Sayfa 63 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 13 53 61 62 63 64 65 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1755 adet sonuctan sayfa basi 1,551 ile 1,575 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Filip Novák

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Novak'ın derdinin ben de ''PARA'' olduğunu düşünüyorum. Adam son iyi sözleşmesini yapmak istiyor. Hakkıdır. Fenerbahçe kendisine 2 Milyon Euro üzerinde bir teklif yapmış olabilir. Oyuncunun aklı karışmış olabilir. Bunlar futbol aleminde olan şeyler. Evet canımız sıkılıyor ama adına profesyonellik dedikleri şey bu! Burada bizim elimizde tek bir koz var. O da şampiyon olup şampiyonlar ligine gitmek! Novak ömründe bir kez de olsa bu ligde oynamak isteyecektir. Umarım her şey istediğimiz gibi gider de saçma sapan şeyler yaşamayız!

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı bahadır2561 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    30’una gelmiş oyuncu paradan başka ne isteyecek?

fenere cl’de oynamak için mi gidiyor?

Mevzu para, bu kadar basit.
    Novak fenere giderse keyfinden gidecek sananlar var, hatta 3 menajer, hatta ve hatta Novak'in eşinin fanatik fb taraftari olduguna, eşi sırf İstanbul meraklisi diye Novak'in gitmesini normal karsilayacaklar var. Kendilerini belli ediyorlar. Her kosulda yonetimi desteklerim anlayisi bu takima zarar verir, fayda getirmez. Yanlisa yanlis diyeceksin ki dogrusunu yapsinlar.

Konu para degilmis zaten Agaoglu cikip menajer konusunu hic acmamiscasina garip garip yorumlar... Ligin en iyi sol beki, yaylada misir ekmegiyle yogurt keyfi icin Trabzon'da kalacak sananlar var Para vermezsen gider, bu kadar basit.

Boyle bir oyuncuyu 200-300-400 bin euro gibi komik rakamlar icin seneye rakibimiz olmasi muhtemel takima bedavaya birakacak bir TS yonetimi...

Gercekten şaka gibi...
    Konu Mert Oğuzlu61 tarafından (07.07.2020 Saat 11:49 ) değiştirilmiştir.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yine Novak'la çocukluk arkadaşıymıscasına yorumlar geldi.
    Adamın ŞL hayali olduğunu nerden biliyorsun, belki Istanbul'da yaşamak onun için en önemlisi. Belki de burda 2.5 yıl oynadım misyonumu tamamladım diyor.

Sosa'nınki de aynı olay. Estudiantes 1.5 yıldır adamı sayıklıyor. Adam 35 yaşına gelmişken ülkesinde yetiştiği yerde 1 sene oynayıp bırakmak istiyor olabilir.
    Bu forumda empati bulunmamış olabilir mi yoksa makset yönetime sallamak olsun mu?

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Novak fenere giderse keyfinden gidecek sananlar var, hatta 3 menajer, hatta ve hatta Novak'in eşinin fanatik fb taraftari olduguna, eşi sırf İstanbul meraklisi diye Novak'in gitmesini normal karsilayacaklar var. Kendilerini belli ediyorlar. Her kosulda yonetimi desteklerim anlayisi bu takima zarar verir, fayda getirmez. Yanlisa yanlis diyeceksin ki dogrusunu yapsinlar.

Konu para degilmis zaten Agaoglu cikip menajer konusunu hic acmamiscasina garip garip yorumlar... Ligin en iyi sol beki, yaylada misir ekmegiyle yogurt keyfi icin Trabzon'da kalacak sananlar var Para vermezsen gider, bu kadar basit.

Boyle bir oyuncuyu 200-300-400 bin euro gibi komik rakamlar icin seneye rakibimiz olmasi muhtemel takima bedavaya birakacak bir TS yonetimi...

Gercekten şaka gibi...
    O kadar enteresan yorumlar ki bu bir tartışma bile değil benim için.
    En 'şaka gibi' olanı da mevzunun ne kadara çözüleceğini de biliyor olman.
    "400 bin euro fazla verin imzalar ya" Yönetime iletmek lazim.

Edit: Tehlike anında camı kırarmışcasına konu yönetim desteğine getirilmiş. Şurdan bunu çıkarmak da beceri ister. Ne anlatsan boş.
    Konu Hakan tarafından (07.07.2020 Saat 12:11 ) değiştirilmiştir.

bahadır2561 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Varolanı söylemekle işkembeden sallamak farklı.

Başkan açıkladı kaç kere menajeriyle ilgili problem var. İstediği ücretleri veremeyiz tarzında tonlarca açıklaması varken yok İstanbul’da yaşamak istiyor yok misyonumu tamamladım babında cümlelerle gidişine kılıf aramak yapılacak en basit iş.
    Konu bahadır2561 tarafından (07.07.2020 Saat 13:56 ) değiştirilmiştir.

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hakan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O kadar enteresan yorumlar ki bu bir tartışma bile değil benim için.
    En 'şaka gibi' olanı da mevzunun ne kadara çözüleceğini de biliyor olman.
    "400 bin euro fazla verin imzalar ya" Yönetime iletmek lazim.

Edit: Tehlike anında camı kırarmışcasına konu yönetim desteğine getirilmiş. Şurdan bunu çıkarmak da beceri ister. Ne anlatsan boş.
    YES i ve diger yerel kaynaklari takip ediniz. En guvenilir muhabirimiz 500 defa "sorun para" demisken ve her sey ortadayken sorunu bambaska yerlerde aramak, hatta bu komik rakamlar yuzunden en onemli oyuncularimizdan birinin bedavaya rakip takima gidisine "normal bir olaymis gibi" yaklasarak yonetimi savunmak gercekten komik oluyor.

Bu durum bence de tartisma konusu degil ama Novak konusunda sanki Agaoglu dogru bir sey yapiyormus gibi ve Novak sanki para degil yeni bir macera yasamak icin takim degistirmek istiyormus gibi yorumlaninca insan sasiriyor.

Konu tamamen para. Baska yerlere cekmek komik oluyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Nereden
    İstanbul

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    YES i ve diger yerel kaynaklari takip ediniz. En guvenilir muhabirimiz 500 defa "sorun para" demisken ve her sey ortadayken sorunu bambaska yerlerde aramak, hatta bu komik rakamlar yuzunden en onemli oyuncularimizdan birinin bedavaya rakip takima gidisine "normal bir olaymis gibi" yaklasarak yonetimi savunmak gercekten komik oluyor.

Bu durum bence de tartisma konusu degil ama Novak konusunda sanki Agaoglu dogru bir sey yapiyormus gibi ve Novak sanki para degil yeni bir macera yasamak icin takim degistirmek istiyormus gibi yorumlaninca insan sasiriyor.

Konu tamamen para. Baska yerlere cekmek komik oluyor.
    Şu an Müge Anlı gibi ''Beni çıldırtmak mı istiyorsun'' durumuna geldim. Ben mi anlatamıyorum ki YES falan diye cevap geliyor. Muhabir ne kadarını bilebilir ki ne yorum getirebilir. İmzalamak isteyen imzalar ki Novak sene sonuna kadar oyalayacak belli, Ekici ve diğerleri gibi.
    Hadi mevzu para olsun 2.2 milyon net isteyip işi yokuşa sürüyor belki nerden biliyorsun ? Ama 200 bine çözülür bu iş falan.
    Ağaoğlu senin kadar takip etmiyordur belki Novak'ın futbolculuğunu ona da anlatmak lazım.

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Muhtemelen eşiyle birlikte istanbul'da yasamak ister. Bir sürü para alacak, ilgi alaka şöhret hepsi istanbul'da kat kat fazla. Buna da uygun bir çift. Fener'de de çok rahat oynar zaten, kapanan takimlara atar golleri kral olur. Kalmak isteyeni tutmalıyız, başka türlüsü verimli olmuyor.
    Konu artvints tarafından (07.07.2020 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Afrika Diğer

Adamın yapacağı sözleşme profesyonel futbol kariyerinin son sözleşmesi olacak dostlar, böyle bir durumda tabii ki en iyi şartları isteyecektir. Ha sırf para uğruna Fenerbahçe gibi kaotik, gelecek yıl yüksek ihtimâl Avrupa'dahi mücâdele edemeyecek bir takıma giderse kendi salaklığıdır, o ayrı

Çağatay96 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bu takimin topcusu degil.

Nereden
    Almanya

Bencede parayi düsüniyor, novak bizden önce galiba milyon € almiyordu, hayatina ona göre planlamijti, bizde milyonlar aldi, ve simdi FB bi kac bin fazla alicak, adam düsüniyorki, 3 yil daha oynarim 5 Milyon € toplarim birdahada kafami yormam, birdaha hayatim icin plan yapmam, yatarim artik.

Mellih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

takımın kimlik oyuncularından biri olarak görüyorum. ne yapıp yapıp sözleşme uzatılmalı.

Nereden
    İstanbul

Ben artik biraktim, Novak uzatmasa daha iyi olur. Abi kpasanin beki bile ayagina daha hakim. Ya ayagi duzgun adam gibi biri lazim. Zaten teklif yoktur. Bu devirde böyle topcu kalmadi abi.

2.5 sene icin cok guzeldi ama sosa olmasa pereira olmasa 4 olurduk. Novak yollanabilir iyi bek bulalim ayagina hakim

Gitmeli gitmeli gitmeli
    Konu Çağatay96 tarafından (09.07.2020 Saat 21:48 ) değiştirilmiştir.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Ben gittiğini duydum ama Almanyaya diye. Schalke veya Leverkusen takımlarından biri fener değil.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Erkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Almanya zor bence, menajeri para kovalayan biri Almanya`ya gitmez. Hem de arkadasin dedigi gibi son sozlesmesi, 30 yasinda.

Benim duyduguma gore 1.9`a feneve gittigi... Bir dunya imza parasi da almislardir. Zaten bu maliyetlere gitsin Novak ya. Istanbula yine topcu kaptirdik psikolojisi yine baslar. Sadece anlamadigim bu sikecilerin limit davasina ne oldu, sadece bonserviste mi o is?
    Bu yolda asla yalnız yürümeyeceksin!

"Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı. Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.” K.K.

erenslash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Güney Amerika

hata yapıldı fenere futbolcuyu kaptırdın aynen öyle oldu yönetimin kritik hatası : önemli oyuncuyu elde tutamadı gerekli bölgelere hem alternatif oyuncu lazımken eldeki solbeckten olsun büyük bir hata .yeri de dolmaz hemen.çok büyük yanlış yaptık fenere giderse yönetimin büyük eksisi bu.yabancı bir ülkyeye de kaptırma.bedavadan gitmiş olacak giderse bir de.rezillik.
    Alıntı Erkin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almanya zor bence, menajeri para kovalayan biri Almanya`ya gitmez. Hem de arkadasin dedigi gibi son sozlesmesi, 30 yasinda.

Benim duyduguma gore 1.9`a feneve gittigi... Bir dunya imza parasi da almislardir. Zaten bu maliyetlere gitsin Novak ya. Istanbula yine topcu kaptirdik psikolojisi yine baslar. Sadece anlamadigim bu sikecilerin limit davasina ne oldu, sadece bonserviste mi o is?
    "Annuit cœptis"

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben gittiğini duydum ama Almanyaya diye. Schalke veya Leverkusen takımlarından biri fener değil.
    Fena degil diyorsunda, oraya da bedava gidecek.

ÖmürKaradeniz61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı murmut Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fena degil diyorsunda, oraya da bedava gidecek.
    Fener değil demiştim hocam.

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı ÖmürKaradeniz61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fener değil demiştim hocam.
    Kusura bakma, yorgun Kafa ancak o kadar okudum ��

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Novakın gelişi fener için kazanç değil bizim için kayıp olur eğer yerini dolduramazsak ki dolacağını sanmıyorum.

Ama her türlü limitlerin aşılmaması konusundaki hassasiyetin korunmasından yanayım.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Yunus Emre SEYHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ver 1.75 - 2 milyon takımda tut.

Muadilini almaya kalkarsan 5 milyon euro bonservis en az

Nereden
    Afrika Diğer

Baydı. Yüzünü bile görmek istemiyorum.

Nereden
    İstanbul

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Baydı. Yüzünü bile görmek istemiyorum.
    Bu adam bugun TS seviyesinde oynadi mi? Bu adam bugun Superlig seviyesindr oynadi mi?

Bu adam maça eşlik ediyor. Kosuyor donuyor , izliyor işte.

Ya bu adam bugun napti. 90 dk tek bir pasi var. Bu adam gitmedigi her gun buraya yazicam. Koskoca Ts camiasi dua ediyoruz bir sey olsa diye. Adam da ayak yok.

Gitsin artik. Gitmeli. Her gun burdayim.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Muadili 5 milyonmuş. 5 kuruş etmez.

Arada bir gol atacak diye akan oyunda 0 (yazıyla sıfır) olan adama tavan ücret verilmez. Nereye gidiyorsa gitsin.

Mert' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Güle güle denilecek tayfadan.
    Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)