Sayfa 2734 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1734 2234 2634 2684 2724 2732 2733 2734 2735 2736 2744 2784 2834 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 68,326 ile 68,350 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

ucurum - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Nike ile bırak masayı evi yak evi

Macron hayırlı olsun

Aşağılanmamak hayırlı olsun

Elinden geleni yapıp elimizden gelen bu demek hayırlı olsun

Nereden
    Bursa

Macron takım amblemlerini diğer üreticilere göre daha büyük yapıyor,yani takımın en önemli değerini saklamıyor,ortaya çıkarıyor,o yüzden ben ayrıca sevinçliyim Macron tercihinden.
    • Memento mori

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macron takım amblemlerini diğer üreticilere göre daha büyük yapıyor,yani takımın en önemli değerini saklamıyor,ortaya çıkarıyor,o yüzden ben ayrıca sevinçliyim Macron tercihinden.
    İnşallah formayı tepeden tırnağa Macron yapar. Eski örneklerde olduğu gibi amblem ve reklam basma işini kulüp üstlenmez inşallah.

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Yeni bir detay var mı?

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

nike ile anlaştığımız seneden beri her sezon öncesi "bu sene özel forma gelecek" diye bekledik ve hep hayal kırıklığına uğradık. belki bunda yönetimin de payı büyüktür ama liverpool maçında arması düşen formaları unutmadım. nike'ın bize en büyük katkısı renklerimizi doğru kullanmamız oldu puma'nın saçma sapan bordo-mavi renk tonlarından kurtulmuştuk. bir de 14-15 sezonunda yaptığı cardozo çubuklusudur. kulüp tarihindeki en güzel formalarındandır bence.

ben artık bize özel işlemeli forma görmek istiyorum kumaşta olur armanın kıyısında köşesinde olur ama özel bşy olsun artık. belki bir prestij kaybı yaşayabiliriz gerçi olduğu da pek söylenemez ama macron deyince aklıma direk italya ligi orta sıra takımları ve bol reklamlı düzensiz formalar geliyor.

ayrıca fiyat politikası da önemli 2 gün önce ts cluba gittim şişme mont 700, eşofman üstü sweet tarzı üst 360 tl günlük hayatta sürekli giyemeyeceğin bir monta kimse 700 tl vermez herhalde.

tüm bu söylediklerim yönetimlerin suçu da olabilir tam içeriğini bilmiyorum ama güzel ilişkilerle iş bilen yönetimle ben yine nike'ı tercih ederdim. olmadıysa da macron son tercih edeceğim markalardan olurdu.
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı sasone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O amblemleri bildiğim kadarıyal Macron yapmıyor. Nike da yapmıyor mesela... Kulübün sorumluluk alanı diye biliyorum.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Trabzonspor Kongre Üyesi
    a f s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Bir bilgi notu: Liverpool maçında düşen armalar Nike ile alakalı değil. O dönem arma baskısı TS Club Trabzon'da yapılıyordu. Mağaza ve takım formaları yoğunluğu olunca kulüp takıma özel bir baskı makinesi aldı tesislere. Makinenin ısı ayarları doğru yapılıp kontrol edilmeyince doğru ısıda transfer işlemi yapılmadı. Aşırı yağmurla birleşince böyle bir olay patlak vermişti.

2014 / 2015 sezonunda olduğu gibi forma komple Nike'den gelince armalar dikişli geldi. Forma üretilirken yapılan arma uygulaması daha düşük maliyetli. Hazır formaya arma eklemek zaman ve maliyet olarak daha zor.

Sürekli değişen yönetimler, kadrolar, istikrarsızlık, plansızlık TS Club'ı bugünlere getirdi. Sorunun asıl kaynağındaki problemleri çözmezsek benzer sorunlar yaşamak kaçınılmaz olacaktır.

Macron Trabzonspor gibi bir markaya 'özel forma, özel tasarım' sözü ile giriş yapabilir ancak. Komple kendilerinin ürettiği formalar karşımıza çıkacaktır. Sorun forma seti hazırlanırken nasıl bir 'tasarım ve estetik' kriteri olacak masada? Forma geleneğimizi yansıtacak hangi modeller olacak? Doğru renkler doğru çubuklu doğru Aston Villa modeli doğru şort kesimi doğru çorap seçimi kafamda sorular çok.

Bekleyelim görelim, Trabzonspor adına yaşadığımız ilk hayal kırıklığı değil, son da olmayacak bu gidişle.

Nereden
    Trabzon

Alıntı a f s Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bir bilgi notu: Liverpool maçında düşen armalar Nike ile alakalı değil. O dönem arma baskısı TS Club Trabzon'da yapılıyordu. Mağaza ve takım formaları yoğunluğu olunca kulüp takıma özel bir baskı makinesi aldı tesislere. Makinenin ısı ayarları doğru yapılıp kontrol edilmeyince doğru ısıda transfer işlemi yapılmadı. Aşırı yağmurla birleşince böyle bir olay patlak vermişti.

2014 / 2015 sezonunda olduğu gibi forma komple Nike'den gelince armalar dikişli geldi. Forma üretilirken yapılan arma uygulaması daha düşük maliyetli. Hazır formaya arma eklemek zaman ve maliyet olarak daha zor.

Sürekli değişen yönetimler, kadrolar, istikrarsızlık, plansızlık TS Club'ı bugünlere getirdi. Sorunun asıl kaynağındaki problemleri çözmezsek benzer sorunlar yaşamak kaçınılmaz olacaktır.

Macron Trabzonspor gibi bir markaya 'özel forma, özel tasarım' sözü ile giriş yapabilir ancak. Komple kendilerinin ürettiği formalar karşımıza çıkacaktır. Sorun forma seti hazırlanırken nasıl bir 'tasarım ve estetik' kriteri olacak masada? Forma geleneğimizi yansıtacak hangi modeller olacak? Doğru renkler doğru çubuklu doğru Aston Villa modeli doğru şort kesimi doğru çorap seçimi kafamda sorular çok.

Bekleyelim görelim, Trabzonspor adına yaşadığımız ilk hayal kırıklığı değil, son da olmayacak bu gidişle.
    Siparisler verilmiş diyorlar üzerinde kaplan motifleri olabilir yada Karadeniz'e özgü desenler kabartmalı olursa tadından yenmez

Nereden
    Trabzon

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O amblemleri bildiğim kadarıyal Macron yapmıyor. Nike da yapmıyor mesela... Kulübün sorumluluk alanı diye biliyorum.
    Macron şubelerinde dikiş atılıyor diye biliyorum cihaza koyuyorlar kendi logoyu dikiyor

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı trabzonsporkits Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macron şubelerinde dikiş atılıyor diye biliyorum cihaza koyuyorlar kendi logoyu dikiyor
    Tamam da ne gönderirsen onu dikiyor nihayetinde.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

MetiN08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Konu MetiN08 tarafından (03.01.2018 Saat 10:07 ) değiştirilmiştir.

Murat' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Bilmediğimden soruyorum, bu arma işini kulübün yapması şart mı? Macron bu işi tepeden tırnağa yapamaz mı? Ben arma konusunda kulübe gerçekten hiç güvenmiyorum. Şu armayı yapanı bulsunlar ve bizim armamızı da bu şekilde yaptırsınlar.

Konu Murat' tarafından (03.01.2018 Saat 10:16 ) değiştirilmiştir.

Trabzonspor Kongre Üyesi

BMN Yönetim Kurulu
    UğurB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Avrupa Diğer

Napoli'nin Macron tarafindan uygulandigini tahmin ettigim logolari.
    Ogluma aldigim formadan...
    Eklenen Resimler Eklenen Resimler
    Konu UğurB tarafından (03.01.2018 Saat 10:29 ) değiştirilmiştir.
    Istanbul'un eziklerine bir Istanbullu olarak "TRABZONSPORLUYUM" demenin gururunu her zaman yasadim, yasiyorum ve sonsuza dek yasayacagim...
    You'll Never Walk Alone...
    https://twitter.com/UgurBerkin

pReN@_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Macron'un formaları çok güzel görünüyor.Bizimkiler de bu şekilde kaliteli olur inşallah.

the_storm_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Valla forma işine mümkünse bizim yöneticiler karışmasın. Macron kendi tarzında yapsın eminim efsane yaparlar.

Nereden
    Trabzon

İçimden bir ses altın rengi ile siyah karışımı bir şey gelecek diyor

İskender Çakmak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Osmanlısporvari olmasında

Nereden
    Trabzon

Alıntı İskender Çakmak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Osmanlısporvari olmasında
    Aman de

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

indir.jpg

:d:d.dD:d.d:d:dD:

Nereden
    Trabzon

Gibi

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Arkadaşlar Paok’un arması muhteşem.Ama Nike dönemindeki armalarıda aynı.Armalarını kendi üretiyor olabilirler. Nike arması
    Macron dönemi armaları

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    Bayburt

Corel'de tasarladığım ilk forma..Vektörel tarzda..bir kaç tane daha tasarlayıp paylaşacağım..

Ts Forma 1.jpg

aydınTonyalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    KUPA TAYYİP ERDOĞANDA

Nereden
    Bursa

Alıntı Yiğit Gayretli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bilmiyorum,incelediğim tüm Macron formalarında takım armaları diğer üreticilere göre daha büyük ve olması gerektiği gibi yapılmış,tesadüf değildir sanırım tüm formalarda bu kadar büyük arma kullanmaları.
    Benim için önemli bir detay,avuç içi kadar arma ile forma veriyorlar,giy diyorlar.
    • Memento mori

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)