Sayfa 5 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci ... 3 4 5
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 101 ile 115 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

Samet GÜVEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Selamlar.

81 doðumlu, Vakfýkebirliyim. Þike sürecinde kinimi paylaþabileceðim bir yer ararken buluþtum BMN ile. Tabi o dönem iyi mi oldu kötü mü oldu tartýþýlýr. Bir de buradaki arkadaþlarýn kinini aldým üstüme

Sonra buradan oluþturulan bir halý saha gurubu ile iyice sarmaþ dolaþ olduk BMN ile. Evimin içindeki bir bireyden farksýz artýk burasý.

Cümleten birlikteliðimiz daim olsun.
    Oscar CARDOZO
    Alýntý Manu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Gerçek deðeri gittikten sonra anlaþýlacak olan bir sanatçý. Ortaçað döneminde ''farklý'' olduðu için idam edilen insanlar gibi.

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Merhabalar Ben Sadullah Cem Zirih

Trabzon / Of / Kirinta danim 1988 Istanbul Uskudar dagumluyum 2004 den beri Fransa da yasiyorum, Bende Bmn 'yi google'dan bulanlardan ve eski uyeligini kaybedenlerdenim bende fakat sanirim kendi hatamdan oturu . Eskiden sikca girer , yazar , tartisirdim , Bir ara yonetimde ki ayrismaci durumdan ve bazi uyelerdeki samimiyetsizlikden oturu uzaklasmistim daha sonra transfer haberlerini okumak icin suanki hesabimi actim. Turkiye'de bulundugum sureclerde olan tum organizasyonlara katilmaya calismistim , ilk bulusmam taksim de birlikde mac izleme organizasyonuydu mekanin adini unuttum . Daha sonra Bursa dan super kupa organizasyonuna katilmistim , Paris de yönetim kurulunu agirlasmisligimda vardir.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Cemzirih Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhabalar Ben Sadullah Cem Zirih

Trabzon / Of / Kirinta danim 1988 Istanbul Uskudar dagumluyum 2004 den beri Fransa da yasiyorum, Bende Bmn 'yi google'dan bulanlardan ve eski uyeligini kaybedenlerdenim bende fakat sanirim kendi hatamdan oturu . Eskiden sikca girer , yazar , tartisirdim , Bir ara yonetimde ki ayrismaci durumdan ve bazi uyelerdeki samimiyetsizlikden oturu uzaklasmistim daha sonra transfer haberlerini okumak icin suanki hesabimi actim. Turkiye'de bulundugum sureclerde olan tum organizasyonlara katilmaya calismistim , ilk bulusmam taksim de birlikde mac izleme organizasyonuydu mekanin adini unuttum . Daha sonra Bursa dan super kupa organizasyonuna katilmistim , Paris de yönetim kurulunu agirlasmisligimda vardir.
    Demek ki Fransa'da bir kapýmýz var. Öðrenmiþ olduk.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Fransa
    Yaþ
    35

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Demek ki Fransa'da bir kapýmýz var. Öðrenmiþ olduk.
    Beklerim , memnuniyetle . Bu afiste benim bir zamanlar ki hayalim idi Trabzonspor sampiyon olacakti ve bende bunu eifelle kulesine asacaktim. ( fotografi suan atamiyorum daha sonra tekrar denicem )
    Konu Cemzirih tarafýndan (05.04.2018 Saat 10:07 ) deðiþtirilmiþtir.

E. Cumur61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    38

Merhabalar! Ben Ethem Cumur,
    1985 Trabzon dogumluyum, Düzköy ilçesine baðlý Çalköylüyüm. 2003 yýlýndan beri Fransa/Paris’te yaþýyorum. BMN ile tanýþýklýðým, 2003 yýlýnda herkesin yaptýðý gibi Google’a Trabzonspor yazan ve o linklere sýrayla basarken oldu. Fransa’ya geldikten sonra , þimdiki gibi kolay internet eriþimi olmadýðý ve o yýllarda açtýðým üyeliðin bilgilerini unuttuðum için uzun zaman siteye girememiþtim. Yanlýþ hatýrlamýyorsam 2005 yýlýndan beri ayný kullanýcý adýyla düzenli olarak siteyi ziyaret ederim. Þu ana kadar maalesef BMN ile hiçbir organizasyona katýlamadým. Bu benim içimde hep bir yara olarak kalmýþtýr. Ama kýsmetse birgün o organizasyonlardan birime katýlacaðým. Hepinize saygýlar
    HER ZAMAN SENINLEYIZ HICBIRYERE GITMEYIZ PAROLAMIZ 61 TEK YUREGIZ HEPIMIZ CILDIRTSANDA SEVERIZ YALVARTSANDA SEVERIZ TRABZONLU DOGDUK BIZ OYLE DE OLECEGIZ!!

Nereden
    Ýstanbul

Herkese yeniden merhabalar,

Çok uzun zamandýr foruma girmiyordum. Þöyle bir baktým, en son 2014 yýlýnda yazmýþým. 2011'den sonra futboldan soðudum resmen, pek takip etmiyorum. Ta ki, birkaç gün önce þeytan yine dürtünceye kadar.

Dedim ki, artýk yaþ kemale erdi, kulüp için birþeyler yapma zamaný geldi. Öncelikli olarak kulübe üye olayým dedim. Fakat ne mümkün! Üyelik formunu 2,5 sene önce websitemizden kaldýrmýþlar. Kulübü aradým. Gidip kulüpten alýnmasý gerekiyormuþ! Hangi çaðda yaþýyoruz? Böyle saçmalýk olur mu? Ýstanbul'dan kalkýp bir form için Trabzon'a mý geleceðiz? Neden bu iþi daha kolaylaþtýrmýyorsunuz?

Neyse ilk el atacaðým konulardan biri bu olabilir belki. Fakat önce kulübe üye olmak istiyorum. O kadar ki, paralarý peþin peþin yatýrdým.

Þimdi sizlerden iki konuda yardým istiyorum :

- Trabzon'da olan arkadaþlardan biri kulüpten üyelik formu alýp bana gönderebilir mi?
    - Üye olmak için formun arkasýna en az 5 yýllýk 2 kongre üyesinin imzasý gerekiyormuþ. Bu konuda forum üyelerinden yardým rica edebilir miyim?

Arada kendimi de tanýtayým tabi:
    Adým Ýlker Saltoðlu, 44 yaþýndayým ve 2 çocuk babasýyým. Ýzmit'te doðup büyüdüm, þu anda Ýstanbulda yaþýyorum. Güney kore'li bir yazýlým þirketinin yöneticisiyim. Biliþim sektöründe 20 yýldýr iyi kötü çalýþýyorum. BMN ile tanýþmam 2005 yýlý sanýrým. Bir dönem foruma yorumlar da yazdým ama uzun zamandýr sosyal medyayý pek kullanmamaya, kiþisel bilgi koymamaya çalýþýyorum. Yukarýdaki konularda yardýmcý olabilecekler varsa, dm'den telefonumu ve adreslerimi gerekirse diðer detaylarý paylaþabilirim.

Sevgi ve Saygýlarýmla.
    Ilker

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý daedalus Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkese yeniden merhabalar,

Çok uzun zamandýr foruma girmiyordum. Þöyle bir baktým, en son 2014 yýlýnda yazmýþým. 2011'den sonra futboldan soðudum resmen, pek takip etmiyorum. Ta ki, birkaç gün önce þeytan yine dürtünceye kadar.

Dedim ki, artýk yaþ kemale erdi, kulüp için birþeyler yapma zamaný geldi. Öncelikli olarak kulübe üye olayým dedim. Fakat ne mümkün! Üyelik formunu 2,5 sene önce websitemizden kaldýrmýþlar. Kulübü aradým. Gidip kulüpten alýnmasý gerekiyormuþ! Hangi çaðda yaþýyoruz? Böyle saçmalýk olur mu? Ýstanbul'dan kalkýp bir form için Trabzon'a mý geleceðiz? Neden bu iþi daha kolaylaþtýrmýyorsunuz?

Neyse ilk el atacaðým konulardan biri bu olabilir belki. Fakat önce kulübe üye olmak istiyorum. O kadar ki, paralarý peþin peþin yatýrdým.

Þimdi sizlerden iki konuda yardým istiyorum :

- Trabzon'da olan arkadaþlardan biri kulüpten üyelik formu alýp bana gönderebilir mi?
    - Üye olmak için formun arkasýna en az 5 yýllýk 2 kongre üyesinin imzasý gerekiyormuþ. Bu konuda forum üyelerinden yardým rica edebilir miyim?

Arada kendimi de tanýtayým tabi:
    Adým Ýlker Saltoðlu, 44 yaþýndayým ve 2 çocuk babasýyým. Ýzmit'te doðup büyüdüm, þu anda Ýstanbulda yaþýyorum. Güney kore'li bir yazýlým þirketinin yöneticisiyim. Biliþim sektöründe 20 yýldýr iyi kötü çalýþýyorum. BMN ile tanýþmam 2005 yýlý sanýrým. Bir dönem foruma yorumlar da yazdým ama uzun zamandýr sosyal medyayý pek kullanmamaya, kiþisel bilgi koymamaya çalýþýyorum. Yukarýdaki konularda yardýmcý olabilecekler varsa, dm'den telefonumu ve adreslerimi gerekirse diðer detaylarý paylaþabilirim.

Sevgi ve Saygýlarýmla.
    Yardýmcý olacaðýz. Selamlar. Ve tekrar hoþgeldiniz
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yardýmcý olacaðýz. Selamlar. Ve tekrar hoþgeldiniz
    Harikasýnýz! Çok teþekkürler!
    Ilker

karabela - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    40

Davut Karabela
    Memleket Araklý, Yaþým 34, çocukluðumdan beri memlekete hasret yaþýyoruz. Türkiye'nin deðiþik þehirlerinde 10 yýldan fazladýr öðretmen olarak görev yapýyorum. Þuan Kýrýkkale'de çalýþýyorum. 2004 yýlýndan beri foruma üyeyim çoðunlukla yazýlanlarý okuyorum ara sýrada düþüncelerimi ifade ediyorum ama bazý arkadaþlarýn agresif þekilde cevap yazmasý, kýrýcý olmasý, hakarete varan ifadeler kullanmasýndan dolayý az yazma gibi bir tercihim var. Bazý arkadaþlarýn yazdýklarýný okuyunca da forumu takipden uzaklaþamýyorum çünkü gerçekten deðerli yorumlar okuyabiliyorum. Takýmýn durumundan dolayý son zamanlarda daha fazla forumu takip ediyorum. Herkese hayat boyu baþarý ve mutluluk diliyorum.
    “Yolun karþýsýnda söylediklerini anlamayan biri varsa en iyi cevap susmaktýr.”

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakýroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Asiye Hilâl Çakýroðlu
    1983'te Tokat'ta doðdum, Ýstanbul'da büyüdüm ve Trabzon'da yaþama umuduyla yine Ýstanbul'da yaþlanýyorum
    BMN'ye, sadece Trabzonspor'la yatýp kalktýðým dönemlerde daha fazla bilgi almak, daha da önemlisi baþka Trabzonsporlularla takýmýmýzý konuþmak için 2004'te üye oldum .
    Ýlk kez 'ortama bir bakalým, olmazsa bir daha gitmeyiz' düþüncesiyle 2005 ocakta Katibim'deki yemek organizasyonuna gittik. Ablam @Ebru ile birlikte sayýsýz organizasyona katýldýk ve hepsinden de "iyi ki BMN'deyiz" hisleriyle ayrýldýk. Gerede kamp ziyaretlerinin ayrý bir yeri vardýr. Keþke takým yurtiçi kampý yapsa da yine gitsek sayýn BMN YK üyeleri
    Zamanýnda Trabzonspor bayan taraftar grubunu oluþturmak için yoðun çaba harcamýþ hatta baþarmýþtýk da. bir daðýldýk pir daðýldýk.
    Sonralarý þike süreci ve bir dönemki rahatsýzlýðým nedeniyle hem Trabzonspor'dan hem de BMN'den uzaklaþmýþ oldum. Aklým hep buralarda kaldý o ayrý.
    Yeniden burada olmak güzel. Nereden baþlasam diye düþünürken @Kaya 'nýn açtýðý bu baþlýk da iyi oldu.
    Fanatik Pacci

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Oooo kimleri görüyorum
    Ayaða KALK!

Mehmet SELEN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    51

Selam, yüreði bordo mavi renklere gönül vermiþ güzel insanlar.

1972 Burdur Bucak doðumluyum.Þu an Ýzmir Selçukta ikamet etmekte,Torbalýda öðretmenlik yapmaktayým.1980 den beri bu renkler gönül vermiþ biriyim.Bordo mavi sözünü hep radyodan duydum.1983 yýlýnda köyümüze atanan öðretmen sayesinde her pazartesi okula getirdiði gazeteden, bordo mavi renkli formayý gözümle gördüðüm zaman yaþadýðým sevinci anlatamam.
    BMN ile nasýl tanýþtýðýmý hatýrlamýyorum.Çok fazla yorum yapmamakla beraber hemen hemen her gün siteyi ziyaret ederim.Ben hiç bir BMN etkinliðine katýlmadým.Umarým bir gün o da gerçekleþir.

Hepinize sevgiler ve saygýlar sunarým.
    Hasta la Victoria Siempre!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Eh buraya da yazayým o zaman

1988 doðumlu, üniversiteyle beraber Bordomavi.net'e giriþ saðlamýþ, burada 12 yýlýný harcamýþ, bunun son 3-4 senesinde verimsiz olsa da yýllarca BMN yönetimine katký saðlamaya çalýþmýþ bir insan evladýyým. Ýstanbul doðumluyum, aslým Trabzon Maçka. Hali hazýrda bir ajansta müþteri iliþkileri direktörü olarak çalýþýyorum.

BMN'ye bilinçle üye olmadým Nasýl denk geldim ve kaydoldum hatýrlamamakla birlikte, benim ilk organizasyonum da bir kahvaltýydý.
    Yukarýda Hilal ablanýn yazdýðý gibi TSira için bir dönem epey çalýþmýþ olsak da, araya hayat girince organizasyonun devamlýlýðýný sürdüremedik.

Akabinde þike mücadelesi baþladý elbette. Yýllarca onun da peþinden koþanlardan biri olmaya çalýþtým ancak Hacýosmanoðlu dönemi ile birlikte baþlayan süreçte yaptýklarýmýza olan inancýmý yitirmeye baþladým. Zira kendi yönetimince bile desteklenmeyen, tam tersi baltalanan bir gündemden söz etmekteydik. Biraz daha itelesem de, Trabzonspor'la ilgili yazýlar yazmayý da bir süre öncesine kadar býrakmýþtým. Ama þimdi belki de yeni bir baþlangýçtayýzdýr, kim bilir?

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

ne deðerli insanlar
    ne deðerli yazýlar
    ne deðerli TS'li canlar
    anlatýlmaz
    görüyorsunuz
    BMN KOCAELÝ

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Merhabalar,
    Ben Semih 1967 Ankara doðumlu Sivas'lýyým.2004 'ten bu yana üyeyim.Olaylý Sivas maçý ve 3 Temmuz sürecinden bu yana futbolu çok seven biri olarak üzgünüm.
    Trabzonspor'u çok seviyorum,lakin Sivas'ta memleketim.Bundan 37 sene evvel derdim ki,Trabzonspor ile Sivasspor taraftarlarý yan yana maç izlese, kýsmet deðilmiþ.Kader ne ise onu yaþýyorsun
    Her birinize sonsuz Sevgilerimle
    Ýstanbul takýmlarýný dize getirdiðinden,saflýðýndan , Anadolu Kulübü olduðundan,taraftarýnýn sýcak kanlý ve hoþgörülü olmasýndan dolayý Trabzonspor'a gönül verdim
    Konu Semih58 tarafýndan (19.04.2018 Saat 01:07 ) deðiþtirilmiþtir.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)