Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Emre'ye Yapılan Suçlamalar

Nereden
    İstanbul

Standart Emre'ye Yapılan Suçlamalar

Bilindiği gibi Newcastle'da oynayan milli futbolcumuz Emre'ye ırkçılık suçlaması yapılmıştır.Herşeyden önce bu suçlamanın bir Türk'e yapılması gerçekten sinirime dokundu.Çünkü bir Türkten beklenecek en son şey ırkçı sözlerdir.Bunu dinimizin emrettiği gibi atalarımızdan da gelen hoşgörülük ve insanları ayırt etmeme özelliğimize bağlayabiliriz.Neyse, ben bu suçlamaları;
    -Türk insanını karalama,
    -Daha önce de yapıldığı gibi Türk sporu ve sporcusunun önünü kesme
    çabası olarak görüyorum.
    Bence bu çirkin suçlama sadece Emre'ye değil bütün Türk insanına yapıldı.
    Umarım görüşlerime katılıyorsunuzdur...Saygılarımla..:bayrak: :bayrak:

Tansu Onur Erdoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

wallahi ben emrenin öle bi hareket yapmadıgına inanıyorum onun dısında önünü bu sekilde keseceklerine inanmıyorum kesin yanlıs anlama wardır

emre her yerde futbol oynaytyabilecek yeteneklte

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

ben emrenin böyle bişey yapacağına inanmıyorum...çünü biz türklerde ırkçı söylemler yoktur........

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bende inanmıyorum Emre yapmaz böyle bir şey.Çünkü herşeyden önce o bir TÜRK
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben yapmıştır demiyorum ama Emre'nin agresif yapısı, bacak kadar boyuyla her seferinde rakip futbolculara diklenerek cin olmadan adam çarpmaya yeltenmesi böyle bir olaya ihtimal bırakıyor. Son zamanlarda kilolu da gördüm. Umarım kendine gelir artık Tugay'a bakıyorum diyalog yok adamda İngilizce küfür edip duruyor. Alpay desen gol kaçırıyor aynı İngilizce küfürü havalara haykırıyor. Ne kadar küfüre şiddete meraklı futbolcularımız var
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    İstanbul

Emre hakkındaki karar açıklandı

Federasyon, Belözoğlu hakkında Everton kalecisi Tim Howard ve defans oyuncusu Lescott hakkında ırkçı sözler söylediği iddiası ile soruşturma açılmasına gerek duymadı. Everton Teknik Direktörü Glenn Roeder yaptığı açıklamada " Bu konu kapanmıştır. Kulübümüz tarafından hiçbir suç duyurusu olmayacaktır. Emre de bu konudan yeterince rahatsız oldu. Siyahi oyuncularımız var ve hepimiz eşitiz. Daha fazla uzatmayalım." dedi.

İngiltere Futbol Federasyonu konuyla ilgili Everton kulübünden bilgi istemiş, fakat teknik direktör Roeder konunun kapatılmasını istemişti. Irkçılık suçlamalarına maruz kalan Emre Belözoğlu, hakkında olumsuz bir karar çıkması halinde İngiltere'den ayrılacağını ifade etmişti.

kaynak:internethaber.com

macka61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gülünç birşey

Ba®ış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doğu

ya bu ingilizler ne gıcık millet neye kulp takacaklarını bilmiyorlar
    akılları hala KURTULUŞ SAVAŞI'nda kalmış bunların nası TÜRKLERİ lekelerizin peşindeler kınıyorum

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Irkçı suçlamalar her milletten hatta ingiliz oyuncular içinde yapılıyo.Olayı Türk düşmanlığına çevirmeyelim.amrenin böyle bir şey yaptığına inanmıyorum.hırslı fevri hareketleri var.ama ırkçı hareketler yapacağını düşünmüyorum.

en fazla anasına sövmüştür.yada bağlaç bir cümle kullanmıştır.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bence Emre böyle birsey yapmaz. Tarihe bakacak olursak irkciligi hep bati yapti. Ve kurbanlar hep Osmanli'ya sigindi. Bence Emre böyle birsey yapmamistir. Heralde Türk futbolcularin yavas yavas gelistigini ve Avrupa'yi sallamaya baslayacagini anladilar ve o nedenle oyuncularimizin önünü kesmek icin bu suclamayi yaptilar. Malum Arda'nin pesinde bir cok avrupa kulübü var. Yildiray'inda Liverpool'a transferi gündeme geldi. Emre bu sezon müthis bir performans sergiliyor. Tugay'da Adayi salliyor. Bence basarimizi kesmek icin böyle bir sey yaptilar.
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Yapar veya yapmaz, kime kefil olunuyorki.
    Emre nin futbolunu bende severim, ama sahada basari icin her seyi yapan bir Futbolcu .Bunu benim söylememe gerek yok, herkes biliyor.
    Bir suc duyurusu yapilmis ve ispat edilememis.

Ilerde Allah göstermesin, Emre sapik bir is yaptiginda , bunu bir Türk meselesi olarakmi yorumlayacagiz???

Vegas
    Ziyaretçi

Emre, Hagi'nin elinin altinda yetiserek olgunlasti, beklenebilir boyle davranislar ondan.

Mayls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hattrick Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yapar veya yapmaz, kime kefil olunuyorki.
    Emre nin futbolunu bende severim, ama sahada basari icin her seyi yapan bir Futbolcu .Bunu benim söylememe gerek yok, herkes biliyor.
    Bir suc duyurusu yapilmis ve ispat edilememis.

Ilerde Allah göstermesin, Emre sapik bir is yaptiginda , bunu bir Türk meselesi olarakmi yorumlayacagiz???
    Tabiki bu bir Türk meselesi degil. Ama sunuda söyliyeyim. Oradada öyle mi bilmiyorum ama burda bir Türk yanlis bir hareket yapinca atiyorum Hakan yada Murat yapti olmuyor. Türkler böyle yapti deniyor. Emre'nin böyle bir sey yaptigi ispatlanirsada bence Emre olmaz Türkler olur

saygilar
    Trabzonspor HES yapma, kendi kalene gol atma!
    Karadeniz'e Özgürlük!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tabiki bu bir Türk meselesi degil. Ama sunuda söyliyeyim. Oradada öyle mi bilmiyorum ama burda bir Türk yanlis bir hareket yapinca atiyorum Hakan yada Murat yapti olmuyor. Türkler böyle yapti deniyor. Emre'nin böyle bir sey yaptigi ispatlanirsada bence Emre olmaz Türkler olur

saygilar

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı Selim55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

saygilar
    Burdada öylemi bilemiyorum , cünkü yas itibari ile Suc isleme potansial grubunda degilim ....Ama asil konu degil.
    Bir Türk bu kareketi yaparmi yapmazmi? Elbette yapar ve ben Türküm diye
    yapmaz diyerek kefil olamam. Suc istitatistiklerini arastirdigimizda daha net bir belge cikar....

Tekrar diyorum, Avrupada oynayan her Türk Futbolcusu Türkiyeyi temsil etmiyor, kendisini temsil ediyor.....
    Türkiyede iki olumsuz hareketoldugu zaman Türkiye kötümü oluyor?? Hayir..

Ülkemi temsil eden Hükümet, Askeriye ve diger kurumlardir, bacak kadar cocugun söyledigi veya söylemedigi bir sey beni baglamaz..

Trabzonspor Kongre Üyesi
    LazAnisT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Giresun

Açıkcası emre de o kapasite var.Ama söylediklerinden anladığım kadarıyla bu sefer birşey yapmadı.

Nereden
    İstanbul

Angry

arkadaşlar kötü haber emre suçlu bulunmuş ayrıntılar birazdan...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

eğer böyle bişey olursa ingilteredeki kariyerini gözden geçireceğini sölüyordu....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu

Nereden
    İstanbul

Ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyeceğim ama günahını almak istemem.Emre yapmaz diyordum ben de başta ama eğer suçlu bulunduysa yapmıştır ve her türlü cezayı da haketmektedir bence.Yine de doğru olmadığına inanmak istiyorum...
    Konu Gamze tarafından (12.01.2007 Saat 20:50 ) değiştirilmiştir. Sebep: atasözünde kelime değişikliği olmaz :) yanlış yazmışım :)

Trabzonspor Kongre Üyesi Özge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

EMRE'YE ŞOK HABER !..

Newcastle United forması giyen milli futbolcu Emre Belözoğlu, Everton maçında "ırkçı ve aşağılayıcı" sözler söylediği iddiası ile ilgili açılan soruşturmada suçlu bulundu.. İngiltere Futbol Federasyonu, Emre'ye itirazını ve savunmasını yapması için 29 Ocak'a kadar süre verdi..

İngiliz Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamada, Emre Belözoğlu'nun ''ırkçı, onur kırıcı ve küfre varan kelimeler'' kullanmaktan suçlu bulunduğu açıklandı.

Emre Belözoğlu'nun 30 Aralık'ta yapılan Everton maçında, rakip takım futbolcularına, ırkçı sözler sarfettiği ileri sürülmüştü.

Everton-Newcastle karşılaşmasının hakemi Dermot Gallagher, maç sırasında Emre Belözoğlu'ndan ırkçı sözler duymadığını söylemişti.

İngiliz federasyonu, Emre Belözoğlu'nun 29 Ocak tarihine kadar, karara itiraz edebileceğini duyurdu.

Emre Belözoğlu, daha önce yaptığı açıklamarda bu suçlamaları reddederken, bu olaydan dolayı ceza alması halinde İngiltere'deki futbol kariyerini gözden geçireceğini söylemişti.
    -1461 TRABZON-

Trabzonspor Kongre Üyesi
    murathanerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ben inanıyorum emra nin ırkçılık yanlısı sözler sarfettiğine açıkçası..yapar bu adam..

Hüseyin Çümen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

böle bi karar çıkarsa direk ingiltere biter demişti benim için ozman teklif te bulunsak emre ye ingiltere onun için bitmiş gözüküyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)