Sayfa 51 Toplam 61 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1503 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 24.Hafta l Trabzonspor 0-2 Beþiktaþ | Maç Sonucu

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

Alýntý zaqua Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    çoðu oyuncu için mesele olmaz diyorsun yani?
    ne anladýn bilmiyorum yazdýðýmdan ama en azýndan hocasýz þeref meselesi yaparda maç kazanmaya çalýþýrlar dedim. zaten aklý baþýnda çoðu kiþide bu kadar yönetir takýmý

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

þenol güneþi konuþtuðumuz kadar trabzonsporu konuþmuyoruz.. camianýn hacmi tam olarak budur..

kabul etmek zor olsa da þu anda bursaspor ayarýnda bir takýmýz.. zaten rýzayý getirerek çýtayý belirlemiþ olduk..
    Attan inip eþeðe bindik!

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Bu takýmýn bir efsanesi varsa cebindeki son para ile maça gidendir.
    Yani sensin, benim.

Milyonlarý cebine indirip sonra gittiði takýmda sanki TS ona hiç emek vermemiþ gibi rezil laflar söyleyenler efsane deðildir.

Salyangoz kabuðundan çýkmýþ tüh demiþ bundan mý çýktým. Bu hali TS'ye layýk görenler efsane olamaz.

Sanki TS olmasa baþlý baþýna adý geçen adamlar olabilecekmiþ gibi efsane derler ya, açýp TS'nin tarihini okumamak bu olsa gerek...
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Nereden
    Ýstanbul

10 gündü 5 maç yapan ölü beþiktaþa karþý bu duruma düþen rezil bir futbolcu sürümüz var hangi takým olursa olsun bugün bu beþiktaþa maç vermezdi

Deðil 50 150 yýl geçse bu takým þampiyon olamaz boþuna aldanmayalým artýk bizim rakiplerimiz istanbul takýmlarý deðil anadolu takýmlarýdýr.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

senin dediðin gibi yabancý çok saðlam bir hoca þart ve bana göre takým acilen satýlmalý
    Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takýmýn bir efsanesi varsa cebindeki son para ile maça gidendir.
    Yani sensin, benim.

Milyonlarý cebine indirip sonra gittiði takýmda sanki TS ona hiç emek vermemiþ gibi rezil laflar söyleyenler efsane deðildir.

Salyangoz kabuðundan çýkmýþ tüh demiþ bundan mý çýktým. Bu hali TS'ye layýk görenler efsane olamaz.

Sanki TS olmasa baþlý baþýna adý geçen adamlar olabilecekmiþ gibi efsane derler ya, açýp TS'nin tarihini okumamak bu olsa gerek...
    "Annuit cœptis"

Reha Demirbaþ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    36

Yusuf Yazýcý: "Bugün çok üzgünüm, taraftarlarý da anlýyorum. Bugün üzdüðümüz taraftarlarý tekrar sevindirmemiz gerekiyor. Bir þeyleri yanlýþ yaptýk ve olmadý."

Papaðan gibi her hafta ayný söylem. Yusuf bari bunu geliþtir.

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Nazim Can Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yalniz Samet Aybaba dururken Riza yi bu takimin basina getiren net futbolun f sinden anlamiyordur.
    bence rýza hoca düþünüldüðü kadar kötü hoca deðil

1-maaþlar yatýrýlýyor mu?
    2-hoca devre arasý 3 oyuncu istedi.týk yok
    3-hoca sezon baþý hazýrlýk geçirmedi

yani rýza hocayý doðru deðerlendirmek için elimizde çok fazla delil yok.
    bide yerel medya hocanýn üzerine çok gitti kanýmca.hocanýn psikolojisi oldukça bozuk.

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    küfür etmeyin beyler yakismiyor bizlere herbirimiz trabzonlu veya trabzonsporlu burada yapmayin ..

mactan önce senol günes olayi hem yönetimi hem oyunculari yumusatmistir resmen 3 puan hediye edilmis bu dogrudur

genclerimizi anliyorum fakat sakin olmalari gerekiyor en dogrusu tessislere giderek protesto yapilmali trabzonsporda oynamak istemeyen oyunculari kadro disi ederek yeni hocayla yola devam etmek gerek baskanimiz yok ama var gibi gözüken adam da nasilsa kongrede gidecek
    Tebrikler saðduyulu yaklaþýmýnýz için
    Bizim þuan ne futbolculara ne de birbirimize yüklenmemiz doðru,iyi futbol iyi futbolcuyla oynanýr ve bizim iyi futbolcu sayýmýz çok az maalesef...
    Þuan gerçekten bu takým için birþey yapmak isteyen taraftar varsa yönetimi protesto ederek kongreye gitmesi için baský oluþturmalý,Rýza hocanýn gitmesi çok fazla birþey deðiþtirmez( bu arada bizi çalýþtýracak kapasitesi olduðuna inanmýyorum)

Tapatalk kullanarak iPhone aracýlýðýyla gönderildi
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    31

Erman Toroglu neler diyor oyle ya tamam iyi durumda degiliz ama bizi ezdikce ezdi. Trabzon ölçü sayilmaz Bjk icin kolay mac ama Sivas Kayseri Basaksehir maclarina bakmak lazim bu maclar ölçü olabilir diyor. Olcay iki kelime etsene ?

Gerci suc bende niye bunlari izliyorum.
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Doðukan Uçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika
    Yaþ
    30

millet açýðýmýzý bulmuþ fenerbahçeye küfür ederek bizi ayakta uyutuyorlar. bursa,kayseri,beþiktaþ,galatasaray hep bunu yaptýlar. eski trabzon yok artýk

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

iyice saçmalamaya baþladýk þu maðlubiyeti Þenol Güneþe baðlamak nasýl bir travmadýr adam rakip takýmýn hocasý bu kadar basit
    Konu memmedaga tarafýndan (05.03.2018 Saat 22:33 ) deðiþtirilmiþtir.
    sakin olun...

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    senin dediðin gibi yabancý çok saðlam bir hoca þart ve bana göre takým acilen satýlmalý
    Katýlýyorum,
    çýkýþ yolu baþka yok.
    SAtýn alan kendi þirketi gibi göreceðinden, takým kötü olsa þirket zarar edeceðinden, o pislik menajerler fink atamaz kulüpte. Birileri cebini dolduramaz. Kimse onlarca milyondolarlýk transfer yapýp baþarýsýz olup da hesabýný vermemezlik edemez...
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Oðuzhan Fidan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muðla

burada herkes birbirine ahkam kesiyo dingonun ahýrý gibi kendi çöplüðünüzmüþ gibi davranamazsýnýz. madem ulusal bi platform o zaman herkes istediði görüþü yazar. baskýcý tavýrla küfürle provokatörlükle bi yere varýlmaz. önce beyinler geliþmeli. hazmetmeyi öðrenmeliyiz. þenol hocaya kýzgýnlýðýmýz olabilir ancak adam bize 2011 deki baþarýmýzý getiren isim baþkasýnýn yapabileceði biþey deðil 8jkyada en parlak dönemini yaþatýyor. zamanýnda teneke baðlayýp gönderdik. yapcak biþey yok sonuçlarýna her zaman katlandýðýmýz sezonlarýmýz var bolca zaten deðiþende hiçbiþey yok þu kulüpte gelen baþkan cep doldurur gelen topçu körelir gelen hoca ezbere boþ taktikler.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ý. C. Ertem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    34

Yahu velev ki savunmuþ olsun arkadaþýmýz -savunma falan da yok ortada- iðrenç aðza alýnmayacak hakaretleri küfürler görmek zorunda mýyýz?! Þaka mýsýnýz gidin bizim yönetime hocaya sallayýn. Kafayý Þenol Güneþ ile bozmuþsunuz arkadaþlar... Sevmeyebilirsiniz ama bu kulübün mazisine iþlemiþ bir insana bu hakaretlerin edildiðini duymak insaný derinden yaralýyor!..
    "Benim gideceðim yer, geldiðim yerdir. Ben ne ünvan istiyorum, ne de makam istiyorum..." - ÞENOL GÜNEÞ

"AKÇAABAT SEBATSPOR"

Nereden
    Güney Amerika

umarým tüm bunlar 2018 yýlýnda ve sezon sonunda olur ve kurtuluruz aynen kardeþim
    Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum,
    çýkýþ yolu baþka yok.
    SAtýn alan kendi þirketi gibi göreceðinden, takým kötü olsa þirket zarar edeceðinden, o pislik menajerler fink atamaz kulüpte. Birileri cebini dolduramaz. Kimse onlarca milyondolarlýk transfer yapýp baþarýsýz olup da hesabýný vermemezlik edemez...
    "Annuit cœptis"

jairzinho - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    kötü örnekler de çok.satýlan takým bir kiþinin alacaðý kararlara baðlý olur.o kiþi bu sezon küme düþeceðiz derse düþersin.taraftarlarýn etkisi sýfýra iner.

Nereden
    Bursa

Alýntý jairzinho Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bence rýza hoca düþünüldüðü kadar kötü hoca deðil

1-maaþlar yatýrýlýyor mu?
    2-hoca devre arasý 3 oyuncu istedi.týk yok
    3-hoca sezon baþý hazýrlýk geçirmedi

yani rýza hocayý doðru deðerlendirmek için elimizde çok fazla delil yok.
    bide yerel medya hocanýn üzerine çok gitti kanýmca.hocanýn psikolojisi oldukça bozuk.
    Rýza Çalýmbay'ýn olayý bu kadar,sezon baþýnda takým çalýþtýrýrsa zaten kümeye oynarsýn.
    • Memento mori

outlaws61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Trabzon sehri eski Trabzon olsa bu gece hocayý gönderir yönetimi deðiþtirir oyunculardan bazýlarýný kapý dýþarý eder.

Ama nerde.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

Maalesef bu maðlubiyetle þampiyonluk yarýþýndan koptuk diyebiliriz.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Býrak bu iþleri Nazým Efendi.
    Yenilgiyi Þenol Hocaya küfür ederek içindeki yangýný söndüren adama dur dedik diye mi yanar döner olduk?
    Þu yenilginin Þenol ile ilgisi nedir dedik. Yanlýþ mý dedik? Her þeyi Þenol ile ifade etmeye kalkan takýntýlý bir güruh var.
    Ulan Þenol Hocayý belki de en çok seven benim. Ama bunlar kadar anmýyorum. Acaba sýkýntý kimde?
    Olayýn mantýðýný anlamýþsýn hala. O stada o ismin verilmesi normal herhalde sana göre.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Forumdan Uzaklaþtýrýlmýþtýr
    Nereden
    Eskiþehir
    Yaþ
    42

Herifteki kafa yapýsý ayný armanýn peþine düþtüðü renkdaþýna yorum yazdýrmama cezasý aldýrmak. Aslaným istersen zahmet etme ben girmeyeyim foruma madem mutlu olacaksýn. Ama sende kalýbýnýn adamý ol bak 29 yaþýna gelmiþin birilerini yalayarak büyük olamazsýn bunu öðren. Senle ben ayný çatý altýnda buluþtuk bak maðlubiyete sinir krizleri geçiriyoruz o buruþmuþ kestane ise provokatörlüðünün verdiði keyifle 3 puanýný cebine koydu gitti. Bundan mutlu isen sýkýntý deðil devam et

Mehmet BAÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa
    Yaþ
    36

Alýntý sasone Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Aslolan taraftardýr,para için çalýþanlara karþý taraftarý savunmaktan bile aciz insanlarsýnýz.
    Kusura bakma ama aðzýnda küfür, dilinden hakaret düþmeyen insana karþý býrak da Þenol'un yanýnda olalým.
    Benim için gerçek taraftar yöneticisine, futbolcusuna veya hocasýna veya efsanesine küfür etmeyen taraftardýr.
    Siz küfrü hak görüyorsanýz diyecek sözüm yok.

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Mehmet BAÞ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kusura bakma ama aðzýnda küfür, dilinden hakaret düþmeyen insana karþý býrak da Þenol'un yanýnda olalým.
    Benim için gerçek taraftar yöneticisine, futbolcusuna veya hocasýna veya efsanesine küfür etmeyen taraftardýr.
    Siz küfrü hak görüyorsanýz diyecek sözüm yok.
    Beþiktaþ'ýn hocasýný niye savunup duruyorsun sen burda? Beþiktaþlý'ysan bu forumdan uzaklaþtýrýlmalýsýn.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Güney Amerika

@jairzinho araþtýrýp saðlam bi rhoca almadan önce takým satýlmalý zengin bir adama katarlý olur bilmem ne ülkesinden olur satýldýktan sonra bütçe belirlenir transfer bütçesi saðlam yabancý bir hoca alýrsýn bak bütçe bu dersin geri dörtlüyü alýrsýn ortasaha kanat forvet alýrsýn baba bir hoca ve teknik ekibi iyi olan bir hoca olur

Shakhtar Donetsk gibi bir takým bütçesi oluþmaya baþlar

"Annuit cœptis"

memozcan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

yaz aylarýnda transfer forumunda çok dile getirmiþtim ama ergen arkadaþlarýn hýþmýna uðramýþtým.. geri dönüþü olmayan transfer yapmamýz bizi felakete sürükler diye.. kucka, sosa vs.. yerine bedava gökhan inleri, ndiayeyi almalýydýk.. yine de bu transferleri anlýyorum.. iddialý olmak adýna yapýlmýþ olabilir ama soyadýný hala doðru þekilde yazamadýðým theo ve volkan þen hangi akla hizmet alýndý ?
    Attan inip eþeðe bindik!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)