Sayfa 3 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 5 ... SonuncuSonuncu
Toplam 223 adet sonuctan sayfa basi 51 ile 75 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz?e destek!

CeSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Maçtan sonra Gökdenizin evine kadar eskortluk yapan 1967 Trabzonsporlular Dernegi [img]smileys/smiley32.gif[/img]

... Bu adam sezon basinda istanbul cakallarinin dünyanin parasini önüne sermelerine ragmen TRABZONda kalmistir. O zman gokdeniz bizi birakma diye yalwaranlarin simdi yaptigina bakin. Bu adam bize 3-4 gömlek büyük geliyor. Bakalim ne kdar bu aptallara dayanabilecek yakin zmanda onunda sabri tasacak ve ne yazikki trabzonsporu birakmak zorunda kalacaktir, her ne kdar kendi istemesede. Ben gokdenizin yerinde olsam iki dk daa durmam trabzonda helal olsun adama hala daha bunlara karsi koymaya calisiyor helal olsun ....

Analyzer
    Ziyaretçi

Ben Gökdeniz'in yerinde olsam dururum. Trabzonspor herseyin üstündedir. Herseye ragmen. Gökdeniz'i seviyoruz.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bir hayalim var ve onu burda sizlerle paylasacagim!

istiyorum ki bir macta butun oyuncular kendi formalarini
    birbirleryile degistirerek isinmaya ciksinlar! hani yumruk sov falany
    apiliyorya! en buyuk dulegimde dkdenizle yattara formalarini degistirip
    birbirlerinin formalariyla sahaya cikiyorlar ve oyuncular cagirilana
    kadar herkezin uzerinde esofman var... cagirilan oyuncunun formasini
    giyen oyuncu o an esofmanini cikariyor ve ornegin gokdeniz
    yattaranin formasiyla seyirciye kosuyor ve yumruk sovunu yapiyor sonra
    fatih agustininkiyle vs... hikayenin ana temeais ne mi? takimimiz
    boylece ele gune gosterir birinin hepsi hepsinin biri icin oldugunu ve
    aralarinda hic bir ayirim ve fark olmadigini... ama bunun icin tabiki
    once o butunluk varolmali takimda...

dusunsenize ne guzel olur ...

gokdenizde fatihte bu takimin iki cok degerli oyuncusu, kimi zaman
    fatihin oyununu ve daranislarini tasvip etmesemde onlara karsi herhangi
    bir sygisizliga tahammul edemem cunku onlar eherseyden once insan ve
    dahada guzeli onlar turkiyede su anda en dikkat ceken oyuncular ve
    bizim takimimizda oynuyorlar. gurur duyuyorum boyle iyi oyuncularin
    kadroda olmasindan ve onlarin verdigi mucadeleden ki kalburustu
    oyuncular her zaman daha bir goz onundedir. gokdenizinde bu bilince
    varmasi ve daha fazla sorumluluk almasi gerekiyor. biliyoruz ki her
    macta mekemmel oynayamaz ancak ornegin yattarayla olan surtusmesini bir
    kenara birakabilmeyi becerebilmeli. ona takim arkadasi oalrak bakmali.
    hic kimse kimseyi sevmek zorunda degil ancak saygi duymak zorunda.
    yattarayla arasinda bence bir sorunda yok sadece ona gosterilen ilgi
    biraz onun moralini bozuyor olsagerek,baska birsey degil. o zaman soyle
    dusunmeli, yattarayla onun karsi karsiya gelmesi icin bir sebep yok
    cunku ikiside ayri stilde oyuncular. ikisi birlikte hareket ederlerse
    ki bunu son macta gorduk! yattaranin onu nasil besleyebilecegini
    biliyoruz, o zaman hem kendileri kazanacak hem bu som agizlar susacak.
    yapilmasi gereken sadece biraz daha fazla anlayis ve saygi karsilikli
    olarak. ondan sonrasi zaten kendiliginden geliyor.kimin neye inandigi
    ne sevdigi yada sevmediginin bir onemi kalmiyor insanlar birbirlerine
    saygiyla yaklasinca.

umarim gokdenizde bunlari biliyordur...

biz onu cok seviyoruz ve aklinda gitmek gibi bir dusunce varsa
    bilmeli ki onun gidisi sadece uc bes capulcuyu serseriyi sokak itini
    mutlu eder ama sessiz cogunlugu yani bizleri derinden uzer... o yuzden
    derim ki kal be gokdeniz inadina kal... kal ve insan olmayida ogret
    onlara sadece futbolunla buyuleme onlar...

MahmutHSO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Gökdenize yapilan hareketler ne kadar çirkinse profesyonel bir futbolcunun bu gibi münferit olaylardan bu kadar etkilenmesi deo kadar kötü.Gökdenizin bu kadar tepki göstermesi ,onu çok seven büyük çogunluga ayip olmuyor mu sizce??

Forumdan Uzaklaştırılmıştır Sevgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Öncelikle arkadaslar sunu çok iyi bilin TRABZONSPOR u destekleyen herkes gönülden destekliyor ve herkesten daha çok seviyor.TRABZONSPOR taraftari ''essek , mal kafali , serefsiz '' deyimlerini haketmiyecek bir kitledir , kendinize gelini hakaret ettiginiz kitlenin kim oldugunun farkina varin. o hakaret ettiginiz kitle bu takimi bu renkleri Gökdeniz ve Gökdeniz gibilerin sevdiginden çok daha fazla seviyor , onlarin bagli oldugundan çok daha bagli.

Gökdeniz sezon basinda milyon dolarlari elinin tersiyle itmis TRABZONSPOR u tercih etmis aman efendim beyfendi lütfetmis bu ona tüm sezon boyu sahada ruh gibi dolasma hakkini fazlasiyla veriyor , adam milyon dolarlari itmis niye çikip TRABZONSPOR için TRABZON lular için çok önemli bir maçta maçi çevirecek bir hareket yapsin ki.Adam milyon dolarlari itmis tabiki medyanin önüne çikip '' bir yattara kadar sevilmiyoruz'' diyerek takimi serefsiz istanbul medyasinin önüne atip takim içinde takimi ikiye bölecek.Adam milyon dolarlari itmis tabiki pas atmak için Fatih i yada Hüseyin i arayacak neden bombos pozisyon da ki Mehmet Yilmaz a versin ki pasi.Neden Yattara müsaitken Hüseyin e birakmasin ki topu.Bu ve bunun gibi bir sürü sey Gökdeniz in hakki.

Gökdeniz çok duygusalmis siz de haklisiniz bu memlekette duygusal olan hiç kimse isini yapamiyor , memleketteki tüm duygusal insanlar is hayatinda basarisiz.Çünkü her hadise onlari rahatsiz ediyor duygusal bir çöküntü içine giriyorlar.Nerde profesyonellik , tabi canim profesyonellige ne gerek var ki adam isini seyirciye kafa tutarak hallediyor.

Gökdeniz TRABZONSPOR u o kadar çok seviyor ki kupa finalenden sonra aldiklari primin az oldugunu tüm medya önünde dile getirme hakkina fazlasiyla sahip.

Eger yönetim bos konusmalarindan dolayi Gökdeniz i cezalandiramazsa olay taraftar Gökdeniz çatismasina döner.Olayin bu duruma gelmesinin sebebide sevgili yönetimimizdir.

Kimseye küfredilmesini tasvif etmiyorum . Yalniz önce kendine bakacaksin

Haklisin Gökdeniz senki milyondolari ittin çik kafana nasil esiyorsa öyle hareket et . [img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img][img]smileys/smiley7.gif[/img]

Atalay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

GÖKDENIZE küfür edenler olsa olsa ajan pravokötördürler.geçmiste bunlar hüseyinede kiüfür etmislerdir.bunlarin basina gökdeniz kadar tas düssün!!!bu taraftarlarida ayiklamak yönetimin isidir.fakat bu bizans basininida unutmamak gerekir.sezon basi gökdeniz ve fatih sezon içi ziya hoca simdide mehmet yilmaz ve yattara kulübü karistirmal için ellerinden kalemlerinden geleni ardina koymamislardir.lütfen uyanik olalim!!!!birlik ve beraberligimizi kuvvetlendirelim..kurtulus kenetlenmek ve her kosulda takimimiza ve kulübümüze destek vermektir..saygilarimla gökhan atalay..

Emorfo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

hauptstrasse nickli üye efsane oyuncumuz Ünal Karaman'a hakaret ettiginden2 hafta no post cezasi almistir.

Edited by: Emorfo

Harun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sakarya

Gökdenizin hakli oldugu noktalarin fazla olduguna inaniyorum.Adamin kalitesi ortada bunu tartismanin mantigi yok.Trabzon yillardir ayni aciyi çekiyor futbolcuya hep duygu sömürüsü yapiliyor.Seni Hami yapan trabzon dediler,seni oktay yapan trabzon dediler seni fatih yapan trabzon dediler simdide gökdenize ayni duygu sömürüsü yapiliyor.Neymis efendim seni gökdenz yapan trabzon. bize karsi anlayisli olman lazim diyerek adami taraftarin önüne attilar.Halbuki o daha fazla para kazanmak daha fazla ilgi görmek istiyordu.Ve bunu Trabzonda yapamayacagini kendiside biliyordu ama zorlada olsa hiç haketmedigi bir ücrete maalesef kulubünde kaldi.Ama hiçmi hiç oynamaya hevesi yok ve buda futbolunu etkiledi ister istemez tepkilerle karsilasti.Sunu unutmamak gerekirki o da sonuçta bir isçi ve bu isi para için yapiyor. Ya hakkini verin,yada yol verin.Yeterki duygu sömürüsü yapmayin.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

hauptstrasse nickli üye efsane oyuncumuz Ünal Karaman'a hakaret ettiginden2 hafta no post cezasi almistir.

Ben hakaret göremedim arkadasin yazdiklarinda. Foruma siyaset bulastirdigi icinceza verilebilirdi. Forumda siyaset yapana ceza verilmelidir amahauptstrasse'den cokdaha once foruma siyaset bulastiranlaraceza filan verilmedi. Ayrica futbolculara, teknik direktöre ve de yönetime de küfreden cok sayida insan oldu forumdaneredeyse hicbirineceza verilmediSiyasi görüsleri seninsiyasi görüslerine uymuyor diye ceza vermissin hauptstrasse'yebence. Cifte standart uygulamasi forumumuza olan ilgiyi azaltacaktir.

Nereden
    İstanbul

Eski futbolcumuza ne hakla asalak diyebilir. hakaret gördügümde ayrim yapmadan ne gerekiyorsa yapiyorum. Gözümüzden kaçanlar olabilir bu konuda degerli üyelerimiz bizi uyarmali.

Ilk mesajini okudugumda siyaset karistirmisti ve orda da hakeret vardi. Anca bu basligi okuyunca burda da asalak kelimesini kullanmasi art niyetli bir üyemiz oldugunu izlenimi birakti gerekeni yaptim. herkesin içi rahat olsun..

Analyzer
    Ziyaretçi

Herkesin ici rahat olsun. Benim icim rahat etmedi. Devam et sen böyle yönet forumu.

Nereden
    İstanbul

MAY ne diyordu daha iyi yapacak olan buyursun merakli degiliz adminlige.

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

bu ceza çok yerinde...

Alıntı Emorfo Nickli Üyeden Alıntı

Ünal'a gelene kadar ne efsaneler vardi Trabzonspor'da ve haupstrasse'ninkine gelene kadar ne hakaretler. Bu isten ben de huzursuz oldum.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

ünal için "asalak" demis ceza alan arkadasimiz.bunu simdi foruma siyaset bulastirmak demek herhalde herkesi güldürür.bir hakaret var burda.niye "asalak" olmus ünal? bunu yazacaktin o zaman "ceza alan arkadasim".adam yillarca trabzonspor formasi giymis baska da bir takima gitmemis.gönlünde trabzonspor sevgisi oldugu belli ve trabzonlu olmayan bir insana neden "asalak" densin.aldigi paranin karsiligini vermedi diyorsan...oynadigi futbolun faturasi yokki...bence ceza dogru (münferit olarak bakiyorum.diger hakaretlere-varsa-ceza uygulanmamasi buna da uygulanmamasini gerektirmez) belkisüresi uzun oldugu içinkisaltilabilir. Edited by: selçukabi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

fficeffice" />

Sevgili Arkadaslar,

Herkesten özellikle rica ediyorum, -ne mutlu ki- koro halinde Gökdeniz'e karsi sergilenen tavri kinarken, gereksiz ve hatta zararli tartismalara saplanip, zaman ve enerji kaybetmeyelim, bosu bosuna birbirimizin kalbini kirmayalim. Bu forumlari kem gözlerin de takip ettigini hepimiz bilmiyor muyuz?[/B] Onlari kis kis güldürmek bile böylesi tartismalardan kaçinmak için gerekli ve yeterli bir sart degil midir?

Gökdeniz konusuna gelince... Olayin mahiyetine yeterince vakif degilim. O anda tribünlerde bile olsaydim, yine de yeterince vakif olabilecegimi sanmiyorum. Çünkü böyle vakalar anlik vakalardir, gözlerimizin fena halde alistigi gibi hemen akabinde tekrar görüntüleri yoktur. Bildiklerimizi daha çok sonradan duyduklarimiz olusturur, onlar da milletin yari uydurmasidir.

Fakat, sezon basindan beri hep söylene gelen bir olgu var, o da Gökdeniz?in bir türlü Yattara kadar ilgi ve sevgiye mazhar olamadigi? Eger bunun kaynagi takim içinde mevcut oldugu iddia edilen bir tür gruplasma ise, taraftarin tepkisi haklidir fakat bunu ifade etmenin yeri tribünler degildir. Belki Trabzonspor taraftari için lüks oldugu düsünülebilir ama bence yapilmasi gereken, taraftarin yönetimle irtibata geçip böyle bir rahatsizlik varsa, derhal giderilmesi gerektigini ikaz etmesidir.

Mesele baska bir seyse, mesela Gökdeniz?in bu sezon gösterdigi performansin düsüklügü ise, bu futbolcuya karsi gösterilen tepki hem yersiz, hem haksizdir. Zorla güzellik olmaz. Dayak, tehdit, küfür gibi yöntemlerle, isteksiz oynayan bir futbolcunun gayrete gelecegini beklemek, akillara ziyan bir zihniyettir.

Simdi en kötü ihtimali düsünelim. Varsayalim ki, Gökdeniz Trabzonspor?da gönülsüz oynuyor, akli baska yerlerde, sezon basinda da o imzayi kendi rizasiyla atmadi. Böyle en ufak bir seyi de kendi hakliligina bahane ediyor. Taraftar da bunun böyle oldugunu biliyor. Durumun bilincinde olan taraftar, bu tepkinin tam tersini gösterse, yani Gökdeniz?in Trabzonspor?da gönülsüz oynadigini bile bile ona büyük bir sevgi ve ilgi gösterse, her maç öncesi tribünlere çagirip bagrina bassa, her kaçirdigi golden, her attigi hatali pastan sonra lehine tezahürat yapsa, acaba ne olur? Bu futbolcu zaten kendi memleketinin takimi olan Trabzonspor?da kalip, futbol hayatini burada sürdürmek mi ister, yoksa yine de uzak diyarlari[/B] düsünmeye devam mi eder?

Arkadaslar, sevgi çok büyük bir güçtür[/B]. O güç ise, en yakasi açilmadik küfürde bile, en sert yumrukta bile, en keskin döner biçaginda bile yoktur. Sanildiginin aksine parada hiç yoktur. Olamaz da.

Birebir ayni olay degilse de, geçmisten bir örnek vereyim: Ali Kemal Denizci, Trabzonspor?dan ayrildiktan yillar sonra, Besiktas formasiyla Trabzon?a lig maçina geldi. Tribünlerde koca bir afis: ?Ali Kemal, yuvana hos geldin[/B]? gibi bir sey? Tam metni aklimda degil ama bu anlami tasiyor. Ali Kemal orada daha futbol oynayabilir mi? Oynayamadi tabii? Elbette bu davranisin profesyonellikle ne kadar bagdastigi meselesi konumuz haricidir.

Ali Kemal?in jübilesinde bulunmustum. Tarihi de aklimda kalmis, nedense? 10 Agustos 1983? Ali Sami Yen?de yine Besiktas ile Trabzonspor oynuyor. Maçin baslarinda Besiktas penalti kazandi. Jübilesi olmasi hasebiyle, Ali Kemal?e attirmak istediler tabii? El kol hareketlerinden anlasildigi üzere, ?dünyada olmaz[/B]? diyordu takim arkadaslarina? Tribünde bulundugumuz konum itibariyle pozisyona yakindik ve Ali Kemal?in o andaki yüz ifadesi hiçbir zaman gözümün önünden gitmedi. ?Jübile maçi bile olsa, Trabzonspor?a gol atmaktansa ölmeyi tercih ederim[/B]? diyordu o ifade?

Sorarim simdi size: Ali Kemal Trabzon?dan ahir küregiyle kovalanmis olsaydi, her geldiginde protesto edilseydi böyle olur muydu? Sevginin gücünü unutmayin arkadaslar? Adami bir daha asla tadamayacagi gol atma zevkinden bile mahrum biraktirabilir, jübile maçinda bile olsa?

Saglicakla kalin?

Harun-61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Alıntı CeSS Nickli Üyeden Alıntı

Maçtan sonra Gökdenizin evine kadar eskortluk yapan 1967 Trabzonsporlular Dernegi [img]smileys/smiley32.gif[/img]

[img]smileys/smiley32.gif[/img]

Evet bencede Ünal asalaktir ve sirf bu yüzden bu sitede cez varsa sorun degil bende ceza alabilirim. Bu sehirde ne Ünall'lar var ve bu sitenin geneline batigin zaman hepsi için buna benzer sözler sarf edilmistir. Nedense Ünal kimdir ki ona asalak diyen bir arkadasimiz ceza aliyor. siyaset yoksao haldeÜnal cezayi veren arkadasin akrabasidir

hauptstrasse nickli üye efsane oyuncumuz Ünal Karaman'a hakaret ettiginden2 hafta no post cezasi almistir. [img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img][img]smileys/smiley32.gif[/img]

Iyi ki özel hayatinda cezalandirmadiniz. Vaybe Ünal neymis bizim haberimiz yok. Sadece Trabzonspor'un degil Trabzon sehrinin kanini emmistir. Buna ragmen bir trabzonspor taraftarindan daha kiymetliymis.

Nereden
    İstanbul

mr.fa nickli üye efsane oyuncumuz Ünal Karaman'a hakaret ettiginden2 hafta no post cezasi almistir.

hakikaten ünal neymis haberin yok! insan azcik saygili olur yahu... ünallar,büyük orhan'lar trabzonlu olmayan trabzon çocuklaridir...bunu böyle bilesin... örnek veriyorumburda sota'ya da hakaret edemezsiniz,sommers'a da hakaret edemezsiniz. çünkü önemli olan isimler degil TRABZONSPOR sevgisidir...

Nereden
    İstanbul

yazmiyim diyorum ama hauptstrasse nickli zat baska bir baslikta ünala sirf siyasi kimliginden dolayi hakaret ediyor ve temsil ettigi misyonu küçülten ifaedeler kulliyor. daha sonra bu basliga geliyorum Ünal'a asalak diyor. Görülüyor ki bu zatta Ünal ve Milliyetçilik kompleksi var. Cezayi haketmistir. Ardindan yine Ünal'in siyasi kimliginden ötürü ceza alan kisiye aynen katilan ve yine hakaret eden kisi ceza aliyor.

kendinize çeki düzen verin. Ünal iyi futbolcu degildi söyleydi böyleydi deyin ama kimse ona ve siyasi kimligine hakaret edemez.

gökdeniz olayina gelince.. olaylarda hocanin da suçu yok degil... yani gerçekten de gökdeniz oynadigi süre boyunca hiç ama hiç bir sey yapmadi. e hoca sen görüyosun durum böyle degistirsene oyuncunu.yani gökdeniz 90 dakika oynayacak diye bir kural yok ki...fatih için de aynisi geçerli.baktin daha faydalanamiyosun,yoruldu veya formunda degil degistir oyuncuyu takim rahatlasin...

Trabzonspor Kongre Üyesi
    EmrahYalçınalp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bu Gökdeniz meselesi bana pek sürpriz olmadi, ne yalan söyleyeyim... Hayal meyal hatirliyordum, üsenmedim aradim... 18 Agustos'ta "Yattara" basliginda yazmisim alttaki yaziyi. Keske yanilsaymisim...

perhaps
    Normal Üye

bmn | Trabzon

Kayit Tarihi: 29-Mayis-2004
    Ülke: Turkey
    Aktif Durum: Aktif
    Gönderilenler: 438

Gönderen: 18-Agustos-2004 Saat 09:57 | Kayitli IP

Çok iyi topçu ama abartmanin anlami da yok. O olmadan Sebat'i çok rahat geçtik mesela... Ayni maçi bir de Fatih'siz düsünün bakalim...

Yattara'ya olan ilgi digerlerinin, özellikle Gökdeniz gibi "hadi aslanim" denmesinden hoslanan kaliteli topçularimizi rahatsiz etmez umarim. Bu takim çok büyük bir takim. Kisilerle isimizileri boyutlara varmamali... Ziya Dogan o kadar büyük hoca da niçin Malatya'yi CL'e sokamadi... Yattara o kadar büyük topçu daniye 3. sinif lige sahip bir ülkenin 5. sinif takiminda top oynuyordu...

Her zaman önce TS...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)