Sonuç: Trabzonspor satýlsýn mý satýlmasýn mý ?

Katýlýmcý sayýsý
183. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Satýlsýn

114 62.30%
  • Satýlmasýn

69 37.70%
Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 425 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Katar Emirine Ait Bir Þirketin Trabzonspor'u Satýn Alacaðý Ýddiasý

ibrahim - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Yaþ
    34

Standart Katar Emirine Ait Bir Þirketin Trabzonspor'u Satýn Alacaðý Ýddiasý

Dünden beri sýkça dillendiriliyor. Ýddianýn El Cezire kanalýna ait olduðu ve o ailenin hisselerimizin yüzde 49'unu satýn almak istediði iddia ediliyor.

Eðer böyle bir þey varsa IHO'dan baþlayan ve Usta tarafýndan yapýlan harcamalarýn bilinçli bir þekilde yapýldýðýný çýkarýrým ben bundan. Þike meselesindeki suskunluk, QNB sponsorluðu, o malum güruhun Katar ile olan iliþkileri ve tüm bunlarýn üzerine 15 Temmuzdan sonra azizin vatan sevdasý pozlarý ile o güruha yakýnlaþmalarý gibi son senelerde yaþanmýþ þeyleri hesaba katýnca her þey rayýna oturuyor.

Sistematik bir þekilde dize getirilmeye çalýþtýðýmýz ayan beyan ortada.
    Milli Takýmým TRABZONSPOR
    Al aþaa, vur yukari, Dik Oyna!!!
    Helalin adý kaldý, onu gören yok.
    Haram kapýþýldý, hâlâ doyan yok. Yusuf Has Hacip

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bana sýcak gelmiyor bu fikir... Trabzonspor'un sahibi taraftardýr.
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Kesinlikle yanlýþ bir karar olur bence.....

Hep iyi örneklere bakýyoruz ama Porstmuth gibi kötü örnekleride var.....

1.sýnýf Araplar bize gelmez diðerleride çok faydalý olmaz....

Trabzonspor'u ancak ve ancak takýmý puan kaybettiðinde bundan ýzdýrap duyan , üzülen insanlar yüceltebilir......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Nereden
    Ýstanbul

Adam batmayacak vizyoner biri ise satsýnlar. Malaga'yý da sattýlar rezil oldu kulüp. Kulüplerin kimi haklarý saklý olmak koþuluyla satýlmasýn en doðru hamle.

Çünkü kendine ait bir þeye orada geçici olmayacak biri daha çok deðer verir. Kulüp bu bakýmd mutlaka doðri birine satýlmalý. Trabzonspor o eski sivil toplum organizasyonuna sahip deðil bari düzgün bir þirket hüviyetine bürünsün. Tamamý olmamasý koþuluyla satýlmasý þart ve büyük kulüpler olarak yaptýðýmýz döviz harcamasýyla ülkeye büyük külfet durumundayýz.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (23.02.2018 Saat 10:38 ) deðiþtirilmiþtir.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fýrtýna..."

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Faik Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Kesinlikle yanlýþ bir karar olur bence.....

Hep iyi örneklere bakýyoruz ama Porstmuth gibi kötü örnekleride var.....

1.sýnýf Araplar bize gelmez diðerleride çok faydalý olmaz....

Trabzonspor'u ancak ve ancak takýmý puan kaybettiðinde bundan ýzdýrap duyan , üzülen insanlar yüceltebilir......
    Abi ülke içi organizasyon kurduðun sürece hiç böyle kaygýlarýn olmasýn . Adam kar amaçlý bir þirket alacak. Kulübü oyuncak etmediði müddetçe faydalý olur

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Trabzonspor satýlýk deðildir
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

riv riv riv - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    33

Yýllardýr eziyet çeken, kahrolan biri olarak bence gayet yerinde olur. Ýnþallah satýlýr. Baþka türlü düze çýkacaðýmýz yok....
    Meþin yuvarlak, gugul ve gügüm.

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Trabzonspor satýlýk deðildir
    Takým borsada iþlem görüyor. Her þeyi haciz altýnda ismi dahi Trabzonspor A.Þ ama satýlýk deðil öyle mi

Nereden
    Ýstanbul

Evet, Trabzonspor taraftarýn kulübüdür.
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul

Evet, Trabzonspor taraftarýn kulübüdür.
    Evet evet öyledir.

Nereden
    Ýstanbul

Ýnsan uyuþturucuya nasýl baþlar? Önce çek bir fýrt derler, bir þey olmaz ne olacak ki? Sonra sen alýþtýkça dozunu arttýrýrlar, gittikçe daha kuvvetlisini verirler. Ta ki kendinden geçene, kendini inkar edene, kendinden vazgeçene kadar

Bakalým bu örnekle durumumuz arasýnda baðlantý kurabiliyor musunuz?

Nereden
    Bayburt
    Yaþ
    37

Türk futbolunun kurtulmasýnýn ve yükseliþinin tek çaresi kulüp satýþýdýr..Aslýnda kulüpler yasasý çýksa satmaya gerek yok ama nasýl olsa çýkarmayacaklar..yöneticiler gelecekler reklamlarýný yapacaklar, siyasi menfaatlerini saðlayacaklar, menajerler ile birlikte istedðini alýp satacak, taraftar kahrolacak ve hesap vermeden defolup gidecekler..düzenin deðiþmesi için kulüpler satýlmalý..eðer teklif varsa hemen satt hemennnnn satt..

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Yýllarýn getirmiþ olduðu baþarýsýzlýklara, yönetim ve teknik ekip beceriksizliklerine bakýnca, satýlsýn arkadaþ diyorum.Satýlsýn da belki baþarý gelir diyorum...

Ama bir taraftan da biz devrim takýmýyýz, bu tarz yaklaþýmlar bizim ruhumuza, geçmiþimize aykýrý diye düþünüp, satýlmasýn diyorum...

Ama gerek yöneticilerde gerekse de camiada, özellikle de Trabzon þehrinde,o eski devrimci ruh kalmamýþ...

(Devrimci lafým lütfen ideolojik polemiklere çekilmesin,üzülürüm, konu o deðil...)

Ýki ucu sivri deðnek...

Ama þu da var, bu camianýn acilen bir sportif baþarýya ihtiyacý var,çok acil...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yýllarýn getirmiþ olduðu baþarýsýzlýklara, yönetim ve teknik ekip beceriksizliklerine bakýnca, satýlsýn arkadaþ diyorum.Satýlsýn da belki baþarý gelir diyorum...

Ama bir taraftan da biz devrim takýmýyýz, bu tarz yaklaþýmlar bizim ruhumuza, geçmiþimize aykýrý diye düþünüp, satýlmasýn diyorum...

Ama gerek yöneticilerde gerekse de camiada, özellikle de Trabzon þehrinde,o eski devrimci ruh kalmamýþ...

(Devrimci lafým lütfen ideolojik polemiklere ekilmesin,üzülürüm, konu o deðil...)

Ýki ucu sivri deðnek...

Ama þu da var, bu camianýn acilen bir sportif baþarýya ihtiyacý var,çok acil...
    Abi geleneklerine baðlý kalarak yenilikere açýk olmak ayýp deðil. Çaða ayak uyduramayan yok olmaya mahkum olur. Endüstriyel futbolun getirisi bu ben baþarýlý olmak için buna mecburuz, taraftarý olduðum kulübü peþkeþ kimseye peþkeþ çeksinler istemiyorum elbette.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Ýlker Yazýcýoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    41

Alýntý Fatih Çelik Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Abi geleneklerine baðlý kalarak yenilikere açýk olmak ayýp deðil. Çaða ayak uyduramayan yok olmaya mahkum olur. Endüstriyel futbolun getirisi bu ben baþarýlý olmak için buna mecburuz, taraftarý olduðum kulübü peþkeþ kimseye peþkeþ çeksinler istemiyorum elbette.
    Dediklerine itirazým yok Fatih'im, sadece baþlýðý açan @Ýbrahim 'in dile getirdiði tesadüfler zinciri biraz düþündürücü...

Bakalým...
    Arafilboylu

Ve mikrofonlarýmýz Avni Aker'de...

Nereden
    Ýstanbul

Evet evet öyledir.
    Bana böyle cevap verirsen ben de sana evet evet derim. Ne elde ederiz? Birbirimizin düþüncelerine saygýlý olmalýyýz. Ne demek istiyor, anlamaya çalýþmalýyýz

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ýlker Yazýcýoðlu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Dediklerine itirazým yok Fatih'im, sadece baþlýðý açan @Ýbrahim 'in dile getirdiði tesadüfler zinciri biraz düþündürücü...

Bakalým...
    Abi bu tesadüfler zinciri deðil. Hükümetin bu iþin önünü açmaya çalýþtýðý açýk ama bu kozu veren de kulüplerden ve bizden baþkasý deðil. Büyük bir cari açýðý olan üretimi olmayan bir ülkenin sürekli döviz çýkýþý yapan kurumlarýyýz. Devlet bu gözle bakýyor bize. Çok da para ediyor satýn ne ala diyorlar elbette.
    Konu Fatih Çelik tarafýndan (23.02.2018 Saat 11:25 ) deðiþtirilmiþtir.

Nereden
    Ýstanbul

Bana böyle cevap verirsen ben de sana evet evet derim. Ne elde ederiz? Birbirimizin düþüncelerine saygýlý olmalýyýz. Ne demek istiyor, anlamaya çalýþmalýyýz
    Abi ben sana normlarý söyledim. Sen katýlmadýn ben de sana katýlmadýðýmý ifade etmek için böyle yazdým.

Nereden
    Ýstanbul

Abi ben sana normlarý söyledim. Sen katýlmadýn ben de sana katýlmadýðýmý ifade etmek için böyle yazdým.
    Kardeþim kusura bakma o zaman. Kulübü taraftardan koparmaya çalýþýyorlar. Satýlýrsa taraftardan kopmuþ bir kulüp olacak. Birilerinin malý haline gelecek. Baþtan beri belki de amaçlanan buydu. Kontrol altýnda, aganýn marabalarý. Trabzonspor satýlýk bir kulüp deðil derken, maneviyatýna vurgu yaptým. Satýlýrsa asýl maneviyatý satýlacak ve asla kontrol dýþýna çýkamayacak kölelerden farkýmýz kalmayacak. Borç varsa proje üretsinler, kulübü satmasýnlar, kulüp satmak proje deðil, kulüp onlarýn malý deðil.

Nereden
    Ýstanbul

Kardeþim kusura bakma o zaman. Kulübü taraftardan koparmaya çalýþýyorlar. Satýlýrsa taraftardan kopmuþ bir kulüp olacak. Birilerinin malý haline gelecek. Baþtan beri belki de amaçlanan buydu. Kontrol altýnda, aganýn marabalarý. Trabzonspor satýlýk bir kulüp deðil derken, maneviyatýna vurgu yaptým. Satýlýrsa asýl maneviyatý satýlacak ve asla kontrol dýþýna çýkamayacak, kölelerden farkýmýz kalmayacak. Borç varsa proje üretsinler, kulübü satmasýnlar, kulüp onlarýn malý deðil.
    Abi ben þartlarý belirttim zaten. Dünyanýn dev kuluplerin de bir çoðunun sistemi böyle. Kulübü iþletip hem para hem baþarý kazanmak isteyen kiþilerin varlýðý bize zarar vermez. Dediðim gibi kulübu birilerine peþkeþ cekelim demiyorum. Birileri gelsin kulübün finansal iþletmeciliðini alsýn bundan kar veya zarar etsin. Kulübü organize hale getirsin. Yoksa ömrümüz Özkan Hoca bir daha gelsin, Sadri Þener bir daha gelsinler ile geçecek.

Nereden
    Ýstanbul

Kardeþim þunu da söyle o zaman. Atletico Madrid'in %20'lik hisseleri 45'e,50'ye € giderken senin %50'in nasýl 250'ye $ gidiyor... Ýllüzyon kardeþim illüzyon. Niyeti anlayýn

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Trabzonspor Paraya karþý emeðin savaþýný veriyordu......

Demekki savaþý kaybetmiþ......
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    nbay - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

koskoca psg , city ,milan ,monaco gibi takýmlar satýldý,onlarýnki taraftar deðilmiydi . deðiþen biþey oldu mu taraftar açýsýndan bakýnca ? hiç deðilse yatýrýmý yapan adam þirketi gibi göreceði için saçma sapan yönetimlerden kurtulmuþ oluruz . adam gibi bir organizasyonun olur.
    ///// Balinaya Kafa Atan ÇýlGýn Hamsi \\\\\

Nereden
    Ýstanbul

Kardeþim þunu da söyle o zaman. Atletico Madrid'in %20'lik hisseleri 45'e,50'ye € giderken senin %50'in nasýl 250'ye $ gidiyor... Ýllüzyon kardeþim illüzyon. Niyeti anlayýn
    Rakamlar uydurma olabilir orasini bilemiyorum.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Tutar düþük, bu teklif deðerlendirmeye bile alýnmamalý.

Ayrýca satýlacaksa bile bu pay oraný %49,9'un altýnda kalmasý þart koþulmalý.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)