Sayfa 48 Toplam 50 Sayfadan BirinciBirinci ... 38 46 47 48 49 50 SonuncuSonuncu
Toplam 1237 adet sonuctan sayfa basi 1,176 ile 1,200 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Z.T.K. Son 16 Turu Rövanþ Maçý | Trabzonspor 1 - 1 A. Konyaspor | Maç Sonucu

Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    38

Birde bu trabzonspor teknik direktörlüðü yapacak yerli adamlara soylesinler siz konuþmasýnlar trabzonsporumuz demeyi öðrensinle.Biz demeyi bilsiinler þenol güneþ bjk bjk iyi takým demiyor biz iyi takýmýzz diyor.

Oruç - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Diyarbakýr
    Yaþ
    38

Okay-Kucka ikilisi olmadý olmayacak. Hele kendi sahanda galip gelmen gereken bir maçta bunun izahý yok.
    - you either die a hero or you live long enough to see yourself become the villain.

memmedaga - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    39

Alýntý Sefer Asan Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    O zaman herkes eleniyordu, en iyi oldugumuz 10-11'de bile gruptan çikamadik bjk vardi grupta diye... bu sene 1 bilemedin 2 tur geçerdik, olmadi finalde olurduk yenilirdik, neye yarardi ??
    basak var bjk var gs var fb var, öyle lig falan da degil aradan siyrilasin... üzülmedim elendigimize, takim çok ümit vermedi o sinir bozucu, ama Kâmil bile Mas'tan iyiydi ya o beni sevindirdi, 2 baba takviye bizi sampiyon yapar, aradan siyriliriz, 67 puan yeter
    etma Seferum etma ne þampiyonluðu
    sakin olun...

Arda' - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    29

Yediðimiz golü tekrar izledim de Esteban napýyor abi orda niye çýkýyosun lan?!?

Karmam - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Eskiþehir

Hubocan çok iyi ama basit hatasý tura mâl oldu. Sanýrým zemin çok kaygan olduðu için dengesini saðlayamadý ve bu yüzden o hava topuna çýkmadý. Kademe hatasý da vardý o pozisyonda, arkada oyuncumuz olmasý gerekirdi.

Konya 2 pas yapamadan üst tura çýktý. Neredeyse her maç zorunlu deðiþiklik yapýyoruz. Ýstiyorum ki bir deðiþiklik olsun bir maç da þanslý taraf biz olalým.

Okay+Kucka olmuyor, olmuyor, olmuyor. Yeter. Lütfen Allah aþkýna yeter. Onazi iyi ki gidememiþ Ýngiltere'ye.

Burak'ýn yokluðu net hissediliyor. Rodallega Burak'la birlikte çok iyi ama tek baþýna bir hiç.

Sosa'ya þans vereceksin. Baþarýsýz oluyorsan da Sosa'yla baþarýsýz ol, N'doye'la deðil.

Pereira sezon baþýndan beri en etkisiz maçýný oynadý.

Abdülkadir gerçekten çok iyiydi. Olcay'ýn varlýðýyla yokluðu ayný. Bero'yu tercih ederim. En azýndan deli dana gibi koþuyor.

Rýza hoca iki maçý da yeterince ciddiye almadý ve bedelini ödedik.

Castillo'ya 3'e 5'e alýcý varsa bir an durulmamasý lazým.

Oyunun iki yönüne de katký saðlayacak bir sol açýk þart. Ya Sosa ya Yusuf 8 numaraya monte edilmeli. Orta 3'lümüz Okay-Sosa-Yusuf olmalý.

Stoper þart deðil ama sol bek ve sol açýk þart.

Nereden
    Bursa

Alýntý Sefaenes Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    iðrenç senin gibi terbiyesizlere derler lan ben onurdan daha iyi birisi gelsin diyorum senin gibi mal anlamayip savunuyor diyor. Esteban kova onu destekliyen onun gibi kova bir taraftar. Senin gibi ziyniyet sirf onur a düsmanligindan Kovayi kaleci görüyor. Hadi þimdi uzaaaa
    Onur'a takmýyorum,öyle saplantýlý biri deðilim,Onur'un kaptan olduðu süreçteki takýmdaki sorunlarý ve aðalýk düzenini anlatýyorum,bunu kavrayacak bir zeka anlar.
    Esteban ile Onur'ý kýyaslamak kaleciliðe hakaret,futbol hayatýnýn sonuna gelmiþ,ne yan topa çýkabiliyor ne ayaðý ile düzgün pas yapabiliyor ne de mantýklý açý kapatabiliyor.
    Ýðrençlik aðzýndan çýkanlara,karþýndakine yaptýðýn hakaretlerde,hiç tanýmadýðýn birine saldýrmakta.

Alýntý ilelebeTS Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Hiçbir futbolcuyu eleþtirmiyorum. Çünkü kimin ne görevi var takýmda daha o belli deðil. Ne oynuyoruz belli deðil. Böyle bir ortamda ancak günlük bireysel performanslar öne çýkar. Ýniesta'yý falan getir futbolu unutur bizde.
    Olay bu kadar basit aslýnda,elimizde belli bir kalite var,ondan faydalanamadýðýmýz gibi hepsini çöp edip,zarar ediyoruz.
    Artýk 5 yýllýk planlamalar görmek istiyorum.
    • Memento mori

bahadýr2561 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    37

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Rýza hocamýz kampa geç gelen oyuncumuza ödül olarak 11’de þans veriyor.

Esteban’ý kadroda tutanýn aklýna tüküreyim.

Zaten yabancý sýnýrý var ne diye bekletiyosun yedekte.

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

hep kamp görmekten bahsediyordu rýza hoca gördü ama biz bi faydasýný göremedik.

oynatmaya çalýþtýðý sistem bu takýmla olmuyor iþte her maç ayný baþlýyoruz ne zaman deðiþiklik geliyor o zaman etkili oluyoruz.

abdüþ'ün emeðine yazýk oldu.

eðer yönetim özkan doðan ve metin korkmaz'dan izin alabilirse sol bek transferi yaparlar belki.
    sadece aþk bizimkisi

cakalkerem - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Bu kadro ile bu kadar...birde elimizdeki en iyi sol beki kaybediyoruz...en az 5transfere ihtiyac varken eldekiler gidiyor..helal olsun valla

Trabzon bir aþk hikayesi deðildir.
    Trabzon Aþktýr gerisi hikayedir.

Nazim Can - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alýntý Arda' Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Keza Ugurda lan zaten orda Hubocsn var rakip tek kisi arkayi niye bosaltiyon vasifsiz.
    No one wins. One side just loses more slowly.

samway - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    42

Estaban alanya maçýnda yapacaðýný yaptý hala o sepeti takýma alýyorlar o adam haindir

cyberentalpi - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýzmir
    Yaþ
    47

Alýntý cyberentalpi Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Bu macta yediðimiz malca gole kýzmayýn. Biz kupayý ilk macta kaybettik. Rýza Hoca nýn 1-0 olsun benim olsun kafasý sayesinde
    Yahu sen gecen yýlýn kupa ve super kupa þampiyonu ile oynuyorsun. Topun tüfeginle oynayýp gol atmak varken nasýl ilk maca yedeklerle çýkarsýn.
    O macta baský kurup bir gol atsan þimdi 3 gol deðil en fazla 1 gol pesinde olursun.

yapmasý gereken artýk kalan 2 oyuncu deðiþikliði için risk almak. Ozetle defansý bosaltýp sosa ve castilo ile allah ne verdi ise saldýrmak. Ndoye filan girerse bu mac en iyi ihtimalle 1-1 biter eleniriz

Dua edelimde abdüþ þanslý olsun. sosa yý alalýmda en azýndan sansý artsýn. baskasýndan bir sey beklemeyin derim
    Yahu bizim gördüðümüzü bu hoca neden görmüyor göremiyor.
    Takýmda iki adam var kritik. birisi Okay. Digeri abdüþ.
    biri top çýkaracak digeri yaratýcýlýkla gol yapacak yada yaptýracak
    1-0 geridesin. Bu iki adamýda rahatlatacak tek adam var o da Sosa.
    Ndoye alýrsan etkisi olur ama iste 1 gol olur anca.

Rýza Hoca artýk anadolu kluplerinden deðilsin azcýk baþýn da oyununda dik olsun yahu.
    karabük macýnda ezildin. Ýlk kupa macýnda ezildin. birinden 2 puan alsan sampiyonluk kovalarsýn. Birinde gol atsa kupada gidersin.
    Ezilme yaðmasanda gürle. 1-0 olsun mantigi ile büyük takým olamazsýn.
    Konya gibi bir takýmda ilk macta 1-0 yenilirsen gol atmayý dusunmezsen en iyi forvetini kalecini kadroya almazsan bu olur.

3. konya macýnýda kazanmazsan defol git gerçekten.
    Ersun delicesine haince hucum oynatýyordu sende 5 mac tuttu diye iyice gomuldun defansa
    Olmaz azcýk saglam yere basan takýma gol atamazsýn. Daha dur bu konya idi. basaksehir var fenerbahçe var. Bjk var.
    Eðer þampiyonluk þansýn devam etsin istiyorsan

Okay-Yusuf-Abdus-Veee kesinlike sosa yý devreye sokmayý becermelisin

Hiç bir oyuncuya kýzmayýn. Ligde son bilmem kaç macýný kaybetmiþ yarým karabük e puan verdik.20 pozisyon yakalyýp puan vermedik yahu bildigin oynamadan verdik

Ýlk konya macýnda nasýl gevþek olursun. hala oyunumuz gelismedi ise sorumlu ne esteban ne kucka ne ugurdur. DireK Hoca dýr.
    Konu cyberentalpi tarafýndan (16.01.2018 Saat 23:42 ) deðiþtirilmiþtir.
    13 Vitor Hugo

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Alýntý Mustafa YILMAZ Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    hep kamp görmekten bahsediyordu rýza hoca gördü ama biz bi faydasýný göremedik.

oynatmaya çalýþtýðý sistem bu takýmla olmuyor iþte her maç ayný baþlýyoruz ne zaman deðiþiklik geliyor o zaman etkili oluyoruz.

abdüþ'ün emeðine yazýk oldu.

eðer yönetim özkan doðan ve metin korkmaz'dan izin alabilirse sol bek transferi yaparlar belki.
    450'lik adamý 2 buçuða kasmaya çalýþtýklarýndan bahsediliyor þimdi de.
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

Onur - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Uzak Doðu
    Yaþ
    37

JP ve Abdulkadir harika oynadýlar. Büyük takým topçusu gibi oynadý. Benim için bu akþamýn tek kazancý onlar. Takýmýn geri kalanýnda Roda, Yusuf ve Hubo idare eder. Gerisi bildiðiniz anadolu takým topçusu. Biz kendimizi dev aynasýnda görmeyi sevdiðimiz için gerçekler acý gelecek. Her zaman ki gibi. Bu takým þampiyon olamaz. Anca ite kalka sürüne sürüne orta-üst grupta olmaya çalýþýr.
    FxY

Ogün YAZICI - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    28

Hayal kýrýklýðým büyük olmadý.
    Konya gibi bir takýma karþý deplasmanda 1-0 'la döndükten sonra defans hattýndaki sýkýntýlarýmýzý düþününce en az 3 gol atmamýz gerektiðini ve mevcut Trabzonsporun skor baskýsý altýnda bu potansiyelinin olmadýðýný biliyordum

Beni üzen Rýza hocanýn vakit kaybý diziliþi ve iþleri daha da zorlaþtýran tercihleriydi.
    Ýnsanlar düþünceleri ve davranýþlarý arasýnda çeliþki istemezler. Zayýf insanlar düþüncelerini davranýþlarýna göre þekillendirirler
    -------------
    Ben buradayým sevgili meþin yuvarlak ; sen neredesin ?

Mustafa YILMAZ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun
    Yaþ
    41

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    450'lik adamý 2 buçuða kasmaya çalýþtýklarýndan bahsediliyor þimdi de.
    sadece o deðil remy transferinide bunlarýn bozduðu söyleniyor. saðlam para kaldýrdýlar Trabzonspor'dan saolsun yöneticilerimiz ama hala doymadýlar. þu kulübe hakkýmýz varsa yiyenede, yedirenede haram olsun.

novak için 2 laflarý çýktý doðruysa þuna eminim ki 1 milyon üzeri her kuruþu aralarýnda paylaþýyorlardýr.
    sadece aþk bizimkisi

El Cordobes - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara
    Yaþ
    35

Ne tesadüftür Usta seri galibiyetler sonrasý trt de programa çýktýðýndan beri galibiyetimiz yok. Þimdi yeraltý vakti tekrar.
    There is no spoon...

My - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydýn
    Yaþ
    49

Umarým yalandýr bu haber.

Ömer Ali Þahiner (Gerginlikle ilgili): "Rýza Çalýmbay hoca ben oyundan çýkarken bana sen ona uyma' dedi"

https://twitter.com/fatihhseker/stat...37269531930624
    Hakan KULAÇOÐLU: "Sabýrlý, sistemli ve ekonomik, tüketen deðil üreten bir Trabzonspor oluþturmak."
    Murat

yasinylmz - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    35

Alýntý My Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    Umarým yalandýr bu haber.

Ömer Ali Þahiner (Gerginlikle ilgili): "Rýza Çalýmbay hoca ben oyundan çýkarken bana sen ona uyma' dedi"

https://twitter.com/fatihhseker/stat...37269531930624
    Gerceksede pek sasirmam yanina gitti cikarken basini vs oksadi aklima tam olarak bu gelmisti o anda benimde. Bilmiyorum hocaya burdan saldirmak icin demiyorum ama vucut dilide bu aciklamayla paraleldi. Rakip takimin oyuncusu oyundan cikarken neden yanina gidip boyle bir goruntu verir ki insan ?

Full HD - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Oyuncu olsam gelecek maci kazanmak icin elimden geleni yaparim.Seni kupadan atan bir takima karsi üstün bir mücadele bekliyorum!!! Euro League yolunda büyük bir yara aldik.Intikami sahada alinmali! Bu maci kazanmadan geri gelmek yok arkadas!

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    Cengiz Çubukcu - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ýstanbul
    Yaþ
    47

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    1-1 biter...
    ben demiþtimci deðilim...ama o kadar barizdi ki bu....

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    zekeriyya - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli
    Yaþ
    45

Alýntý Cengiz Çubukcu Nickli Üyeden Alýntý Mesajý göster
    ben demiþtimci deðilim...ama o kadar barizdi ki bu....
    Cengiz bende senin mesajýný bulup alýnýtýlýyacaktým
    senin gibi pozitif düþüncenin tüm bünyeye hakim olduðu
    poli anna nýn Ýstanbul þubesi bir arkadaþa bu yorum yakýþmýyor diyecektim ki
    sözün bittiði yere gelmiþim
    BMN KOCAELÝ

Nereden
    Trabzon

Kupaya erken veda edip hem kupa,hem de Avrupa hayalimizi zora soktuk ayrýca konyayý iki maçta da yenemeyerek ciddi bir prestij kaybý yaþadýk.

Maçtan bahsedersek hocanýn kadro tercihi doðruydu fakat yine saçma bir gol yiyerek maçýn gidiþatýný deðiþtirdik.3 gol birden gerekince moral motivasyon etkilendi.

Skor üretmekte zorlandýk oyunu hýzlý þekilde terse açamadýk,orta göbekteki oyuncularýn aðýr oluþu ve kaliteli pas atamamasý hücum oyuncularýný etkisiz býraktý.Hücumcularda ekmeðini taþtan çýkartmasý gerekirken onlarda düzene uydu Hugo,olcay maç boyunca yusuf ve Abdülkadir ilk yarý boyunca pasif kaldý.ikinci yarý Abdülkadir sahanýn en iyisiydi yusuf da biraz çabaladý fakat turu geçmeye bu durum yetmedi.

Uður kötü bir maç çýkardý çok fazla hata yaptý.Hocanýn kaleci esteban tercihi yanlýþtý tabi sözleþmesinde kupa maçlarýnda oynayacak diye bir madde varsa biþe diyemem.Yediðimiz golde onunda payý var.Onurun böyle pozisyonlarda çýkýþlarý daha baþarýlý oyuncuyu daha iyi kapatýyordu.

Sonuç olarak sezon baþýnda orta sahaya sýnýf atlatsýn diye aldýðýmýz sosa ve kucka ikilisinin düþük performanslarý nedeniyle takýmýn geliþmesini durdurduk bu aðýr maliyetli oyuncularý da bir anda deðiþtirmek kolay deðil dolayýsýyla bir süre olduðumuz yerde saymaya devam edeceðiz gibi görünüyor.

Ligin ikinci yarýsýna herþeyden fazla asýlmamýz lazým avrupa da mutlaka olmamýz gerekiyor.Yönetimin içerdeki sorunlarý tamamen bitirmesi tüm teknik ekip ve oyuncu kadrosunu ikinci yarýya daha motive bir þekilde çýkarmasý gerekiyor.Çünkü çanlar yavaþ yavaþ yönetim için çalmaya baþlýyor iki yýl üst üste avrupada olamayan bir Trabzonspor ve dolayýsýyla yönetim baþarýsýz olmuþ demektir bunun yaþanmamasý için önümüzdeki yarým sezon onlar içinde çok önemli.

Ertan 51 - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Niðde
    Yaþ
    54

1-Serkan Kýrýntýlý
    2-Skubic
    3-Ali Turan
    4-Filipovic
    5-Ferhat Öztorun
    6-Moke
    7-Ali Çamdalý
    8-Ömer Ali Þahiner (Yatabare)
    9-Bourabia (Fofana)
    10-Vedat Bora (Musa Araz)
    11-Milosevic
    Teknik Direktör : Mehmet Özdilek

Bizi eleyen Konyaspor'un ilk 11 i, oyuna sonradan girenleri ve hocasý,

bizde ilk 11 oynayacak 1 tek oyuncu yok,yarýn veya öbür gün þu üstteki oyuncularýn en iyisini alýyoruz desek kabul oraný % 50 olacak oyuncu yok,

sistem di hocaydý diyoruz ya,
    hocalarý deðiþtir,
    ayný maça bizim baþýmýzda Mehmet Özdilek,
    Konyasporun baþýnda Rýza Çalýmbay olsaydý,
    yine elenen Trabzonspor olurdu,
    bizde bunu yapamayan Rýza hoca o vasat Konyaspor la bizi yine elerdi,

malesef böyle bir takýmýz,
    eðer lanetli falan deðil isek (buna iyiden iyiye inanmaya baþladým)
    bunun sebebi þu olabilir,
    bizi futboldan anlýyor demiþler ve kandýrmýþlar,
    biz de buna inanmýþýz,
    gelen vuruyor giden vuruyor,
    halbuki hiç biþiden anladýðýmýz falan yok,özellikle yönetim anlamýnda,
    yoksa taraftarýyla,geliriyle,siyasetteki aktörleriyle bu kadar reytingi olan bir takýmýn taraftarý bu kadar acý çekmemesi lazýmdý,ömrü hüzün ve hayal kýrýklýklarý ile geçmemesi lazýmdý.

Neyse yapacak biþi yok,
    ben kendimi avutacak þeyi buldum,
    dün de dediðim gibi kupa alacak ýþýðýmýz yoktu,
    ileri ki turlarda elenmek daha fazla koyacaktý,
    az acýyla kurtulduðumuz için ben sevinçliyim,
    siz de baþka biþiler bulun kendinizi rahatlatýn,
    kaderimizin bu olduðunu da unutmayýn,
    unutmayýn ki yeni yeni hayallere kapýlýp kendinizi harap etmeyin
    Þike yapanýn,þikecileri kollayanýn,þikeye þike diyemeyenlerin Allah bin türlü belasýný versin inþallah.

HOPA'LI TS'LÝ - ait Kullanýcý Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zonguldak
    Yaþ
    52

Bu sene de bize üzülmek düþtü.
    Ah ah ne çok çilemiz varmýþ çekilecek
    2010-2011 SEZONU SÜPER LÝG ÞAMPÝYONU
    82 HELAL PUANLA
    TRABZONSPOR

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanýcýlar

Þu anda 1 kullanýcý bu konuyu görüntülüyor. (0 kayýtlý ve 1 misafir)