Sayfa 2 Toplam 5 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 115 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMNliler Yeniden Tanýþýyor | Buyrun Baþlýða...

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Ýrfan ÇÝÇEK.

Memleket Of/Trabzon. Doðma büyüme Bahçelievler/Ýstanbul.

BMN ye kulak aþinalýðým üyelik tarihimden eskilere dayanmaktadýr. Üyeliðime ise yanlýþ hatýrlamýyorsam, o zamanlar TRT 1 de yayýnlanan ve moderatörlüðünü yaptýðý Stadyum programýnda Erdoðan ARIKAN'ýn BMN den gelen en iyi spor programý ödülünü anlatýrken karar vermiþtim. Þimdilerde böyle bir çalýþma yapýlmýyor maalesef. Halbu ki BMN nin daha geniþ kitlelere hitabý için güzel bir yol olabilir. Canlý örneði olarak ben varým

Bir kaç kahvaltý ve maç organizasyonuna iþtirak ettiðim BMN benim için kýzsanýz da küsseniz de kopamayacaðýmýz yuvamýz gibi.

Baþlýk çok güzel olmuþ düþünenlerin yüreðine saðlýk.

Ayrýca @Yiðit Gayretli ve @Kaya þimdiden hayýrlý olsun. Allah analý babalý büyütsün. Bu dünyada tadabileceðiniz en büyük lezzet.
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Burak DERELÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Selam Ben Burak DERELÝ,
    Ýstanbul doðumluyum ama aslen Trabzon/Sürmene liyim. Ýstanbul da yaþýyorum. Elektrik, elektronik, yazýlým üzerine ilgiliyim ve þuan bir endüstriyel otomasyon firmasýnda yazýlýmcýyým.
    BordoMavi.Net ile tanýþmam 2007 seneler ama 2009 da üye oldum. BordoMavi.Net i ilk televizyonda maç izlerken tribün pankartlarýnda görmüþtüm. Ýlk BordoMavi.Net etklinliðim yanýlmýyorsam sene 2011 senesiydi. Bir iftar organizasyonuydu ve ilk yüz yüze tanýþtýðým BordoMavi.Net üyesi @Cengiz Çubukcu abimdir.
    Vay be kardeþim dün gibi hatýrlýyorum

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ýrfan ÇÝÇEK.

Memleket Of/Trabzon. Doðma büyüme Bahçelievler/Ýstanbul.

BMN ye kulak aþinalýðým üyelik tarihimden eskilere dayanmaktadýr. Üyeliðime ise yanlýþ hatýrlamýyorsam, o zamanlar TRT 1 de yayýnlanan ve moderatörlüðünü yaptýðý Stadyum programýnda Erdoðan ARIKAN'ýn BMN den gelen en iyi spor programý ödülünü anlatýrken karar vermiþtim. Þimdilerde böyle bir çalýþma yapýlmýyor maalesef. Halbu ki BMN nin daha geniþ kitlelere hitabý için güzel bir yol olabilir. Canlý örneði olarak ben varým

Bir kaç kahvaltý ve maç organizasyonuna iþtirak ettiðim BMN benim için kýzsanýz da küsseniz de kopamayacaðýmýz yuvamýz gibi.

Baþlýk çok güzel olmuþ düþünenlerin yüreðine saðlýk.

Ayrýca @Yiðit Gayretli ve @Kaya þimdiden hayýrlý olsun. Allah analý babalý büyütsün. Bu dünyada tadabileceðiniz en büyük lezzet.
    Vay Ofli vay, sen de seçilmiþ insanlardansýn yani.
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

abdllh.29 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Abdullah ermiþ

Ýstanbul Kadýköy doðumluyum tuzlada oturuyorum aslen Gümüþhaneliyim uzun zamandýr formu üye olmadan takip ettim. Sigorta Acentesiyim

Bur da kendini tanýtan arkadaþlarý görünce kendimi tanýtmak tuhaf geldi

herkese saygýlar selamlar.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    bkandil - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    45

Trabzon doðumlu, Þalpazarý nüfusuna kayýtlýyým.

Forumda 2008 yazýyor fakat nedense ben üyeliðimin daha eski olduðunu düþünüyorum.

BMN ile internette gezinti esnasýnda tanýþtým.

Olimpiyattaki bir maç organizasyonu (hangi maç olduðunu þimdi çýkaramadým) katýldýðým ilk BMN organizasyonuydu diye hatýrlýyorum. Sonrasýnda sayýsýný hatýrlamadýðým maç organizasyonlarý, biri Trabzon'da diðerleri Ýstanbul'da yapýlan iftar organizasyonlarýnda BMN'liler ile taþýtým. Tanýmaktan ve tanýþmaktan gayet memnunum...

Erhan Sezer - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Erhan Sezer

Aslen Trabzon/Çaykaralýyým, Samsun/Bafra'da doðdum büyüdüm. Kamu görevlisiyim 7 yýldýr iþim gereði Ankara'dayým.

Evliyim, 2,5 aylýk bir uþaðým var. Adý da Gökdeniz

Üyelik tarihim yeni gibi duruyor ama üniversite yýllarýnda üye olmuþtum diye hatýrlýyorum. O tarihlerde Gurbetçi Gençlerle olsun , BMN den arakadaþlarla olsun birçok deplasmana gitmiþtik...

En son gençlerbirliði maçýnda BMN ankaradan arkadaþlarla tribündeydik.

Trabzonspor diye kanservari bir sevdam var, Allah þifa vermesin ...
    Sonsuza dek hep sürecek, oðlum da seni sevecek

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ben Cevat Coþkun.

Doðma büyüme ikametim Ýstanbul ancak aslen Fatsa'lýyým ve Trabzon ile uzaktan yakýndan hiç alakam yok. Özel bir þirkette Ýthalat ve Satýþ sorumluyum.

Trabzonspor'lu oluþ sebebim biraz gariptir. Babam Trabzonspor'lu olmasýna raðmen hiç futbolla iþi olmadýðý için taraftarlýk konusunda ortada kalmýþ bir çocuktum ve büyük ailedeki amcalarýn kuzenlerin vs. zorlamalarýna maruz kalýyordum. Ama ortak bir þey vardý ki oda Trabzonspor'lu olmamam için uðraþýlmasýydý. O yaþlarda da olan baþýna buyrukluðum sonucunda tabii ki Trabzonspor'lu oldum. Sonrasýnda da özellikle Þenol Güneþ sayesinde fanatikleþtim.

BMN ile ilk tanýþmam 2006 yýlýnda askerdeyken oldu. O sýralar o kadar çok baðlýydým ki takýmýma, internet kafelerde en çok Trabzonspor konuþulan yerler arýyordum. Zira kafede olduðum süre boyunca sadece Trabzonspor hakkýnda bilgi almak istiyordum. Bu durumda BMN'i bulmamak imkansýz hale gelmiþti tabii ki. Ancak fazla yorum yapmayý sevmediðim için üye olmam bayaðý bir sürdü. Zira onu da bir yardým organizasyona katýlmak için yapmýþtým ve o günden sonra buraya baðlýlýðým da çok arttý çünkü imkanlar dahilinde yardým organizasyonlarýnda olmak bana kendimi en iyi hissettiren þeylerden biridir. Ve tabii bu organizasyonu yapanlarýn güvenilir olmasý da çok çok önemliydi. Bunun içinde ayrýca çok çok teþekkür ediyorum BMN ailesine ( Her ne kadar bu organizasyonlarýn en baþýnda bulunan abilerimizden biriyle ters düþmüþ olsak da, her zaman gurur duydum bu organizasyonlarda olmaktan )..

Son olarak da, Ýyi ki varsýn BMN diyorum..
    Sadece Trabzonspor..

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Mustafa Berke Gayretli.

Kasýmpaþa'da doðdum ve büyüdüm fakat aslen Trabzon-Akçaabatlýyým. Üniversite 1. sýnýf öðrencisiyim, Radyo TV ve Sinema bölümünde lisans eðitimi görüyorum.

Forumu ilk tanýdýðým vakitler, abimin "benim buraya bir üyeliðim olacaktý vakti zamanýnda yahu" diyerek bilgisayar baþýnda eski üyeliðini bulma çalýþmalarý sýrasýnda gerçekleþti.

Sonrasýnda ben de üye oldum ve zannediyorum ilk BMN organizasyonum, (bazý üyelerle bölük pörçük tanýþmýþtým tabii o sýralar) Beþiktaþ'ta Boðaz manzaralý bir kahvaltý organizasyonu düzenlenmiþti. BMN tarihinin gördüðü en kalabalýk kahvaltý organizasyonlarýndan biri olabilirdi. Orada birçok kiþiyle tanýþma ve sohbet etme fýrsatýný yakalamýþtým. O günden bugüne bu büyük ailenin içerisinde bulunmak, Trabzonsporu burada öðrenmek çok çok deðerliydi benim adýma.

Çocuktuk geldik, yetiþtik ve yetiþmeye devam ediyoruz. Var ol BordoMavi.Net!
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Vay Ofli vay, sen de seçilmiþ insanlardansýn yani.
    Elhamdülillah
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Kaya Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Herkese merhaba,

BMN YK olarak dedik ki "BMN Tanýþma Baþlýðý | Yeni Üyeler Buraya!" baþlýðý 04.06.2004 yýlýnda açýlmýþ ve 14 yýl bu baþlýðý kullanarak kendimizi tanýtmýþýz.

Dile kolay 14 yýlda neler olur neler...

En baþta 2004 yýlýnda doðanlar bugün foruma üye bile olmuþtur.

BMN forum ailesi olarak bugün itibariyle tanýþýklýklarýmýzýn azaldýðýný da düþünerek sil baþtan yeniden birbirimizi tanýma vaktidir diye düþündük...

Haydi herkes kendini bir tanýtsýn...

Benden baþlayacak olursak;

35 yaþýndayým... BMN ile ilk tanýþtýðýmda 16 yaþýnda idim...
    Ýlk olarak Ýstanbul Aksaray'da yapýlan bir toplantýya fiilen katýlmýþtým.
    BMN Yahoo Group sürecinden beri buradayým.
    Aslen Trabzon, Maçkalýyým... Ýzmir'de yaþýyorum...

Sevgiler...
    aksarayda irtibat bürosu vardý ordaki toplantýdanmý bahsediyorsun

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Kaya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    41

Alýntý Ýlyas Özdemir Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    aksarayda irtibat bürosu vardý ordaki toplantýdanmý bahsediyorsun
    Kesinlikle. Bordo - Mavi harfli bir tabelasý vardý... Hafýzamda öyle kalmýþ...
    “Her kim kendini kýymetli bilirse, onun tevazudan nasibi yoktur.”
    Malik bin Dinar

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mustafa Berke Gayretli.

Kasýmpaþa'da doðdum ve büyüdüm fakat aslen Trabzon-Akçaabatlýyým. Üniversite 1. sýnýf öðrencisiyim, Radyo TV ve Sinema bölümünde lisans eðitimi görüyorum.

Forumu ilk tanýdýðým vakitler, abimin "benim buraya bir üyeliðim olacaktý vakti zamanýnda yahu" diyerek bilgisayar baþýnda eski üyeliðini bulma çalýþmalarý sýrasýnda gerçekleþti.

Sonrasýnda ben de üye oldum ve zannediyorum ilk BMN organizasyonum, (bazý üyelerle bölük pörçük tanýþmýþtým tabii o sýralar) Beþiktaþ'ta Boðaz manzaralý bir kahvaltý organizasyonu düzenlenmiþti. BMN tarihinin gördüðü en kalabalýk kahvaltý organizasyonlarýndan biri olabilirdi. Orada birçok kiþiyle tanýþma ve sohbet etme fýrsatýný yakalamýþtým. O günden bugüne bu büyük ailenin içerisinde bulunmak, Trabzonsporu burada öðrenmek çok çok deðerliydi benim adýma.

Çocuktuk geldik, yetiþtik ve yetiþmeye devam ediyoruz. Var ol BordoMavi.Net!
    vay genç meslektaþlarýmýz yetiþiyor hangi üniversitedesiniz?
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Berke6198 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    25

Alýntý adiloþ bebe Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    vay genç meslektaþlarýmýz yetiþiyor hangi üniversitedesiniz?
    Medipol Üniversitesi Güney Kampüs'teyim

Acýmasýz bir piyasanýn içine düþtük...
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Herkese selamlar,

Kýsaca kendimi tanýtmam gekirse;

1976 Ýstanbul doðumluyum. Aslen Trabzon, Çaykaralýyým.

Bilgisayar Mühendisliði sonrasý Ýþletme Yönetimi yüksek lisansý yaptým. Bakýrköy’de Yeminli Tercüme ve Web Yazýlýmlarý firmam bulunmakta. Ayný zamanda müzik & beste ile de uðraþmaktayým. Küçükçekmece Perküsyon Orkestrasýndayým.

2004 yýlýndan bu yana Trabzonspor Kongre Üyesiyim.
    Evli, 1 kýz çocuðu babasýyým.

Sanal sahalarýn yaný sýra, BMN halý saha ve basket grubunda da yýllardýr top koþturmaktayým
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Nereden
    Ýstanbul

Fatih Çelik

Ýstanbul doðumluyum. Aslen Artvin Þavþatlýyým.. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bolümü 4.sýnýf öðrencisiyim.
    BMN ile 2012 yazýnda internette gezinirken tanýþtým ve ara verdim. Ocak 2014'te üye oldum 2015-17 arasýnda forum yöneticiliði yaptým. Ýlk organizasyonum Bayrampaþa'da her hafta düzenli yapýlan basket maçlarýndan biri oldu diye hatýrlýyorum Burada tanýþtýðým bir çok deðerli insan oldu. Bir çok kiþiyle tanýþma fýrsatý buldum. Özellikle önemli kiþilerle bir araya gelme imkanýný yakaladým. Bunun için BMN'ye müteþekkirim. Trabzonspor özelinde belki de diðer spor STKlarý içinde görüp görebilieceðim en kaliteli organizasyonlardan birinde olabilmek benim adýma gerçekten çok sevindirici.

Ýyi ki BMN var. Varlýðýnýn daim olmasý dileðiyle.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (09.03.2018 Saat 21:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Müthiþ bir baþlýk olmuþ.
    1986 Erzurum doðumluyum, valide Erzurumludur, aslen Trabzon Ofluyum.

Ýlkokul 3’e kadar Erzurum,
    Oradan Üniversiteye kadar Ankara,
    Üniversite baþlangýcýndan günümüze Ýstanbul’dayým.

Þiþli’de iki ortaðýmla beraber hukuk bürom var.
    Evliyim.
    Süresini hatýrlamadýðým sürelerdir forum yöneticisi ve yönetim kurulu üyesiyim.

BMN ailedir muhabbeti dönmüþ ya, o gerçektir.
    1 ay kadar önce babam kalp krizi geçirdi, bu aileden abilerimiz kardeþlerimiz o kadar güç verdi ki anlatamam size.

Haberiniz olmadan hastaneyi ayaða kaldýranlar mý dersin,
    Kaç para ihtiyacýn olduðunu soran mý dersin. Anlatýlmaz yaþanýr.

Burasý sayesinde Özkan Sümer ile ayný masada kahvaltý da ettim,
    Ahmet Aðaoðlu Ýle golf de konuþtum,
    Fatih Tekke’ye Kadýköy’de attýðý golleri de sordum.

Hepsinin ortak noktasý BMN dendiðinde gözlerinin içinin parlamasý...

BMN olmasa þu an sýradan bir taraftar olurdum ve muhtemelen hayatýmda 60-70 deðerli insan eksik olurdu.
    Ýyi ki varsýnýz...
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    51

Merhabalar, Ali Fuat Saruhan kýsaca AFS,

7 Aralýk 1971 Trabzon doðumluyum, 1989'dan beri Ýstanbul'dayým. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Anasanat Dalýndan mezun oldum. 1999'dan beri kendi kurduðum tasarým ofisinde tasarým iþleri ile uðraþýyorum.
    Evliyim Abdullah Ferkan ve Ahmed Affan adýnda iki oðlum var. Ýlk BMN organizasyonuna 2006 yýlýnda Ümraniye'deki kahvaltý organizasyonunda katýlmýþtým. Elimden geldiðince organizasyonlara katýlmaya çalýþýyorum. BMN Halýsaha organizasyonlarýnda forvet mevkisinde oynuyorum. Genelde formalarla ilgili baþlýkta görünürüm, diðer baþlýklarý okumakla yetinirim.

BMN'nin Trabzonspor taraftarlarý ve genel anlamda futbol taraftarlarý içinde özel bir yeri olduðuna inanýrým. Unutmayýn buradaki genel resmi oluþturan sizler ve sizin katkýlarý. BMN sayesinde güzel dostlak kazandým, kazanmaya devam ediyorum.

Ýyi ki varsýn Trabzonspor, iyi ki varsýn BMN

Bu fotoðraf bile eskidi, büyük oðlum Abdullah Ferkan'ýn boyu bana yetiþti neredeyse. Abdullah Ferkan da siteye üye. Bordo mavi hastalýk onlara da bulaþtý ne yazýk ki.

Trabzonspor ve BMN ile büyüdükleri geleneksek çocuk þenliðimizdeki fotoðraflarda daha çok belli oluyor
    Konu a f s tarafýndan (09.03.2018 Saat 22:05 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    43

Hasan Bektaþ

38 yaþýnda, Ýstanbul'da yaþayan Of doðumlu bir avukatým. BMN ile tanýþalý 13-14 sene oluyor. Kimler geldi kimler geçti, her zaman için sahici ve samimi insanlarýn olduðu, Trabzonsporlular'ýn medarý iftiharýdýr bu platform. Burasý olmasa da bordo-mavi sevdalýsý kalacaktýk elbet. Ancak bu site ve forumun Trabzonsporluluðumu pekiþtirdiðini rahatlýkla söyleyebilirim
    Konu oflubektas tarafýndan (10.03.2018 Saat 08:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    BÝLMEM ANLATABÝLDÝM MÝ?

Behçet61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    56

Bir basket maçýnda bir arkadaþýn sayesinde BMN ile tanýþtým bilin bakalým kim ?
    Merhaba arkadaþlar ben deniz Behçet Sarýcaoðlu 1967 doðumluyum grubun ihtiyarlarýndan olurum Of lu yum 49 yýldýr Ýstanbul dayým, 19 senedir Ýstanbul Metrosunda çalýþmaktayým yukarýda yazdýðým gibi Trabzonspor un Abdi ipekçi salonunda oðlum ile maç seyrederken uzun süre sürecek bir dostluk kardeþlik iliþkilerinin bol olduðu mükemmel bir oluþumun içinde buldum kendimi BMN grubuyla çoðu organizasyonlara katýldým çök güzel anýlarla hep hatýrlayacaðým ve tabi ki yenilerine de nasipse katýlacaðým iyi ki varsýn BMN ÇOK YAÞA

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Behçet61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir basket maçýnda bir arkadaþýn sayesinde BMN ile tanýþtým bilin bakalým kim ?
    Merhaba arkadaþlar ben deniz Behçet Sarýcaoðlu 1967 doðumluyum grubun ihtiyarlarýndan olurum Of lu yum 49 yýldýr Ýstanbul dayým, 19 senedir Ýstanbul Metrosunda çalýþmaktayým yukarýda yazdýðým gibi Trabzonspor un Abdi ipekçi salonunda oðlum ile maç seyrederken uzun süre sürecek bir dostluk kardeþlik iliþkilerinin bol olduðu mükemmel bir oluþumun içinde buldum kendimi BMN grubuyla çoðu organizasyonlara katýldým çök güzel anýlarla hep hatýrlayacaðým ve tabi ki yenilerine de nasipse katýlacaðým iyi ki varsýn BMN ÇOK YAÞA
    Tanýþmalarda akýlda kalan tek simadýr o; BMN’nin sembolü Cengiz Çubukçu... ��
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

adiloþ bebe - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Medipol Üniversitesi Güney Kampüs'teyim

Acýmasýz bir piyasanýn içine düþtük...
    Acýmasýz ama zevkli yardýmcý olabileceðim konularda benimle iletiþime geçebilirsin.
    Ýnsan kaImanýn tek yoIu, insanIýk dýþý bu sisteme karþý savaþmaktýr.
    Karl Marx
    анархія-мама

Manava61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Mehmet Bilgin
    Trabzon vakfýkebir 1998 dogumluyum.Þampiyon oldugumuz sezonun baþýnda Ankaraya taþýndýk.Foruma ilk üyeliðim de orada bir yaz sezonu Transfer duyumlarý almak için üye oldum.Zamanla halýsaha maçlarý vs organizasyonlara katýlmaya baþladým.Þu an Ýstanbulda Bahçeþehir Üniversitesi Hukuk bölümünde egitimime devam etmekteyim.Hayatýmdaki iyikilerimden biridir BMN ye üye olmak Ýnþallah bu oluþumu hep beraber daha ilerilere taþýyacagýz

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Çelik

Ýstanbul doðumluyum. Aslen Artvin Þavþatlýyým.. Fizyoterapi ve Rehabilitasyon Bolümü 4.sýnýf öðrencisiyim.
    BMN ile 2012 yazýnda internette gezinirken tanýþtým ve ara verdim. Ocak 2014'te üye oldum 2015-17 arasýnda forum yöneticiliði yaptým. Ýlk organizasyonum Bayrampaþa'da her hafta düzenli yapýlan basket maçlarýndan biri oldu diye hatýrlýyorum Burada tanýþtýðým bir çok deðerli insan oldu. Bir çok kiþiyle tanýþma fýrsatý buldum. Özellikle önemli kiþilerle bir araya gelme imkanýný yakaladým. Bunun için BMN'ye müteþekkirim. Trabzonspor özelinde belki de diðer spor STKlarý içinde görüp görebilieceðim en kaliteli organizasyonlardan birinde olabilmek benim adýma gerçekten çok sevindirici.

Ýyi ki BMN var. Varlýðýnýn daim olmasý dileðiyle.
    Fatihim benim yiðen de Ýstanbulda senin bölüme benzer bi bölüm okur tanýn mý
    Muhammet Emin Kurt,
    hani üni,kaçýncý sýnýf, þu bu dersen sormam lazým bilmiyorum
    (kayýnýmýn oðlu,kayýným da babamýn teyzesinin oðlu )

Baþlýk iyi olmuþ gerçekten de,
    yazýyoruz çiziyoruz ama kim kimdir,ne iþ yapar haberimiz yok,
    adamla fikir tartýþýyoruz sonra bakýyorsun Odtü de hoca,
    bilsek hiç topa girmeyiz
    þaka bir yana hiç olmazsa trol mü gerçekten insan mý öðrenmemiz açýsýndan güzel bi baþlýk.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

40 bin kere Maþallah demeyi ihmal etmem, Allah kalbimi biliyor çok büyük gurur duyuyorum güzel insanlarýn güzel yerlerde olmasýndan,bunu þunun için söyleme gereði duydum bakýyorsun 2 sayfadýr afilli meslekler,afilli okullar var hep
    benim gibi emekçiler de yazsýn abi de baþlýkta bizde varýz diyelim

Ertan Eldeþ,
    1969 doðumluyum,
    Niðde-Bor-Cücü köyündenim,
    Babam Borda memurmuþ ben Bor'da doðmuþum,
    akþam anneme bi soruyum da heralde 1-2 yaþlarýnda Niðde merkeze gelmiþiz,
    yani doðma büyüme deðilde büyüme Niðde merkez,
    1990 da Askerden geldim,
    91 de memleketin otobüs firmasýnda iþe baþladým ogün bugündür terminal camiasýndayým.
    Ýnan Turizm'in þehir merkezindeki bürosunda bilet satarým.
    Evliyim,
    1993-1996-2006 model 3 tane evladým var ellerinizden öper,
    büyük tarih öðretmenliðini bitirdi cýrmalýyor,
    ortancam Ýzmir'de memur,
    en küçük 6. sýnýf öðrencisi.

BMN i ilk sayfada Alper hocamýn dediði gibi gogýl a yazdým ilk gelen site BMN oldu ogün bügündür buradayým,hep dediðim gibi BMN den çok þey öðrendim,BMN benim geniþ ailem.
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Merhaba arkadaþlar.

Bu sitede tanýþma baþlýðýnda kendimi ilk olarak 2006 yýlýnda tanýtmýþtým. 12 yýl geçmiþ aradan dile kolay. Baþlýðý yeniden görünce o anki "ne yazsam" heyecaným geldi aklýma.

Ben Mehdi Çelenk. 1984 Üsküdar doðumluyum. Türkiye Ýstatistik Kurumu Trabzon Bölge Müdürlüðü'nde çalýþýyorum. Lisansýmý Anadolu Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatý bölümünde yaptým. Halen Üsküdar Üniversitesi'nde Sosyal Hizmetler alanýnda yüksek lisansý bitirmek ile uðraþýyorum. Trabzonspor kongre üyesiyim. Trabzon Akçaabat'ta ikamet ediyorum.

Yýllarca þu sitede zevzeklik yaptým bilen bilir. Buradaki zevzekliðe sosyal medyada fenoemenlik diyorlar bunu da orada öðrendim.

Selamlar sevgiler.
    T R A B Z O N S P O R

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)