Sayfa 2 Toplam 9 Sayfadan BirinciBirinci 1 2 3 4 ... SonuncuSonuncu
Toplam 223 adet sonuctan sayfa basi 26 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gökdeniz?e destek!

Nereden
    Bursa

arkadasLAr gazetede yaziyor Gokdenizin BAbasI bir Grup Taraftar iLe Kavga etmis.Ne KAdar Kotu Oynasada Gokdenize yapiLan eLestiriLer agir.Hiç Kimse Birisinin aNasIna BACISINA KARISINA Sovme HakkI Yoktur!Bu bizim TaraftaRImIz oLsada aynI Onun yerine Koyun Kendinizi Gecen sene OmuzLAra aLIp DestekLEdigimiz insan GOKDENIZ KARADENIZ dir Biraz Form dusukLugu yasadigi için disLayacakmIyIz ArkasInda DurmaLIyIz.Destegimizi Eksik etmemeLiyiz.Cok HataLar yapiyoruz Coooooooooook.O Küfürleri Gokdeniz HAK ETMIYOR.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Bu konunun dönüp dolasip gündeme gelmesinden ben artik utaniyorum. Kendilerine taraftar diyen o insanlarin yaptiklarina deginmeyecegim bile. Bu kadar da rezillik olmaz. Olayin boyutununbüyük ya da küçük olmasi farketmez. Böyle birsey ne olursa olsun olmamali. Bugün küçük olur yarin büyür, bunlara prim taninmamali.

Dün gece Rize maçi sonrasi yorumlari dinledim. Tüm oyuncular Gökdeniz'e yapilanlari elestirdi. Ama asil önemli olan Fatih'in söyledikleri. "Bu takim 3 yildi tüm karisikliklara ragmen mücadelesini sürdürüyor, taraftar bu takima daha çok sahip çikmali." dedi. Yani bunlar profesyonel oyuncular ama sonuçta insan. Bu karmasadan ister istemez etkileniyorlar. Saglikli bir yönetim, iyi bir hoca ve kendilerini destekleyeceklerine inandiklari bir taraftar olursa onlarin da performansi çok daha iyi olacaktir.

Lütfen bunlari artik asalim. Her olumsuz durumdan sonra ayni seyleri tekrar etmeyelim. Bu anlayis TS'u bir yerlere tasimaz.Edited by: metehan

Hüda Topaloğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Belçika

Gökdenizi nasil biri oldugunu ogrenmek için yaptigi fedakarliklari bilmek gerekir, ama sirf iki maçiyla yargilayanlardan hiç suphesiz taraftar olmaz...

Biz senin ne fedakarliklar yaparak eziklere gitmedigini bilioruz, umarimki sende bikaç serseri eskiya tipler yuzunden gerçek taraftarlari suçlamassin...

Benim en buyuk istegim gökdenizi avrupa arenasinda gormek...Insallahta gorecegiz....

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

deco kardese tesekkür ederim. lütfen, malzeme olmayalim arkadaslar. trabzonspor, köleligi içsellestirmis milyonlarca insan için "bir onur abidesi" ve asla egilmez bir "bas"tir. Her firsatta bizi yipratmaya çalismalarinin sosyolojik ve psikolojik alt yapilari var; öyle ya; Biz yapamadiysak Trabzon da yapamamali, bilmiyorlarki Trabzon denen sehir tapindiklari Roma ve Istanbul'dan önce kurulmus...

Hüseyin Kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sonunda gökdeniz gidecek herkes rahat edecek dimi.kardesim böyle futbolcular kolay yetismiyri ama kolay harcaniyor tipki bizim yaptigimiz gibi.dünyanin heryerinde futbolcular belli bir dönem form düsüklügü yasar.zidane olur owen olur raul olur henry olur o zaman onlarda kötü futbolcu öylemi.

gökdenize tam destek hep destek çünkü o bu takimin günesi yildizi,yildizsiz kalmayalim...

benceGÖKDENIZ BIR KENARA ÇEKILIP UZUN UZADIYA GÖRÜSÜLÜP SORUNU ÖGRENILMELI. ÇÖZÜLEMIYORSA ÇÖZECEK KULÜBE SATILMALI. BU HER IKI TARAF IÇINDE IYI OLUR KANISINDAYIM.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Karadeniz Haber' den Ihsan ÖKSÜZ' ün yazisindan alinti arkadaslar ;
    05.12.2004
    TÜRKIYE'DE KAÇ
    GÖKDENIZ VAR?

Trabzonspor için sezonun en zor iki maç vardir Trabzon'da? Biri Fenerbahçe, digeri Çaykur Rizespor? Her zaman böyle olmustur. Dün aksam da böyle olmasi bekleniyordu. Üstelik Trabzonspor için bir handikap daha vardi: Ziya Dogan istifa etmisti. Ve baskan Atay Aktug da "Emanet hocayla olmaz" diyordu. Ve bütün bunlara ilave olarak tribünler de, stadyumun kapasitesi göz önüne alindiginda "bombostu."
    Iste bütün bu olumsuz sartlarda ortaya çikan gerçek ise bambaskaydi. Ve lami cimi yok, adeta bir "dostluk maçi" izledik. Iki iyi komsu birbirini üzmemek için ellerinden geleni yaptilar! Hemen baslarda Fatih'in iki pasta attigi gol, maçin gazini da aldi. Eee, ondan sonra? Iste ondan sonrasi tam bir curcuna?
    Iki takim oyuncularina, teknik adamlarina lafim yok. Bir takim bazen iyi oynar bazen kötü? Ama, maçta konusulacak bir sey olmayinca tribünler nelerle ugrasti? Gökdeniz'e takti bir kismi? Hakli olarak tepki gördüler. Gökdeniz gününde olmayabilir, ama sonuçta bir spor müsabakasi yapiliyor. Hani motive, hani destek? Hiç m Ingiltere liginden maç izlemiyoruz? Takim gol de yese, kötü de oynasa, kendi kalesine de atsa tribünler ayakta alkislamiyor mu?
    Gökdeniz gibi kaç tane oyuncusu var bu ülkenin? Aslinda Trabzonspor'u konusup da saçmalayanlar var ya, bir seyi, evet tek bir seyi iyi tespit etmisler: Trabzonspor'a rakip gerekmez: Çünkü, bu takimin, bu kulübün rakibi yine kendisidir. Takimin hocasi istifa etmis, önünde kritik bir kongre var. Teklif getirilen hoca kabul etmiyor. Peki ne yapmak gerek? Destek gerek, destek, köstek degil?

Yine Kardeniz Haber yazarlarindan Zekeriya DURAN' in yazisindan alinti ;
    05.12.2004
    ' TARAFTAR ISTIFA'

Inanin; dün aksam kendini taraftar sanan bir takim insanlardan utandim.Sorunlar yumagi haline gelen Trabzonspor'un taraftari böyle mi olmali..Kimseyi dinlemeyen yanindakilerin düsüncelerine önem vermeyen Trabzonspor baskinin tavrina kizan bazi yönetim kurulu üyelerinin zamanlama anlaminda yaptiklari gereksiz açiklamalariyla gerilen ,ardindan basarisiz sonuçlarla çöküntülerin odagina oturan camia, teknik patron Ziya Dogan'in istifasiyla adeta deprem yasadi.Iste bu ortamda toparlayici islev üstlenmesi gereken taraftarlar futbolcular arasinda ayirim yaparak kendi öz evlatlarina küfredecek kadar zavallilasiyor.Bakin Besiktas liderin 17 puan gerisinde ancak taraftari ful tribünde yerini almis ve takimini 90 dakika destekliyor.Bordo-Mavililer avantajini hala sürdürüyor,zira; tribünler bos ,gelenlerin bazilarida takima destekden ziyade köstek oluyor.Hele bazi taraftar bozuntularinin Gökdeniz Karadeniz'e yaptiklari küfürleri kabul etmek imkansiz.Oysa kazanmasina ragmen Trabzonspor Rizespor karsisinda takim halinde kötü oynadi.Oyun içerisinde Yattara'da zaman-zaman kötü oynuyor ona çit yok ama Gökdeniz hata yaptimi yuh ve küfür.Fatih hata yaptimi yuh, bu ne kin ?Siz bu takimi adam gibi desteklediniz mi ki hesap soracaksiniz ve futbolculara küfredeceksiniz.Su istifa ,bu istifa ,birakin ve asil siz su tribünden istifa edin.Düsün Trabzonspor'un yakasindan?.

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

KIM NE DERSE DESIN GÖKDENIZ BU TAKIMIN ÖZ EVLADIDIR.ONA KIM YANLIS YAPIYORSA YANLIS YAPIYORDUR.KISILIGINI BEGENDIGIM FUTBOLCULARIN BASINDA GELIYOR.ONA KIZANLAR EMINIM KI FENERIN GÖKDENIZE YAPTIGI TEKLIFI ONLARA YAPSA KABUL EDERDI.LÜTFEN GÖKDENIZI KÜSTÜRMEYELIM.HATIRLAYIN LÜTFEN SIMDI EL ÜSTÜNDE TUTTUGUMUZ FATIH'E ZAMANINDA NELER YAPMADIK VE ONU TAKIMDAN UZAKLASTIRDIK.GÖKDENIZE BAGIRAN TARAFTAR BENIM GÖZÜMDE TARAFTAR DEGIL.BELKIDE ONLAR FENERLIDIR ONUN FENERE GITMESINI ISTIYORDUR.BU TIPLERE AYNI ZAMANDA TAVIR KOYALIM.

Analyzer
    Ziyaretçi

Alıntı metehan Nickli Üyeden Alıntı

Bu konunun dönüp dolasip gündeme gelmesinden ben artik utaniyorum. Kendilerine taraftar diyen o insanlarin yaptiklarina deginmeyecegim bile. Bu kadar da rezillik olmaz. Olayin boyutununbüyük ya da küçük olmasi farketmez. Böyle birsey ne olursa olsun olmamali. Bugün küçük olur yarin büyür, bunlara prim taninmamali.

Dün gece Rize maçi sonrasi yorumlari dinledim. Tüm oyuncular Gökdeniz'e yapilanlari elestirdi. Ama asil önemli olan Fatih'in söyledikleri. "Bu takim 3 yildi tüm karisikliklara ragmen mücadelesini sürdürüyor, taraftar bu takima daha çok sahip çikmali." dedi. Yani bunlar profesyonel oyuncular ama sonuçta insan. Bu karmasadan ister istemez etkileniyorlar. Saglikli bir yönetim, iyi bir hoca ve kendilerini destekleyeceklerine inandiklari bir taraftar olursa onlarin da performansi çok daha iyi olacaktir.

Lütfen bunlari artik asalim. Her olumsuz durumdan sonra ayni seyleri tekrar etmeyelim. Bu anlayis TS'u bir yerlere tasimaz.

Budur

kutoz
    Ziyaretçi

Biz ne kadar çok seviyoruz, kara lahana sarmasiyla büyüyenlere saldirmayi. Misir ekmegi ve yogurtu bile kusturacagiz elimizden gelse. Cemil Ustayi mi arasam, ne yapsam, nüfus kagidinda Trabzon yazanlara 250 gr. fazladan köfte ver diye. Acaba gönlünü almaya yeter mi Fatih'in, Gökdeniz'in, Hüseyin'in vb.

Rize kadrosuna bakiyorim, %80 Trabzon kökenli futbolcu, %99,7 Türk, 1 tane yattara yabanci. Sen kalk bu güzelligi görme, karisinin yolu kesilmis, Tribünde babasi ile kavga edilmis, anasina bacisina küfredilmis Gökdeniz formsuz diye, tut olmadik hakaretleri yap.

Olmaz beyler... Böyle olmaz... Yigidi öldür ama hakkini yeme. Zaman Trabzonspora sahip çikma zamanidir. Yapalim, birseyler yapalim. Gerekirse karadagda misir ekmegi yapip gönüllerini alalim. Çünkü yarin çok geç olabilir...

ts20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

BU NASIL TARFTARLIK :

BU KÜFÜR ETTIGINIZ GÖKDENIZIN TRABZONSPOR IÇIN YAPTIGI FEDAKARLIKLAR UNUTULMUS HEPIMIZE YAZIK .GÖKDENIZ BASKA KULUPLERIN VERDIGI PARANIN 3 TE 1 BIRINE OYNUYOR SU ANDA .BENCE GÖKDENIZ HEPIMIZDEN DAHA FAZLA TRABZONSPORLU ...

HERKES KENDINI GÖKDENIZ YERINE KOYSUN .3 TE 1 FIYATA BU TAKIMDA OYNUYORSUN.( 3 SENEDE KAZANACAGIN PARAYI 1 SENEDE KAZANACAKSIN FB DE 3SENEDE 9 TRILYON KAZANACAKTI, BIZDE 3 SENEDE 4.5 TRILYON KAZANACAK ZARAR 4.5 TRILYON )

ÇOGU MAÇTA KÜFÜR YIYECEKSIN .ÜSTÜNE BIRDE ESININ ARABASININ ÖNÜNÜ KESILIP ESINDE BIR SÜRÜ AGZA ALINMAYACAK KÜFÜR YIYEYECEK. SORUYORUM SIZE SIZIN ESINIZIN ÖNÜNÜ KESIP KÜFÜR ETSELER NE YAPARSINIZ...

HALA TRABZONDA GÖKDENIZIN ALDIGI PARAYI ÇOK GÖRÜYORLAR .BJK DEKI ÇAGDAS KADAR ALIYOR ANCAK ,AHMET YILDIRIM KADAR BILE ALAMIYOR...

GÖKDENIZ GIBI YILDIZLAR KOLAY YETISMIYOR BI DE BIZIM IÇIMIZDEN ÇIKMIS ALTYAPIMIZDAN GELMIS BIR OYUNCU GÖKDENIZ GIDERSE KIMLE DOLDURACAGIZ ONUN YERINI .SATSAK BILE GELECEK PARAYLA THIJS GIBI OYUNCULARI ALIP SIRADAN BIR ANADOLU KULUBU OLURUZ HER SENE UEFA YA KATILABILMEK IÇIN UGRASIR DURURUZ...

BDiler61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

trabzonda küçük bir kesimin artik trabzonsporun basarasini istemedigini düsünüyorum sessiz çogunlugun bunlara dur demesi lazim artik bu takim bizim takimimiz gökdeniz gibi kaç tana futbolcu var türkiyede formsuz olabilir iyi de oynamiyor olabilir ama hiç kimsenin ona küfür etme hakki yarin bir gün gökdeniz gitmek isteyecektir hiç kimse sasirmasin bu olay ilk kez de olmuyor.Trabzonspor un gerçek taraftarinin artik bu ise el koymasi lazim yoksa biz basarisiz olmaya mahkumuz

Trabzonspor Kongre Üyesi
    selçukabi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

bence o kesimin suna ihtiyaci var[img]smileys/smiley18.gif[/img]

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Yapilanin savunulacak bir tarafi yok. Zekeriya Duran güzel yazmis ''Düsün artik bu takimin yakasindan ''.

Içimizdeki bizans hayranlarinin da tezgahi olabilir . Böyle düüsnmek insani biraz rahatlatiyor. Aksi takdirde utanç verici. Yazik demekten baska diyecek bir sey bulamiyorum.

Takimi desteklemeyecek adam maça gitmesin. Sadece çekirdeklerini yiyip de durmuyorlar , bir de artik takimi yikmaya , dagitmaya basladilar.

Ergun'un, Ulusoy'un adamlari mi acaba diye düsünmeden yapamiyorum...aklim almiyor

Alıntı ARAGORN01 Nickli Üyeden Alıntı

Yapilanin savunulacak bir tarafi yok. Zekeriya Duran güzel yazmis ''Düsün artik bu takimin yakasindan ''.

Içimizdeki bizans hayranlarinin da tezgahi olabilir . Böyle düüsnmek insani biraz rahatlatiyor. Aksi takdirde utanç verici. Yazik demekten baska diyecek bir sey bulamiyorum.

Takimi desteklemeyecek adam maça gitmesin. Sadece çekirdeklerini yiyip de durmuyorlar , bir de artik takimi yikmaya , dagitmaya basladilar.

Ergun'un, Ulusoy'un adamlari mi acaba diye düsünmeden yapamiyorum...aklim almiyor
    Abi dogru, insanin aklina gelmiyor degil. Durum öyle ama nasil öyle, dolayli yoldan. Bizim içimizdençikan, o bahsettigin isimler gibi bizi satan, memleketinin takimi dururken gidip baska takimlarin usagi (buradaki "usak"Karadeniz Usagi degil ha! Kurban olsun onlar Karadeniz Usagi'na) olunca ister istemez tribündeki insanlarda biraz sendeleme, oynamama veyalakayitlik gördügü zaman aklina hemen bizi satanlar geliyor dogal olarak, "ulan yoksa....?!" diyor içinden.

Bizi içimizden çikanlar sürükledi bu vesveseye ama bunun acisinifutbolcularimizdan çikarmayalim. Sonuna kadar, hep birlikte!

corleone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

gösterecegimiz tepki kadar destek göstersek o gökdeniz eski kimligine kavusur ama maalesef adam kaybetmede küstürmede üstümüze yok yattaraya yapilan destegin en az yarisi lütfen gökdeniz e de yapilsin..

hep destek tam destek...

BIZ ZATEN HEP BU ANLAYISTAN DOLAYI KAYBEDIYORUZ. FUTBOLCU IYI OYNAYINCA TAM DESTEK YOK KÖTÜ OYNADI MI KÖSTEK,NIYE ONLAR INSAN DEGIL MI ONLARIN SORUNLARI OLAMAZ MI,BU KONUDA GÖKDENIZI RENDICE EDECEK SEKILDE TAVIRDA BULUNANLARIN HATAYI ILK ÖNCE KENDILERINDE SONRA DA OYUNCULARDA ARAMALARINIBEKLIYORUM.MORALINI BOZMA (GÖKDENIZ) ONLAR KAZMA.........

GÖKDENIZ'I BIRAZ DAHA YAKINDAN TANISAYDI ONA KÜFÜR EDEN TARAFTAR, INANIN YAPTIKLARINDAN UTANIRLARDI. DOGRUSU BUNUN IÇIN YAKINDAN TANIMAYA BILE GEREK YOK. ONUN BU TAKIM VE BU SEHIR INSANLARI IÇIN YAPTIGI FEDAKARLIKLARI KAÇ TANESI YAPABILIR...

SEN BU KENDINI BILMEZLERE KAFANI TAKMA GÜZEL KARDESIM. ALDIGIN PARADA ANANIN AK SÜTÜ GIBI HELAL OLSUN SANA...

HER ZAMAN SENINLEYIZ...

Nereden
    Belçika

futbolcunun anasina bacisina kufur at namusunun onunu kes onada kufur at babasiyla tribunde kavga et, kusura bakmayin amabutun bunlar benim basima gelseydi Trabzonda 1 dakika bile durmazdim Gokdenize helal olsun hepimizden cok dahaiyi bir Trabzonsporlu!

bunlari yapanlarada YAZIKLAR OLSUN oyle sovesim varki ahhh ah[img]smileys/smiley7.gif[/img]

Nereden
    İstanbul

Ne yazik ki çok konusup az is yapiyoruz.Her ne kadarbu sadece bizim degil Türk milletinin bir özelligi olsa da aradan siyrilmak için farkli olmak lazim.fb tribünleridebir ara azitmisti küfretme konusunda.ama herifler bi toplandilar,çok degil 2 hafta sonra küfreden biri oldugunda hep beraber adamin üzerine yürüyüp tribünden asagi atiyolardi.bizimde küfre karsitepki göstermemiz gereken yer tribündür.

Sefaenes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

gökdenize küfür edenleri aynen onlara iade ediyorum küfürleri bunlar taraftar degil sokak serserileri bunlara artik dur denilmeli bunlara bilet dahi satilmamali trabzona iyi gün dosru degil kötü gün dostu lazim küfür etmek ise trabzonluga yakismaz [img]smileys/smiley7.gif[/img]

verep - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

BIRARA UMUTSUZLUGA KAPILMISTIM AMA BU FORUMDAKI YAZILANLARI GÖRDÜKÇE RAHATLADIM.KESKE BUNLARI GÖKDENIZ'DE OKUSA VE GERÇEK TARAFTARIN ONUN HAKKINDA DÜSÜNDÜGÜNÜ BILLSE.ARTIK GERÇEK TARAFTAR TAKIMINA SAHIP ÇIKIYOR.BEDAVA BILET ALIP MAÇA GIDIP DE KÜFREDEN DEGIL.BEDAVACIYA BILETI VERMESEN SANA BASLAR...

Forumdan Uzaklaştırılmıştır

gokdenizin kisiligini tartismaya bile acmaya gerek yok! biz unal gibi asalaklari alkisladik yillar boyu! gokdenizin sadece gecen yil ve bu yil yaptiklari onun bu takimda on yil durmasina yeter! gokdenizin yapisini hala anlayamayanlara oturup biz anlatalim bari! onun top oynamak icin destege ihtiyaci oldugunu gormuyor mu bu trabzondaki kazmalar! gokdeniz hakkinda cikan her olumsuz haberde tarafatarla onun arasindaki surtusmede istanbulun uc burun sumugunun nasil ellerini ovusturduklarini, nasil hovlarinin kalktigini gormuyor musunuz? hemen basiniyla yoneticisiyle politikacisiyla hazir komut beklemeye geciyorlar? nedne veriyorsunuz onlara firsati! hadi diyelim ki onlar kopek afkurur dururlar ama anlamadigim bizim insanimiz? kardesim nedir derdiniz gokdenizle alip veremediginiz nedir? aldigi parada mi gozunuz var? helali hos olsun keyif icinde harcasin? bes kurusluk katkiniz mi var takima da ona laf ediyorsunuz?
    turkiye liglerini gecen hafta 35 bin bu hafta 37 bins eyirci izlemis? siz kac kisiydiniz trabzonda stadyumda? uc bin ? besbin? kaciniz belese izledi maci?
    hadi maci beles izliyorsunuz utanmiyor musunuz orda oyuncular hakkinda kotu soz sarfetmeye? ar damariniz mi kurumus?
    takimda iki kirilgan gulumuz var biri gokdeniz digeri yattara ve siz tutmus ozellikle onlara saldiriyorsunuz?
    onlarin aldirdigi maclari hice sayarak, onlarin kisiligini hice sayarak? insan olsaniz! azicik insan olsaniz! bakin azicik diyorum! sizden sizi asan bir sey istemiyorum azicik insan olsaniz bunlari yapmazsiniz! ancak sizler gokdenizin yedigi hamsinin kilcigi bile olamazsiniz! siz ancak gokdenizin-Silinmistir- mahluk yaratiklarsiniz .
    bizim gorevimiz gokdenizi ve yattarayi bir araya getirmek onlari baristirmak olmaliyken sizler neler yapiyorusnuz!
    ancak benim gokdenize olan inancim tam! o sizleri ve sizin soylediklerinizi kaldirailecek ve onlari icinde cozebilecek kadar guclu bir kisilige sahip ve size en iyi cevabida sahada oynuyla ve davranislariyla verecektir....
    Edited by: L-M^

Oğuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

benim mizacim senin kullandigin kelimeleri kagida dökmeye engel. ama ayni düsünceyi farkli kelimelerle iade ediyoruz -ki senin kullandigin kelimeler daha anlasilir sanirim-

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)