Sayfa 76 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 26 66 74 75 76 77 SonuncuSonuncu
Toplam 1914 adet sonuctan sayfa basi 1,876 ile 1,900 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

oksoholu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

1000 km yolu Trabzonspor'u izlemek için gittim

Şehir kenetlenmiş herkes maçtan emin kimsede bir umutsuzluk hissetmedim Ali Palabıyık bizi harcar mı endişesinden çok tribünde Rıza salakça bir kadro ile çıkar bu maça endişesi vardı ve Sosa yok mu uğultusunu telefona bakmadan anlamıştık yine Sosa yoktu yine Olcay'la başlıyordu

Ben dahil bu sitede bir çok arkadaşın dilinde tüy bitti Yusuf on numara değil bu çocuğu harcıyoruz buna başka bir yer bulunmalı diye ama hala bu takımı Yusufspor sananlar var gönderin Sosayı da rahatlayalım havasında olanlar sanırım pazar günü havasını aldı bu takımda Sosanın ne derece elzem olduğunu anlamışlardır O oyuna girdikten sonra Abdülkadir ile Olcayın performansının nasıl arttığını fark etmeyen varsa yorum yapmasın lütfen takıma öz güven geldi iki pas yapamayan takım oyunu eline aldı
    Buna rağmen biz ikinci golü bulamazsak bir yan top veya bir firikikle bu maç gider havası ben dahil herkes de vardı kalecimizin yan topu yok kral çıplak ve öyle oldu çünkü stoperlerimiz Allahlık Uğur Fernandao dan bir kafa topu alamadı Kuckaya çok güvenenlerdenim adamın kariyeri belli Milanda oynadı ama hiç bir şey üretmiyor işte kırılma anının pasını o attı Burak atamadı bir o başka bir şey yok aslında Okayla orta sahada kimseye oyun kurdurmamaları lazım ama yanlış giden bazı şeyler var olmuyor bu ikisi verim vermiyor Onaziyi hiç sevmem ama onlardan daha hareketli ve katkı veriyor Birde solda Ahmetten bahsetmesem ayıp olur çocuktaki özgüvene hayran kaldım sanki takımın as elemanı basıp gidiyor

Velhasıl o seyirciye yazık oldu koreografiye gelince emeğe saygımı ifade ettikten sonra bende emek sarf ettim emek alınteri yazısını tutanlardanım ama Allah aşkına arka fondaki durum ne anlamış değilim Türkiye haritası mı karadeniz dalgası mı anlamış değilim soyut çalışılmış anlaşılan neyse Dik dur da da vardım sanki o daha güzeldi
    Konu oksoholu tarafından (30.01.2018 Saat 11:07 ) değiştirilmiştir.

adiloş bebe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı memozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi de o pozisyonda gollük pası kucka vermişti.. takımımızda o pası verebilecek oyuncu sayısı sınırlı maalesef..
    çok zor bir pas değildi ama kucka çok teknik bir oyuncu değil o attıysa bero tipi oyuncularda rahatlıkla atar.
    İnsan kaImanın tek yoIu, insanIık dışı bu sisteme karşı savaşmaktır.
    Karl Marx
    анархія-мама

Varlıbaş61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı katre-i.matem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Karabükspor un son 11 maçta puan aldığı tek takımız.
    bu rezilliğe rağmen hala utanmadan konuşuyor. 3 maçta 6 puan bu musveddeden dolayı gitti ..
    McLas was Here

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ilk yarıdaki berbat futbol tribünleri kötü etkiledi bu yüzden tribün coşku yakalayamadı her nekadar tribünün görevi oyuncuyu motive etmek gibi olsada eğer oyuncu berbat oynarsa tribünde demoralize olur ve bağıramaz

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı İlyas Özdemir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yarıdaki berbat futbol tribünleri kötü etkiledi bu yüzden tribün coşku yakalayamadı her nekadar tribünün görevi oyuncuyu motive etmek gibi olsada eğer oyuncu berbat oynarsa tribünde demoralize olur ve bağıramaz
    rakibimiz 3-0 yenik duruma düstügünde taraftari takimi motive edip maci cevirmesine neden oluyor

bunu ben yapamam diyorsan sampiyonluk istiyorumda demiyecen
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

PortoDeGalinhas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakibimiz 3-0 yenik duruma düstügünde taraftari takimi motive edip maci cevirmesine neden oluyor

bunu ben yapamam diyorsan sampiyonluk istiyorumda demiyecen
    rakibimizin taraftarı geçen hafta maç 1-1 iken son dakika da asist yapan oyuncusunu yuhalıyordu, rakibimiz geçen sene 4. olmasına rağmen kendi sahasında 20 bin kişiye oynayamıyordu. Şu takımının ve yönetimin başarısızlığını taraftara mal etmeyin. Bu takımınn bu halde olmasında en az suçlu yıllardır her türlü travmayı yaşayan taraftarıdır. Bizim yaşadıklarımızı şuan 3 büyük takımdan herhangi biri yaşasaydı stadına 10 bin kişi bile toplayamazdı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu PortoDeGalinhas tarafından (30.01.2018 Saat 13:10 ) değiştirilmiştir.
    -----Everything we've ever done or will do ,we're gonna do over and over and over again.-----
    https://twitter.com/serdarstan

Cafer Bulur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı PortoDeGalinhas Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rakibimizin taraftarı geçen hafta maç 1-1 iken son dakika da asist yapan oyuncusunu yuhalıyordu, rakibimiz geçen sana 4. olmasına rağmen kendi sahasında 20 bin kişiye oynayamıyordu. Şu takımının ve yönetimin başarısızlığını taraftara mal etmeyin. Bu takımınn bu halde olmasında en az suçlu yıllardır her türlü travmayı yaşayan taraftarıdır. Bizim yaşadıklarımızı şuan 3 büyük takımdan herhangi biri yaşasaydı stadına 10 bin kişi bile toplayamazdı

Dogruya dogru.Trabzonspor taraftari dünyanin en vefali taraftaridir net.

Dedigin gibi bizim yasadigimiz hayal kirikliklarini istanbul takimindan biri yasasaydi stadina 10 bin kisi bile toplayamazdi.
    "Yükseldi Karadeniz Herkes Omuz Omuza Bize Fırtına Denir Çıkmayın Yolumuza..."

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

85.dakika da korner den gelen topa fenerbahçeli oyuncu sanki antrenmandaymış gibi çıkıp rahatça vurup golünü atıyor. resmen sezonun özeti bizim adımıza.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

rakibimizin taraftarı geçen hafta maç 1-1 iken son dakika da asist yapan oyuncusunu yuhalıyordu, rakibimiz geçen sene 4. olmasına rağmen kendi sahasında 20 bin kişiye oynayamıyordu. Şu takımının ve yönetimin başarısızlığını taraftara mal etmeyin. Bu takımınn bu halde olmasında en az suçlu yıllardır her türlü travmayı yaşayan taraftarıdır. Bizim yaşadıklarımızı şuan 3 büyük takımdan herhangi biri yaşasaydı stadına 10 bin kişi bile toplayamazdı

ben yönetimin basarili oldugunu demiyorum

ama bir gercek varki taraftar en az yönetim kadar basarisiz

daha yeni toparlaniyor taraftar
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Nereden
    Güney Amerika

fenerbahçe nin valbuena ile kullandığı her duran top tehlike oldu golü yiyeceğimiz belliydi. mehmet topal, alper potuk kaç tane pozisyon yakaladı

ilelebeTS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

İlk 45 dakikadaki futbol aklımdan gitmiyor. Rakip blok halinde presle seni çıkartmıyor, Rıza efendi kenardan seyrediyor. Oyuncu değiştirmiyorsun tamam, bari oyun kurması için Abdülkadir'i orta sahaya çek, alsın versin oyunu açsın o da yok. Olcay'ı bile çekse tek top yapardı, iş görürdü. Presi nasıl kırarsın? Pas ile. Ama hoca bundan bihaber. Kendi kendine kırılmasını bekledi. Oyuna zorla Sosa'yı aldırınca iki pas yaptık da anca atak yapabildik.

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Maçın tamamını izleyebileceğimiz yer var mı ?

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.fulmacizle.com/2018/01/2...anli-mac-izle/

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

"-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

HOPA'LI TS'Lİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak

Alıntı abdllh.29 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın 1-0 iken kaçırdığı golü mü yediğimiz golü mü, yoksa ilk yarıdaki rezilliği mi izleyeceksin?

Abdüş'ün ortası ve Burak'ın enfes kafa golünden başka izlenecek tek şey Sosa'nın maestroluğunu gösterdiği çok keyifli dakikalardı
    2010-2011 SEZONU SÜPER LİG ŞAMPİYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

abdllh.29 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı HOPA'LI TS'Lİ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Burak'ın 1-0 iken kaçırdığı golü mü yediğimiz golü mü, yoksa ilk yarıdaki rezilliği mi izleyeceksin?

Abdüş'ün ortası ve Burak'ın enfes kafa golünden başka izlenecek tek şey Sosa'nın maestroluğunu gösterdiği çok keyifli dakikalardı
    Bu takıma ne olursa olsun destek veren taraftarımızı izleyeceğim

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

yediğimiz gol skandal, o dakikada böyle bir uyuşukluk olabilir mi duran topta? gönderin abi bu stoperleri, kanser sebebi.

freedomforever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı shagrath61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abdülkadir orta alan için fiziken yetersiz. Kaleden dikilecek degajlarda ya da uzun oynanacak toplar da tüm kafa toplarının rakibe geçmesi demek... Ki onun zekasında bir futbolcunun, oyunun hücum yönünde kullanılması gerekir.

Adamın menşei 10 numara, şuan oynadığı yer sağ kanat, bir de alıp bu adamı orta sahanın ortasına koyarsanız gelişmekte olan futboluna engel olmuş olursunuz.
    Kucka ya da Onazi ile cok mu kafa topu aliyorsun?
    Hadi aldin diyelim, ne kadarini olumlu kullaniyorsun?

Kaldi ki Abdulkadir enteresan kafa toplari da alabiliyor. Hic almasa bile bu sistem işler.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok Güzel atmosfer vardı. Yeni statta ilk kez maç seyrettim trafik sıkıntısı haricinde olumsuz bir şey görmedim, stadımız güzel şükür. Ah bir de kazanabilseydik

Bu arada Kareografi efsaneydi

Chiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Kurban olsunlar bu taraftara. Her ne zaman koreografinin videosunu izlesem gözlerim doluyor. Tribünde koreo işi oldu diye ağlayıp birbirine sarılan taraftarlar geliyor aklıma.
    O kadar çile çekti bizim taraftarımız, hep hakkı yendi hep yalnız bırakıldı ama takım sevgisini hiç kaybetmedi.
    Gurur duyuyorum taraftarımızla, iyi ki Trabzonsporluyum anasını satayım...

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
    #BorussiaDortmund
    #8 - Mehmet Ekici !

Nereden
    Uşak

Kazanamayacağımız belliydi bir puana şükür rıza hoca istediğini aldı
    Konu homosapiens tarafından (30.01.2018 Saat 21:12 ) değiştirilmiştir. Sebep: yanlış başlık

Murat Engin Akyüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçta özellikle dikkatimi çeken şey şu oldu. Rakip, kadrosu kaliteleri arasında çok fark olmamasına rağmen ileride çok hareketli oynadılar. Misal İsla iler içıkıyor, Dirar orada zaten, Orada sıkıştıkları zaman Alper ve Josef de yardıma geliyor ve topu verkaçlarla ileri taşımak için topsuz oyunda çok hareketli oynuyorlar.

Bizde ise bu durum daha stabil. Örneğin Perreira ileri çıkarken Abdülkadir'e topu atıyor fakat top Abdülkadir'e geldikten sonra kendisine en yakın oyuncu yine Perreira oluyor. Ya ona geri atıyor ve atak yön değiştiriyor (yavaşça) ya da ayağında bir süre top tutup arkadaşlarının yardıma gelmesini bekliyor. Biz aynı hareketlilikte oynasa idik ilk yarı da mahkum oynamazdık bu kadar bence. Sosa'nın da Yusuf'tan farkı (ve Yusuf'un Sosa'dan öğrenmesi gereken) bu hareketli oyuna uygun olması, etrafındakileri de oynatabilmesi.
    "Tanrı futbolu havadan oynamamızı isteseydi çimleri oraya koyardı"

Brian Clough

Nereden
    Güney Amerika

ersun yanal olsaydi bu maçı kesin alırdı, rıza korkak

Forum Yöneticisi Ozan Yılmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun yanal olsaydi bu maçı kesin alırdı, rıza korkak
    Her şeyi deyin de ersun yanal demeyin artık, yetmedi mi?
    Bize Her Yer TRABZON!

Trabzon Bir Sevda
    Trabzonspor Bir Destan ...

Nereden
    İstanbul

Koreo çok güzel de şu oyuncu baskıları hiç anlaşılmıyor başka bir teknik kullansalar keşke.
    "...Gelen Karadeniz'den Dalga Dalga Fırtına..."

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)