Sayfa 6 Toplam 7 Sayfadan BirinciBirinci ... 4 5 6 7 SonuncuSonuncu
Toplam 159 adet sonuctan sayfa basi 126 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Trabzonspor Baþkaný Nasýl Olmalýdýr?

Ýsa Gündoðdu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Afrika
    Yaþ
    41

Alýntý Ýsmail SARAL Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O, hoca olarak gelip takýmý düzlüðe çýkarmalý.
    bu saatden sonra Trabzonda hocalýk yapamaz

Yönetim Kurulu
    Nereden
    Ýstanbul

Olayý kiþiselleþtirmeden nasýl izah edeceðimi bilmiyorum. Çünkü kimseyi kýrmak derdinde deðilim. Bugünün müsebbiplerinin sanki hiç sorumlu deðilmiþ gibi yine geçmiþteki hatalarý tekrarlarcasýna tek bir kiþiyi suçlayýp yeni kurtarýcýlar aramasý (En hafif tabirle) saçmalýðýn daniskasý.

Hayret ediyorum: Sanki 2015'te Muharrem Bey için "Son þansýmýz" diyenler siz deðildiniz? O son þans tutmadý, yeni "son þanslar" mý arýyorsunuz? Bir nevi piyango: Kim çýkarsa! Ayýp gerçekten. Önce þunu anlayýn: Kimse "son þans", kurtarýcý vs. deðil. Bu çaresizlikten kurtarýn kendinizi.

Ýki: Her dönem farklý profiller üretiliyor. Bir dönem vuracak, kýracak, asacak, heyt höyt diyecek baþkan... O tutmazsa paralý, vizyoner, soft power baþkan... O tutmazsa Trabzon'dan yönetecek baþkan... Vay anam vay!

Üç: Ýsimleri geçtiði için yazýyorum. M. Yiðit Alp, Celil Bey, Nevzat Aydýn, Adnan Çebi, Ýbrahim Usta, Abiþ Hopikoðlu... Trabzonspor'un o unuttuðumuz veya bilmediðimiz tarihine bakýn, Ýstanbul dükalýðýna karþý ihtilal yapan ruhun yöneticileri, küçük þehrin büyük tüccar sýnýfý. Ulusoylar, Dedeoðullarý gibi... Yakýna geldiðimizde Mehmet Ali Yýlmaz, Atay Aktuð, Sadri Þener gibi siyasete dalýp çýkanlar... Þimdinin modasý da sektör farketmeksizin patronlar, CEO'lar galiba. Ortada model yok ama "yine" para var. Olsun! Yani daha çok transfer yapabileceðiz. Yine Milan'dan oyuncular alacaðýz. Yine menajerlere hortum baðlayacaðýz... Sorun deðil. Ruhumuz þenlensin.

Bir kiþi de çýkýp demiyor ki uyumlu ve iþin ehli yetenekli insanlar olacak mý? Ülkenin iyi profesyonellerini Trabzonspor için çalýþýrken görecek miyiz? Daha çok soru var, onlarý da zamaný gelince sorarým...

*

Þimdi resmen görevinin baþýnda olan ancak fiili kabiliyeti hepimizce malum iyi kötü bir yönetim var. Ýnþallah sezonun kalan bölümünü olabilecek en iyi þekilde tamamlarlar.

Mesut - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hatay
    Yaþ
    35

Benim adayým Özkan Sümer gelir gelmez bilmiyorum ama gerçekten takýmýn hedeflerini küçültmesi gerekiyor en az 2-3 sene kimse þampiyonluðun þ'sini aðzýna almayacak her yýl Avrupa kupalarýna katýlmak için mücadele edecek düþük bütçeli oyuncularla yola devam edilecek diðer baþlýða yazdýðým gibi biz Yumlu Zeki Yavru M.Akbas Özer vs gibi oyuncularla da 5.lik için oynuyorduk Burak Sosa Kucka gibi yýldýzlarla da 5.lik için oynuyoruz gerek yok en azýndan ekonomik olarak düzlüðe çýkana kadar bu yolu benimsememiz gerekiyor baþka yolu yok

Mert Acar - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    29

Ahmet Agaoglu bir daha bu iþlere girmez sanýrým.
    Erol Tuna ismi geçiyor ama bilgi sahibi olan var mý ? Eski asbaþkanýmýzmýþ,baþarýlý bir iþ adamý.Ama pek bilgim yok kendisi hakkýnda.
    Konu Mert Acar tarafýndan (20.02.2018 Saat 13:36 ) deðiþtirilmiþtir.
    Kazým'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

alone_6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    45

Alýntý Mert Acar Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Ahmet Agaoglu bir daha bu iþlere girmez sanýrým.
    Erol Tuna ismi geçiyor ama bilgi sahibi olan var mý ? Eski asbaþkanýmýzmýþ,baþarýlý bir iþ adamý.Ama pek bilgim yok kendisi hakkýnda.
    2013 tarihli demeci bilginize sunulmuþtur

Olaðanüstü genel kurul kararý alan Trabzonspor'da, eski asbaþkan Erol Tuna yeni gelecek yönetimin Fenerbahçe ile arasýný düzeltmesi gerektiðini söyledi.
    Eski asbaþkan Erol Tuna, Sadri Þener yönetiminin hatasýnýn bedelini aðýr ödediklerini söyledi.
    Baþarýsýzlýðýn sorumlusunun ne futbolcular, ne teknik heyet olmadýðýný tek suçlu olarak yönetimi gördüðünü kaydeden Tuna, “Trabzonspor’un yeni yönetiminin ilk iþi fenerbahçe ile olan iliþkileri düzeltmek olmalýdýr” dedi. Tuna, olaðanüstü kongrenin önemli olduðunu kaydetti.
    Erol Tuna, “Bugünkü durumu yol kazasý olarak görüyorum. Kurumsallýk, takým ve ekonomik deðerler masaya yatýrýlmalý” dedi.
    Marka deðerini sevdiðimin Türk futbolu....

cewat - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Profesyonelliði dibine kadar kulübe sokacak bir Baþkan olmalý. Baþkan futbol bilgisi taþýmak zorunda deðil, yönetim ve idare bilgisini en yüksek derecede taþýmak zorundadýr. Futbolu profesyonellere emanet edeceði gibi, muhasebesinden tutunda finansçýsýna, sekreterine ve hatta bahçývanýna kadar profesyonellere emanet etmesi gerektiðini bilmelidir. Ýyi bir sportif direktör ile çalýþýp, kendini kanýtlamýþ scoutlara güvenecek ve transferin sadece görüþme ve pazarlýk kýsýmlarýnda ''belki'' olmalýdýr. Uyumlu teknik kadro ve futbolcular seçilmesine karýþmamasý lazýmdýr. Ýþler ters giderse o zaman sazý eline alýp müdahale etmelidir. Çýkýp sürekli demeçler verip hava atmak yerine geri planda kalýp futbolcular yada teknik kadro ile yüz göz olmamalýdýr. Hukuki ve idari konularda taraftarý ve þirket yatýrýmcýlarýný tatmin edecek düzeyde resmi siteden ara ara bilgiler paylaþmalýdýr. Siyasi görüþ vs. gibi konularýný tamamen kulüpten uzak tutmalýdýr. Birleþtirici ve insanlar ile iyi geçinen ancak yeri geldim mi aðýrlýðýný koyup masaya yumruðunu vurabilecek bir karakter olmalýdýr.

Ýþte benim istediðim baþkan profili budur. Peki böyle bir profil var mý Trabzonspor'lu olan? Vardýr tabii muhakkak. Ancak böyle bir baþkaný kulübün kapýsýndan dahi geçirmeyecek o kadar çok vampir var ki çevremizde, hayal bile edemiyorum ben þahsen. Ki bizim kulübümüzde çoðunluðun bildiði gibi torpil en büyük sorunlardan biridir.

Kim gelsin diye tek tane yorum bile yapmayacaðým artýk. Zira çok çok büyük ihtimalle baþarýlý olacak baþkan sadece þans eseri baþýmýza gelecektir veya baþarýlý olacaðýný tahmin bile etmeyeceðimiz biri olacaktýr..
    Sadece Trabzonspor..

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Oðuz ZEYTÝN Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Olayý kiþiselleþtirmeden nasýl izah edeceðimi bilmiyorum. Çünkü kimseyi kýrmak derdinde deðilim. Bugünün müsebbiplerinin sanki hiç sorumlu deðilmiþ gibi yine geçmiþteki hatalarý tekrarlarcasýna tek bir kiþiyi suçlayýp yeni kurtarýcýlar aramasý (En hafif tabirle) saçmalýðýn daniskasý.

Hayret ediyorum: Sanki 2015'te Muharrem Bey için "Son þansýmýz" diyenler siz deðildiniz? O son þans tutmadý, yeni "son þanslar" mý arýyorsunuz? Bir nevi piyango: Kim çýkarsa! Ayýp gerçekten. Önce þunu anlayýn: Kimse "son þans", kurtarýcý vs. deðil. Bu çaresizlikten kurtarýn kendinizi.

Ýki: Her dönem farklý profiller üretiliyor. Bir dönem vuracak, kýracak, asacak, heyt höyt diyecek baþkan... O tutmazsa paralý, vizyoner, soft power baþkan... O tutmazsa Trabzon'dan yönetecek baþkan... Vay anam vay!

Üç: Ýsimleri geçtiði için yazýyorum. M. Yiðit Alp, Celil Bey, Nevzat Aydýn, Adnan Çebi, Ýbrahim Usta, Abiþ Hopikoðlu... Trabzonspor'un o unuttuðumuz veya bilmediðimiz tarihine bakýn, Ýstanbul dükalýðýna karþý ihtilal yapan ruhun yöneticileri, küçük þehrin büyük tüccar sýnýfý. Ulusoylar, Dedeoðullarý gibi... Yakýna geldiðimizde Mehmet Ali Yýlmaz, Atay Aktuð, Sadri Þener gibi siyasete dalýp çýkanlar... Þimdinin modasý da sektör farketmeksizin patronlar, CEO'lar galiba. Ortada model yok ama "yine" para var. Olsun! Yani daha çok transfer yapabileceðiz. Yine Milan'dan oyuncular alacaðýz. Yine menajerlere hortum baðlayacaðýz... Sorun deðil. Ruhumuz þenlensin.

Bir kiþi de çýkýp demiyor ki uyumlu ve iþin ehli yetenekli insanlar olacak mý? Ülkenin iyi profesyonellerini Trabzonspor için çalýþýrken görecek miyiz? Daha çok soru var, onlarý da zamaný gelince sorarým...

*

Þimdi resmen görevinin baþýnda olan ancak fiili kabiliyeti hepimizce malum iyi kötü bir yönetim var. Ýnþallah sezonun kalan bölümünü olabilecek en iyi þekilde tamamlarlar.
    Ülkenin iyi profesyonellerini TS için çalýþýrken görmek güzel söz ancak maalesef öyle bir profesyonel grup yok...
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

En büyük suçlular bu iho'yu ibra edenler.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

Nereden
    Ýstanbul

Avrupa ve Dünya futbolunu bilmeli, ekonomiden anlamalý, iyi niyetli ve samimi olmalý. Bunlarýn dýþýndaki özelliklerin pek önemi yok.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Fatih Özkan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    35

Alýntý champions Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Avrupa ve Dünya futbolunu bilmeli, ekonomiden anlamalý, iyi niyetli ve samimi olmalý. Bunlarýn dýþýndaki özelliklerin pek önemi yok.
    Ayrýþtýrýcý deðil, birleþtirici olmalý.
    Yeri geldiði zaman Trabzon sokaklarýnda rahat rahat gezebilmeli.
    Hamiþ

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Vizyon Vizyon diye diye Rýza gibi çapsýzlarý getirmesin.
    Konu BlackPanther tarafýndan (20.02.2018 Saat 15:26 ) deðiþtirilmiþtir.

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

baskan adayim kim olur bilemem umarim genc dinamik birisi olur

yeni baskan secildikten sonra elimizde futbol kalitesi yeterli olmayan trabzonspor icin gönderilmelidir acil olarak bunlarin basinda onazi novak kucka durica castillo rodalega esteban pereira olmali

sosa ve hubocan elde tutulmali bu ikilinin yanina genc yildiz olmaya aday üc dört yabanci alinabilinir alinmali ..

elimizdeki yerli kadrosundada kücülmeye gidilmeli mesela batuhan var 25 yasinda kalitesi bilinen bir oyuncu ptt liginde ilk onbire giremez büyük ihtimal böyle oyunculari elde tutmamaliyiz artik genc skora katki verebilecek genc alt yapi oyuncular gelmeli

skora katki verebilecek oyuncular süperligden toplanmali bunlarin basinda kerim frei gibi oyuncular olmali

hoca konusuna gelince senol günesin artik gelmeyecegine göre ben öyle düsünüyorum ünal karaman basta olmak üzere tolunay kafkasda gelebilir mustafa resit akcay da olabilir böylece sabirli olmaliyiz transfer döneminde gereksiz oyuncular alinmamali artik gerekirse hic transfer yapilmamali gerek tüm oyunculari süperligden toplanmali sonra noktalamali transferi bir zaman icin

ekonomi diyoruz hersey ortada böyle bir planlama yapmaliyiz bosa umutlar dagitarak yok böyle yok söyle diyerek yola devam edersek herzaman hüsran yasariz yasiyoruzda örnekler cok var ,bende isterim trabzonsporum ronaldoyu alsin messiyi getirsin malesef olmuyor bu gercekleri genclerimiz kabulenmeli uzun bir zaman

trabzona böyle büyük yildizlar para icin geliyorlar dogal olarak tabiki fakat geldikleri zaman bunalima giren oyuncular var , bakiniz trabzonda bu yabancilar veya yerli kaliteli oyuncular eglenemiyorlar trabzon artik canlanmali trabzon aksam 18 den sonra karanliga bürünmemeli trabzon cok güzel bir sehir daha güzel olmali isiklar lambalarla donatilmali stadimizin yaninda eglence merkezleri kurulmali billardo gibi dart oynama yerleri yapilmali artik bunlari yapacak cok büyük is adamlari var ...

ben trabzonsporda futbolcu olsaydim millionlar kazansaydim trabzonda cok büyük bir eglence yeri actirirdim hem is imkanlari dogar genclerimiz icin 24 saat acik olan bir eglence merkezi olmali böylece kadromuzdaki millionerlerde paralarini trabzonda birakirlar gereksiz yere istanbula veya baska ülkelere giderek trabzonspordan aldiklari paralari baska yerlerde harcamaslar ..trabzon ileri gitmeli geriye degil parklar yaparak olmuyor bu isler sonuc olarak trabzon huzur evi degil huzur evi olmamali trabzon yasamali eglence sehir olmali 24 saat islemeli ...mesela yeni stad yapildi ? maclardan sonra veya önce hic bir eglence yeri yok mac bitiyor stad kapaniyor isiklar sönüyor ...stadin etrafinda ayrica sahil kenarimiz neden yok ?? cok seyler var yazacak cizecek
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

EROS87 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

nevzat aydýn ismine karþý oluþan karþýtlýðýn sebebi nedir?

trabzonsporluluðu tartýþýlmaz herhalde. iþ hayatý desen babadan gelme veya siyaset destekli bir baþarýsý yok. sýfýrdan kendi baþýna gelmiþ bu noktaya. 3-4 transfer yanlýþ yapýldý mý diye tüm bu tantana.

herkesin hemfikir olduðu scouting sistemi, makul oyuncu maaþlarý, menajerlere teslimiyetten uzak anlayýþ bizim için tek ve en doðru yoldu. oyuncu tercihleri yanlýþ oldu diye eski sisteme geri dönüp menajerlerin aðzýnýn içine bakýp, 2-3 milyon eurolarý savurmak iyi mi oldu. ben doðru hocayý takýmýn baþýna getirirse baþarýlý olacaðýný düþünüyorum nevzat aydýnýn. ayrýca futbol direktörlüðünün de tekrar aktif hale getirilmesi lazým. futboldan sorumlu bir profesyonel. erdal hoþ gibi bende þotayý yakýþtýrýyorum bu göreve.

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

1- Bilge olmalý. Bilgelik, bilgi edinme, idrak, görgü, saðduyu ve sezgisel anlayýþ ile birlikte bu özellikleri özümseyebilme ve uygulayabilme kapasitesidir.

2- Dürüst olmalý, doðruluktan ayrýlmamalý ve adil olmalý. Sözü doðru olmalý, tavýr ve hareketi itimat telkin etmelidir ki, halk ona inansýn ve huzur içinde yaþasýn.

3- Fazilet sahibi olmalý.

4- Sözünde durmalý ve verdiði sözden dönmemeli.

5- Yumuþak huylu, alçak gönüllü, himmet ve hayâ sahibi olmalý.

6- Uyanýk olmalý.

7- Aceleci deðil, sabýrlý olmalý,

8- Zalim olmamalý ve kin gütmemeli.

9- Merhametli ve þefkatli olmalý.

10- Yalancý olmamalý ve yalandan hoþlanmamalý.

11- Dili yumuþak (tatlý dilli) olmalý.

12- Maðrur ve kibirli olmamalý.

13- Harama el uzatmamalý. Dünya malýna deðer vermemeli, dünyaya aldanmamalý ve varlýðýnýn fani olduðunu unutmamalý.

Yusuf Has Hacib 11. Yüzyýlda Kutadgu Bilig'de bunlarý yazmýþ. Hepsi doðru. Fakat bir sorun var. Çaðýmýzda bu özelliklerin hiçbirine sahip olmayan birisi de sandýktan çýkýp yýllarca hükmedebilir.

Cengiz TEKÝN'in yazýsýndan alýntýdýr;
    http://www.gozlemgazetesi.com/HaberD...olmalidir.html
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

BlackPanther - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Alýntý Albayrak Erkan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    trabzona böyle büyük yildizlar para icin geliyorlar dogal olarak tabiki fakat geldikleri zaman bunalima giren oyuncular var , bakiniz trabzonda bu yabancilar veya yerli kaliteli oyuncular eglenemiyorlar trabzon artik canlanmali trabzon aksam 18 den sonra karanliga bürünmemeli trabzon cok güzel bir sehir daha güzel olmali isiklar lambalarla donatilmali stadimizin yaninda eglence merkezleri kurulmali billardo gibi dart oynama yerleri yapilmali artik bunlari yapacak cok büyük is adamlari var ...

ben trabzonsporda futbolcu olsaydim millionlar kazansaydim trabzonda cok büyük bir eglence yeri actirirdim hem is imkanlari dogar genclerimiz icin 24 saat acik olan bir eglence merkezi olmali böylece kadromuzdaki millionerlerde paralarini trabzonda birakirlar gereksiz yere istanbula veya baska ülkelere giderek trabzonspordan aldiklari paralari baska yerlerde harcamaslar ..trabzon ileri gitmeli geriye degil parklar yaparak olmuyor bu isler sonuc olarak trabzon huzur evi degil huzur evi olmamali trabzon yasamali eglence sehir olmali 24 saat islemeli ...mesela yeni stad yapildi ? maclardan sonra veya önce hic bir eglence yeri yok mac bitiyor stad kapaniyor isiklar sönüyor ...stadin etrafinda ayrica sahil kenarimiz neden yok ?? cok seyler var yazacak cizecek
    Yüzde yüz katýlýyorum.

Murathan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    28

Takým puan kaybedince sýrýta sýrýta poz veren Nevzat mý baþkan olacakmýþ ?
    16 maçta 17 puan toplayan takýmýn mimarý mý bizi bu durumdan kurtaracakmýþ ?
    Her cümlesinde olsaydý, gerçekleþseydi minvalinde kelime kullanan basiretsiz sýradan bir kulüp yöneticisi olan, tek özelliði zengin olmak ve sosyal medyada þov yapmak olan bir adamdan mý medet umacaðýz ?
    Özkan Sümer ne derse o olsun, bu iþler bizi aþýyor. Kulübün ileri gelenleri makosenlerini giymeli, biz de aðzýmýzý kapatým buyurulanlara uymalýyýz.
    Önce Trabzonspor baþkanlýðýný iþgal eden herifi aþmalýyýz tabii ki.

BERBATOV61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

Siyasetten uzak ve Trabzonsporu en az buradaki insanlar kadar kendine dert eden biri olmalý. Baþkan olup Trabzonspora hizmet etmek dýþýnda ikinci bir beklentisi olmamalý

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Loading ... Mehmet Yiðit Alp ???
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

TS yenildiðinde en az taraftar kadar üzülüp kahrolmalýdýr.
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

nakzo - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Erzurum
    Yaþ
    41

Alýntý HOPA'LI TS'LÝ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TS yenildiðinde en az taraftar kadar üzülüp kahrolmalýdýr.
    Abi bu kulup satýldýðýndaki mecburen satýlacak iste o zaman ne idigü belirsiz hoca ve oyunculardan kurtulacaz ve kulupte profesyonel olmayan hic kimse tekkurus maaþ alamayacak o zaman bizimde yuzumuz gulecek sampiyon olurmuyuz bilemem ama artýk REZÝL OLMAYACAÐIMIZA EMÝN OLACAÐIM.
    Ayþema yan göz ilen kimseler bakmayacak
    O yaylaya çýkmadan çiçekler açmayacak
    Atýn beni ateþe cayir cayir yanayim
    Koyun beni mezara ayþemla uyuyayim ......

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Atanmýþ deðil seçilmiþ olsun. Siyasete deðil camiaya karþý sorumlu olsun.
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Utanma duygusu olsun
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

iho ve ustam gibi olmamalýdýr

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Siyasete eyvallahi olmayan tek derdi Trabzonspor olmali.
    Adam olmali.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý kayseriliyiz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Siyasete eyvallahi olmayan tek derdi Trabzonspor olmali.
    Adam olmali.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    Onu da yumruk atmýyor, zengin para babasý deðil, Soylu ve Albayrak'tan icazet alamaz diye seçmiyorlar. Devam...
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)