Hesaplipazar
Sayfa 1 Toplam 17 Sayfadan 1 2 3 11 ... SonuncuSonuncu
Toplam 419 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gsteriliyor

Konu: "imal" Sevgili Gnlk

CeSS - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Standart "imal" Sevgili Gnlk

Merhaba ;

Meer ne kadar uzun sre olmu grmeyeli , baya bir tozlanmssn. Yllar senide eskitmi. Ama yinede biraktiim gibisin. Beni sorarsan yllar benide yipratti. Fakat bende senin biraktigin gibiyim. Hala Trabzonspor iin arpiyor yreim. u anki ynetim daha ok ypratiyor beni.

Taraftarn sesine kulak vermiyorlar. stne stlk bir ka bozuk ses diyorlar. Fatih Akyel Trabzona geldi dnebiliyormusun ? Taraftar tepki verdi ama yinede getirdiler , sonu u an kadro dii.

Oluma bir futbolcu nasil olmamal konusunda rnek gsterdigim fb'li Serkan' transfer etmeye aliiyorlar u an. Ve bu transfer iin Babakan' devreye sokmu bizim Bakanmz. Bakan takma siyaseti bulatirdi bulatirmasnada , Babakan bu ilere niye kariir oda ayri bir bilmece. Ama eminimki Trabzon'un uanki durumu pek bir houna gidiyordur. O yzden serkan' da Trabzona kazandirirlarsa hi airmam. Onunda sonu F.Akyel gibi olacaktir gelirse.

imdilik byle bir balangi yapalim. Yine grecegiz , bu ynetim olduka...
    Taraftarlk ; Geim kayna deil , Yaam kaynadr ...
    Frtnasz denizde , herkes Kaptan ...

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Sevgili Gnlk

Birde BMN'de S&G kankalar var. Gpta ile bakiyorum. ok iyi arkadalar , ama birisi digerinden nce gideceim diye hazirliklar yapiyor. dier garibimin bundan haberi yok , olmasnda istemiyorum. Aralar bozulacak...

Trabzonspor Kongre yesi
    Faik Ylmaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    01.09.2004
    Nereden
    Trabzon

Sevgili gnlk,
    f. akyel gitti hatalyd gitti.. fatih tekke gitti hatalyd gitmek istiyordu gitti.... symek gitmek istiyordu gitti. lee iyi oynuyordu bi neden yoktu gnderildi. takm ok kt bir halde tarihimizibn en kt dnemini yayoruz. ama nedense bu yzsz ve beceriksiz ynetim hala burda. onlar bi trl gitmiyorlar....yaptlar koltuklarna gitmek bilmiyorlar. sevgili gnlk etraf kasvetli karanlk her yer...

maalesef bi kta grnmyor ilerde. ene yapacaz bilmiyorum. umutlu olmak istiyorum ama olamyorum.
    Ne mutlu Trk olana deil , Ne mutlu Trk'm diyene !

"Cahilin karsnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

Trabzonspor Kongre yesi
    TSelif - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    02.04.2005
    Nereden
    Trabzon

Sevgili gnlk.
    Ad stnde gnlk ite.Yani yaadn gn yazacamz bir sayfa.Ama sanrm ksa mazide yaadm bir olay var ki hala etkisi zerimde.Ne mi ? Tahmin edeceiniz gibi TRABZONSPOR'umun bel kemii , beyni , omurgas tescilli kral Fatih Tekke'min 15 trilyon gibi fahi bir fiyata belki de adn hi duymadmz bir takma satlmasyd.ou kii kzd kralmza .Bizi istemeyeni biz de istemeyiz diye.Kimse dnmedi niye bu hale geldi.Ona kfrederken kimse dnmedi bizi TEK bana uurduu gnleri.Ameliyatl iken kp att golleri.....neyse imdi eskiyi demenin alemi yok dimi.Ama konu SEVGL GNLK olunca ve gemie dair biilerin yazldn grnce dayanamadm
    TRABZONSPOR'um seni haketmeyen ok kii var .Hem ynetimde hem kadronda
    "-Ben ALLAH'n adaletine inanyorum.." Onur Recep Kvrak!

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Sevgili Gnlk ,

Bu Berat sperman gibi. Hemen yetti gryormusun. Bir ka sayfan kopardi geri ama iyide oldu. Kirlenmeni engelleyip zne dndrd.

yi ocuk , yakklda hayirlisiyla birde evlendirseydik . Harunu bekliyorum diye tutturdu. Harunun da evlenmeye hi niyeti yok. i gc yemek , nerede yemek organizasyonu Harun orada. En son Ankara'ya gz dikti. bilmiyorum ondan gizli yapabilecekmiyiz ama sanmyorum...

Trabzonspor Kongre yesi
    LazAnisT - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    21.02.2005
    Nereden
    Giresun

Sevgili gnlk hala bu ynetimden baar bekleyen baz arkadalarmz

var.Aslnda ynetimin iersindeki kiilerin daha nce ne i yaptna baksalar

olay kendiiniden zlecek.zellikle transfer komitesine dikkat etmek

lazm.Verilen transfer paralarnn bykl inanlmaz derecede.Bunlar

denetliyecek hi kimse yok.Trabzonsoprumuz elden gidiyor gnlk

yelik tarihi
    29.05.2004
    Nereden
    Ankara
    Ya
    49

Sevgili Gnlk

Uzun bir aradan sonra , Bugn yeniden Trabzonsporuma kavutum. lk yarda biraktigimizdan daha farklyd. Kupa karlamas vard bugn Konyasporla. Yeni transferlerimiz Ayman ve Risp i ilk defa seyrettik. ou kii farkl dnyor belki ama Ayman ve Risp 'in , ilk yarda seyrettiimiz Marcelinho ve Simek'ten daha yararl olacana inanyorum. Nitekim ortaya koyduklar futbollada beni yanltmadlar. Risp sanki uzun zamandr bu takmda oynuyor gibiydi , Ayman ise tekmeye kafa uzatan cinsten bir futbolcu. Yattarann da takma dn ile ok zevkli bir ma seyrettik. Yattara bu takmn beyni. Onsuz bir Trabzonspor su an iin dnmek zor.

Kayseri Erciyesle eleecekken , son dakikada Stepanov'un yaptirdigi penalti akllarmzda soru iareti birakti. Sahi ceza sahas iinde topsuz alanda adama niye tekme atlr ? Hala anlam deilim. Ve yine son dakikada Manisa'nn Ankarasporu yenmesi ile Galatasaray Cafe Crown ile eletik. eyrek finalde elemeseydik , Yar finalde eleecektik muhtemelen. Hem buna biz deil , Galatasaray Cafe Crown zlsn. Bu kupay almak istiyorsak herkesi yenmek zorundayz...

61viya - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    04.12.2004
    Nereden
    Bursa
    Ya
    35

Sevgili gnlm,ok kymatli srdam..
    ncelikle bilindii gibi kupada gayse ile elemediimizi,rakibimizin antepspor olduunu bimeni isterim..Szer ligimizde en kl olduum szde anadolu takmlarnn banda gelen bu klple eletik bakalm..Ancak unun bilincinde olursak nmze kim karsa ksn eleyeceimizi adm gibi biliyorum..."Trabzonspor biziz...! Toplarmzn zerindeki forma interi,aston villay,liverpoollar imlere gmdmz forma...Ayn kutsal forma! Bunun bilincinde olmak bize o kadar ok ey kazandracak ki..

Anteple elememize vesile olan ma dn akam oynand..im buruk izledim...Szymek yoktu...Kimine gre hakszd,kimine gre krlan kalbini onarmaya gc yoktu..Ve bazen gitmek en zoruydu,o zor olan seti...Geride braklanlar iin,giden suludur her zaman..Oysa giden,gitmeyi ok istedii iin mi gitmiir tarih boyu? Szlamaz m hi ii? Zaman hereyin ilac mdr he zaman...Sorular ok,ama cevaplar yok..

Sonra bi tuhaftm yahu dn..Anlaml anlamsz yalar szld yanaklarma ma boyu..Yattara...Geri dnd biliyor musun? Onsuz geen aylar ikenceydi adeta..imdi o geldi..Ac ekme sras rakipte olacak umarm bundan sonra...Onun gol atmas yle mutlu etti ki hepimizi,gol sonras sevinci grlmeye deerdi..Seviyorum bu adam yahu..Nasl desem ki sana? Forma rengimizin bordomavi oluu kadar gerek,yattara nn trabzonsporluluu...Nazardan kazadan korusun bu takm Tanr..

te byle..Mersine geldim..Umarm geri gitmem bte falan..Evimi zlemiim..yle scak ki,utanmasam denize giricem

Neyse gitmem lazm..Sonra konuuruz..
    "Orada birisi farkl yryordur."

KUTADGU
    Ziyareti

Sevgili Gnlk;

akas ortada ne gnmz ne de gecemiz var.

Sana da ihtiya yok anlayacan

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu
    Cengiz ubukcu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.03.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    44

Sevgili gnlk,
    iimden hibirey gelmiyor, yaadmz olaylar bende travma etkisi yapt...deil futboldan insan hereyden souyor...

Trabzonspor Kongre yesi

BMN Ynetim Kurulu

yelik tarihi
    28.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Gnaydn m demeli,yoksa iyi geceler mi bilmem.

Saat 03:33. Ben yine bilindik yerdeyim.Bir garibim...

Kalemi ve defteri almak elime zor geldi,endim.Klavye kolayln kullanaym dedim,geldim.zlemiim hitapsz cmleleri ve yanl anlalmaktan ekinmemeyi...

Zor gnler geiriyoruz.Gidiatmz i ac deil,mutsuzuz.Saman alt kalmad iin,belimize kadar suyun iindeyiz artk.Her ey ak seik yaanr oldu.Ar perdesi kalkt,yz gz olduk iyice.Pikinliklerin bini bir para.Trabzonspor'un yklmaz dediim tabular dahi ezildi geildi,futbola uzanmamas gereken eller gz gre gre kabullenildi,icraatlar hazmedildi.Trabzonspor zerinde dnebilecek aibeli teoriler dnlmeden hareket edildi.Bakan yardmcs sfatndakiler ne iler evirdi...Pikinlik etti!Soy adna yakrcasna...

Kenar mahalle takmlarndan birince madara edildik yine.Prestij dediimiz ey;camekan ardndaki rafa kalkt,sadece seyrediyoruz.

Herkes hak edildii gibi ynetilir derler.ok dndm,acaba biz bunu hak ediyor muyuz?

yelik tarihi
    08.06.2004
    Nereden
    Samsun

Sevgili Gnlk ;

uzun sredir destek verdiimiz,inandmz oluumun yani BordoMavi.Net in organizasyon yaps ierisine dahil olduk...gzel bir duygu...
    uan i yerindeyim ve hazr younluk yokken bordomavi.net 'i dolayorum...
    Trabzonspor a gelince,her ey yine ayn bi deiiklik yok,tahmin edebiliyorum merak ediyorsun,hemen syleyeyim nuri albayrak yine bata,gitmedi bi yere:-(
    duuurrr hemen off lama ,en fazla aralk ayna kadar katlanacagz napalm,o zaman yzmz glecek

neyse imdilik bu kadar..tekrar grmek zere....
    Vasiyet ; Bordo Mavi mezar ta
    ''NUFUS CZDANINDA TRABZON YAZIPTA STANBUL TAKIMLARINA GNL VERENLERLE GNL BAIMIZ OLMADII GB AYNI ORTAMDA OLMAKTA RAHATSIZLIK VERR ''

Trabzonspor Kongre yesi
    AYYILDIZ - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    24.01.2006
    Nereden
    stanbul
    Ya
    31

Sevgili gunluk,

Belki cogu kisi inanmiyor ama bu sene sampiyon biz olacagiz bizimde yattara-ceyhun-umut-ersen-gokdeniz gibi iyi bir hucum hattamiz var serkan balci gibide ileri cikabilen iyi bir ortasaha oyuncumuz var insallah sampiyonuz

Aye Aygn - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    13.05.2005
    Nereden
    stanbul
    Ya
    42

Sevgili gnlk,

Aslnda neden gndelik yaantm tutuum takma endeksledim bende bilmiyorum.Yeni sezon balamasna ramen eski sezonun acs halen daha yreimde stnde birde intertoto kupasndan elenip uefa umutlarmzn bitmi olmas ayr bir ac yreimde.Buna ramen yarn o okkk sevdiim han dedim ya yaantm endeklsediim takmm ilk yeni sezon ma var ve ben o ma bekliyorum umutla.Sanki iimde bir his var sezona ok iyi balayp hep yle devam edip 23 yl stne ampiyon olacaz gibi.ve bu umut yreimde ve bu umudum in. bu sezon hi bitmeyecek. seni ok seviyorum TRABZONSPOR'UM.iyiki varsn hayatmzda.
    imdeki Sevdan yle Byk ki.Trabzonum.

Fatih Ersoy - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Merhaba Sevgili gnlk...

Yeni bir sezona daha baladk. Kalbinde Bordo-Mavi akn tayan tm taraftarlar her sene olduu gibi bu senede yreklerinde ampiyonluk midini yeertmeye elacaklar. Evet gnlk her sene olur bu.. Ama yine yeeren bu mitler biri yada birilerince srf kendi karlarn koruyabilmek iin acmaszca bir keye atlacak. Evt gnlk kim bu karclar diye sorman ok normal. Bunlar bildik kiiler be gnlk.. Tahmin et ite...

Ah gnlk ahh byklerimiz hep anlatrd Trabzonsporun bykln, onunla ma yapmak azap gibiymi eskiden. Ya imdi gnlk sence azab biz mi ekiyoruz onlar m ?

Ama gzel olan ne biliyormusun gnlk. Gzel olan bu takmn hi ampiyon olduunu grmedii halde hala onu delicesine seven ona gnl veren 20-22 yandaki genlerin var oluu... Bu insan bir nebze olsun mitlendiriyor be gnlk. Dndke bunu gelecek gnler gzel olacak diyorum. Kalbi bordo-mavi renklerin atei ile yanan ve futbola a, ampiyonlua a bir genlik geliyor. Dayan be trabzonum diyorum kendi kendime dayan !.. Herey ok daha gzel olacak..
    Dn m, konu mu, sus mu, unut mu ?
    **Latocan**

femalkocoglu - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    07.05.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

Merhaba Mavim

Az sonra 2007-2008 sezonu ilk mamz izlemeye gideceim umarm kazanrz stemizdeki karabulutlarn ne zaman kaybolacan bilmemekle beraber ynetim ve hocamz konusunda fikir atmalar yaamaktaym.Btn bunlara ek olarak ss yerletirmelerinin aklanmamas sinirlerimi bozuyor.belli bir tarih verseler sorun yok 20sine kadar aklayacaz diyolar

Bu o kadar nemli deil

Trabzonsorumuza baarlarr....
    Ak sadece bordomaviymi

)-: Yarim sende varmidur oy benum gibi sevdaluk :-)

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili gnlk..

Aradan geen 4 hafta seni hi ypratmam ama bizi ok ypratt be gnlk. Dnsene sen yllarca anadolunun gururu olacaksn, Anadolu ihtilalini gerekletirip gnllerde taht kuracaksn ancak birileri kp senin bu anl tarihine leke srmeye kalkacak.

Evet gnlk son 4 hafta iinde bize bunu yapmaya caltlar. Kimmi yapt bunlar diyorsun. Kimler yokki... Kimileri sahaya girerek yapt bunu kimileri tehditler savurarak kimileride federasyon bakannn Trabzonlu olmasn ne srerek karalamaya calt bizi.

te byle gnlk TV programlarnda yer bile vermeyerek eritmeye altklar Trabzonsporumuz iin son gnlerde yle bir karalama balattlarki sana anlatamam.

Bu kadarla da bitmedi. Birileri sponsorluklarn ekmek iin bile bizi kullandlar. Bu kadar hrpalandk ite. Daha neler oldu neler. Garip bir transfer dnemini kapattk. Garip diyorum nk bu transfer dnemi sanki bizim iin hi balamamt. Evet gnlk yine kimseyi transfer edemedik. Ama ok fire verdik.

Ya gnlk ite byle yaayacamz yeni trajediler sonrasnda yine yazacam merak etme..
    **Latocan**

Trabzonspor Kongre yesi
    Mehdi - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    28.07.2006
    Nereden
    Trabzon

Standart Sevgili Gnlk

ok skc bir gne uyandm hissettim bugn;Herzamanki rutin uyanma abalar,saati 15 dakika erkene kurup tekrar uyumalar ve 15dakika fazla uyuyomu gibi bnyeyi kandrmalar,akabinde ok ge kaldm telayla kahvalt yapamayarak evden frlamalar.Velhasl Ayn eyleri geen hafta bugn gibi hatrlyorum.
    u gencecik yamda uykuma doru drst doyamadm ona yanarm.
    Bu arada heyecanla transfer konusundaki gelilmeleri takip ediyorum.Eminim en fazla 2 hafta sonra bu halime gleceim.
    Biraz yorgunluk,biraz uykusuzluk ve endieler,kayglar,mitler cabas.
    Sonumuz hayrolsun.
    Konu Mehdi tarafndan (31.01.2008 Saat 10:13 ) deitirilmitir.
    T R A B Z O N S P O R

zafer6161 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    20.10.2004
    Nereden
    Trabzon
    Ya
    39

merhaba sevgili gnlk
    bu sabah saat tam 08:01 de kalktm ,arabay aldm iyerine geldim,ama bi yandanda donuyordum nk hava ok souk,neyse bismillah deyip iyerini atm,sildim sprdm temizledim imdi mterileri bekliyorum,iler ok durgun bu saate kadar siftah yapmadm,can skntsndan pc ye taklyorum,
    Ne Olmu ampiyon Olamadysak,,,
    Hayallerimizi Satmadk'ya,,,

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili gnlk..

Uzun bir aradan sonra yine aklma sen geldin. imdi sen merak ediyorsundur bu uzun sre ierisinde neler oldu diye. Pek birey olduu sylenemez be gnlk. Her zaman ki eyler ite..
    Yeni bir bakan, yeni hayaller,yeni aldatmacalar.

Sana ilk yazdmda da sylemitim ya gnlk; Yeni bir sezon ve yeni hayaller diye.. Dediim gibi hepsi yine yalan oldu. in ac taraf ne biliyormusun gnlk her yeni sezonda olduu gibi gelecek sezonda yine zlecek olduumuz gerei..

Gnlk be iini kararttm biliyorum ama gerek bunlardan ibaret. Hadi sana sevinecein yzne az da olsa bir tebessm belirtecek bir haber vereyim. Hane bizim Mehmet Ylmaz vard ya. H h evet o. Artk gol atmaya balad. Hatta geenlerde Fenerbaheye bile 1 gol att. Ya ite yle

Neyse be gnlk bu seferlik bu kadar yeter. Sana Necip Fazl Ksakrek'in iirinden bir blm ile veda ediyorum..

Mehmedim sevinin balar yksekte
    lsekte sevinin eve dnsekte,
    Sanma bu tekerlek kalr tmsekte
    Yarn elbet bizim elbet bizimdir
    Gn domu gn batm ebed bizimdir..

Hoakal..
    **Latocan**

Muhammed KO - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    18.08.2007
    Nereden
    stanbul
    Ya
    30

drli gnlk ksa tutucam !

sabah uyandm.15 dk boyunca yataktan kmaya altm.g bela lavaboya kendimi attm.kafam suyun altna sokunca ancak kendime geldim.okula gittim.ilk ders; dk 1, gol 1 edebiyat ! zehra hocaya en iten dileklerimle kelime daarcmdan zenle setiim niteleme sfatlarn sraladm.uyuyarak bir 40 dk geirdikten sonra 4 saat su gibi akp geti.23 nisann tatil olmas mnasebetiyle 22 nisanda 23 nisan kutlama rezilliini yaadk.sonra evime bilgisayarmn bana getim.bir transfer midi,gzel haber alma hevesiyle en gzel site BMN e girdim.ama koskocaman,byk,yksek,ulalamayan (... - [herzamanki gibi] ) bir hayal krklna uradm.ve bu gzel i dkme olarak algladm bala yneldim.ve bu satrlar yazmaya baladm.bu kadar sevgili gnlk.hadi eyw.

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili gnlk..

Sz verdiim gibi szm tuttum ve yine geldim gnlk. Hemde sana mjdeli bir haberle geldim bugn..

Tabi merak ediyorsun imdi nedir bu mjdeli haber diye. atlama dur anlatyorum.

Biliyorsun ligin son haftasndayz gnlk. Ligin bu son haftasnda oynadmz fenerbahe manda takmmz galip gelmeyi baard. Hemde ezici bir stnlkle..

zlemiim be gnlk. Fenerbaheyi yenmemizi zlemiim. Dile kolay Tam tamna 12 matr yenemiyorduk Fenerbaheyi.

Goller mi ? Gollerimizi Umut ve Yattara att sevgili gnlk. Yattaray grmeliydin be gnlk.. Yok byle bir oyuncu. Milleti peine takp koturan bu oyuncuyu ekemeyen 1-2 dangalak tekmeleri ile karlk verdi onun bu k hareketlerine...

Hazr seni bulmuken onur kvrak'tan da bahsetmeden edemeyeceim be gnlk. Evet evet ta kendisi... Karyakadan almtk devre arasnda. Sper bir kaleci bu adam gnlk. 2 haftadr mkemmel bir performans sergiliyor. Temennim onunda kendini gelitirip klbmzn deiilmezleri arasna girmesi ynnde be gnlk.

Eyy gidi gnlk koskoca bir sezonu daha bitirdik. Bizim iin kt bir sezondu. Nuriler ve ziyalarn mahvettii bir sezon.. Umarm seneye yeni ynetim ve hocamzla daha gzel gnler grebiliriz be gnlk.

Neyse sevgili gnlk kafan ok iirdim galiba. Bu gnlk bu kadar yeter. Umarm yollarmz gelecektede kesiirde 3-5 bieler daha karalarm

Hoakal...
    **Latocan**

mrt_tpc61 - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    30.11.2007
    Nereden
    zmir

Sevgili gnlk bugnn neresinden balym bilmem ama nerden balasam bi elence var yani bunu bil!ncelikle sabah kalktm kahvalt yaptm her zaman ki gibi sonra ma bileti almaya gittim ts_clup a maraton A blok .ma sabrszlkla bekledim.ve ma zaman futbolcularla grtm.sadece adala .tanr beni yani.iyi uaktr.nese yoruldum ya yazmaktan sonra yazarm iyi geceler gnlk!
    Bize Her Yer TRABZON !!!

yelik tarihi
    10.02.2005
    Nereden
    Ankara

Merhaba sevgili gnlk..

Grmeyeli yaklak 1 ay oldu. Bu bir ay ierisinde ok ey deiti be gnlk. Sadri bakanla bomba gibi girdiimiz yeni sezon arefesinde Mkemmel transferler yaptk. Aklmzdan geen her futbolcuyu aldk desek yeridir.

Hani ya derdik ya gnlk bizim takmdan i kmaz, her sene ampiyonlukla balayan hedefler srekli prestij malarna kadar iner diye. Bu sene yle deil be gnlk. Artk daha bir umutla bakabiliyoruz ileriye...

7 diyoruz be gnlk. Uzun bir aradan sonra 7 diyebiliyoruz.
    Yllardr zlemini ektiimiz uruna ekmediimiz cefa kalmayan ampiyonluk iin 7 diyoruz..
    Senelerce boynu bkk dolaan taraftarmz iin 7 diyoruz..
    Hileye hurdaya kar 7 diyoruz...
    Byklerimizin yaad mutluluu yaamak iin 7 diyoruz...

Dediim gibi sevgili gnlk bu gnlerde 7 rakam bir ho grnr oldu bize..

Yani anlayacan sevgili gnlk yrekleri kasp kavuran bu ampiyonluk zlemi inallah bu sene bitecek. Ve bordo-Mavi'ye gnl veren anl taraftarmzn yz yeniden glmeye balayacak. nsanlarn karsna geip gsn gere gere ben TRABZONSPOR'luyum diyebilecek..

Neyse gnlk bu seferlik bu kadar yeter.
    Umarm ileride yollarmz yine kesiir. Hadi kal salcakla
    **Latocan**

Nihal Ayvaz - ait Kullanc Resmi (Avatar)
    yelik tarihi
    11.10.2004
    Nereden
    stanbul
    Ya
    33

sevgili gnlk

bu snavlar bitmek bilmiyor.. 1tanesi iyi gese ..2hafta sonra yaz okulu balo ztn bu istanbuldan yine kurtulu yok..gnlk sana soruyorum bu yaz istanbulda ekilirmii....gnlk neden cvp vermiosun bana yoksa sen beni sevmiomusun gnlk..peki gnlk sen istedin bu kdr yazyorum sana..kstm..
    Yeterki ONUR'suz
    olmasn
    ak
    !

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gzatan Kullanclar

u anda 1 kullanc bu konuyu grntlyor. (0 kaytl ve 1 misafir)