Sonuç: Takımımızın yeni teknik direktörü kim olmalı ?

Katılımcı sayısı
269. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Fatih Tekke

64 23.79%
  • Samet Aybaba

16 5.95%
  • Tolunay Kafkas

9 3.35%
  • Tamer Tuna

19 7.06%
  • Mustafa Reşit Akçay

17 6.32%
  • Diğer (Yerli)

13 4.83%
  • Diğer(Yabancı)

131 48.70%
Sayfa 51 Toplam 133 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 61 101 ... SonuncuSonuncu
Toplam 3323 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Teknik Direktörü Nasıl Olmalıdır?

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Yeni hoca kim olur nasıl olur bilmiyorum ama hocanın nasıl olacağından önce kulübün futbol felsefesini oturtup ona göre hoca seçmesi gerektiğini düşünüyorum.Kulübe gelen oyuncu veya hocalar baskın ve atak futbolu oynatan mantaliteye sahip olduğumuzu,hedefsiz kalmanın küme düşmeye eş sayıldığı bir organizasyon olduğumuzu bilmeli.Yoksa Rıza Çalımbay gibi insanların 'gelecek yıl çalışmayı düşünmüyorum' diyerek alay ettiği bir yere dönüşürüz. (Dönüşmeye de başladık malesef.)

Ayrıca kendi özel isteğimdir : yeni gelecek hocanın mukavelesinde Abdülkadir Ömür orta saha merkez oynatılacak,oynatılmazsa sözleşmesi feshedilecek maddesi bulunmalı.

yasinylmz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı arcadia Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    a takıma kaliteli hoca almak yetmez. kaliteli hoca kavramını sistemin en altına koyarak işe başlamalıyız. erdal hoşun dediği bu çocuklar kendi kendine yetişiyor tezine katılıyorum ben de. a takıma çıkan çocuklar sisteme alışmak denen bir problemle uğraşıyorlar. üstelik on sene alt yapıda oldukları halde. bu alt yapı değildir bu sadece dönüşümdür. yaşı gelen a takıma çıkıyor o kadar. dünyada her şeyin en yapıldığı bölgeler vardır. futbolda bu konuda en iyi yer avrupadır. bizim hocalarımız bu bölgelere gidip eğitim alıyor mu ? kendilerini yetiştirmek için eğitimlere katılıyorlar mı ? kulüp kalifiye hoca elde etmek için maddi kaynak açıyor mu ? sormam gerekir bir oyuncuya trilyonlar veriyoruz. bir hoca adayını yurt dışında bir eğitime göndermek acaba kaç paracığımıza mal olur ? nasıl olur da alt yapı ile a takım arasında sistem aynı olmaz. söz gelimi x oyuncu alt yapıda olduğu dönemde 4-3-2-1 sonra 4-4-2 sonra bir ara 4-1-4-1 oynamış ve a takıma geliyor diyoruz ki 4-3-3 oynayacaksın bundan sonra ? sistemler değiştikçe oyuncunun görev alanı da değişebilir. daha oyuncunun mevkisi konusunda istikrar yakalayamazken bu arkadaşlardan nasıl verim almayı bizleri şampiyon yapmalarını bekleyebiliriz. şuna bakınca yusufun ben çok çok iyi ivme kazandığını düşünmeden edemiyorum. sistemsiz belirsiz bir halde bu seviyeler çok zor olmalı. samet o bu geçici çözüm bunlar. özkan sümer dünyayı nasıl görüyor bilmiyorum ama futbolun güncellendiği gerçek. dünyanın en büyük kulüpleri istedikleri oyuncuyu alabilecek maddi güçleri olduğu halde alt yapıya önem veriyor. sebebi basit. birincisi adam bedava. ikincisi adam takımın sistemini daha çocuk yaşta öğreniyor. eğer yeteneği varsa geri kalan her şey zamana kalıyor bizde ise allaha. yönetim bir şey yapmak istiyorsa gerçekten trabzonspor için çok büyük bir proje oluşturmak istiyorsa bir futbol okulu kursun. küçüğünden büyüğüne aynı sistemle oynayan abi kardeşliğin değil arkadaşlığın pekiştiği kazanan bir takım oluşturulsun. trabzonsporda oynamak artık sadece taraftarın hayali haline geldi her gelen bir iki sene durup parlayıp avrupaya gitmek istiyor. yönetim yaptığı şeylerin sonucunu iyi düşünsün. çünkü sadece trabzonspor değil trabzonsporluluk da ölüyor.
    Mustafa resit akcay'i altyapinin basina gecirebiliriz mesela. Kendisi yarismaci degil yetiren bi hoca olmak istedigini alt yapida calismak istedigini defalarca soyledi. Bunu severek yapacagini dusunuyorum. Hem kendisini vererek calisir hemde para konusunda problem cikartmaz. 1461 de oyunculara cok iyi dokunuslar yapmisti. Yusuf erdogan' in yeteneklerinin sinirini bildigi icin ona surekli savunma arkasi kosu yapmasi gerektigini bu sekilde pozisyona girmesi gerektigini ogutledigi soylenirdi hep mesela. Adam gecemeyen bir kanat oyuncusu icin iyi bir yonelme onermis. Kaldi ki yusuf akcay dineminde cok iyiydi. O donemi hatirlayin. Bu tip genc oyunculara alt yapida iyi dokunuslar yapip yonlendirebilir. En azindan suna eminim futbolla derdi olan bir adam bu cok onemli beim icin

halilaziz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Şampiyon Sivas'tan hoca getiriyoruz beğenmiyorsunuz
    2010-2011 sezonu şampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksızdır.
    Ahlâksızlara itibar edilmez!

erkankoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence en onemli olay alt yapi ile a takimin ayni sistemi oynatmasi...altta. Gelecek oyuncu direk gelip ayni sistemi yukaridada gozu kapali oynamali

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Gökhan Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı yasinylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mustafa resit akcay'i altyapinin basina gecirebiliriz mesela. Kendisi yarismaci degil yetiren bi hoca olmak istedigini alt yapida calismak istedigini defalarca soyledi. Bunu severek yapacagini dusunuyorum. Hem kendisini vererek calisir hemde para konusunda problem cikartmaz. 1461 de oyunculara cok iyi dokunuslar yapmisti. Yusuf erdogan' in yeteneklerinin sinirini bildigi icin ona surekli savunma arkasi kosu yapmasi gerektigini bu sekilde pozisyona girmesi gerektigini ogutledigi soylenirdi hep mesela. Adam gecemeyen bir kanat oyuncusu icin iyi bir yonelme onermis. Kaldi ki yusuf akcay dineminde cok iyiydi. O donemi hatirlayin. Bu tip genc oyunculara alt yapida iyi dokunuslar yapip yonlendirebilir. En azindan suna eminim futbolla derdi olan bir adam bu cok onemli beim icin
    olabilir o da bir isim en nihayetinde. alt yapı pek çok yaş grubundan oluşuyor ve her birinin ayrı hocaları var. bu hocaların tamamı koordineli şekilde çalışmalı ve bir bütünün parçaları olduklarını unutmamalılar. mra bu işi gerçekten iyi yapabilir bilemem ama kendisinde bu ışık varsa değerlendirilmeli. ama parlatmaya kendi ışığından başlamalı. ya da yönetim bunu yapmalı. idareci kötüyse oradan bir çiçek bahçesi doğmasını bekleyemeyiz. bana öyle geliyor ki yalnızca a takım ve bir altı ile ilgili kaygılar var ama bunun altında geçen 7-8 senelik bir süreç var. en önemli kısım da bu. kademe kısmı atladığımızda elimizde amaçsız iç güdü ile futbol oynayan isimler olacaktır her daim

Nereden
    İstanbul

Hacisalihoglu aybaba elestiri yorumlarini begenmis. Gelmez insallah

Nereden
    Bursa

Alıntı yasinylmz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacisalihoglu aybaba elestiri yorumlarini begenmis. Gelmez insallah
    Sag gösterip,sol vurmayı seven bir abimiz,belli olmaz.
    • Memento mori

Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sag gösterip,sol vurmayı seven bir abimiz,belli olmaz.
    Haklisiniz isin o tarafida var.

Muhammed Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samet geleceğine MRA gelsin diyecem de o da tahtası eksiklerden. Bence daha önce denenmemiş olan genç geleceği parlak potansiyeli olan birisi gelmeli.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    & ONUR RECEP KIVRAK &
    ^^KELEBEK^^

yatmaztara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Umut Dünyası...
    jorgejesus3_20W0P.jpg
    Başıboş sokak itleri toplanıyor...

Nereden
    İstanbul

Alıntı yatmaztara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Umut Dünyası...
    jorgejesus3_20W0P.jpg
    Bir ara fiko'nun senol gunes takimin basindayken jorge jesus ile gorustugu ancak olumsuz cevap aldigi haberleri dusmustu. Cok iyi hoca ama iste bize gelmez

Nereden
    Bursa

Alıntı Muhammed Ayaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Samet geleceğine MRA gelsin diyecem de o da tahtası eksiklerden. Bence daha önce denenmemiş olan genç geleceği parlak potansiyeli olan birisi gelmeli.

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Osman Özköylu'den bahsediyorsunuz sanırım?Bence de acil olarak getirilmesinde fayda var.
    • Memento mori

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hem demeçlerinde hem hedeflerinde daha samimi ve cesur olacaksa ben Mra'dan yanayım
    Adam elindeki vasat altı alternatifsiz kadroyla uefa'da gruptan çıkmış lig ve Avrupa'yı beraber götürmüştü

Herkesin dilinde Fatih ve Gökdeniz ama ben Hüseyin Cimsir'in hem.futbol bilgisine hem karakterine büyük saygı duyuyorum
    Yerli bir ekip olusturulacaksa mutlaka içinde yer almalı

Bu adam en son Konya'yı tepetaklak bırakmıştı diyenler olacaktır ;
    Besiktas'tan süper kupayı alıp ilk hafta Trabzon deplasmanına geldiklerinde taş kere taş bir takımdı Konya

Traore'nin sakatlanması ,forvetsizlik ve ekip içi sorunlar o potansiyelli takımı bitirdi.
    Zaten Mra bıraktıktan sonra herşey daha kötü oldu
    Konu Ogün YAZICI tarafından (19.05.2018 Saat 00:37 ) değiştirilmiştir.
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

Nereden
    Bursa

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hem demeçlerinde hem hedeflerinde daha samimi ve cesur olacaksa ben Mra'dan yanayım
    Adam elindeki vasat altı alternatifsiz kadroyla uefa'da gruptan çıkmış lig ve Avrupa'yı beraber götürmüştü

Herkesin dilinde Fatih ve Gökdeniz ama ben Hüseyin Cimsir'in hem.futbol bilgisine hem karakterine büyük saygı duyuyorum
    Yerli bir ekip olusturulacaksa mutlaka içinde yer almalı
    Huseyin Cimşir'i yakından tanıyan herkes bu söylediklerinde hemfikir.Ben en çok sportif direktör olmasını isterdim,o işin hakkını verecek zeka ve insan ilşkişini kuracak kapasite var.
    • Memento mori

Ogün YAZICI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Huseyin Cimşir'i yakından tanıyan herkes bu söylediklerinde hemfikir.Ben en çok sportif direktör olmasını isterdim,o işin hakkını verecek zeka ve insan ilşkişini kuracak kapasite var.
    Artı olarak şu anda sporun içinde olan en saf ve hakiki Trabzonsporlulardan birisi
    Meydandaki şike yürüyüşüne şapkasını takip mütevazı bir şekilde kalabalığın arasına katıldığında çok etkilenmiştim

Trabzonspor'un teknik kadroda samimi ve saf Trabzonsporlu isimlere ihtiyacı hiç olmadığı kadar mecburi bir noktaya geldi
    İnsanlar düşünceleri ve davranışları arasında çelişki istemezler. Zayıf insanlar düşüncelerini davranışlarına göre şekillendirirler
    -------------
    Ben buradayım sevgili meşin yuvarlak ; sen neredesin ?

muammer_TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Mustafa Reşit Akçay iyi hoca ama birşey dikkatimi çekti, bir takımı belli seviyelere çıkardıktan ve bir şekilde takımdan ayrıldıktan sonra takımların o yıl ya da ertesi yıl dağılmaları çok ilginç bizdede bu oldu keza konya ve osmanlıda da.
    HER ZAMAN TRABZONSPOR

Nereden
    Bursa

Alıntı Ogün YAZICI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Artı olarak şu anda sporun içinde olan en saf ve hakiki Trabzonsporlulardan birisi
    Meydandaki şike yürüyüşüne şapkasını takip mütevazı bir şekilde kalabalığın arasına katıldığında çok etkilenmiştim

Trabzonspor'un teknik kadroda samimi ve saf Trabzonsporlu isimlere ihtiyacı hiç olmadığı kadar mecburi bir noktaya geldi
    Taraftar bu mutevazi ve açık konuşalım emegi dışında hiç bir gucu olmayan gerçek Trabzonsporluları desteklemiyor ki,kim var taraftara oynayan,boyundan buyuk laflar edip,iş icraata geldiginde ortada olmayan ergen tiplerin peşinde kral,adam diye dolaşıyor.

Trabzonspor taraftarını çok seviyorum ama çok saf ve duygusal oldukları için olayın derinlemesine bakmıyorlar,bakanları da ciddiye almıyorlar.

Taraftarın Osman Özköylu,Huseyin Cimşir gibi gerçek Trabzonsporlulara borcu var,sahip çıkma borcu.
    • Memento mori

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDİOGLU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Eski iyi futbolcu iyi teknik direktör olur düşüncesine nereden varıyorsunuz? Karşımızda bir Hagi örneği de var.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Faruk BERBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum

Çok yüksek ihtimal yeni hoca Samet Aybaba.
    BordoMavi.Net - Erzurum - Ankara - Çanakkale - Trabzon

Sercan Keleş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samet Aybaba iyidir problem yok artık.
    Dozer Cemil sezonunda bize düşen başka takım kaptanlarının kupa kaldırmamasıdır.
    Dozer Cemil'e sevgilerle.

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Özkan Sumer,batmış ve dagılmış bir kadro ile tekrar toparlanma konusunda deneyime sahip olan tek insan,neden bu tecrubeyi kullanmanın nesi yanlış.
    Bizim taraftar bir turlu anlamıyor ama ciddi sorunlarımız var,yabancı Hoca ile kimse risk alamaz.
    Bildikleri yoldan gidecekler,risk alacak rahatlık yok.
    kardeşim her fikre saygım var ama samet aybaba nedir ne yapmış ne başarısı var bu takım türkiyenin 4. büyüğüdür yeryüzünde samet aybaba dışında hocamı yok bak ben sana bir senaryo yazayım sezon başı alınacak bir kaç kötü sonuçta samet aybaba ve yönetimin arkasında kimse duramaz bu yönetim aralık ayını dahi göremez öyle bir hoca bulacaksınki rüzgarı arkana akacaksın sen samet aybabayı getirirsen rüzgarı arkana değil karşına alırsın
    Konu redbul tarafından (19.05.2018 Saat 01:35 ) değiştirilmiştir.

61_Hasan_69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Malum hoca gelmediği sürece bizim alabileceğimiz en iyi yerli hoca sevsekte sevmesekte Samet Aybaba.

Nereden
    İstanbul

Hacisalihoglu sag gosterir sol vurur demisti bir renktas halkiymis simdide sahur vakti senol gunes fotosu paylasti )

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Ya Hayri emice biz kendimizi Samet Aybaba'ya alıştırmıştık ne diye bu saatte Şenol Güneş resmi paylaşırsın.

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Samet Aybabaya okeyim, daha önce hem bizde hem bjkde feda dönemi yaşamışlığı var, gençlere ligde en çok şans veren adamlardan biri, şehri az çok biliyor, kadro iskeleti oluşturma konusunda gayet iyi (2004-05 TS, 2010 bursa, nispeten 2015 bjk). Dediğim gibi ŞG ve Avcı dışında gelebilecek yerlilerden biri bence artık destek olma vakti yapacak bişey yok şu saatten sonra köstek olmanın kimseye de faydası yok.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)