Sayfa 56 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 6 46 54 55 56 57 58 66 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1755 adet sonuctan sayfa basi 1,376 ile 1,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Filip Novák

Kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskişehir

Sözleşme uzatma işini bugünlere kadar bırakmayacaktık.. Bu saatten sonra hayırlısı olsun, giderse yerini doldurmak için umarım plan hazırdır..

leavemealone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Simdiden febe yle anlastiysa kadro disi birakilmali .

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sampiyonluga giderken adammi kadro disi bırakacağız. ne ictiniz cok bilen trabzon ahalisi.

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Önce TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

bu konuyu tartışmaya kapatmak lazım liglerin başlamasına 10 gün kalmış, ne oyuncunun kafası karışsın ne bizim. Kalırsa seviniriz giderse güle güle

Çağdaş DENİZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Çorum

BİZİM TARAFTAR AKILLANMAYACAK
    yaw boşverin sosa novak onu bunu 8 maç kaldı şampiyon olalım 10 tane novak gelir bir gecelik iş
    "Eğer yasalara saygı gösterilmesini istiyorsak, önce saygı gösterilecek yasalar yapmak lazımdır."
    Louis D. Brandeis

Hamza Yilmaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Eger Jan Vesely fb de kalirsa Novak da oraya gider. Esleri iyi arkadasmis o yüzden gidecek diyorlar

Gesendet von meinem SM-G960F mit Tapatalk
    HY67...

murmut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Eger Jan Vesely fb de kalirsa Novak da oraya gider. Esleri iyi arkadasmis o yüzden gidecek diyorlar

https://ajansspor.com/haber/yabanci-basketciler-fibaya-gitti-373705

Furkan Tütüncü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Hamza Yilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

eşlerinin arkadaş olduğu doğru değilmiş. birisi sosyal medyada bile takipleşmediklerini yazmıştı.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

lig bitine kadar süre istemiş novak bir de 3 menejeri var mış galiba.

üst sınırdan teklif yapılmış artık karar kendisinde. ekonomik disiplini sağlamışken onu bozmaya hiç gerek yok taviz vermeden kalırsa kalır.

böylesine iyi bir oyuncuyu bedavaya bırakmak can sıkıcı bir durum ama yapacak bişey yok.

menejerlerinden biri çakallık yapıyor anladığım kaç gündür sosyal medyada dönüyor bir şeyler para kazanma peşinde. şu oyuncuların menejerlerine bu kadar bağlı yaşamasını aklım hiç almıyor ve alamayacakta.
    sadece aşk bizimkisi

alikk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Düzce

Ocak itibariyle sözleşme imzalama müsait duruma geçiyor,hal böyleyken imzalamamasi niyeti belli ediyordu. Bu saatten sonra fener olmuş başka biri olmuş çok farketmez oyuncunun niyeti maksimum kontrat bulmak bunu da kim verirse gidecek, perşembe nin gelişi çarşamba dan belli ne yazık ki

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

şampiyon olalım herkes sözleşme uzatmak için kapımızda yatar futbolcular gelmek için birbirini yer. Şampiyonluktan öte yol yok bizim için bu sene. novak sezon sonu kararını verecektir şampiyon olursak kalıcak olmazsak fb ile anlaşır bu kadar net.

Oğuzhan Fidan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Muğla

Alıntı Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    lig bitine kadar süre istemiş novak bir de 3 menejeri var mış galiba.

üst sınırdan teklif yapılmış artık karar kendisinde. ekonomik disiplini sağlamışken onu bozmaya hiç gerek yok taviz vermeden kalırsa kalır.

böylesine iyi bir oyuncuyu bedavaya bırakmak can sıkıcı bir durum ama yapacak bişey yok.

menejerlerinden biri çakallık yapıyor anladığım kaç gündür sosyal medyada dönüyor bir şeyler para kazanma peşinde. şu oyuncuların menejerlerine bu kadar bağlı yaşamasını aklım hiç almıyor ve alamayacakta.
    kariyerlerini doğru yönlendirebilecek menajerlerle çalışmalılar

batu94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bilmediğimden soruyorum, bu menajerlerin yetkileri ne kadar? Oyuncuyla anlaşsak bile menajer engel olabilir mi imzaya mesela? Bu menajer oyunları üzerine bilen birisi beni aydınlatabilirse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

edimurphy_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Vkgz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sampiyonluga giderken adammi kadro disi bırakacağız. ne ictiniz cok bilen trabzon ahalisi.

Koskoca Trabzonspor şampiyonluk yolunda bir oyuncunun ayağına bakıyorsa zaten şampiyon olamaz. Burası Trabzonspor şampiyonluk bir oyuncuya bağlı değil.
    You Will Never Walk Alone
    Liverpool F.C

Harun CAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Şuan böyle bir konu açlıp taraftarın ve Novak'ın aklının karıştırılıyor olması dahi bizim şampiyonluğumza engel olmak isteyenlerin bir başarısıdır. Aynı şeyler zamanında Selçuk Egemen ve Burak'a da yapıldı.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Harun CAN Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şuan böyle bir konu açlıp taraftarın ve Novak'ın aklının karıştırılıyor olması dahi bizim şampiyonluğumza engel olmak isteyenlerin bir başarısıdır. Aynı şeyler zamanında Selçuk Egemen ve Burak'a da yapıldı.
    O adamlarla o sene 82 puan aldık, oyuncunun performansına bişey olmaz.
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Courage - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı edimurphy_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Koskoca Trabzonspor şampiyonluk yolunda bir oyuncunun ayağına bakıyorsa zaten şampiyon olamaz. Burası Trabzonspor şampiyonluk bir oyuncuya bağlı değil.
    Kulübün önüne hiç bir futbolcu geçemez prensibinde hemfikirim lakin işleyen makinenin işler parçasınıda sökmeyeceksin nasılsa kalanı çalışır diye.

Uzatamıyorda sene sonu gidecekse bile artık bu konu kapatılmalı ne yapsın etsin kalan maçları verimle oynasın.
    Hominem te memento... - Sadece bir insan olduğunu unutma...-

StopMatchFixing.Com

Mehmet BAŞ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Manisa

Novak'ı kulüpte tutmak önemli fakat oyuncuyu tutarken mali dengeyi de düşünmek zorundayız. Bu noktada başkanı destekliyorum. Mali disiplinden kopmamak lazım. Kulübe yakın basın mensuplarından öğrendiğimiz kadarıyla oyuncunun maaşına neredeyse %100 zam yaparak 1.5 Milyon Euro teklif edilmiş! Novak için bu paraların oldukça iyi olduğunu düşünüyorum. Oyuncu bu miktarın üzerinde bir rakam istiyorsa kendisine başka bir kulüp arayabilir. Hiç sorun değil.

Nereden
    Almanya

Bu Sezon ic FB macinda galip golü atti, ve yine ic FB Kupa macinda gol atti. Bu adam FB, BJK goler atiyor, 1,5-1,8 Milyon veririm, yeterki FB,GS yada BJK gitmesin !!

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Twitterda Trabzonsporlular Novak'in ne kadar kötü bek olduğunu, fbliler ne kadar müthiş bek olduğunu yazıyor. Bir şekilde sözleşme yenilerse çok tweet silinecek
    ( ゚д゚)

Vkgz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı edimurphy_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek futbolcuya bakıyor diyen kim
    bırakın bu burası Trabzonspor güzellemeler ini önceki nesil yiyordu ama bu nesile işlemez.
    burası Trabzonspor ama 30 yıl 0 şampiyonluk. pek çoğu da Trabzon iç çekişmesi yüzünden giden seneler..
    maalesef kendini en az geliştiren hep eski tarz İşler peşinde koşan bir taraftara sahibiz hala ve bizden bir halt olmaz.

şampiyon olalım katkı sun ne yapıyorsan yap novak

Konu Vkgz tarafından (04.06.2020 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.
    Önce TRABZONSPOR

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı batu94 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmediğimden soruyorum, bu menajerlerin yetkileri ne kadar? Oyuncuyla anlaşsak bile menajer engel olabilir mi imzaya mesela? Bu menajer oyunları üzerine bilen birisi beni aydınlatabilirse sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
    Ben de çözemedim bu durumu, bir topçunun benim bildiğim tek menajeri olur. Transfermarkt bakıyorum SPORT INVEST yazıyor ama haber sitelerinde menajeri Mithat Halis diye geçiyor. Mithat Halis Stars & Friends International şirketinde, kaldı ki Mithat bile çıkıp korsan menajerler var diyor. En son başkan 3 tane menajeri var dedi. Bir düzen yok sanırım, herkes tuttuğunu öpme peşinde.

Nereden
    Bursa

Artık novak muhabbeti de lig bitene kadar kapatılmalıdır.tek hedef önce maçları basarili şekilde bitirmek.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de çözemedim bu durumu, bir topçunun benim bildiğim tek menajeri olur. Transfermarkt bakıyorum SPORT INVEST yazıyor ama haber sitelerinde menajeri Mithat Halis diye geçiyor. Mithat Halis Stars & Friends International şirketinde, kaldı ki Mithat bile çıkıp korsan menajerler var diyor. En son başkan 3 tane menajeri var dedi. Bir düzen yok sanırım, herkes tuttuğunu öpme peşinde.
    Ufuk Mithat Halis'in sirketi bu Sport Invest'in sanirim yüzde 40'ini satin almis. Böylece herhalde onlarinda Novak üzerinde söz hakki var. Novak'in kendi menejeri vardi. O para istiyo. Mithat Halis girdi devreye. O da para istiyo. Bu iki menejerin para istidigini gören 3. bi menejerde onlar istiyosa ben de istiyorum para diyo herhalde
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

cem1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Bek oyuncusu için 1,5 milyon € gayet iyi bir miktar.
    Novak da unutmamalı ki kendisi burada Novak oldu geldiği ilk sene durumu da ortada idi.
    Şampiyon olalım yeri dolar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)