Cafedegoygoy

Sonuç: En Çok Hangi Formayı Beğendiniz ?

Katılımcı sayısı
301. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Çubuklu

67 22.26%
  • Mavi

45 14.95%
  • Siyah

122 40.53%
  • Hepsi Birbirinden Güzel

67 22.26%
Sayfa 47 Toplam 69 Sayfadan BirinciBirinci ... 37 45 46 47 48 49 57 ... SonuncuSonuncu
Toplam 1714 adet sonuctan sayfa basi 1,151 ile 1,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yeni Forma Teknik Sponsorumuz 'Macron' ve Ürünleri

BunyaminEraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Datça'nın meşhur bir çarşamba pazarı var hocam. Yunan vatandaşları çarşamba günleri teknelerine doluşup yaklaşık 1-2 saat mesafedeki adalarından Datça'ya geliyor, kendi memleketlerinde kilosu 5-10 € olan meyve ve sebzeyi, kilosu 3-5 TL'ye poşet poşet toplayıp, birer tane de biralarını içtikten sonra akşamüstü memleketlerine dönüyorlar. Arkadaşlar da böyle bir imkan istiyor olabilir
    Mantıklı

Nereden
    İstanbul

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thug life olmuş bu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    imkan verilmiyor imkan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bence o kombini ayarlamışlardır. şort ve konç olarak..
    yani o mavi yada bordo şortun veya konçun diğer renkleri de vardır.
    Bence yoktur. Varsa israf.
    Eskiden bordo, mavi ve beyaz şort ile farklı farklı kombinler yapılabiliyordu. Ve forma ile uyumlu oluyordu. Üç şort ile sezon boyu farklı kombinasyon üretilebiliyordu.
    Yoktur ama- bordodan 2, maviden 2 ve siyahtan 1 model olduğunu düşünelim. Bir sezon için 5 tane farklı şort üretmek akıl karı değil.

Şort formaya göre çok satılan bir ürün değil, gelecek sezon daha ince çubuklu forma çıkınca bordo şortun kenarındaki mavi gözümüze daha kaba gelecek. Forma setinin birbiri ile uyumu yok.
    Çubuklu forma Energy modelindeki kalınlarda. Kolların Kappa ve Nike gibi daha uzun olmasını isterdim. Uzun kollu versiyonlar çıkacaksa iyi haber. Dünkü basın toplantısında bir tane bile gazeteci çıkıp sponsorluk anlaşmasının detaylarını sormadı.

oguzhancoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun zamandır siyah forma beklediğimiz için eh dedirtti bence bu forma. Bana göre bi siyah forma nasıl olmamalı ona çalışmışlar herhalde bunun üstünde...
    Siyah formanın üstüne bordo ne alaka? Koyu renk formaya başka bi koyu renkle detay veremezsin. Formayı boğmuş. Düz siyah olsa daha iyiydi.
    Ayrıca elinde mis gibi açık mavi rengin var bordo yerine maviyi kullanmış olsaydılar çok daha güzel bir tasarım olurdu.
    Kısaca siyah forma vasat olmuş. Ahmet Ağaoğlunun zevki yokmuş harbiden
    Alıntı aydınTonyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu da prototipten.Yaklaşık 3-4 haftadır duruyor bende.

Üçgen desenler qnb nin altından başlayacaktı ama tanıtım yapılan formada yukarıdan başlayanı koymuşlar.Belki daha aşağıdan başlayan seri üretime girer.
    Birde görünen şu;monokrom logoyu Başkan Ahmet Ağaoğlu iptal etmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    #deplasmanfakültesi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Sivas

Beyler siyah formanın üzerinde baklava şeklinde bordo geçişler var değil mi? Gözlerim tam ayırt etmiyor da.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

Denizlere, dağlara. Kızlara, uşaklara. Şampiyonluk yakışır, bordo-mavi aşklara!

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

formaların farklı kombinasyonlarla kullanılmaması daha doğru aslında. her formayı 3 farklı şort ile kullanmak yerine bir kimlik oluşturmaya çalışılmalı. (zaruret halleri dışında)

forma, şort, konçları bir bütün olarak düşünmeye ve hafızalarda yer edinmeye örnekler.

futbolla ilgisi olan herkes sahada bu formaları gördüğünde hangi takım olduğunu anlar herhalde.
    Konu danger00 tarafından (13.06.2018 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

Trabzonspor Kongre Üyesi

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Dugout Türkiye 🇹🇷‏ @DugoutTR 2 sa.2 saat önce
    Fırtına yeni sezon formalarını tanıtırken Dugout her anı takip etti! @Trabzonspor'un forma lansmanından kameralara yansımayan en özel görüntüleri izlemek için: http://bit.ly/2JzINx8
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu konu konuşuldu mu bilmiyorum ama gidecek futbolcunun üzerinde en fazla merak edilen siyah forma var. Çok güzel sunum!

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nike dan sonra ne gelse begenecektım üç forma da bence güzel ufak dokunuşlarla mükemmel olabilir miydi olabilirdi

siyah formanın dümdüz siyah bir forma olmasındansa böyle siyah bordo olması bence çok daha hoş siyah mavi olsa siyah formanın ağırlığı kalmazdı bence bu hali gayet iyi ve yapılmış benzeri olan bir ürün değil ben beğendim ve ayrıca beğendiğim bir diğer husus da paylaşılan fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla sırtı da aynı desene sahip ki önü başka arkası başka olan formalar bana pek cazip gelmiyor keşke çubuklu da taraftar için sırtı çubuklu forma seçeneği olsa

eğer mavi forma qnb yazısını bordoya çevirirse 3 formayı da almak durumunda kalacağım
    Konu Yavuz Hasan tarafından (14.06.2018 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Siyah üzerine mavi çalışması daha iyi. Birbirine yakışan renkler. Siyah üzerine bordo yıpranmış kumaş hissi veriyor.

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugun mall of istanbuldan formami aldim izlenimlerim;
    M beden giyorum lakin cubuklu formanin kalibi daha dar gobekten hafif skti tam taraftar formasi kumasinda mavi forma ise daha hafif futbolcu formasi kivaminda daha oturakli formanin posedinden en son detayina kadar citcit lazer delik yaka ici ense vs kaliteyi hissediyorsunuz ben sahsen bir real madrid formasi inceliyormus gibi hissettm kendimi abartiyormuyum bilmiyorum ama oyle

Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun mall of istanbuldan formami aldim izlenimlerim;
    M beden giyorum lakin cubuklu formanin kalibi daha dar gobekten hafif skti tam taraftar formasi kumasinda mavi forma ise daha hafif futbolcu formasi kivaminda daha oturakli formanin posedinden en son detayina kadar citcit lazer delik yaka ici ense vs kaliteyi hissediyorsunuz ben sahsen bir real madrid formasi inceliyormus gibi hissettm kendimi abartiyormuyum bilmiyorum ama oyle
    kilo boy kaç

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilo boy kaç
    1.70 76

Nereden
    İstanbul

Alıntı BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişik bir yaklaşım.
    Ekmeği de izne gelince memleketten mi alıyorsunuz ?
    Ne alakası var demeyin, söylediğiniz tam da bu.
    Bu söylemin nedeni arkadaşın aslında birgün memlekete döneceğinin göstergesi. Muhtemelen yatırımlarını da hep memleketlerine yapıyorlar ki tl karşılaştır var ortamda.

Sizin örnek ise tam bir cuk oturma örneği olarak okutulmalı.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmaları geriye giderek okudum, formaların Türkiye'deki ve Avrupa'daki taraftarlara farklı değer biçilerek gönderilmesini haksız buluyorum ama aşağıda şöyle bir örnek var mesela:

Benim anladığım, fiyatlandırma politikasında hedefler değiştiği için bunlar oluyor. Dünyada da böyledir. Bir ürünü ilk çıktığında (Bir strateji uyarınca) yüksek fiyattan koyup o kesimden yararlanırsınız, sonra alamayanlar için indirim yaparsınız, haksızlık ama böyle işliyor) Benzer şekilde örneğin Nike Türkiye'de insanları ürünlerine daha çok alıştırmak için ve alım gücünü dikkate alarak dışarıdan az fiyat çekiyorken, Trabzonspor yine Türkiye'de ve Avrupa'daki alım gücüne göre fiyatlar belirlemiş. Üstelik Avrupa'da diğer formalara göre daha uygun deniyor € fiyatı. Kısacası burda önemli olanın kulübe katkı olduğunu düşünüyorum, yoksa kimseyi enayi yerine koymak değil

Bunun dışında, siyah formadan beğenimi geri çekiyorum. Ama bunun stili ile ilgisi yok. Ciddiye alınacağımı sanmadığımdan sebebi bana kalsın
    isteyen istedigini desin

isin prensib meselesi oldugunu ilk basdan dedik

golballesmis dünyada yasiyoruz, batida mallarin fiyat farki sadece vergi farkinin olusturdugu bir dünya

ts clup eu baslangicdan ölü bir proje oldu
    dün vira avrupadan arkadaslarlan konusdum, whats app grublarinda yazistim, herkes ayni fikirde

burda isteyen istedigi gibi yapilani dogru isiga cekebilir, keyiflerine göre takilsinlar

tek gercek, sadece site 50 bin € civari tutmusdur, bir okadarda satis lisanslari ve sirketlesme...
    bir ölü yatirim daha, yöneticilerin ac gözlü davranisi yüzünden

simdi isteyen istedigi elementi kafasina göre uydursun, ben memleketimde alirim formami, arabaylan gelirsem birde vakfikebir ekmegi atarim bagaja...

Alıntı annttiigs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu söylemin nedeni arkadaşın aslında birgün memlekete döneceğinin göstergesi. Muhtemelen yatırımlarını da hep memleketlerine yapıyorlar ki tl karşılaştır var ortamda.

Sizin örnek ise tam bir cuk oturma örneği olarak okutulmalı.

nereye dönüyoruz, biz 60- 70 yildir gurbetteyiz
    dönmek yanlis laf, gurbetten baska bir gurbete yolculuk olur o ancak
    Konu selcuk tarafından (14.06.2018 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selçuk açıkladım işte, daha ısrar etmenin yararı var mı? Mesela buraya geldiğinde, yaptığın alışverişlerde batıda bunun fiyatı bu kadar, sen çok ucuza satıyorsun, prensip meselesi, al sana şu kadar mı diyorsun?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mavi forma super, önünden reklamları da sildirdim mi tam günlük giyime uygun hale gelir.
    "Wenn Wünsche Pferde wären, würden Bettler reiten."

Nereden
    İstanbul

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    formaların farklı kombinasyonlarla kullanılmaması daha doğru aslında. her formayı 3 farklı şort ile kullanmak yerine bir kimlik oluşturmaya çalışılmalı. (zaruret halleri dışında)

forma, şort, konçları bir bütün olarak düşünmeye ve hafızalarda yer edinmeye örnekler.

futbolla ilgisi olan herkes sahada bu formaları gördüğünde hangi takım olduğunu anlar herhalde.
    işte biz kurumsal kimliğimizi villa modeli forma ile oturtabilirdik ama bunu bir türlü anlatamıyoruz.
    Çünkü kim ne derse desin çubuklu fb, parçalı gs, düz forma bjk ikonlarıdır.
    Bizimki villa modelidir. Ayrıca güzel de bir tasarım. Neden uzak duruyoruz anlamıyorum.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi forma super, önünden reklamları da sildirdim mi tam günlük giyime uygun hale gelir.
    iyi bir düsünce. reklam sildirme isini tsclub larda yapiyorlarmi?
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

oguzhancoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çubuklu forma belki de 2006 sezonundan sonra gördüğüm en kaliteli ve güzel forma. Ayrıntıları, kesimleri vs. gerçekten çok hoşuma gitti. Likralı olması da ayrıca güzel. Formaya dokununca anlıyorsun kaliteyi.
    Nike bize yıllardır bildiğiniz tişört giydiriyordu. Adamların ürününün duruşunda hayır yok! Bordoyu dahi utanmaza kırmızıya çevireceklerdi. Macron'u kutluyorum, bizi nike'tan kurtaran herkese de teşekkür ediyorum...

IMG_20180614_103437_275.jpg
    IMG_20180614_103542_695.jpg
    IMG_20180614_103611_087.jpg
    IMG_20180614_103708_017.jpg
    Konu oguzhancoskun tarafından (14.06.2018 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.
    #deplasmanfakültesi

baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Bu euro dolar meselesine bir de şu açıdan bakmakta fayda var. Kulübün ekonomik durumu ortada. Değil 60 euro o kalan 1 euroya bile ihtiyaç var. Eğer maddi durumu yerindeyse taraftarın bu parayı vermeli.

Diğer konularda 40 yıl tartışsanız birbirinizi ikna edemezsiniz. Ben henüz ikna olabilen Trabzonluya rastlamadım.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mavi formanin ilk basta begenilmemesini (ben dahil) giyen kisinin vücut yapisina bagliyorum ben.

Cubuklu formayi giyenle mavi formayi bir karsilastirin derim. Cubuklu giyen bayan bile daha yapili duruyor.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

baki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

O eleman formaları tanıtımdan önce paylaştığı için sağlam azar yemiş. Suratından okunuyordu.

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi formanin ilk basta begenilmemesini (ben dahil) giyen kisinin vücut yapisina bagliyorum ben.

Cubuklu formayi giyenle mavi formayi bir karsilastirin derim. Cubuklu giyen bayan bile daha yapili duruyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oguzhancoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çubuklu forma belki de 2006 sezonundan sonra gördüğüm en kaliteli ve güzel forma. Ayrıntıları, kesimleri vs. gerçekten çok hoşuma gitti. Likralı olması da ayrıca güzel. Formaya dokununca anlıyorsun kaliteyi.
    Nike bize yıllardır bildiğiniz tişört giydiriyordu. Adamların ürününün duruşunda hayır yok! Bordoyu dahi utanmaza kırmızıya çevireceklerdi. Macron'u kutluyorum, bizi nike'tan kurtaran herkese de teşekkür ediyorum...

IMG_20180614_103437_275.jpg
    IMG_20180614_103542_695.jpg
    IMG_20180614_103611_087.jpg
    IMG_20180614_103708_017.jpg
    Çok güzel göstermişsin.

Nike'a her gün bela okuyorum.

Yönetimin çok ince iş çıkarıp bu renk kombinlerini ve tasarımları dikte ettiğini düşünmüyorum.

Bu Nike'ın umursamazlığı ve Macron'un özen göstermesidir.

Nike biz bastırsaydık yok 8'e katlanabilseydik bize şunu bunu yapardı destanına inanmak bir saplantıdan başka bir şey değil.

Bu işte tabi ki yönetimlerin parmağı var ama yük yukarıdaki şekillerde görüldüğü gibi tedarikçi firmada olmalıydı.

Öyle de oldu.

Allah belanı versin Nike.

Teşekkürler Macron.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)