Sayfa 1 Toplam 5 Sayfadan 1 2 3 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Standart BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

Herkese merhaba,

BMN YK olarak dedik ki "BMN Tanýþma Baþlýðý | Yeni Üyeler Buraya!" baþlýðý 04.06.2004 yýlýnda açýlmýþ ve 14 yýl bu baþlýðý kullanarak kendimizi tanýtmýþýz.

Dile kolay 14 yýlda neler olur neler...

En baþta 2004 yýlýnda doðanlar bugün foruma üye bile olmuþtur.

BMN forum ailesi olarak bugün itibariyle tanýþýklýklarýmýzýn azaldýðýný da düþünerek sil baþtan yeniden birbirimizi tanýma vaktidir diye düþündük...

Haydi herkes kendini bir tanýtsýn...

Benden baþlayacak olursak;

35 yaþýndayým... BMN ile ilk tanýþtýðýmda 16 yaþýnda idim...
    Ýlk olarak Ýstanbul Aksaray'da yapýlan bir toplantýya fiilen katýlmýþtým.
    BMN Yahoo Group sürecinden beri buradayým.
    Aslen Trabzon, Maçkalýyým... Ýzmir'de yaþýyorum...

Sevgiler...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bmn'den Ýstanbulda ikamet eden halaoðlu vasýtas ile tanýþtým.... ( Augustus)

Özellikle Trbzon ,Ýstanbul ve Ankara'dan çoðunluðu olmak üzere bir çok deðerli arkadaþ edindim......

Ýlk Organizasyonum yanlýþ hatýrlamýyor isem 2006 yýlýndaki Ýftar Organizasyonu idi.....

Trabzon Merkez'de yaþýyorum....

Kitap Okumayý severim , narkotik ölçüde çay müptelasýyým.....

saygýlar hürmetler.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

2005 yýlýnda BMN'ye katýldým. BMN'yi bulmadan önce böyle bir oluþumun ihtiyacýný, hakkýmýzý savunacak bir mecra ihtiyacýný derinden hissediyordum. Bu ailenin bir bireyi olmaktan mutluluk duyuyorum. Ýstanbul'da yaþýyorum. Aslen Trabzonluyum. Trabzonspor gibi sýrf Trabzon deðil, tüm ulusun gönlünde bir kulübü tutmaktan gururluyum
    Konu Travelair tarafýndan (08.03.2018 Saat 14:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

@alper* dostum ne iyi ettin eski site görseli için teþekkürler
    benim BMN ile tanýþmam
    Rize'li bir teknik eðitim fakültesi stajyeri sayesinde olmuþtu.
    bilekliðini gördükten sonra muhabbet edip tanýþmýþtýk (Barýþ Demirer ) belki tanýyan vardýr.
    BMN de pek çok arkadaþým oldu , çoðu ile uzun yýllardýr görüþüyorum da.
    forum da takip ettiðim bir çok deðerli dost var
    hep derim yine yazayým
    BMN bir halk kütüphanesi bir dost kýraathanesi gibi
    dostlar hep burada var ben siteye girince canlarýn arasýna katýlýp onlarý dinliyor ve konuþuyorum gibi oluyor.
    BMN yaþayan bir dünya
    BMN KOCAELÝ

Mert' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Bendeniz Mert Tosun. Þuan 22 yaþýndayým. Üniversite için Ýstanbul’da ikamet etmekteyim.
    Foruma en genç kaydolan kiþilerden olabilirim sanýrým 2008’de 12 yaþýnda kaydolmuþum.
    2012’den beri forumda aktif olarak bulunuyorum. Trabzonluyum. Kuzenim de foruma üye.(Tunç Tosun)
    Henüz BMN’de bir etkinliðe katýlamadým ama ilk fýrsatta katýlacaðým.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    37

1986 Çanakkale/Çan doðumluyum. Aslen Trabzon'un Çarþýbaþý ilçesindeniz. Foruma 2007 yýlýnda kardeþim @Samet Berber 'den görüp üye oldum. Ben YK oldum o hale üye kaldý hahaha (þaka tabi). Üniversiteyi Trabzon'da okudum. 2012-2018 arasý Ankara'daydým. Þu sýralar Erzurum'da devam ediyorum. Yolu düþen olursa beklerim.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

85 Ankara doðumluyum, aslen Of/Kucuhol. Foruma nasýl üye olduðumu hatýrlamýyorum ama ilk baþlarda hiç yazmýyordum, sadece okuyordum. @Faruk BERBER bile YK oldu, ben hala dandik üye, neyse (þaka deðil) . 19 Mayýs Üni. mezunuyum, kamu kurumunda çalýþmaya devam ediyorum. Çok fazla organizasyona katýldýðým için ilk olaný hatýrlamakta zorlandým ama sanýrým 2016 yýlý Ýftar Org. idi.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Mert M. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Merhaba, adým Mert Maya. 1987 Trabzon doðumluyum. Aslen Ýzmir - Dikili'yim. 2005 yýlýndan beri Ýstanbul'da yaþýyorum. Evliyim.
    BMN'ye 2006 yýlýnda kayýt oldum. O gün bu gündür internet tarayýcýmýn "Sýk Kullanýlanlar" bölümünde en üst sýralardadýr. Çok sýk yorum yapmasam da düzenli olarak her gün takip ederim. Vazgeçilmezim oldu diyebilirim. Pek güncel olmasa da, pek çok organizasyona icabet ettim. En sonuncusu 2016 yýlý Ýftar Organizasyonu'dur. Herkese selamlar...
    Konu Mert M. tarafýndan (08.03.2018 Saat 16:26 ) deðiþtirilmiþtir. Sebep: Ýmla hatasý
    Fanki tonki zonki...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Burada kendini tanýtanlara güzel bir BMN kimlik kartý yakýþýr ey BMN YK!
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Merhabalar dostlar. Faideli bir baþlýk olmuþ

1989 Ýstanbul/Beyoðlu doðumluyum. Aslen Trabzon, Akçaabatlýyým. Doðdum büyüdüm, ayný yerde oturuyorum. Evliyim ve bir kýz çocuðum doðmak üzere Allah nasip ederse (Bu mesajý bir sonraki okuyuþumda doðmuþ bile olabilir ).

Foruma 2005 yýlýnda kayýt oldum ve sanýrým 2009 yýlýna dek hep okuyucu olarak kaldým. Ýlk organizasyonuma da 2011 ya da 2010 senesinde katýlmýþtým. Burasý benim evim. Buradakiler de ailemdir. Bunu lafta söylemediðimi de organizasyonlar vasýtasýyla tanýþma fýrsatý bulduðumuz dostlar çok iyi bilir.

Selamlar sevgiler
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

93 Aralýk yani 94 doðumluyum. Aydýn/Sökeliyim. Baba tarafýndan Ordu/Korgan anne tarafýndan Sökenin bi köyündeniz yani yörük. Lise-ilkokul Aydýnda okudum þimdi üniversite için Ankaradayým, Hacettepedeyim.

Forumada Trabzonun maçlarýndan sonra konuþmak, okumak vs için biryer arýyordum nette burasý çýktý karþýma yani þansa burdayým. @Faruk BERBER etkili oldu organizasyonlara katýlmamda. Ýlk organizasyonumu hatýrlamýyorum ama büyük ihtimal maç izlemedir...
    Geldik, Gidiyoruz...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Doðma büyüme Trabzon'luyum. Arafilboy'da büyüdüm.Üniversite için Ankara'ya geldim, geliþ o geliþ...

Mühendisim, savunma sanayinde çalýþýyorum, haberleþme sistemleri üzerine...

2009'da yine bu forumdan bir arkadaþým sayesinde tanýdým forumu...

Foruma üye olmadan önce, Ankara'da maçlara BMN Ankara ile giderdim, o zaman Çakýr kardeþimiz önderlik ederdi organizasyonlara...Bilen bilir...Ankaragüçlülerle birlikte buluþur,maçlara yürüyerek giderdik...
    Güzel de günlerdi...

Ama forumda aktif olup yazmam,þike süreciyle birlikte baþladý, 2010-2011 sezonunda.

O gün bugündür de buradayýz, güzel dostlar edindik...

Herkese iyi forumlar...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Jackdaniels - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ýsmim Selim 1985 Trabzon doðumluyum Mimarým eski üyelerden olmama raðmen yazmayý deðil okumayý tercih edenlerdenim herkese iyi forumlar.
    Bazen cehennem öbür dünya degildir...taraftarlarla cosmus,AVNI AKER\'dir!!!

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

2004 de doðanlar bana amca diyebilirler.siz dünyada yokken biz burda yazýyorduk ey gidi
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Recep Çaltepe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Merhaba, Recep ben.. 2004 yýlýnda foruma üye oldum.. Bir dönem Forum Yöneticiliði yaptým ve akabinde Yönetim Kurulu’nda bulundum.. 2007-2010 döneminde neredeyse gitmediðim deplasman kalmadý.. Þu an Trabzonspor kaynaklý tanýdýðým neredeyse tüm dostlarým bu platform sayesinde oldu..

Aslen Orduluyum, özel bir þirkette eðitimciyim.. Ýstanbul’da ikamet ediyorum.

14 Þubat 1999 tarihinden beri Trabzonsporluyum.. Ondan önce Beþiktaþ’ý ve daha öncesinde de aile takýmý fb’yi tutuyordum..

Hobi olarak (hobilikten çýkýp aðýr takýntý haline geldi) Trabzonspor tarihi ile ilgileniyorum.. 4-5 yýldýr devam ettiðim detaylý bir arþiv çalýþmam var ve ancak yarýsýna gelebildim..
    Konu Recep Çaltepe tarafýndan (08.03.2018 Saat 22:15 ) deðiþtirilmiþtir.

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

ismim selcuk gül
    akcaabat, ugurluluyum
    dogma büyüme viyanada...

ilk hesabim tselcuk61 di

tam ne zaman tanisdigimi hatirlamiyorum,18-19 yaslarindaydim, ilk hesabim bmnín ilk yillar yasadigi geleneksel yaz knock out larinda silinmisdi

hesap gittikden sonra ve 2002 faciasi sayesinde uzaklasmisdik.

fatih ve gökdenizlerle bizde geri döndük.

tanimama google amca sebep olmustu, o zamanlar Trabzonspor aradin mi cikan 1-2 siteden biriydi...
    Konu selcuk tarafýndan (08.03.2018 Saat 23:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

95liyim, Þalpazarlýyým, üni öðrencisiyim þu an Letonya'da Erasmus yapýyorum, foruma 2009 yazýnda Trabzonspor-Maastricht hazýrlýk maçýna link ararken kaydoldum 6-0 yenmiþtik galiba.

Hasan ZAÝMOÐLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    32

Herkese merhaba ... güzel bir baþlýk olmuþ. Ýsim yaþ kayýt olma tarihim zaten yan tarafta mevcut. Bunlara kiþisel olarak kitap-dizi-teknoloji seven Ýngilizce öðretmeni olduðumu ekleyebilirim. BMN ile çeþitli etkinliklere (maç/kahvaltý) katýldým ve çok güzel insanlar tanýdým. Takým Ýstanbul'a geldiði vakit hava alanýnda karþýlama organizasyonlarýnda sýkça yer aldým. Ýmza kýsmýnda yer alan "Çoban Express" nedir diye soracak olursanýz "anlatýlmaz yaþanýr" diyebileceðim bir durumdur. Kiþisel sebeplerden ötürü üniversite döneminde siteden uzak kalmýþ olmam içimde hep bir üzüntü olmuþtur. Velhasýl imkaným el verdikçe buralarda olmaya devam edeceðim. Ýyi ki BMN var.
    Zuðaþi Berepe
    Çoban Express

-Samet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    30

Merhaba Samet ben, 94 doðumluyum , @Arda' ben de Þalpazarlýyým bu arada.Doðma büyüme Bursa'da ve bir süre de Ýstanbul 'da geçti ömrüm.

Kendince haklý sebeplerden ötürü organizasyonlara pek katýlamadým bugüne kadar , þu anda da eðitimimi yurtdýþýnda sürdürüyorum(Yönetim Bilimleri/iþletme Mühendisliði mezunuyum ) sanýrým bir süre daha nasip olmayacak katýlmak

Sinema , yazmak, tartýþmak, eleþtirmek ve analiz etmek , tasarým, müzik , yemek de ilgi alanlarým/ hobilerim olarak sayýlabilr. Karþýt fikirlere açýk , yeniliklere meraklý birisiyim diyebilirim.

Þaka maka ben bile kayýt olalý 8 yýl geçmiþ neredeyse.

Burada bir parantez açmak istiyorum , forumu nasýl bulup kaydolduðumu hatýrlamayamadim ama hiç unutmam , uzun süredir forumda görmediðim birkaç kiþi kayýt yerimde Bursa yazýyor diye ve ilk birkaç mesajým da eleþtiri içerikli olduðu için " þeftali, senin ne iþin var burda , sizin gibi sahte hesaplarýn farkýndayýz " gibi birþeyler söylemiþti. O sýralar Bursayla gerginlik mi vardý arada hatýrlamýyorum ama bu da böyle bir anýmdýr, ön yargýlý olmamak lazým yani

Son olarak ben de burda bulunmayý , burda fikir alýþveriþinde bulunmayý , Trabzonspor'u ki konuþmayý seviyorum.Bundan keyif alýyorum.

Nasýl ki Trabzonspor ' un Türkiye için farklý bir misyonu varsa, BMN 'nin de diðer taraflar gruplarý arasýnda öyle farklý ve daha üst bir misyonu olduðunu düþünüyorum.

Trabzonspor' un ve BMN' nin özlenen zamanlarýna kýsa zamanda ulaþmasý dileklerimle..
    Konu -Samet tarafýndan (12.03.2018 Saat 22:22 ) deðiþtirilmiþtir.
    "We are here to preserve democracy , not to practice it."

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

mikemmel !!! anlatmaya gerek yok görüyorsunuz
    mikemmel !!! anlatmaya gerek yok okuyorsunuz
    BMN KOCAELÝ

BMN Yönetim Kurulu Burak DERELÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Selam Ben Burak DERELÝ,
    Ýstanbul doðumluyum ama aslen Trabzon/Sürmene liyim. Ýstanbul da yaþýyorum. Elektrik, elektronik, yazýlým üzerine ilgiliyim ve þuan bir endüstriyel otomasyon firmasýnda yazýlýmcýyým.
    BordoMavi.Net ile tanýþmam 2007 seneler ama 2009 da üye oldum. BordoMavi.Net i ilk televizyonda maç izlerken tribün pankartlarýnda görmüþtüm. Ýlk BordoMavi.Net etklinliðim yanýlmýyorsam sene 2011 senesiydi. Bir iftar organizasyonuydu ve ilk yüz yüze tanýþtýðým BordoMavi.Net üyesi @Cengiz Çubukcu abimdir.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..

00111101
    BordoMavi.Net
    burakdereli.net

Sanal Yönetici

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Merhabalar arkadaþlar;

Ben Fatih Özkan. Yýllar yýllar evvel BMN'ye bir arkadaþ vasýtasýyla üye olmuþtum.
    Trabzon Havaalaný'nda, ikram þirketinde çalýþýyorum.

BMN bana bir çok bakýþ açýsý kattý. Burada okuduklarým ve gördüklerim sayesinde sýradan olmaktan sýyrýldým. Bu sebeple herkese teþekkür etmek isterim.
    Hamiþ

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Fatih Özkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhabalar arkadaþlar;

Ben Fatih Özkan. Yýllar yýllar evvel BMN'ye bir arkadaþ vasýtasýyla üye olmuþtum.
    Trabzon Havaalaný'nda, ikram þirketinde çalýþýyorum.

BMN bana bir çok bakýþ açýsý kattý. Burada okuduklarým ve gördüklerim sayesinde sýradan olmaktan sýyrýldým. Bu sebeple herkese teþekkür etmek isterim.
    Hangi maç olduðunu hatýrlamýyorum ama sana kaðýt bilet yollamaya söz vermiþtim. Hatýra olarak saklamayý düþündüðüm kendi kaðýt biletim kayboldu/yýrtýldý ve elimde kalan son kaðýt bileti sýrf söz verdiðim için sana yollamýþtým

Ýþte BMNli olmak, hiç görmediðin insana mahcup olmaktan korkup aile gibi hissetmek böyle bir þey
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hangi maç olduðunu hatýrlamýyorum ama sana kaðýt bilet yollamaya söz vermiþtim. Hatýra olarak saklamayý düþündüðüm kendi kaðýt biletim kayboldu/yýrtýldý ve elimde kalan son kaðýt bileti sýrf söz verdiðim için sana yollamýþtým

Ýþte BMNli olmak, hiç görmediðin insana mahcup olmaktan korkup aile gibi hissetmek böyle bir þey
    Unutmak ne mümkün ?
    En güzel yerde saklýyorum.
    Hatta Ýbrahim diye bir arkadaþ da vardý. Liverpool maçýnýn biletini göndermiþti Ýngiltere'den. Ýftar sofrasýna oturacakken gelmiþti bilet... Öyle mutlu olmuþ ve içten dua etmiþtim ki kendisine...
    Elbette Bursa ile oynadýðýmýz Süper Kupa finaline de gidiþimizi unutamam BMN'den arkadaþlarla.
    Hamiþ

Orkun 61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    43

Orkun Þanlýtürk.

Aslen Vakfýkebirliyim.Doðma büyüme Ankara. 38 yaþýndayým.Bilgisayar mühendisi olarak 2-3 özel þirketten sonra bu sene Aralýk ayýndan beri

Kamuda görev almaktayým.2014 yýlýnda foruma üye olmam transfer dönemlerinde forumu takip etmemle baþladý Ankara BMN üyeleri

kardeþlerimle ilk tanýþmamýz Halý Saha organizasyonuyla oldu, sonrasýnda devamý geldi. Tüm dostlara sevgilerle
    Konu Orkun 61 tarafýndan (09.03.2018 Saat 10:28 ) deðiþtirilmiþtir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)