Sayfa 2936 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1936 2436 2836 2886 2926 2934 2935 2936 2937 2938 2946 2986 3036 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 73,376 ile 73,400 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Muhammet Gündoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Alıntı batuhanb Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    özel talep değilse, ki sanmıyorum, belli ki macron bu sezon uzun kol forma işini yaygınlaştıracak:

tasarımlarda da aşama kaydedilmiş gibi gördüm ben şu âna kadar, umarım kumaş kalitesini de artırırlar da kendilerini biraz daha sevdirirler...
    bu formanin gövde turuncu, kollar bordo mavi olani canlandi bi anda gözümde....yapabilecek olan var mi dostlar?

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Nike, Koronavirüsle Mücadelede Sağlık Çalışanlarına 32.500 Adet Ayakkabı Bağışlayacak

Sağlık çalışanları, koronavirüse karşı en ön safta mücadele veriyor. Nike, canı pahasına çalışan sağlık çalışanları için ayakkabı bağışı yapmaya karar verdi.

Sağlık çalışanları, koronavirüsle mücadele için gece gündüz görev yapıyor. Durumun farkında olan spor giyim devi Nike, 32.500 çift Air Zoom Pulse model ayakkabıyı bağışlama kararı aldı. Ayakkabı, bilhassa sağlık personeli için tasarlandı.
    Nike, bağış kapsamında ABD’deki Good360 adlı kâr amacı gütmeyen kuruluş ve Avrupa genelinde yerel organizasyonlarla iş birliğine gidecek. Böylelikle ayakkabılar; Barselona, Chicago, Laakdal, Londra, Los Angeles, Memphis, Milan, New York City ve Paris’teki hastanelerde koronavirüsle mücadelede görevli sağlıkçılara dağıtılacak.

Air Zoom Pulse, sağlık personeline özel olarak tasarlandı:

Sağlıkçılara ayakkabı bağışlayacak olan Nike, normalde bu ayakkabıları 120 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuyordu. Bu da yapılan toplam yardımın tutarını hesaplamak için bir ipucu olarak karşımıza çıkıyor. Öte yandan sağlıkçıların uzun saatler boyunca ayakta çalışmak zorunda kaldığı bir gerçek. Firma, bu durumu göz önüne alarak Air Zoom Pulse modelini tasarladı ve geçtiğimiz yılın sonlarında piyasaya çıkardı.
    Ürün testi, Oregon eyaletindeki OHSU Doernbecher Çocuk Hastanesi’nde gerçekleştirildi. Testler sırasında tasarımcılar, sağlık çalışanlarının karşılaştığı zorlukları yakından görme fırsatına sahip oldu. Bir hemşirenin 12 saatlik vardiyasını göz önüne alacak olursak söz konusu çalışanlar, bu süre boyunca yaklaşık 6,5 ila 8 kilometre arasında yürüyor ve bir saatten az süre oturuyorlar. Dolayısıyla işin fiziksel ve zihinsel olarak zahmetli olduğu aşikâr.
    Tasarım; fiziksel zorluklar, basitlik ve pratiklik göz önünde bulundurularak yapıldı. Ayakkabının giyilip çıkarılması ve temizlenmesi oldukça kolay. Tabandaki sürtünme kuvveti, hastane koşullarında ayağın sabitlenmesi için özel olarak hesaplandı. Nike, spor ayakkabılarının çamaşır makinesine atılmasını resmi olarak onaylamasa da Air Zoom Pulse silinmesi ve temiz tutulması kolay olacak şekilde dizayn edildi.

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı BatuhanB Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Özel talep değilse, ki sanmıyorum, belli ki Macron bu sezon uzun kol forma işini yaygınlaştıracak:

Tasarımlarda da aşama kaydedilmiş gibi gördüm ben şu âna kadar, umarım kumaş kalitesini de artırırlar da kendilerini biraz daha sevdirirler...
    Harbiden güzel forma

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Club Brugge deplasman forması bize yapılsa güzel bir forma olurdu.Seneye bu tarz bir forma üzerinde biraz değişikliklerle bize yapmasını isterdim Macrondan.

https://www.clubshop.be/away-shirt-m...olw-19-20.html
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı fanatikdevri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Club Brugge deplasman forması bize yapılsa güzel bir forma olurdu.Seneye bu tarz bir forma üzerinde biraz değişikliklerle bize yapmasını isterdim Macrondan.

https://www.clubshop.be/away-shirt-m...olw-19-20.html

5 dakikada şöyle bir düzenleme yaptım, fenâ da durmadı gerçekten. Bizim kesinlikle bu yakayı ve bu kolları kullanmamız lâzım, Aston Villa modellerine bakmamız lâzım. Lâzım da lâzım

Nereden
    Afrika Diğer

Nike özellikle millî takımlara yaptığı işlerle imrendiriyordu ama aynı mevzûlara yine başlamışlar, AZ Alkmaar'a katalogdan forma vermişler. Hayır, renkleri azıcık değiştirselermiş bâri

fanatikdevri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

5 dakikada şöyle bir düzenleme yaptım, fenâ da durmadı gerçekten. Bizim kesinlikle bu yakayı ve bu kolları kullanmamız lâzım, Aston Villa modellerine bakmamız lâzım. Lâzım da lâzım
    Eline,emeğine sağlık beklediğimden daha güzel oldu forma,bizim logo ve Vestel yazısı ile daha şık durur tahminen.Katılıyorum sana bu yaka ve kolları daha sık kullanmalıyız.Bordo mavi renge uygun bir tarz.
    FORMANIN ÖNÜNDEKİ ARMAN İÇİN OYNA ARKASINDA YAZAN İSMİ HATIRLAYACAKLARDIR.

Nereden
    Ankara

Şu naykiyi konuşmamak için bu forumda ne yapmak lazım?

Adamlar sadece istediklerine forma yapıyor gerisini de AŞAĞILIYOR

Biz kurtulduk ama zihinler hala kurtulamıyor...

Bırakın arkadaşım Macron var işte ne bileyim Puma tartışın NB UA yani şerefsiz olmayan bir firma ile tartışın

Bu adamlar şerefsizin önde gideni, küçük gören aşağılayan dalga geçen bir firma...

Bırakın prim vermeyi...

Savage Dante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Yeni formalar hakkında bir bilgisi olan var mıdır acaba?

Nereden
    Afrika Diğer

Puma da katalogçuluğa başlamış... Üçü de kalburüstü takım üstelik.

Nereden
    Ankara

Puma da katalogçuluğa başlamış... Üçü de kalburüstü takım üstelik.
    Neden büyük firmalar bu şekilde davranıyor anlamıyorum.

Küçük firmalarla devam...

Adamlar ikinci senelerinde keşanlı forma yaptı bize neredeyse bütün dünya bizi kounştu...

Forma kaltiesi vs girmiyorum bu konulara zayıf oldukları aşikar ama bana özel forma yapamayacaksa gider çarşaf giyerim daha iyi...

Valencia'nın düştüğü hale bak

Nereden
    Afrika Diğer

Alıntı ucurum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Neden büyük firmalar bu şekilde davranıyor anlamıyorum.

Küçük firmalarla devam...

Adamlar ikinci senelerinde keşanlı forma yaptı bize neredeyse bütün dünya bizi kounştu...

Forma kaltiesi vs girmiyorum bu konulara zayıf oldukları aşikar ama bana özel forma yapamayacaksa gider çarşaf giyerim daha iyi...

Valencia'nın düştüğü hale bak
    Bana kalırsa en iyi tercih Umbro ya da New Balance olur ama onların Türkiye'de yerleri yokmuş sanırım. O hâlde biraz da Macron'dan devam edelim:
    İtalya Serie D ekiplerinden Calcio Foggia 1920'nin 100. yıl forması...

redbul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bana kalırsa en iyi tercih Umbro ya da New Balance olur ama onların Türkiye'de yerleri yokmuş sanırım. O hâlde biraz da Macron'dan devam edelim:
    İtalya Serie D ekiplerinden Calcio Foggia 1920'nin 100. yıl forması...

macron un kumaş kalitesi rezil ötesi formaların bu yıl çok satmasının en büyük nedeni reklam başarısı dır yoksa formaleın kumaş kalitesi razalet zaten bizim futbolcuların terlediği anlarda ekranda formaların kumaşının ne kadar adi ve kötü olduğu belli oluyordu ben her zaman forma sponsoru adidas olsun istemişimdir ama son yıllarda puma güzel formalar yapıyor.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    Almanya

Alıntı redbul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    macron un kumaş kalitesi rezil ötesi formaların bu yıl çok satmasının en büyük nedeni reklam başarısı dır yoksa formaleın kumaş kalitesi razalet zaten bizim futbolcuların terlediği anlarda ekranda formaların kumaşının ne kadar adi ve kötü olduğu belli oluyordu ben her zaman forma sponsoru adidas olsun istemişimdir ama son yıllarda puma güzel formalar yapıyor.
    Bursa pazarinda emin ol Macron'dan daha kaliteli kumasa sahip taklit formalar var. Kulübe destek olmak icin alinir ama alipta giyenin aklina sasarim.

Bence Kappa ya da Puma'ya tekrar sans verilmeli.
    Konu Anıl C tarafından (24.05.2020 Saat 14:09 ) değiştirilmiştir.
    Bazı insanlar, seninle sadece boş zamanlarında konuşurlar. Bazı insanlar ise seninle konuşmak için zamanını ayırırlar.
    Elazığ'lı.

Nereden
    Afrika Diğer

Bu yılın modası "Puma/Nike x Zara Collection" herhâlde...

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Acaba bu sezon için de alternatif bir forma tasarlandı mı?

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Bizim logomuzdaki top beyazmi yoksa sarimi?? Cogu tvlerde sari kücücük top görünüyor..
    eger sariysa sari koyu veya krema rengi gibi bir sari tonlu bordo mavi karisimli forma cikarabilirler alternatif forma olarak..eger o logodaki top beyaz renkse gercekte alternatif formamiz herzaman beyaz olmali..bu logo olayini cogu bilmez benim gibi..
    ben trabzonluyum trabzonsporlulugumu kimseye anlatmama gerek yok ama barcelona gibi bizde logomuzu modernlestirsek keske diyorum bu tarstisilir cogumuz deriz olmaz öyle sey olsada fena olmaz bence
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Muhammet Gündoğan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

antrenman ürünlerinin bu sene turuncu olmasını bekliyorum. içimde öyle bir his var

federer61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Rize

Twitter da Adidas ile anlaştığımız yönünde haberler var. Adidas Nike Puma gibi büyük spor malzemesi tedarikçileri elit klüplerin dışındaki klüplere tshirt modellerini forma diye iteliyor.Senelerdir adidas la çalışan Fenerbahçe ve Beşiktaş örnekleri ortada.Ben macron la kumaşta olmasa da tasarım anlamında hazzı yaşamışken ayrılmanın pek mantıklı olmadığını düşünüyorum.İnşallah macron la devam ederiz,bu sene çok güzel formalar gelecektir
    KUTSAL OLAN KUŞKUSUZ Kİ VATANDIR,ADAM DEDİĞİN MEMLEKETİNİN TAKIMINI TUTANDIR

https://twitter.com/backhandwinner

Nereden
    İstanbul

Nerede o haberler hiç görmedik.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

sezon başı formalar çıktığında pek beğenmemiştim ama takım iyi sonuçlar alınca formalar gözüme güzel gözükmeye başladı
    macron yeni sezon formaları güzel gözüküyor ama sahada futbolcuda nasıl duracakları da önemli. herhalde pandemi sezonu bitmeden yeni sezon formaları görücüye çıkar.

Nereden
    İstanbul

Keşke Macron logo yerine yazı olarak kalsa daha iyidi. Logo çok keskin v şeklinde beni rahatsız ediyor.Estetik yok. adidasın eski logosu gibi. Çok hoşuma giderdi.
    Zaten TrabzonsporU gördüğüm zaman adidas ve vestel sponsorlarını vardı. Beko nasıl bjk ile bütünleşti ise vestel'de bizimle bütünleşti.

Trabzonspor Kongre Üyesi
    DNA-TS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

adidas a geçersek en fazla böyle bir formamız olur. sözleşmesinin son senesinde ki macron performansına göre devam kararı alınmalı.

bu arada macron 26 mayısta bordo mavi ingiliz takımla anlaşmış.
    Konu DNA-TS tarafından (30.05.2020 Saat 01:20 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Ankara

Ağaoğlu pereira ile sözleşme uzatırken bu sene kaç tane forma alacaksın diye sordu pereira 47 dedi sonra başkan yeni sezon formalarımızı gördün mü efsane güzel gibi bir şeyler söyledi. Pereira da bir 47 daha alırım dedi. Başkan bence formalar konusunda beklentiyi baya yükseltti. Bakalım nasıl olacak formlar.
    Konu leoyattara tarafından (30.05.2020 Saat 16:28 ) değiştirilmiştir.
    Ahval Paranormal

Nereden
    Ankara

Alıntı leoyattara Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ağaoğlu pereira ile sözleşme uzatırken bu sene kaç tane forma alacaksın diye sordu pereira 47 dedi sonra başkan yeni sezon formalarımızı gördün mü efsane güzel gibi bir şeyler söyledi. Pereira da bir 47 daha alırım dedi. Başkan bence formalar konusunda beklentiyi baya yükseltti. Bakalım nasıl olacak formlar.
    Macron bize özel forma tasarımları yapmıştır.

Kumaş kalitesi düşüktür ama göze hitap eden ya da en azından sadece bizim giyeceğimiz formalar yapmıştır...

Ben güveniyorum onlara...

Ama başkanın her şeye fantastik demesinden kaynaklı, beklenti çok da yüksek olmasın derim ben...

Not: formalardan bihaberim...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)