Sayfa 9 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci ... 7 8 9
Toplam 223 adet sonuctan sayfa basi 201 ile 223 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz?e destek!

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

onlari desteklemek için yuzlerce kilometre yol gelen taraftarlarini hiçe sayarak kendisine yapilan tezahuratlari iplemeyip yapilan onca tezahurata karsin maçtan once ve maçtan sonra soyunma odasina giderken taraftarini selamlamayan ukala kendini begenmis kisiye destek vermem mi bekleniyor benden? güldürmeyin allah askina..

önce sunu tartisalim isterseniz..gökdeniz destegi hak ediyor mu?

FATIH sana katiliyorum. Gökdeniz acaba bizi izliyormu veya izlettiriyormu bilmiyorum ama ,yaptigi haraketlerden en ufak bir tanesini ISTANBUL takimlarinda yapsa ( seyirciye) sokakta gezmeye yüzü olmaz gezdirmezler çünkü , hadi koçum kis kis fb yemi ab yemi nereye gidersen git sende kurtul bizde , para almamaismis ,delikanlilik yapmismis, ne delikanliligi, ne parasi, ilk aldigi 600 milyari türkiyede kim almisti, minubüsden indi jeeplere bindi, nankörlükmü yapacakti, tabi kalacak ve TRABZON'a borcunu ödeyecek, takimin sampiyon olmasi içöin var gücüyle çalisacak ve baska takima gidecekse fiyatini arttiracak, ne güzel seni depodan çikartip vitrinime koyacaguim, sonra sana hemen müsteri çikacak ve seni bedava verecegim, ben senden hiç gerektigi gibi faydalanmiyacagim ( faydalanmayi baska anlayanlar olabilkir. para degil , maç kazanmasi takimin basarili olmasina katkisi sonuna kadar 1 ,2 defa degil ). hadi GÖKDENIZ AVNI AKER dekilere küstün ,SAMSUN a gelen seyircinin ne kabahati var,otele veya lokantaya gelen seni görmek isteyene tavrin ne topunu oynadin kendini kenara çektin senin sosyal yasantin yokmu ? Toplimdaki TRABZONSPOR taraftariyla neden küssün . küseceksen al misketlerini hadi ..

Öff amma siktin bizi be GÖKDENIZ. Topundan baska herseyinle TRABZONSPOR'u bu zor dönemde problemlerle karsi karsiya birakmak için elinden geleni yapiyorsun, dua et arkadaslarin iyi oynuyor maç kazaniyoruz. yoksa yedek kalacaksin aklin basina gelecek ama senin için fark etmez nasilsa 5 yillik imzayi çaktim. bende kafama göre vasat oynarim diyoirsan. sana ILHAN CAVCAV 'in geçen hafta topçular için ne dedigini hatirlatirim.San ceza verseler oynamazsin degilmi ?

Saygilarimla

#10 Fietra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı osmanozcilingir Nickli Üyeden Alıntı
    Alıntı kuzey_lee Nickli Üyeden Alıntı

onlari desteklemek için yuzlerce kilometre yol gelen taraftarlarini hiçe sayarak kendisine yapilan tezahuratlari iplemeyip yapilan onca tezahurata karsin maçtan once ve maçtan sonra soyunma odasina giderken taraftarini selamlamayan ukala kendini begenmis kisiye destek vermem mi bekleniyor benden? güldürmeyin allah askina..

önce sunu tartisalim isterseniz..gökdeniz destegi hak ediyor mu?

FATIH sana katiliyorum. Gökdeniz acaba bizi izliyormu veya izlettiriyormu bilmiyorum ama ,yaptigi haraketlerden en ufak bir tanesini ISTANBUL takimlarinda yapsa ( seyirciye) sokakta gezmeye yüzü olmaz gezdirmezler çünkü , hadi koçum kis kis fb yemi ab yemi nereye gidersen git sende kurtul bizde , para almamaismis ,delikanlilik yapmismis, ne delikanliligi, ne parasi, ilk aldigi 600 milyari türkiyede kim almisti, minubüsden indi jeeplere bindi, nankörlükmü yapacakti, tabi kalacak ve TRABZON'a borcunu ödeyecek, takimin sampiyon olmasi içöin var gücüyle çalisacak ve baska takima gidecekse fiyatini arttiracak, ne güzel seni depodan çikartip vitrinime koyacaguim, sonra sana hemen müsteri çikacak ve seni bedava verecegim, ben senden hiç gerektigi gibi faydalanmiyacagim ( faydalanmayi baska anlayanlar olabilkir. para degil , maç kazanmasi takimin basarili olmasina katkisi sonuna kadar 1 ,2 defa degil ). hadi GÖKDENIZ AVNI AKER dekilere küstün ,SAMSUN a gelen seyircinin ne kabahati var,otele veya lokantaya gelen seni görmek isteyene tavrin ne topunu oynadin kendini kenara çektin senin sosyal yasantin yokmu ? Toplimdaki TRABZONSPOR taraftariyla neden küssün . küseceksen al misketlerini hadi ..

Öff amma siktin bizi be GÖKDENIZ. Topundan baska herseyinle TRABZONSPOR'u bu zor dönemde problemlerle karsi karsiya birakmak için elinden geleni yapiyorsun, dua et arkadaslarin iyi oynuyor maç kazaniyoruz. yoksa yedek kalacaksin aklin basina gelecek ama senin için fark etmez nasilsa 5 yillik imzayi çaktim. bende kafama göre vasat oynarim diyoirsan. sana ILHAN CAVCAV 'in geçen hafta topçular için ne dedigini hatirlatirim.San ceza verseler oynamazsin degilmi ?

Saygilarimla

Mesaj ozcilingire ait ben gökdenizi destekleyorum kösteklemiyorum

the king - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

arkadaslar bir ayligina turkiyedeydim fener ve rize maclarini avni akerde seyrettim. gokdeniz shada varmiydi yada61 nunmarali formayi kim giyiyordu belli degildi. gokdenizin iyi oyuncu oldugu suphesiz ama asil tartisilmasi gereken onun her macta oymnayip oynamayacagi veya her macta oynatilmasi gerekliligi. rize macindabenim duydugum hicbir kufur yok gokdenize karsi sadece formsuzlugunu begenmeyen taraftarlarin tepkisivardi ve hakli bir tepkiydi bu. o gun macagiden herkes ve gokdeniz dahil biliyorduki gokdeniz takima hicbirsekildekatki saglayamiyordu ve yapilmasi gereken cok acikti: gokdeniz disari alinacakve baska biri oyuna girecekti. gokdeniz saha kenarina geldi ve oyuncu degisikliginin gerekliligini teknik direktore ileten taraftarlara kufur ettive elindeki su sisesini ihsan derelioglunun ayaklarina firlatti amakimse bunun farkina varmadi galiba.

simdi sapkamizi onumuze koyup dusunelim gokdeniz kufur ederse haklida taraftar kufur ederse haksismi? bence cevap ikiside haksiz.

bu durumda bana gore suc gokdenizde. iyi futbolcuama takima yarar saglamiyorsa ve bunun farkindaysa formunu yakalayana kadar kenarda oturnasini bilecek ve formasini kaptirmamak icin calisacak baska yolu yok.

saygilar

TheCrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Gökdeniz'in gönderilmesi gibi bir düsünce kabul edilemez...Zamaninda Fatih de böyle gönderilmisti.Zamanla her sey düzelecektir merak etmeyin.Ama olaylari görmezden gelerek ne pahasina olursa olsun Gökdeniz haklidir diyen arkadaslara hatirlatirim,Samet Aybaba zamaninda "ben sag kanatta oynamam" deyince4 hafta kadar yedek kulübesinde oturmadi mi?..Sonra da çikip hem sag kanatta hem sol kanatta oynamadi mi?..Hocasindan özür dilemedi mi,"ben yanlis yaptim" demedi mi?..Ve o yilin kahramani olmadi mi?..

Demekki Gökdeniz'e "sen vazgeçilmez degilsin" mesaji verilemiyor.Taraftar hata yapar,yapacaktir.Buna karsi "ben de küstüm o zaman,aha da pas vermiyorum sevmedigim adamlara,sizin de yüzünüze bakmiyorum" tavri,yasi 6-7 civari olan birinin gösterecegi tavirdir.Tribünde 30 bin insan var,e bu adamlarin hepsi Atatürk'ü bile sevmiyor kardesim,hepsinin seni sevmesini,her yanlisina müsamaha göstermesini (göstermesi gerekse bile) nasil beklersin,dünya tarihinde herkesin sevdigi bir insan varmi?..

Ha,ben küserim,böyleyim diyorsa Gökdeniz,tamam taraftara selam vermek zorunda degil,ama arkadasina pas vermek zorunda...

Gökdeniz bir daha uygun durumdaki arkadasina göstere göstere "vermiyorum kardesim" derse,dakika 1 de olsa 90 da olsa,o an disari alinmalidir.Gerekiyorsa dinlendirilmelidir.Gökdeniz'i kaybedecegimize puan kaybedelim bence daha iyidir...

Sabredelim,güzel günler yakinda...

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    A.Hilal Çakıroğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

biz taraftar olarak ona hiçbirzaman arkasinda oldugumuzu göstermedik ( sadece küçük bir grubun tesislere gidip tezahürat etmesi bir istisna bence)

stadda yattaranin adi anons edilince büyük bir cosku ama bu cosku malesef kendi alt yapimizdan yetisen futbolculara gösterilmiyor. yattara 2 çalim atip top kaybi yapiyor ama yine de alkislaniyor. çünkü çalim atti(!) topu istedigin kadar ayaginda tut olumlu kullanamiyorsan iyi futbolcu degilsindir! GÖKDENIZ KARADENIZ'in düsüs içinde oldugunu herkes gibi bende kabul ediyorum ama onun daha iyi olabilmesi için böylemi yapilmaliydi?

performansinin zirvesindeyken bile "beni herkes sevdi de bir tek trabzonspor taraftari sevemedi" dedi.

toplum olarak kabahati baskasinda aramak, suçu hep baskasina atmak gibi bir egilimimiz var. bunlari asmaliyiz. tamam Gökdeniz de suçlu olabilir ama biz taraftar olarak ne yapiyoruz? onlarin yaninda oldugumuzu gösteriyormuyuz? tabiki HAYIR! artik çuvaldizi kendimize batiralim.

Guests
    Ziyaretçi

gökdenizin desteklenmedigine katilmiyorum. tribüne çagiriyoruz geç geliyor. maç bittiginde biz takimi çagiriyoruz takim geliyor gökdeniz hemen soyunma odasina gidiyor. trabzondada böyleydi istanbuldada böyle. ben sahsenyazin gökdeniz tribüne çagrildiginda bagirmadim. istanbuldada bagirmiycam. Önce o bir kendine gelsin. Bagirmak kolay.kimse taraftardan üstün degildir.

taraftar olarak onlara sevgimizi hissetiriyormuyuz demis bir çok kisi. bu tespitede katilmiyorum. basta gökdeniz olarak oyuncular bunun farkina hala varmadiysa yada varamayan varsa, benim içinbitmistir o kisi zaten.Edited by: ÖzGüReisEsenLer

Ömer SEVİNÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Gökdeniz Trabzonsporun futbolcusudur. Kabul ediyorum hatalar yapmistir. Ama egero bize tavir aldikça biz de ona küsersek bundanTrabzonsporun nekazanci olur? Hiçbirsey.

Her futbolcunun karakter yapisi ayni degildir. Gökdeniz de böyle biri iste. Oldugu gibi kabul etmeliyiz.

GÖkdeniz 1-2 maç yedege çekilmeli. Yattara ile arasi yapilmali. Bunaben de katiliyorum. Ama Trabzonspor taraftarinin görevi futbolcusunu kösteklemek degil.Onun tekrar futboldan zevk almasini saglamaliyiz. Belki yaptigi çocukluktur ama biz ona büyügü gibi davranalim. Çocukça o bize küserse biz de onunla konusmayiz gibi bir yaklasima girmeyelim.

En Büyük Trabzonspor.[img]smileys/smiley32.gif[/img] En Büyük Gökdeniz.[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Saygilarimla

herkeze yeniden merhaba!

yaklasik uc haftayi askin suredir cezali oldugum icin yazi yazamadan bu sayfayi ve burda actigim konu altinda suregelen tartismalari biraz tebessumle birazda o tebessumun altina gizlenmis gucenmeyle ve kizginlikla izliyorum!

herseyden once belirteyim ben hauptstrasse... buradan site yoneticilerine sitemlerimi iletmedende gecmeyecegim asil konuya!

gelelim gokdeniz sorunsalina ve arkadaslarimizin bu baslik altinda yazdiklarina! sanirim hic kimse bu topic altinda yazi yazarken topicin basligina gozgezdirmemis yada okuyup basligin anlamini kavrayamamis!

ne demis baslik! gokdenize destek! ama ne yazilmis basligin icine! hep elestiri! elestirilerin sekline sonra gelecegim ancak bir basligin altina o basligi ilgilendiren seyler yazilmali! eger birileri illada gokdenizi elestirmek istiyorsa acarsiniz bir gokdenizi elestiri topici orda dilediginizce elestirirsiniz onu ki bizde gelenktir meyva veren agac taslanir! bense meyve vermeyne bir agaca asalak dedigim icin uc haftadir burda yazi yazamiyorum!

arkadaslarin yazilarini okudukca yazi yazamamanin sikintisi basti icime! genel olarak anladigim kadariyla cogu kimse gokdenizin aldigi bir milyon dolara yakin yillik paraya gozunu dikmis ac kurt misali saldiriyor! yapmayin be arkadaslar! etmeyin icinizdeki kiskancligi kini bu sekilde mi kusuyorsunuz! saldirmanin dusmanliginda bir adabi bir uslubu olmali diye dusunuyorum! ben her zaman dusamanimin bana benim ona karsi davrandigim gibi davranmasini istemisimdir! dusmanlikta mertce olmali oyle belatina vurmakla sadece kisiligimizden vererek hedefimize ulasabiliriz! hos burda hedef ne oda belli degil! ne olcak gokdeniz yillik bir milyon dolar kazaniyorsa! bunu savunan arkadaslarda diyor kiyillik bu kadar para kazanan adama elestiri gelecke bunu kaldirmak zorunda! hanginiz gokdenizi taniyorsunuz! hanginiz onunla iki laf edebilmissiniz!

onun gercekte neler dusundugunu nereden biliyorusnuz! onu pisman etmediniz mi coktan aldigi paraya!imza atmadan once ondan trabzonlulugu gostermesini istediniz oda imzayla gosterdi bunu ancak sizler durmadiniz! simdide aldigi parayla vuruyorsunuz onu!eger gokdeniz gercekten aldigi parayi haketmiyorsa neden surekli onbirde sahaya cikiyor nedne her t. direktor onu sahiplenmiyor! evet dogru gokdeniz performansinin altinda bir cizgide futbol oynuyor ancak hic dusundunuz mu seyircinin bu dusuk performansa katkisini! ligde cok oenmli bir macta stadyumu sadece 5 bin kisiyle doldurabilen bir takimin seyircisi ki o takm hala sampiyonlukta iddiali konusmaya en az hakki olan taraftardir! ozellikle bir iki arkadasimizin gokdenizelestirileri beni cok uzdu ancak en cok yaralayan bir bayan arkadasimizin gokdenizin esnin arabasinin onun kesilmesinis avunmasi ogunu dovenleri hakli gostermesi beni coook ama cok uzdu. bir kadinin siddete yonelmis olmasi siddeti onayliyor olmasi o toplumdaki kimi ahlaki ve moral degerlerin ciddi olarak yara aldiginin gostergesidir! o toplum artik icten catidrdamaya ve kendi degerlerine sahip cikmamaya baslamis demektir!

bugun turk toplumunda uzerlerinde siddetin en egemen oldugu katmandan (anlamayanlara kadinlari kasdettigimi belirteyimde tartisma olmasin)grupdan birinin cikip

bu tur seyler yazmasi beni dusunmeye itti! sanirim bizim sorunumuz ne sahada ne oyuncularda ne yonetimde ne de sehirde! bizim sorunumuz kafalarimizda! hepimiz birey olarak sorumluyuz kendimizdne ancak yine birey oalrak topluma ve diger bireylere karsi sorumluluklarimiz var anlasilan bizler bu sorumluluklarimizdan kurtulmanin yolunu baskalarina saldirarak ve camur atarak bulmusuz! simdi o bayan arkadasimiza sormak istiyorum; yasadigi cevrede uzerindeki o toplumsal baskiyi fiziksel ve psikolojik baskiyi hissetmeyecek kadar gomulmus oalrak miy asiyor ki icine bu arkadasimiz boyle bir yaziyi yazabilme hatasina dusmus!

gokdeniz bu takimdan gitmek istediignde hepiniz onu vefasizlikla suclamaya baslayinca hepinize onun hakkinda burda yazdiginiz yazilari tekrar hatirlatacagim! bu yazilarin hepsini kaydettim bilgisayar ve saklayacagim...

yazimin sonunda tekrarliyorum bu bir destek topiciydi ve sizler bunu bile anlayamadan burda gokdenize agiza alinmayacak laflar ettiniz ben hepiniz adina gokdenizden ozur dilerim ve bir daha burda herhangi bir futbolcuya destek adi altinda bir topic acmayacagimi beyan ederim...

saygilarla

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

Alıntı fanatik pacci Nickli Üyeden Alıntı

biz taraftar olarak ona hiçbirzaman arkasinda oldugumuzu göstermedik ( sadece küçük bir grubun tesislere gidip tezahürat etmesi bir istisna bence)

stadda yattaranin adi anons edilince büyük bir cosku ama bu cosku malesef kendi alt yapimizdan yetisen futbolculara gösterilmiyor. yattara 2 çalim atip top kaybi yapiyor ama yine de alkislaniyor. çünkü çalim atti(!) topu istedigin kadar ayaginda tut olumlu kullanamiyorsan iyi futbolcu degilsindir! GÖKDENIZ KARADENIZ'in düsüs içinde oldugunu herkes gibi bende kabul ediyorum ama onun daha iyi olabilmesi için böylemi yapilmaliydi?

performansinin zirvesindeyken bile "beni herkes sevdi de bir tek trabzonspor taraftari sevemedi" dedi.

toplum olarak kabahati baskasinda aramak, suçu hep baskasina atmak gibi bir egilimimiz var. bunlari asmaliyiz. tamam Gökdeniz de suçlu olabilir ama biz taraftar olarak ne yapiyoruz? onlarin yaninda oldugumuzu gösteriyormuyuz? tabiki HAYIR! artik çuvaldizi kendimize batiralim.

küçük bir grup?
    trabzonspor idmanini en son ne zaman 300 kisi izledi biliyormusun?

geçen istanbul maçindan sorna taraftara yaptigi hareket sonunda gökdenizi ne desteklerim ne de kösteklerim artik..

Nereden
    Almanya

Gökdeniz Charekter Bozuklu vardir ve hic proffesionel deglidir son10 haftadir izliyorum onu hep ayni ve buna tepki gösterceksin istedigni yapiyortaraftarlara yönetime de kim bilir takmiyor ve10 haftadir sahda yok antrönor yedek birakmiyor frikikleri hep kendi kullaniyor veyattara ya kiziyor odenemek istiyorza bence gökdeniz Trabzonspor ru eline alinda ve istedigi gibi yönetiyor hic kimzeona bise söylemiyor ve söyletmiyorlar .....

Gökdenizbüyük para ya saticaksin yoksa elinde patlicak bura ya yaziyorum ....

saygilar

Nereden
    Almanya

Alıntı Gerisbase Nickli Üyeden Alıntı

Gökdeniz Charekter Bozuklu vardir ve hic proffesionel deglidir son10 haftadir izliyorum onu hep ayni ve buna tepki gösterceksin istedigni yapiyortaraftarlara yönetime de kim bilir takmiyor ve10 haftadir sahda yok antrönor yedek birakmiyor frikikleri hep kendi kullaniyor veyattara ya kiziyor odenemek istiyorza bence gökdeniz Trabzonspor ru eline alinda ve istedigi gibi yönetiyor hic kimzeona bise söylemiyor ve söyletmiyorlar .....

Gökdenizbüyük para ya saticaksin yoksa elinde patlicak bura ya yaziyorum ....

saygilar

ayni fikirdeyim bende

Nereden
    Avrupa Diğer

Bu konu gerekenden cok fazla uzadi .

Hem kendimize hem takima hemde futbolculara zarar vermeden kapatsak diyorum..

Alıntı Greek_TS Nickli Üyeden Alıntı

Bu konu gerekenden cok fazla uzadi .

Hem kendimize hem takima hemde futbolculara zarar vermeden kapatsak diyorum..

Katiliyorum... biktim artik Gokdeniz basliklarindan... futbol 11 kisi sanki bir tek Gokdeniz var takimda

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

bu topicin kapatilmasi fikriniben de destekliyorum. eger gökdeniz'e destek isimli topicin altina gökdeniz söyle yapti, böyle yapti, bize ayip etti, bize yanlis yapti, yattarayi sevmiyor, taraftari sevmiyor vb. yorumlar yazilmaya devam edecekse bu topic derhal kapatilmali bence.

amacindan sapti!!

herkes yapmakla sorumlu oldugu isleri bazen aksatabilir. siz hiç mi aksatmiyorsunuz islerinizi. düzenli çalistiginiz halde bir gün çalismayinca sizi elestirenlere sitem etmiyor musunuz? "bugüne kadar ne gerekliyse yaptim, su aralar biraz aksiyorum, bazi sorunlarim var,idare etmenizi beklerdim" diye serzeniste bulunmuyor musunuz?

biz gökdenizin formsuz bir dönemde oldugu gerçegini kabul etmek zorundayiz..

hasan sas dünya kupasi performansindan sonra iki sene ortalikta gözükmedi, sahada ayakta duracak hali yoktu. simdi kim diyebilir hasan sas kötü futbolcu diye. veya kim diyebilir hasan sas aldigi paralari haketmiyor diye, yahut kim diyebilir hasan sas galatasaraya zarar veriyor diye.

gökdenizin tabiati geregi bazi problemleri oldugu açik. biz bu problemlerin kaynagina inip, çözüm yollarini aramak yerine neler yaziyoruz. yaziktir, günahtir!! elimizdeki degerleri bu kadar kolay kaybetmemeliyiz!!

sen yattara'ya gösterdigin sevginin, ilginin yarisini gökdenize göstersen, bugün belki çok farkli seyler konusacaktik burda..

biraz daha olgun ve çözümsel yaklasmayi öneriyorum herkese..

Nereden
    Almanya

Alıntı oguz Nickli Üyeden Alıntı

bu topicin kapatilmasi fikriniben de destekliyorum. eger gökdeniz'e destek isimli topicin altina gökdeniz söyle yapti, böyle yapti, bize ayip etti, bize yanlis yapti, yattarayi sevmiyor, taraftari sevmiyor vb. yorumlar yazilmaya devam edecekse bu topic derhal kapatilmali bence.

amacindan sapti!!

herkes yapmakla sorumlu oldugu isleri bazen aksatabilir. siz hiç mi aksatmiyorsunuz islerinizi. düzenli çalistiginiz halde bir gün çalismayinca sizi elestirenlere sitem etmiyor musunuz? "bugüne kadar ne gerekliyse yaptim, su aralar biraz aksiyorum, bazi sorunlarim var,idare etmenizi beklerdim" diye serzeniste bulunmuyor musunuz?

biz gökdenizin formsuz bir dönemde oldugu gerçegini kabul etmek zorundayiz..

hasan sas dünya kupasi performansindan sonra iki sene ortalikta gözükmedi, sahada ayakta duracak hali yoktu. simdi kim diyebilir hasan sas kötü futbolcu diye. veya kim diyebilir hasan sas aldigi paralari haketmiyor diye, yahut kim diyebilir hasan sas galatasaraya zarar veriyor diye.

gökdenizin tabiati geregi bazi problemleri oldugu açik. biz bu problemlerin kaynagina inip, çözüm yollarini aramak yerine neler yaziyoruz. yaziktir, günahtir!! elimizdeki degerleri bu kadar kolay kaybetmemeliyiz!!

sen yattara'ya gösterdigin sevginin, ilginin yarisini gökdenize göstersen, bugün belki çok farkli seyler konusacaktik burda..

biraz daha olgun ve çözümsel yaklasmayi öneriyorum herkese..

Evet unutalim herseyi olsun gecmis zaten hep destek tam destek böyle devam ediyorsak 20 sene degil hic sampiyon olamayiz büyük takimda böyle seyler olmicak. Hasan sas i örnek veriyorsun ben halen

hasan sas a kötü diyorum o dünya Kupasi Formuna hayatinda bile gelemez orda herseyni harcadi ve bitti ve simdi Galatasaray onlardan ayrilamiyor bakin o Hakan Sükür ,Ergün, Hakan Ünsal, Bülent Kormaz lara Galatasaray birakamiyor bizim evlatlar diyor Contratlari Uzatmak istiyor. "ama Galatasaray ya bak Catir catir Ligde 2inci gidiyor" diyenlere Bizim Türkiye Ligde Almanyanin 2.Lig takimi 10 sene Arka arka Sampiyon olur bunu unutmayin lütfen.....

Yok abi kendin dedin gibi Futbol bi Takim oynu dur ve bi Futbolcu kendini birakmis ve formsuz oyniyorza ve sucu kendinde aramiyoza "yok sehirci bana böyle yapti yok artik küstüm ben böyle yim söyleyim" diyorza O sada 10 Arkadas son dakikaya kadar Kosiyor ve herseyini veriyor buna yazik dir....

Alex fergusun Beckhamin suratina bi Ayakabi atti ve Cocugnun gözünü yaradi ...... bi özil dilerim bile demedi !!!!!!!!

Büyük takimda, Takim ön planda kalir !!!!!!Ve Takim min icini Bosanlar orda yeri yoktur yada CEZASINI alir ve akilanir.

Saygilar

Kuzura bakmayin Türkcen cok kötü.....:-((

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

arkadaslar yeniliyorum!

bu sayfanin basligini okuyup basliga gore bir seyler yaziniz burtaya! gokdenize destek basliginin altinda sizin yazdiklarinizin ne isi var anlayabilmis degilim! destek vermiyorsaniz o zaman gidin kendinize baska bir baslik acin ve orada kusun icinizdeki fesatligi...

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Gökdeniz' e ret

25 Aralik 2004 Cumartesi

Ayrilmaya kesin kararli
    Sezon basinda F.Bahçe?nin transfer listesinin ilk sirasinda yer alan, ancak Trabzonspor?un vermeyi reddedip ek sözlesme imzaladigi Gökdeniz Karadeniz, yeniden sari-lacivertlilerin kapisina geldi. Sezon basindan bu yana bordo-mavili taraftarlarla bir türlü yildizi barismayan ve Dinamo Kiev maçi sonrasi takimdan ayrilmak istedigini yönetime bildiren, ancak ret cevabi alan yildiz futbolcu kararindan vazgeçmedi. Her firsatta Trabzon?da mutsuz oldugunu dile getiren ve ayrilmak için firsat kollayan Gökdeniz, menajeri araciligiyla F.Bahçe?ye ?Devre arasinda beni alin? diyerek haber yolladi. Fakat, sari-lacivertli yönetim bu teklife olumsuz cevap verdi.

Gerginlik istemiyorlar
    Gökdeniz için sezon basinda Trabzonspor ile yapilan görüsmelerde ortamin gerilmesinden rahatsiz olan sari-lacivertli yönetimin bu sartlarda futbolcu ile temasa geçmeyi düsünmedigi ögrenildi. Teknik direktör Daum?un gözdelerinden olan Gökdeniz?i takimda görmek istediklerini saklamayan sari-lacivertliler, bu transferin gerçeklesmesi için Gökdeniz?in öncelikle bordo-mavili yöneticilerle anlasmasi gerektigini düsünüyor. Milli oyuncunun kulübünden izin almasi durumunda bu transfer için hemen harekete geçilecegi vurgulandi. Gökdeniz ise ikinci yarida Trabzonspor?da forma giymemeye kararli oldugunu belirterek yeni bir krize yol açti.
    M. Emin Uluç

BU HABER NE ALLAH ASKINA
    Kapat

Nereden
    Bursa

UzatmayIn arkadasLar Kimsede KinamasIn bu cocugu O Trabzonspor FormaSInI bordo Mavi FormayI giydigi Sürece Kimse Ona KarSI oLamaz biz Daima Arkadasinda oLduk ve oLacagIz Baska sozede gerek yok sanirim sizdende ayni Destegi bekLiyorum.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Birakin su Gökdeniz'i artik. Yeni hoca geliyor iyi oynarsa ilk 11'de yerini alir kötü oynarsa yedek kulübesindeki yeri hazir. Fazla büyültmeyin Trabzonspor'un kadrosundaki 25 futbolcudan bir tanesidir. 61 nolu Gökdeniz'imizdir. Elestirilecek yani çok ancak bize düsen destek vermek bütün yanlislarina ragmen Gökdeniz'e sahip çikmak.

Nereden
    İstanbul

adam fb ye gitmek istiyormus ama fb onu artik istemiyor,niye top oynamiyorki formda degilki, nasil alsin seni fener ,balon gibi söndün, GÖKDENIZ SEN FB YI UNUT SANA BIR AGBI TAVSIYESI,

Saygilarimla

Nereden
    Avrupa Diğer

Bi yonetici arkadastan rica ediyorum , hemen su konuyu kilitleyin. Konu amacindan sasmistir.

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Baslik kitlenmistir. Gökdeniz bizimdir .........

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)