Sayfa 51 Toplam 53 Sayfadan BirinciBirinci ... 41 49 50 51 52 53 SonuncuSonuncu
Toplam 1303 adet sonuctan sayfa basi 1,251 ile 1,275 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 22. Hafta l Trabzonspor 0 - 1 M. Baþakþehir l Maç Sonucu

Euzjad - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Alýntý nakzo Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Yusuf niyemi yuhalanýyor yusuf tam 1 senedir topun T sini oynamýyor. Saç uzatýp boyatmaklan futbolcu olunmuyor hele yýldýz hic olunmuyor.Yusuf futbolcu olmak istiyorsa gitsin hamiyi,ogunü ünalý tolunayý abdullahý soneri izlesin yotube maçlarý var biraz izlesin yýldýz nasýl olur yenilgiye üzülmeyen bu yaþýnda hýrsýndan kudurmayan adamdan hicbir halt olmaz seneye kayserispora gider.
    agzina saglik, alt yapidan cikip sahip cikmak farkli, adami durtup uyandirmak farkli. Bisey yaptigi yok, pozisyon almiyo, kafa toplarina cikmiyo, sosanin hirsinin yuzde 10u yok adamda. ben sahada olup geberene kadar kosmazsam ne oliym. milyonlari alip mactan sonra instagramda kim hakkimda ne yazmis bakiyolar.

Semih58 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Burak transferi ,diðer futbolcularýn moralini bozmuþ.Her hafta bir enkaz, Geçen hafta Uður,bu hafta Onur.
    Baskalari ile ugrasmak kendinle ugrasmaktan daha kolaydir.
    Kobra

Erkan A. - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Tuðrul Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    TS fizik olarak eksiði yok hatta artýsý var yalnýz teknik-beceri olarak rakiplerinin üç týk gerisindesin.

Onur-Hubocan-Durica-Onazi-Kucka-Uður gibi toplu oyunda aksayan adamlarý tercih edersen organize olamazsýn.

Kanatlara da Castillo deðil de haftalardýr sýrasý ile Olcay-Ndoye-Bero'yu oynatýrsan üretken olamazsýn.

Yapacaðýn iþ basit. Baský altýnda top kullanmayý bilen, topu öne taþýyan oyuncular seçmek.

Ne yazýk ki Rýza-Ersun gibi isimlerle bunu yapman çok zor. Abdullah Avcý gibi zeki teknik direktöre sahip olmalýsýn.
    ... aynen renktasim sen daha iyi dile getirebildin bende aslinda bunlari anlatmaya calistim
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçaðý yoktur!"

Doðan BULAT - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Biþey sormak istiyorum baþkan bugün statta mýydý?
    Kýzlar !! evlenecekseniz Trabzonsporlu biriyle evlenin. Senelerce çekmediði kahýr kalmadýðý halde Trabzonspor'u býrakmadýysa sizi hiç býrakmaz.

Tsli31 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Bugün Kamil Ahmet en iyilerindendi bana göre
    ​SADECE TRABZONSPOR

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Orta saha oyuncularýmýz kimler ?
    Kobra

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Takýmýn ilacý belli nevzat aydýn iyi futboldan anlayan yöneticiler,altyapý,þenol hoca veya çok saðlam bir yabancý hoca ile yanýnda saðlam bir teknik ekip

þuanda sezon çöpe gitti

sezon sonu olur bunlar

hocanýn istifa etmesi etmemesi deðil problem çözüm deðil bir kaç maç gene alýrýz gene yeniliriz böyle olur sezon

tabi kadroda eksiklerimiz olduðu belli saadece hoca deðil problem bunu herkes biliyor

eksik olan bölgelerimiz var onlarýn tamamlanmasý lazým

diri iki stoper ,defans hattu ,ortasaha iki saðlam adam bir de forvet beþ transfer yapar nevzat baþkan yanýna da iyi bir hoca uçar gideriz
    "Annuit cœptis"

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Takýmýn ilacý belli nevzat aydýn iyi futboldan anlayan yöneticiler,altyapý,þenol hoca veya çok saðlam bir yabancý hoca ile yanýnda saðlam bir teknik ekip

þuanda sezon çöpe gitti

sezon sonu olur bunlar

hocanýn istifa etmesi etmemesi deðil problem çözüm deðil bir kaç maç gene alýrýz gene yeniliriz böyle olur sezon

tabi kadroda eksiklerimiz olduðu belli saadece hoca deðil problem bunu herkes biliyor

eksik olan bölgelerimiz var onlarýn tamamlanmasý lazým

diri iki stoper ,defans hattu ,ortasaha iki saðlam adam bir de forvet beþ transfer yapar nevzat baþkan yanýna da iyi bir hoca uçar gideriz
    Gelecek senenin kurtarýlmasý için o yabancý hocanýn þimdi gelmesi lazým, sezon sonu deðil
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

katre-i.matem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    40

Alýntý halilaziz61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bir teknik direktörün istifa etmesi için daha ne olmasý gerekiyor

Aklým almýyor yaaa

Bunlar gerçekten haysiyet yoksunu
    Basinda hesap vermesi gereken bir yonetim olmasi lazim. Var mi?

SM-G530F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    ...6 Aralýk 2015...

Takvim yapraklarýnda "Trabzonspor'un Hacýosmanoðlu Ýþgalinden Kurtuluþ Günü" olarak not edilecek kadar önemli ve müjde dolu bir gündür.

Nereden
    Güney Amerika

bulabiliyorsa gelsin benim için sýkýntý yok bulsunlar getirsinler zamandan kazanýrýz þimdi þenol hoca gelir gelmez bilemem ama iyi bir yabancý hoca varsa gelsin þimdi. baþkan da gitsin sezon sonu hatta en erken zamanda gitsin iyi bir yabancý hoca þimdi gelse ne yapar bilmiyorum soru iþareti...bu iyi yabancý hoca þimdi geldiði zaman sezon sonu bana bu bu lazým diyecek bunu nevzat aydýna demesi lazým muharreme deðil
    Gelecek senenin kurtarýlmasý için o yabancý hocanýn þimdi gelmesi lazým, sezon sonu deðil
    "Annuit cœptis"

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý katre-i.matem Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Basinda hesap vermesi gereken bir yonetim olmasi lazim. Var mi?

SM-G530F cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi
    Kesinlikle

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý erenslash Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bulabiliyorsa gelsin benim için sýkýntý yok bulsunlar getirsinler zamandan kazanýrýz þimdi þenol hoca gelir gelmez bilemem ama iyi bir yabancý hoca varsa gelsin þimdi. baþkan da gitsin sezon sonu hatta en erken zamanda gitsin iyi bir yabancý hoca þimdi gelse ne yapar bilmiyorum soru iþareti...bu iyi yabancý hoca þimdi geldiði zaman sezon sonu bana bu bu lazým diyecek bunu nevzat aydýna demesi lazým muharreme deðil
    Bu seneden ümit kesmedim iyi bir hoca ile 4. Luk hayal deðil ama o hocayý kim getirecek

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Trabzonspor a yazýk oluyor. Bunlarý hak etmiyor bu klüp

Nereden
    Ankara

Biliç ile þimdiden anlaþmalýyýz.
    En büyük Trabzon

Nereden
    Ankara
    Yaþ
    57

Onur; Servet Çetin'e resti çektiðinde bu iþ bitti.Rýza kaybedeceðin ne var,sen de resti çek, bildiðin gibi oynat.Ne kaybedersin?
    Kobra

Kemence_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Kazým Ahmet'i kazandýðýmýz için mutlu ve umutluyum..
    61

ÞAMPÝYON TRABZONSPOR

Ibrahim Gaygusuz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere
    Yaþ
    35

Ayni seyi yapip farkli sonuc bekliyoruz
    Futbolcularin sirtindan inin artik, bu takim icin ter doken her futbolcu degerlidir
    HEP
    DESTEK TAM DESTEK

Süper Golcü - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    34

arkadaþlar umutlarý gelecek sezona taþýyalým bekleme olmasýn

sadri þener baþkan , nevzat aydýn ceo futbol direktörü , þenol güneþ teknik direktör, oyuncular kim olursa olsun

cebcare - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize
    Yaþ
    44

Sýrf Novak transferi bile Yönetim ve hocanýn istifa etmesi icin gecerli bir neden bence

Forum Yöneticisi Ozan Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Þikeciler tuðla tuðla delil ve ispatlara raðmen kendi kulüplerine þike lafýný kondurmuyor ve kendilerini bir yalana inandýrýp avutuyorken, bizim taraftar bu saçma þike ithamýný nasýl bu kadar kolay ve altý bomboþ bir þekilde klavyesinden buraya savurabiliyor???

Anlayan beri gelsin!
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Ozan Yýlmaz Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Þikeciler tuðla tuðla delil ve ispatlara raðmen kendi kulüplerine þike lafýný kondurmuyor ve kendilerini bir yalana inandýrýp avutuyorken, bizim taraftar bu saçma þike ithamýný nasýl bu kadar kolay ve altý bomboþ bir þekilde klavyesinden buraya savurabiliyor???

Anlayan beri gelsin!
    Bizim camiada ki boþ adam hiç bir kulüpte yok.
    Gram beyni olmayan insanlar bu tarz sacma sapan yorumlar yapýyor.
    Sorsan herþeyin en iyisini bilirler

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    46

Yusuf denen kamil þu sosyal medyayý kullanmadaki ustalýðýný futbolunda da görebilsek keþke.

Nereden
    Ankara

Baþakþehir karþýsýnda bu kadar pozisyona giren baþka takým var nýdur bilmiyorum
    En büyük Trabzon

Nereden
    Güney Amerika

dostum bu puan durumuyla çok zor evet fener maçýný alsaydýk bgugünkü maçý da alsaydýk ikincilik bile mümkün derdim ama bu yönetim ve hocada stratejik bir zeka yok bu yüzden deðiþmez bu durum ligi 8. bitiririz
    Bu seneden ümit kesmedim iyi bir hoca ile 4. Luk hayal deðil ama o hocayý kim getirecek
    "Annuit cœptis"

David_LuiZ4 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýngiltere

Rýza'ya 24 gün Baþakþehir maçý izlet gene bu takýmýn nasýl oynadýðýný idrak edemez...Geçen hafta Baþakþehir'i izlemeye gitti güzel..Bu hafta maçtan önce Baþakþehir'in fener maçýndaki kadroyla çýkmayacaðýný söyledi güzel..Herkese göre doðru kadro çýkarmýþ o da güzel...Eee peki biz neden 70 dakika topun peþinden koþtuk?

1-Baþakþehir bu ligde topun oyunda kalma süresinin en yüksek olduðu lider takým.

2-Trabzonspor bu ligde topun oyunda kalma süresinin en düþük olduðu sonuncu takým.

3-Bu iki istatistik ne demektir? Top oyunda ne kadar kalýrsa Baþakþehir o kadar avantajlýdýr çünkü tempoya alýþkýn olmayan bizim takým bir müddet sonra oyundan düþer ki nitekim düþtü de..Bu burda dursun

4-Yusuf'a Sosa'ya Abdülkadir'e önde bastýrýyorsun güzel de senin geri dörtlün öne çýkýp 3. Bölgeyle aradaki mesafeyi darlaþtýrmýyor ki..Bunu gören baþaksehirliler de kolayca Mossoro'ya Adebayor'a Visca'ya topu ulaþtýrdýlar..

5-Ulaþýnca ne oldu bu adamlar topla bizim sahaya dalýp önde basan adamlarýmýzý sürekli geri koþturdular sürekli geri koþan ve sürekli oyunda kalan top sebebiyle üçü de oyundan düþtü Sosa yine de iyi dayandý.

6-Rýza da bu durumu farkedince elini sallayarak stoperlere çýkýn öne diye baðýrýp dururken güzel güzel güldüm..Sen hocaysan kendi takýmýnýn ve rakibin ne mal olduðunu bilir hafta içi ona çalýþýrsýn zaten maçý önceden kafanda oynar iki bölgedeki alanýn darlaþtýrýlmasýný çalýþtýrýrsýn..Maç oynanýrken o adrenalinde futbolcu dediðini anlamayabilir.

7-Sosa baþlýðýnda bir ulema þöyle diyor:"Efendim Talisca gol atýyor ceza sahasý içine giriyor Sosa neden girmiyor"...Talisca'nýn arkasýnda Atiba Tolgay Medel gibi üç teknik hamal ve top saklayan adam bekliyor Talisca efor sarfetmiyor Sosa ise pas oyunu oturmamýþ takýmda içgüdüsel olarak oyunun savunma yönüne de katýlýyor.Ayrýca Burak da Sosa'yý bozuyor çünkü Burak topu savunma arkasýna atsýn diye bekliyor asla duvara ikiye bire girmiyor..Bunlarý öðren..

8-Onur yine her zamanki gibi zayýf ayaklarýyla topu bizim sahaya düþüre düþüre vasat stoperlerimizi hataya zorladý da zorladý fanboylarýna topu versen Onur'dan daha uzaða vururlar diyeyim de seslerinj keserler belki...

Sonuç olarak rakip bizden daha oturmuþ bir düzene sahip olsa da girdiðimiz net pozisyonlar var atabilseydik maçý alabilirdik...

Bülent Yýldýrým güzel maç yönetti Arda'nýn golü haricinde...

Yusuf arkadaþýmýz da City'nin topçularýna twit attýrmak yerine yardýra yardýra oynayarak tanýtýmýný yaptýrsýn..Boþ lafla futbolcu olunmaz...
    Konu David_LuiZ4 tarafýndan (18.02.2018 Saat 23:23 ) deðiþtirilmiþtir.
    Before Elvis There was Nothing

John Lennon

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)