Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 419 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "Þimal" Sevgili Günlük

CeSS - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Standart "Þimal" Sevgili Günlük

Merhaba ;

Meðer ne kadar uzun süre olmuþ görüþmeyeli , bayaðý bir tozlanmýssýn. Yýllar senide eskitmiþ. Ama yinede biraktiðim gibisin. Beni sorarsan yýllar benide yipratti. Fakat bende senin biraktigin gibiyim. Hala Trabzonspor için çarpiyor yüreðim. Þu anki yönetim daha çok yýpratiyor beni.

Taraftarýn sesine kulak vermiyorlar. Üstüne üstlük bir kaç bozuk ses diyorlar. Fatih Akyel Trabzona geldi düþünebiliyormusun ? Taraftar tepki verdi ama yinede getirdiler , sonuç þu an kadro diþi.

Oðluma bir futbolcu nasil olmamalý konusunda örnek gösterdigim fb'li Serkan'ý transfer etmeye çaliþiyorlar þu an. Ve bu transfer için Baþbakan'ý devreye sokmuþ bizim Baþkanýmýz. Baþkan takýma siyaseti bulaþtirdi bulaþtirmasýnada , Baþbakan bu iþlere niye kariþir oda ayri bir bilmece. Ama eminimki Trabzon'un þuanki durumu pek bir hoþuna gidiyordur. O yüzden serkan'ý da Trabzona kazandirirlarsa hiç þaþirmam. Onunda sonu F.Akyel gibi olacaktir gelirse.

þimdilik böyle bir baþlangiç yapalim. Yine görüþecegiz , bu yönetim oldukça...
    Taraftarlýk ; Geçim kaynaðý deðil , Yaþam kaynaðýdýr ...
    Fýrtýnasýz denizde , herkes Kaptan ...

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Sevgili Günlük

Birde BMN'de S&G kankalar var. Gýpta ile bakiyorum. Çok iyi arkadaþlar , ama birisi digerinden önce gideceðim diye hazirliklar yapiyor. diðer garibimin bundan haberi yok , olmasýnýda istemiyorum. Aralarý bozulacak...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili günlük,
    f. akyel gitti hatalýydý gitti.. fatih tekke gitti hatalýydý gitmek istiyordu gitti.... symek gitmek istiyordu gitti. lee iyi oynuyordu bi neden yoktu gönderildi. takým çok kötü bir halde tarihimizibn en kötü dönemini yaþýyoruz. ama nedense bu yüzsüz ve beceriksiz yönetim hala burda. onlar bi türlü gitmiyorlar....yapýþtýlar koltuklarýna gitmek bilmiyorlar. sevgili günlük etraf kasvetli karanlýk her yer...

maalesef bi ýþýkta görünmüyor ilerde. ene yapacaz bilmiyorum. umutlu olmak istiyorum ama olamýyorum.
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Sevgili günlük.
    Adý üstünde günlük iþte.Yani yaþadýðýn günü yazacaðýmýz bir sayfa.Ama sanýrým kýsa mazide yaþadýðým bir olay var ki hala etkisi üzerimde.Ne mi ? Tahmin edeceðiniz gibi TRABZONSPOR'umun bel kemiði , beyni , omurgasý tescilli kralý Fatih Tekke'min 15 trilyon gibi fahiþ bir fiyata belki de adýný hiç duymadýðýmýz bir takýma satýlmasýydý.Çoðu kiþi kýzdý kralýmýza .Bizi istemeyeni biz de istemeyiz diye.Kimse düþünmedi niye bu hale geldi.Ona küfrederken kimse düþünmedi bizi TEK baþýna uçurduðu günleri.Ameliyatlý iken çýkýp attýðý golleri.....neyse þimdi eskiyi deþmenin alemi yok dimi.Ama konu SEVGÝLÝ GÜNLÜK olunca ve geçmiþe dair biþilerin yazýldýðýný görünce dayanamadým
    TRABZONSPOR'um seni haketmeyen çok kiþi var .Hem yönetimde hem kadronda
    "-Ben ALLAH'ýn adaletine inanýyorum.." Onur Recep Kývrak!

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Sevgili Günlük ,

Bu Berat süperman gibi. Hemen yetti görüyormusun. Bir kaç sayfaný kopardi gerçi ama iyide oldu. Kirlenmeni engelleyip özüne döndürdü.

Ýyi çocuk , yakýþýklýda hayirlisiyla birde evlendirseydik . Harunu bekliyorum diye tutturdu. Harunun da evlenmeye hiç niyeti yok. Ýþi gücü yemek , nerede yemek organizasyonu Harun orada. En son Ankara'ya göz dikti. bilmiyorum ondan gizli yapabilecekmiyiz ama sanmýyorum...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Sevgili günlük hala bu yönetimden baþarý bekleyen bazý arkadaþlarýmýz

var.Aslýnda yönetimin içersindeki kiþilerin daha önce ne iþ yaptýðýna baksalar

olay kendiðiniden çözülecek.Özellikle transfer komitesine dikkat etmek

lazým.Verilen transfer paralarýnýn büyüklüðü inanýlmaz derecede.Bunlarý

denetliyecek hiç kimse yok.Trabzonsoprumuz elden gidiyor günlük

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    53

Sevgili Günlük

Uzun bir aradan sonra , Bugün yeniden Trabzonsporuma kavuþtum. Ýlk yarýda biraktigimizdan daha farklýydý. Kupa karþýlaþmasý vardý bugün Konyasporla. Yeni transferlerimiz Ayman ve Risp i ilk defa seyrettik. Çoðu kiþi farklý düþünüyor belki ama Ayman ve Risp 'in , ilk yarýda seyrettiðimiz Marcelinho ve Simek'ten daha yararlý olacaðýna inanýyorum. Nitekim ortaya koyduklarý futbollada beni yanýltmadýlar. Risp sanki uzun zamandýr bu takýmda oynuyor gibiydi , Ayman ise tekmeye kafa uzatan cinsten bir futbolcu. Yattaranýn da takýma dönüþü ile çok zevkli bir maç seyrettik. Yattara bu takýmýn beyni. Onsuz bir Trabzonspor su an için düþünmek zor.

Kayseri Erciyesle eþleþecekken , son dakikada Stepanov'un yaptirdigi penalti akýllarýmýzda soru iþareti birakti. Sahi ceza sahasý içinde topsuz alanda adama niye tekme atýlýr ? Hala anlamýþ deðilim. Ve yine son dakikada Manisa'nýn Ankarasporu yenmesi ile Galatasaray Cafe Crown ile eþleþtik. Çeyrek finalde eþleþmeseydik , Yarý finalde eþleþecektik muhtemelen. Hem buna biz deðil , Galatasaray Cafe Crown üzülsün. Bu kupayý almak istiyorsak herkesi yenmek zorundayýz...

61viya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    38

Sevgili günlüðüm,çok kýymatli sýrdaþým..
    Öncelikle bilindiði gibi kupada gayse ile eþleþmediðimizi,rakibimizin antepspor olduðunu bimeni isterim..Süzer ligimizde en kýl olduðum sözde anadolu takýmlarýnýn baþýnda gelen bu klüple eþleþtik bakalým..Ancak þunun bilincinde olursak önümüze kim çýkarsa çýksýn eleyeceðimizi adým gibi biliyorum..."Trabzonspor biziz...! Topçlarýmýzýn üzerindeki forma interi,aston villayý,liverpoollarý çimlere gömdüðümüz forma...Ayný kutsal forma! Bunun bilincinde olmak bize o kadar çok þey kazandýracak ki..

Anteple eþleþmemize vesile olan maç dün akþam oynandý..Ýçim buruk izledim...Szymek yoktu...Kimine göre haksýzdý,kimine göre kýrýlan kalbini onarmaya gücü yoktu..Ve bazen gitmek en zoruydu,o zor olaný seçti...Geride býrakýlanlar için,giden suçludur her zaman..Oysa giden,gitmeyi çok istediði için mi gitmiþir tarih boyu? Sýzlamaz mý hiç içi? Zaman herþeyin ilacý mýdýr he zaman...Sorular çok,ama cevaplar yok..

Sonra bi tuhaftým yahu dün..Anlamlý anlamsýz yaþlar süzüldü yanaklarýma maç boyu..Yattara...Geri döndü biliyor musun? Onsuz geçen aylar iþkenceydi adeta..Þimdi o geldi..Acý çekme sýrasý rakipte olacak umarým bundan sonra...Onun gol atmasý öyle mutlu etti ki hepimizi,gol sonrasý sevinci görlmeye deðerdi..Seviyorum bu adamý yahu..Nasýl desem ki sana? Forma rengimizin bordomavi oluþu kadar gerçek,yattara nýn trabzonsporluluðu...Nazardan kazadan korusun bu takýmý Tanrý..

Ýþte böyle..Mersine geldim..Umarým geri gitmem büte falan..Evimi özlemiþim..Öyle sýcak ki,utanmasam denize giricem

Neyse gitmem lazým..Sonra konuþuruz..
    "Orada birisi farklý yürüyordur."

KUTADGU
    Ziyaretçi

Sevgili Günlük;

açýkçasý ortada ne günümüz ne de gecemiz var.

Sana da ihtiyaç yok anlayacaðýn

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sevgili günlük,
    içimden hiçbirþey gelmiyor, yaþadýðýmýz olaylar bende travma etkisi yaptý...deðil futboldan insan herþeyden soðuyor...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Günaydýn mý demeli,yoksa iyi geceler mi bilmem.

Saat 03:33. Ben yine bilindik yerdeyim.Bir garibim...

Kalemi ve defteri almak elime zor geldi,üþendim.Klavye kolaylýðýný kullanayým dedim,geldim.Özlemiþim hitapsýz cümleleri ve yanlýþ anlaþýlmaktan çekinmemeyi...

Zor günler geçiriyoruz.Gidiþatýmýz iç açýcý deðil,mutsuzuz.Saman altý kalmadý iþin,belimize kadar suyun içindeyiz artýk.Her þey açýk seçik yaþanýr oldu.Ar perdesi kalktý,yüz göz olduk iyice.Piþkinliklerin bini bir para.Trabzonspor'un yýkýlmaz dediðim tabularý dahi ezildi geçildi,futbola uzanmamasý gereken eller göz göre göre kabullenildi,icraatlar hazmedildi.Trabzonspor üzerinde dönebilecek þaibeli teoriler düþünülmeden hareket edildi.Baþkan yardýmcýsý sýfatýndakiler ne iþler çevirdi...Piþkinlik etti!Soy adýna yakýþýrcasýna...

Kenar mahalle takýmlarýndan birince madara edildik yine.Prestij dediðimiz þey;camekan ardýndaki rafa kalktý,sadece seyrediyoruz.

Herkes hak edildiði gibi yönetilir derler.Çok düþündüm,acaba biz bunu hak ediyor muyuz?

Nereden
    Samsun

Sevgili Günlük ;

uzun süredir destek verdiðimiz,inandýðýmýz oluþumun yani BordoMavi.Net in organizasyon yapýsý içerisine dahil olduk...güzel bir duygu...
    þuan iþ yerindeyim ve hazýr yoðunluk yokken bordomavi.net 'i dolaþýyorum...
    Trabzonspor a gelince,her þey yine ayný bi deðiþiklik yok,tahmin edebiliyorum merak ediyorsun,hemen söyleyeyim nuri albayrak yine baþta,gitmedi bi yere:-(
    duuurrr hemen off lama ,en fazla aralýk ayýna kadar katlanacagýz napalým,o zaman yüzümüz gülecek

neyse þimdilik bu kadar..tekrar görüþmek üzere....
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar taþý
    ''NUFUS CÜZDANINDA TRABZON YAZIPTA ÝSTANBUL TAKIMLARINA GÖNÜL VERENLERLE GÖNÜL BAÐIMIZ OLMADIÐI GÝBÝ AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERÝR ''

Trabzonspor Kongre Üyesi
    AYYILDIZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Sevgili gunluk,

Belki cogu kisi inanmiyor ama bu sene sampiyon biz olacagiz bizimde yattara-ceyhun-umut-ersen-gokdeniz gibi iyi bir hucum hattamiz var serkan balci gibide ileri cikabilen iyi bir ortasaha oyuncumuz var insallah sampiyonuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Ayþe Aygün - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Sevgili günlük,

Aslýnda neden gündelik yaþantýmý tutuðum takýma endeksledim bende bilmiyorum.Yeni sezon baþlamasýna raðmen eski sezonun acýsý halen daha yüreðimde üstünde birde intertoto kupasýndan elenip uefa umutlarýmýzýn bitmiþ olmasý ayrý bir acý yüreðimde.Buna raðmen yarýn o çokkk sevdiðim haný dedim ya yaþantýmý endeklsediðim takýmým ilk yeni sezon maçý var ve ben o maçý bekliyorum umutla.Sanki içimde bir his var sezona çok iyi baþlayýp hep öyle devam edip 23 yýl üstüne þampiyon olacaðýz gibi.ve bu umut yüreðimde ve bu umudum inþ. bu sezon hiç bitmeyecek. seni çok seviyorum TRABZONSPOR'UM.iyiki varsýn hayatýmzýda.
    Ýçimdeki Sevdan Öyle Büyük ki.Trabzonum.

Fatih Ersoy - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Merhaba Sevgili günlük...

Yeni bir sezona daha baþladýk. Kalbinde Bordo-Mavi aþkýný taþýyan tüm taraftarlar her sene olduðu gibi bu senede yüreklerinde þampiyonluk ümidini yeþertmeye çelýþacaklar. Evet günlük her sene olur bu.. Ama yine yeþeren bu ümitler biri yada birilerince sýrf kendi çýkarlarýný koruyabilmek için acýmasýzca bir köþeye atýlacak. Evt günlük kim bu çýkarcýlar diye sorman çok normal. Bunlar bildik kiþiler be günlük.. Tahmin et iþte...

Ah günlük ahh büyüklerimiz hep anlatýrdý Trabzonsporun büyüklüðünü, onunla maç yapmak azap gibiymiþ eskiden. Ya þimdi günlük sence azabý biz mi çekiyoruz onlar mý ?

Ama güzel olan ne biliyormusun günlük. Güzel olan bu takýmýn hiç þampiyon olduðunu görmediði halde hala onu delicesine seven ona gönül veren 20-22 yaþýndaki gençlerin var oluþu... Bu insaný bir nebze olsun ümitlendiriyor be günlük. Düþündükçe bunu gelecek günler güzel olacak diyorum. Kalbi bordo-mavi renklerin ateþi ile yanan ve futbola aç, þampiyonluða aç bir gençlik geliyor. Dayan be trabzonum diyorum kendi kendime dayan !.. Herþey çok daha güzel olacak..
    Düþün mü, konuþ mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

femalkocoglu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Merhaba Mavim

Az sonra 2007-2008 sezonu ilk maçýmýzý izlemeye gideceðim umarým kazanýrýz üstemizdeki karabulutlarýn ne zaman kaybolacaðýný bilmemekle beraber yönetim ve hocamýz konusunda fikir çatýþmalarý yaþamaktayým.Bütün bunlara ek olarak öss yerleþtirmelerinin açýklanmamasý sinirlerimi bozuyor.belli bir tarih verseler sorun yok 20sine kadar açýklayacaðýz diyolar

Bu o kadar önemli deðil

Trabzonsðorumuza baþarýlarr....
    Aþk sadece bordomaviymiþ

)-: Yarim sende varmidur oy benum gibi sevdaluk :-)

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Aradan geçen 4 hafta seni hiç yýpratmamýþ ama bizi çok yýprattý be günlük. Düþünsene sen yýllarca anadolunun gururu olacaksýn, Anadolu ihtilalini gerçekleþtirip gönüllerde taht kuracaksýn ancak birileri çýkýp senin bu þanlý tarihine leke sürmeye kalkacak.

Evet günlük son 4 hafta içinde bize bunu yapmaya calýþtýlar. Kimmi yaptý bunlarý diyorsun. Kimler yokki... Kimileri sahaya girerek yaptý bunu kimileri tehditler savurarak kimileride federasyon baþkanýnýn Trabzonlu olmasýný öne sürerek karalamaya calýþtý bizi.

Ýþte böyle günlük TV programlarýnda yer bile vermeyerek eritmeye çalýþtýklarý Trabzonsporumuz için son günlerde öyle bir karalama baþlattýlarki sana anlatamam.

Bu kadarla da bitmedi. Birileri sponsorluklarýný çekmek için bile bizi kullandýlar. Bu kadar hýrpalandýk iþte. Daha neler oldu neler. Garip bir transfer dönemini kapattýk. Garip diyorum çünkü bu transfer dönemi sanki bizim için hiç baþlamamýþtý. Evet günlük yine kimseyi transfer edemedik. Ama çok fire verdik.

Ya günlük iþte böyle yaþayacaðýmýz yeni trajediler sonrasýnda yine yazacaðým merak etme..
    **Latocan**

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Mehdi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Standart Sevgili Günlük

Çok sýkýcý bir güne uyandýðýmý hissettim bugün;Herzamanki rutin uyanma çabalarý,saati 15 dakika erkene kurup tekrar uyumalar ve 15dakika fazla uyuyomuþ gibi bünyeyi kandýrmalar,akabinde çok geç kaldým telaþýyla kahvaltý yapamayarak evden fýrlamalar.Velhasýl Ayný þeyleri geçen hafta bugün gibi hatýrlýyorum.
    Þu gencecik yaþýmda uykuma doðru dürüst doyamadým ona yanarým.
    Bu arada heyecanla transfer konusundaki gelilmeleri takip ediyorum.Eminim en fazla 2 hafta sonra bu halime güleceðim.
    Biraz yorgunluk,biraz uykusuzluk ve endiþeler,kaygýlar,ümitler cabasý.
    Sonumuz hayrolsun.
    Konu Mehdi tarafýndan (31.01.2008 Saat 10:13 ) deðiþtirilmiþtir.
    T R A B Z O N S P O R

zafer6161 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    43

merhaba sevgili günlük
    bu sabah saat tam 08:01 de kalktým ,arabayý aldým iþyerine geldim,ama bi yandanda donuyordum çünkü hava çok soðuk,neyse bismillah deyip iþyerini açtým,sildim süpürdüm temizledim þimdi müþterileri bekliyýorum,iþler çok durgun bu saate kadar siftah yapmadým,can sýkýntýsýndan pc ye takýlýyorum,
    Ne Olmuþ Þampiyon Olamadýysak,,,
    Hayallerimizi Satmadýk'ya,,,

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Uzun bir aradan sonra yine aklýma sen geldin. Þimdi sen merak ediyorsundur bu uzun süreç içerisinde neler oldu diye. Pek birþey olduðu söylenemez be günlük. Her zaman ki þeyler iþte..
    Yeni bir baþkan, yeni hayaller,yeni aldatmacalar.

Sana ilk yazdýðýmda da söylemiþtim ya günlük; Yeni bir sezon ve yeni hayaller diye.. Dediðim gibi hepsi yine yalan oldu. Ýþin acý tarafý ne biliyormusun günlük her yeni sezonda olduðu gibi gelecek sezonda yine üzülecek olduðumuz gerçeði..

Günlük be içini kararttým biliyorum ama gerçek bunlardan ibaret. Hadi sana sevineceðin yüzüne az da olsa bir tebessüm belirtecek bir haber vereyim. Hane bizim Mehmet Yýlmaz vardý ya. Hý hý evet o. Artýk gol atmaya baþladý. Hatta geçenlerde Fenerbahçeye bile 1 gol attý. Ya iþte öyle

Neyse be günlük bu seferlik bu kadar yeter. Sana Necip Fazýl Kýsakürek'in þiirinden bir bölüm ile veda ediyorum..

Mehmedim sevinin baþlar yüksekte
    Ölsekte sevinin eve dönsekte,
    Sanma bu tekerlek kalýr tümsekte
    Yarýn elbet bizim elbet bizimdir
    Gün doðmuþ gün batmýþ ebed bizimdir..

Hoþçakal..
    **Latocan**

Muhammed KOÇ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

dðrli gnlk kýsa tutucam !

sabah uyandým.15 dk boyunca yataktan çýkmaya çalýþtým.güç bela lavaboya kendimi attým.kafamý suyun altýna sokunca ancak kendime geldim.okula gittim.ilk ders; dk 1, gol 1 edebiyat ! zehra hocaya en içten dileklerimle kelime daðarcýðýmdan özenle seçtiðim niteleme sýfatlarýný sýraladým.uyuyarak bir 40 dk geçirdikten sonra 4 saat su gibi akýp geçti.23 nisanýn tatil olmasý münasebetiyle 22 nisanda 23 nisaný kutlama rezilliðini yaþadýk.sonra evime bilgisayarýmýn baþýna geçtim.bir transfer ümidi,güzel haber alma hevesiyle en güzel site BMN e girdim.ama koskocaman,büyük,yüksek,ulaþýlamayan (... - [herzamanki gibi] ) bir hayal kýrýklýðýna uðradým.ve bu güzel iç dökme olarak algýladýðým baþlýða yöneldim.ve bu satýrlarý yazmaya baþladým.bu kadar sevgili günlük.hadi eyw.

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Söz verdiðim gibi sözümü tuttum ve yine geldim günlük. Hemde sana müjdeli bir haberle geldim bugün..

Tabi merak ediyorsun þimdi nedir bu müjdeli haber diye. Çatlama dur anlatýyorum.

Biliyorsun ligin son haftasýndayýz günlük. Ligin bu son haftasýnda oynadýðýmýz fenerbahçe maçýnda takýmýmýz galip gelmeyi baþardý. Hemde ezici bir üstünlükle..

Özlemiþim be günlük. Fenerbahçeyi yenmemizi özlemiþim. Dile kolay Tam tamýna 12 maçtýr yenemiyorduk Fenerbahçeyi.

Goller mi ? Gollerimizi Umut ve Yattara attý sevgili günlük. Yattarayý görmeliydin be günlük.. Yok böyle bir oyuncu. Milleti peþine takýp koþturan bu oyuncuyu çekemeyen 1-2 dangalak tekmeleri ile karþýlýk verdi onun bu þýk hareketlerine...

Hazýr seni bulmuþken onur kývrak'tan da bahsetmeden edemeyeceðim be günlük. Evet evet ta kendisi... Karþýyakadan almýþtýk devre arasýnda. Süper bir kaleci bu adam günlük. 2 haftadýr mükemmel bir performans sergiliyor. Temennim onunda kendini geliþtirip klübümüzün deðiþilmezleri arasýna girmesi yönünde be günlük.

Eyy gidi günlük koskoca bir sezonu daha bitirdik. Bizim için kötü bir sezondu. Nuriler ve ziyalarýn mahvettiði bir sezon.. Umarým seneye yeni yönetim ve hocamýzla daha güzel günler görebiliriz be günlük.

Neyse sevgili günlük kafaný çok þiþirdim galiba. Bu günlük bu kadar yeter. Umarým yollarýmýz gelecektede kesiþirde 3-5 biþeler daha karalarým

Hoþçakal...
    **Latocan**

mrt_tpc61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir

Sevgili günlük bugünün neresinden baþlýyým bilmem ama nerden baþlasam bi eðlence var yani bunu bil!öncelikle sabah kalktým kahvaltý yaptým her zaman ki gibi sonra maç bileti almaya gittim ts_clup a maraton A blok .maçý sabýrsýzlýkla bekledim.ve maç zamaný futbolcularla görüþtüm.sadece çaðdaþla .tanýr beni yani.iyi uþaktýr.nese yoruldum ya yazmaktan sonra yazarým iyi geceler günlük!
    Bize Her Yer TRABZON !!!

Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili günlük..

Görüþmeyeli yaklaþýk 1 ay oldu. Bu bir ay içerisinde çok þey deðiþti be günlük. Sadri baþkanla bomba gibi girdiðimiz yeni sezon arefesinde Mükemmel transferler yaptýk. Aklýmýzdan geçen her futbolcuyu aldýk desek yeridir.

Hani ya derdik ya günlük bizim takýmdan iþ çýkmaz, her sene þampiyonlukla baþlayan hedefler sürekli prestij maçlarýna kadar iner diye. Bu sene öyle deðil be günlük. Artýk daha bir umutla bakabiliyoruz ileriye...

7 diyoruz be günlük. Uzun bir aradan sonra 7 diyebiliyoruz.
    Yýllardýr özlemini çektiðimiz uðruna çekmediðimiz cefa kalmayan þampiyonluk için 7 diyoruz..
    Senelerce boynu bükük dolaþan taraftarýmýz için 7 diyoruz..
    Hileye hurdaya karþý 7 diyoruz...
    Büyüklerimizin yaþadýðý mutluluðu yaþamak için 7 diyoruz...

Dediðim gibi sevgili günlük bu günlerde 7 rakamý bir hoþ görünür oldu bize..

Yani anlayacaðýn sevgili günlük yürekleri kasýp kavuran bu þampiyonluk özlemi inþallah bu sene bitecek. Ve bordo-Mavi'ye gönül veren þanlý taraftarýmýzýn yüzü yeniden gülmeye baþlayacak. Ýnsanlarýn karþýsýna geçip göðsünü gere gere ben TRABZONSPOR'luyum diyebilecek..

Neyse günlük bu seferlik bu kadar yeter.
    Umarým ileride yollarýmýz yine kesiþir. Hadi kal saðlýcakla
    **Latocan**

Nihal Ayvaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    36

sevgili günlük

bu sýnavlar bitmek bilmiyor.. 1tanesi iyi geçse ..2hafta sonra yaz okulu baþlýo ztn bu istanbuldan yine kurtuluþ yok..günlük sana soruyorum bu yaz istanbulda çekilirmii....günlük neden cvp vermiosun bana yoksa sen beni sevmiomusun günlük..peki günlük sen istedin bu kdr yazýyorum sana..küstüm..
    Yeterki ONUR'suz
    olmasýn
    aÞk
    !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)