Sayfa 2812 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1812 2312 2712 2762 2802 2810 2811 2812 2813 2814 2822 2862 2912 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 70,276 ile 70,300 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

7can61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı Trapezunda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu sene Formalarin elestirecek pek tarafi oladigi icin artik Yurt disi Fiyat polemigine döndü is. Kendini keriz yerine koyulmus ve sigir yerine konuluyoruz diyen arkadas, ben de alisverisimi genelde Türkiye´de yapiyorum ucuz diye, ben de kiziyorum LTB nin 100 TL lik Kot patolonu burada 80€ diye, ama Patron da Fabrikayi Cin´e tasirsa daha ucuz diye ona da kizmayacaksin. Ben Türkiye´ye gidemedigim zaman alisverisimi buradan yapiyorum. Rabbena hep bana yok, Trabzon´a gittiginde ya oradan alacaksin, yada gidemiyorsan getirteceksin, yada TS Club Europa dan alacaksin, nasil isine gelirse. Ama elestirme hakkin yok, Ticaret ile ilgilensen neden öyle oldugunu bilirsin. Su an ki Döviz kuru ile Formalar 29,00€ o paraya Almanya´da ancak Düz bir T-Shirt alirsin. Türkiye´de Mavi Jeans´e gidip Torba Torba T-Shirt alisrin. Konu bulamadik elestirecek bunlarla ugrasiyoruz. Bari gidin Kulübe üye olun en azindan.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Siyah formanın detaylı foto çekimleri yayınlandı mı?

Travelair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Tartışmaları geriye giderek okudum, formaların Türkiye'deki ve Avrupa'daki taraftarlara farklı değer biçilerek gönderilmesini haksız buluyorum ama aşağıda şöyle bir örnek var mesela:

Alıntı Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Beyler fiyatlandirma politikasi o ulkeye gore degisir misal inter formasini nike.com.tr den alirsan 259 tl ama kendi sitesinden yahut italyadan interstore dan alirsan ayni forma 80 kusur euro bu heryerde boyledir
    Benim anladığım, fiyatlandırma politikasında hedefler değiştiği için bunlar oluyor. Dünyada da böyledir. Bir ürünü ilk çıktığında (Bir strateji uyarınca) yüksek fiyattan koyup o kesimden yararlanırsınız, sonra alamayanlar için indirim yaparsınız, haksızlık ama böyle işliyor) Benzer şekilde örneğin Nike Türkiye'de insanları ürünlerine daha çok alıştırmak için ve alım gücünü dikkate alarak dışarıdan az fiyat çekiyorken, Trabzonspor yine Türkiye'de ve Avrupa'daki alım gücüne göre fiyatlar belirlemiş. Üstelik Avrupa'da diğer formalara göre daha uygun deniyor € fiyatı. Kısacası burda önemli olanın kulübe katkı olduğunu düşünüyorum, yoksa kimseyi enayi yerine koymak değil

Bunun dışında, siyah formadan beğenimi geri çekiyorum. Ama bunun stili ile ilgisi yok. Ciddiye alınacağımı sanmadığımdan sebebi bana kalsın
    Konu Travelair tarafından (13.06.2018 Saat 15:23 ) değiştirilmiştir.
    Türkiye'nin zencileri Trabzon'dan çıkar----------------------------------BUGÜN
    Trabzonspor şükretmedikçe şampiyon olamaz---------------------------TRABZONSPOR
    Tüketirsen azalır, üretirsen çoğalır--------------------------------------İÇİN
    Arslanın sırtlanı çok olur-----------------------------------------------NE YAPTIN?

Nereden
    Trabzon

Yeni forma sponsorumuz ve yeni formalarımız hayırlı olsun.Üç formada gayet şık görünüyor.İtalyanlar zaten giyim konusunda öncü bir ülke macron da güzel iş çıkarmış kendilerine teşekkür ediyorum.

Taraftarlarımızın büyük bölümünü mutlu görmek ayrıca beni mutlu etti.Anladığım kadarıyla taraftarımızı mutlu eden asıl durum yeni sponsorun geçmiş yıllardaki standart formalardan uzak kulübe özel detaylara yer vermesi.

Maç zamanlarında giymek için çubukluyu,normal günlük hayatta giymek içinde siyah formayı almayı düşünüyorum.

Mehmet Fatih Silik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

Yavrum Doyçland!
    Bir FIRTINA tuttu bizi...!

STSL | 2010-2011 | 7. Şampiyonluk

Ahmet Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

abi bence o kombini ayarlamışlardır. şort ve konç olarak..
    yani o mavi yada bordo şortun veya konçun diğer renkleri de vardır.

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yeni sponsorumuz ve formalarımız tekrar hayırlı olsun.

Renklerimizi hangi marka olursa olsun görmek güzel.

Sahada oynanırken nasıl görünüyor o önemli. Kumaş kalitesi de hem giyince hem içinde maç yapınca anlaşılır.
    Özel tasarım, sadece bize özel dediğimiz modeller Lazio'nun geçen sezonki forması ve Luksemburg'un modelinden. Her markanın kendine ait tescilli çizgileri ve kalıpları var normal. Stadyumdan izler denilen siyah forma geometrik desenler.
    Çorap ve şortlarda detay olması güzel. Lakin geçen sezonlarda yaptığımız bordo mavi ve beyaz şortları kombin etme olayı bu sezon pek olmayacak gibi. Beklentim özel olmuşken 2014/2015'teki forma seti gibi birbiri içinde de bir uyum ve tutarlılık olsaydı keşke.
    Mavi formanın şortu ve çorabı mavi formaya özel, çubuklu formanın altına mavi şort giymek istediğinde uyumsuzluk olacak keza çoraplar da öyle. İşin aslı bir takımın en fazla iki tane ikonik forması olmalı iç saha dış saha. Bizim klasiğimiz çubuklu ve parçalı.

the_storm_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Şort ve çorapların diğer kombinasyonlara uygun olarak yapılması lazım. Hadi siyah forma alternatif ona yapılmayabilir ama çubuklu ve mavi formaya şart.

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Yeni Forma ve Giyim Sponsorumuz Macron!

Bu da prototipten.Yaklaşık 3-4 haftadır duruyor bende.

Üçgen desenler qnb nin altından başlayacaktı ama tanıtım yapılan formada yukarıdan başlayanı koymuşlar.Belki daha aşağıdan başlayan seri üretime girer.
    Birde görünen şu;monokrom logoyu Başkan Ahmet Ağaoğlu iptal etmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Konu aydınTonyalı tarafından (13.06.2018 Saat 17:08 ) değiştirilmiştir.
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı aydınTonyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Lansmanda o tarz bi şey söylemişti zaten. Formayı beğenmemiş ve baştan çalışmış ekiple beraber.
    Konu Yiğit SARI tarafından (13.06.2018 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir.

BunyaminEraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Datça'nın meşhur bir çarşamba pazarı var hocam. Yunan vatandaşları çarşamba günleri teknelerine doluşup yaklaşık 1-2 saat mesafedeki adalarından Datça'ya geliyor, kendi memleketlerinde kilosu 5-10 € olan meyve ve sebzeyi, kilosu 3-5 TL'ye poşet poşet toplayıp, birer tane de biralarını içtikten sonra akşamüstü memleketlerine dönüyorlar. Arkadaşlar da böyle bir imkan istiyor olabilir
    Mantıklı

BunyaminEraslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı falcon_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Thug life olmuş bu

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    imkan verilmiyor imkan

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı Ahmet Aksu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    abi bence o kombini ayarlamışlardır. şort ve konç olarak..
    yani o mavi yada bordo şortun veya konçun diğer renkleri de vardır.
    Bence yoktur. Varsa israf.
    Eskiden bordo, mavi ve beyaz şort ile farklı farklı kombinler yapılabiliyordu. Ve forma ile uyumlu oluyordu. Üç şort ile sezon boyu farklı kombinasyon üretilebiliyordu.
    Yoktur ama- bordodan 2, maviden 2 ve siyahtan 1 model olduğunu düşünelim. Bir sezon için 5 tane farklı şort üretmek akıl karı değil.

Şort formaya göre çok satılan bir ürün değil, gelecek sezon daha ince çubuklu forma çıkınca bordo şortun kenarındaki mavi gözümüze daha kaba gelecek. Forma setinin birbiri ile uyumu yok.
    Çubuklu forma Energy modelindeki kalınlarda. Kolların Kappa ve Nike gibi daha uzun olmasını isterdim. Uzun kollu versiyonlar çıkacaksa iyi haber. Dünkü basın toplantısında bir tane bile gazeteci çıkıp sponsorluk anlaşmasının detaylarını sormadı.

oguzhancoskun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Uzun zamandır siyah forma beklediğimiz için eh dedirtti bence bu forma. Bana göre bi siyah forma nasıl olmamalı ona çalışmışlar herhalde bunun üstünde...
    Siyah formanın üstüne bordo ne alaka? Koyu renk formaya başka bi koyu renkle detay veremezsin. Formayı boğmuş. Düz siyah olsa daha iyiydi.
    Ayrıca elinde mis gibi açık mavi rengin var bordo yerine maviyi kullanmış olsaydılar çok daha güzel bir tasarım olurdu.
    Kısaca siyah forma vasat olmuş. Ahmet Ağaoğlunun zevki yokmuş harbiden
    Alıntı aydınTonyalı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Bu da prototipten.Yaklaşık 3-4 haftadır duruyor bende.

Üçgen desenler qnb nin altından başlayacaktı ama tanıtım yapılan formada yukarıdan başlayanı koymuşlar.Belki daha aşağıdan başlayan seri üretime girer.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Beyler siyah formanın üzerinde baklava şeklinde bordo geçişler var değil mi? Gözlerim tam ayırt etmiyor da.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

danger00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

formaların farklı kombinasyonlarla kullanılmaması daha doğru aslında. her formayı 3 farklı şort ile kullanmak yerine bir kimlik oluşturmaya çalışılmalı. (zaruret halleri dışında)

forma, şort, konçları bir bütün olarak düşünmeye ve hafızalarda yer edinmeye örnekler.

futbolla ilgisi olan herkes sahada bu formaları gördüğünde hangi takım olduğunu anlar herhalde.
    Konu danger00 tarafından (13.06.2018 Saat 19:26 ) değiştirilmiştir.
    3 istanbul takımını tutmak vakayı adiyedendir.Trabzonspor'u tutmak, orjinalliktir, başkaldırıdır, istisnadır, kalitedir. Son dönemlerde ise sabırdır, özlemdir, sineye çekmektir. En önemlisi ise sürü psikolojisine inat; ÖZGÜRLÜKTÜR.

My - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Aydın

Dugout Türkiye 🇹🇷†@DugoutTR 2 sa.2 saat önce
    Fırtına yeni sezon formalarını tanıtırken Dugout her anı takip etti! @Trabzonspor'un forma lansmanından kameralara yansımayan en özel görüntüleri izlemek için: http://bit.ly/2JzINx8
    Hakan KULAÇOĞLU: "Sabırlı, sistemli ve ekonomik, tüketen değil üreten bir Trabzonspor oluşturmak."
    Murat

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Bu konu konuşuldu mu bilmiyorum ama gidecek futbolcunun üzerinde en fazla merak edilen siyah forma var. Çok güzel sunum!

Yavuz Hasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İzmir

Nike dan sonra ne gelse begenecektım üç forma da bence güzel ufak dokunuşlarla mükemmel olabilir miydi olabilirdi

siyah formanın dümdüz siyah bir forma olmasındansa böyle siyah bordo olması bence çok daha hoş siyah mavi olsa siyah formanın ağırlığı kalmazdı bence bu hali gayet iyi ve yapılmış benzeri olan bir ürün değil ben beğendim ve ayrıca beğendiğim bir diğer husus da paylaşılan fotoğraftan gördüğümüz kadarıyla sırtı da aynı desene sahip ki önü başka arkası başka olan formalar bana pek cazip gelmiyor keşke çubuklu da taraftar için sırtı çubuklu forma seçeneği olsa

eğer mavi forma qnb yazısını bordoya çevirirse 3 formayı da almak durumunda kalacağım
    Konu Yavuz Hasan tarafından (14.06.2018 Saat 00:21 ) değiştirilmiştir.
    ...olay sonzuza dek yaşamak değil,esas olay hayatla barışık olmak...

artvints - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Siyah üzerine mavi çalışması daha iyi. Birbirine yakışan renkler. Siyah üzerine bordo yıpranmış kumaş hissi veriyor.

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bugun mall of istanbuldan formami aldim izlenimlerim;
    M beden giyorum lakin cubuklu formanin kalibi daha dar gobekten hafif skti tam taraftar formasi kumasinda mavi forma ise daha hafif futbolcu formasi kivaminda daha oturakli formanin posedinden en son detayina kadar citcit lazer delik yaka ici ense vs kaliteyi hissediyorsunuz ben sahsen bir real madrid formasi inceliyormus gibi hissettm kendimi abartiyormuyum bilmiyorum ama oyle

Nereden
    Trabzon

Alıntı Erkan YILMAZ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bugun mall of istanbuldan formami aldim izlenimlerim;
    M beden giyorum lakin cubuklu formanin kalibi daha dar gobekten hafif skti tam taraftar formasi kumasinda mavi forma ise daha hafif futbolcu formasi kivaminda daha oturakli formanin posedinden en son detayina kadar citcit lazer delik yaka ici ense vs kaliteyi hissediyorsunuz ben sahsen bir real madrid formasi inceliyormus gibi hissettm kendimi abartiyormuyum bilmiyorum ama oyle
    kilo boy kaç

Erkan YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kilo boy kaç
    1.70 76

Nereden
    İstanbul

Alıntı BunyaminEraslan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Değişik bir yaklaşım.
    Ekmeği de izne gelince memleketten mi alıyorsunuz ?
    Ne alakası var demeyin, söylediğiniz tam da bu.
    Bu söylemin nedeni arkadaşın aslında birgün memlekete döneceğinin göstergesi. Muhtemelen yatırımlarını da hep memleketlerine yapıyorlar ki tl karşılaştır var ortamda.

Sizin örnek ise tam bir cuk oturma örneği olarak okutulmalı.
    istanbul basını bizi çözmüş, içimize süper bir dinamit bırakmış. "futbolu en iyi bilen taraftar" demişler bize. şimdi çık çıkabilirsen işin içinden.

selcuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Amasya

Alıntı Travelair Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Tartışmaları geriye giderek okudum, formaların Türkiye'deki ve Avrupa'daki taraftarlara farklı değer biçilerek gönderilmesini haksız buluyorum ama aşağıda şöyle bir örnek var mesela:

Benim anladığım, fiyatlandırma politikasında hedefler değiştiği için bunlar oluyor. Dünyada da böyledir. Bir ürünü ilk çıktığında (Bir strateji uyarınca) yüksek fiyattan koyup o kesimden yararlanırsınız, sonra alamayanlar için indirim yaparsınız, haksızlık ama böyle işliyor) Benzer şekilde örneğin Nike Türkiye'de insanları ürünlerine daha çok alıştırmak için ve alım gücünü dikkate alarak dışarıdan az fiyat çekiyorken, Trabzonspor yine Türkiye'de ve Avrupa'daki alım gücüne göre fiyatlar belirlemiş. Üstelik Avrupa'da diğer formalara göre daha uygun deniyor € fiyatı. Kısacası burda önemli olanın kulübe katkı olduğunu düşünüyorum, yoksa kimseyi enayi yerine koymak değil

Bunun dışında, siyah formadan beğenimi geri çekiyorum. Ama bunun stili ile ilgisi yok. Ciddiye alınacağımı sanmadığımdan sebebi bana kalsın
    isteyen istedigini desin

isin prensib meselesi oldugunu ilk basdan dedik

golballesmis dünyada yasiyoruz, batida mallarin fiyat farki sadece vergi farkinin olusturdugu bir dünya

ts clup eu baslangicdan ölü bir proje oldu
    dün vira avrupadan arkadaslarlan konusdum, whats app grublarinda yazistim, herkes ayni fikirde

burda isteyen istedigi gibi yapilani dogru isiga cekebilir, keyiflerine göre takilsinlar

tek gercek, sadece site 50 bin € civari tutmusdur, bir okadarda satis lisanslari ve sirketlesme...
    bir ölü yatirim daha, yöneticilerin ac gözlü davranisi yüzünden

simdi isteyen istedigi elementi kafasina göre uydursun, ben memleketimde alirim formami, arabaylan gelirsem birde vakfikebir ekmegi atarim bagaja...

Alıntı annttiigs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu söylemin nedeni arkadaşın aslında birgün memlekete döneceğinin göstergesi. Muhtemelen yatırımlarını da hep memleketlerine yapıyorlar ki tl karşılaştır var ortamda.

Sizin örnek ise tam bir cuk oturma örneği olarak okutulmalı.

nereye dönüyoruz, biz 60- 70 yildir gurbetteyiz
    dönmek yanlis laf, gurbetten baska bir gurbete yolculuk olur o ancak
    Konu selcuk tarafından (14.06.2018 Saat 03:23 ) değiştirilmiştir.
    "Şairin dediği gibi, ben artık şarkı dinlemek değil, şarkı söylemek istiyorum."

Ünal Karaman

ONUR KALACAK ONURSUZLAR GIDECEK

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)