Sayfa 3 Toplam 10 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 247 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: BMN'deki Deðiþimin Sebepleri ve Öneriler

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Sosyal medyanýn etken olduðu düþüncesine katýlmýyorum.

Sosyal medya hastalýðým vardýr.yarým saat uzak duramam belki ama BMNden de uzak duramýyorum.

þu anda bile tüm sosyla medya hesaplarým ayrý sekmelerde açýk iken BMN de ayrý bir sekmede açýk durmakta.

diyeceðim sosyal medya herkese etki edip buradan uzaklaþmasýna ya da yazmasýna engel olmamakta.

bence BUradaki etkenler;
    - troll gibi davranmaktan keyif alan hesaplar,
    - saygý sýnýrýný aþmaktan çekinmeyen hesaplar,
    - söverek içindeki pisliði buraya döküp burayý kirleten hesaplar,
    - belki küfre yönelik cezalar az olmasý gibi þimdilik aklýma gelen sebeplerdir.

Bu saydýðým tüm sebeplerde aslýnda vatandaþlarýmýzýn her geçen gün yozlaþmasý, alttan gelen neslin olumsuz yönde farklýlaþmasýna dayanmakta.

Millet olarak kötüleþtikçe forumda kötüleþiyor.

Bu sorunlara çözüm bulmamýz çok zor.Belki herkes nick kullanmaktansa gerçek ismini kullansa bu tür olumsuz hareket sergilemekten imtina eder.
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    bildir forum yönetimine, gerekiyorsa ceza yiyip ögrenelim
    Mesele bildirip bildirmemek deðil.

“Forumda küfür fazla, gereken cezalar verilsin” içerikli mesaja sen de aynen yazmýþsýn.

Maç sonrasý td’ye küfür etmiþsin. Bu ne perhiz bu ne lahana turþusu

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Mesele bildirip bildirmemek deðil.

“Forumda küfür fazla, gereken cezalar verilsin” içerikli mesaja sen de aynen yazmýþsýn.

Maç sonrasý td’ye küfür etmiþsin. Bu ne perhiz bu ne lahana turþusu
    ben küfür etmedim, etmemde
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

must61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Alýntý Reha Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sosyal medyanýn etken olduðu düþüncesine katýlmýyorum.

Sosyal medya hastalýðým vardýr.yarým saat uzak duramam belki ama BMNden de uzak duramýyorum.

þu anda bile tüm sosyla medya hesaplarým ayrý sekmelerde açýk iken BMN de ayrý bir sekmede açýk durmakta.

diyeceðim sosyal medya herkese etki edip buradan uzaklaþmasýna ya da yazmasýna engel olmamakta.

bence BUradaki etkenler;
    - troll gibi davranmaktan keyif alan hesaplar,
    - saygý sýnýrýný aþmaktan çekinmeyen hesaplar,
    - söverek içindeki pisliði buraya döküp burayý kirleten hesaplar,
    - belki küfre yönelik cezalar az olmasý gibi þimdilik aklýma gelen sebeplerdir.

Bu saydýðým tüm sebeplerde aslýnda vatandaþlarýmýzýn her geçen gün yozlaþmasý, alttan gelen neslin olumsuz yönde farklýlaþmasýna dayanmakta.

Millet olarak kötüleþtikçe forumda kötüleþiyor.

Bu sorunlara çözüm bulmamýz çok zor.Belki herkes nick kullanmaktansa gerçek ismini kullansa bu tür olumsuz hareket sergilemekten imtina eder.
    Suan genel anlamda sikayet edilen nitelik degil nicelik.

Nitelikten geceli cok oldu zaten ama kalitesiz her ortam kalabalik, bmn'deki kalite diger platformlara nazaran gercekten ust seviyede. Buraya katilimin dusuklugunu bu kalitesizlige baglayamayiz.

Kufur her yerde var. Sokakta, evde, is yerinde, stadyumda, sinemada, sosyal medyada vs. Kimse buralara kalitesiz ya da siddet icerikli diye ugramaktan vazgecmiyor. Aksine kufur ve siddetin alicisi bile var. Cunku insanlar kendinden biseyler gormek istiyor dahil olacaklari toplulukta.

Bu tezin aksine, buradaki nezaketin insanlara fazla gelerek ortamdan uzaklastirdigini bile savunabilirim.

Twitterda istedigi kisiye rahatca sayip sovebilirken neden kendini bmn'de sýnýrlamayý tercih etsin ki adam?

Ýki igneleyici laf soylediginde basinda adminin eksiyecegini bilmektense gidip farkli mecrada istedigi gibi ifade ediyor kendini.

Yanlis anlasilmasin kufru ya da bu tip negatif davranislari yuceltmiyorum. Sadece beyin firtinasi.

Sosyal medya anlayisindaki degisiklige Bmn'nin ayak uyduramamasinin sebebi yeterli ozgurlugu saglamiyor olusu da olabilir diyorum.

Ýnsanlara rahatca istedigini soyleme ozgurlugu tanirsin. Rahatsiz olana da bunlari soyleyeni engelleme ozgurlugu. Klasik sosyal medya anlayisi ozetle.

Biz cizgimizden taviz vermeyelim anlayisi da kabul edilebilir elbette. Ama artik gunumuzde nicelik olmadan niteligin de bi onemi kalmiyor.

Sen ne kadar kalite pesinde koþsan da kalitesiz yýðýnlar yonetiyor ezici cogunluklariyla seni.
    Konu must61 tarafýndan (11.02.2018 Saat 02:01 ) deðiþtirilmiþtir.
    #Dik oyna

Yönetim Kurulu Mollasalihoðlu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Yeni nesil maalesef bir önceki nesil kadar "derinlemesine" merak etmiyor Trabzonspor'u.

Yine deðinildiði gibi Twitter vb. mecralardaki ego tatmini ile kuralsýzlýk da yeni nesil ve ruhu ergen olan eskiler için daha tatminkar.

Üyeler açýsýndan düþüþün sebebi bence bu.

BMN açýsýndan ise, yine deðinildiði gibi teknolojiye ayak uydurmadaki sýkýntýlarýmýz, insan kaynaðý bulmakta zorlanmamýz ve eskisi kadar ses getiren iþler yapamamamýz son 2-3 senedeki düþünün sebepleridir.

Bunu sadece üyelerin ya da sadece yönetimin çabasýyla çözmek mümkün deðil.
    BordoMavi.Net Forum Kurallarýna aykýrý bir mesaj veya kullanýcý gördüðünüzde, Kullanýcý Panelinde bulunan sekmesine týklayarak ilgili mesajý raporlamanýzý sizlerden rica ederiz.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Reha Asan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    37

Alýntý must61 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Suan genel anlamda sikayet edilen nitelik degil nicelik.

Nitelikten geceli cok oldu zaten ama kalitesiz her ortam kalabalik, bmn'deki kalite diger platformlara nazaran gercekten ust seviyede. Buraya katilimin dusuklugunu bu kalitesizlige baglayamayiz.

Kufur her yerde var. Sokakta, evde, is yerinde, stadyumda, sinemada, sosyal medyada vs. Kimse buralara kalitesiz ya da siddet icerikli diye ugramaktan vazgecmiyor. Aksine kufur ve siddetin alicisi bile var. Cunku insanlar kendinden biseyler gormek istiyor dahil olacaklari toplulukta.

Bu tezin aksine, buradaki nezaketin insanlara fazla gelerek ortamdan uzaklastirdigini bile savunabilirim.

Twitterda istedigi kisiye rahatca sayip sovebilirken neden kendini bmn'de sýnýrlamayý tercih etsin ki adam?

Ýki igneleyici laf soylediginde basinda adminin eksiyecegini bilmektense gidip farkli mecrada istedigi gibi ifade ediyor kendini.

Yanlis anlasilmasin kufru ya da bu tip negatif davranislari yuceltmiyorum. Sadece beyin firtinasi.

Sosyal medya anlayisindaki degisiklige Bmn'nin ayak uyduramamasinin sebebi yeterli ozgurlugu saglamiyor olusu da olabilir diyorum.

Ýnsanlara rahatca istedigini soyleme ozgurlugu tanirsin. Rahatsiz olana da bunlari soyleyeni engelleme ozgurlugu. Klasik sosyal medya anlayisi ozetle.

Biz cizgimizden taviz vermeyelim anlayisi da kabul edilebilir elbette. Ama artik gunumuzde nicelik olmadan niteligin de bi onemi kalmiyor.

Sen ne kadar kalite pesinde koþsan da kalitesiz yýðýnlar yonetiyor ezici cogunluklariyla seni.
    rahatça söyleme özgürlüðü olma hususuna katýlamýyorum.

Eðer buna müsaade edilir ise de nicelik olarak aratabiliriz ama nitelik olarak azalýrýz ve bu dA belki yakýn zamanda deðil ama ilerleyen zamanda sonu getirir.

Yoksa forum dA bence nicelik olarak çok kiþiyiz ama nitelik azalýyor.

Nitelik azaldýkça konuþulacak, fikir yürütülecek konular ya da yazýlar azalýyor.

Son sözünüzede sonuna kadar katýlýyorum. Kalitesiz yýðýnýn yönettiði hale geldik ne yazýk ki. .
    ÜNALKARAMANSPORLU..

"
    Ben yarýn býrakýr giderim, bu gençlerle seneye neler yapacaksýnýz görürüm. " Ünal Karaman

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

bence teknoloji ve yeni nesilin meraksýzlýgý saptamalarý problemin cozumu için yeterli degil, ikinci ve ücüncül yan çözümler olabilir en fazla....

örnregin, 5.nesil eksi sozluk yazarý olarak hicbir teknolojik geliþmeyi sozlukde istemem, ayrýca bu gibi degiþiklerle sozlugun efsane isimlerinin entrilerini silerek de sozlukden ayrýldýgýna tanýklýk ettim -ki son derece haklýdýrlarda neyse-

bmn ülkenin tüm ozelliklerin üzerinde tasýyor, bir deger yarratýyorsun ve onu büyütemiorsun gosteremiyorsun neden neden?üzüntü verici....bunun üzerine kafa yormaya kalkmamýz gerekirken üyelerle bozusuyorsun ozelestiriyi kabul etmiyorsun....mesela poetricous ustadý ben cok arýyorum onun gibi bir yazarýn kaybý icin üzülmek yerine yok sayýyorsun kendi degerini yok saymak kadar sacma gereksiz bir davranýs olamaz....

bmn yonetimi cok acýk bir sekilde sýnýfta kalmaya mahkum, üyelerinde ki cevheri piyasaya süremiyor, onlara yol acacagý yerde onlerini týkýyor üyelerle beraber hareket etmiyor....reputaiton uygulamasý ile olacak seyler degil bu, en muhalif üyeler en azýnlýkdaki üyelerle ile yol alýnmalý boyle kapsayýcý olmalý....

forum baslýklarýnda yazar giriþleride en aykýrý soze bile tahammül edecek ortam yaratýlmadý, adam kendi düsüncesini soyluyor ve ardýndan cýkan tartýsmalardan ya ceza alýyor ya býrakýyor gidiyor ya hakaret yiyor, yoneticiler de dogal olarak o anlýk duruma cezayý basýyor, bastan sen üyeni koruman gerek boyle bir ortam yaratman gerek....üye alýmýnda mý yaparsýn tartýsma ortamlarýný mý dizayn edersin bilemiyorum....

forumun en efsane yazarlarý baslýgý acýlsa benim soyleyecegim 5 isim suan forumdan birsekilde uzaklasmýs, bunu düsünmek gerek....

forum yonetcileri zamandan cok sikayet ediyor, artýrýlsýn yonetici sayýsý yada talip yoksa bunu bir düsünsün....

bmn nin gündem belirleme gibi bir derdi kalmamýs, zaten bunu sadece sahip oldugu kaliteli yazarlarla yapabilecekken onlarla da kavga yolunu secmiþ kaliteli yazar yetistirmek gerek yol acmak gerek, gündemi nasýl belirleyeceksiniz nicelikle mi yoksa nitelikle mi?ikincisini secmeli....

bu format yüürmüyorsa format dizayn edilmeli acýkcasý iki üc üye dýsýnda yorumunu merak ettigim üye yok, fikirler ayný olunca aykýrý bir fikir ortamý yaratýlmayýnca haliyle ilgi sayýsý azalýyor....

iyi forumlar....
    ýslak imza....

BMN Yönetim Kurulu Yiðit Gayretli - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

1- Poetricus denen tip, buradan giderken bir insanýn baþka bir insana söylememesi gereken þeyler söyleyerek gitmiþtir. Adý dahi anýlmamalý. Hele ki hoca, üstad falan komik...

2- "...bir þekilde ayrýlmýþ kiþilerin" ne þekilde ayrýldýðýna dair fikriniz var mý?

Bu kadar dýþýnda olup, bu kadar ithamkar ve kesin hükümlü bir yazý saðlýklý deðil ne yazýk ki...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

pazarkapýlý - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika
    Yaþ
    39

Alýntý Yiðit Gayretli Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1- Poetricus denen tip, buradan giderken bir insanýn baþka bir insana söylememesi gereken þeyler söyleyerek gitmiþtir. Adý dahi anýlmamalý. Hele ki hoca, üstad falan komik...

2- "...bir þekilde ayrýlmýþ kiþilerin" ne þekilde ayrýldýðýna dair fikriniz var mý?

Bu kadar dýþýnda olup, bu kadar ithamkar ve kesin hükümlü bir yazý saðlýklý deðil ne yazýk ki...
    "poetricous" bir ornekti- kaldý ki kendisi mezunu oldugum ktü de ogrenim gorevlisiydi, komik falan da degil üstad diyorum-....

yazýnýn bütününde zaten belirtmiþtim, düsüncelere tahamül etmek diye....yine yazýmda 5.paragrafta yoneticleri tartýsmalrý belirli biryerinde yakaladýklarýndan bahsetmiþtim....

iyi forumlar....
    ýslak imza....

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    "poetricous" bir ornekti- kaldý ki kendisi mezunu oldugum ktü de ogrenim gorevlisiydi, komik falan da degil üstad diyorum-....

yazýnýn bütününde zaten belirtmiþtim, düsüncelere tahamül etmek diye....yine yazýmda 5.paragrafta yoneticleri tartýsmalrý belirli biryerinde yakaladýklarýndan bahsetmiþtim....

iyi forumlar....
    Yanlýþ bir önerme varsa ona þerhi düþmem kadar doðal bir þey var mý?

Bahsetmediðim kýsýmlara tamamen ya da kýsmen katýlýyorum demek ki...
    Forum Kurallarýna aykýrý gördüðünüz mesajlarý ve üyeleri kullanýcý panelinde bulunan (ikaz tuþu) týklayarak raporlamanýzý rica ediyoruz..
    Ayaða KALK!

A.Gökhan AKIN - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Orta Doðu
    Yaþ
    48

Adam akýllý yazan ya da yazmaya çalýþan bir çok üyenin nedenleri herkesçe malum olan sebeplerden ötürü artýk foruma girmemeleri ya da çok çok az girmelerinin nedenidir bu. Ben mesele artýk eskisi gibi bir heyecan deyip girmiyorum foruma... Adam akýllý yazan az olunca okuyanýn da az olmasý çok çok normal..

Ýlyas Özdemir - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

takýmýn son yýllarda çok kötü perfomans sergilemesi ve ilerisi için umut vermemesi ayrýca sosyal medya cabasý örneðin instagramda Trabzonspor profilinin paylaþýmlarý rahat 10 bin üzeri beðeni alabiliyor

hos_cocuk61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon
    Yaþ
    38

1. Bordomavi net'in kaybettiði saygý ve itibarý geri kazanmak için ne yapýlýyor? Ben bir atýlým göremiyorum, küçük olsun benim olsun zihniyeti var. Neredeyse bazý yöneticiler forumu babasýnýn malý olarak görüyor ve üyelere atar gider yapýyor. Sen kimsin, benim babam senin babaný döver muhabbeti dönüyor.

2. Forumda açýlan baþlýklarýn ve yazýlan yorumlarýn güncel hayatta ve kulüp üzerinde yarattýðý yanký eskisi gibi deðil. Bunu twittere baðlamak saçma bir hareket, twittere raðmen ekþi vb... sitelerde açýlan baþlýklar yazýlan yorumlar dikkate alýnýp okunuyor ve büyük yankýlar yaratýyor. Bunun için birinci ve üçüncü maddeler dikkate alýnmalý. Hadi onu geçtim aklý baþýnda biri 10,15 yaþýnda çocuklarýn goygoy yaptýðý twitter yorumunu mu okuyor yoksa sözlük forum benzeri mecralarý mý?

3. Bordomavi net'in üyelerden kopuk olmasý ve tribindeki sesiniz az olmasý da büyük etken. Bordomavi net kendi ismini reklamýný, namýný, adýný, güçlendirmek adýna ne gibi faaliyetler yapýyor? Bizim tribünde iþimiz olmaz deyip geçiþtiriyorsunuz, bu bazýlarýnýn kiþisel görüþümü yoksa ortak bir görüþ mü? Bu kulübün atar damarý tribündür.

4. Siteyi sabote edip insanlarla resmen dalga geçen, 5 yeriz, ilk yarý 3 yerizli mesajlar atan kiþilerle ilgili ne gibi yaptýrým olacak? Siteye ilk defa gelip yorumlarý okuyan bir Trabzonspor taraftarý bunlarýn yorumunu görüp "ben nereye geldim ulan" der ve siteden kaçar. Zamanýnda dalga geçilen forumlar seviyesine geliyoruz maalesef. Buradaki trollerin mesajlarýný okuyan rakip takým taraftarlarý Ts taraftarýna bakýþ açýsý nasýl olur? Burada forum yöneticileri kendine hiç pay biçmiyor mu? Bunlarý durdurmak adýna bir faaliyet göremiyorum aksine bu vatandaþlarý cesaretlendiriyorsunuz.

Zaten forum 3,5 üye onlarý takip eden troller ve bunlara deðnek gösteren yöneticiler etrafýnda dönüyor. Yakýnda buda olmayacak ortam troller ve bir kaç yöneticiye kalacak.
    "Her þeye doðru demek ahmaklýktýr. Fakat her þeye yanlýþ diyen de zorbadýr." Mevlana

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Konuþtuðunda kýrýlanlar üzülenler oluyor dolayýsýyla nasýl anlatýlýr bilemiyorum. Ama en kaba ve de öz olarak yönetim ve üye profilinin deðiþmesiyle ilgili diyelim. Bu kimsenin de suçu deðil. O bir jenerasyondu ve bir daha da böyle bir jenerasyonun yakalanmasý zor bence. Maalesef artýk sýradanlaþtýk. En kýsa ve öz, kýrýlmadan dökülmeden olay bu bence.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý selcuk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben küfür etmedim, etmemde

kayseriliyiz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Fransa
    Yaþ
    39

Trabzonspor'un durusunun kaybolmasi tüm taraftarlari soguttu malesef.
    Zamaninda gerekli durusu gösterseydi yöneticilerimiz taraftarimizda basi dik her ortamda olurdu.
    BMN ile sinirli degil sorun tarftarin basi öne egilmis ve artik futboldan zevk almiyor yada sadece izliyor tepki koymuyor koyamiyor.
    Tabi birde bu kadar büyük bir platformun, yönetimlerin yaptigi ihanetlere sessiz kalmasi ve bu baglamda seçimlerde tek bir yönetici adayi bile gösterememesi, bazi sebeplerden.

Envoyé de mon Redmi 4X en utilisant Tapatalk
    son basamagi ölüm olan bir merdivendir hayat

selcuk - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alýntý bahadýr2561 Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ...
    iste küfür yok, orada küfürde düsünmedim, sadece icimdeki hirsi tanimlayacak söz bulamadigimdan bos biraktim

tabi buna inanman gerekmez, senin bilecegin is

14 yilda 1 istisna disi hakaret ve küfürsüz gecirdigim bmn gecmisimden sanirim modlar orda ne demek istedigimi anladi

yani simdi görünce yazinin sakincali bir durusu oldugunuda itiraf etmeliyim, kesinlikle orada sizin düsündünüzü düsünmemistim

ne derler, insanin sabikasi hersey
    "Þairin dediði gibi, ben artýk þarký dinlemek deðil, þarký söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

evet güzel tespitler geliyor,
    lütfen bu konuda daha açýk ve net vede sert olunuz
    bazen tokat yemeden insan kendine gelmez.
    yazalým
    BMN KOCAELÝ

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Bu konu o kadar sarmal bir konu ki her sebebin muhakkak dalý budaðý baþka taraflara uzayýp giden baþkaca sebepleri var.

BMN'nin susmamasý gereken konularda sustuðumuz oluyor. Çünkü camiada o tepkinin arkasýnda durup, hedefine balyoz gibi inmesini saðlayacak taraftar kitlesi kalmadý.

Bunu yapan taraftar, artýk Trabzonspor'u haftada 90 dakika ya takip ediyor ya da etmiyor. Trabzonspor yürüdüðü çizgiden öyle koparýldý, öyle uzaklaþtýrýldý ki (bunda bizlerin de payý var) o insanlar artýk Trabzonspor'un derdiyle dertlenmiyor.

Radyo yayýný yapýyoruz. Podcast kaydediyoruz. Kaçýnýz dinliyor, yorum yapýyor ve de sosyal mecralarda tanýtýmýný yapýyor? Nasýl gündem belirleyeceðiz? Nasýl Twitter'a, Facebook'a alternatif oluþturacaðýz?

Yazý yazýn dediðimiz insanlar 2 hafta yazýyor, 3. hafta yerinde yeller esiyor. Nasýl gündem oluþturacaðýz? Nasýl Trabzonspor hakkýnda söz söyleyeceðiz?

Bu örnekler uzar gider. BMN'den sorumluluk almasýný bekleyen herkes, bireysel olarak desteðini ona hissettirmek zorundadýr. Ben bir iþ yaparken "acaba" diye düþünüyorsam, sorun sadece bende olamaz.
    Ayaða KALK!

Travelair - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul

Çocuklarýn, gençlerin ve kadýnlarýn ilgisini çekecek bölümler, baþlýklar açýlmalý:

Örneðin hanýmlar için yemek, bakým, saðlýk, aile gibi her türlü sosyal konularý içeren baþlýklar, çocuklar için oyun bölümü, gençler için Trabzonspor'a beste, takýmý ziyaret, imza günü için organizasyon baþlýklarý gibi...

Ýnsanlarý foruma çekmek lazým. Böyle bitkisel hayatta gibiyiz
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çýkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor þükretmedikçe þampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalýr, üretirsen çoðalýr--------------------------------------ÝÇÝN
    Arslanýn sýrtlaný çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Alýntý Travelair Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Çocuklarýn, gençlerin ve kadýnlarýn ilgisini çekecek bölümler, baþlýklar açýlmalý:

Örneðin hanýmlar için yemek, bakým, saðlýk, aile gibi her türlü sosyal konularý içeren baþlýklar, çocuklar için oyun bölümü, gençler için Trabzonspor'a beste, takýmý ziyaret, imza günü için organizasyon baþlýklarý gibi...

Ýnsanlarý foruma çekmek lazým. Böyle bitkisel hayatta gibiyiz
    Forum sayfalarý arasýnda dolaþmak yeni nesle asla cazip gelmiyor Akýn abi.
    Ayaða KALK!

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Twitter varken kimse foruma girmez. Twitter'da hem üyesin hem yönetici. Forum ortamý twitter kadar ego tatmini saðlamaz. Orada herkes paþa.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

alper* - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diðer

... dedi eski forum yöneticisi.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý pazarkapýlý Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster

iyi forumlar....
    Siz Poetricous deyince benim de aklýma The Ciks geldi. Akibeti ne oldu acaba

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    34

Þuraya katký vererek baþlayabiliriz arkadaþlar...

https://forum.bordomavi.net/showthre...-Organizasyonu

Ýmkaný olan herkesi organizasyona bekliyoruz.

Gelemeyecek olanlar da en azýndan sosyal medya hesaplarýndan tanýtýmýný yapabilir.
    Ayaða KALK!

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)