Sayfa 3 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ertan 51 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatihim benim yiðen de Ýstanbulda senin bölüme benzer bi bölüm okur tanýn mý
    Muhammet Emin Kurt,
    hani üni,kaçýncý sýnýf, þu bu dersen sormam lazým bilmiyorum
    (kayýnýmýn oðlu,kayýným da babamýn teyzesinin oðlu )

Baþlýk iyi olmuþ gerçekten de,
    yazýyoruz çiziyoruz ama kim kimdir,ne iþ yapar haberimiz yok,
    adamla fikir tartýþýyoruz sonra bakýyorsun Odtü de hoca,
    bilsek hiç topa girmeyiz
    þaka bir yana hiç olmazsa trol mü gerçekten insan mý öðrenmemiz açýsýndan güzel bi baþlýk.
    Bilmiyorum abi bizim sýnýfta böyle biri yok ama öðrendiðinde tam olarak bulmaya çalýþýrým
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Emin Mert Kýrarslan... Beþikdüzü Oðuz beyiyim, alplerimle Ýstanbul'da yaþamaktayým. Lisans gazetecilik, yüksek lisans halkla iliþkiler olup, doða tutkunu ve TS aþýðý iletiþimci bir gencim. Önümüzdeki ay tezimi sunup mezun olduktan sonra Trabzon'a obama döneceðim, oradaki özel iþlerimi halledip Aðustos'ta da askere gideceðim. Belli bir düzen oturtmak için çabalýyorum döndükten sonra bazý temaslar olacak, bitsin görelim çocuklar. Önce bir cenk edip dönmem lazým.

Burayý nasýl keþfettiðimi tam olarak hatýrlamamakla birlikte, sanýrým Hasan Zaimoðlu isimli üyemizin tavsiyesi etkili olmuþtu. Kendisi lisede okul baþkanýmýzdý, aramýzda Trabzon hemþeri muhabbeti dönünce ''Bmn'ye üye misin?'' diye sormuþtu. Küçük Emrah gibi yok ben fakirim Bmw'ye binemem diye cevap verecekken TS forumu olduðunu belirtince merak edip damladým buraya, geliþ o geliþ...

Son olarak; pandalarý sevelim, pandalarý koruyalým, herkese iyi forumlar...
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Timur Bey - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Adým Umut Kýrca, aslen Giresun Espiyeliyim. Doðma büyüme Ýstanbul'dayým üniversite de dahil olmak üzere. 24 yaþýndayým. Tarih ile Fars Dili ve Edebiyatý bölümlerinden mezunum. Ayný zamanda Tarih alanýnda yüksek lisansýma devam etmekteyim. Trabzonspor baba emaneti en büyük sevdamdýr. Çok ufak yaþlardan beri sanal dünyada olmama raðmen forumu 2012'de keþfettim. O dönemki sýnav telaþý vs. derken forumu ara sýra uzaktan takip ettim. Geçen sene Nisan ayýnda da artýk üye olmanýn vakti geldi diyerek üyeliðimi gerçekleþtirdim.

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Ne tesadüfler ne güzel hikayeler var...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

#OGÜN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    28

Merhaba ben Ogün Akpýnar bende Akçaabatlýyým.. Þuan Samsun'da hukuk fakültesi 3. sýnýf öðrencisiyim. Tek derdimiz tek sevdamýz Trabzonspor için burda siz deðerli insanlarýn arasýnda olmaktan çok mutluyum

F8331 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Ben cengiz çubukcu yarýþmacý arkadaþlara baþarýlar dilerim (80-90'larýn esprisi )
    1976 Trabzon maçka doðumluyum, baba tarafýndan tonya iskenderli'den gelmiþliðimiz olduðu gibi bir tarafýmýzda sürmene/köprübaþýna dayanýyor..babamýzýn memuriyeti nedeniyle ilk ve ortaokulu konya'da, liseyi çanakkale çan'da bitirdim...üniversite eðitimimi eskiþehir osmangazi üniversitesi endüstri mühendisliði bölümünde tamamlayýp 2001 yýlýna kadar da yine eskiþehirde çalýþtým, 2001'den 2012'ye kadar kýrklarelide çalýþma hayatýmý devam ettirip ikamet ettim, 2012'den beri ise istanbul küçükçekmece ilçesi atakent mahallesinde ikamet ediyorum... tekstil konfeksiyon sektöründe bir firmada üretim müdürü olarak çalýþmaktayým...
    Bmn ile ilk tanýþýklýðým 1999 yýlýnda mail grup üyeliði ile baþlamasýna raðmen esasen 2005'den beri bmn'nin müdavimiyim...son 12 senem bu ailenin içinde geçti, o kadar güzel anýlarýmýz oldu, beraber güldük beraber aðladýk... öyle ki ne zaman bir soðukluk hissedecek olsam 2008'de oðlum doðduðunda onun için açýlan baþlýða girip yazýlara bir göz atýyorum gözlerim doluyor...buranýn deðerini bilelim...

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Emin Mert Kýrarslan... Beþikdüzü Oðuz beyiyim, alplerimle Ýstanbul'da yaþamaktayým. Lisans gazetecilik, yüksek lisans halkla iliþkiler olup, doða tutkunu ve TS aþýðý iletiþimci bir gencim. Önümüzdeki ay tezimi sunup mezun olduktan sonra Trabzon'a obama döneceðim, oradaki özel iþlerimi halledip Aðustos'ta da askere gideceðim. Belli bir düzen oturtmak için çabalýyorum döndükten sonra bazý temaslar olacak, bitsin görelim çocuklar. Önce bir cenk edip dönmem lazým.

Burayý nasýl keþfettiðimi tam olarak hatýrlamamakla birlikte, sanýrým Hasan Zaimoðlu isimli üyemizin tavsiyesi etkili olmuþtu. Kendisi lisede okul baþkanýmýzdý, aramýzda Trabzon hemþeri muhabbeti dönünce ''Bmn'ye üye misin?'' diye sormuþtu. Küçük Emrah gibi yok ben fakirim Bmw'ye binemem diye cevap verecekken TS forumu olduðunu belirtince merak edip damladým buraya, geliþ o geliþ...

"Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

Merhabalar

Bendeniz Hasan Onur TAN, 1986 Ýstanbul doðumluyum. Anne baba Beþikdüzü/Vakfýkebir den. KTÜ Makina Müh. bölümünde doktora yapýyorum. 2005 yýlýnda üniversite 1. sýnýftayken kayýt olmuþtum. Çok fazla yazmýyorum forumda, zaten belli oluyordur. Daha çok okumak, arkadaþlarýn fikirlerini öðrenmek için hemen hergün foruma giriyorum. Katýldýðým ilk ve tek etkinlik Ýstanbul'daki 10.yýl iftar organizasyonuydu, baþka da kýsmet olmadý.

Herkese selamlar saygýlar

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ben cengiz çubukcu yarýþmacý arkadaþlara baþarýlar dilerim (80-90'larýn esprisi )
    1976 Trabzon maçka doðumluyum, baba tarafýndan tonya iskenderli'den gelmiþliðimiz olduðu gibi bir tarafýmýzda sürmene/köprübaþýna dayanýyor..babamýzýn memuriyeti nedeniyle ilk ve ortaokulu konya'da, liseyi çanakkale çan'da bitirdim...üniversite eðitimimi eskiþehir osmangazi üniversitesi endüstri mühendisliði bölümünde tamamlayýp 2001 yýlýna kadar da yine eskiþehirde çalýþtým, 2001'den 2012'ye kadar kýrklarelide çalýþma hayatýmý devam ettirip ikamet ettim, 2012'den beri ise istanbul küçükçekmece ilçesi atakent mahallesinde ikamet ediyorum... tekstil konfeksiyon sektöründe bir firmada üretim müdürü olarak çalýþmaktayým...
    Bmn ile ilk tanýþýklýðým 1999 yýlýnda mail grup üyeliði ile baþlamasýna raðmen esasen 2005'den beri bmn'nin müdavimiyim...son 12 senem bu ailenin içinde geçti, o kadar güzel anýlarýmýz oldu, beraber güldük beraber aðladýk... öyle ki ne zaman bir soðukluk hissedecek olsam 2008'de oðlum doðduðunda onun için açýlan baþlýða girip yazýlara bir göz atýyorum gözlerim doluyor...buranýn deðerini bilelim...
    Abi merhaba hacettepe de endüstri mühendisliði okuyorum, tavsiyelerini beklerim
    Konu Ýsmail Sezgin tarafýndan (10.03.2018 Saat 22:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    Geldik, Gidiyoruz...

Oðuz B. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Tonya'da doðdum. Beþikdüzü'nde büyüdüm. Vakfýkebir'de okudum.
    Türk Dili ve Edebiyatý eðitimini Konya'da aldým.
    Öðretmenim.
    Beþikdüzü, Trabzon ve Þemdinli'de çalýþtým. Þuan Konya'da çalýþýyorum.
    BMN'ye üye olduðumda lise öðrencisiydim. Þimdi ise liselerde öðrencilerle mücadele halinde..
    Haksýzlýðýn envâýný gördük. Bu mu kanun? En gamlý sefâletlere düþtük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artýk yeter olsun; Artýk yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAÝHTÝLALEFSANE
    we the north

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Ýsmail Sezgin Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi merhaba hacettepe de endüstri mühendisliði okuyorum, tavsiyelerini beklerim
    Derslerini geç, yazlarý staj/uygulama yap boþ geçirme...

Ýsmail Sezgin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    30

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Derslerini geç, yazlarý staj/uygulama yap boþ geçirme...
    Keþke baþtayken deseydin çok kaldým derslerden son olmam gerekiyorken 2,5 3üm Þimdi yazýn staj yapýcam inþAllah gerçi baþvurularýmý yapmadým daha ama devlet kurumlarýna baþvurcam
    Geldik, Gidiyoruz...

Murat BAYRAKTAR - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Vey be bu baþlýðý görünce sanki yeniden BMN'ye kayýt olduðumu hissettim.
    Ben Murat Bayraktar(lazandoz61). Aslen Ofluyum. 30 yýldýr Kocaeli'nin Derince ilçesinde ikamet etmekteyim.
    3 Kasým 1999'da ilk bilgisayarýmý aldýðýmda Google amca sayeside BMN ile tanýþmýþtým tabii o zamanlar siteye girmek galiba benim ev adresi kadar uzun bir adresi vardý yanlýþ hatýrlamýyorsan trabzonspor1967.on.tc diye idi.
    Okul yýllarýnda özellikle (bu vesileyle tekrar selamlar olsun tüm Ankaralýlara) BMN Ankara ile unutamayacaðým sayýsýz anýlarým oldu. Her zaman kendilerine ne kadar teþekkür etsem az olsa da baþta Çakýr Kakýþým olmak üzere tüm BMN Ankara'ya teþekkürler.
    11 yýllýk gazetecilik mesleðimin ardýndan þimdi özel sektördeyim.
    Evliyim 1 çocuk babasýyým. Ýsmini özellikle Fatih Gökdeniz Bayraktar koydum. Bu arada kýsmetse ikincisi yola çýktý eðer o da erkek olursa ismi büyük ihtimalle Onur Yusuf olacak
    Tekrardan tüm renkdaþlara selamlar.

47749_1446281755081_1493135_n.jpg
    Konu Murat BAYRAKTAR tarafýndan (11.03.2018 Saat 00:03 ) deðiþtirilmiþtir.
    Murat & Yeþim
    FATÝH
    GÖKDENÝZ---Loading
    BAYRAKTAR

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Aslen of/ballýca yaþadýðým yer olarak da Bursalýyým. Forumla tanýþmam epey eskiye dayanýyor aslýnda. Nick falan hatýrlamýyorum elbette ama daha önceden kayýt olmuþtum. Bursadaki bir Trabzonspor bursa maçýndan önce oyuncular karþýlanacaktý. Holiday oteline gelecek diye duymuþtuk beraber de gitmiþtik ama gelmedi oyuncular. Sonra biz daðýldýk baþka birkaç arkadaþ almiraya gitmiþ oraya gelmiþ oyuncular da. Sonra bi daha katýlmadým çocukluk iþte. Üniversiteyi 1. Sýnýfta býraktým, birkaç senedir öðrenci yurdunda kaloriferci olarak çalýþýyorum. Zamanýmý daha çok okuyarak geçirmeye çalýþýyorum. Bunun dýþýnda ya buralarda takýlýyorum ya da anime manga. Burada epey aklý fikri yerinde insanlar var. Diðer forumlar nasýl bilmiyorum ama bmn oldukça olgun ve yaþça büyük insanlardan oluþuyor bu da burayý ciddi kýlabilen bir þey. Adýmý söylemeyi unutmuþum adým Gökhan Balcý yaþým 27 hepsi hepsi o kadar iþte.

nuri45 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    63

Selam herkese
    Adim Nurettin. Aslen Cankiri ama Ankara dogumluyum. 1972 den beri Berlinde yasiyorum. Evliyim ve iki cocugum var. BMN ile tanismisligim google vasitasiyla 2004 senesinde oldu. Bu ikinci üyeligimi 2005 de aldim. Ilk ve tek organizasyonum BMN ile 2010-2011 senesi Istanbulda IBB ile Olimpiyattaki maca oldu. Takimimizi en son bu sene Sikecilerle olan macda Akyazida izledim. Forumda genelde okuyucu olarak geziniyorum.
    BMN BERLIN 8888888888888888888888888888888888

beratika - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Merhabalar. Adým Berat. 22 yaþýndayým. KTÜ Mimarlýk bölümünde 4. sýnýf öðrencisiyim.4 sene nasýl geçti anlamadým.Trabzonu kazandýðýmý daha dün buraya yazmýþtým. ÖSS'ye hazýrlanýrken buldum siteyi, nasýl bulduðumu hatýrlamýyorum. Aslen Çaykaralýyým; ailemle Ýstanbulda yaþýyorum. Bir iftara ve kahvaltýya geldim, gerçek hayatta çok gevezeyimdir ama ilk girdiðimde ortamlara pek konuþmam, utangacýmdýr, Saygýlarýmla
    Bordo Mavi bayraðým kanatlansýn sonsuza.
    Genç, yaþlý, erkek, kadýn; verdik omuz omuza.

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý arcadia Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslen of/ballýca yaþadýðým yer olarak da Bursalýyým. Forumla tanýþmam epey eskiye dayanýyor aslýnda. Nick falan hatýrlamýyorum elbette ama daha önceden kayýt olmuþtum. Bursadaki bir Trabzonspor bursa maçýndan önce oyuncular karþýlanacaktý. Holiday oteline gelecek diye duymuþtuk beraber de gitmiþtik ama gelmedi oyuncular. Sonra biz daðýldýk baþka birkaç arkadaþ almiraya gitmiþ oraya gelmiþ oyuncular da. Sonra bi daha katýlmadým çocukluk iþte. Üniversiteyi 1. Sýnýfta býraktým, birkaç senedir öðrenci yurdunda kaloriferci olarak çalýþýyorum. Zamanýmý daha çok okuyarak geçirmeye çalýþýyorum. Bunun dýþýnda ya buralarda takýlýyorum ya da anime manga. Burada epey aklý fikri yerinde insanlar var. Diðer forumlar nasýl bilmiyorum ama bmn oldukça olgun ve yaþça büyük insanlardan oluþuyor bu da burayý ciddi kýlabilen bir þey. Adýmý söylemeyi unutmuþum adým Gökhan Balcý yaþým 27 hepsi hepsi o kadar iþte.
    Seni gidi menloz li seni.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Gökhan Balcý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    33

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Seni gidi menloz li seni.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Doðru öyle demem lazýmdý

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Merhaba
    Adým muhittin trabzon/maçkalýyým 23 senedir izmir de yaþýyorum Ýþ bankasý kültür yayýnlarýnda çalýþýyorum. BMN geliþim Gökçebey'in(eski forum yöneticisi) sayesinde oldu Gökçe abi kuzenim olur. Emrullah abi vardý izmir de onlarla beraber halý saha maçlarý yapardýk
    Mutluyum burada olmaktan
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý Bayraktaroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba
    Adým muhittin trabzon/maçkalýyým 23 senedir izmir de yaþýyorum Ýþ bankasý kültür yayýnlarýnda çalýþýyorum. BMN geliþim Gökçebey'in(eski forum yöneticisi) sayesinde oldu Gökçe abi kuzenim olur. Emrullah abi vardý izmir de onlarla beraber halý saha maçlarý yapardýk
    Mutluyum burada olmaktan
    Muhittin selam,7
    Hangi Ýþ Bankasý Kültür Yayýnlarý'nda çalýþýyorsun? Karþýyaka mý?
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

Bayraktaroðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    34

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Muhittin selam,7
    Hangi Ýþ Bankasý Kültür Yayýnlarý'nda çalýþýyorsun? Karþýyaka mý?
    Merhaba Kaya abi,
    Konak'ta saat kulesinin karþýsýnda ikinci kitabevi açýldý oradayým
    TRABZONSPOR
    iyi ki varsýn Eren Bülbül...
    Ýyi ki varsýn Arslan Kulaksýz...

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Açýldýðýndan beri en çok okuduðum baþlýk
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý Bayraktaroðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Merhaba Kaya abi,
    Konak'ta saat kulesinin karþýsýnda ikinci kitabevi açýldý oradayým
    Süper, mutlaka uðramaya çalýþacaðým... Hem senin için hem de bir okur olarak...

Görüþmek üzere...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Merhaba,
    Zeki Gürsoy. Beþikdüzündenim. 2006 yýlýndan beri üyeyim. Kamu görevlisiyim, Düzcede görev yapýyorum.
    .... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

zeki gursoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce
    Yaþ
    49

Ýsmail abinin oðlumusun....
    Alýntý Mert Oðuzlu61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

.... yok, sadece takým deðil; bir yaþam biçimidir Trabzonspor!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)