Sayfa 2727 Toplam 3105 Sayfadan BirinciBirinci ... 1727 2227 2627 2677 2717 2725 2726 2727 2728 2729 2737 2777 2827 ... SonuncuSonuncu
Toplam 77612 adet sonuctan sayfa basi 68,151 ile 68,175 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eski Forma Sponsorlarımız; Macron, Nike, Puma, Kappa, Adidas ve Ürünleri

Arda' - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı nakzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hami bir kupa maçına çıktı maç trabzonda o maçta elenmiştik akhisardı rakip heralde muhammet forvet oynuyordu ve hamının saha kenarından verdi taktik kulaklarımla duydum muhammet hadi daaaaaaaa ....

Nereden
    Trabzon

Kafam hep umbroda ama macron da fena değil hayırlı olsun

Enaldo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Asya Diğer

Macron hayırlı olsun, bu sezonki formalarımızı beğenmiştim ama umarım Macron daha güzellerini yapar.

Nice'in çubuklusu gibi bir forma yapsa baya güzel olur, benim aradığım 96-97 sezonu formasına benziyor.

https://twitter.com/TrabzonDergi/status/946357111830777856

Konu Enaldo61 tarafından (28.12.2017 Saat 15:39 ) değiştirilmiştir.
    2010-2011 ŞAMPİYONU TRABZONSPOR!

O SENE BU SENE! ŞAMPİYON TRABZONSPOR!

Erkan A. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya

renktaslar macronlu trabzonsporumuzun formasini yapin görelim ben yapamiyorum lütfen bekliyoruz bolca yapin görelim nasil duruyor
    Konu Erkan A. tarafından (28.12.2017 Saat 15:22 ) değiştirilmiştir.
    BiZe HeR yEr TrAbZoN

"Dünyâ'da, menfaat için sevgi gösterisinde bulunan insanlar kadar alçağı yoktur!"

Cryptex - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

Muhtemelen ilk sezon katalog giyeriz.Katalogda özellikle beyaz forma için çok güzel seçenekler var.Birisi uygulasa da görsek

Enisc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Hayırlı olsun. Artık alternatif bir marka gerekliydi. Nike bu işin en üst seviyesi, piyasanın açık ara en iyisi ama bizle artık olmuyor. 2008'den beri Nike giyiyoruz. Keşke alt seviyeden kurtulup Nike'ın onu bu işte 1. yapan kalitesinden yararlanabilseydik ama olmadı. Defalarca konuştuğumuz gibi yönetimlerin vizyonu temel sebeplerden ama nike'ın da bizi pek sallamadığı bir gerçekti. 50. yılımızda bile 3. ligdeki takımlara sunulan imkanlarla sınırlı kaldık.

New Balance veya Under Armour da olabilirdi. Macron da o ayarda bir tercih. Hangisinden daha iyi forma çıkacağını denemeden bilemezsin. Ben inanıyorum macron'dan iyi işler çıkacak. Renk konusunda endişem yok. Artık 2018 oldu renk tonlarımız belli tutturamayan bi zahmet yapmasın zaten.

Macron için de yeni bir şey bu. Bolu'yu saymazsak yeni olduğu piyasada 4 büyük markadan birine forma yapacak. İyi şeyler yapmak isteyeceklerdir. Paylaşıldığı gibi Macron'un çok güzel formaları var. Her sene daha iyi formalar çıkaran bir marka. Renklerimiz zaten dünyanın en güzel renkleri. Nike'dan sonra bordo-maviyle ilginç şeyler yapabilirler. Ben umutluyum. Formalarında kol ve yakalarda genelde 3. renkte detaylar yapıyorlar. Yıllardır çubuklu da beyaz detay bekliyorum. Macron bu konuda iyi. Omuzdaki o sembol olmasa daha iyi olurdu tabi.

Nike'a ara vermek gerekliydi. Zaten 9 senede bir aşama kaydedemedik tekrar dönersek bir şey kaybetmiş olmayacağız. Hayırlı olsun.

Crystal Palace'a yaptığı formayı bize uyarlamıştım.

● Koyu Bordo - Açık Mavi ●

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Hayırlı olsun diyelim. Sponsorluk detaylarını merak ediyorum. Umarım sadece ürün tedarik ile sınırlı kalmaz.
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Nereden
    Bursa

Nike denen illetten kurtulmuşuz çok şükür,gitsin entel dantellere forma yapsınlar.

Macron hayırlı olsun.
    • Memento mori

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Macron bazı takımlara çok güzel formalar yapıyormuş. E nike da bazı takımlara -eminim bu sayı macrondan daha fazladır, efsame formalar yapıyor ne olacak şimdi ? Bu mantık bana göre çok doğru bir mantık yürütme şekli değil.
    Tasarım beğenir beğemezsiniz kurumsallık anlamında Nike dünyada zirve konumunda. Böyle bir frma ile kaç yıllık işbirliğini geliştirmek bu kurumsallıktan faydalanmak yerine tamamen defteri kapatıp başka küçük ölçekli bir firmaya geçmek benim tercihim olmazdı.
    He ama yönetim biz maliyeti azaltalım yeter ki düşüncesiyle bu işi yaptıysa onların tercihi..
    Açıkçası Nike gibi bir firmayla bu doğru ilişkileri geliştiremeyip belirli bir aşama kaydedemeyen, kaydetse bile bu konumunu koruyamayan kulüp yönetimlerinden şimdi macron ile harika işleri çıkartmasını beklemek bana göre sadece iyimser bir umut.

Nike bizi takmıyor bizi değer vermiyor vs. gibi söylemleri okudukça kimse kusura bakmasın yanlış anlamasın içimden gülesim geliyor.. Bu işler paraya bakar, yönetişime bakar.. Kapitalist sistemde kimse kimseye ahbap çavuş ilişkisiyle iş yapmaz. Zannetmeyin ki macron daha küçük ölçekli firma olduğu için vur ensesine al lokması zannediliyor. Biz koskoca Trabzonsporuz gider istediğimizi alır geliriz bize en iyi formaları yapacaksınız mantığıyla olmuyor bu işler.
    Sevgiler,saygılar.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

BMN Yönetim Kurulu Yiğit Gayretli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Alıntı MertcaN.K.*61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Macron bazı takımlara çok güzel formalar yapıyormuş. E nike da bazı takımlara -eminim bu sayı macrondan daha fazladır, efsame formalar yapıyor ne olacak şimdi ? Bu mantık bana göre çok doğru bir mantık yürütme şekli değil.
    Tasarım beğenir beğemezsiniz kurumsallık anlamında Nike dünyada zirve konumunda. Böyle bir frma ile kaç yıllık işbirliğini geliştirmek bu kurumsallıktan faydalanmak yerine tamamen defteri kapatıp başka küçük ölçekli bir firmaya geçmek benim tercihim olmazdı.
    He ama yönetim biz maliyeti azaltalım yeter ki düşüncesiyle bu işi yaptıysa onların tercihi..
    Açıkçası Nike gibi bir firmayla bu doğru ilişkileri geliştiremeyip belirli bir aşama kaydedemeyen, kaydetse bile bu konumunu koruyamayan kulüp yönetimlerinden şimdi macron ile harika işleri çıkartmasını beklemek bana göre sadece iyimser bir umut.

Nike bizi takmıyor bizi değer vermiyor vs. gibi söylemleri okudukça kimse kusura bakmasın yanlış anlamasın içimden gülesim geliyor.. Bu işler paraya bakar, yönetişime bakar.. Kapitalist sistemde kimse kimseye ahbap çavuş ilişkisiyle iş yapmaz. Zannetmeyin ki macron daha küçük ölçekli firma olduğu için vur ensesine al lokması zannediliyor. Biz koskoca Trabzonsporuz gider istediğimizi alır geliriz bize en iyi formaları yapacaksınız mantığıyla olmuyor bu işler.
    Sevgiler,saygılar.
    Benim de konuya bakış açım aşağı yukarı buna yakın...

Bir de @a f s abinin değerlendirmesini merak ediyorum...
    Forum Kurallarına aykırı gördüğünüz mesajları ve üyeleri kullanıcı panelinde bulunan (ikaz tuşu) tıklayarak raporlamanızı rica ediyoruz..
    Ayağa KALK!

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

Standart Forma Teknik Sponsorumuz Macron ve Ürünleri

Trabzon basını kaynaklı haberlere göre, Trabzonsporumuzun forma ve giyim sponsoru olarak 2008 yılından bu yana anlaşmasını sürdürdüğü Nike firması ile yollar ayrıldı.

Kulübümüzün yeni yıldaki forma ve giyim sponsoru, birçok ünlü Avrupa kulübünün forma ve giyim sponsorluğunu yapan Macron firması.

Henüz bu konuya dair resmî açıklama gelmemiş olsa da iddialar güçlenerek artıyor.

Macron firmasının sponsorluğunu yaptığı birkaç kulüp:Lazio, Napoli, Stoke City, Vitesse, Crystal Palace, Sporting Lizbon, Cagliari, Deportivo, Levante, Bologna, AZ Alkmaar.

Bu anlaşmanın kulübümüz adına hayırlara vesile olmasını diliyoruz.
    Konu Berke6198 tarafından (28.12.2017 Saat 19:57 ) değiştirilmiştir.
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Macron’un logosu bayağı tanıdık geldi

Trabzonspor Kongre Üyesi

Nereden
    İstanbul

Genelde Formalara “Macron” yazısını koymuşlar olduğu gibi. İnşallah bizimkilere sadece logo koyarlar. Yazı ile bir garip duruyor.

the_storm_boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Tekirdağ

Beğendiğim bir markaydı Macron. Bakalım sözleşme detayları nasıl? Özel forma filan olacak mı? Bunlar önemli.

Ömer Akdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Hollanda

Zamanim kisitli oldugundan cok temiz calisamadim ama ornek olmasi icin:

MertcaN.K.*61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

@Yiğit Gayretli teşekkür ederim, evet ben de bir değerlendirme bekliyorum @a f s abiden.
    O beğenmediğiniz, ötekileştirdiğiniz küçük şehrin, hepinizi korkutan büyük sevdası.

castillo61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Kocaeli

Formayı taşıyacak Cavani'miz de olacak mı?

Şaka bir yana katalog forma giymediğimiz sürece Macron en basit çubuklusuna bile kola yakaya 2 detay ekledi mi tadından yenmez.

exelans_25 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Bursa

Macron fena formalar yapmıyor tek dileğim Allah rızası için 3. forma olarak siyah bir forma yapmaları
    Oyun bitince şah da piyon da aynı kutuya konur...

Forum Yöneticisi Yiğit SARI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ankara

Under armour, nb, macron bunlar olur yeter ki iyi bi muamele görelim forma dışında da güzel ürünlerimiz olsun.

Kappa, puma falan olmasın da

Sent from my iPhone using Tapatalk

Berke6198 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul
    And you'll never walk alone!

You'll never walk alone...

jairzinho - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    İstanbul

ucuz iş gücü + kötü malzemeden (sağlıksız petrol gibi) dolayı büyük markaların marka algısı artık eskisi gibi değil.nike vasat bir markadır .net

işin içine yüksek kar girdikçe kaliteyi düşürüyorlar .tekstilde durum bu.

onunçün markaya fazla takılmamak lazım.

Peleray - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Samsun

macron yazısı formada kötü duruyor. gönlümden geçen marka değildi ama bekleyip göreceğiz artık.

zamanında west ham'a yaptıkları formalar
    https://www.footballkitnews.com/2218...2-home-macron/
    https://www.footballkitnews.com/2228...kit-2011-2012/
    Trabzonspor'u tutmak sadece o yörenin çocuğu olmakla açıklanabilecek milliyetçi bir davranış değildir. Benim için Trabzonspor, en güçlülere karşı koyan ve herkesi yenen hayali kahramandı.Öyle bir kahramandı ki statükoyu bile devirmişti.
    A Love..Lİke No Other

Trabzonspor Kongre Üyesi
    Veysel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

Vizyon Under armor ile anlaşmaktır.
    # Fırtınam bu yolda hep seninle !

Koksalbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Trabzon

İlçe belediyesinin hentbol takımı gibi macronla anlaşmışız millette seviniyor djdjdjsj ulan ne günlere kaldık

Nereden
    Trabzon

Alıntı Koksalbaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlçe belediyesinin hentbol takımı gibi macronla anlaşmışız millette seviniyor djdjdjsj ulan ne günlere kaldık

başladık yine bir şey görmeden bilmeden konuşanalara

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)