Sayfa 2813 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1813 2313 2713 2763 2803 2811 2812 2813 2814 2815 2823 2863 2913 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 70,301 ile 70,325 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Selçuk açıkladım işte, daha ısrar etmenin yararı var mı? Mesela buraya geldiğinde, yaptığın alışverişlerde batıda bunun fiyatı bu kadar, sen çok ucuza satıyorsun, prensip meselesi, al sana şu kadar mı diyorsun?
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

alper* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Afrika Diğer

Mavi forma super, önünden reklamları da sildirdim mi tam günlük giyime uygun hale gelir.
    Gutta cavat lapidem non vi sed sæpe cadendo.

BunyaminEraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı danger00 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    formaların farklı kombinasyonlarla kullanılmaması daha doğru aslında. her formayı 3 farklı şort ile kullanmak yerine bir kimlik oluşturmaya çalışılmalı. (zaruret halleri dışında)

forma, şort, konçları bir bütün olarak düşünmeye ve hafızalarda yer edinmeye örnekler.

futbolla ilgisi olan herkes sahada bu formaları gördüğünde hangi takım olduğunu anlar herhalde.
    işte biz kurumsal kimliğimizi villa modeli forma ile oturtabilirdik ama bunu bir türlü anlatamıyoruz.
    Çünkü kim ne derse desin çubuklu fb, parçalı gs, düz forma bjk ikonlarıdır.
    Bizimki villa modelidir. Ayrıca güzel de bir tasarım. Neden uzak duruyoruz anlamıyorum.

reisoğlu61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Alıntı alper* Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi forma super, önünden reklamları da sildirdim mi tam günlük giyime uygun hale gelir.
    iyi bir düsünce. reklam sildirme isini tsclub larda yapiyorlarmi?
    İstanbul kartelini yedi kez yıktık, yine yıkacağız !
    BORDO kanımızla MAVİ göklere Trabzonspor yazacağız !..

oguzhancoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Çubuklu forma belki de 2006 sezonundan sonra gördüğüm en kaliteli ve güzel forma. Ayrıntıları, kesimleri vs. gerçekten çok hoşuma gitti. Likralı olması da ayrıca güzel. Formaya dokununca anlıyorsun kaliteyi.
    Nike bize yıllardır bildiğiniz tişört giydiriyordu. Adamların ürününün duruşunda hayır yok! Bordoyu dahi utanmaza kırmızıya çevireceklerdi. Macron'u kutluyorum, bizi nike'tan kurtaran herkese de teşekkür ediyorum...

IMG_20180614_103437_275.jpg
    IMG_20180614_103542_695.jpg
    IMG_20180614_103611_087.jpg
    IMG_20180614_103708_017.jpg
    Konu oguzhancoskun tarafından (14.06.2018 Saat 10:37 ) değiştirilmiştir.

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Bu euro dolar meselesine bir de şu açıdan bakmakta fayda var. Kulübün ekonomik durumu ortada. Değil 60 euro o kalan 1 euroya bile ihtiyaç var. Eğer maddi durumu yerindeyse taraftarın bu parayı vermeli.

Diğer konularda 40 yıl tartışsanız birbirinizi ikna edemezsiniz. Ben henüz ikna olabilen Trabzonluya rastlamadım.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Mavi formanin ilk basta begenilmemesini (ben dahil) giyen kisinin vücut yapisina bagliyorum ben.

Cubuklu formayi giyenle mavi formayi bir karsilastirin derim. Cubuklu giyen bayan bile daha yapili duruyor.
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Oğuz B. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

O eleman formaları tanıtımdan önce paylaştığı için sağlam azar yemiş. Suratından okunuyordu.

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Mavi formanin ilk basta begenilmemesini (ben dahil) giyen kisinin vücut yapisina bagliyorum ben.

Cubuklu formayi giyenle mavi formayi bir karsilastirin derim. Cubuklu giyen bayan bile daha yapili duruyor.
    Haksızlığın envâını gördük. Bu mu kanun? En gamlı sefâletlere düştük. Bu mu devlet? Devletse de, kanunsa da, artık yeter olsun; Artık yeter olsun bu denî zulm-ü cehâlet.
    FIRTINAİHTİLALEFSANE
    we the north

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı oguzhancoskun Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Çubuklu forma belki de 2006 sezonundan sonra gördüğüm en kaliteli ve güzel forma. Ayrıntıları, kesimleri vs. gerçekten çok hoşuma gitti. Likralı olması da ayrıca güzel. Formaya dokununca anlıyorsun kaliteyi.
    Nike bize yıllardır bildiğiniz tişört giydiriyordu. Adamların ürününün duruşunda hayır yok! Bordoyu dahi utanmaza kırmızıya çevireceklerdi. Macron'u kutluyorum, bizi nike'tan kurtaran herkese de teşekkür ediyorum...

IMG_20180614_103437_275.jpg
    IMG_20180614_103542_695.jpg
    IMG_20180614_103611_087.jpg
    IMG_20180614_103708_017.jpg
    Çok güzel göstermişsin.

Nike'a her gün bela okuyorum.

Yönetimin çok ince iş çıkarıp bu renk kombinlerini ve tasarımları dikte ettiğini düşünmüyorum.

Bu Nike'ın umursamazlığı ve Macron'un özen göstermesidir.

Nike biz bastırsaydık yok 8'e katlanabilseydik bize şunu bunu yapardı destanına inanmak bir saplantıdan başka bir şey değil.

Bu işte tabi ki yönetimlerin parmağı var ama yük yukarıdaki şekillerde görüldüğü gibi tedarikçi firmada olmalıydı.

Öyle de oldu.

Allah belanı versin Nike.

Teşekkürler Macron.

Nereden
    Almanya

Alıntı baki Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O eleman formaları tanıtımdan önce paylaştığı için sağlam azar yemiş. Suratından okunuyordu.
    O gün öyle bir video dolasiyordu evet ama ben heyecanim gitmesin diye bakmamistim ve mankenlerden hangisi oldugunu bilmiyorum.

Yanliz konu surati degildi vücut yapisi. Böyle birisi nasil manken oluyor anlamiyorum.

Trabzonspor Kongre Üyesi

Berkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Formayı alırken amaç kulübün para kazanması olması lazım.
    Trabzonsporluluk onuru bu işkenceyi yenecek !

Ne mutlu Türküm diyene !

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Mehmet Fatih Silik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O gün öyle bir video dolasiyordu evet ama ben heyecanim gitmesin diye bakmamistim ve mankenlerden hangisi oldugunu bilmiyorum.

Yanliz konu surati degildi vücut yapisi. Böyle birisi nasil manken oluyor anlamiyorum.
    Adamın göbeği vardı zaten bildiğin ��

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

İnsanların üzerinde gördükçe çubuklu forma daha bi güzel gelmeye başladı. Siyahı bekleyene kadar bi çubuklu çekebilirim belki gidip denemem lazım.

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Maviyi bana tanıttırsalar daha iyiydi, boyum kısa ama ondan şekil durur
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Geçen sezon olduğu için %30 İndirimli hali 15 Euro

Macron renklerimizi olması gerektiği şekilde doğru uygulamış, başarılı buldum.

Takım üzerindeki sezon yorgunluklarının üzerine yeni forma, yeni heyecan, yeni başlangıçlar demek taraftar için. Bayram öncesinde satışa sunulması başarı.

Formaları değerli yapan temsil ettiği ruh, formayı bize güzel gösteren tasarım kadar onlara yüklediğimiz özel anlamlar. Forma kültürümüzü sürdürmek için çubuklu kadar Aston Villa tarzı dediğimiz parçalı modelde ısrarcı olmalıyız.

Geçmiş sezonlardaki kötü maçları hatırlatıyor diye bazı formalara farklı anlamlar yüklenebiliyor. İnter'i beyaz forma ile yenmemize rağmen beyaza gıcık olan taraftarlar oldu, halbuki sorun takımın kötü oynamasıydı sadece. 2014/2015 sezonu hariç doğru uygulama yapılmadı beyaz formaya belki sonraki sezon yakalı kolları çubuklu olan. Beyazı özel yapacak imkan vardı ama vizyon ve estetik bakış açısı yoktu. Elimizdeki fırsatları ve seçenekleri doğru değerlendiremedik bugüne kadar. İğneyi kendimize çuvaldızı başkasına batırmazsak yine hayal kırıklığı yaşarız benden söylemesi. Dünyanın en iyi markası da olsa ticari ve estetik olarak süreçleri yönetemedi eski yönetimler.

Forma sadece ticari bir faaliyet değil, taraftar ile aranızdaki en önemli psikolojik bağ. Trabzonspor taraftarı yeni başlangıçlar yeni başarılar istiyor. Şike sürecinden dolayı kırıklıkları var, siyah forma ısrarı bu yüzden, onu da anlayabiliyorum ama marka yönetimi açısından bakınca kullanılmasını doğru bulmuyorum. Antreman ürünleri, lisanslı ürünlerde siyah kullanılabilir ama forma renklerinde siyah olmamalı. Belki 'taraftar forması' formatında takımın giymeyeceği bir koleksiyon olabilirdi. Taraftarın genel anlamda beğenisini kazandığı için sorun yok.
    Çubuklu formayı Abdulkadir değil daha uzun boylu bir futbolcu tanıtmalıydı. Okay Yokuşlu'nun transfer durumu da ayrı
    Taraftar kendini özel hissetmek istiyor. Iskalamamız gereken şey bugüne kadar bize sunulan her şeyin ekonomik veya estetik tercih sonucu olduğu. Yönetim olarak aynı hataları tekrar etmezsek sonuçlar farklı olur yoksa sonrası yine hayal kırıklığı.

Yeni formalar Takım üzerinde de olumlu psikoloji yapar umarım. Futbolcular üzerinde sahada oyunda görmek başka bir şey asıl anlamını ilk maç sonu hissedeceğiz. Anlaşmanın detayı, satış ağı ve yaygınlığı konusunda nasıl olacak basın toplantısında tek soru sorulmadığı için nasıl olacak bekleyip göreceğiz.

Tekrar hayırlı olsun.
    KaydetKaydet
    Konu a f s tarafından (14.06.2018 Saat 12:59 ) değiştirilmiştir.

Nereden
    Almanya

Alıntı Arda' Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Adamın göbeği vardı zaten bildiğin ��
    Göbek degildi o. Gögüs kemigi Adam ayakta bitiriyor göbek nasil olsun la?

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selçuk açıkladım işte, daha ısrar etmenin yararı var mı? Mesela buraya geldiğinde, yaptığın alışverişlerde batıda bunun fiyatı bu kadar, sen çok ucuza satıyorsun, prensip meselesi, al sana şu kadar mı diyorsun?
    Türkiyede zaten nerdeyse hersey batidan pahali

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bunun yüzlerce nedeni olabilir. Örneğin batıda ülkeler gelişmiş durumda, biz ise gelişiyoruz. Onların imkanları ile bizimkiler aynı değil. Dolayısı ile bence elma ile armutu karşılaştırmanın manası yok
    karsilastiran zaten oradakiler
    biz prensib dedikce
    Konu selcuk tarafından (14.06.2018 Saat 14:29 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

BERBATOV61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Kuzen almanyaya gidiyor arabayla geze geze gidecek burdan forma doldurup arabayı orada 45 eurodan satsak mı ne yapsak Arkadaşlar forma almak takıma destektir yoksa altı üstü bir tişörte 159 lira vermemi sağlayacak hiç bir şey yok. Ayrıca satın alma gücüne göre siz daha ucuza alıyorsunuz bence hiç bir sıkıntı yok gayet doğru bir uygulama yönetimi tebrik ederim.

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı selcuk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiyede zaten nerdeyse hersey batidan pahali
    Bunun yüzlerce nedeni olabilir. Örneğin batıda ülkeler gelişmiş durumda, biz ise gelişiyoruz. Onların imkanları ile bizimkiler aynı değil. Dolayısı ile bence elma ile armutu karşılaştırmanın manası yok
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

hay1699 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Çocuk formaları da geldi mi acaba?

oguzhancoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Ben de mavi alma niyetiyle gittim ikisini de denedim çubuklu aldım. )

Alıntı Yiğit SARI Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İnsanların üzerinde gördükçe çubuklu forma daha bi güzel gelmeye başladı. Siyahı bekleyene kadar bi çubuklu çekebilirim belki gidip denemem lazım.

Kadir Aydın - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bazilari hala nike`da kalmis anlasilan. Bitti o is, tamam.

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Armalar güzel ve kaliteli nakış edilmiş ama keşke yıldız daha büyük olsaydı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Her şeyi ithal ettiğimiz için pahalı Türkiye.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

srmnlii - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

buraya yazılır mı bilmiyorum ama, rusyanın formaya bayıldım suudi arabistanın forması ise leşş, sonra bi baktım nike mış

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)