Sayfa 38 Toplam 38 Sayfadan BirinciBirinci ... 28 36 37 38
Toplam 941 adet sonuctan sayfa basi 926 ile 941 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 21. Hafta l Gençlerbirliði 0 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Enaldo61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diðer

Ersun daha iyiydicilere þaþýyorum. Ersun'un da o geçen sezonki seri dýþýnda hiçbir þey oynattýðý yoktu en az bu takým kadar kötü oynuyordu o takým da. Hafýza kaybýnýzdan býktým vallaha. Bir þey unutulunca sanki daha iyiymiþ gibi zikretmenin alemi yok.
    2010-2011 ÞAMPÝYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ÞAMPÝYON TRABZONSPOR!

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Ersununda rýzanýn da yönetiminde...

Þu takýma akkli baþýnda uyanýk zeki bir baþkan ve teknik direktör gelmedi gelmiyor arkadaþ .

Lafý uzatmaya gerek yok beri dene oyuncu 1 metreye pas atamaz rakibe girdiði her müdahale faul bunun topçu olamadýðýný görmek için pro lisans kursuna yada yýllarca futbol oynamaya gerek yok ki
    Lakin akýllý bir insan bunu akledebilir.

Mi Note 3 cihazýmdan Tapatalk kullanýlarak gönderildi

Benim bir diðer beklentim bmn oluþumu içinde kongre üyesi yok mu baþkanlýða aday olabilecek illa siyaset mi belirleyecek bizim baþkanýmýzý
    Burdan aday oluþan tüm.uyelerimizi canla baþla çalýþýp kapý kapý dolaþýp tüm üyeleri bilinclendiririz.

Ben þuna da inanmýyorum derin Trabzon diye o eski üyeler toplam oy kullanan üyeler arasýnda azýnlýkta kalýyor diye düþünüyorum
    Ayrýca yönetime gelecek kiþinin ne olur parasý olsun falan gibi düþüncelere gitmeyin zaten yöneticinin kulübe nakden para yardýmý yapmasý yasak. Ayrýca yapsalar bile kulüpten daha fazlasýný misliyle geri alýyorlar . Örnek mi tonla ( Dursun Özbek , tüpçü , Aysal , azize , hatta yeni dönemde fiko Antalya eski ve yeni baþkanlarý Karabük baþkaný satýlmýþ þehir baþkaný , konya baþkaný ,Bursan baskani kýsaca hemen hemen hepsi kulüpleri talan etmeye geliyor

Bu arada Abdulkadir ide yok ediyor Rýza hoca adamý mutlaka önce hep sola koyuyor bakýyorum olmuyor sonra asýl mevkisine çekiyor gerçi garibim her yere koþuyor bne onun yerinde olsam abartmiyirum sola koysa beni hadi oradan derim sahaya çýkmam .

Konu Berke6198 tarafýndan (11.02.2018 Saat 16:32 ) deðiþtirilmiþtir.
    bu sene SAMPÝYONUZ.

halilaziz61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý asilhamsi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Sizin gibi okuduðunu anlamayan yada anlamak istemeyen adamlara hastayým
    Adam resmen takýmý kullanarak gelecekteki siyasi hayatýný hazirliyor
    Takýmý seçim malzemesi olarak kullanýyor.Adamin Trabzonspor gibi bir derdi yok.

Bunu anlamak için çok akýllý olmak gerekmez
    Siyasetle ilgilenmek deðil mesele,takimi siyasetin kucaðýna birakmak,malzeme etmek

Bunun hangi siyasi goruste olduðu ile bir alakasý yok.Nevzat örneði de komik olmuþ.Siz soylemeseniz nevzat beyin siyasi gorusunun ne olduðunu dahi bilmeyecek çok adam var.
    Neden? Çünkü adam siyasi kimlikle çýkmýyor karþýmýza

Siyasetle uðraþmayan yada önceliði gelecekteki siyasi hayatý yada siyaseti kullanarak saðladýðý iþ baþarýlarý olmayan bir baþkan elzem. ben
    Bu yazýnýzý saklayacaðým,
    Eðer gelecekte siyasete atýlmazsa gelip burda özür dilemezseniz müfterisiniz.

Usta kötü baþkanlýk yapmýþtýr. Ýdeolojisini biliyoruz.

Nevzat Aydýn in siyasi görüþünü anlamak icin twitten takip etmeniz yeterli.
    Bunlar benim için sorun deðil ateist de olabilir dini inancý
    Bana göre önemli olan TS yi düzgün yonetmesidir gerisi hikaye .

Bu siyasete angaje oldu söylemi bence usta için geçerli deðil, iho için sapýna kadar geçerli idi.

Öyle olsa yönetim kurulunun yarýsýný farklý siyasi görüþten insanlardan secmezdi
    2010-2011 sezonu þampiyonu Trabzonspordur.
    Aksini söyleyen ahlâksýzdýr.
    Ahlâksýzlara itibar edilmez!

emrahtuna - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

maça çýkan kadronun kazanamayacaðý belliydi zaten..bero ne oynadý bugüne kadar..durica niye yoktu..pereira nýn oynamasý gerekiyordu..kamil ahmet çýkmadan ama..dün yine okayla birlikte sahanýn en mücadelecisiydi..bu kayýplarýn sorumlusu teknik kadro..yönetim þu an gitmeyeceðine göre haftaya ki baþakþehir fiyaskosundan sonra yeni teknik adam arayýþlarý baþlar..

tanjugunduz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Bazý arkadaþlarýn dediði gibi yeni senenin yapýlanmasýný hem teknik anlamda hem transfer anlamýnda bu yönetim yapmamalý Nisan Mayýs içinde kongre yapýlýp yeni yönetim.belirlenmeli hiç kimsenin TRABZONSPOR un yýllarýný çalmaya gasp etmeye hakký yoktur . Madem yönetim basarisiz bu takýmý kosulsuz seviyorlarsa kongreye gidilmelidir. Bu kadar kýsa süre içinde olmaz demeyin örnek Çinçin olur Yeter ki istenilsin taraftarýmýz her platformda dile getirsin istesin.

Bu senede heba oldu.
    bu sene SAMPÝYONUZ.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Bu takým her maç 3-4 tane yemekten, gol yememeye baþladý. Sezon baþý defans rezaletti, toparladý. Þu anda maç kaybetmiyoruz, geçen hafta Göztepe karþýsýnda çok iyi oynadýk.
    Nedir bu sabýrsýzlýk anlamadým, sezon sonu en kötü 4. bitiririz bence.

Haftada bir teknik direktör deðiþtirme kafasýndan kurtulmamýz lazým artýk.

Nereden
    Almanya
    Yaþ
    33

1. Riza diyordu ki 2. devrede benim takimi görüceksiniz, masallah göriyoruz, gol atamiyoz mac kazanamiyoruz.

2. Mas´a burda bi kac arkadas laf atiyordu, simdi göriyoruz ki novak mastan 10 kat daha kötü ...

3. Takim oynamiyor, teknik ekib bi b.. yapimiyor, ne olucak bizden halen kimse bilmiyor

Mert Oðuzlu61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    30

Alýntý Emre EFENDÝOGLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu takým her maç 3-4 tane yemekten, gol yememeye baþladý. Sezon baþý defans rezaletti, toparladý. Þu anda maç kaybetmiyoruz, geçen hafta Göztepe karþýsýnda çok iyi oynadýk.
    Nedir bu sabýrsýzlýk anlamadým, sezon sonu en kötü 4. bitiririz bence.

Haftada bir teknik direktör deðiþtirme kafasýndan kurtulmamýz lazým artýk.
    Ümit Özat: Bu kadar gol kaçýrdýðýmýz maç yok.

Trabzonspor kalesine 17 þut gönderen Gençlerbirliði, bu sezon Süper Lig'deki en yüksek sayýsýna ulaþtý. Doðru. (Opta)
    "Daðlardan yaðmur gibi geçtiler, çayýrlardan yel gibi estiler. Günler batýdan battý bile, tepelerin ardýndan gölgeler içine. Nasýl bu hale geldik?"

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Doðan Þahin - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Sabrýn Seri Sonu

Gençlerbirliði maçý Trabzonspor için 12 maçlýk kaybetmeme serisinin sonu deðildi ancak mantalite ve sahada oynanan oyun Trabzonspor taraftarýnýn belki de sabrýnýn sonuydu!

Üst üste aldýðý beraberliklerle günü geçiþtirmeye alýþan teknik kadro ve oyuncular yine þaþýrtmadýlar!

Özellikle Burak Yýlmaz oyunda olmayýnca gol yollarýnda alternatif üretmekte zorlanan ve sürekli kazanmaya deðil, kaybetmemeye oynatan teknik kadro her ne kadar maç kaybedilmese de her geçen hafta camiaya hayal kýrýklýðý yaþatma serisini devam ettiriyor.

Oysaki ilk geliþinde yaptýðý dokunuþlarla takýma hayat verdiði düþünülen Rýza Çalýmbay ve ekibi ilerleyen haftalarda kaybetmeme üzerine yoðunlaþýnca Trabzonspor taraftarýný asla tatmin etmeyecek bir oyun anlayýþý ortaya çýktý.

Geçen haftanýn aksine takým oyun olarak da düþüþ gösterip, gol yollarýnda da çözüm bulunamayýnca Trabzonspor taraftarý için her þey daha da sýkýcý bir hal aldý.

Sistemi olmayan bir takým ne kadar çabalarsa çabalasýn belirli bir yere kadar gelebilir. Yani bu gidiþle Trabzonspor ne uzar, ne kýsalýr!

Yol yakýnken ve düþme ihtimali de ortadan kalktýðýna göre Rýza hoca ve ekibine teþekkür edip yollarý ayýrmalý ve gelecek sezon için sistemi olan baþarýya aç yabancý bir hoca ile þimdiden anlaþýp yola çýkýlmalýdýr!

Ýdeal olaný baþkan Muharrem Usta’nýn erken seçim kararý almasý ve teknik direktör seçim kararýný da yeni seçilecek yönetime býrakmasýdýr. Ancak saha içi ve dýþýndaki baþarýsýzlýklarýn vermiþ olduðu özgüvensizlik büyük olasýlýkla baþkanýn Trabzonspor macerasýnýn son bulmasýna neden olacaktýr.

Muharrem Usta’nýn da elbette birçok hatasý olmuþtur ancak camianýn her bir ferdinin de Trabzonspor’un bu duruma düþmesindeki kendi rolünü de gözden geçirmesinde fayda vardýr.

Sahada güçlü olabilmek için öncelikle yönetimin güçlü olmasý gerekir. Bu noktada iç çekiþmeleri býrakýp camianýn önde gelenlerinden oluþan güçlü bir yönetim oluþturulmasý Trabzonspor’un geleceði açýsýndan zaruridir.

Malum yenilmezlik serisinin deðil, galibiyet serisinin tatmin edeceði bir çaðdayýz. Ýþin gerçeði baþarý geldikçe kasaya para girmekte. Bu sebeple A’dan Z’ye yenilenmeli ve bir sonraki seneyi ýskalamamak ve sonuca ulaþmak için her türlü önlem þimdiden alýnmalýdýr...

Doðan Þahin

https://www.bordomavi.net/index.php?...rinti&hid=7582
    Versinler Ýade-i Ýtibar, Ufukta Þampiyonluk Turu Var, Bunu Gören Rakipler, Elbette Kudururlar

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Standart TSL 21. Hafta l Gençlerbirliði 0 - 0 Trabzonspor l Maç Sonucu

Oyun kitlenmiþ. Pozisyon bulamýyorsun. Abdülkadirin A takýma kadar oynadýðý yer ortasaha. Oyunu yönlendirecek adama ihtiyaç var. Olcay sað tarafta oynayabiliyor. Ya da Sosa o tarafta oynayabilir.
    Castillo sola, Olcay saða, Abdülkadir Kucka’nýn yerine olamaz mýydý?

Takýmý “At Burak’a” oyun anlayýþýna o kadar mahkum etmiþ ki Rýza Ç., Burak olmayýnca kimse, kendisi de dahil, ne yapacaðýný bilmiyor. Biz de seviniyoruz Burak yoksa Roda var diye.
    Takýmý getirdiði nokta, Burak yoksa kimse yok.

Bu takým geçen sezon ikinci yarý Buraksýz, Sosasýz, Abdülkadirsiz kadrosu ile güzel maçlar kazandý.
    Konu Ahmet Faruk tarafýndan (11.02.2018 Saat 18:59 ) deðiþtirilmiþtir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Emre EFENDÝOGLU - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa
    Yaþ
    35

Alýntý Ahmet Faruk Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Oyun kitlenmiþ. Pozisyon bulamýyorsun. Abdülkadirin A takýma kadar oynadýðý yer ortasaha. Oyunu yönlendirecek adama ihtiyaç var. Yusuf sað tarafta oynayabiliyor. Ya da Sosa o tarafta oynayabilir.
    Castillo sola, Yusuf saða, Abdülkadir Kucka’nýn yerine olamaz mýydý?

Takýmý “At Burak’a” oyun anlayýþýna o kadar mahkum etmiþ ki Rýza Ç., Burak olmayýnca kimse, kendisi de dahil, ne yapacaðýný bilmiyor. Biz de seviniyoruz Burak yoksa Roda var diye.
    Takýmý getirdiði nokta, Burak yoksa kimse yok.

Bu takým geçen sezon ikinci yarý Buraksýz, Sosasýz, Abdülkadirsiz kadrosu ile güzel maçlar kazandý.
    Hocam Yusuf Yazýcý'dan bahsettiðinizi düþünüyorum ama adam cezalýydý.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý Emre EFENDÝOGLU Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hocam Yusuf Yazýcý'dan bahsettiðinizi düþünüyorum ama adam cezalýydý.
    Evet. Þimdi siz deyince hatýrladým. Benim hatam.
    O zaman Olcay diye düzelteyim. Pereira-Olcay geçen sene güzel maçlar çýkarttý sað tarafta.

erenslash - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

beþiktaþýn fark attýðý karabük maçýný izlersek kanat topçularýnýn etkisini görüyoruz bizde yok bu ama Rýza bey casitlloyu kullanabilirse görüyoruz ki gençler maçýnda o bölgede tehlike yaratabilen golü getirebilecek bir kanadýmýz olduðunu
    "Annuit cœptis"

Ozan Gözaçan - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Antalya
    Yaþ
    39

Arkadaþlar maçla ilgili söylenecek tek þey Onuru olan adamlar istifa eder artýk biz yapamýyoruz derlerdi. Burada son 5 maçda þansýzlýkdan þukadar puan kaybettik matematiði yapan arkadaþlar açýkcasý ben üzülmüyorum o puanlara hatta gittiklerine seviniyorum. O puanlarý alsak gelecek sezon rýza gene takýmýn baþýnda olurdu o nedenle iyi güzel. Becerirse avrupaya götürsün bizi ve ligin son maçýna bavulla gelip son düdükle basýn açýklamasý bile yapmadan gitsin.

Yönetim istifa mý ?
    Ýnanýyormusunuz böyle þeylere arkadaþlar hadi ben uzun zamandýr Trabzonun dýþýndayým dinamiklerini unuttuk diyelim benim gibi olan arkadaþlarla da Trabzonda yaþayýp buna inanan varmý acaba . Trabzon þehri en küçük yönetim þekli olan Muhtarlýðýndan Belediye baþkanlýðýna oradan Trabzonspora kadar siyasetle birleþmiþ özleþmiþ ve kanýksamýþ bir þehirdir. Son baþkanlarýmýza bakýn ne demek istediðimi anlarsýnýz. Amacým o veya bu partiyi yermek savunmak deðil . Ama gerçek bu . Nuri Albayrak Dönemiyle bu siyasete giriþ baþladý . Arada Atay aktuð ve sadri gibi siyasi destekleri olmayan baþkanlar apar topar istifa ettirildi ve devamýnda iho ve usta ile sonuca gidildi. Unutmayýn bu takým 2011de þampiyon olduðunda bile sadri þener istifa etsin diye kulis yapýyordu bazýlarý . O nedenle takýma yeni baþkan arýyorsanýz açýn iþ adamlarý listesini ve bakýn kim siyaseten biraz aktif ve biraz piyasa yapmasý lazým o yeni baþkan adayýmýz ve baþkanýmýz ... Hayýrlý uðurlu olsun ...
    Biz Trabzonsporluluðu Sizden Öðrenecek Deðiliz...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Faik Yýlmaz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

26 ayda borcumuz 400 milyon tlden 1 milyar tlye çýkmýþ.....

Ve Burak Yýlmaz'dan baþka gol atýp galip gelme þansýmýz yok denecek kadar az......

Bu iþte bir yanlýþlýk var.....
    Ne mutlu Türk olana deðil , Ne mutlu Türk'üm diyene !

"Cahilin karþýsýnda kitap gibi sessiz ol." Mevlana

pReN@_61 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Yine kanser edecek bir maçtý

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)