Sayfa 1 Toplam 59 Sayfadan 1 2 3 11 51 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1460 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayman Abdelaziz

Nereden
    İstanbul

Standart Ayman Abdelaziz

evet bu onur bana ait ayman başlığını açıyorum herkese hayırlı uğurlu olsun (yarın resimleride koyarız artık)
    Ayman yarın imzalayacak!

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden renklerine bağladığı Ayman Abdelaziz'in, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ayman konusunda Gençlerbirliği Kulübü ile anlaştıklarını belirterek, ''Ayman, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçecek'' dedi.
    Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği'nin diğer oyuncuları Risp ve Erkan'ın ise şu an için gündemlerinde bulunmadığını söyledi.
    Sırasıyla Kocaelispor, Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde forma giyen Mısırlı oyuncunun, sağlık kontrolünde herhangi bir sorun çıkmaması durumunda Trabzonspor'un Antalya kampına katılacağı öğrenildi.
    29 yaşındaki orta alan oyuncusu, teknik direktör Ziya Doğan ile Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde birlikte çalışmıştı.

04.01.2007
    Kaynak : AA

Konu bordobluex tarafından (31.01.2008 Saat 14:35 ) değiştirilmiştir.

Özgür Öztürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hadi hayırlısı...
    "Ben TRABZONSPOR kaptanıyım, başka kaptanların arkasında sahaya çıkmam." Dozer Cemil

Ali Özcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Konya

Risp olmadan olmazzzzzzz...Bu Hacıosmanoğlu neden Risp le ilgilenmiyormuş ya deli mi ne...Ayman hayırlı uğurlu olsun...Ziya takımda kaldığına göre yaptığı transferlere de satgı duymak gerekiyor...en azından yabancı değil...bu da güzelll...
    "Ya biz 2010-2011 Şampiyonluk Kupasını alacağız, ya da o bizi"...

Naim
    Ziyaretçi

hadi bi halt yediniz başkanlığa geldiniz
    bi halt daha yiyip ziyayı alıp Transfer yapmasına izin verdiniz
    Hadi yine bir halt daha yiyip 29 yaşındaki muzmin sakat aymanı aldınız
    yahu bari 3.5yıl imza attırma haltını yemeseydiniz

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Mantalite eksiği olmayan bi Afrikalı Kasabın önde gideni.. Büyük takımda oynuyorum, kolay kart yemem mantığıyla oynarsa hem rakibe acıyorum hem bize.

+TS1967+ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu onur bana ait ayman başlığını açıyorum herkese hayırlı uğurlu olsun (yarın resimleride koyarız artık)
    Ayman yarın imzalayacak!

Trabzonspor'un, Gençlerbirliği'nden renklerine bağladığı Ayman Abdelaziz'in, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçeceği bildirildi. Kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Ayman konusunda Gençlerbirliği Kulübü ile anlaştıklarını belirterek, ''Ayman, yarın İstanbul'da sağlık kontrolünden geçecek'' dedi.
    Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği'nin diğer oyuncuları Risp ve Erkan'ın ise şu an için gündemlerinde bulunmadığını söyledi.
    Sırasıyla Kocaelispor, Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde forma giyen Mısırlı oyuncunun, sağlık kontrolünde herhangi bir sorun çıkmaması durumunda Trabzonspor'un Antalya kampına katılacağı öğrenildi.
    29 yaşındaki orta alan oyuncusu, teknik direktör Ziya Doğan ile Malatyaspor ve Gençlerbirliği'nde birlikte çalışmıştı.

04.01.2007

hadi hayirlisi bakalim!!!
    risp fena olmazdi
    ame en iyisi mehmet cakir almak olur

Göktuğ Altuntaş - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

hayrlısı olsun umarm iyi cıkar...
    FOREVER TRABZONSPOR!!!!

OKTAY YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çok gererği vardı ya, biz elimizdeki ön libero adındaki kasaplardan kurtulmaya çalışırken bir kasap daha aldık,
    orta sahaya bakın
    Ferhat-Hasan-Hüseyin-Ayman
    Chelsea de yok böyle bir mükemmel orta saha, helal be ziya doğan, Lig TV de röportajını izledim ve 3 kelimesinden 2 tanesi mudafaa ve mantalite,
    Ooooooyyyyyyyy Trabzonum Oyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

topalkaplan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

inşallah takıma iyi gelir
    ama bu adam trabzonda coşarda gündeme oturursa
    yönetim ve zidoğan bu başarıyı hiç üslenmesin
    çünkü bu binde bir gerçekleşen tesadüftür
    çünkü bu sadece talihsiz trabzonsporumuzun devlet civcividir

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

Alıntı champions Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayman yarın imzalayacak!

04.01.2007
    szymek gittiğine göre alternatif ve rekabet açısından iyi olacaktır.. hayırlısı olsun..

"yönetim bu sese kulak ver ...dinamo zagrebte eduardo da silva diye bi çocuk var kaçırmayalım bu çocuğu ne yapıp edip alalım çok büyük futbolcu olacak ..."

imzanda yazanlarla ilgili olarak ise; futbol mundial da izlemiştim ben bu adamı hırvatistan milli takımında da forma giyiyor aynı zamanda.. takip edilmesi gereken bir futbolcu bencede..

Nereden
    Belçika

@champions
    hocam topici 10 kez acacaktimda adminler imzalamadi diye kapatirlar dedim ondan acmadim ..insallah elin ugurlu gelir
    İnsan ol evlat!

Forumdan Uzaklaştırılmıştır TameRHan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

sizde güya adam beğenmiyorsunuz. Ayman başarılı bir futbolcu ve bizde de başarılı olacaktır inanıyorum

Naim
    Ziyaretçi

Alıntı AkcaabatliTS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @champions
    hocam topici 10 kez acacaktimda adminler imzalamadi diye kapatirlar dedim ondan acmadim ..insallah elin ugurlu gelir
    de imzayı atmaz
    diye bağlayayım mesajı

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

kusuruma bakmayın ama ben şimdiden defol diyebilirmiyim ilkyorumum olsun

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Parolinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kusuruma bakmayın ama ben şimdiden defol diyebilirmiyim ilkyorumum olsun
    bu gün duymamışsın ama inşallah, bu yazın için ilerde büyük utanç duyarsın,,
    benim yorumum ise ''hayırlı olsun TRabzonsporuma''
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

sen ztn atlamasan şaşardım...sağol iyi yaaa

Oğuuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Alıntı Parolinho Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şaşardım...
    Trabzonsporuma yeni gelmiş, tek maç bile oynamamış, tek suçu Trabzonsporun transfer teklifini kabul etmek olan bir İNSANA bi hoş geldini çok görüp, hakaret eden birinin, beni anlamaması ve böyle bi cevap vermesi ne yalan söyleyim benide hiç şaşırtmadı...
    yok bir sitemim hayatta hersey kısmet...

atlantis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olur inşallah.. Herşeyede mualefet olmayın yaw.. belki başarılı olucak adam
    T R A B Z O N S P O R

Alıntı jakobieen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Trabzonsporuma yeni gelmiş, tek maç bile oynamamış, tek suçu Trabzonsporun transfer teklifini kabul etmek olan bir İNSANA bi hoş geldini çok görüp, hakaret eden birinin, beni anlamaması ve böyle bi cevap vermesi ne yalan söyleyim benide hiç şaşırtmadı...
    ya sanane...

61mehmet61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Ziya hocanın ayman ısrarı gayet açıktır. bir insan hayatı boyunca Şahin veya Doğana binerse avrupa arabanın konforunu bilemez. zanneder ki dünyanın en iyi arabası Şahin veya doğandır. Ziya hocada aynen böyle. hayatı boyunca hep ikinci sınıf futbolcularla çalışmış. zannediyor ki onlar büyük futbolcu. Celaleddin nerede? Bu zamana kadar Trabzonspora ne kattı? yalnış hatırlamıyorsam Malatyada beraber oldukları için onu bu takıma getiren yine ziya hoca. bize büyük düşünen bir teknik direktör lazım. yerli teknik direktörlerin başarısız olmasının en büyük nedeni işte bu.
    TRABZONSPOR, YÜZÖLÇÜMÜ KÜÇÜK BIR SEHRIN, ISTANBULA VURDUGU BÜYÜK BIR TOKATTIR.

Jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

arkadaslar bu adam türk statüsündemi oynuyo nedir bugune kadar ne iş yapmıştır milli takımda kac kez oynamıştır kac golu vardır bu tip bilgileri olan biri varsa bizimle paylaşabilirmi en cok merak ettigim konu bunlar. yoksa acık konusmak gerekirse turkiye liginde izledigim kadarıyla futbolunu begenmiyorum. ama insallah basarılı olur ..
    Uğruna ölmekse eğer seni yaşatmak,bin defa ölürüm de adına leke sürdürmem.
    Gururdur, namustur BAYRAK ve SANCAK, Aksa da kanım korkma; haini güldürmem!

FANATIK61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Trabzonsporumuza insallah faydasi olur, hayirlisi olsun.
    Sampiyon olmamiz icin ya bir yol bul, ya bir yol aç, ya da yoldan çekil.

DERIN TRABZONSPOR

Barış - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı Jetaime Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bu adam türk statüsündemi oynuyo nedir bugune kadar ne iş yapmıştır milli takımda kac kez oynamıştır kac golu vardır bu tip bilgileri olan biri varsa bizimle paylaşabilirmi en cok merak ettigim konu bunlar. yoksa acık konusmak gerekirse turkiye liginde izledigim kadarıyla futbolunu begenmiyorum. ama insallah basarılı olur ..
    Mısır da askerliğini yapmadığı için uzun süre Mısır a gitmemiş,yakalansa askere alacaklar.Bundan dolayı Mısır Mili Takımına da alınmamış.Bu sorunu çözmek için Türk vatandaşlığına başvurmuş.(Türk vatandaşı olma sebebi Mısır da askere gitmemek)Kabul edilmiş ve sonra Mısır Milli Takımına çağrılmış nasıl olmuşsa.Sonra kadro geniş diye Mısır Milli Takımından çıkarılmış ve Türkiye'ye dönmeden enselemişler zat-ı muhteremi (Ne adam aldık ama).

kudu_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

toplam 134 maçta 126 maç oynamış adam tam bir istikrar abidesi oynadığı takımlardan sadece gençler takımı kalbur üstü bir takım ama bakkal hoca doğan hocadan iyi olduğuna göre ve gençler iyi müdafaa yaptığına göre kesilecek bir futbolcu değil Trabzon da yapabilir mi zaman gösterecek camiamıza hayırlı olsun yerli statüsünde oynaması avantaj ziya doğanın hüseyin in yanında bankolarından birisi olacağı kesin bu iki kesinin yanına ferhat ve hasan ikilisinden birisini monte ederse kesilecek futbolcuları düşünemiyorum bile kiki nin hiç şansı yok zaten yattaranın şansı kiki den daha fazla marse bir ihtimal gördüğü kartlar istatistiği çok da abartılacak bir durum değil orta sahaya faydası olabilir ama benim beğenmediğim tipte bir oyuncu (benim oyun stilim hücum) ziya hoca ile mantalitemiz uymuyor zaten...
    UEFA KANIRTA KANIRTA AÇTI ŞEMSİYEYİ....ARTIK UEFA DAN TESCİLLİ BİR HIRSIZIMIZ, BİR DE ŞAMPİYONUMUZ VAR....82 HELAL PUAN ALIN TERİYLE ŞAMPİYON TRABZONSPOR....TEŞEKKÜRLER SADRİ BAŞKAN VE EKİBİ, TEŞEKKÜRLER BATMAYAN GÜNEŞİMİZ, TEŞEKKÜRLER YÜREKLİ FUTBOLCULARMIZ, TEŞEKKÜRLER PAYDAŞLAR.....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)