Sayfa 3 Toplam 8 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 185 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Muharrem Usta İstifa Etmeli Mi ?

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

"İbrahim Hacıosmanoğlu İstifa Etmeli" başlığını gerine gerine paylaşıp, geri kalan tüm durumlara gözlerini kapatarak algı yapanlar aynı uygulamanın yıllardır devam ettiğini de görebilirler.

Buyrun...

https://forum.bordomavi.net/showthre...tifa-Etmeli-Mi

https://forum.bordomavi.net/archive/...p/t-44797.html

https://forum.bordomavi.net/showthread.php/2443-Senol-G%C3%BCnes-istifa-etmeli-mi/page7

https://www.bordomavi.net/forum/arch...5800-p-11.html

https://forum.bordomavi.net/showthre...tifa-Etmeli-mi
    Konu Berke6198 tarafından (18.02.2018 Saat 21:40 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

İster istifa etsin ister etmesinler. Ben takımı takip etmiyorum zaten.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hiç kimse bizim mantığımızla düşünmek zorunda falan değil. Mesajınızın içeriği aynen duruyor zaten. Bunun yanında istifa etmek gereği olmadığını düşünen varsa, bunları da belirtsinler diye bu konuyu kolektif hale getiriyoruz.

Bunun yanında sizin başlığınızı ana başlık haline getiriyoruz çünkü bunun üstüne bir daha aynı konulu başlık açmanın anlamı yok. Sizin fikrinizi merak eden başlık içeriğine girip aynı şekilde okuyabilir. Forumda birbirine yakın mantıktaki tüm başlıkları olabildiğince bir araya getirip düzenli tutma çabasındayız.
    kolektif konular mevcut zaten forumda yönetime yönelik teşekkürler v.s diye aksi içinde mevcut tepkiler diye burada mevzu o değil zaten.

yukarda sizin söylediğinizin aksine bi çok istifa başlıkları mevcut şimdi direnmenizin anlamı ne ?

uzatmayacağım hiç ben anlamam gerekeni anladım konuyu silin sizde rahat edin.
    sadece aşk bizimkisi

tanjugunduz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Mustafa kardeş sana katılmakla birlikte birlik olmak adına konuyu toparlayalim baslik soruyor bizde hep bir ağzından haykiriyoruz. Bize bugunleri yaşatan yönetim derhal istifa etmelidir.

Bu senede heba oldu.
    bu sene SAMPİYONUZ.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Benim yönetici arkadaşlara bir tavsiyem var. Muharrem Usta'ya ve ya yönetime istifa başlığı açanlar ve diretenleri forum kuralları ve düzenini bozmakta en ağır şekilde cezalandırın Ve hatta üyeliklerini askıya alın. Mustafa'yla başlayın benle devam edin mesela Çünkü sizin çizdiğiniz kalıba sığmıyoruz Aykırılık yapıyoruz BMN'nin çizgisinden çıkmış durumdayız şu an forum kurallarını ihlal ediyoruz
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugün olağanüstü seçimli kongre olsa Aralık ayında tekrar olağan seçimli kongre olmak zorunda.
    1 yılda 2 seçimi üst üste kazanabilecek nitelikte başarılı ve uyumlu bir yönetim yapısı oluşup aday olarak çıkacaksa ortaya, mevcut olan istifa etsin tabii
    Bizde gelen gideni aratmaya devam ediyor son zamanlarda
    başarılı, istekli, bilgili, güçlü, bağımsız kimse talip olmuyor yönetime.
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Bir de, başlık neden soru şeklinde?

Daha ne olması lazım, 6-0 7-0'lar mı gerekiyor?

Küme düşmek mi gerekiyor?
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Edebilir ancak kısa vadede çözüm olmaz bu.

Efendim Nevzat aydın gelebilir.

Herşeyden önce stratejik bir zeka lazım.

Sosayı eleştirenler var hala yok burak satmış kardeşim stratejik adam alan eksikleri kapatan bir transfer anlayış zekan ve teknik ekibin var mı?

kimse söylememiş bu çocuklardan antremanda teknik olarak çalıştırmasını doğru yapan bir stratejik zekan var mı?

Trabzonsporun stratejisi ve zekası yok sorun bu.

Bakış açısı.

Bize bakış açısı iyi olan bir yönetim hoca ve teknik ekip lazım. Ana sorunumuz bu. başka bir sorun yok.Nevzat aydın gelsin toplasın adamlarını.siyasi görüşmüş yok öyleymiş yok iç dinamiklermiş iho da gelmesin bize zeka lazım bir de presipli insanlar lazım.
    "Annuit cœptis"

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Sürekli bir kalıba girmeye çalışanlar, bizim kalıbımıza giremediklerini iddia ediyorlar fakat ortada kalıp çizmeye çalışan bir BMN yok. Şükür, hiçbir yönetimden bu zamana kadar faydalanmadık. Ne bireysel ne de bu isim altında hiçbir fayda gütmedik. Trabzonspor ne zaman kötü amaçlara emel olmuşsa, Trabzonspor o yönetimle ters düşmüş ve doğru yolu o yönetime göstermeye çalışmıştır.

Bizim kendimize çizdiğimiz kalıp, Trabzonsporun menfaatleridir. Bunu klişe olsun diye söylemiyorum. Aksini iddia edebilecek ve kanıtlayabilecek birisi varsa burada bekliyorum.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Nazim Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Muharrem Usta babamin oglu degil beceremiyorsa gitsin gitmesine de yerine kim gelecek az cok kestirebiliyorum
    No one wins. One side just loses more slowly.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Tekrar ediyorum: stratejik zekası iyi olan bir insan gelmeli kaynak yönetim ve hocayı teknik ekibi iyi bulabilecek stratejik zeka lazım

bir günde sihirli değnek gibi olmuyor bunlar bu sezon çöpe gitti biz sanıyoruz ki istifayla düzelecek bir kaç maç kurtarabilriiz yönetim ve stratejik zeka olmadığı sürece kim gelirse gelsin hangi hoca gelirs egelsin gene başarı gelmez

yani önce baştaki yönetim zeka üst akıl çıkmalı klupten ve yerine güçlü lobisi olan parası da olan ve strateji zekası iyi olan bir ekip gelmelidir çözüm budur ana kaynak önemli ana kaynağı halledersen hocan ve teknik ekibin de iyi olur bu da topçuna yansır nokta

şöyle replace the seed with a high conscious mind çekirdek önemli elmayı elma yapan çekirdeği içindeki atomdur bize o atom kaynak lazım.

Dikkat etmemiz gereken konu Muharrem Usta bizden aldığını almış ve üniversitesine ve iş hayatında parasını Trabzonsporu kullanarak kazanıyor. Hedefine ulaştı. Anladınız mı? Ağlayan taraftar var ama prensiplerine aykırı davranıp işini düşünen Trabzonsporun manevi anlamda ve maddi anlamda çıkarını düşünen yok sadece gelen kişi iş hayatında para kazanmaya odaklı.

Muharrrem başkana bereket versin... İho da aynı şekilde.

Kendi egolarını krallık kurarak beslemeye çalışıyorlar.

Kral dediğin hem kendini zengin eder hem de ettrafındakilerini ama bunlar sadece kendine çalışıyor.Prensip etik ve zeka strateji hepsi bir arada olan bir başkan olmalı bu takımın başında.aynıu şekilde ekip de.

Nevzat başkan ne yaptı yemek sepetinde etrafındakilere çalışanlarına para verdi bonus verdi paylaştı .
    Bunu beraber yaptık, bu sizin hakkınız!” dediler 27 milyon doları, 114 çalışana paylaştırdılar

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...dilar-29643599
    Bunlar ise yer paylaşmaz
    Konu erenslash tarafından (18.02.2018 Saat 22:01 ) değiştirilmiştir.
    "Annuit cœptis"

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Takıma gönlümüzü koymuşuz. Başarılı olsun, şampiyon olsun istiyoruz. Sürekli birileri geliyor, batırıp batırıp gidiyorlar. Milyon €'lar havada uçuşuyor. Sonunda da bize diyorlarlar ki, taraftar çok sabırsız, en az 3 sene, 5 sene, 10 sene... Ulan siz pislettiniz, siz temizleyin. Sorumluluk alın, hesap verin. Hayallerimizin içine edenler, sırıtarak dolaşıyorlar. Bize de 10 sene sonrasına gün veriyorlar. Kim öle kim kala. Ama taraftar suçlu, sabırsız ha? Utanmaz arlanmazlar
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hacıosmanoğlu yeniden gelirse tam trajikomik bir camiaya dönüşmüş olacağız...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Aydın

Alıntı M.Berke Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sürekli bir kalıba girmeye çalışanlar, bizim kalıbımıza giremediklerini iddia ediyorlar fakat ortada kalıp çizmeye çalışan bir BMN yok. Şükür, hiçbir yönetimden bu zamana kadar faydalanmadık. Ne bireysel ne de bu isim altında hiçbir fayda gütmedik. Trabzonspor ne zaman kötü amaçlara emel olmuşsa, Trabzonspor o yönetimle ters düşmüş ve doğru yolu o yönetime göstermeye çalışmıştır.

Bizim kendimize çizdiğimiz kalıp, Trabzonsporun menfaatleridir. Bunu klişe olsun diye söylemiyorum. Aksini iddia edebilecek ve kanıtlayabilecek birisi varsa burada bekliyorum.
    Berke kardeşim. Özellikle seninle tartışmamaya çalışıyorum çünkü söylediklerimden alınıyorsun ama şu durum hakikaten anti demokratikliğinden tut forum üyelerinin görüşlerine saygısızlığa kadar gidiyor.

BMN'nin bahsini ettiğin yol göstericiliğinin eskide kaldığını, olaylar karşısında eski hüviyetimize bürünmemiz gerektiğinin eleştirisini yapıyorken eskiye atıfta bulunup şimdiyi kurtarmaya çalışırsak hal iyice sıkıntılı bir hal almaya başlar.

Burdayım diyorsun. Ben de çok basit bir soru soruyorum. Üyeleri istifa diyor, BMN'nin. En azından bir kısmı. Siz diyebiliyor musunuz? Denmesine müsade ediyor musunuz? Üyelerinizin istifa başlığı altında tepkilerini dile getirmesine müsade ediyor musunuz? Bizlerin 2005'lerde dahi sahip olduğumuz bu ifade özgürlüğünü yıl olmuş 2018... sizler forum kuralları adı altında bizlere empoze etmeye çalıştığınız şu uygulanamanızda sıkıntı var.

Adam istifa demiş açmış başlığını. Sizler soruya çevirip etsin mi etmesin miye çevirmişsiniz? Sorunun sonu ne zaman bağlanacak peki? Cevabı ne olacak bunun? Adam zaten kendince soruyu sormuş cevabını da çözmüş başlığı da açmış. Sen israrla talebi yumuşatıp etsin diyenin başlığına müdahele edip etsin mi etmesin miye getirirsen bu işte sıkıntı var arkadaş. Benim aklım almıyor bu işe. Kusura bakmayın.

Sormak ayrı talep etmek ap ayrı bir şey. İstafa başlığının yanında sende "istifa etsin de ya sonra?" diye başlık açarsın olur biter.
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

yok daha karpuz kesecektik
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Aydın

Gençağa Meriç: "Taraftarlar kadar bizler de üzüldük, tepkileri hoşgörüyle karşılamamız lazım. Takımımız en son 2010-2011'de şampiyon olmuş ve kupasını alamamıştı. Burada bu yüzden büyük bir gerginlik var."

https://twitter.com/twitter/statuses/965260099349549056
    Murat

Süper Golcü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

muharrem usta döneminde şu ana kadar ne gelişme oldu , sportif olarak ekonomik olarak , çıkıp şunu diyebiliyorsa kupa kazanamadık ama ekonomiyi aldık burdan buraya getirdik, doğru düzgün transfer yapamadık ama şunu kiraladık bunu ucuza aldık bunu bonservissiz aldık yıldız ettik kadro iskeletini oluşturduk vesaire bunları diyebiliyorsa kalmalı diyemiyosa istifa etmeli, başka neye göre tartışıcaz etmeli mi etmemeli mi diye her şey ortada

şimdiye kadar ne verdi de bundan sonra ki kongreye kadar görev süresince verebilecek de başkanlık yapmaya devam edicek, kendi reklamını ve işlerini uzatmakdan başka bir şey yapmadığı anlamına gelir istifa etmemesi
    Konu Süper Golcü tarafından (18.02.2018 Saat 22:55 ) değiştirilmiştir.

A.Ali Karanis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İçel

Sondaki soru eki fazla olmuş.

Nereden
    Ankara

kaldı ki feda döneminden başlayıp yıldırım demirören enkazı ve sinirden yıpranmış bir camiayı bir araya getirip başarıya ulaştıran bir fikret orman örneği de yanıbaşımızda, çok arayışa mucizeye de ihtiyacımız yok 2-3 hamle yapıp işleri yoluna koymak için, bu camianın tek sorunu zihniyeti temiz başarıya aç ve istekli kişisel egolarını 2. planda tutan insanlara sahip çıkamamak ve bu tür insanlara sorumluluk emanet edememek

beşiktaşın bu döneminde teknik direktörlerinin şenol güneş olması , kimseyi rahatsız etmiyor mu ulan bu adam bizim başımızda olması gerekirken neden orada diye, demek istediğim yanlışı görmek için daha ne kadar uzun süre her taşın altına bakmaya devam edicez merak ediyorum
    Konu Süper Golcü tarafından (18.02.2018 Saat 23:00 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

devre arasında mas gönderilip yerine gelen yabancı oyuncu yerine ptt 1. ligden gelen ters ayaklı kamil ahmet 2 maç pozitif görüntü sergiledi diye oynarsa, 3 kere sol ayağıyla birini kaleciye 2 sini outa gönderir, oynamasının açıklaması da Kamil'e gelince, karşısında Visca oynuyor. Novak daha yeni ve henüz o kadar tanımıyor. Bize göre rakibin en iyi oyuncularından birisi Visca. Son haftalarda da iyi oynuyor Ahmet o nedenle oynayacak. bu ise hoca arkasına dönüp baksın ben bu teknik direktörlük hayatımda kendime ne katmışım diye şapkasını önüne koyup düşünsün ya da bu işe uygun olmadığına karar verip yorumculuğa başlasın, gerçekten dalga mı geçiliyor bu camia ile ?

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Taraftar baskı kurmassa istifa etmeyecek bunlar ve gelecek sezonu da çöpe atacağız.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

Nereden
    Aydın

Murat

a.fındıkoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ordu

Başlığı açana soruyorum "etmemeli mi " ? Etmemeliyse neden etmemeli siz cevap verin biz okuyalım !

Nereden
    Aydın

Alıntı a.fındıkoğlu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Başlığı açana soruyorum "etmemeli mi " ? Etmemeliyse neden etmemeli siz cevap verin biz okuyalım !
    Hadi buyur Cevap ver Mustafa

Başakşehir yenilgisi ve taraftarın büyük tepkisi üzerine Trabzonsporlu yöneticiler Başkan Muharrem Usta'yı arayarak tepkiler karşısında nasıl tavır alacaklarını ve yola devam edip etmeyeceklerini sordular. Usta'nın yöneticilerine başkaları gibi olmayacaklarını belirterek, "Sonuna kadar devam edeceğiz. Görev süremizi tamamlayacağız ve üzerimize düşeni yapacağız." (Fanatik)
    Murat

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hacıosmanoğlu yeniden gelirse tam trajikomik bir camiaya dönüşmüş olacağız...
    Bu adamın isminin tekrar başkanlık ile anılması gerçek mi? Böyle bir ihtimal var mı? Biri bana şaka desin lütfen.
    Böyle bir saçmalık olamaz, olmamalı! Abi inanamıyorum yahu. Eğer bu rezil şahıs tekrar başkan olursa yazıklar olsun, bu kulüp herşeyi hak ediyor demektir.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)