Sayfa 77 Toplam 77 Sayfadan BirinciBirinci ... 27 67 75 76 77
Toplam 1914 adet sonuctan sayfa basi 1,901 ile 1,914 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: TSL 19. Hafta l Trabzonspor 1-1 fenerbahçe l Maç Sonucu

Nereden
    Avrupa Diğer

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun yanal olsaydi bu maçı kesin alırdı, rıza korkak
    ilk yarıdaki maçta td ersun hocaydı. o maçta hocanın salaklığından gitti..

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

https://www.youtube.com/watch?v=Lu1FZAd6KKk

İzlemeyen arkadaslara tavsiye ediyorum ilk maçımda şu atmosfere tanıklık ettiğim için çok mutluyum yenseydik tabiki daha güzel olacaktı ama olsun bunada şükür diyelim.

Özellikle bizimkilerin sahaya çıkışı ve kareografi sırasında kupa gözükünce gözü dolanları ağlayanları hiç unutmayacağım ne olursa olsun seviyoruz bu takımı hemde ölümüne.. Teşekkürler TRABZONSPOR.

Doğukan Uçan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Alıntı omondoles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk yarıdaki maçta td ersun hocaydı. o maçta hocanın salaklığından gitti..
    aynen renktaş en azından rıza gibi korkak değil. rıza hariç hangi hoca olursa olsun o maçı alırdı

Nereden
    Güney Amerika

Alıntı Ozan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Her şeyi deyin de ersun yanal demeyin artık, yetmedi mi?
    sadi tekelioğlu bile daha iyi oynatırdı rıza vasat anadolu takımlarında hocalık yapar

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=Lu1FZAd6KKk

İzlemeyen arkadaslara tavsiye ediyorum ilk maçımda şu atmosfere tanıklık ettiğim için çok mutluyum yenseydik tabiki daha güzel olacaktı ama olsun bunada şükür diyelim.

Özellikle bizimkilerin sahaya çıkışı ve kareografi sırasında kupa gözükünce gözü dolanları ağlayanları hiç unutmayacağım ne olursa olsun seviyoruz bu takımı hemde ölümüne.. Teşekkürler TRABZONSPOR.
    Sevincinize limon sıkmak istemem ama vah vah diyorum. Çok kötü durumdayız. Keşke benim şu gördüklerimi gören ama aynı zamanda müdahale gücü olan birileri olsaydı
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Güney Amerika

bu takımın 5 maç üst üste kazanması bile mucize normal bir olay değil.

hocanın oyuna müdahale edemiyor. içerdeki bursa maçında bir ara 5-10 dakika bursa bastırdı onur'un kurtardıgı toplar olmasa golü yiyorduk.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Sevincinize limon sıkmak istemem ama vah vah diyorum. Çok kötü durumdayız. Keşke benim şu gördüklerimi gören ama aynı zamanda müdahale gücü olan birileri olsaydı
    Biraz daha açarmısınız hocam neye vah ediyorsunuz açık konuşursanız sevinirim.

Nereden
    İstanbul

Alıntı Harvelli61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz daha açarmısınız hocam neye vah ediyorsunuz açık konuşursanız sevinirim.
    Yoğun şekilde sağ-sol çatışması var

Vira anladığım kadarıyla sola meyilli. Güzel bir gösteri yapmış. Sanıyorum burdan kıskançlık oluyor ve bu havayı dağıtmak için "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganı atılıyor başka grup tarafından ve ardından "Ya Allah bismillah Allahuekber". Hemen ardından "Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz" diye anons geçiyor anonsçu. Kadıköy solcu, Trabzon da son zamanlarda sağa kaydı. Ama grupların böyle birbirine girmesi, hatta anonsçunun dahi dahil olması benim hiç hoşuma gitmedi. Kapatın şu grupları diyorum anlatamıyorum. Bir şey yapacaksanız Trabzonspor için yapın. İnsanlar yok yere birbirine düşüyor. Biz ne solcuyuz, ne sağcıyız, futbolcuyuz
    Konu Travelair tarafından (02.02.2018 Saat 14:52 ) değiştirilmiştir.
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

İlyas Özdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

bu sezon stadyumdan izlediğim maçlarda gördüğüm kadarıyla doğu tribünündeki grupla kuzey kale arkasındaki gruplar maç esnasında paslaşıyorlar çok süper olmasada aralarında bir temas var sadece güney kale arkasındaki gruplar kafalarına göre takılıyor
    Konu İlyas Özdemir tarafından (04.02.2018 Saat 14:16 ) değiştirilmiştir.

cyberentalpi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı Doğukan Uçan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ersun yanal olsaydi bu maçı kesin alırdı, rıza korkak
    ilk yarıda fb macında 2 kez öne geçtik ve maçı ersun un korkaklığından kaybettik. hatta ilk yarı basaksehir macında da 3 puan alacaktık çok iyi oynadık yine ersun yanal ın takımı geri çekmesi ve sassızlıkla kaybettik.
    Bunları forum da ersun için diğereri gibi dusunmeyen rızayı oldukça eleştiren biri olarak soyluyorum
    13 Vitor Hugo

Gürkan Asma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yoğun şekilde sağ-sol çatışması var

Vira anladığım kadarıyla sola meyilli. Güzel bir gösteri yapmış. Sanıyorum burdan kıskançlık oluyor ve bu havayı dağıtmak için "Şehitler ölmez vatan bölünmez" sloganı atılıyor başka grup tarafından ve ardından "Ya Allah bismillah Allahuekber". Hemen ardından "Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını saygıyla anıyoruz" diye anons geçiyor anonsçu. Kadıköy solcu, Trabzon da son zamanlarda sağa kaydı. Ama grupların böyle birbirine girmesi, hatta anonsçunun dahi dahil olması benim hiç hoşuma gitmedi. Kapatın şu grupları diyorum anlatamıyorum. Bir şey yapacaksanız Trabzonspor için yapın. İnsanlar yok yere birbirine düşüyor. Biz ne solcuyuz, ne sağcıyız, futbolcuyuz
    Hocam anonsçu tüm maçlardan önce aynı anonsu yapıyor tribünleri istiklal marşımızı söylemeye davet etmek için.

Ayrıca bu olayı böyle yorumlarsanız asıl siz zarar verirsiniz. Askerlerimiz sınır ötesi operasyonda, çoğu kulüp taraftarı bununla ilgili koreografi dahil pankart çalışmaları yaptı biz de yapacaktık tabi ki. Vira maç ile ilgili koreografiyi üstlenince kale arkası da diğer konuya değinmiş ne var bunda ?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hocam anonsçu tüm maçlardan önce aynı anonsu yapıyor tribünleri istiklal marşımızı söylemeye davet etmek için.

Ayrıca bu olayı böyle yorumlarsanız asıl siz zarar verirsiniz. Askerlerimiz sınır ötesi operasyonda, çoğu kulüp taraftarı bununla ilgili koreografi dahil pankart çalışmaları yaptı biz de yapacaktık tabi ki. Vira maç ile ilgili koreografiyi üstlenince kale arkası da diğer konuya değinmiş ne var bunda ?
    Haklısınız, belki de ben yanlış yorumladım (Umarım)
    Konu Travelair tarafından (05.02.2018 Saat 10:01 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Gürkan Asma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Ben de buna benzer bir açıklama ile konuya değinmek istiyordum ama malum yanlış anlaşılırım diye görmemezlikten geldim .
    Gürkan arkadaşımız haklı. Fb maçı olduğu için 2010-11 sezonuna değinmemek olmazdı. İyi ki de değinmişiz. 10 numara oldu. Ellerine kollarına yüreklerine sağlık.
    Kuzey tarafı ise Afrin operasyonu kapsamında Mehmetçiklerimize destek oldu.. Süperdi.
    Bu durumda sağ sol çatışması hiç kimsenin aklına gelmedi. Her iki davranış da alkış aldı tribünlerden.
    Ha iki grup arasında fikir ayrılığı var mı ? Tabi var ama o gece için herkes bunu arka plana atmıştı.
    Bu vesile ile tekrar ediyorum;
    Kıyamete kadar #SeneHep2011
    #AfrinOperasyonu ALLAH , Memedimin yar ve yardımcısı olsun...
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

Trabzonsporun stoper sıkıntısı yüzünden çok kolay gol yiyoruz artı hoca faktörü ve defansımız olmaması takviyeye yapılmaması diyor ki başkan önemli değil ilk dörde giremezsek de olur olay budur
    "Annuit cœptis"

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)