyim ama daha baba olmak nasip olmadý
    Her zaman takip ettiðim onca kiþi var burada kýzdýklarýmda off ya dediklerimde var ama buranýn en güzel yanýda bu Seviyorum Seni BMN
    Ozan, ne zaman evlendin?

Vay be, zaman ne kadar çabuk geçiyor. Daha dün Kurti'nin cafede Counter Strike oynuyordunuz.

Yönetim Kurulu

Halit M. MOLLASALÝHOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Halit M. Mollasalihoðlu, 81 Of.
    Ellerinizden öper bir evladýmýz var, Ýstanbul Bahçeþehir ikâmet.
    Yýllardýr Bilgi Teknolojileri þirketlerinde satýþ, proje yönetimi ve operasyon görevlerinde bulundum.
    Halen devam ediyorum.
    Babadan Trabzonsporluyum, Küçük Orhan'ýn Aston Villa'ya attýðý gol en büyük özlemimdir her zaman.
    Þimdiki Trabzonspor anlayýþýný çok sevmiyorum, ligi de sevmiyorum, Türk Futbolunun geleceðini de karanlýk görüyorum ama yârdan geçilmiyor iþte.
    Çalýnan þampiyonluðun üzerine "profösyonel taraftarlýk" kariyerime ara verdim, artýk amatör takýlýyorum.
    Trabzonspor taraftarlýk kavramlarý üzerine tek sevdiðim çatý BMN.
    Az da olsa hizmet verebilmenin gururunu yaþýyorum.
    Doðru Trabzonsporlularý, gerçek sevdalýlarý hep burada tanýdým.
    Hepinize kucak dolusu sevgiler, sonsuz teþekkürler...
    https://twitter.com/HalitOF

Trabzonspor bir çember gibi, her noktasýnda baþlayan ama asla bitmeyen - Dik oyna

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Merhabalar. 1981 Of doðumluyum. Çocukluðumun bir bölümünü Of'ta yaþadým, Istanbul'da ikamet ediyorum evliyim, 8 yaþýnda kýzým var. Ticaretle uðraþýyorum. Trabzon bir sevda, Trabzonspor ise destandýr hayatýmda onsuz olmaz. BMN'ye katýlýmým 2004 yýlýnda oldu, nasýl olduysa kullanýcý adým ve þifreyi unuttum 2007 yýlýnda tekrar üye oldum. BMN aktivitelerinde çok deðerli arkadaþlýklar edindim, ayný renklere sevdalý olduðum insanlarla dertleþmek moral veriyor bana.
    Herkese selam ve sevgilerimle.

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Alýntý bkandil Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ozan, ne zaman evlendin?

Vay be, zaman ne kadar çabuk geçiyor. Daha dün Kurti'nin cafede Counter Strike oynuyordunuz.
    Sorma abi ne vardý þimdi Kurtinin orada counter oynadýðým yaþlarda olsaydým 2.5 sene oldu abi evleneli ...
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

Merhaba,
    1974 Yomra/Trabzon doðumluyum.
    Ýlkokul 5 e kadar Fatih Ýlköðretim. Sonra 1985-1992 arasý Samsun. 1992- sonrasý üniversite için
    Ýstanbul’a geldim burada kaldým hayat þartlarý gereði.
    Evliyim ve 1 kýz çocuðum var.
    Bir kamu üniversitesinde çalýþýyorum.

Forumla ilk tanýþmam nasýl tam hatýrlamýyorum. Hatýrladýðým olay ise
    2011 Kocaeli deplasmanýnda stada girmek için biletlerimizle sýra beklerken
    Kendi taraftarýmýzdan biri önümüze geçip kapýlarý kýrmýþ idi. Oradaki kiþiyi foruma þikayet etmiþ idim öyle
    baþlamýþtý iyice burayý takibim.

2011 den sonra futbol da TS da Türkiye ligi ve milli takýmý da çok birþey
    ifade etmiyor bana. Elbette TS taraftarlýðým ve sevgim baki. Burada kanýmca iyi insanlar var . Daha da iyi olmasý dileðiyle.

Selam saygýlar herkese.
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Selamlar,

adým Ýbrahim Altýntepe. 28.03.1990 Almanya doðumluyum. Frankfurt ve Fulda þehirlerinin tam ortasýnda olan Wächtersbach kasabasýnda ikamet ediyorum. Memleket Akçaabat/Demirci Köy, Çatýrdað da diyorlar.

BMN'ye üye olduðum 2007 yýlýndan beri buralardayým ve hiç ayrýlmadým. king-ibo nickiyle üye olduðumda geliþigüzel ergen ergen mesajlar atýyordum. Almanya'da yaþadýðýmdan dolayý doðal olarak hiç Türkçe eðitimi almadým. Türkçemi burada geliþtirdim diyebilirim.

Ýlk üye olduðum sýralarda okulumu yeni bitirmiþtim ve iþsizdim. Trabzonspor'dan kafamý kaldýrmýyordum. O zamanlar, zaten okuma kafasý da yok bende diyerekten mesleki eðitim yapmaya karar verdim ve inþaat elektrikçisi olarak eðitime baþladým. On saatin üzerinde çalýþtýktan sonra en büyük zevkim foruma girip ona buna ota mota yorum yapmaktý. Kim olduðunu hatýrlamýyorum ama beni o dönem birisi fena bozmuþtu burada saçma bi mesajýmdan dolayý. Nickim ile alay ederek iyice örselemiþti beni. O an benim için adeta bir dönüm noktasý olmuþtu ve harýl harýl Türkçe çalýþmaya baþlamýþtým. Kendimi ifade etmekte zorlanmýyorum artýk. Allah razý olsun o kiþiden.

Foruma üye olduðumdan beri geçen dile kolay 11 sene içinde mesleðimi bitirdim, inþaattan sanayi elektroniðine geçiþ yaptým, babamýn çalýþtýðý fabrikada sanayi elektrikçisi olarak iþe baþlayacaðým yakýnda. Evli deðilim, çoluk çocuk falan da yok, buradaki bir çok kiþinin aksine. )

Buranýn istediðimle kafa bulabileceðim ve ona buna sataþacaðým sanal bir yer olmadýðýný, aksine son derece seviyeli insanlarýn bulunduðu bir ortam olduðunu farkettiðimden beri buralardayým. Buranýn ciddiyeti hoþuma gidiyor diyebilirim.

Bir arada oturup çay bile içmiþiliðim olmayan insanlarla dolu olan bu ortamda bir çok arkadaþlýklar edindim, ayný duyguyu paylaþtýðým onlarca abi kardeþ ile tanýþtým. Düþünce yapýmý, dünya görüþümü yüzde yüz deðiþtiren þike sürecinde bu insanlarla birlikte mücadele ettim. Olmazsa olmazlarýmdan biri oldu artýk bu forum. Allah ayrýlýk vermesin bizlere.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Alper Calik - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    49

@ibrahim harikasýn. Mesleðinde kendini daha da geliþtirmen ve iyi yerlere gelmen dileðiyle. Almanya kendini geliþtirmek isteyenler için çok uygun. Sürekli öðren çalýþ.

Selamlar.
    Ýyi ki varsýn TRABZONSPOR

Kemence_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Merhaba;

Ben Murat Elmas aslen Trabzon / Akçaabatlýyým, babamýn memuriyeti dolayýsýyla gurbetler de büyüdüm, Þuan da Kocaeli'de ikamet ediyorum. Evli ve 2 çocuk babasýyým.

BMN ailesinde olmaktan dolayý mutluyum..

Sayg.
    61

ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Alýntý Alper Calik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    @ibrahim harikasýn. Mesleðinde kendini daha da geliþtirmen ve iyi yerlere gelmen dileðiyle. Almanya kendini geliþtirmek isteyenler için çok uygun. Sürekli öðren çalýþ.

Selamlar.
    Iyi dileklerin için teþekkür ederim abim, emek harcamayana dünyanýn hiç bir yerinde ekmek yok.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

Semih GÜL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    40

Merhabalar;
    Semih (TS), Semih GÜL , 35 yaþýnda bursa da yaþýyorum.
    Hiç trabzona gelmedim, ama Trabzonspor luyum.Allah'ým kýsmet eder ise arabaya bordo mavi kaplama yaptýrýp kornayý patlatýp geleceðim bir gün konvoy ile diye umut ediyorum.
    Bursa da otomotiv yan sanayine çalýþýyorum, evliyim 2 kýz evladým var .
    her zaman kapý gönül dostlarým sizlere kapým açýk, uðramak isterseniz.
    saygý ve sevgilerim ile,
    38 yýldýr olduðu gibi yine buradayýz,
    Küllerinden doðmaný bekliyoruz...?
    " Gülüþümüzü astýk intehar koðuþlarýna,ya ölelim yada görelim artýk...?.."

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

@ibrahim

Ýbocan oturup bi çay içmiþliðimiz yok ama seni pek severdim yazýný okuyunca daha çok sevdim habarýn olsun

Bu ara da Fulda yý ben sadece lastik markasý zannederdim þehirmiþ þaþýrdým
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    U.Sadýkoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Herkese merhaba.

Uður Sadýkoðlu. 1991 Ýstanbul doðumluyum, aslen Ofluyum. Avukatlýk yapmaktayým.

Þu anda Birleþik Krallýk/Swansea 'de yaþýyorum. Swansea Üniversitesinde Uluslararasý Deniz Hukuku alanýnda master yapmaktayým ayný zamanda bir hukuk bürosunda çalýþýyorum.

BMN'ye künyede gördüðünüz üzere 2004 yýlýnda katýldým. Burada büyüdüm desem yeridir Trabzonsporlu olmanýn ötesinde taraftarlýk olgusunun nasýl reele döküldüðünü burada öðrendim. Burada tanýþtýðým insanlarla sayýsýz acý, tatlý, çileli anýlarým var hepsini hatýrladýðýmda her zaman yüzümde bir tebessüm oluþur kýsaca özetleyecek olursam; Trabzonspor'un iyi ki BordoMavi.Net'i var!
    "When you start supporting a football club, you don't support it because of the trophies, or a player, or history, you support it because you found yourself somewhere there; found a place where you belong.”

PortoDeGalinhas - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Selamlar

Serdar SATAN. 1989 yýlýnda Samsun da doðdum, memleketim Vakfýkebir-Trabzon,Ýstanbul da yaþýyorum.
    Özel bir þirkette yaklaþýk 3 yýldýr Gemi mühendisi olarak çalýþmaktayým.

Ýlk üyeliðimi ne zaman aldým hatýrlamýyorum ama o zamanlar genelde yorumlarý okuyanlar grubunda yer aldýðým için çok fazla aktif deðildim, bu üyeliðimi de 2014 yýlýnda Brezilya da 1 hafta kaldýðým ve hayran olduðum küçük bir kasabada oluþturdum. O yüzden kullanýcý adýmý o þehrin ismi olarak belirledim.

Genel olarak zaten farklý insanlarýn görüþlerini okumaktan oldukça zevk alan biriyim, burasý da internet ortamýnýn en güzel forumlarýndan birisi bence. Gerçekten çok zeki ve futbolu iyi bilen insanlar var. Onlarýn yorumlarýný okurken gazete de bir futbol köþe yazýsý okur gibi hissediyorum. Burada tek sevmediðim kullanýcý tipi , hatta forumla ilgili tek sevmediðim þey Trabzon da ki taraftara sürekli bir hakaret etme modunda olan ve siyasi görüþleri üzerinden tartýþma çýkarýp Trabzonsporu bu pisliðe bulaþtýran insanlar. Çünkü benim hayalimdeki Trabzonspor hep taraftarý tek yumruk olabilmiþ Trabzonspor dur. Kazanalým, kaybedelim hiç önemli deðil. Kazandýðýmýzda hep beraber sevinelim, kaybettiðimizde ise birbirimizde yanlýþý aramayalým, aksine doðruyu birbirimizde bulalým. Bu yüzden taraftarý ayrýþtýran insanlara karþý biraz önyargýlýyým maalesef.

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

tanýtým bilgilerini sol tarafta okuduðum bir çok dostun geçmiþini okuyunca
    yýllarca ayný ilçede oturup hiç bilmediðim bir sokakta bulmuþ gibi oldum kendimi
    þimdi o sokaklarýda öðreniyorum.
    dostlar buradaki mesajlar o kadar deðerli ki.
    iyi ki varsýnýz.
    BMN KOCAELÝ

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

selamunaleykum
    1983 eminönü doðumluyum
    aslen araklýlýyým, köyümüz samsun atakumda, doðma büyüme pendikliyim, evlendik haným köylü olduk kocaeli çayýrovada yaþýyorum. (tam göçebe ) BÝZE HER YER TRABZON

fanatik TS lu babama raðmen
    6-7 yaþlarýnda tanjuyu tutuyorum derken gs yi tutmuþum.
    Allaha þükür aslýmýza dönmüþüz.

forumu 2005 ler den beri takip ediyorum Taner Gündoðdu (dedelerimiz amca çocuðu, biz emice uþaklarýyýz)
    vasýtasýyla çok sonralardan üye oldum.

senede 1 defa Trabzona maça gitmeye çalýþýyorum.

istanbula her geldiðinde yanýndayýz inþaAllah.

hobi olarak spor yöneticiliði de okudum

düzenli olarak cuma günleri 22:15 de pendik aydýnoralda maçýmýz var

ElektronikTeknikeriyim
    Tübitak da çalýþýyorum

saygý ve sevgi ile.......

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ýsa Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    selamunaleykum
    1983 eminönü doðumluyum
    aslen araklýlýyým, köyümüz samsun atakumda, doðma büyüme pendikliyim, evlendik haným köylü olduk kocaeli çayýrovada yaþýyorum. (tam göçebe ) BÝZE HER YER TRABZON

fanatik TS lu babama raðmen
    6-7 yaþlarýnda tanjuyu tutuyorum derken gs yi tutmuþum.
    Allaha þükür aslýmýza dönmüþüz.

forumu 2005 ler den beri takip ediyorum Taner Gündoðdu (dedelerimiz amca çocuðu, biz emice uþaklarýyýz)
    vasýtasýyla çok sonralardan üye oldum.

senede 1 defa Trabzona maça gitmeye çalýþýyorum.

istanbula her geldiðinde yanýndayýz inþaAllah.

hobi olarak spor yöneticiliði de okudum

düzenli olarak cuma günleri 22:15 de pendik aydýnoralda maçýmýz var

ElektronikTeknikeriyim
    Tübitak da çalýþýyorum

saygý ve sevgi ile.......
    gs maçýnda tanýþtýk.

Çok da memnun oldum. Selamlar
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    gs maçýnda tanýþtýk.

Çok da memnun oldum. Selamlar
    ve aleykumselam

bende çok memnun oldum

bir de o gol galibiyet golü olaydý )
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Ýsa Gündoðdu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ve aleykumselam

bende çok memnun oldum

bir de o gol galibiyet golü olaydý )
    Kýsmet deðilmiþ abi. Galibiyetli bir deplasman da yaparýz merak etme.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)