Sayfa 43 Toplam 71 Sayfadan BirinciBirinci ... 33 41 42 43 44 45 53 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1755 adet sonuctan sayfa basi 1,051 ile 1,075 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Filip Novák

Mustafa YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Sende mi arka direk. Geçmiş olsun.
    sadece aşk bizimkisi

Mert Acar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Ahh ah bu milli takım araları bile ilaç olmuyor. Bu sefer milli takımlardaki futbolcularımız sakatlanıyor.
    Kazım'a da selam olsun,asi çocuklar burada..

ccd6167 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kuzey Amerika

Milli takım da sakatlanan oyuncular için milli takımlar sakat kaldığı gün boyunca 20 bin euro ödüyormuş kılübüne.

45 gün sakat kalırsa 900 bin euro para alacak kulüp.

DeAgLeMaNyAq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı ccd6167 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Milli takım da sakatlanan oyuncular için milli takımlar sakat kaldığı gün boyunca 20 bin euro ödüyormuş kılübüne.

45 gün sakat kalırsa 900 bin euro para alacak kulüp.
    Fifa'nın tazminat olayı yıllardır var fakat böyle büyük bir rakam olduğunu düşünmüyorum. Adamın maaşı zaten 860 bin euro...
    Trabzon bir sevda,
    Trabzonspor bir destan...

Nereden
    Kuzey Amerika

Alıntı DeAgLeMaNyAq Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fifa'nın tazminat olayı yıllardır var fakat böyle büyük bir rakam olduğunu düşünmüyorum. Adamın maaşı zaten 860 bin euro...
    Hüseyin özkök bugün açıkladı Twitter da

Nereden
    İstanbul

Hüseyin özkök bugün açıkladı Twitter da
    Attığı twiti gördüm, o da günlük 20 bin euroyu tavan rakam olarak yazmış zaten. Sirkülere baktım tekrar oyuncunun aldığı maaşa oranla bu rakam belirleniyor. Örneğin Novak'a çok yüksek bir ücret ödemiş olsaydık bu rakam 20 bin euro olabilirdi...

https://www.fifa.com/mm/document/aff...tcirculare.pdf
    Trabzon bir sevda,

Nereden
    Kuzey Amerika

Attığı twiti gördüm, o da günlük 20 bin euroyu tavan rakam olarak yazmış zaten. Sirkülere baktım tekrar oyuncunun aldığı maaşa oranla bu rakam belirleniyor. Örneğin Novak'a çok yüksek bir ücret ödemiş olsaydık bu rakam 20 bin euro olabilirdi...

https://www.fifa.com/mm/document/aff...tcirculare.pdf
    Aldığı maaş orantılı ama neye göre belirler bilemem

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ülkesine mi gitti ?

Mert Oğuzlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Onumuzdeki hafta Sosa ve Cafer ile birlikte serbest kalan oyuncumuz. Agaoglu'ndan "gorusmeler guzel gidiyor, sezon sonu anlasiriz" aciklamasi da gelirse 2011 ve Sadri Sener'e buradan selam cakariz.

Sturridge 3.5 milyon ver ligin en iyi yabanci sol bekini ve orta sahasini bedavaya elinden kacir. Agaoglu atesle oynuyor ama birisi de cikip son durum nedir niye anlasamiyorsunuz diye sormuyor.
    "Dağlardan yağmur gibi geçtiler, çayırlardan yel gibi estiler. Günler batıdan battı bile, tepelerin ardından gölgeler içine. Nasıl bu hale geldik?"

Uğur KÜÇÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı Mert Oğuzlu61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onumuzdeki hafta Sosa ve Cafer ile birlikte serbest kalan oyuncumuz. Agaoglu'ndan "gorusmeler guzel gidiyor, sezon sonu anlasiriz" aciklamasi da gelirse 2011 ve Sadri Sener'e buradan selam cakariz.

Sturridge 3.5 milyon ver ligin en iyi yabanci sol bekini ve orta sahasini bedavaya elinden kacir. Agaoglu atesle oynuyor ama birisi de cikip son durum nedir niye anlasamiyorsunuz diye sormuyor.
    Tum resmi sozlesmeler Haziran sonu itibariyle biter.
    Kisaca yeni Fifa kurallari geregi, sozlesmesinin bitimine 6 ay kala herhangi bir takimla on protokol yapabilir.

Ocak 1 itibariyle, Sosa ve Novak'ta bu tehlikeyi yasayabiliriz.

Sosa ile anlasildi konusulanlara gore ama Novak ile maas konusunda bir anlasma oldugunu dusunmuyorum hala.

Kisaca Novak giderse sasirmayacagim bu saatten sonra.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    2019 - 2020 DOZER ''CEMİL USTA'' SEZONU ŞAMPİYONU

ŞANI,ŞEREFİ,DİK DURUŞU VE HAKKIYLA TRABZONSPOR

Nereden
    İstanbul

Aldığı maaş orantılı ama neye göre belirler bilemem
    Geçmişte verilen tazminatlara baktım aşağı yukarı şu şekilde işliyor. Novak'ın yıllık maaşı 860 bin euro. Bunu haftaya paylaştırdığımızda aşağı yukarı 17 bin euro yapıyor. Söylendiği gibi 6 haftalık bir sakatlık süresi olursa da 100 bin euro diyebiliriz. Zaten buradaki gaye ekstra bir gelir elde etmek değil, oyuncudan faydalanılamadığı için takımdan ayrı kaldığı dönemdeki maaşının Fifa tarafından karşılanması...
    Trabzon bir sevda,

trbzonsporlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sağdan yapılan ortalara arkadan gelerek yaptiğı kafa vuruşlarını özleyeceğiz. akyazıdaki büyük maçlarda başka oynuyordu hep

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Uğur KÜÇÜK Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tum resmi sozlesmeler Haziran sonu itibariyle biter.
    Kisaca yeni Fifa kurallari geregi, sozlesmesinin bitimine 6 ay kala herhangi bir takimla on protokol yapabilir.

Ocak 1 itibariyle, Sosa ve Novak'ta bu tehlikeyi yasayabiliriz.

Sosa ile anlasildi konusulanlara gore ama Novak ile maas konusunda bir anlasma oldugunu dusunmuyorum hala.

Kisaca Novak giderse sasirmayacagim bu saatten sonra.

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Türkiye dışında herhangi bir takım. Futbolun olduğu her yerde geçerli olan Bosman kuralı bizim ligde daha farklı uygulanıyor bildiğim kadarıyla. Gerçi ha şimdi imzalamış ha 6 ay sonra çok önemli değil. Selçuk bizden giderken kimseye duyurmadan gitti ama çok daha önce gs ile anlaştığını kimse inkar edemez.

Sözleşme için son seneyi beklersen yalvarır durursun, Novak - Sosa kaç isterse kabul etmek zorunda kalırsın. Geçen sene adam ne kadar güzel oynuyordu yapacaktık direk sözleşmeyi. Sözleşme yenile, yenilemiyorsa sat profesyonelliğini kulübe kazandırırız inş. Giderse S.Pragdan bize karşı oynayan uzun saçlı sol bek düşünülebilir.

Ali İhsan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Novak'ın bu talihsiz sakatlığı bizim için talih olmuş olabilir, formu düşeceği için ortada bir ücretle uzatırız, ikinci yarı da form tutar
    Hürriyetimi kaybettim, cesaretimi asla kaybetmeyeceğim!

Nereden
    İstanbul

Alıntı Ufuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye dışında herhangi bir takım. Futbolun olduğu her yerde geçerli olan Bosman kuralı bizim ligde daha farklı uygulanıyor bildiğim kadarıyla. Gerçi ha şimdi imzalamış ha 6 ay sonra çok önemli değil. Selçuk bizden giderken kimseye duyurmadan gitti ama çok daha önce gs ile anlaştığını kimse inkar edemez.

Sözleşme için son seneyi beklersen yalvarır durursun, Novak - Sosa kaç isterse kabul etmek zorunda kalırsın. Geçen sene adam ne kadar güzel oynuyordu yapacaktık direk sözleşmeyi. Sözleşme yenile, yenilemiyorsa sat profesyonelliğini kulübe kazandırırız inş. Giderse S.Pragdan bize karşı oynayan uzun saçlı sol bek düşünülebilir.

Ufuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı pReN@_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Önceden Lucci vardı. Sturridge çıkıp adam akıllı top oynayana kadar Ekuban gardaşımı yapmaya karar verdim

Nereden
    Kuzey Amerika

Geçmişte verilen tazminatlara baktım aşağı yukarı şu şekilde işliyor. Novak'ın yıllık maaşı 860 bin euro. Bunu haftaya paylaştırdığımızda aşağı yukarı 17 bin euro yapıyor. Söylendiği gibi 6 haftalık bir sakatlık süresi olursa da 100 bin euro diyebiliriz. Zaten buradaki gaye ekstra bir gelir elde etmek değil, oyuncudan faydalanılamadığı için takımdan ayrı kaldığı dönemdeki maaşının Fifa tarafından karşılanması...
    Bilgi için sağolun.

Nereden
    İstanbul

Bilgi için sağolun.
    Rica ederim hocam...
    Trabzon bir sevda,

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

gidişat seneye novak'ın olmayacağı yönünde. böyle istikrarlı bir oyuncuyu kaybetmek ve bir bonservis bedeli de kazanamamak büyük bir hatadır benim gözümde.

sözleşmesi bitecek oyuncuna en geç bir sezon öncesinden yeni sözleşme teklif edersin, kabul etmiyorsa da kadroda düşünmediğini söyleyip teklifleri değerlendirirsin. oyuncu da bir yıl kulübede oturmayı göze almaz teklifleri değerlendirir ya da kulüple anlaşma yoluna gider. selçuk mevzusunda olduğu gibi oyalama işlerine giden oyunculara yönetimler fırsat vermemeli. umuyorum makul bir zamla anlaşma sağlanır da endişelerimiz boşa gider.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidişat seneye novak'ın olmayacağı yönünde. böyle istikrarlı bir oyuncuyu kaybetmek ve bir bonservis bedeli de kazanamamak büyük bir hatadır benim gözümde.

sözleşmesi bitecek oyuncuna en geç bir sezon öncesinden yeni sözleşme teklif edersin, kabul etmiyorsa da kadroda düşünmediğini söyleyip teklifleri değerlendirirsin. oyuncu da bir yıl kulübede oturmayı göze almaz teklifleri değerlendirir ya da kulüple anlaşma yoluna gider. selçuk mevzusunda olduğu gibi oyalama işlerine giden oyunculara yönetimler fırsat vermemeli. umuyorum makul bir zamla anlaşma sağlanır da endişelerimiz boşa gider.
    Erdol Hoş'un söylediğine göre(sene başında söylemişti) Novak'ın satılması veya sözleşme uzatmaması durumunda yönetimin alternatifinin hazır olduğu ve bu alternatife çok güvendiklerini, bu nedenle Novak'ın eksikliğinin yönetim tarafından hissedilmeyeceğini düşünüldüğünü söylemişti. Bu nedenle yönetim Novak'a kesinlikle elde tutulması gereken bir oyuncu olarak bakmıyor olabilir. Ancak eğer böyleyse neden sene başında satılmadı o da soru işareti. Erdal Hoş bu bilgiyi verdiğinde Novak'a sanırım Schalke'den yoklama vardı ve gitmek isteyebileceği konuşuluyordu.

tristram - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Emirhan Uludüz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Erdol Hoş'un söylediğine göre(sene başında söylemişti) Novak'ın satılması veya sözleşme uzatmaması durumunda yönetimin alternatifinin hazır olduğu ve bu alternatife çok güvendiklerini, bu nedenle Novak'ın eksikliğinin yönetim tarafından hissedilmeyeceğini düşünüldüğünü söylemişti. Bu nedenle yönetim Novak'a kesinlikle elde tutulması gereken bir oyuncu olarak bakmıyor olabilir. Ancak eğer böyleyse neden sene başında satılmadı o da soru işareti. Erdal Hoş bu bilgiyi verdiğinde Novak'a sanırım Schalke'den yoklama vardı ve gitmek isteyebileceği konuşuluyordu.
    alternatif olsa bile novak gibi bir topcunun bedavaya gitme ihtimalini kimseye aciklayamazlar..yazin bu isi halletmeleri gerekiyordu.ya uzatilacakti yada uce bese bakmadan satilacakti.simdi hem bedavaya gidip hemde yerine gelecek olan novak'i aratirsa yonetim cok zor duruma duser.
    umarim sozlesme uzatilir yillar sonra is ahlaki yuksek iyi bir sol bek bulmusuz bunun kiymetini bilelim..

Emirhan Uludüz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı tristram Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alternatif olsa bile novak gibi bir topcunun bedavaya gitme ihtimalini kimseye aciklayamazlar..yazin bu isi halletmeleri gerekiyordu.ya uzatilacakti yada uce bese bakmadan satilacakti.simdi hem bedavaya gidip hemde yerine gelecek olan novak'i aratirsa yonetim cok zor duruma duser.
    umarim sozlesme uzatilir yillar sonra is ahlaki yuksek iyi bir sol bek bulmusuz bunun kiymetini bilelim..
    Söylediklerinize tamamen katılıyorum.

hofsaale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

GS salca olmazsa ben birsey bilmiorum...adamlar zaten solbek arior yillardir...
    Novakda büyük hata yapior...burdaki ortami biryerde bulamaz...aldigi para zaten iyi....

extra özellikleri olan bir topcu ama solbekte aranan özelikler pek yok...dripling yapamaz, orta acamaz, dinamik veya hizli degil, oyunu kuramaz, zaten milli takimda banko oynamior bu eskiklerden dolayi
    ...nwakaemenin arkasinda pereira gibi oyun kuran bir bek gelse belki bizim icin daha hayirli olur...fakat bedava gitmemeliydi novak...
    Sevinelim diye sevmedik.....

Nereden
    İstanbul

Durumu niçin belirsiz ?

Forum Yöneticisi Cem Balcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Uyluk yırtığı - Dönüş 29 aralık.
    Transfermarkt
    • Forumumuza destek için lütfen günlük olarak reklamlara tıklayalım.

• Forum Kurallarına aykırı her türlü durumu lütfen butonunu kullanarak yönetim ekibine raporlayınız.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)