Sayfa 3 Toplam 59 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 13 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1460 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ayman Abdelaziz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

en ufak bir umidim bile yok yazik trabzonumun paralarina takimimiz copluge donuyor ama kimsenin elinden bisey gelmiyor bilincsizce yapilan transferlere bir yenisini daha ekledik ama hala akillanmiyoruzz tek kelimeyle halimiz icler acisi

+TS1967+ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    en ufak bir umidim bile yok yazik trabzonumun paralarina takimimiz copluge donuyor ama kimsenin elinden bisey gelmiyor bilincsizce yapilan transferlere bir yenisini daha ekledik ama hala akillanmiyoruzz tek kelimeyle halimiz icler acisi

o kadar kara kara düsünme beee

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erdem Keser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı +TS1967+ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    o kadar kara kara düsünme beee
    oyle deme kardesim eger bugune kadar yasadiklarimizdan ders cikarsaydik sence buzamanda boyle mantiksiz isler yapmis olurmuyduk bu sene ayman takima ne kazandiracak sadece gunu kurtarma dina yapilmis bir transferdir zaten trabzon 10 senedir gunu kurtarmak icin bu hallere dusmusturr yasadiklarmizdan ders cikaramamisizdir benim tepkim aymana degil hala degistirmedigimiz zihniyetimize bu sene zaten gecmis sen cikarsan paf takimdan 3 4 tane adam yavas yavas takima adapte edip monte etsen kotumu olurdu.. neden bizden bir arda emre cikmiyor neden altyapimiza gereken destegi vermiyoruz neden ellerinden tutmuyoruzz nerde alisenlerimiz nerde emre aygunlerimiz nerde selimlerimiz sizce biz onlara gereken destegi verdik mi ellerinden yeterince tutuk mu eger gerekli alakayi gosterseydik bizden ardalar emre ler cikmazmiydi elin feneri bile son uc senede altyapisindan 4 tane futbolcuya kadrosunda yer veriyorsave altyapiyla ovunenn trabzonun kadrosunda altyapidan cikan 2 den fazla topcu yoksa sen daha cok aymanlara musamp[alara kalirsin onlardan medet umarsin

halimiz her gecen gun kotuye gidiyo ve bizim elimizden bir sey gelmiyo kabul edemiyoruz ama efsane gozumuzun onunde yok oluyo

+TS1967+ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı chovy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    oyle deme kardesim eger bugune kadar yasadiklarimizdan ders cikarsaydik sence buzamanda boyle mantiksiz isler yapmis olurmuyduk bu sene ayman takima ne kazandiracak sadece gunu kurtarma dina yapilmis bir transferdir zaten trabzon 10 senedir gunu kurtarmak icin bu hallere dusmusturr yasadiklarmizdan ders cikaramamisizdir benim tepkim aymana degil hala degistirmedigimiz zihniyetimize bu sene zaten gecmis sen cikarsan paf takimdan 3 4 tane adam yavas yavas takima adapte edip monte etsen kotumu olurdu.. neden bizden bir arda emre cikmiyor neden altyapimiza gereken destegi vermiyoruz neden ellerinden tutmuyoruzz nerde alisenlerimiz nerde emre aygunlerimiz nerde selimlerimiz sizce biz onlara gereken destegi verdik mi ellerinden yeterince tutuk mu eger gerekli alakayi gosterseydik bizden ardalar emre ler cikmazmiydi elin feneri bile son uc senede altyapisindan 4 tane futbolcuya kadrosunda yer veriyorsave altyapiyla ovunenn trabzonun kadrosunda altyapidan cikan 2 den fazla topcu yoksa sen daha cok aymanlara musamp[alara kalirsin onlardan medet umarsin

halimiz her gecen gun kotuye gidiyo ve bizim elimizden bir sey gelmiyo kabul edemiyoruz ama efsane gozumuzun onunde yok oluyo
    ben yinede o kadar negativ düsüncelim degilim. elbette eski zamanlardaki gibi gencler önem vermiyoruz ama bunlar zamanla olacak seyler benim icin.
    necmi perekli menejerimiz bu islerlen ilgilenir

frango - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çoğu arkadaşın düşündüğü kadar olumsuz düşünmüyorum daha doğrusu düşünmek istemiyorum
    ziya hocanın çift ön liberoya dönüp hüseyin ve aymanı yanyana oynatacağını düşünüyorum ki bu ıkılıninde ilk yarıdakı performanstan daha ıyı bı performans göstereceğini düşünüyorum
    sorma neden...
    hamiiiiiii mandıralıııııııı...

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı +TS1967+ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayata böyle oynatmaz ziya böyle ancak söyle oynatir:

---------------Jefferson----------------------

Musa(Ali Günes, gelirse)---Stepananov---Cagdas---Murat

----------------Hüseyin----------

Yattara----Gökdeniz----Marcelinho----Musampa

---------------Ersen-------Umut

Bu kadro çok iyi ama sence 12 kişi oynamamıza federasyon bir şey demez mi?..
    Yelkenimizdeki rüzgarı çaldılar, yılmadık...

Jetaime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı frango Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geldiğinde bu kadar eleştirilen ve istenmeyen başka bi topçu ben hatırlamıyorum.ama ben bu kadarda eleştirilmesine ve istenmemesine karşıyım.çoğu arkadaşımızda sırf eleştiri olsun diye eleştiriyo.
    ben hatırlıyorum hemde tam gecen yıl yine bu zamanlar Fatih Akyel hatta bundan fazla tepki vardi ona . ve sonuc ortada.
    Uğruna ölmekse eğer seni yaşatmak,bin defa ölürüm de adına leke sürdürmem.
    Gururdur, namustur BAYRAK ve SANCAK, Aksa da kanım korkma; haini güldürmem!

Ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kırklareli

neticede, türk statüsünde oynayacak bunuda göz önünde bulunduralım.. topla oyunu yönlendirmede hüseyinden iyi olabilir, ama defansif ve kesicilik anlamında hüseyinden iyi olamaz, hava toplarınıda buna katabiliriz.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı TheCrow Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu kadro çok iyi ama sence 12 kişi oynamamıza federasyon bir şey demez mi?..
    Kadro kuranların yarısı 12 kişi kuruyo zati kadroyu Bu arada imza süper olmuş Kaan

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Ayman 25 yaşındayken ilgilenmeye başladık.. Kısmet bu seneyeymiş
    Türkiyeye ilk geldiğinde uzaktan golleri vardı hatırlıyorum..Çok kötü bi oyuncu değildi.. Ama bu son iki sezondur düşüşteydi takip ettiğim kadarı ile..
    Valla adamın golü yok son 2 sezondur.. İşallah hayırlı olur ama,29 yaşında bir futbolcu için fazla para verilip alındı....
    O Kupa Buraya Gelecek....

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Gürkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Adam ne kadar iyi olsada baştan büyük tepki alan transfer, pek fayda etmiyo. en ufak bir yanlış harekette sorun büyüdükçe büyüyo.

inşallah akyel olayı gibi olmaz,bunu sonu.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

İmza atmadan futbolcunun buraya yazılması yanlış

Trabzonspor Kongre Üyesi
    TSelif - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı rasmuty Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çok kötü bi oyuncu değildi..
    Niye çok kötü olmayan futbolcuları alıyoruz da çok iyi olanları al(a)mıyoruz acaba.
    "-Ben ALLAH'ın adaletine inanıyorum.." Onur Recep Kıvrak!

geronimo_61
    Ziyaretçi

aslında kötü olmamasına rağmen iyi olmadığı bu kadar aşikar olan bir oyuncunun teknik direktörün kurtarıcısı pozisyonunda bulunması iyi bir futbolcu olduğunu göstermez mi_?

anladım göstermezz
    neyse beni ziya bu hale getirdi. bizim mantaliteye uyuyormuşmuş bari. onu bi bilseydik yaa

magicyattara - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Düz futbolcu.
    Zor oynar.
    Hedefimizde belli oldu,bu yıl düşmemeye oynayacağız.
    Herkese Merhaba

Ertan 51 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niğde

benim de hiç içime sinmedi fakat neyapalım geldi başımıza inşallah çok çok başarılı olurda bende dahil herkez mahçup olur çıkmadık candan umut kesilmez misali bi umut bekleyelim bakalım.
    Şike yapanın,şikecileri kollayanın,şikeye şike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasını versin inşallah.

messiburhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kayseri

bizim yonetım yıne toplayacak 10 tane capulcu gecen sene yaptıgı gıbı belkı aralarından bı tane ıyı cıkacak bu yonetım gıtmedıkten sonra trabzonspor basarıya ulasamaz ofludan baskan olursa trabzonun dusecegı durum bu olur tabıkıde hanı fatıh tekkeden gelen para bı soylesenıze o parayla bırakın marce onun gıbı 10 tane futbolcu cıkar trabzon amatorunden en ıyısı bırakın gıdın yonetım

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Takımda gol atamayanların oynamasına alışmışız ya nasılsa birde aymanımız olmuş çok mu.
    Maçlara göre uygulanacak sistemlere göre oynayabilecek ama büyük takımıların yükünü kaldırabileceğine ianamadığım bir futbolcu.
    Hüseyin ile aynı tipte fakat hüseyinde iyi bir yanı varsa topa düzgün vurmasını ve pas atmasını da becerebilen bir futbolcu.Şayet illada bu takımda bu tipte birisi oynamalı deniyorsa bu hüso yerine ayman olabilir tabiki Eller veya Ferhat yoksa derim.

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

29 yaşındaki adamı almışlar bide 3.5 yıllık sözleşme gereksiz bi transfer daha genç bi futbolcu yokmu piyasada

Ankara İl Temsilcisi Sönmez Özlü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gereksiz bir transfer daha yapıldı. Ayman düz bir futbolcu. Hüseyin ya da Hasan Üçüncü'den hiçbir farkı yok. Yabancı kontenjanını böyle saçma sapan transferlerle doldurmak akıl kârı değil.
    "Trabzonluluktan aldığım zevki hiçbir şeyden almadım. Belki FM... Ama yok lan, Trabzonluluk daha güzel..."

Trabzonspor Kongre Üyesi

Yönetim Kurulu
    Berat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Moyunçur Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gereksiz bir transfer daha yapıldı. Ayman düz bir futbolcu. Hüseyin ya da Hasan Üçüncü'den hiçbir farkı yok. Yabancı kontenjanını böyle saçma sapan transferlerle doldurmak akıl kârı değil.
    Yabancı kontenjanını istesek te dolduramayız çünkü zaten dolu.. Ayman Türk statüsünde..
    Güçlülerin İktidarına Karşı; Trabzonspor!

trap_zone_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

çok gereksiz bence çünkü ziya doğan tarafından harcanak bi futbolcu ah aymar ahh aymar ziya doğan seni yiyecek gibi beklior
    Yeter Ziya bıktık Ziya git Ziya Defol Ziyaaa

Rasim YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Alıntı tselif Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Niye çok kötü olmayan futbolcuları alıyoruz da çok iyi olanları al(a)mıyoruz acaba.
    Başkana sormak lazım kardeş
    O Kupa Buraya Gelecek....

Hüseyin RİZELİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

takıma hayırlı olmasını dılıyorum..
    "Tabelada Lider Yusuf RİZELİ"

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Salih61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu topicin kapatılmasını rica ediyorum çünkü futbolcu transfer edilmedi ve benim ki gibi birçok taraftarda bu transferi istemiyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)