Sayfa 2 Toplam 17 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 12 ... SonuncuSonuncu
Toplam 407 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: Trabzonspor'un Mali Durumu ve zm nerileri

Mesut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2008
    Nereden
    Hatay
    Ya
    35

@M.berk e Gayretli
    Klme olmaz ii bo demisin ama son blmde klmekten bahsetmisin her sezona ampiyonluk ile balayan Trabzonspor'a 2 yl Avrupa kupas hedefi koymusun sende hedef kltm olmuyor musun ?
    ahsm adma bende bundan bahsediyorum dediim gibi Zeki Yavrularla Yumlularla Akbala zer ile Emre Gral ile de 5.lik yars iindeyiz Burak Ylmaz ile Sosa ile Kucka ilede 5.lik yars iindeyiz hedef Avrupa kupalarna katlmaksa gerek var m bu kadar bteli transferlere bjk yapt da klmedir Gutiler Fernandes Simao Almeida lari getiriken Ouzhan Olcay Veli bu tarz gurbeti ve bonservissiz oyunculara yneldi buda klmedir.Niye bjk istese ben ampiyonlua oynamak zorundaym devam etse yldzlar getirmeye diyemezmiydi yapmadlar yle olmad halde adamlar hala bor batanda UEFA'nn kskacnda
    Konu Mesut tarafndan (20.02.2018 Saat 20:49 ) deitirilmitir.

Travelair - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.01.2005
    Nereden
    stanbul

Bana yle geliyor ki BDDK gibi bir kurumla kulpler yakn zamanda tanacak. Belki ortak bir irket zerinden borlarla mcadele edilecek. Spor kulpleri yasasnn da artk kmas lazm. nsanlar sorumlu tutulmal, paralar har vurup harman savrulmamal, denetim artmal. Hatta salkl bir futbol ortam iin futbolcular da sorumluluk almal, vergilerini kendileri demeliler.

Trabzonspor zelinde, kariyer peinde ve yetenekli futbolcularn mekan haline gelmeliyiz. Motivasyonu para olan futbolculardan uzak durmalyz. Futbolcu cretlerini de kesinlikle 1 milyon 'nun altna ekmeliyiz. Dier deyile gereklerimize geri dnmeliyiz, ama bu, kaliteden dn vereceimiz anlamna gelmez, bilgiyle, aratrmayla, alarak kaliteden dn vermememiz hedefimiz olmaldr., hatta bylelikle kaliteyi arttrabiliriz.

imdiki ynetim bunu bilerek, cretleri azaltma yoluna gitmiken, sonra btn yaptklarna ihanet edercesine fahi cretler vererek eski hale geri dnd. Bunu enflasyonla mcadeleye benzetiyorum. Mcadele etmeye baladnz zaman, eitli kayglarla yolunuzdan dnerseniz, hibir ie yaramaz. Ortaya irade koymak zorundasnz
    Trkiye'nin zencileri Trabzon'dan kar----------------------------------BUGN
    Trabzonspor kretmedike ampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tketirsen azalr, retirsen oalr--------------------------------------N
    Arslann srtlan ok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Berke6198 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    16.07.2010
    Nereden
    stanbul
    Ya
    25

Alnt Mesut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @M.berke Gayretli
    Klme olmaz ii bo demisin ama son blmde klmekten bahsetmisin her sezona ampiyonluk ile balayan Trabzonspor'a 2 yl Avrupa kupas hedefi koymusun sende hedef kltm olmuyor musun ?
    ahsm adma bende bundan bahsediyorum dediim gibi Zeki Yavrularla Yumlularla Akbala zer ile Emre Gral ile de 5.lik yars iindeyiz Burak Ylmaz ile Sosa ile Kucka ilede 5.lik yars iindeyiz hedef Avrupa kupalarna katlmaksa gerek var m bu kadar bteli transferlere bjk yapt da klmedir Gutiler Fernandes Simao Almeida lari getiriken Ouzhan Olcay Veli bu tarz gurbeti ve bonservissiz oyunculara yneldi buda klmedir.Niye bjk istese ben ampiyonlua oynamak zorundaym devam etse yldzlar getirmeye diyemezmiydi yapmadlar yle olmad halde adamlar hala bor batanda UEFA'nn kskacnda
    i bo demedim. ini doldurmak gerek dedim. Bu tanmlar ortada yabanc gibi brakmamalyz ki bir zme ulaabilelim...

3 yldr Avrupa kupalarna gidemeyen bir kulbn hedefini 2 yllk Avrupa serveni ve sonrasnda ampiyonluk olarak koymas klme deildir. Trabzonspor zaten yeterince kld. Potadan daha fazla uzak kalmay ve daha fazla itibar kaybn gze alabilir miyiz ? Birka yl daha bu itibar kaybna gz yumup Avrupa kupalarna katlamazsak muadilimiz kulpler Kayseri-Gztepe-Genlerbirlii vs. olacak.

Bu yzden ihtiyacmz olan sistemli bymek olmal. Daha fazla klmek dncesi ierisinde olanlarn bu kulbn kitlesel zlmn nasl engelleyeceklerini de sistematik olarak ortaya koymalar gerekir. Mesela daha da klen, 3 yl daha Avrupa'y "ancak" zorlayabilecek bir takm devamnda nasl byyecektir ? te bu durumda kullanlan tanmlarnn ilerinin doldurulmas ok kritik.
    Konu Berke6198 tarafndan (20.02.2018 Saat 21:32 ) deitirilmitir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Tsli31 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.01.2018
    Nereden
    stanbul

ncelik olarak borlar hafifletip taraftarlara mesaj vermelidir u zamana kadar bizden birey beklemeyin
    Fla transferler yerine ismi duyulmayan futbola a kiiler alnmal
    Alt yapya tam hassasiyet verilmeli
    Futbol d branlara yatrmlar yaplmal ll bir ekilde
    Store'da fiyatlar uygun iyi rnler yaplmal
    ​SADECE TRABZONSPOR

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

Alnt M.Berke Gayretli Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Kullanlan kelimelerin ileri doldurulmal. "Klmek" bir kere en batan doru bir tanm deil. Demagojiyi iyi aksettirmek lazm.

Beikta'n klmesinden bahsedilmi, Beikta klmedi. Beikta tamamen bir olaanst hal ilan yapt. Taraftarlarn bu konuyla ilgili bilinlendirdiler ve ayaa kalkmaya davet ettiler. O gnden sonra ellerindeki kadroda isim olarak hibir klme olmad tabii.

Dostlar, unu bilmek gerekir ki Trkiye Sper Lig'inde ampiyonluk sevincini birden fazla kez tatm hibir takm "klyoruz" diyemez. Zaten klmek mmkn deildir. Endstriyel futbol bu duruma msaade etmemekte. Klrsen yaramazsn. Yaramazsan yok olursun.

kincisi, klmeye gitmenin yolunu altyapda grmek kadar sakncal ve temelsiz bir yaklam olamaz. Altyapya ynelen takm klmeyi deil, bymeyi tercih etmi demektir. Altyapdan 1-2 adet nitelikli futbolcu kana kadarki srede ne gibi bir mal ykmllk altna girildiini biliyor musunuz ?

Barcelona rneine baktmz zaman, dnyann en varlkl kulpleri arasndalar phesiz ki. Barcelona kulbnn 10 yl akndr hangi isimlerle saysz ampiyonluklar ve baarlar elde ettiini syleyebilir misiniz ? Eer sizin aklnza gelmiyorsa ben hemen syleyeyim, dorudan doruya La Masia'dan elde ettikleri kemik kadroyla 10-15 senelik dilimde ampiyonluk mcadelesi verdiler.

Pedro - Fabregas - Messi - Iniesta - Busquets - Xavi - Jordi Alba - Piqu - Puyol - Valdes...

Bu isimlerin hepsi Barcelona alt yapsndan kma oyuncular ve Barcelona kadrosu yllardr bu isimlerin etrafnda ekilleniyor.

Trabzonspor iin doru hamle, tamamen kaynaklarn doru kullanm, Trabzonsporun menfaatlerini her eyin nne koyan gl iletiimci bir bakan, mantkl ve liyakata dayal bir i blm, sonrasnda transferler ve hoca tercihleri eklinde olacaktr. Ancak hayati maddemiz her zaman doru bir ynetim olmaldr nk ynetimi gl olmayan hibir kulbn baar yakalamas mmkn deildir.

Ezcmle, Trabzonspor iin ampiyonluk yolu ok uzakta deildir. lk dnce, planl bir ekilde Avrupa kupalarna 2 yl katlp, ardndan ampiyonluk yar verdirecek kadroyu hazrlayp sahaya srmektir. Trkiye'de bu ayaa kalkma ileri sandmzdan ok daha basittir. Hatta elinizin altnda Trabzonspor gibi bir marka varsa bu daha da kolaydr.

En nemli ve zor noktaysa, Trazbzonsporun adamn bulabilmektir.
    Berke yrekten teekkrler kardeim. Kelimesi kelimesine katlyorum.

Klmek diye bir seenek yok arkadalar. Klemezsin, yok byle birey. Taraftar 10.lua oynayan bir takmn mana gitmez, kombine almaz, forma almaz. 10.lua oynayan bir takm sponsor bulamaz. Baar baar baar. Bunun baka alternatifi yok. Beikta baarl olduu iin o gnleri atlatt.

Muharrem Usta takm kurma konusunda ne kadar eletirirseniz eletirin baarl bence. Ama gel gr ki Rza hamlesi btn dorularn gtrd ve 24. haftada iddasz bir duruma geldik. Yoksa Trabzonspor bu ligde ampiyon olabilecek bir kadroya sahip.
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

Trabzonspor Kongre yesi
    Cafer KILISOY - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    31.08.2006
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    45

Alnt smail SARAL Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    yi de abi, 6-7 senedir yaracaz diye sper pahal takmlar kurduk sonu ortada. Bir eyi beceremiyorsan yapmayacaksn. Zaten bize uygun bir model deildi.
    smail pahal dediimiz kadronun futbolcularna bakalm. Musa Nizam, Aykut Demir, shak, Ayta vb. Ortalama 1.5- 2 milyon bonservis odendi bunlara. Yllk garanti paralar saymyorum bile. Bahsettiim bu deil benim
    ODT'l bir hocann Trabzonspor atksyla dolaan Trabzonsporlular hakkndaki yorumu;
    "Hocam onlar Trabzonsporlu. Onlarn sevgisi, derdi bir baka. TRABZONSPOR onlar iin bir var olma nedeni. TRABZONSPOR'a ksemez, kzamaz ondan utanamazlar nk o zaman ehirlerine ksm, ehirlerinden utanm olurlar''

alperrr - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.08.2012
    Nereden
    Ordu

Alnt Mesut Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    @M.berk e Gayretli
    2012 sezonu 26.hafta zeki ,yumlu,zer aadada dahilen emre gral var bu sefer 2016 sene sonu..

Konu alperrr tarafndan (20.02.2018 Saat 23:03 ) deitirilmitir.
    samanyolu yerine rafet el romann ampiyonluk iin yazd arks sylenebilir:..metehants

Mesut - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    23.11.2008
    Nereden
    Hatay
    Ya
    35

Alnt alperrr Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    2012 sezonu 26.hafta zeki ,yumlu,zer aadada dahilen emre gral var bu sefer 2016 sene sonu..

Hami teknik direktr iken Messi ile mi 5.ci olduk

kayseriliyiz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    39

Yksek maasli tm oyunculari yollamaliyiz.
    Elilizdeki alt yapi cevherleni birka tecrubeli oyuncuyla harmanlayip yolumuza devam edebiliriz.
    ok iyi bir arastirmayla ucuz ama is grecek Yattara ve aurelio gibi oyuncular bulabiliriz.
    Sampiyon olamayiz ama en azindan gelecegimiz kurtulur.
    Bu baglamda zkan Smer rol alabilir.
    Yattara Zokora gibi eski oyuncularimizdan yardim alabiliriz.
    Yattara'nin futbol akademisi projesine destek verilmeli bence bakarsin birseyler ikar.

Envoy de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi lm olan bir merdivendir hayat

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Art oranna DKKAT!!!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

murat - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.10.1999
    Nereden
    Avrupa Dier
    Ya
    46

Bence 4 takimida iflastan amatore yollamak en dogrusu. Sonrada yeni kanun yapip borclanmalar kisitlanmali. Bu borclara devletin vergi aflarinida katarsan inanilmaz rakamlar cikiyor.

Bizim borc 1 yilda nasil katlanir anlamis degilim tum yillik harcamalarimiz okadar degilken nasil oluyor?
    Kck beyinlerin ynettigi byk takimdir, Trabzonspor!

Mustafa YILMAZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.07.2006
    Nereden
    Samsun
    Ya
    41

Alnt Cafer KILISOY Nickli yeden Alnt Mesaj gster

Muharrem Usta takm kurma konusunda ne kadar eletirirseniz eletirin baarl bence. Ama gel gr ki Rza hamlesi btn dorularn gtrd ve 24. haftada iddasz bir duruma geldik. Yoksa Trabzonspor bu ligde ampiyon olabilecek bir kadroya sahip.
    nasl baarl mesela hangi oyuncular almas onu baarl yapan ?
    sadece ak bizimkisi

My - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Benim aklmn erdii: hem reteceksin, hem rettiin ve ya bulduklarndan her yl bir iki tanesini ihra edeceksin, buna uygun bir alt yap ve scout sistemi kuracaksn, tepeden trnaa profesyonelleeceksin, maa politikasn dengeleyeceksin, kurumsallamay kesinlikle ama kesinlikle halledeceksin, sportif olarak bir ka yl idare edelim olmaz kesinlikle srekli yarn iinde olacak hatta L, Trkiye kupas, Avrupa hatta ve hatta ampiyonluk (ki u dzen ierisinde zor) gibi eylerle de destekleyeceksin vs. vs. vs...

Camiann durumuna bakyorum...? Usta geldiinde de bu kadar ykn altndan nasl kalkacak aklm ermiyor demitim. O hepten batrd. En azndan profesyonelleme adna bir eyleri deitirebilir dediydim ama strese dayanamayp iyiden iyiye saptt. Ya geni bir konsenssle ynetim oluturulup Trabzonspor'da bir devrim yaplp bunlar iin allr ya da bir iki arkadan da dedii gibi kulp satlncya kadar kepenkleri kapatmamak iin direnilir. Satlmasnda da byk skntlar kabilir hi aklmza gelmeyen, bizleri hop oturtup hop kaldracak te her neyse. Mevzu olduka derin ve olduka bilgi beceri isteyen bir durum. Benim kafamn erdii bu kadar.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.10.2017
    Nereden
    anakkale

Trabzonspor taraftar ( temsili deildir )

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

KLBMZN MAL DURUMU :

Trabzonspor yeni ynetimi 06 aralk 2015 tarihinde greve geldi.......

Bu tarihten 6 ay sonra 01.06.2016 tarihinde Kap'a bildirilen yani resmi ksa vadeli borcumuz 303 milyon tl......

30 kasm 2017 tarihinde ksa vadeli borcumuz 455 milyon tl.......

art : 152 milyon tl......
    ------------------
    01.06.2016 tarihinde resmi uzun vadeli borcumuz 97 milyon tl.....
    30 Kasm 2017 tarihi itibar ile uzun vadeli borcumuz tam 581 milyon tl......

art : 484 milyon tl......

Toplam bor artmz : 636 milyon tl.....

stelik 2 yllk srede sponsorluk , naklen yayn , saha gelirleri ve dier gelirlerimiz gibi 200-250 milyon tlden fazla gelirimize ramen bu bor artm......

1 haziran 2016'da euro kuru 3,30 tl..... Borcumuzun euro karl 121 milnyon euro.....

1 kasm 2017 bor toplam 1.036 milyon tl..... Borcumuzun euro karl 222 milyon euro....

Yani Sayn Muharrem Usta ynetiminde Trabzonspor'un borlar gelirlerine ramen tl zerinden %153 artm 400 milyon dan 1036 milyona ulam...

Euro zerinden ise % 82 artm borlarmz.... tekrar sylyorum gelirlere ramen borcumuz 2 ylda katlanarak artm.....

Peki baar :

Avrupa'da hi olmadk....
    Ligde hi olmadk.....
    Trkiye Kupasnda hi olmadk.....

Ortada tarihimizin sportif olarak ve mali olarak en kt bakan profili var maalesef.....

not : Bilgiler devletin resmi kurumu olan Kap'tan derlenmitir...... Trabzonspor Anonim irket olduundan mali yaps bamsz denetim irketlerince denetlenmektedir. Yani bilgiler kesindir..... Klbmz maalesef byk bir darboazn iindedir.....

Bu kt tabloyu sadece euro kuruna yada borlarn telenmesi iin kullanlan faizin ykne balayamayz. Elbette belirli oranda euro kuru etkili olmutur ancak en nemli neden klbn kt ynetimi ve baar salanamamasdr...

sayglar hrmetler.....
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Forumdan Uzaklatrlmtr
    yelik tarihi
    20.10.2017
    Nereden
    anakkale

O denetim firmas denen formalite kurulular ok ok yzeysel bir denetim yaparlar. Belli tutarn altndaki ilemlere hi bakmazlar. Neden zarar olmu onada bakmazlar. Sadece kaytlarn geree uygun tutulduuna dair makul gvence verirler. Zaten onuda vermemiler bile. artl gr vermiler.

lave artl gr sunmakszn aadaki hususlara dikkat ekmek isteriz:
    i.........................ve zkaynaklarn negatife dnmesinin ayrca Trk Ticaret Kanunu (TTK)nun 376. Maddesi kapsamnda borca batklk olarak deerlendirdiine ilikin yapt aklamalara dikkat ekmek isteriz. Bu artlar, ilgili dipnotta aklanan dier hususlar ile birlikte, irketin srekliliinin devamna ilikin ciddi pheler oluturabilecek nemli belirsizliklerin bulunduuna iaret etmektedir.

cem1990 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.02.2010
    Nereden
    Rize
    Ya
    33

Bu saatten sonra yaplacak tek ey var
    Abdulkadir,Yusuf gibi yetenekleri takm da tutup alt yapdan takm destekleyip Avrupa ligi iin yola devam etmek
    Baka da bu iin zm yok
    Bu kadar para ile 7.srada olacamza alt yapdan oyuncularla oynasak daha da aada olmayz herhalde

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Serdar‏ @TSerdarSx 4 sa.4 saat nce

Trabzonspor Kulb'nn 22/02/2018 tarihinde KAP'a bildirmi olduu Finansal rapor ile alakal ''Bamsz Denetim'' firmasnn vermi olduu rapor.

Bamsz Denetim firmas Trabzonspor'un mevcut durumunun bataklk seviyesinde olduu ve bunlarla alakal ynetimin tedbir almas gerektiini iletmi.

Trabzonspor Kulb ynetimi de bu batakln aada ki gelirlerin olmas ''ARTIYLA'' giderilebileceinden bahsetmi.

'Tahmini gelirler'' ierisinde reklam ve sponsorluk gelirinin 2016 ylna gre 78 Milyon TL artaca , futbolcu sat ve kiralama gelirlerinin de 16 Milyon TL kazan salayacandan bahsedilmi.

Bu ''tahmini gelirler'' oluursa eer otomatik olarak giderlerinden de deceinden bahsedilmi. Burada en ok dikkat eken kur fark giderleri. Nakit ak olursa kapanacak yoksa daha da artacak gibi duruyor.

Trabzonspor'un ticari olarak alacakl olduu tek kurum stinye niversiteyle yaplan anlamaya dayanyor.

Trabzonspor'un kasasnda bulunan nakit para sadece 4 Milyon TL

Trabzonspor son 6 ay ierisinde Kucka,Sosa ve Burak Ylmaz iin demi olduu bedeller.

Trabzonspor'un 6 ay ierisinde borcu yaklak 120 Milyon TL artt.

Trabzonspor Kulb'nn 1 sene ierisinde futbol takmyla alakal olan giderleri %120 orannda art gsterdi. 1 sene nce 55 Milyon TL olan giderler 136 Milyon TL seviyesine kt.

Trabzonspor Kulb'nn ynetim giderleri de 1 sene ierisinde %30 seviyesinde art gsterdi.

Konu My tarafndan (26.02.2018 Saat 18:45 ) deitirilmitir.
    Hakan KULAOLU: "Sabrl, sistemli ve ekonomik, tketen deil reten bir Trabzonspor oluturmak."
    Murat

yelik tarihi
    04.01.2014
    Nereden
    stanbul

Durumlar kt ama hicbirsey yaplmyor sezon banda sama sapan oyuncularla doldurduk kadroyu ve bunun bedelini oduyoruz.

iyi 11 ve bunlar tamamlayacak gen oyuncularla bir kadro kurulmal

Suan yedek olup yksek cret alan oyuncularn tamam gitmeli

Salam bir 11 ile genc ve altyap destekli yola devam edilmeli

Takimin maliyeti Gelirimizin % 40 ini gememelidir

hatta olabiliyorsa karar alnmal

Seilen hibir ynetim kulbn gelirinin % 40 dan fazla bir takm kuramaz gbi

Zaten elimizdeki 11 bizi ste tayacaktr
    Konu special one tarafndan (26.02.2018 Saat 18:40 ) deitirilmitir.
    Bir gn birileri gelecek TRABZONSPORumu ampiyon yapacak.
    HAM AYAZ

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Serdar‏ @TSerdarSx
    Trabzonspor Kulb'nn ''esas faaliyetlerinden dolay'' kur farkndan dolay 1 sene ierisinde yaklak olarak 50 Milyon TL zarar etti.

Her ne kadar isim belirtilmese de ben syleyeyim ;Tolunay Kafkas,Aykut Demir ve Ersun Yanal'n davalarn devam etmektedir.

2010 ylndan bu yana davas devam eden ve benim her Finansal Rapor akland zaman belirttiim Denizlispor'dan olan alacak sorunu devam ediyor.

Trabzonspor Kulb tarafndan finansal tablo da belirtilmeyen fakat futbolculara denecek toplam cret 6 ay ierisinde 80 Milyon TL art gsterdi. Toplam cret 292 Milyon TL

Ve geldik asl bombaya.

Trabzonspor Kulbne gelmesi ''Beklenen'' tm alacaklar temlik altna alnm bulunmaktadr. Bu tutarda 382,5 Milyon TL.

Trabzonspor Kulbne 1 TL nakit para girme ihtimali olmamakla birlikte tm alacaklar temlik altna alnm bulunmaktadr. Denetleme firmasnn birok yerde de bahsettii zere kulp ''Batyor''.

Trabzonspor'un stopaj ve vergi cretinin 30 Milyon TL'lik ksmnn 26 Milyon TL'lik ksm Maliye bakanl tarafndan silinmitir.

Bu vergi borcu silme durumu sadece Trabzonspor'a zg deil tm kulplere yaplan bir uygulamadr. Sadece Trabzonspor nezdinde dnmeyin.

Trabzonsor Kulb'nn borcu 2012 ylndan bu yana %432 orannda art gerekletirdi. 4 Byk kulbn 2 kat kadar.

Murat

yelik tarihi
    09.06.2004
    Nereden
    Aydn
    Ya
    49

Murat

yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    39

Gerekten durum vahim tek agre parayi iyi ynetebilen, kulbn ve sehirin dinamiklerini bilen bir ynetim.
    Yada el altindan bir ile kulbne destek verim sonra isim degistirtmek Kayserispor'la Erciyesspor gibi.

yelik tarihi
    12.01.2011
    Nereden
    Fransa
    Ya
    39

Alnt My Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konusacagina ikip insiyatif alsin.

Forum Yneticisi Ozan Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.12.2013
    Nereden
    stanbul

Alnt Cafer KILISOY Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Ama bu konuda ncelikle biz taraftar olarak sorumluluk almyoruz ki Ozan. Gelen her ynetime transfer basks yapyoruz. ncelikle taraftar olarak bilinlenmemiz lazm bu konuda.
    Buray ynetmeye talip olan ve seilen grup, bu basky kaldrma ve basky doru bir ekilde ynetmeyi baarma kapasitesine sahip olmal ncelikle zaten.

Kolay bir i deil fakat son seimde kazanmak iin, tabiri caizse nasl savatklarn grmtk.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

selcuk - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Amasya

Alnt kayseriliyiz Nickli yeden Alnt Mesaj gster
    Konusacagina ikip insiyatif alsin.

ne yapabilir
    "airin dedii gibi, ben artk ark dinlemek deil, ark sylemek istiyorum."

nal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)