Sonuç: Takýmýmýzýn yeni teknik direktörü kim olmalý ?

Katýlýmcý sayýsý
269. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Fatih Tekke

64 23.79%
  • Samet Aybaba

16 5.95%
  • Tolunay Kafkas

9 3.35%
  • Tamer Tuna

19 7.06%
  • Mustafa Reþit Akçay

17 6.32%
  • Diðer (Yerli)

13 4.83%
  • Diðer(Yabancý)

131 48.70%
Sayfa 24 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 14 22 23 24 25 26 34 74 124 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3323 adet sonuctan sayfa basi 576 ile 600 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Teknik Direktörü Nasýl Olmalýdýr?

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Alýntý yasinylmz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Tekke'nin Trabzonspor için kýrk fýrýn ekmek yemesi lazým. Taraftarýmýzýn gözünde de ne kadar sýradanlaþtýðýmýzýn kanýtý bu tür isimler
    Taraftar olarak enaz 1-2 yýl birþey beklememeye hazýrlýklýysak bence Fatih Tekke gelebilir,bakýn Tamer Tuna'ya Erol Bulut'a yaptýklarý ortada, ki Tamer Tuna bugünkü Göztepeyi 20 günde oluþturdu,Fatihin bunlardan çok eksiðinin olduðunu düþünmüyorum,sahada ki isyanýný kenarda da gösterebilir yeter ki Ersuna Rýzaya gösterdiðimiz sabrý gösterelim
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Ertan OKUMUÞ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    56

Trabzonspor camiasý 3.Ersun dönemiyle gerçekten farklý bir döneme girdi,eskiden yakýp yýkan taraftar yapýlanmaya sabýr göstererek en aðýr þok skorlarý bile sineye çekti,þimdi benzer bir þekilde bunlar baþtan konuþularak 1-2 yýl fazlaca bir beklentiye girmeden elimizdeki deðerlere sahip çýkmalýyýz Tamerin 20 günlük toplama takýma oynattýðý futbolu bizim çocuklarýmýz hayli hayli oynatabilir ama asýl fedakarlýðýn bize düþtüðünü gerçekten sabýrlý olmamýzýn gereklilik deðil artýk zorunluluk olduðunu kabullenmeliyiz..
    Trabzonsporlu olmak bir yaþam biçimidir..

Uður Ö. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Almadýðý eðitim kalmamýþ Þota'da geldi tutmadý. Eðitim tabikide önemli ancak Fatih Tekke'nin çok ama çok baþarýlý olacaðýna inanýyorum.

Tekke tercihim yönetimi inleki Trabzonlu olsun tutturmasýndan kaynaklý tabi. Yoksa alternatif bir sürü var. Ama MRA, Hami geleceðine Tekke gelsin çok istiyorum.
    Elektrikte Edison,futbolda Trabzon,Araplarda petrol ,Trabzon'da Futbol...

Nereden
    Bursa

Alýntý yasinylmz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Fatih Tekke'nin Trabzonspor için kýrk fýrýn ekmek yemesi lazým. Taraftarýmýzýn gözünde de ne kadar sýradanlaþtýðýmýzýn kanýtý bu tür isimler
    Fatih Tekke,önce Teknik Direktör Pro lisansý alacak,sonra bir takýmý alýp,kadro yapýlanmasýný gerçekleþtirecek,o takýmý sezon öncesi hazýrlayýp en azýndan bir sezonu ayný takýmda gerçeklþetirecek.
    Sonra düþünebiliriz,Fatih'i öne çýkaran tek konu Zenit ile yaþadýðý süreç ama Hami'nin de Schalke 04 macerasý vardý ama ona pek bir þey katmamýþ olduðunu gördük.

https://www.transfermarkt.com.tr/fat.../trainer/29046
    • Memento mori

ucurum - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    39

Eðer gerçekten Trabzon'un içinden bir deðere bakýlýyorsa bu adam zeki çevik ve ahlaklý olmalý...

Hami, Tekke, Shota, Tolunay, MRA vs vs vs

Birinde ahlak varsa zeki deðil, birinde ikisi varsa yaþlý artýk çevik deðil...

Ben açýkçasý 45 yaþýn altýnda hoca istiyorum.

Görmüþ olacak... Yurt dýþýný bilecek.

Disiplinli olacak, uzun yýllar hizmet vermiþ biri olacak. Düþüþleri az olmuþ bir insan olacak.

En önemlisi ahlaklý olacak...

Açýkçasý iddia olaylarý yaþanmasaydý benim aklýma gelen ilk isim Gökdeniz olurdu.

Ama ne yazýk ki bu konuda canýmý çok sýkýyor...

Fatih Tekke'nin ben huzurlu bir yönetim sergileyeceðine inanmýyorum.

Keza, 45 yaþ üstü godomanlarý da istemiyorum.

Shota'yý da Onur'dan dolayý istemiyorum.

Onun da çok sýkýntýlarý var, antrenör uzlaþmacý olacak.

Belki o dönem Hurma onu galyana getirmiþ olabilir ama galyana geliyorsa zaten hiç gelmesin...

Futbolu býrakmasýna sebep olmasaydýk belki Szymeck bile olabilirdi...

Adam yok la

Nereden
    Afyon

Hami Tolunay Rýza Samet Aybaba Giray Bulak bunlar Trabzonspor’un kapýsýnýn önünden geçmemelidir. Bu kadar vizyonsuz hamle yapacakalarýna gitsinler ingiltere ikinci ligden hoca getirsinler bu adamlarýn bi taktiði yok þablonu yok hareket tavýr olarak çok iyi oynarlar fakat futbol oynamaya hazýr takýmý rahat býraksýnlar.

Ben teknik direktörün çokçok önemli olduðunu düþünsemde esas sorunun Hurma’nýn dediði gibi camia dinamiklerinde olduðunu düþünüyorum sorun takýmda deðil içte kulübün ve þehrin içinden doðuyor böyle olunca ne teknik direktör ne futbolcu dikiþ tutturabiliyor. Ýçten kemiren bazý dinamikler var bu kulübü.

artvints - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Katýlýyorum. Saçma sapan bir adam getirecekler gibi duruyor, bari daha az saçma olan Rýza kalsýn.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Lig baþlayacak ilk röportajda 34 maç var, bunlarý iyi þekilde bitirmemiz lazým diyecek, nasýl dayanacaksýn ?

Uður KÜÇÜK - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    34

Sezon sonu 100 de 90 Senol Güneþ geri gelir.
    Iyi mi olucak zaman gosterecek bize bunu.
    Transfer yasaðý kalkmaz ve 2 tane stoper alamazsak seneye bu yili bile mumla ararýz.

LG-H815 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMÝL USTA'' SEZONU ÞAMPÝYONU

ÞANI,ÞEREFÝ,DÝK DURUÞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Ý. SARAL - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    38

Alýntý artvints Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Lig baþlayacak ilk röportajda 34 maç var, bunlarý iyi þekilde bitirmemiz lazým diyecek, nasýl dayanacaksýn ?
    Ya o da var. Aþaðý tukursen sakal, yukarý tukursen biyik. Bir mucize olup Þenol hoca gelirse iyi de gelmezse iþimiz yaþ.

LG-D855 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Trabzonspor'un yaptýðý transferlerin kampa yetiþtiði, tarihte ilk defa görüldü.

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Sezon sonunda büyük ihtimal ABDULLAH ERCAN ile anlasacagiz gibime geliyor ..

Madem genclere daha cok önem verecegiz basariya ac genc bir teknik direktör gerekiyor uzun zaman galiba ümit milli takimlarda hocalik yapmis abdullah ercan en uygun isim bence .Trabzonlu degil fakat on yil trabzonsporda basariyla oynamis milli takimda uzun zaman görev almis oyuncu olarak basarili olur diye düsünüyorum .
    Ben baskan olsaydim düsünmeden abdullah ercani teknik direktör yapardim , yardimciligina kesinlikle fatih tekkeyi getirirdim böylece saniyorum hepimiz memnun olurduk ..
    sportif direktörde araniyorsa alin gökdenizi getirin rusyada uzun zaman futbol oynamis sampionlar liginde basarili sekilde oynamis gökdeniz avrupada oynayan genc yetenekleri trabzona getirebilir ........Fatih tekke ve gökdeniz sadece hayal tabiki ... fakat abdullah ercana teklif yapilacagina inaniyorum süperligde kisa bir zaman gaziantepsporda hocalik yapmisti cok da güzel oynuyordular antepten milli takimdan teklif geldi diyemi ayrilmisti bilmiyorum ..benim favorim : ABDULLAH ERCAN
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

C.Guleryuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rusya

Fatih Tekke Trabzonspor'dan ayrýldýðý zamanlar maçtan önce namaz kýlmayan genç oyuncularý azarlýyor, hakaretler ediyor diye haberler çýkmýþtý.
    Bu konuda detaylý ve tarafsýz bilgisi olan var mý?
    Arbeit Macht Frei !

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

1) beþiktaþ ilk ikiye giremezse Þenol Güneþ Trabzona gelir.
    2)beþiktaþ ilk ikiye giremezse Fatih Tekke
    3)gerisi ''sýradan'' olur.
    HER CANLI ÖLÜMÜ TADACAKTIR

Trabzonspor Kongre Üyesi

tsukru61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    46

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Madem genclere daha cok önem verecegiz basariya ac genc bir teknik direktör gerekiyor uzun zaman galiba ümit milli takimlarda hocalik yapmis abdullah ercan en uygun isim bence .Trabzonlu degil fakat on yil trabzonsporda basariyla oynamis milli takimda uzun zaman görev almis oyuncu olarak basarili olur diye düsünüyorum .
    Ben baskan olsaydim düsünmeden abdullah ercani teknik direktör yapardim , yardimciligina kesinlikle fatih tekkeyi getirirdim böylece saniyorum hepimiz memnun olurduk ..
    sportif direktörde araniyorsa alin gökdenizi getirin rusyada uzun zaman futbol oynamis sampionlar liginde basarili sekilde oynamis gökdeniz avrupada oynayan genc yetenekleri trabzona getirebilir ........Fatih tekke ve gökdeniz sadece hayal tabiki ... fakat abdullah ercana teklif yapilacagina inaniyorum süperligde kisa bir zaman gaziantepsporda hocalik yapmisti cok da güzel oynuyordular antepten milli takimdan teklif geldi diyemi ayrilmisti bilmiyorum ..benim favorim : ABDULLAH ERCAN
    Sizin düþünceniz mi yoksa duyum mu bilemiyorum. Ahmet Aðaoðlu'nun bir konuþmasýnda ben de Abdullah Ercan sinyali aldým.

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Þu son yaþanan olayda Þenol Güneþ'e Beþiktaþ'tan fazla destek verdik. Bjk tepkilerimizin 10/1 ni veremedi. Fiko'nun Cumhurbaþkaný korkusu malum. Bjk camiasý içinde "Trabzon'da ki mevzusunu buraya taþýyýp camiamýza güvenerek hareket ediyor burasý TS deðil Beþiktaþ" diyen bile var. Hoca umarým anlamýþtýr bazý þeyleri. Ne kadar þampiyon yaparsa yapsýn asla burada ki kadar deðer göremeyecek orada. Bu saatten sonra orada kalýrsa sýðýntýdan da bir farký yok aslýnda. Top Þenol Güneþ'te çalýþmak istemezse pekala bunu yapabilir. Ama yapabilir mi göreceðiz.

muratt - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    44

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

Þimdi google'a açýp bakmadým ama hatýrladýðým kadarýyla Antep deneyimi çok kötüydü, gol bile atamýyordu ve sonunda kovuldu diye hatýrlýyorum. Bu Tolunay ve Abdullah'ýn TFF ile nasýl bir baðý varsa artýk boþta kaldýklarýnda hemen milli takýmda iþ buluyorlar. Bu benim gözümde torpildir, torpilli adam da bizden uzak dursun. Ayrýca Trabzonspor'dan Fener'e giden adam da kusura bakmasýn bunun bedelini ödeyecek, burasý kürkçü dükkaný deðil. Efsane futbolcu kontenjanýndan adam alacaksan Ünal'ý alalým, Hami'yi alalým, Osman'ý alalým, bunlarý 10 kat tercih ederim.
    Ýnadýna Trabzonspor !

Mehmet - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    59

Bu ne yahu yine temcit plavlarýmý var sofrada.
    Mustaf Reþit Akçay ve Giray Bulak bu iki hocadan biri olabilir, diðerlerini hiç olumlu düþünemiyorum.

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Abdullah Ercan 20 yýldýr teknik direktör olarak neyi baþarmýþ ki bize gelecek? Yapmayýn allah aþkýna. Genç milli takýmlarýnda yýllarca çalýþtý da ne oldu? Hatýrlamayanlar olabilir Abdullah Avcý Ýstanbulspor'dan sonra ilk ciddi deneyimini u 17 milli takýmýnda yaþadý o milli takýmý dünya gençler þampiyonsýnda final oynattý yanlýþ hatýrlamýyorsam finalde Brezilya'ya 2-1 kaybetmiþtik golü de Nuri Þahin atmýþtý. Abdullah Avcý o baþarýdan sonra belediye geldi ve sürekli üstüne koyarak bu noktalara geldi. Ýlla yerli olmak zorunda mý ? Þenol ve Avcý olmuyorsa almasýnlar yerli hoca bu kadar basit. Futbolun bu kadar globalleþtiði bir dönemde baþarýya ve geliþime açýk genç yabancý bir hoca bulamýyorlarsa klubüde yönetmeye aday olmasýnlar. Yýllardýr en büyük hatayý hoca seçiminde yapýyoruz. Usta'da hoca seçiminden kaybetti. Alacaðýnýz oyunculardan daha önemli hoca seçimi hatta her þeyden daha önemli. Ýyi bir hocayla transfer yapmadan dahi genç oyuncularýn potansiyelini yükselterek dahi iyi bir kadroya sahip olabilirsin, kasaný doldurabilirsin, prestijini yükseltebilirsin. Ýyi bir hocayla camiayý birleþtirip camiayý havaya sokabilirsin. Hoca günümüz futbolunda neredeyse her þey. Klop sonrasý Liverpool, Salah örneði önümüzde iþte. Leicester City örneði önümüzde, Klopp lu Dortmund örneði önümüzde...

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Þu konuþulan isimlere bak, tam bir rezalet. Takým hocasýz kalsýn daha iyi.

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

ya hu ne abdullah ercan'ý, hadi abdullah avcý olsa anlarým da a.ercan nedir umarým yönetimdekiler de burada adý geçen isimleri düþünmüyordur.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Uþak

Fatih diyen var, Abdullah, Gökdeniz, Tolunay, Mra diyen var

Neyi baþarmýþ bu adamlar, bu kadar kolay mý bu iþler

Takýmý geçtim sýrf Abdülkadir için bile iyi bir hoca gelmesi lazým

Þenol veya Avcý gelmeyecekse, ki bence gelmeyecekler, yabancý olsun

Hatta Avrupalý potansiyelli gençlerden olsun

Kaç paraysa verilsin, hoca en önemlisi

Ama olacak olan, Özkan Sümer yanýna Trabzon'lu bi hoca alacak gibi

Çok açýk söyleyeyim, Türk hocalara güvenmiyorum

En baþta forma adaletine

Hangi yerli hoca gelirse gelsin Burak takýmýn 1 numarasý olur hoca 2

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Alýntý homosapiens Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

En baþta forma adaletine

Direk hoca olarak gelmesini istemesemde Fatih burak murak dinlemez ama orda da þöyle bir sorun çýkar burak ya ben ya fatih der bunu dediði anda buraðý göndermezlerse fatih gider sene baþlamadan biter.

Ahmet Kara - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    28

Alýntý homosapiens Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

En baþta forma adaletine

+1967

KATIKSIZ SEVGÝ VE SAMÝMÝYET

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Duayen bir yabancý hocadan yanayým. Adam evi inþa etsin (Sistemi oluþtursun), çatýyý oturtsun, sonra yardýmcý kim olacaksa kapý kolunu tamir eder, parkeyi döþer vs.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

gurur6134 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Abdullah ercanin milli takim dahil tek bir basarisi yok o kadar uzun boylu degil..saglam torpili var yoksa bu milli takimin basinda bu kadar basarisiz sonuclara ragmen kalmasi mucize ozkan sumer boyle bir riske girmez rahat olun..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Fatih Tekke ile sabredelim sabredeceksek.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)